W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 23922
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zmartwie Cie, ale cala wyzsza wiedza ludzkosci zostala odebrana w ten sposob. Tak wiec jesli bedziesz prosil "Boga" o kreatywnosc, sposob na rozwiazanie problemu, ta wlasnie droga otrzymasz odpowiedz.


imponuaca wiedza, to wszystko wiesz ze "swoich" objawien czy wyczytales na http://quantumfuture.net/ ? Wink

Apropo Hitlera, nie byl on maniakiem religijnym i potrafil docenic piekno tudziez piekno zabytkow, walczyl o czystosc rasy nie o dominacje jednej religii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat o nowym filmie Alexa Jones'a, a dyskusja schodzi na jakieś żenujące astralne pierdy. Na 99% to zwykłe nieuctwo, ale zauważcie, że każdy komu takie forum jest niemiłe może je spokojnie sparaliżować rejestrujac się jako "nawiedzony" bo jak widac totalnie nawiedzonych moderacja toleruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie jestem w stanie czytać wszystkiego
temat jak każdy - im więcej postów tym większy śmietnik. nic na to niestety poradzić nie mogę.
osobiście nie czuję się sparaliżowany, a psychiatrą też nie jestem żeby oceniać kto już nawiedzony a kto jeszcze nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daliście się nabrać.. Alex Jones to tajna wtyczka ludzi NWO do ogłupiania ludzi i wmawiania im sprośne, iż NWO NALEżY SIę OBAWIAć.. GDYBY NIE JONES ,ICKE I INNI AGENCI CIA i MI6 NIE MIELIBYśCIE POJęCIA O TYM PROJEKCIE... FILM ZNAKOMICIE, SOCJOTECHNICZNIE ZGRANY.. POD WIELOMA WZGLęDAMI WIDAć U PRODUCENTóW TEGO FILMU PREBłYSk GENIUSZU.. ZNALAZłEM 10 PRZEKAZóW PODPROWGOWYCH... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Zróbcie pikete w warszawie... LUDZKOśC MUSI POZNAć PRAWDE O SWIECIE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 26 Lis '07   Temat postu: JKM na temat ENDGAME :) Odpowiedz z cytatem

Ktośnamówił JKM na obejrzenie ENDGAME. Wynik można było z góry przewidzieć. "Jego Ekscelencja" wypowiedział się cytuję:

Cytat:
"Po kwadransie oglądania wyłączyłem film - z uwagi na nieprawdopodobną naiwność, prymitywizm, oraz fakt, że wiem o tym znacznie, znacznie więcej od twórców scenariusza i realizatorów. "


d'oh!

Jak już zacząłem wklejać to pomęczę Was dalej. "Jego Ekscelencja" dalej pisze:

Cytat:
Ostatecznie przez dwa lata prowadziłem w "Najwyższym CZAS!"-ie "Obserwatorium Masonerii". Oświadczam: ten film, to chaos nieuzasadnionych zarzutów.

Jeśli jednak nikt nigdy nie słyszał o "grupie Bilderberg", nie wierzy w masonerie, "Wielkie Wschody" i w ogóle w tajne spiski - to powinien to obejrzeć. Bo przy tych uproszczeniach i nonsensach w tym filmie jest zdrowe ziarno. Istnieje poważne zagrożenie dla Ludzkości ze strony tej formacji politycznej (już nie "grupy Bilderbergu"; tam spotykają się dziś już tylko drugorzędne figury - prawdziwa grupa sterująca jest gdzie indziej) - i to z powodów bardzo, bardzo głębokich - głównie wyłuszczonych powyżej. Ci ludzie chcą Ludzkość uporządkować do imentu.

Myślę, że taka idea może podobać się nie tylko tej elicie - ale i wiekszości zwykłych, prostych ludzi. Pytanie więc brzmi: czy da się przekonać tych - post-bilderbergerowców, powiedzmy - że chcąc jak najlepiej, szykują Ludzkości co najmniej katastrofę? Że życie powstaje z Chaosu, a nie z najnowszego nawet Porządku Świata?


http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID269212438,index.html

Gdybyśmy kazali mu obejrzeć Loose Change Final Cut to 10 do 1, że też by zaczął komentarz od "Po kwadransie oglądania wyłączyłem film" a później zaczął wywód, że CAŁY film jest pełen "uproszczeń i nonsensów" i on jako ekspert który przecież "dwa lata prowadziłem w 'Najwyższym CZAS!'-ie 'Obserwatorium Masonerii'" wie lepiej od twórców filmu co się stało 11 września, co wydarzyło się na pokładach samolotów, jak doszło do zawalenia się WTC itd...

Proponuję by każdy zostawił "kilka" komentarzy na jego blogu zwracając przy tym szczególną uwagę na to, że pisze:
"Oświadczam: ten film, to chaos nieuzasadnionych zarzutów."
mimo że jak sam napisał obejrzał 15 minut! I które zarzuty konkretnie uważa za nieuzasadnione?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. wypowiedzi korwina są pełne uproszczeń i nonsensów
pod tym wględem alex jones nie dorasta mu do pięt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając jednak jego arogancki komentarz trzeba mu podziękować za darmową reklamę Smile
Hollywood'zka zasada nr 1 "Nie ważne czy mówią dobrze czy źle. Ważne żeby mówili!"
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.. a jak brzmi zasada numer 2?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie żałuj 25 centów na parking bo możesz się spóźnić minutę i będzie Cię to drogo kosztowało" Smile

z życia wzięte Confused
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 27 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
niestety nie jestem w stanie czytać wszystkiego
temat jak każdy - im więcej postów tym większy śmietnik. nic na to niestety poradzić nie mogę.
...


No brawo. Ciap ciap..Wink

Wielkie brawa za przetłumaczenie filmu. I sam oczywiscie dziekuje :> Film wydał mi sie jak długi, choc ciekawy wykład. Grzech go nie obejrzec.

Co do wypowiedzi JKM. Prawda jest, ze grupa bilderberga to "figurki drugoplanowe". Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 27 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też Endgame bez zastrzezen nie wziąłem. Co do Korwina...

Cytat:
Włączyłem. Po kwadransie oglądania wyłączyłem film - z uwagi na nieprawdopodobną naiwność, prymitywizm, oraz fakt, że wiem o tym znacznie, znacznie więcej od twórców scenariusza i realizatorów.


JKM po 15 minutach oglądania nie miał prawa tak kategorycznie oceniać autorów - z oczywistych powodów: nie obejrzał do końca Smile. Na początku filmu jest przydługi wstęp, potem rysuje się hipoteza, a ok. 10 minuty pojawiają się prawdziwe, acz niewygodne, fakty dotyczące sponsorów wojen. Raczej bezdyskuyjne. Rotshildów pamietam, o Standard Oil i IG Farben chyba sam gdzies czytalem, o Iranie i Iraku na 99% nie było w Engame, ale generalnie to prawda: bankierzy trzymaja obie strony konfliktów. Ale to tak na marginesie.

Widz oczekuje argumentów idących za postawioną tezą. Ale nie Mikke. Mikke w tym momencie nie wytrzymuje i wyłacza. Tylko czemu pisze dalej:
Cytat:
Jeśli jednak nikt nigdy nie słyszał o "grupie Bilderberg", nie wierzy w masonerie, "Wielkie Wschody" i w ogóle w tajne spiski - to powinien to obejrzeć. Bo przy tych uproszczeniach i nonsensach w tym filmie jest zdrowe ziarno.

Brawo panie Mikke. W 30 minucie Alex Jones mógł mówić o Krasnalach Zabojcach i Ninja kontrolujacych UFO. A Pan poleca.

Spodobał mi się wpis w komentarzach. Widać jakiegoś rynkowego lekkoducha.
Cytat:
Spokojnie z tą inwigilacją samochodów. Wolny rynek sprawi taką analogię, jaka jest w komórkach. Jeżeli mam abonament, to przez ileś tam lat można stwierdzić gdzie z mojego numeru dzwoniono i kto się do mnie dobijał. A jeżeli mam pre-paida, to mogę kupić kartę z numerem, wygadać, wyrzucić, kupic nową itd....


Ha ha. Wolny rynek. No pięknie. Tylko jakoś bez związku z wojną z terrorem i jej ustawodawstwem. I jeszcze jedno. Takiego mastacha hakera jak Mitnick w końcu złapali. A tutaj pan bojownik proponuje zmianę kart pre paid. Ha ha. Głupi szczylu. Zapłacisz za ta karte kartą kredytową albo rozmowy twoich znajomych przeanalizuje software do DATA MINING i już cie maja. Ech...NWO potrzebuje takich owiec optymistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 27 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo korwina znalazłem zupełnie przypadkowo blog. nie mam pojecia co to za blog, ale pozwole sobie zacytować, bo troche na temat, a poza tym dobre:

Cytat:
Janusz Korwin-Mikke napisał wczoraj na swoim niezwykle popularnym blogu m.in.: "Kilka osób zachęcało mnie, bym obejrzał film o "Grupie Bilderbergu" zamieszczony na: [i tutaj link do wersji z napisami polskimi] Włączyłem. Po kwadransie oglądania wyłączyłem film - z uwagi na nieprawdopodobną naiwność, prymitywizm, oraz fakt, że wiem o tym znacznie, znacznie więcej od twórców scenariusza i realizatorów. Ostatecznie przez dwa lata prowadziłem w "Najwyższym CZAS!"-ie "Obserwatorium Masonerii". Oświadczam: ten film, to chaos nieuzasadnionych zarzutów."

Chodziło o najnowszy dokument Alexa Jones'a - człowieka, który m.in. (JKM zapewne nie wie, o kogo chodzi - bo gdyby wiedział, na pewno wspomniałby już o nim wcześniej): w lipcu 2001 ostrzegał, że rząd Stanów Zjednoczonych planuje zamachy - takie same jak zamach bombowy w Oklahoma City czy World Trade Center (!!!), winę zrzuci na terrorystów, możliwe, że Osamę Bin Ladena (!!!); 24 godziny na dobę szuka informacji o świecie, umieszcza je na kilku swoich stronach internetowych (takich jak Prison Planet czy Infowars), rozmawia o nich w trakcie swoich audycji radiowych, których słuchają ludzie na całym świecie; wreszcie Jones to pierwszy niezależny dziennikarz, któremu udało się przedostać na teren słynnego Bohemian Grove i nagrać ceremonię, na temat której krążyły wcześniej jedynie legendy.

Nieco zabawnie wygląda na tym tle stwierdzenie JKM, że przecież on na łamach "Najwyższego CZAS!"-u aż przez dwa lata (!) prowadził "Obserwatorium Masonerii" (przy czym należy pamiętać, że nakład "NCz!" to było 10-25.000 na tydzień, z czego większość czytelników "OM" omijała szerokim łukiem).

Najgorsze jest jednak to, że JKM - albo: zachował się niczym staruszka pikietująca przed kinem przeciwko filmowi "Stygmaty" - nie widząc wcześniej tego filmu... - albo: po prostu skłamał (aby swoich najbardziej oddanych fanów zmusić do właśnie takiego zachowania...) - pisząc: "Po kwadransie oglądania wyłączyłem film (...)", dodając po chwili: "Oświadczam: ten film, to chaos nieuzasadnionych zarzutów."...

Z całym szacunkiem dla JKM, "nieco" - jako recenzent - tutaj się skompromitował...

"Endgame: Blueprint For Global Enslavement" nie ujawnia "całej prawdy" o grupie, która "naprawdę" "steruje" "światem" - z prostej przyczyny: najnowszy film Jones'a nie miał być skierowany do Korwin-Mikkego, ale do prostych ludzi, którzy o istnieniu grupy Bilderberg w ogóle nie wiedzą (co zresztą sam JKM później przyznaje zachęcając do obejrzenia go przez właśnie takich ludzi).

Zastanawiają mnie jednak dwie sprawy: dlaczego Korwin-Mikke zasugerował, że "wie więcej" na "ten temat" niż Alex Jones - skoro nigdy na ten temat więcej nie napisał? W zasadzie nie przypominam sobie nawet, żeby JKM kiedykolwiek wspomniał o Bilderbergach! Na pewno tysiąc razy częściej wspomina o jakichś kosmicznych "Wielkich Wschodach", o których całej prawdy też pewnie nie zna, ale woli się chwalić, że wie "cokolwiek". Co z tego, skoro 99% ludzkości nie ma pojęcia o konferencjach grupy Bilderberg - grupy, którą w prosty sposób można obnażyć. O ile się chce...

Trochę przypomina mi to Kwaśniewskiego, który twierdził, że "ktoś" go podsłuchuje - ale kto i dlaczego - tego już nie zdradzi...

Dlatego ja w przeciwieństwie do JKM polecam ten film wszystkim - nie tylko tym, którzy "nie wierzą" w "spiski", ale zwłaszcza tym, które w nie wierzą. Wolę mieć oczy szeroko otwarte...


http://gantro.blog.onet.pl/2,ID269392447,index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 28 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszła jakaś wersja Endgame 1.5:
http://prisonplanet.tv/articles/end_game_1p5.htm
Są tam niby jakieś bonusy... Narazie tylko dla zarejestrowanych na prisonplanet.tv - na torrencie nie ma na tą chwilę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrcz




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 28 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a propo korwina znalazłem zupełnie przypadkowo blog. nie mam pojecia co to za blog, ale pozwole sobie zacytować, bo troche na temat, a poza tym dobre:

http://gantro.blog.onet.pl/2,ID269392447,index.html


To jest blog koliberalny, sympatyka UPR i JKM`a.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 28 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie sympatyk wydaje mi sie mądrzejscy od samego UPR i JKM`a Smile
ewentualnie jest o niebo bardziej szczery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 29 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwy do zapamiętania adres do ENDGAME PL:

endgame.patrz.pl

Nadaje się świetnie jako opis na GG lub Tlenie czy co tam używacie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 29 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE czaje to co ten film ENDGAME to podpucha? Mi się wydawał dość w miare logiczny i pasujący. No ale może faktycznie chcą odwrócić uwage od tego co naprawdę sie ma stać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 29 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpucha Laughing

musisz jeszcze troszeczke doksztalcic sie w temacie

bez obrazy oczywiscie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 30 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to niech ktoś tu napisze jasno co dokładnie się dzieje i co jest prawdą co będzie itp. :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 30 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie ciekawie. To jest pewne. Wink

Jesli jestes zainteresowany, przejrzyj forum. Choc musisz uwazac, zeby nie przyswoic sobie bzdur jakich tutaj wiele.
Zawsze pozostaje obejrzenie filmow.
viewtopic.php?t=806
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 30 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Endgame jest podpuchą to i tak niebezpieczną dla władzy. Może zmusić ludzi do zastanawiania się nad kulisami władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 30 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Bedzie ciekawie. To jest pewne. Wink

Jesli jestes zainteresowany, przejrzyj forum. Choc musisz uwazac, zeby nie przyswoic sobie bzdur jakich tutaj wiele.
Zawsze pozostaje obejrzenie filmow.
viewtopic.php?t=806



wszystko oglądałem i czytałem i mi się to zadaje logiczne to jeśli ENDGAME jest podpuchą to zeitgeist też? bo to prawie o tym samym mówią :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 30 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rozne filmy przedstawiajace dowody, ale kazda produkcja moze okazac sie nonsensem jesli spojrzysz na to z typowo pesymistycznym nastawieniem jak to robia niektorzy. Po prostu przemysl to wszystko..
Niektore filmy moga troche zaprzeczac pewnym zdarzeniom..., ale chyba nie ma co sie dziwisz, zwazywszy, ze sa tworzone przez roznych autorow....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evolution




Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest jeszcze dobra jakość możecie zalukać! http://endgame.patrz.pl/ pozd6oo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....982167.252
o tym to w filmie nie bylo


Cytat:
Francja i Niemcy chcą wspólnie pracować nad francuskim projektem Unii Śródziemnomorskiej - uzgodnili w Paryżu kanclerz Angela Merkel i prezydent Nicolas Sarkozy.


Agencja dpa wskazuje, iż osiągnięcie francusko-niemieckiego porozumienia w tej sprawie jest niespodzianką.


REKLAMA Czytaj dalej



Jak zadeklarowała Merkel po ponad godzinnej rozmowie z Sarkozym w Pałacu Elizejskim, wszystkie państwa europejskie powinny otrzymać propozycję uczestniczenia w takiej unii. Krajom UE, które nie będą chciały się do niej przyłączyć, trzeba będzie zaoferować "wzmocnione partnerstwo".

Szefowa niemieckiego rządu ostrzegła jednocześnie, że należy zapobiec temu, by Niemcy ukierunkowały się silniej na północny wschód Europy, natomiast Francja na południe kontynentu.

Nie chodzi o to, by tworzyć nową Europę - zaznaczył Sarkozy. Chce on latem podczas konferencji na szczycie we Francji powołać unię państw śródziemnomorskich, sięgającą od Turcji po Maroko.

Merkel złagodziła swój pierwotny sceptycyzm wobec tego pomysłu. Wskazałam na niebezpieczeństwo, które tutaj istnieje. Sądzę jednak, że możemy to zrealizować - oświadczyła w Paryżu. Jak zaznaczyła, z faktu, iż Niemcy nie mają dostępu terytorialnego do Morza Śródziemnego, nie można wyciągać wniosku, że nie interesujemy się obszarem, który jest tak ważny dla bezpieczeństwa i stabilności Europy.

Tematem rozmowy Merkel i Sarkozy'ego była również polityka UE w przyszłym roku. Oboje chcą w styczniu zgłosić wspólną propozycję w sprawie unijnej polityki energetycznej. Na swym następnym spotkaniu zamierzają zająć się przyszłą unijną polityką obronną i polityką imigracyjną. (pp)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile