W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zmień Swój Mózg, Zmień Swoje Życie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 3405
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 23 Gru '09   Temat postu: Zmień Swój Mózg, Zmień Swoje Życie Odpowiedz z cytatem

Zmień Swój Mózg, Zmień Swoje Życie

1/7


2/7


3/7


4/7


5/7


6/7


7/7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden? Stary, to nie forum Grzesiaka, skończ tą propagandę sukcesu. Gdyby wykładowcy tych warsztatów wiedzieli, jak osiągnąć sukces w biznesie, nie utrzymywaliby się z prowadzenia takich wykładów / pisania o tym książek, tylko sami by firmy pozakładali w innej niż szkolenia branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no dokładnie ... jeden temacik można sobie założyć, ale nie 10 z tym samym "sekretem" i to wręcz praktycznie nie związanym z treścią tego forum. To nie forum Bogatego Ojca. Ciekawe ile warte są te "porady" w realiach obozów koncentracyjno / przesiedleńczych tak jak budowane w USA przez FEMA oraz innych zbliżających się szybkimi krokami realiów państwa policyjnego. Czy może jak tylko zacznę myśleć, że te totalitarne zagrożenia nie istnieją przestaną istnieć Smile. Życzeniowe bajeczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne życzeniowe bajeczki.
Rozejrzyjcie się trochę wokół siebie, posłuchajcie i popatrzcie na ludzi.
Postarajcie się nie stawać po żadnej stronie, nie oceniajcie.
Odkryjecie mnóstwo przedziwnych zbiegów okoliczności i dziwnych "materialnych" znaków budujących metafizyczne podstawy "Sekretu" i innych "tego rodzaju bzdur"
No początek polecałbym poszukać ludzi lub historii ludzi, którzy przeżyli II Wojnę Światową ... w obozach, czy to na froncie. Popytać co myśleli, jaki mieli cel, wizję własnej przyszłości wtedy. Cały świat się wtedy autentycznie walił ... a oni przeżyli.
Czas najwyższy to robić ... bo jak na własnej skórze się nie przekonacie, że tak to działa, to camp'y FEMA zadziałają i to tak perfekcyjnie, jak perfekcyjnie je kreujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propagandę sukcesu?

To są dowody naukowe na to, jak twój niepokój, depresja, złość, obsesyjność lub impulsywność mogą być związane z funkcjonowaniem określonych struktur w twoim mózgu.

O AUTORZE
Dr Daniel G. Amen jest neurologiem klinicznym, psychiatrą dzieci i młodzieży oraz dyrektorem medycznym Amen Clinic for Behavioral Medicine w Fairfield, w Kalifornii. Laureat nagród American Psychiatric Association, Baltimore-D.C. Institute for Psychoanalysis oraz Armii Stanów Zjednoczonych. Jest znanym w całym kraju ekspertem zajmującym się związkami między mózgiem a zachowaniem oraz zaburzeniami uwagi (ADD), a także autorem kilku książek.

Kup książkę
http://www.empik.com/zmien-swoj-mozg-zmien-swoje-zycie-ksiazka,prod9240168,p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowa o obsesyjności Very Happy. Załóż kolejnych 10 tematów z tym samym i ciekawe, czy innych by to nie drażniło. SPAM jest wkurzający. Nikt by nie powiedział słowa, gdybyś wrzucił to w jeden temat, ewentualnie poruszył go w innych z nim związanych, ale nie w 10 odpalonych z automatu i to nawet z zerowym komentarzem. Jeszcze nie wydedukowałeś tego z odpowiedzi w postach?

Science of Spam
http://www.sciencebase.com/science-blog/science-of-spam.html
Petur Jonsson, the Professor of Economics and Chair of the Department of Finance, Economics, Entrepreneurship, and Marketing at Fayetteville State University, in North Carolina

Laughing - Publikacji udowadniającej, że SPAM powoduje niechęć u odbiorców już nie muszę chyba przytaczać. Czy może mam przytoczyć i jeszcze Ci przetłumaczyć z angielskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 25 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug pewnie masz z 10 lat. Od dzisiaj cię ignoruję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 26 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aimfor2 napisał:
goldbug pewnie masz z 10 lat. Od dzisiaj cię ignoruję.

To raczej ty masz 10 lat synku, dokładnie tak się zachowywujesz ... Nawet foszka strzeliłeś jak obrażony bachor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NLP święci triumfy. Ale tylko pozorne.Sposób na kasę jak każdy inny.
To tez rodzaj sprzedawania wiary. Prawie jak religia.Gdzie Bogiem jest
człowiek doskonały, manipulujący innym ludźmi.
Mózgu nie da się przeprogramować.U dojrzałej osoby.
A nawet niewielkie zmiany to proces długotrwały i trudny.
Pewien promil ( czytaj o/oo) ludzi ma wystarczająco silna wole
by starać sie kontrolowac świadomie te procesy i zyć zgodnie
z pewnymi schematami NLP.

Ludzi kształtowani są przez dziesiątki lat, to całe wychowanie, środowisko, rodzina, przyjaciele.....
to nasz mózg jestesmy zbiorem informacji i schematów które nabywamy.
Jeżeli ktoś chce to zmienić w krótkim okresie czasu to zycze z całego serca powodzenia.
Proponuje obsadzic w głównej roli T.Cruisa i nakrecic kolejna część.......

Sa pewne wyjątki...tzw. trauma....przezycia które wstrzasają cała nasza dotychczasową egzystencja wtedy może sie uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej: zmień swoje życie by zmienić swój mózg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 31 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
raczej: zmień swoje życie by zmienić swój mózg



co dokładnie mas na mysli tyszaninie? wydaje mi sie że zycie równie trudno zmienić i jest ono silnie skorelowane z mózgiem....

A propos tego sekretu...tym sekretem sa znajomości i układy.
Startowalem w czasach kiedy wszystkim wszystko wychodzilo. Wystarczy poobserowować...kurde....facet z zera wychodzi na kokosy. Jak on to robi? w tym busi byc jakis sekret? i JEST!!!!! ZAWSZE JEST !!!!!!!
Wszystko do czasu kiedy wlasnie nie odkrywa sie sekretu...Wlasciwie w naszym kraju kilku sekretów....
1.tatus ustawiony w tzw. zawodzie....ew. mamusia
2. tatus ze służb (byłych)...ew. wujo, ciocia....
3. układy z kosciołem.....znam osobiscie takich którym zapewniło to start w duzy biznes.
4. policja w kieszeni
5. skarbówka w kieszeni
6. sąd w kieszeni ( tu znam co najmniej 2 przypadki wałów nie z tej ziemi)
I TU POJAWIA SIE PROBLEM STATYSTYCZNEGO KOWALSKIEGO BO NA KIMS TE SŁUZBY MUSZA WYNIK ROBIĆ!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 02 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namawiac kogos jest bez sensu. Jedni w to uwierza, drudzy nie. Miałem tak samo jak sie uczylem uwodzenia. Wszyscy koldzy wkoło się śmiali ale to ja zaczalem sobie dobrze radzic z dziewczynami a oni nie. W to tez nie musicie wierzyc ale na tym forum jest grupa ludzi ktorzy chca to ogladac a wiec to uszanujcie. Ja naleze do tych osob. Wielkie dzieki za te materialy i jak dla mnie to wklejaj ich wiecej.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
Namawiac kogos jest bez sensu. Jedni w to uwierza, drudzy nie. Miałem tak samo jak sie uczylem uwodzenia. Wszyscy koldzy wkoło się śmiali ale to ja zaczalem sobie dobrze radzic z dziewczynami a oni nie. W to tez nie musicie wierzyc ale na tym forum jest grupa ludzi ktorzy chca to ogladac a wiec to uszanujcie. Ja naleze do tych osob. Wielkie dzieki za te materialy i jak dla mnie to wklejaj ich wiecej.



Jako starszy kolega sprzedam Ci prawde uniwersalna. jedna. nie ucz się uwodzenia. Kobieta to mechanizm biologiczny z wieksza ilościa ograniczeń niż meski. Wiekszość, podkreslam większośc kobiet jest jak skarbonka. To wszystko co jest Ci niezbędne w teorii uwodzenia....reszta w Twoich rekach...dla mnie to taki mały off top
P.S. może przyda sie To Tobie za kilka lat dopiero ale dobrze wiedzieć wczesniej.
Skarbonke trzeba głaskać fakt posiadania zawartości nie jest wystarczający... pamietaj jeszcze musisz głaskac.
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas

Cytat:
Mózgu nie da się przeprogramować.U dojrzałej osoby.
A nawet niewielkie zmiany to proces długotrwały i trudny.


Stary, powiem Ci tak:
Albo zacznij brać hormony, albo rzuć te które bierzesz.

A że obecnie mieszkam i pracuję w UK to powiem Ci jeszcze tak: Masz całkowitą rację (po czym PLONK, czy ignore czy jak to się tam nazywa).

A gdybyś nie skumał - pleciesz brednie - zmiana i przeprogramowanie to kwestia jak prosta jak zamównienie pizzy przez telefon - tylko jedna rzecz jest ważna - trzeba chcieć.

Są filmy na ten temat - jak np. wejście do sekty czy inne takie - Witajcie w życiu i jeszcze jakiś był na którejś płycie prawdy, o zmianie lasek co tydzień stały się wyznawczynimi jakiejś sekty.

Ja Cię nie będę przekonywał - zycie to zrobi prędzej czy później. A nawet jak nie zrobi - to tym lepiej.

I te Twoje imprezy i wejscia o Skarbonkach - stary, daj se siana. W lipcu (chyba) ubiegłego roku kobieta specjalnie pojechała do TESCO i kupiła mi kwiaty - mimo, że jeszcze wcześniej twierdziłą, że to faceci kupują kobietom. (Jak to się ma do twojego tematu skarbonek?) Oczywiście nie chodzi o coś, tylko o to, że te stereotypy, które widzisz w pudełku zwanym TV są do dupy. One mają dać kasę tym, którzy to robią, a nie Tobie szczęście. Chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego (czasami).

A jeśli chodzi o kobiety - zmień jej emocje, to sam się zdziwisz co będzie. Kobieta jest emocjonalna. MUSI mieć emocje, tak jak facet adrenalinę. Tego ja się nuaczyłem o podywaniu - też na kursach. Smile

Ostatnio jak wracałem do UK to się nawet temu dziwiłem w samolocie - kiedyś nie latałem, potem bałem się latania (do tego stopnia, że brałem leki uspokajające - PERSEN konkretnie - no może lekki jest, ale zawsze), teraz - nawet kiedy samolot jest w turbolecjach ostrych mam na to zwis.

No i brawa dla gostka o nicku: Krzysiak, aimfor2 - dawajcie tego więcej.

A jak macie czas i ochotę - priv. Materiały i inne cuda o tym i o podrywie też.

I na zakończenie arabskie przysłowie: Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

No i szczęsliwego Nowego Roku.

No i oczywiście nie ignorują Cie fizycznie - zawsze chętnie to poczytam, bo cieszę się, że juz nie jestem taki jak Ty.

A Mateusz Grzesiak ma biznes - jego biznes to szkolenie innych ludzi. I z tego co wiem, to niektórzy płacą mu ciężki szmal za to wszystko - znajdź w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzeczność każe odpowiedzieć...więc słuchaj co mam ci chłopcze do powiedzenia ...w twoim tonie dyskusji
Całkowity off topic ale co tam.....
O kobietach porozmawiamy na innym forum i jak jeszcze podrośniesz tak z 30 centów.
Wymienimi doswiadczenia....choć może niekoniecznie o kwiatkach z tesco.....
I kiedy zaczniesz uważnie czytać posty.
Co do zamieszkania to dla mnie mieszkasz w mentalnej dupie a nie UK!
Tyle

Jesli jestes podatny na Pana G. i NLP to zdecydowanie Twój problem.
Nic mi do tego. Chwyć sie za wacka jak nie masz co robić
może sobie odpalisz jakąś kotwice....zycze powodzenia.

Jak chcesz sterować emocjami kobiet to powodzenia.....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na normalnym forum to wyleciabyś za inwektywy, ale tutaj to pewnie zyskasz status experta.

Miłego wieczoru życzę. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 15 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak, wiekszosc ludzi zyje przeszloscia i to owa przeszlosc kontroluje ich zycie, codziennie programujesz swoim mozg, swiadomie czy nie swiadomie, a opierasz sie na przeszlosci, jest niezwykle prosto zaprogramowac swoj umysl, wystarczy oczyscic umysl i wprowadzic nowe mysli.
Jesli myslisz ze jestes niesmialy, zrobisz wszystko by to potwierdzic, moze ta niesmialosc wziela sie z przeszlych doswiadczen, ale to tylko mysl.
Wszystkie te rozne techniki sprowadzaja sie do tego jak oczyscic umysl, jak zmienic te mysli. NLP, medytacje, itp.

Co do podrywania, mozna podrywac laski, jest to zabawa, ale to jest powieszchowne, najlepsza zabawa to miec jedna laske i odkrywac ja caly czas bardzo gleboko, wtedy to najlepsza przygoda. Najlepsze zwiazki miedzy ludzimi, to takie, ze osoba jest lustrem twoich zachowan.
Zaden czlowiek na swienie nie potrzebuje pieniedzy, a tymbardziej laska, czlowiek potrzebuje uczuc i odczuc.
mozesz kupic lasce kwiata, ale mysle ze wiecej przyjemnosci bedzie miec, jak np dotkniesz ja np jezykiem Very Happy tylko trzeba wiedziec kiedy to zrobic, to mozesz uczyc sie na kursach,
Ale jak ktos jest wrazliwy to jest uwazny, to robi wszystko uwaznie, powoli i sam dojdzie do wnioskow kiedy odpowiednio dzialac. I to najlepsza sprawa jest.

Laska sama powie co jej potrzeba, tylko trzeba odbierac te informacje, na kursie moga cie uczyc, ale tylko ze intelektem malo zdzialasz, bo intelekt to zbior wiedzy, a inteligencja, to bezposrednie podejscie do rzeczywistosci, bo intelektualisci podchodza do rzeczywistosci logicznie, a rzeczywistosc jest paradoksalna.

Taki jest paradoks, ze do laski mozesz gadac duzo, ale tylko tworzysz obrazy w jej glowie, np mowiac: pies, jedno ucho ma zielone drugie rozowe, mozesz myslec, ze do laski trzeba duzo mowic, ale prawda jest taka, ze nie trzeba mowic, tylko trzeba dzialac, inteligentny czlowiek podchodzi do rzeczywistosci bez slow, bez oczekiwan, po prostu dziala.
Slowa tak naprawde oddzielaja Cie od rzeczywistosci, to tak jak patrzec na drzewa przez szybe, niby widzisz, ale jednak cos Cie oddziela.

Bo jak sie calujesz to co naprawde wywoluje podniecenie? kontakt i dotyk wilgotnych komorek ? oczywiscie ze nie, bo gdyby tak bylo to podniecalo by cie calowanie wlasnego psa.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zmień Swój Mózg, Zmień Swoje Życie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile