W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 23986
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoranking?cr=pol
Nieźle - Zeitgeist na 1 i Endgame na 3 Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieżle .Juz google zdjęłoSad
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, przecież jest. Spadło tylko kilka pozycji.

Co do filmu, to mam krytyczne uwagi:


  1. aktywność słońca. A.J. jest tego pewien. Zalecałbym jednak trochę sceptycyzmu: http://www.klimatdlaziemi.pl/index.php?lng=pl&id=139
  2. organizacje ekologiczne. Ostrożnie z tym szafowaniem wyroków. Z filmu może płynąć błędny wniosek, że wszyscy ekolodzy to sługusy NWO. Tak jak u nas w sprawie Rospudy pojawiały się niedorzeczne głosy o finansowaniu ich przez ciemne siły, które chcą trzyamć Polskę w ciemnocie. A Polska sama się trzyma inwestując w beton, a nie naukę...
  3. obelisk. rzecz arcyciekawa, ale nie wiadomo tak naprawdę czy nie zrobił go jakiś świr.
  4. Ograniczenie populacji. Sam jestem za. Sedno w tym jak ma się to dobywać. Bo jeśli za pomocą masowego usmiercania, to oczywiście nie, ale może chodzi o delikatną kontrolę urodzin? Może ci "źli" chcą po prostu ratować Ziemię. WIem, że szczytne idee nader czesto kończyły się fatalną realizacją, ale przecież nie można na tej zasadzie kasować wszystkiego.
  5. Bilderberg. Dla mnie sprawa jasna. Jak powiedział ten starszy pan. Dobre rzeczy robi się w świetle dnia, złe pod osłoną nocy.
  6. Armia USA składajaca się w dużej części z obcokrajowców. To może byc przypadek. Obcokrajowcy są tańsi.
  7. "strefy ekologiczne". Możliwa nadimpretacja. Przecież rozsadny plna zagospodorowana powinein przewidywać równomiernie rozłożone "pustkowia".
  8. Manewr Rothschilda z Waterloo. Bezcenna informacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak slusznie zauwazyl A.J. organizacje ekologiczne to jedni z nawiekszych landlordow w dzisiejszych czasach.
doskonale wiedza ktora ziemie kupic, zeby potem odsprzedac ja z zyskiem.
dolina rozpudy jest tu akurat idelanym przykladem Smile
zaprzeczysz, frasobliwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ograniczenie populacji. Sam jestem za. Sedno w tym jak ma się to dobywać. Bo jeśli za pomocą masowego usmiercania, to oczywiście nie, ale może chodzi o delikatną kontrolę urodzin? Może ci "źli" chcą po prostu ratować Ziemię. WIem, że szczytne idee nader czesto kończyły się fatalną realizacją, ale przecież nie można na tej zasadzie kasować wszystkiego.



To moze zaczniemy od twojej rodziny i tego abys nie mial dzieci,nigdy.Dalej ci sie podoba? no przeciez jestes za...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 21 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem dlaczego czlowiek mialby ograniczac populacje
ziemia jest wystarczajaco duza, zeby spokojnie wyzywic 6mld ludzi.
pewnie nawet i kilka razy wiecej by wyzywila, przy dzisiejszej technologi.
kwestia logistyki i tego, zeby rządowi światowemu się chciało, bo ludzie zasadniczo wyzywia sie sami - wystarczy ich zorganizowac
łatwiej jest zmniejszać liczbę ludzi, bo im mniej ludzi tym mniejsze zagrożenie dla rządu Smile
a przecież nie chodzi ani o postęp, ani o ich dobro, ani nawet o ziemię. tylko o władzę na kolejne setki lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 22 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface napisał:
Cytat:
Ograniczenie populacji. Sam jestem za. Sedno w tym jak ma się to dobywać. Bo jeśli za pomocą masowego usmiercania, to oczywiście nie, ale może chodzi o delikatną kontrolę urodzin? Może ci "źli" chcą po prostu ratować Ziemię. WIem, że szczytne idee nader czesto kończyły się fatalną realizacją, ale przecież nie można na tej zasadzie kasować wszystkiego.



To moze zaczniemy od twojej rodziny i tego abys nie mial dzieci,nigdy.Dalej ci sie podoba? no przeciez jestes za...


Ej, troszkę zmanipulowałeś. Ja jestem za ograniczeniem, ale bardzo subtelnym, płynącym z wolnej woli. Na przykład w Polsce współczynnik dzietności wynosi poniżej 1,5 więc mając 2 dzieci robię tylko zastepstwo za siebie i żonę, a i tak populacja w Polsce się zmniejsza. Jeśli kraj wielkości Polski ma 100 milionów mieszkańców, 1/5 jej PKB, analfabetyzm, nędze itp., a współczynnik dzietności jest 3 to co będziemy mieć w efekcie?

Przeludnienie JEST problemem jeśli światopogląd uwzględnia szerszą paletę wartości. Wskazówka: "Goryle we mgle".

@Bimi. Rospuda powinna zostać państwowa, tak jak np. Tatry. Chcę by istniały takie dzikie wysepki. Kraj składający się z rozciągnietej wsi i powstawianymi w nią gdzieniegdzie miastami jakoś mi nie leży. Dusiłbym się w takim kraju-mrowisku. Nie wiem jak to jest z wykupywaniem lasów tropikalnych, ale w Europie landlordami nie są ekolodzy, ale arystokracja - i to jest główny powód dotacji do rolnictwa w UE. Sad


Generalnie: EndGame mówi o idealistycznych planach, które najpewniej są przykrywką dla niecnej roboty. Efekt może byc niezamierzony. Niecnej roboty nie zauważymy, a zaczniemy w czambuł potępiać wszystkich ekologów, wszystkie teorie dotyczące zagrożenia Ziemi itp. Przecież pacyfistów teraz też się potępia zrównując ich z pozytecznymi idiotami z XX wieku. Przed takim upraszczaniem protestuję stanowczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazda forma propagowania smierci (redukcji populacji), jest oznaka choroby duchowej (ew mentalnej), jawnego negowania slow jak i osoby Jezusa Chrystusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l napisał:
Kazda forma propagowania smierci (redukcji populacji), jest oznaka choroby duchowej (ew mentalnej), jawnego negowania slow jak i osoby Jezusa Chrystusa.


Załóż sekte .
Ale bzdura.
Ja tez jestem za depopulacją.
A jaki to ma związek ze śmiercia to ja nie rozumiem.
Pewnie Jezus by mi wytłumaczył. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
b4l napisał:
Kazda forma propagowania smierci (redukcji populacji), jest oznaka choroby duchowej (ew mentalnej), jawnego negowania slow jak i osoby Jezusa Chrystusa.


Załóż sekte .
Ale bzdura.
Ja tez jestem za depopulacją.
A jaki to ma związek ze śmiercia to ja nie rozumiem.
Pewnie Jezus by mi wytłumaczył. Twisted Evil


Taki, że można to zrobić na wiele sposobów - np. wmawiać, że szczepionki z rtęcią są dobre, fałszować badania by doprowadzić do dopuszczenia szkodliwej substancji powodującej np. raka.
Można oczywiście też w sposób cywilizowany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się już wutłumaczyłem. Moja "depopulacja" oznacza cywilizowaną, ,w pewnym sensie naturalną, kontrolę urodzin (chocby przez niecheć kobiety do spedzenia 1/5 życia w stanie ciąży), a nie przymusowe sterylizacje, aborcje, trucie, wojny itp. Żadnego zabijania nie popieram, choć wielu nazwałoby mnie pewnie mordercą bo nie jestem przeciwnikiem aborcji (zwolennikiem w sumie też nie). Moje obawy przed NWO wynikają z tego, że jak już nie raz bywało piekna idea w praktyce okazuje się paskudnie wdrożona i wykoślawiona. Jak można ufać ludziom, ktorzy niby chcą sobrze, a imają się nikczemnych metod, np. przeprowadzają operacje typu "false flag"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zwiekszajacy sie stale poziom aktywnosci Slonca to jedno. Analizujac zmiany nalezy pamietac iz caly wszechswiat dziala jak "zegarek".
Oberwujac poziom CO2 wstecz, byly okresy w ktorym osiagnal on prawie 3 krotna wartosci poziomu dzisiejszego. Po tym okresie nastapia era zlodowacenia.
Kolejna istotna prawda o ktorej sie nie mowi jest zrodlo dzisiejszego CO2. Mimo iz obwinia sie ludzi i ich dzialania, to zwierzeta hodowlane produkuja najwieksza ilosc tego gazu. Duze zwierzeta, jak krowy, byki, ktorych hodowlna w bogatszych krajach osiagnela duzy poziom. W Wielkiej Brytani nie ma farmy ponizej 100 sztuk...
Kolejne "za" przejsciem na wegetarianizm : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 24 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rtęć juz jest dawno wycofana ze szczepionek!!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 24 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rtec nawet jak wycofali to za pare lat dowiemy sie o czyms innym i tak w kolko .powod oslabic nasze ciala i medycyna przychodzi z pomoca jak zawsze .placebo to nie tabletka tylko mysli ktore powoduja wyzdrowienie ,ale dla czlowieka jesli cos ma pomoc to na pewno to bedzie cos z zewnatrz .dlatego o placebo nie chca mowic prawdy i gadaja jak o jakiejs magii .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 24 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie moglem zobaczyc jakis dokument A.Jonesa i musze przyznac ze jest naprawde niezly.

To co mnie uderzylo m.in w tym filmie to fakt ze A.Huxley autor "Nowego Wspanialego Swiata" pomysl na temat ksiazki wzial z planow "elit" a nie z pisarskiej wyobrazni.Tym bardziej chetniej siegne po te ksiazke ktora mam w planach od miesiaca.

Podziekowania dla tlumaczy za Wasz wysilek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedys na Ziemi i Marsie zylo szczesliwie ponad 500 miliardow ludzi.

To taka ciekawostka dla tych ktorzy w jakis sposob popieraja ograniczanie zycia.
Liczba ludnosci nigdy nie byla i nigdy nie bedzie problemem, jedynie co ci ludzie maja w glowach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l napisał:
A kiedys na Ziemi i Marsie zylo szczesliwie ponad 500 miliardow ludzi.

To taka ciekawostka dla tych ktorzy w jakis sposob popieraja ograniczanie zycia.
Liczba ludnosci nigdy nie byla i nigdy nie bedzie problemem, jedynie co ci ludzie maja w glowach.


zapomniales o plutonie i nibru co daje nam jakies 34325 mld

zrodlo:
http://msha.com/Facility_bh.cfm?id=479
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zabawne, kierujesz mnie na leczenie, jak milo z twojej strony.

Jestes swiadomy tego iz sa tacy ktorzy wieza iz istniejemy od 2 tys lat?
Moze jestes jednym z nich?
A moze wiesz o naszym poczatku, naszym celu na Ziemi, prosze oswiec nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l napisał:
Oj zabawne, kierujesz mnie na leczenie, jak milo z twojej strony.

Jestes swiadomy tego iz sa tacy ktorzy wieza iz istniejemy od 2 tys lat?
Moze jestes jednym z nich?
A moze wiesz o naszym poczatku, naszym celu na Ziemi, prosze oswiec nas.


pokaz mi takich ktorzy twierdza ze ludzkosc istnieje od 2k lat, czy to Twoi koledzy z terapii ? Nie mam dostepu do sprawozdania z waszych sesji terapeutycznych wiec badz laskaw i oswiec mnie o naszym celu na ziemi bo ja szara masa jestem. Napisz mi jeszcze o kolegach z marsa Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l, piszesz o tych 500 miliardach jakby to był fakt powszechnie znany.

Dowody!

Ślady emisji zanieczyszczen, budowle, przedmioty. 500 miliardów ludzi w przeszłośći oznacza ogromne ilości artefaktów. Dinozary sie chowają.

Mam pytanie (nie zmuszam do odpowiedzi). Ile masz lat? Jakie jest Twoje wykształcenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał: "Napisz mi jeszcze o kolegach z marsa"


Może na początek poczytaj o jednym koledze: Borys - chłopiec z Marsa.
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roala42 napisał:
ocochodzi napisał: "Napisz mi jeszcze o kolegach z marsa"


Może na początek poczytaj o jednym koledze: Borys - chłopiec z Marsa.


widziales/as chociaz tego chlopca na jakims zdjeciu? ludzie potrafia we wszystko uwierzyc wystarczy by bylo to ciagle powtarzane i umieszczane na niezliczonej ilosci paranormalnych stron jak Forum Zjawisk Niewyjaśnionych, notabene najbardziej zenujace forum o tej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
b4l, piszesz o tych 500 miliardach jakby to był fakt powszechnie znany.

Dowody!

Cytat:
A kiedys na Ziemi i Marsie zylo szczesliwie ponad 500 miliardow ludzi.

To taka ciekawostka dla tych ktorzy w jakis sposob popieraja ograniczanie zycia.


Cytat:
Ślady emisji zanieczyszczen, budowle, przedmioty. 500 miliardów ludzi w przeszłośći oznacza ogromne ilości artefaktów. Dinozary sie chowają.


Slyszales kiedys o pojeciu gestosci energi? Jesli myslisz ze zycie wszedzie we wszechswiecie opiera sie o te same zasady, przykro mi, jestes w bledzie. Istnieja cale cywilizacje w formie astralnej. Jedna z nich goraco nam dopinguje w tej istotnej przemianie, pomaga na rozne sposoby.
Myslales kiedys nad tym czym, jesli w ogole istnieja, sa Anioly? Watpie.

Cytat:
Mam pytanie (nie zmuszam do odpowiedzi). Ile masz lat? Jakie jest Twoje wykształcenie?


Mam 22 lata, ukonczylem w Polsce szkole srednia, jestem na 2 roku psychologi na uniwersytecie w Northampton (UK)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Slyszales kiedys o pojeciu gestosci energi? Jesli myslisz ze zycie wszedzie we wszechswiecie opiera sie o te same zasady, przykro mi, jestes w bledzie. Istnieja cale cywilizacje w formie astralnej. Jedna z nich goraco nam dopinguje w tej istotnej przemianie, pomaga na rozne sposoby.
Myslales kiedys nad tym czym, jesli w ogole istnieja, sa Anioly? Watpie.


nie ma to jak zawierzyc jakims przekazom channelingowym i udawac znawce Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
udawac znawce Laughing

Mylisz pojecia...

Zawierzyc? Popelnilem ten blad tylko raz, zostalem wciagniety w siec najwiekszej sekty na swiecie - kosciola rzymsko katolickiego. Wiecej tego bledu nie popelnie Smile

btw, proponuje porwocic do tematu "Endgame - Nowy film Alexa Jones'a"

O to jak wzorowy wyznawca tej religi wymieniajac miliony ofiar, "zapomina" wspomniec o roli kosciola. O fakcie iz znikoma liczba "swiatyn" zostala dotknieta przez ta tragedie. Jesli kosciol - dobro, Hitler - zlo, nie powinien zostac jeden budynek tego typu w Polsce...

Cytat:
jakims przekazom channelingowym

Zmartwie Cie, ale cala wyzsza wiedza ludzkosci zostala odebrana w ten sposob. Tak wiec jesli bedziesz prosil "Boga" o kreatywnosc, sposob na rozwiazanie problemu, ta wlasnie droga otrzymasz odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Endgame - Nowy film Alexa Jonesa (polskie napisy)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile