W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Aniołowie stróżowie - poziom intelektualny Polaków   
Podobne tematy
Zlot Egzorcystów1bez ocen
Szatan coraz częściej straszy Polaków 2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5414
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Kilka słów o aniołach. Myślę, że warto by skierować te słowa do Polaków, którzy w anioły uparcie wierzą

Myślę, że już kierowałem. Mam nawet wrażenie że dziś co najmniej kilkukrotnie. Smile
Sęk w tym że oni tego nie kumają - anioły im zajebiście pasują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
norwid




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:14, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Njordhr napisał:

Anioły dobre .. Jak już wcześniej podano jakoś słabo wychodzi im praca "stróży" Autobus na Jasną Górę rozbija się i giną ludzie oj fail Wink

Użytkowniku Norwid czy Ty uważasz , że każdy kto nie wierzy w te durne bilblijne bajki jest Lewakiem ? Czerwonym? Jesteś cholernym hipokrytą . Swoim zachowaniem nie odstępujesz ani na krok od tzw. moherowych beretów . Ja np, nie wierzę w takie rzeczy , a tyle mam wspólnego z socjlalizem co gumisie mają do bilbii . Nawiasem mówiąc w nie też wierzysz?Very Happy Te to przynajmniej (najprawdopodobniej) widziałeś . Nie rozumiem także tego dlaczego ludzie biorą za "poważną" taką książkę jak bilbia w dzisiejszych czasach ! Rozumiem kiedyś gdy nie było takiej wiedzy jak dziś , ale teraz? Ci tak zapatrzeni w bilbię naprawdę wierzycie , że świat ma 6000 lat ? ;o( znam takich i to niektórzy sie tym chwalą i ogłaszają publicznie , śmią nawet polezmizować w tym temacie ehh..) Mój 5 letni kuzyn nawet jest bliżej od Was , bo mówi ze 100 milionów (machając mi dziesiątki razy rękoma przed nosem...Smile )


no właśnie mam czasem wrażenie ze ich anioł stróż ustrzegł przed fałszywymi bogami, że nie poszli modlić się do stworzenia, a nie stwórcy. Tożsamy powód był braku efektów egzorcyzmów "Emily Rose" w 1974 .

Tak się składa że dla jednych to durne bajki co pisze biblia a dla innych otucha i droga życia. Nikt Ci nie broni być sterem żeglarzem i okrętem, inni wybierają ster sprawdzony od 2000lat. Jak najbardziej utożsamiam się z moherami bo w nich jest życie a w Twojej ideologii śmierć.

odnośnie lewicowości wystarczy poczytać,skąd i co to jest - tak jesteś LEWAKIEM, jeśli wiarę ojców masz w dupie. Mało tego sam jesteś hipokrytą sądząc że będąc lewakiem nie jesteś socjalistą.

co do kuzyna polecam
http://dakowski.pl//index.php?option=com.....;Itemid=48

jak sam to załapiesz wytłumacz dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik doskonale ukazuje, na jakim poziomie intelektualnym są słuchacze radia maryja.
Na dużo niższym niż dzieci w szkole podstawowej - SERIO !


_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Aniołowie stróżowie - poziom intelektualny Polaków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile