W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 23920
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 10 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że działalność Alexa może najwyżej zaszkodzić sprawie. Nie chodzi mi o treść, ale o sposób jej przekazywania. To nie może nam pomóc. Filmy tak, megafon nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:32, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdura. Z całym szacunkiem, ale właśnie takie podejście jest podejrzanie szkodliwe sprawie. Wspominałem też o tym na innych forach. Tzw Krzykacze nie zawsze są szkodliwi. W społeczeństwie i kulturze amerykańskiej krzykacze to grupa ludzi, którzy doskonale wiedzą co robią. Zdziwił byś się ilu ludzi po takich wiecach zamiast żłopać piwsko po robocie przed FOX NEWS zaczyna grzebać w necie i zadawać pytania. Problem z prawdą jest taki, ( również w Polsce), że aby dwiedzieć się prawdy potrzeba odrobiny wysiłku i IMPULSU. Takim właśnie doskonałym impulsem jest megafon i demonstracje na ulicach. Po za tym wystarczy spojrzeć na media korporacyjne. Często podobne akcje przemykają w wiadomościach i oczywiście okraszone odpowidnim komentarzem. Ale to też jest często impuls, który wywołuje w coraz bardziej nieufnym społeczeństwie pozytywne reakcje. Wierz mi że ludziska, którzy na szczytach G8 rzucają jajkami i kamolcami robią więcej niż my - romawiając na forach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 12 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałaby się jakaś akcja świadomościowa. Ulotki albo inne formy doinformowania społeczeństwa. W końcu samą siecią człowiek nie żyje.

A do czegoś większego trudno w tych czasach znaleźć ludzi, wszyscy zabiegani w tej swojej rzeczywistości, nie to co kiedyś, kiedyś to Polacy potrafili się zjednoczyć przeciwko ciemnej stronie mocy.

A wy jako grupa ludzi nie planujecie czegoś poza siecią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, polacy potrafili zjednoczyć sie przeciw ciemnej stronie mocy bo mieli wroga! Teraz nawet po obejrzeniu tego dokumentu wiele osób podejdzie do tego sceptycznie. Przecież spiskują przeciwko nam autorytety, wybrańcy narodu...trudno sobie to uświadomić.
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to aby nie mówić do masonów: "wiemy kim jesteście, wiemy co planujecie, pokonamy was" trzeba nakręcać takie filmy, bp to one pokazują prawdę tylko że jak tak będziemy do nich to mówic, że wiemy co mają zamiar zrobić to zmienią swe plany i wtedy dopiero wyjdzie na to że to nie oni kłamią tylko my ich niesłusznie osądzamy. Więc zostanę przy swoim filmów jak najwięcej ale megafon stop, ulotki tak bo kierowane są do ludzi na ulicy, ale megafon do bilderbergów nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski za późno..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Chodzi o to aby nie mówić do masonów: "wiemy kim jesteście, wiemy co planujecie, pokonamy was" trzeba nakręcać takie filmy, bp to one pokazują prawdę tylko że jak tak będziemy do nich to mówic, że wiemy co mają zamiar zrobić to zmienią swe plany i wtedy dopiero wyjdzie na to że to nie oni kłamią tylko my ich niesłusznie osądzamy. Więc zostanę przy swoim filmów jak najwięcej ale megafon stop, ulotki tak bo kierowane są do ludzi na ulicy, ale megafon do bilderbergów nie.



nie zgadzam sie totalnie, co zwyklym ludziom dadza filmy? zobaczy i polozy sie spac a od rana bedzie zajety robota, trzeba o tym mowic, wydzierac sie przez megafon, to dziala jak kubel zimnej wody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie na każdego. Na wielu działa jak widok rozdepatnej kupy. Ludzie pokroju Alexa Jonesa powinni mieć przeciwwagę w postaci osób bardziej stonowanych i bardziej powściągliwych w wysuwaniu daleko idących hipotez. Wiele zagrożeń z filmów A.Jonesa to niestety mało udowodnione spekulacje podkopujące wiarę w rzeczy stuprocentowo prawdziwe.

Tak czy siak uważam, że AJ robi generalnie dobrą robotę, ale powinien mieć równoległe towarzystwo spokojnyc debunkerów. Wolałbym gdyby poszedł drogą Terrorstormu niż EndGame.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Uważam że działalność Alexa może najwyżej zaszkodzić sprawie. Nie chodzi mi o treść, ale o sposób jej przekazywania. To nie może nam pomóc. Filmy tak, megafon nie.


To (megafon) nie ma pomagać nam, a przeszkadzać im i uświadamiać ich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczysz samemu sobie. Przecież lepiej byłoby gdyby "oni" nie wiedzieli że my wiemy, bo nie spodziewaliby się np. rewolucji. Dzięki Alexowi "oni" już o nas wiedzą i straciliśmy element zaskoczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żartuj stary. Jaki element zaskoczenia? he he. Chcesz ruszyć na ich tajną siedzibę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Przeczysz samemu sobie. Przecież lepiej byłoby gdyby "oni" nie wiedzieli że my wiemy, bo nie spodziewaliby się np. rewolucji. Dzięki Alexowi "oni" już o nas wiedzą i straciliśmy element zaskoczenia.


Sikorski, "Oni" od dawna wiedzą o "nas" wszystko. A rewolucję, to możesz sobie zrobić... co najwyżej w świadomości.

Sikorski napisał:
Chodzi o to aby nie mówić do masonów: "wiemy kim jesteście, wiemy co planujecie, pokonamy was" trzeba nakręcać takie filmy, bp to one pokazują prawdę tylko że jak tak będziemy do nich to mówic, że wiemy co mają zamiar zrobić to zmienią swe plany i wtedy dopiero wyjdzie na to że to nie oni kłamią tylko my ich niesłusznie osądzamy.


Z powyższego zdania wnioskuję, iż Tobie bardziej zależy by umrzeć z poczuciem satysfakcji, że wiedziałeś i miałeś rację.
A może właśnie o to chodzi, żeby "oni" swoje chore plany "zagłady świata" zmienili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszą rzeczą jaką można zrobić jest siedzenie cicho. Milczenie jest traktowane na równo ze zgodą. Dlatego powinno się działać właśnie tak jak Alex Jones i maksymalnie wszystko nagłaśniać.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagłasniac by wszyscy sie dowiedzieli, mieli okazje zapoznac sie z "alternatywnymi wersjami". Co, kto z owych informacji uzna za prawde - jego sprawa. Nie ma co nawracac ludzkosci, dazyc do przewrotow...? Eeee, nie, nie.. Jestem osoba, ktora twierdzi, ze 'ich' plan sie powiedzie, lecz jak wielu ludzi sie na to nabierze, da wciagnac- to juz inna sprawa.

Zas protesty itp. podobne zachowania społczecznosci uwazam za ich odwazne i pozytywne posuniecie, bo przynajmniej "elity" moga sie upewniac iz narod nie jest tak ciemny, czy tez nie na taka skale jak im sie wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 16 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Przeczysz samemu sobie. Przecież lepiej byłoby gdyby "oni" nie wiedzieli że my wiemy, bo nie spodziewaliby się np. rewolucji. Dzięki Alexowi "oni" już o nas wiedzą i straciliśmy element zaskoczenia.


Albo może raczej, boją się zrobić następny krok bo wiedzą, że ludzie mogą już go nie kupić? Element zaskoczenia... dobre...

PS. Dzięki Alexowi tysiące ludzi obudziło się i zapewne te tysiące otworzyło oczy milionom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 16 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones to agent.. Mówiłem wam o tym kilka miechów temu.. kasa misiu, kasa.. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://iamthewitness.com/audio/TFC.2007.12.19.Wed.Smith.mp3

cos wiecej o panu Jonesie, tyle ze trudny angielski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Alex Jones to agent.. Mówiłem wam o tym kilka miechów temu.. kasa misiu, kasa.. Cool


He he oby wiecej bylo tego rodzaju agentow , mi nie przeszkadza ze na tym zarabia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. mnie ustawiczne szukanie agentów w każdym człowieku nie jest zbyt dobre dla sprawy, jaką ktoś chciał prezentować na tym forum
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z napisami dla wersji:

EndGame-Blueprint.For.Global.Enslavement[2007]DvDrip.699MB-DownWithNWO

Na torrentach jest to najpopularniejsza wersja i napisy z wersji 1.1gb i 911mb nie pasuja do niej.

Nie interesuje mnie VideoGoogle (problemy z netem).

Dobrze by bylo przygotowac wersje i do tej wersji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
a co z napisami dla wersji:

EndGame-Blueprint.For.Global.Enslavement[2007]DvDrip.699MB-DownWithNWO

Na torrentach jest to najpopularniejsza wersja i napisy z wersji 1.1gb i 911mb nie pasuja do niej.

Nie interesuje mnie VideoGoogle (problemy z netem).

Dobrze by bylo przygotowac wersje i do tej wersji.


Wszystkie początkowe wersje były takie same bo każdy jak dostawał DVD to od razu ripował i wrzucał. Ja zripowałem napisy do filmu - i nie mam problemu z wersją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 05 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... poki co i tak zasysam wersje 911mb i zobacze... bo moze to moj allplayer cos swiruje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
?




Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy pasujące do wersji 911 MB
http://rapidshare.com/files/86000896/End.....911.MB.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
a co z napisami dla wersji:

EndGame-Blueprint.For.Global.Enslavement[2007]DvDrip.699MB-DownWithNWO

Na torrentach jest to najpopularniejsza wersja i napisy z wersji 1.1gb i 911mb nie pasuja do niej.

Nie interesuje mnie VideoGoogle (problemy z netem).

Dobrze by bylo przygotowac wersje i do tej wersji.


Możesz sobie ściągnąć powyższą wersję i dopasować napisy o ile nie pasują. Robi się to bardzo prosto - na przykład w SubEdit Player.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie KFI. Jak to jest? Np. ja ściągnąłem sobie "Why we fight?" i znalazłem napisy pl, ale nie pasowały to skorzystałem z rady: "weź sub editem popraw", no i ? No i dupa, cofnąłem napisy i co z tego jak nie były do tej wersji klatkowej i się opóźniały po 2 pierwszych minutach filmu. Nie jest sztuką cofnąć napisy w sub-edicie, sztuką jest dopasowanie napisów do klatek, może znasz jakiś sposób? Oczywiście oprócz pierdzielenia się z każdym wersem Laughing Laughing Laughing Może jakiś programik co klikasz raz i napisy się dopasowują? Nie gadaj że jeszcze nikt takiego nie zrobił Surprised ludzie w kosmos latają a głupiego programiku nie mogliby zrobić? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile