W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
USA: aborcja na życzenie internautów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2631
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy aborcja powinna być ?
Dozwolona do 12 tygodnia ciąży
31%
 31%  [ 5 ]
Całkowicie zakazana bo to i tak morderstwo
18%
 18%  [ 3 ]
Dopuszczalna w szczególnych przypadkach
50%
 50%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 24 Lis '10   Temat postu: USA: aborcja na życzenie internautów Odpowiedz z cytatem

Chcą, aby to internauci zdecydowali czy dziecko się ma narodzić, czy matka ma poddać się aborcji.

Do 7 grudnia internauci mogą ocalić lub zabić dziecko, które obecnie, jak informują na stronie internetowej rodzice, jest w 17 tygodniu życia.

Na stronie Pete'a i Alishi Arnold, można przeczytać: "Możesz głosować i wybrać czy mamy dokonać aborcji, czy zatrzymać nasze dziecko. Po raz pierwszy twój głos na temat aborcji może coś zmienić." Na blogu “Birth or Not” zamieszczone są również zdjęcia USG dziecka.

http://www.birthornot.com/
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 25 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje opcji 'wyskrobać bez względu na stopień zaawansowania ciąży' i 'uśmiercić do 3 miesięcy po narodzeniu'.

Naturalnym prawem każdej samicy jest dbać o byt własny i pozostałej części stada. Jeżeli dla dobra własnego lub bliskich korzystniej będzie wyskrobać się lub uśmiercić nowo narodzone potomstwo - to rodzicielka ma prawo podjąć decyzję.

Zakaz skrobanek to kolejny wymysł wynaturzenia natury...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 25 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard
spora część cywilizacyjnych osiągnięć to wynaturzenia.
Jeśli ktoś chce żyć jak zwierzę niech szuka szczęścia w lesie , i tam się wyskrobie -.- ciekawe czy przeżyje.
Bo mechaniczne usuwanie płodu , jest jak najbardziej NIE naturalne...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 25 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tamy budowane przez bobry to też wynaturzenie?

Każda samica ma prawo uśmiercić potomstwo po narodzeniu. Jeśli potrafi zrobić to wcześniej to jej sprawa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 25 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Każda samica ma prawo uśmiercić potomstwo po narodzeniu. Jeśli potrafi zrobić to wcześniej to jej sprawa...


Że twoja stara powinna miec to prawo i skorzystać z niego w tym momencie "po narodzeniu" a że tego nie zrobiła to nie rozumiem....może powinna.....a zamiast ciebie wychować łożysko byłoby to zapewne lepsze niż karmienie takiego nieudacznego bydlaka.

A co do bobrów i ich tamy....jesteś nie tylko bydlakiem ale i idiotą a teraz idź zębami tworzyć "cywilizację" najlepiej coś prostego jak pług pajacu i dopiero bobry przywołaj kretynie.

Jesteś tępakiem, prostym parchem bez rozumu, intelektualnym śmieciem, żałosnym impotentem umysłowym.....nie wiem jakim cudem potrafisz pisać z IQ na poziomie kału bengalskiego żebraka. Jak coś takiego jak ty porównywać do człowieka.....nie da się.....
Kto Cie tak skrzywdził? Wszyscy mają Cię w dupie i nikt nie czuje w Twojej obecności nic poza odrazą? Z takim podejściem do "nowonarodzonego potomstwa" jesteś idealnym kandydatem na pedofila bo tylko z taką pogardą dla dzieci możesz sobie wytłumaczyć dlaczego je gwałcisz bo to tylko nic nie znaczące kawałki mięsa. Tu nawet nie chodzi o aborcję a o mordowanie dzieci szmato!!! Ty kryptopedofilska kurwo bez sumienia, następco Fritzla. Boje się co roi się w tym twoim chorym sadystycznym umyśle skurwysynu i że swoje chore fantazje i pogardę dla życia dzieci możesz uzewnętrznić w prawdziwym świecie. Potrafię znieść wiele poglądów ale z czymś takim się w życiu nie spotkałem.

TRZYMAJ SIĘ Z DALA OD DZIECI ŚCIERWO !!!

Ps. Chuj mnie obchodzi w tym przypadku tolerancja dla innych poglądów, bo wyobraziłem sobie że takie gówno jak ON może być gdzieś w okolicy gdzie jest moja córka. Ktoś z taką pogardą dla życia NARODZONYCH dzieci to nie "kolejny punkt widzenia" to chore bydle bez sumienia co nie wiem czy się powstrzyma przed skrzywdzeniem dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
connard napisał:
Każda samica ma prawo uśmiercić potomstwo po narodzeniu. Jeśli potrafi zrobić to wcześniej to jej sprawa...


Że twoja stara powinna miec to prawo i skorzystać z niego w tym momencie "po narodzeniu" a że tego nie zrobiła to nie rozumiem....może powinna.....a zamiast ciebie wychować łożysko byłoby to zapewne lepsze niż karmienie takiego nieudacznego bydlaka.

sądząc po twojej reakcji raczej sam obawiasz się swojej matki (ewentualnie matki swojej córki), niż connard miałby się obawiać jego... wszak został poczęty w czasach gdy nie rządzili religijni fanatycy, a mimo to się urodził i wyrósł na normalnego człowieka - fakty świadczą wyłącznie na jego korzyść,.
to co się czepiasz człowieka? wyraża tylko swoje opinie, zresztą bardzo zbieżne z moimi; życie dziecka należy do rodziców, a najpierw do matki - to naturalna kolej rzeczy. tymczasem zamykanie w więzieniach matki-dzieciobójczynie to państwowy totalitaryzm - nienaturalna kolej rzeczy, o wiele groźniejsza i patologiczna.

tak że czep się bardziej swojego chuja i tego co nim wydalasz, miast kobietom do macic zaglądać by im mówić co tam mają i co mogą, a czego nie mogą z tym zrobić...
to nie jest twoja sprawa.
jesteś religijnym fanatykiem, a nie żadną wyrocznią moralną za jaką się niewątpliwie uważasz.
pierdolona katolicka zaściankowa "moralność" - jak pokazuje praktyka nieporównywalnie więcej istnień pochłonęła niż uratowała. a właściwie to nikogo nie uratowała, bo czy dewotka może cokolwiek uratować, poza własną schizofrenią..? nie może. więc się nie zgrywaj na wyrocznie moralną, bo o moralności wiesz tylko tyle ile zjesz, tudzież usłyszysz na kazaniu w kościele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze dodam, ze jesli wedlug kosciola Bog dal ludziom dobra wole to po jakiego chuja kosciol sie wtraca do wszystkiego i mowi kto co ma jak robic?
Mam wolna wole, to zostaw to mojemu sumieniu i wypierdalaj. Very Happy

Zreszta jak tak mocno bronisz dzieci nienarodzonych to co powiesz na to, ze te narodzone maja zimo w domu w czasie zimy, chodza glodne itd.

Czemu was kurwa nie interesuje co sie z dziecmi dzieje pozniej?
Chuj z tym, wiecej owieczek do wydojenia, a im bardziej zastraszona i zagubiona owieczka tym latwiej ja maniupulowac i strzyc. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Jesteś tępakiem, prostym parchem bez rozumu, intelektualnym śmieciem, żałosnym impotentem umysłowym.....

Z takim podejściem do "nowonarodzonego potomstwa" jesteś idealnym kandydatem na pedofila

szmato!!! Ty kryptopedofilska kurwo bez sumienia, następco Fritzla. Boje się co roi się w tym twoim chorym sadystycznym umyśle skurwysynu

ŚCIERWO !!!

bydle bez sumienia

Dziękuję za wyrazy uznania rozchwiana emocjonalnie dewotko. Poruszyłeś dość interesującą sprawę 'pedofilii', która wywołuje podobne emocje co skrobanki. Zastanawia mnie do jakiej definicji 'pedofilii' się odwołujesz? Przypuszczam, że do propagowanej przez skurwiałe media, która traktuje jako akt pedofilii kontakt płciowy z samicą, która nie ukończyła 15 roku życia. Większość samic w wieku znacznie poniżej 16 lat ma już niezłe cycki, wykształcone dupeczki i owłosione cipki. A zatem zainteresowanie seksualne takimi osobnikami jest jak najbardziej usprawiedliwione z perspektywy zdrowego samca. Jeżeli małolata ma dupę, cycki i włos na piździe (jeśli jej wcześniej nie ogoliła) to koleś, który ją wyrucha nie będzie pedofilem, choć banda zdewociałych kretynów i tak gotowa spalić go za to na stosie.

Pierdolonym dewotom pragnę zwrócić uwagę, że Jagiełło poślubił 13 letnią Jadwigę - rozwódkę, która swoje życie seksualne rozpoczęła z pierwszym mężem - Wilhelmem w wieku bodajże 5 lat.

Nadto w państwie "osi zła" - Watykanie - do dziś można legalnie grzmocić małolactwo, które ukończyło 12 rok życia. W Europie jeszcze katolicka Malta dopuszcza legalny sex z 12-latkami. Na uwagę zasługuje także Hiszpania, gdzie granica to 13 lat i Włochy - 14 lat. Poza Europą, krajów, w których nie jest penalizowane współżycie z małolactwem w wieku 12-13 lat, jest dużo więcej.

Więc nie histeryzuj mi tu z medialną 'pedofilią' tylko przypomnij sobie ile miałeś lat jak sobie pierwszy raz zwaliłeś konia i ile lat później w wyniku masturbacji z Twojego chója wyleciała pierwsza sperma! Tylko nie pierdol, że o ruchaniu zacząłeś myśleć po ukończeniu 15 lat.

Każda samica, u której wykształciły się cechy seksualne, jeżeli jest atrakcyjna w ocenia samca i jeżeli sama ma ochotę na rżnięcie, powinna mieć prawo dać mu dupy, a samiec nie powinien z tego powodu siedzieć w pierdlu.

Medialna 'pedofilia' to kolejny przykład wynaturzania natury, która de facto nie ma nic wspólnego z pedofilią sensu stricte.

W ciemnogrodzkim państwie policyjno-religijnym tylko przestępstwo tzw. 'pedofilii' nie ulega zatarciu. Ciekawe co by o tym bezprawiu powiedział Europejski Trybunał Praw Człowieka? Mam nadzieję, że ktoś skazany w ciemnogrodzie za 'pedofilię' poskarży się na ciemnogród do Strasburga, że do końca życia będzie figurował w KRK jako skazany i Trybunał dopierdoli konkretne odszkodowanie, że ciemnogród będzie musiał wydrukować kilka ton nowych obligacji skarbowych..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:42, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, ze o dojrzalosci seksualnej czlowieka decyduje sedzia i kalendarz, a nie dojrzalosc do pewnych spraw. Pomimo tego, ze czysto teoretycznie 14 latka seksu nie moze uprawiac to nie jedna w tym wieku mama juz zostala. Zakazy owoc smakuje najbardziej. Very Happy

Panstwo znowu chce za pieniadze rodzicow ich wyreczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ciekawe ta 14 letnia mama powinna siedzieć w poprawczaku, gdyż przepis jest tak skonstruowany, że nawet dwoje rżnących się 14 czy 12 latków to banda pedofilów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:32, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:

Każda samica ma prawo uśmiercić potomstwo po narodzeniu.


Wiedzmin napisał:

Zreszta jak tak mocno bronisz dzieci nienarodzonych to co powiesz na to, ze te narodzone maja zimo w domu w czasie zimy, chodza glodne itd.
Very Happy


Napisałem kurwa jak wół "NOWONARODZONE"
Czego nie rozumiecie???? Napisał o prawie kobiety do zabicia "NARODZONYCH" dzieci. Piszecie o moim fanatyzmie religijnym o mojej zaściankowości, niedojrzałości itp ????
Nie wypowiadam się słowem o aborcji i prawie do niej, ON piszę o prawie do uśmiercania noworodka, nie płodu, nie zygoty itd. ale o dziecku.

Co do wywodu o pedofilii niejakiego "connarda", pozostawiam to do przemyślenia względem mojej wcześniejszej wypowiedzi. 12 latka z cyckami i fajna dupeczką to samica która jak da to trza brać, a może 11, 10 lat skoro rozwinięta i chętna. A przykład 5 latki czemu miał służyć? Że nie było problemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej Biszkopt, weź wyluzuj. Przecież każdy umie czytać. Poza tym wszystko i tak w kontekście skrobanek.

Po co się podniecasz? Pooglądaj trochę filmów, które czyta Krysia Czubówna - jej głos pomoże Ci się uspokoić. A i może oswoisz się trochę z naturą, bo już chyba zapomniałeś, że jesteś taki sam zwierz jak każdy inny bohater filmów Czubówny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co nie zmienia faktu ze pytanie sie na blogu o to czy wyskrobac czy nie to juz truchu przesada... no ale zydki na wszystkim interes potrafia robic Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aborcja do 3 miesięcy to lekka przesada to tak jakby 1/3 człowieka się już ukształtowała. Jestem za aborcją ale gdzieś do 4-6 tygodni. A to że ci przyszli rodzicie pozwalają zdecydować o skrobance internautą to tylko świadczy o ich wynaturzeniu.

Wziąłem udział w głosowaniu, głosowałem za porodem ale i tak mój głos tu nic nie wskóra bo większość ludzi głosuje za aborcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale że jeszcze przeważająca większość głosuje za usunięciem,dla mnie to jest jakieś chore.Niektórzy to na prawdę nie mają sumienia,zwirzęta.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 26 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Co ciekawe ta 14 letnia mama powinna siedzieć w poprawczaku, gdyż przepis jest tak skonstruowany, że nawet dwoje rżnących się 14 czy 12 latków to banda pedofilów...


Przed 17 rokiem życia się nie ma odpowiedzialności karnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 27 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
connard napisał:
Co ciekawe ta 14 letnia mama powinna siedzieć w poprawczaku, gdyż przepis jest tak skonstruowany, że nawet dwoje rżnących się 14 czy 12 latków to banda pedofilów...


Przed 17 rokiem życia się nie ma odpowiedzialności karnej.
Przecież napisałem o poprawczaku a nie o więzieniu. Jeżeli małolat popełni czyn zabroniony po ukończeniu 13 lat to poniesie odpowiedzialność karną wg zasad ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich i znacznej części kodeksu karnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 03 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za egoizm. Zaspokajają swoje zwierzęce potrzeby, później zastanawiają sie czy uśmiercić dziecko czy darować życie. Sami siebie powinni wcześniej wysterylizować, nie mieliby teraz takich wątpliwości. Może powinni sie najpierw zastanowić czy ich wyskrobano.

Kod:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 05 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yauzeph napisał:

Kod:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić"


to zauważ jeszcze to że nikt nikogo nie zapytał czy chciałby się urodzić...
więc ten twój argument jest wyssany z dupy

czy wy naprawdę jesteście tak głupi łatwo wierni i podatni na wpływy że wierzycie w to że ktos poddał pod głosowanie to czy sie wyskrobać czy nie? przeciez to prowokacja. robienie sobie jaj i tyle

a co do tematu aborcji to odjebcie sie od sumienia każdego człowieka, niech ten kto nie chce usuwać płodu niechaj go nie usuwa a ten kto chce to zrobić niech ma do tego prawo. proste.

a już całkowicie to mnie rozpierdala jak stado chłopów debatuje nad macicą kobiety. to płód który jest w jej macicy więc odpierdolcie sie od każdej z kobiet i nich ona sama zadecyduje.

i taka logiczna zagwozdka na zakończenie wykorzystująca analogie. skoro uznajemy że śmierć człowieka następuje w momencie śmierci jego mózgu - to analogicznie powinniśmy uznać że życie człowieka rozpoczyna się wtedy kiedy ten mózg zaczyna w nim funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 05 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
i taka logiczna zagwozdka na zakończenie wykorzystująca analogie. skoro uznajemy że śmierć człowieka następuje w momencie śmierci jego mózgu - to analogicznie powinniśmy uznać że życie człowieka rozpoczyna się wtedy kiedy ten mózg zaczyna w nim funkcjonować.


Twoja zagwozdka jest również z dupy wyjęta zważając na to, że mózg niektórych zaczyna funkcjonować gdzieś pod koniec życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 05 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie usunięcie ciąży przez tą kretynkę zapewni że jej genów nikt nie odziedziczy, no i nie wychowa kolejnego pokolenia kretynów Very Happy Następnym krokiem powinno być samobójstwo lub chociaż sterylizacja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 05 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
xXx napisał:
i taka logiczna zagwozdka na zakończenie wykorzystująca analogie. skoro uznajemy że śmierć człowieka następuje w momencie śmierci jego mózgu - to analogicznie powinniśmy uznać że życie człowieka rozpoczyna się wtedy kiedy ten mózg zaczyna w nim funkcjonować.


Twoja zagwozdka jest również z dupy wyjęta zważając na to, że mózg niektórych zaczyna funkcjonować gdzieś pod koniec życia.

po co tak spłycasz? wystarczy wziąć pod uwagę medyczną definicje a nie widzi mi się frustrata z forum internetowego i logiczne zastosowanie analogii ma w tym wypadku niepodważalny sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 15 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to zauważ jeszcze to że nikt nikogo nie zapytał czy chciałby się urodzić...
więc ten twój argument jest wyssany z dupy

To ten który stwierdził że nie chciał ma drogę wolną ;-]
- bardziej twój jest z dupy wzięty

Cytat:
mózg niektórych zaczyna funkcjonować gdzieś pod koniec życia.

są też tacy co wcale nie myślą (wystarczy sie rozejrzeć wokół)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


USA: aborcja na życzenie internautów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile