W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dla klimatu pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 1837
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 15 Gru '09   Temat postu: Dla klimatu pl Odpowiedz z cytatem

http://dlaklimatu.pl/
czyli Rząd finansuje klimatyczną propagandę


................
poniżej kilka artykułów z tej stronki, do których z głównej jest ciężko się dobrać:

http://dlaklimatu.pl/Czy-wulkany-emituja-wiecej-CO2-niz

http://dlaklimatu.pl/Wyszlismy-z-epoki-lodowcowej-wiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voltar

powiedz co osiągniemy jak dowiemy się czy finansuje czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to, że zamiast posiłkowac się takimi opracowaniami:

http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/.....limatu.pdf

woli wpisywać się w politykę ekoterroryzmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i woli...

ale bardziej mnie interesuje co daje Tobie fakt że wiesz że państwo wspiera ekoterroryzm?

czy ma to aż tak wielkie znaczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego cie to interesuje co mi to daje? zapytaj siebie co tobie to daje, co mi to daje to nie twoj interes; piszemy tu o zawartości merytorycznej tej strony a nie o twoich zainteresowaniach moją osobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam jest w dziele kontakt ta panna co była u Wildsteina i w TVP3 z Korwinem? Wink Śmigrowska chyba. LOL.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
a dlaczego cie to interesuje co mi to daje? zapytaj siebie co tobie to daje, co mi to daje to nie twoj interes; piszemy tu o zawartości merytorycznej tej strony a nie o twoich zainteresowaniach moją osobą


nie ukrywam że spodziewałem sie takiej odpowiedzi

ludzie są skołowani ogromem informacji że każda próba nawiązania z nimi kontaktu odbierana jest jak osobisty atak...

rozumiem twoją reakcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 17 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOPENHAGA

Nie wiem, czy wszyscy wiedza, ze patronem ONZ jest brytyjski Ksiaze Karol !


Czyhające zagrożenia



Jednak zagrożeniem czekającym nas w Kopenhadze, znacznie większym niż ograniczenia emisji CO2 i wynikający z nich kolosalny wzrost podatków, katastrofalny wzrost cen energii i wszystkich zależnych od niej dóbr i usług, są inne zapisy liczącego 181 stron projektu Protokółu z Kopenhagi. Z paragrafu 36 i 38 projektu wynika, że Protokół ma spełnić cztery cele: (1) utworzyć niewybieralny rząd światowy; (2) przekazać dorobek i bogactwa krajów uprzemysłowionych do krajów III świata; (3) stworzyć mechanizmy siłowej egzekucji postanowień traktatu w sprawie ograniczeń emisji gazów cieplarnianych i (4) doprowadzić do utraty suwerenności Polski i wszystkich państw-stron Protokółu. W projekcie Protokółu są również zapisy blokujące możliwość przyszłego wycofania się z dokumentu i kurateli rządu światowego bez zgody wszystkich pozostałych państw-stron. Jest to próba zniewolenia pod pretekstem walki z rzekomym ocieplaniem klimatu przez człowieka.

Bo liczą się pieniądze, a nie klimat



Widmo Klimatgate krąży po świecie, w Google ukazało się już ponad 21 milionów razy. Dotarło do Australii, która jako jedna z pierwszych miała wprowadzić lukratywny dla biurokracji i banków a zabójczy dla kraju, system dławienia emisji CO2, cut-and
trade (ogranicz-i-sprzedaj), na wzór średniowiecznego handlu odpustami. To Klimatgate wpłynął na parlament Australii który 2 grudnia odrzucił proponowaną przez rząd ustawę narzucająca ograniczenia emisji dwutlenkuwęgla. Może wpłynie też na otrzeźwienie innych krajów.

Siłą napędową konwentyklu w Kopenhadze nie jest troska o klimat, z którym nic złego się nie dzieje a który od lat dziesięciu zaczął się ochładzać. Jest nią perspektywa zdobycia władzy nad światem oraz trylionowych zysków z handlu niczym, niczym bowiem są zezwolenia i limity.
http://www.tvn24.pl/12691,1633667,0,1,82.....omosc.html

Skad wiemy, ze topnienie wszelkich ziemskich lodowcow i zmarzlin nie jest spowodowane przez bron HAARP, ktora posiada czlowiek ? Odpowiedniej czestotliwosci fale mozna skierowac w kazde miejsce na Ziemi. Kierujac fale na lodowiec powoduje sie drgania jego czasteczek, a ruch powoduje rozgrzanie materii. Lod dzieki temu zaczyna topniec. To samo stanie sie przeciez z kostka lodu wlozona do kuchenki mikrofalowej.
HAARP dziala jako program doswiadczalny i dlatego nie podlega zadnej kontroli wewnetrznej ani zewnetrznej. Bron HAARP nalezy do dwoch panstw na swiecie : Wielkiej Brytanii i USA. Wszyscy ludzie na swiecie wiedza, ze bron HAARP istnieje, ale nikt jakos nie moze udowodnic, jak ona w danej chwili jest wykorzystywana. Fal nie widac i ludzkim uchem sie ich nie slyszy w momencie przesylania z generatora - transmitera dlatego ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, ze jakas szkoda moze byc robiona ludzka reka, ktora operuje juz teraz tylko komputerem i zdalnie przeprowadza doswiadczenia, dewastacje, dokuczanie i upust fantazji. Jestem pewna, ze jak ktoregos dnia zabroni sie uzywania broni HAARP, to klimat, zdrowie i wiele innych rzeczy wroci do normy !!!

http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468

http://archiwumlbc.w.interia.pl/780bron.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dla klimatu pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile