W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Obama - Yes We Can = Thank You Satan  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4232
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 13 Kwi '09   Temat postu: Obama - Yes We Can = Thank You Satan Odpowiedz z cytatem

Obama - Yes We Can = Thank You Satan


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoho niezły filmik. Przydało by się to też przetłumaczyć Wink

Była gdzieś już na forum o tym dyskusja, tzn o ukrytych przekazach gdy puszcza się teksty, piosenki od tyłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości sam puściłem od tyłu i to nie jest ściema Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=9aMVxEFz2tw to działa na tej samej zasadzie, więc obama nie mówi "thank you satan" puszczanie w drugą stronę jest głupie. tak samo jak ukryte treści backsmashingowe w k 44 np.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, oczywiście.

Thank You Satan, Thank You Szaraki, Thank You Alf z Melmak, Thanks to other well made idiots.

Wyspa bracie, po jaką cholerę zajmujesz się takimi pierdołami. Przecież wrzucanie tego typu filmów to zwyczajne spamowanie, ogłupianie, dezinformacja. Szkoda mi naiwnych co dają wiarę takim rzeczom. Proszę oszczędź im tego.
Masz masę fajnych filmów wartych uwagi i mieszasz je z rasowym kiczem. Trzymaj fason! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
explore




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że rzeczywiście trochę to zaskakujące i przerażające. Ale czy to nie jest czasem już przesada, gdzie na siłę próbujemy każdą sytuację "podciągnąć" pod NWO itp. ? Czyli że całe to przemówienie było pisane w taki sposób ? Nie do końca chce mi się w to wierzyć..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja również pamiętam, kiedy zajmował się tego typu przekazem Robert Bernatowicz w jednej ze swoich audycji "Nautilus Radia Zet", a konkretnie Billem Clintonem i jego kłamstwami związanymi z Moniką Levinsky. Zapamiętałem z niej także Adam Małysz = Zsyłam Mada.
Mimo wszystko jest w tym coś interesującego. - W bardzo wielu tzw. "odezwach, deklaracjach i ostatecznych oświadczeniach publicznych do narodu" doszukano się tych "ukrytych" intencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson: mało mnie interesuje mój fason Smile -> daje to co uważam za ciekawe Smile -> zresztą jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy materiał. Podświadomość ze świadomością komunikuje się właśnie w ten sposób. Takie metody wykorzystywane są w działaniach operacyjnych. Z powodzeniem służą do wyciągania ważnych informacji od podejrzanych. Zaprezentowane działanie to, jedno z podstawowych narzędzi sekt. Jest opracowywany cały gabinet osobliwości frazeologicznych. Od tekstów w książkach i czasopismach po słowa piosenek i rozmaitych wykładów. Można programować ludzką osobowość w sposób wsteczny. W zasadzie przez podświadomość rozmawia się z potencjalną ofiarą. Świadomość stanowi tylko przeszkodę dla, wyuczonych oprawców.
Elegancki materiał na 5
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst poniższej piosenki puszczonej w prawidłowym kierunku też da się zdekodować np. w taki sposób i wszystko pasuje jak ulał, chociaż oryginał jest po angielsku:

@Naznaczonego zdublowałem Smile Nie zauważyłem Twojego posta.
http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E
Nie umiem wstawić okienka z odtwarzaczem.

Jeżeli czyjaś podświadomość czy świadomość jest w stanie zdekodować przekaz zawarty w dźwięku puszczonym od tyłu to składam gratulacje.

Rozumiem mignięcia, w ułamkach sekundy, podczas seansu kinowego puszki Coca Coli. Efektem było to, że ludziom chciało się pić, w to jestem w stanie uwierzyć. Taki element można podświadomie przyswoić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Tekst poniższej piosenki puszczonej w prawidłowym kierunku też da się zdekodować np. w taki sposób i wszystko pasuje jak ulał, chociaż oryginał jest po angielsku:

@Naznaczonego zdublowałem Smile Nie zauważyłem Twojego posta.
http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E
Nie umiem wstawić okienka z odtwarzaczem.

Jeżeli czyjaś podświadomość czy świadomość jest w stanie zdekodować przekaz zawarty w dźwięku puszczonym od tyłu to składam gratulacje.

Rozumiem mignięcia, w ułamkach sekundy, podczas seansu kinowego puszki Coca Coli. Efektem było to, że ludziom chciało się pić, w to jestem w stanie uwierzyć. Taki element można podświadomie przyswoić.


[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E [/youtube]

Tak na przyszłość musisz wstawić znaczniki tak jak wyżej tylko bez spacji. Masz od tego przycisk zaraz pod cytowaniem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy słysz to co che słyszeć, ja słysze

nekju sej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tej samej zasadzie dziala to video Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Now poop on them Oliver! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
niebieski




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Backmasking to zapisywanie w utworach ukrytej informacji, którą można rozszyfrować dzięki wstecznym przesłuchaniu.

Korzystają z tego głównie grupy rockowe, ukrywając w swoich utworach m.in. teksty chwalące diabła.

Jednym z najpopularniejszych przykładów backmaskingu jest piosenka zespołu Led Zeppelinn "Stairway to Heaven". Gdy odwrócimy utwór, usłyszymy coś w stylu "There is my sweet satan." oraz "six six six" (w oryginale jest kiss kiss kiss). Nie wiadomo jednak, czy było to zamierzone, czy może przypadek.

Wśród polskich utworów zawierających ukryte informacje, jest "Plus i minus" mojego ulubionego zespołu Kaliber 44. Był on solowym kawałkiem jednego z członków zespołu Magika. Już w oryginale utwór jest nieco przerażający, jego tematyką jest oczekiwanie na wynik testu dotyczącego obecności wirusa HIV w organizmie wokalisty. Był on napisany pod wpływem emocji, co czyni go dość psychodelicznym.
Utwór puszczony od tyłu jest wręcz naszpikowany różnymi tekstami, czasami trzeba się trochę wysilić, aby je usłyszeć. Niektórzy mówią, że to było przesłanie na temat samobójstwa, które popełnił 4 lata później, ze względu na pojawiający się tekst "jeszcze cztery".


Dla leniwych:
Normalna wersja


Wersja od tyłu


Dla wytrwałych polecam znalezienie mp3.Można samemu odtworzyć od tyłu przy użyciu np. Goldwave http://www.instalki.pl/programy/download/tworzenie_muzyki/GoldWave.php
Interesujące jest to że utwór został nagrany w 1996 roku, kiedy "podobno" nie dało tego się technicznie zrobić.
Czytałem gdzieś że człowiek podświadomie może swoje ukryte myśli przekazywać.

Wystąpienia Prezydenta Obamy moim zdaniem to czysty fake.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe to nawet, ja tam słyszę nie "Thank you Satan", tylko "as you say", co trochę lepiej pasuje zresztą do sytuacji (tłum skandujący "as you say" do władcy wydaje się być dosyć jednoznaczny).
Co do samego zjawiska backmaskingu, jak dla mnie jest ono niezwykle zagadkowe, podatne na manipulacje, ale nie należy tego od razu odrzucać. Pamiętam trochę się tym kiedyś bawiłem przy użyciu niezwykle profesjonalnego sprzętu w postaci słuchawek z mikrofonem;p. W przemówieniu Busha po 9/11 dość "wyraźnie" słyszałem kilka wersji wyrażenia "we did it". Jeżeli to prawda, to można by w ten sposób dziecinnie prosto poznać plany dotyczące NWO, gorzej, jeżeli oni wiedzą jak to działa. No i jeżeli to bzdura, to jedyną rzeczą jaką można stracić to trochę czasu.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Backmasking jako taki to ściema. Na konferencji Paktofoniki zapytano chłopaków o plus i minut itp. to wyśmiali to żartem, że w przemówieniu Kaczyńskiego też można takie dźwięki znaleźć.

Wystarczy wymyślić mniej więcej własny tekst, podsunąć go komuś i twoja wersja będzie się wydawać jedyna - to złudzenie które nasz umysł wytwarza tak jak objawiona Maryja na ścianie z grzyba. Prawdziwy backmasking to wklejenie przygotowanego dźwięku (już odwróconego) do utworu. Wątpię, aby ktoś kiedyś napisał umyślnie np. piosenkę, która działałaby od przodu i tylu Wink
_________________
"Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje." F. Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieski napisał:

Interesujące jest to że utwór został nagrany w 1996 roku, kiedy "podobno" nie dało tego się technicznie zrobić.


Dało się nawet 20 lat wcześniej. Od taśmy perforowanej już.

Cytat:

Fast Tracker II jest jednym z najpopularniejszych trackerów na komputery PC. Jego autorami są członkowie działającej w latach 1992-1997 grupy Triton - Fredrik "Mr. H" Huss oraz Magnus "Vogue" Högdahl.


Samplery programowe pojawiły się w latach 80tych. Dysponowały opcją Reverse lub Flip.
To tyle;)
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się na tym.

I doszedłem do prostego wniosku. W przypadku przemówień to sens ma jeśli ktoś gada spontanicznie, ale np. takiemu Obamie to raczej wszystkie przemówienia piszą, więc on się wyryje tylko na pamięć. I to w sumie nie są jego słowa.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 12 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna wielka ściema w tym Thank you satan. Odpalcie sobie syntezator mowy ivona (online jest dostępny) wpiszcie yes we can i zróbcie backmasking usłyszycie thank you satan (oczywiście trzeba wybrać glos męski i angielski). Możecie nawet sami powiedzieć ja nie mam mikrofonu nie próbowałem ale z syntezatora mowy da się to zrobić .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



%-D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Czytajcie powoli.

Zadajmy sobie pewne pytanie. Czy mózg odbiera słowa jako ściśle i klarownie uporządkowany pakiet informacji? Tzn.: Czy do naszego ucha wpada dosłownie „słowo” którego nie można interpretować inaczej w jakikolwiek sposób? Oczywiście że nie.

Słowa zanim zostaną zrozumiane, „dosłyszane” są bardzo chaotycznie wibrującymi falami sprężonego powietrza. Dwukrotne powtórzenie wyrazu „Obama” nigdy nie jest identyczne. Dwóch przykładowych ludzi z uwagi na to że mają inne głosy inaczej wymawiają słowo :Obama” Czyli wykres wibracji tego samego słowa dla dwóch różnych osób jest różny chociaż posiada zbliżone ekstrema amplitudy.

Słowa więc nie są uporządkowanymi pakietami informacji a chaosem interpretowanym przez umysł na podstawie najbardziej charakterystycznych ekstremów fali dźwiękowej. Tylko te ekstrema mają wpływ na informacje jaka jest niesiona przez wymówiony wyraz. Zapamiętaj to.

Teraz poruszmy interpretację mózgu odnośnie fali atmosferycznej. Umysł to chaos, impulsów elektrycznych które rozpraszają się po „siatce” neuronów we wszystkich kierunkach. TZN: kiedy uczysz się matematyki nie wykorzystujesz tylko analitycznej strony mózgu ale stosujesz swój cały potencjał interpretacji. Nie ma partii mózgu odpowiedzialnej za matematykę, język Polski itp. Wszystko musi działać jednocześnie więc fale dźwiękowe wpadające w ucho, przetwarzane na impuls elektryczny przechodzą przez cały mozg by ten mógł je poprawnie zinterpretować, by nie uszło ani jedno jej potencjalnie ważne znaczenie. To wywołuje arytmię. Innymi słowy do mózgu nie wpadają ci kolejno litery składające się na wyraz. Mozg domyślnie interpretuje informację.

Oczywisty przykład:

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni
na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc
ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa
i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe
i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.
Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie,
ale cłae sołwa od razu.

Rozumiecie?

Zastosuje pewną analogie matematyczną by to najlepiej zobrazować.

Wyrazowi: „obama” przyporządkujemy liczby porządkowe w alfabecie.

O 15
B 2
A 1
M 13
A 1

1521131.

Matematyka jak logika mózgu jest nieubłagana. Nie ważne w jakiej kolejności dodamy do siebie poszczególne cyfry tej liczby zawsze wyjdzie nam 14. Mogli byśmy słowo obama przekształcić na AMABO a mimo to ciągle stosując się do wzorców matematycznych wyjdzie nam ta sama wartość : 14. Czyli? Nie ważne jakie zastosujemy algorytmy zawsze wynik będzie taki sam. Teoria chaosu czyż nie?

Jeśli wysłuchałeś mojej prośby i zapamiętałeś to że słowa wyodrębniane są z chaosu fali akustycznych przez „markery” najwyższych punktów amplitudy z pewnością przyznasz że analogia matematyki jest tu całkowicie na miejscu.

Jakie z tego wnioski?

Fraza: Yes We Can = Thank You Satan . Dokąłdnie jak w tytule.

„Yes we can” oczywiście nie ma omawianego matematycznego związku z: „Thank You Satan”. To jest wada czystej fonetyki podczas gdy markery: „ekstrema amplitudy” są i d e n t y c z n e doprawdy pięknie na siebie nachodzą.


Ktoś z was mógłby mi teraz wypomnieć że interpretacje mózgu dla obydwóch tych wyrazów są zupełnie inne. Ale zapytam się tak: co idzie ze stwierdzeniem : Yes we can? Czyżby nie zuchwalstwo i pycha, zbytnia pewność siebie, bezkarność? Cel uświęca środki prawda?

Jeśli przyszłoby nam klasyfikować każde zdanie w kryteriach: „Be” i „Cacy” obydwa zdania są niestety „Be” nieprawdaż? Zastanów się.


Ktoś inny teraz bazując na wszystkim co napisałem mógłby podważyć mój debiut ;] prostym pytaniem: czy według ciebie z ang. Pies i Bóg ma taki sam przekaz? A…a…a..;] Ani fonetycznie ani cyfrowo te dwa słowa nie mają z sobą nic wspólnego.


Pozdrawiam uczestników forum.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ że Yes we can wypowiadane nawet przez syntezator mowy po odwróceniu daje thank you satan Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

A o czym ja mówiłem? ;]

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 13 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theonly napisał:
Zauważ że Yes we can wypowiadane nawet przez syntezator mowy po odwróceniu daje thank you satan Very Happy


windowsowy syntezator mówi " Nek you salwusci" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obama - Yes We Can = Thank You Satan
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile