W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tusk nie kandyduje na prezydenta   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2896
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 28 Sty '10   Temat postu: Tusk nie kandyduje na prezydenta Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem POpaprańcy liczą na wygraną Olechowskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jak by inaczej, Rokity już nie ma, Gilowskiej też, został chłopak z grupy bildelberg.Miliony $$ pójdą na kampanie a ciemny lud uwierzy Sad
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby liczyli na olechowskiego to by nie wsadzali piskorskiego do paki Smile

wystartuje komorowski albo sikorski

w pierwszym przypadku PO przegra wybory, w drugim będzie to pojedynek dwóch pisowców w związku z czym ciężko powiedzieć :/

ucieszyłbym się jeszcze bardziej gdyby Kaczor I też nie kandydował

olechowski nie ma szans ze względu na sprzeczne komunikaty medialne, ma posturę męża stanu a głos tchórzliwego amanta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak swoją drogą Komorowski jest tak nijaki że II tura staje się niewiadoma, Marek Kondrat powinien startować albo Fronczewski - rozwaliliby wszystkich w drobny mak Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cimoszewicza wciągną i on będzie kandydatem. To takie moje przemyślenia Smile On uważa, że jest najlepszym premierem? Razz

A tu trafiony komentarz filmowy do decyzji imć konDonka.Na dziś pasuje jak ulał.




Jestem na nie Razz
Sprzedać wszystko co zostało potrafi każdy.
I te słowa Donka"...Ich jest dwóch ja jestem sam " Żenada. Wydaje się, że chłopaki mają już wszystko ustalone, co i jak, i nikt sie w tryby nie wkręci.No chyba , że lemingowo się przebudzi...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Cimoszewicza wciągną i on będzie kandydatem. To takie moje przemyślenia Smile On uważa, że jest najlepszym premierem? Razz

A tu trafiony komentarz filmowy do decyzji imć konDonka.Na dziś pasuje jak ulał.




Jestem na nie Razz
Sprzedać wszystko co zostało potrafi każdy.
I te słowa Donka"...Ich jest dwóch ja jestem sam " Żenada. Wydaje się, że chłopaki mają już wszystko ustalone, co i jak, i nikt sie w tryby nie wkręci.No chyba , że lemingowo się przebudzi...



Czuje sie jakby ktoś mnie wydymał
Jestem na nie Smile

Nie rozumiem pewnego mechanizmu . Przecież prezydentura jest marzeniem każdego polityka . Dla Donalda , byłoby to zwieńczeniem jego kariery . Czy boi się on kompromitacji , a może mają na niego takiego "haka" , na jakim zawisł Janosik .

Według mnie wystawią Sikorskiego
- dobrze kojarzące się nazwisko
- oblatany w jezykach (przynajmniej nie duka)
- dobre kontakty w USA Smile
- jego przeszłośc - walczył z bronią w ręku przeciwko komunistom w Afganistani
- dobrze prezentuje się w garniturze Smile

Jedyny minus to taki ,że musi używac -według mnie- więcej tapety , bo jest jakiś taki pożółkły z ryja .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chak Noris wystawią POparańcy

http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/images/2/27/Donchuck.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


Według mnie wystawią Sikorskiego
- dobrze kojarzące się nazwisko
- oblatany w jezykach (przynajmniej nie duka)
- dobre kontakty w USA Smile
- jego przeszłośc - walczył z bronią w ręku przeciwko komunistom w Afganistani
- dobrze prezentuje się w garniturze Smile

Jedyny minus to taki ,że musi używac -według mnie- więcej tapety , bo jest jakiś taki pożółkły z ryja .


-A pierwsza dama była by z jedynie słusznej nacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wam mówię że prezydentem będzie Olechowski, ewentualnie Cimoszewicz - taki drugi kwach - w myśl zasady nie ma na kogo glosować, zagłosujemy na najbardziej neutralnego.
Sikorski raczej ma marne szanse, przyznaje że jego książka Prochy świętych była jedną z moich ulubionych i facet miał u mnie dużego plusa. Patrząc jednak na jego karierę, aż nieprawdopodobne jest by nie był agentem CIA czy MOSADU.
Za łatwo można mu to wyciągnąć zresztą Rosjanie od razu stwierdzą że w Polsce prezydentem został agent CIA.

Piskorskiego oskarżają - nie wierze by trafił do więzienia, raczej tu jest stara rozgrywka on kontra cudak.
Olechowski zawsze był nad nimi teraz wróci do gry, jak o mąż stanu który musi przewrócić PO jej dawne ideały, lemingi się na to nabiorą. Wygrają najbardziej neutralni Olechowski lub Cimoszewicz.
Choć wynik jest trudny do przewidzenia bo raczej będzie niska frekwencja, a to oznacza że mógłby się pojawić czarny koń.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdym razie który kolwiek to by nie był będzie to ta sama opcja....czy Cimoszewicz,czy Komorowski,czy Szmajdziński,Olechowski czy Sikorski co to za różnica



Swoją drogą ładnie przykryli tą informacją dzisiejsze przesłuchanie Drzewieckiego w komisji hazardowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



No w mordę co za debilne nagłowki!
wg tvn-u Tusk miałby murowaną prezydenturę gdyby kandydował Laughing bieeedny, jaka szkoda.
Teraz będzie wisiało do wieczora na głównej tvn24...
Dopiero przed chwilą zniknął czerwony pasek i pojawił się żółty bo mają już pierwszy sondaż po decyzji Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czemu tak ciekawe info jak to:
Prezydent podpisał ustawę abonamentową
http://wiadomosci.onet.pl/2119676,11,pre.....,item.html

z godz. 14.34 nie jest na głównej onetu tylko gdzieś na 4 stronie

w końcu zwolnienia z abonamentu weszły w życie '(dopiero od dzisiaj)

TVN24:
Sondaż: dobra decyzja Tuska
SMG/KRC DLA TVN24

Premier podjął dobrą decyzję nie kandydując w wyborach prezydenckich - tak wynika z pierwszego, gorącego sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24, wykonanego tuż po ogłoszeniu decyzji premiera.

Laughing

Dzisiaj miałem telefon od SMG KRC chcieli zadac pare pytan w sprawie PO IG jakoby z rekomendacji ministra rozwoju regionalnego, powiedzialem ze sie tym nie zajmujemy, no to moze innymi funduszami? a moge prosić pismo rekomendujące ministerstwa na maila? no niestety nie, no to dziękuję za rozmowę Smile

banda oszustów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawia Sikorskiego i to on wygra wybory. Zapamietajcie moje slowa. Juz od lat to jest ustawione wsrod elit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin na swoim blogu we wpisie "Tusk, Wałęsa - i rozgrywki służb specjalnych" pisal juz 25 stycznia ze tusk nie wystartuje. Sugerowal tez 3 hipotezy:

- sluzby specjalne popierajace tuska nie zycza sobie zeby byl prezydentem
- sluzby specjalne popierajace tuska zdaja sobie sprawe, ze konkurencyjna 'bezpieka' maja na tuska haka
- w interesie popierajacych tuska jest utrzymanie go na stanowisku, bo jest gwarantem utrzymania machlojek i przekretow jakie dokonuja sie w rzadzie

Korwin jest wogole zwolennikiem teorii , ze w naszym kraju nie rzadzi rzad - tylko sluzby specjalne, lub wrecz obce sluzby wywiadowcze. Przyznam ze malo to optymistyczne i bardzo machiavellistyczne
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze że nie kandyduje... większe szanse będzie miał Korwin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafax




Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
Korwin na swoim blogu we wpisie "Tusk, Wałęsa - i rozgrywki służb specjalnych" pisal juz 25 stycznia ze tusk nie wystartuje. Sugerowal tez 3 hipotezy:


JKM ma rację, że ktoś Tuskowi nie pozwolił wystartować. Na wszelki wypadek najpierw wypowiadały się róznorakie "autorytety" mówiąc, że być może nie powinien startować.

Natomiast sam JKM piszą o rurze z gazem nie zapomniałem wspomnieć, że "nie jest to wymierzone w Polskę", co nie po raz pierwszy pokazuję, kto może opłacać tego pana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafax :

Jako prawdziwy liberał JKM uważa ze kazdy ma prawo do wlasnej rury. Masz inny punkt widzenia?
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdole. Też nie kandyduje. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafax




Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Rafax :

Jako prawdziwy liberał JKM uważa ze kazdy ma prawo do wlasnej rury. Masz inny punkt widzenia?


To kto ma prawo do jakiej rury to jedna kwestia. W jakim interesie się rury kładzie to kwestia druga. I o dostrzeganie bądź niedostrzeganie tego przez JKM tutaj chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą być trzy opcje.

1. Ogłosił, że nie kandyduje w celu zbadania opinii społeczeństwa. Chcą poznać opinię społeczeństwa na jego temat, ew na temat kontrkandydatów.
To jedyna możliwość i jeszcze na tyle czasu, aby zrobić sondaże bez niego i wytypować ewentualne zagrożenie.

2. Typowy chwyt na 'dobrego człowieka'. Nie chcę kandydować, ale później naród poprosił mnie o kandydowanie, więc co miałem zrobić. Typowy zabieg. Większość ludzi poprze jego rezygnację i uzna go za spoko gościa. Później okaże się, że tego 'spoko gościa' zmusili, błagali aby kandydował, więc trzeba na niego zagłosować.

3. Sprawa to taka. Że było sobie 3 polityków, którzy założyli PO. Jeden sobie już podjadł, natomiast pozostali przymierali głodem w tym okresie. Kolej więc na nich. Chociaż nie sądzę aby ten UBek miał poparcie.

A może jest to po prostu połączenie punktów 1 i 3.
Tusk rezygnując, chce sprawdzić, czy naród poprze starego UB-eka. Może teraz jego kolej, ale dla przezorności, chcą sprawdzić czy naród pamięta jeszcze jego kłamstwa i puste obietnice.

Rzygać mi się chce jak patrzę na to wszystko. Wybaczcie.
W życiu nie pójdę do głosowania. Niech manipulują ciemnotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 29 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki tytuł na onecie:

Anne Applebaum pierwszą damą w Polsce?
Cytat:
Decyzja Donalda Tuska o niekandydowaniu w zbliżających się wyborach prezydenckich wywołała prawdziwą burzę w mediach i świecie polityki. Na giełdzie nazwisk z ramienia PO pojawili się Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski. Gdyby któryś z polityków zdecydował się na walkę o fotel w pałacu prezydenckim ukochana żona automatycznie stanie się pierwszą damą.
Anna Komorowska, żona marszałka Komorowskiego to postać dosyć tajemnicza. Dziennikarze niewiele wiedzą o niej, poza tym, że jest szczęśliwą matką piątki dzieci i nie prasuje koszul mężowi. Kiedyś była przełożoną Komorowskiego w harcerstwie.

Żona szefa MSZ to postać zupełnie inna od żony Komorowskiego. Anne Applebaum to wybitna publicystka pochodzenia żydowskiego bardzo znana w USA. Można powiedzieć, że Sikorski jest po prostu mężem sławnej żony - żartują dziennikarze.

http://wiadomosci.onet.pl/2120008,11,ann.....,item.html

Testują reakcje internautów?
pytanie kto był by w tym wypadku rzeczywistym prezydentem Sikorska czy Sikorski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 30 Sty '10   Temat postu: Mechanizm tej decyzji Odpowiedz z cytatem

Mechanizm tej decyzji jest dziecinnie prosty. Jak postraszyć Kaczyńskim skoro Tusk brał udział we wszystkich sondażach i miał sporą przewagę? Ano na początek trzeba sprawić aby go w nich nie było. Wtedy Kaczyński uzyska relatywnie wysoki wynik. Nastąpi ogólnopolski lament i rozdzieranie szat... i wtedy wkroczy Donald Tusk dla ratowania Polski przed faszyzmem. Stwory się dzięki temu atmosferę podobną do tej z 2007 roku i wyborcy, którzy być może oddali by swój głos na Olechowskiego, Szmajdzińskiego lub innego outsidera, zostaną zmobilizowani i w ten banalny sposób uniknie się teoretycznej analogi do roku 2005.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aristos




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 30 Sty '10   Temat postu: A jeden taki blogger jakby to przewidział: Odpowiedz z cytatem

http://bezdekretu.blogspot.com/2010/01/kandydat-komorowski.html
_________________
http://img122.exs.cx/img122/6282/logolakearis2k46wb.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie odpowiedź dlaczego POpychadło nie startuję bo Angela w ramach wspólnego zamachu kaczki po smoleńsku zaproponowała swojemu podwładnemu:

Tusk szefem Europy?
Co szykuje zastępowa Angela druhowi Donaldowi

Warto czytać prasę masową. Z niej dowiedzieliśmy się, dlaczego Donald Tusk tak łatwo zrezygnował z wyścigu o Polską prezydenturę. Namówiła go do tego sama Angela Merkel, szefowa Niemiec. Szykuje ponoć dla Tuska stanowisko Szefa Europy, czyli Przewodniczącego Komisji Europejskiej. Dziwny ten Tusk. Za stanowisko w Europie, choćby i wysokie, sprzedać zaszczyt bycia polskim prezydentem, głową naszego państwa… To, nie przymierzając, jakby Władysław Jagiełło – zamiast królem Polski – został Krzyżakiem!


http://www.rmf.fm/au/tusk-szefem-europy,wsd,1754.html

Cytat:
Premier celuje podobno w fajniejszy stołek.

Wycofanie się Donalda Tuska z wyścigu do prezydenckiego fotela dla wielu osób było wielkim zaskoczeniem. Lider Platformy, zdawałoby się, wygraną w wyborach miał już w kieszeni - a tu nagle: "nie startuję". Bo żyrandole, pałace... A tak naprawdę?

O prawdziwej przyczynie rezygnacji pisze dziś "Fakt". To kanclerz Niemiec Angela Merkel odwieść miała
naszego premiera od kandydowania na prezydenta. Jak? Przekonując go, że ma szanse na lepszy stołek: na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. A to łatwiej byłoby mu zdobyć po drugiej kadencji premierowania, niż po przeprowadzce do Pałacu Prezydenckiego.

Tusk na czele Europy - wyobrażacie to sobie? Nam, przyznajemy, przychodzi to z pewnym trudem. Ale, jakby się tak zastanowić, coś może być na rzeczy. Przede wszystkim, nie ma wątpliwości, że szef polskiego rządu cieszy się poparciem niemieckiej kanclerz, a to w Unii sprawa kluczowa. W maju zostanie uhonorowany nagrodą Karola Wielkiego, a Merkel - rzecz wyjątkowa - osobiście wygłosi laudację na jego cześć.

Gdyby więc Niemcy posadzili Donalda Tuska w fotelu szefa Komisji Europejskiej, mieliby na tym ważnym stanowisku kogoś, z kim dobrze
się dogadują i - co ważniejsze - kto wiele by im zawdzięczał. Z punktu widzenia naszych zachodnich sąsiadów to nie taki zły układ, prawda? Może więc dzisiejsze rewelacje "Faktu" nie są więc wcale tak całkiem wyssane z palca.

http://www.pardon.pl/artykul/11284/_/1#komentarz_2410228
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tusk nie kandyduje na prezydenta
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile