W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska oficjalnie kolonią USA  
Podobne tematy
Stu amerykańskich żołnierzy już w marcu w Polsce16
US Army wolna od podatku w Polsce1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 28882
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guguś




Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 14 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie starałem się mówić o tym rozbiciu więzi narodowych, tylko niekoniecznie obarczam za tą sytuację propagandę żydowską ale jak zauważyłeś też uważam, że ma to wpływ na to kto nami rządzi. Widzisz ja tez mam swoją teorię spiskową na ten temat. Na przykład dla mnie niegdysiejsze stwierdzenie jednego przedstawicieli naszego narodu, że nieważne jaka Polska będzie , biedna czy bogata ważne ze będzie katolicka, jest po prostu zdradą i tu masz odpowiedź na to czy jestem polakiem. Dla Ciebie nie, ponieważ jak sadzę dla Ciebie polakiem jest tylko katolik. Własnie widzę jak katolicyzm łączy polaków na emigracji a wcześniej widziałem to w kraju. Ja natomiast odróżniam kult Maryjny od chrześcijaństwa. Pamiętam również kto nam pomagał wyzwolić się spod pręgierza komuny byśmy mogli zbratać się z naszym nowym wielkim sojusznikiem, któryż to szybko przeobraził się w siedlisko spisku żydowskiego. Co do poklasku to może Ty lubisz błyszczeć wypowiedziami ja staram się raczej dogadać ponad podziałami. A pomysły ? Może na początek nie wypraszaj mnie z tąd tylko dlatego, ze Ty już wszystko wiesz lepiej, bo właśnie od tego zaczyna się rozbijanie więzi narodowych. No chyba, ze to jest Twoje prywatne forum i przebywać mogą tutaj tylko wyznawcy Twoich poglądów po to żebyś miał poczucie komfortu, ze te poglądy podzielają wszyscy więc nie możesz się mylić.To miałem na myśli mówiąc o racji mojszej. A tak z ciekawości, dyrdymały o Haarpach i UFO tępisz z takim samym zaangażowaniem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 14 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guguś napisał:
A tak z ciekawości, dyrdymały o Haarpach i UFO tępisz z takim samym zaangażowaniem ?


Nie mam zamiaru nic tępić. Zwracam ci tylko uwagę, że zaraz będą kłótnie z twojego powodu, a nie czas i pora na zwady tylko na zjednoczenie. Popieram wszystkie takie inicjatywy, które pomagają ocalić resztkę polskości i naszej wolności. Masz możliwość się wykazać.

Na większości forach, każdemu nowemu zwraca się uwagę do przeczytania archiwum i nie wałkowania tematów już przerabianych. Wyszukiwarka istnieje. Zdążyłeś zaczepić już nawet o wiarę, a do tego jest odpowiedni dział. Mnie tam nie znajdziesz.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guguś




Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 14 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję uprzęjmie za radę. O wiarę "zaczepiłem" w pewnym konteście , który raczej nie wskazywał na chęć dyskusji na ten temat lecz miał określić moją "przynależność". Cóż, udaję się do archiwum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 26 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prezydent ratyfikował umowę o statusie wojsk USA w Polsce

Prezydent Lech Kaczyński ratyfikował umowę dotyczącą statusu amerykańskich wojsk w Polsce - tzw. SOFA (Status of Forces Agreement) - poinformowała w piątek na swej stronie internetowej Kancelaria Prezydenta.

Umowa umożliwi utworzenie okresowej, a później - zgodnie z deklaracjami USA, od 2012 roku - stałej bazy baterii rakiet obrony powietrznej Patriot, a w przyszłości także bazy rakiet SM-3 wchodzących w skład systemu obrony balistycznej.

SOFA przewiduje m.in., że amerykański personel wojskowy stacjonujący w Polsce będzie zobowiązany przestrzegać prawa RP, a w razie jego naruszenia podlegałby polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Dotyczy także zwolnień celnych i podatkowych, wstępu pojazdów, samolotów i okrętów USA na terytorium Polski, odszkodowań i zasad noszenia broni.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....l?skad=rss

Jak dobrze być żywą tarczą w sercu Europy...
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Guguś
Polacy przecież już od kilku lat są rządzeni przez UE i dlatego twoje głupie stwierdzenia , że nie możemy sami o sobie decydować dowodzą , ze nie masz racjii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 23 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet w takiej Japonii która przecież przegrała wojnę z USA i zapewne do dziś jest pod amerykańską okupacją słuchać oficjalne głosy oburzenia dot. amerykańskich baz... A tymczasem u nas wyłącznie oklaski i zachwyty. W każdym razie w mainstreamie oraz wszystkich liczących się partiach politycznych.

Jest to narodowa tragedia - prezydent, jakby nie był amerykańskim przydupasem, własnie teraz powinien ogłosić żałobę narodową.

Cytat:
Poll: Japan PM under pressure over US base

Japan's Prime Minister Yukio Hatoyama who pledged to take an independent stance from Washington is facing challenges over US military presence in the country.

A new survey conducted by the Sankei newspaper showed Tuesday that more than 73 percent of respondents were unhappy with Hatoyama's management of the issue.

According to a 2006 deal, the two countries agreed to remove US forces of the Futenma Airbase from the crowded city of Ginowan on Okinawa to the coastal area of Nago.

During his last year's election campaign, the Japanese premier vowed to move the base off the southern island of Okinawa, but there is no sign of a possible alternative plan.

Nearly half of the voters believe Hatoyama should resign if he fails to resolve the problem by the end of May as he himself announced the May deadline.

According to the poll, nearly 85 percent of respondents said they were unimpressed with Hatoyama's leadership skills.

Accidents and crimes committed by US service personnel near Okinawa's residential areas have turned the local population against the presence of American forces there.

Washington has nearly 50,000 troops based in Japan, more than half of whom are in Okinawa.

http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=121469&sectionid=351020406
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 27 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poland welcomes US soldiers, Patriot missiles

Polish and U.S. officials hailed the arrival in Poland of an American Patriot missile battery, saying Wednesday that the hardware and soldiers close to the Russian border enhance Polish security but pose no threat to Russia.

The Patriot battery arrived Sunday at a base in Morag, a town in northeastern Poland 37 miles (60 kilometers) from Russia's westernmost point, the Kaliningrad exclave.

Russia's Foreign Ministry said Wednesday that the military activity on its doorstep does not promote security or "develop a relationship of trust and predictability in the region."

Polish Defense Minister Bogdan Klich countered that "we do not share that opinion."

[...]

For now, the U.S. has brought six mobile launchers for medium- to high-range Patriot missiles to Poland, but not the missiles themselves - similar to having a gun but no ammunition.

[...]

Klich said the Patriot battery has political and symbolic importance for Poland - "political because it's tied to Poland's security. Symbolic because American soldiers for the first time will be stationed on Polish soil for a longer period of time."


całość: http://seattletimes.nwsource.com/html/na.....siles.html


Faktycznie - zajebisty symbolic importace Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 28 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomek33 napisał:
... uważam, że dopóki w Polsce nie pojawi się ktoś odważny z wizją jak np. (nie roztrzelajcie mnie za to ) Piłsudski to będzie jak jest a do polityki będą jak do tej pory było pchać się żebracy aby sobie coś uszczknąć z Pańskiego stołu a Polska będzie kolonią bądź popychadłem wszystkich, którzy będą tego chcieli.

Nie będę Cię rozstrzeliwał, bo chyba masz rację - z dwojga złego lepszy na przywódcę Polski agent niemiecki niż żydoamerykański.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Guguś napisał:
Ktoś mądrze kiedyś stwierdził, że żeby nas udupić wystarczy pozwolić nam rządzić sobą samodzielnie.


no na takie durnoty to reagować muszę.
Kolego sami to rządziliśmy się przez 700lat i nie było na nas mocnych. dopiero jak zaczęła rządzić nami semicka banda to zaczęły się schody. I zapewniam cię że gdyby nie semicka banda to w 1939, też by na nas mocnych nie było.


Jak się z tym nie zgodzić?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym filmiku jak i drugiej czesci widac co te mlode pokolenie ma w glowie juz przez ich edukacje wpojone. Oni wszedzie widza zlo i ze wszedzie chca ich pozabijac a przeciez tak nie jest. No motyw z tymi dziadkami na murku duzo tlumaczy Smile
Widac, ze z ludzmi z Israela bedzie coraz i coraz to gorzej :/
I te glupie tlumaczenie jestes z tych dziewczyn co do tego co w TV widziala jak burza domy muzulmanow, ze "my mielismy gorzej", to tez wytlumaczenie se znalazla.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anty_kredytowiec




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Guguś

Piszesz 'Guguś' tak jak byś był wykształciuch a nie inteligent.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać Smile

Co ty chcesz od Leppera? Świat się z nas śmieje bo rządzą nami łajdacy w białych kołnierzykach, a nie z Leppera. Ten człowiek powiedział mądrze trochę prawdy. Jako jedyny odważył się krytykować mafię finansową. Że tylko wspomnę o powiedzonku "Balcerowicz musi odejść". Więcej można poczytać w programie gospodarczym Samoobrony.

Ponieważ Polak odważył się podnieść głowę to teraz ta mafia się nad nim pastwi stawiając mu śmieszne zarzuty. A głupi przyklaskuje!

A co do Hitlera to faktycznie był na początku finansowany przez zachodnich bankierów, ale moim zdaniem jest tak jak napisał 'jabba', wystarczyło, że uwolnił się od semickich wpływów. Dokładniej uważam, że wystarczyło aby uniezależnił się od bankierów, aby wyprowadzić kraj z kryzysu i uczynić z niego w kilka lat światową potęgę.

Narzekasz, że Polacy nie są solidarni a sam wyśmiewasz się z Leppera tylko dlatego, że jest rolnikiem. A on ma o wiele więcej szarych klepek niż jakiś pseudo inteligent z kupionym dyplomem.

@ ostrożny
Dziękuję Ci 'ostrożny' za wartościowy komentarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam , że zasada symetrii umów powinna zapewniać prawo do rozlokowania na terenie USA na takich samych warunkach naszego wojska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ze strony amerykańskiej jest wola stacjonowania rotacyjnego, raz na kwartał, F-16 i Herculesów wraz z załogami i personelem naziemnym w Polsce, i przyjmujemy tę propozycję z satysfakcją - powiedział dziennikarzom minister obrony Bogdan Klich.

Z informacji uzyskanych przez PAP wynika, że 8-9 grudnia podczas roboczej wizyty w USA prezydent Bronisław Komorowski będzie rozmawiał z prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą o współpracy militarnej i energetycznej, a także kwestii zniesienia wiz dla Polaków. Niewykluczone, że Komorowski uzyska wówczas deklarację władz amerykańskich, iż w Polsce będą w przyszłości stacjonować amerykańskie samoloty F-16 i Hercules.

- Rozmowy polityczne, które prowadziłem w Waszyngtonie, potwierdzają chęć Amerykanów do tego, aby w Polsce ulokować czasowo i rotacyjnie inne rodzaje uzbrojenia poza patriotami tzn. F-16 i Herculesy. Ja potwierdziłem wolę Polski do przyjęcia tej propozycji. Rozpoczęły się rozmowy techniczne na ten temat - mówił szef MON Bogdan Klich.

Ustalenia mają dotyczyć m.in. tego, ile będzie F-16, ile Herculesów, jak duża będzie ich obsada - pilotów i pracowników naziemnych, i gdzie maszyny te będą stacjonować. - Decyzje ostateczne będą w przyszłym roku - zapowiedział Klich.

reszta: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/usa-chca-.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1456
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
jabba napisał:
Guguś napisał:
Ktoś mądrze kiedyś stwierdził, że żeby nas udupić wystarczy pozwolić nam rządzić sobą samodzielnie.


no na takie durnoty to reagować muszę.
Kolego sami to rządziliśmy się przez 700lat i nie było na nas mocnych. dopiero jak zaczęła rządzić nami semicka banda to zaczęły się schody. I zapewniam cię że gdyby nie semicka banda to w 1939, też by na nas mocnych nie było.


Jak się z tym nie zgodzić?



Ale ten filmik dowodzi czegoś więcej ...Żydzi nie są źli bo tak powiedział Hitler ,ale żydzi pielęgnują swoją nienawiść do gojów bo ktoś świetnie im w tym pomaga od najmłodszych lat , więc w pewnym sensie ci młodzi ludzie z filmu zniesławienie są również ofiarą bo jakie życie ich czeka kiedy wyrosną w takiej patologi ???
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strażnica graniczna w Świadkach Iławieckich, tuż przy rosyjskiej granicy, kryje amerykańskie instalacje podsłuchowe – twierdzą dziennikarze "Superwizjera TVN". System działa w Polsce przynajmniej od 17 lat i może być częścią sieci światowej inwigilacji.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tajna-baz.....omosc.html

zobacz też: http://superwizjer.onet.pl/43293,podsluch-swiata-z-mazur_,aktualnosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kiros




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 01 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta tajna baza to fragment Echelonu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA umieszczą wojska w Polsce

Po czwartkowym spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim sekretarz stanu USA Hillary Clinton podczas ich wspólnego wystąpienia potwierdziła, że planuje się umieszczenie w Polsce małego oddziału wojsk amerykańskich.

Na spotkaniu z polskimi dziennikarzami po rozmowie z Clinton minister Sikorski wyjaśnił, że chodzi o "stałą jednostkę wojsk lotniczych".

W czasie grudniowej wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego w Waszyngtonie poinformowano, że Stany Zjednoczone planują rotacyjne umieszczanie w Polsce samolotów wojskowych F-16.

Sikorski potwierdził również zaproszenie przez prezydenta Bronisława Komorowskiego prezydenta USA Baracka Obamy na spotkanie prezydentów państw Europy Środkowowschodniej, które odbędzie się w maju w Warszawie. Zapytany, czy prezydent Obama przybędzie, minister odpowiedział, że nie ma jeszcze potwierdzenia tej wizyty.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-umie.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w końcu to oczywiste, że prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki powinien być na oficjalnym spotkaniu prezydentów Europy Środkowowschodniej Very Happy. Wykombinowanie sobie takiego idiotyzmu możliwe jest chyba tylko w Polsce. Co najciekawsze autor tego absurdu zapewne uważa, że to najwspanialszy pomysł na jaki mógł wpaść. Ciekawe co pomyślał sobie Obama jak mu to zaproponowali? "What the fuck? Are they thinkin' i'm black eastern european?" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 04 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mnie się wydaje, że tutuł wątku powinien ulec zmianie na "Polska kolonią KGB". W sumie nie chce mi się uzasadniać, ale wpływy sąsiadów ze wschodu są na tyle duże, że Amerykanie odwlekają, zmieniają plany aby nie powiedzieć wprost, że nie dadzą rady u nas niczego wpakować, bo bracia wschodni przeszkadzają jankesom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska oficjalnie kolonią USA... mamy już w Polsce eksterytorialne amerykańskie bazy, wyjęte spod kontroli polskich sądów - dostali co chcieli, więc nie ma już powodu aby dalej nam obiecali te rakiety.
Powód zmiany decyzji, jak twierdzi Petelicki: nie oddaliśmy NATO śledztwa w sprawie Smoleńska Laughing
W życiu nie słyszałem większego idiotyzmu, natomiast co do rakiet to mogę tylko powiedzieć: a nie mówiłem!?
Amerykanie nie są idiotami. Nie po to mają w kieszeni całą polską "klasę" polityczną żeby sobie nie zarobić na sprzedaży rakiet polskiej armii. Przeszkolą na atrapach a potem powiedzą: bez sensu żeście się szkolili jak teraz rakiet nie macie... damy wam specjalny, preferencyjny kredyt, żebyście mogli je od nas kupić... Wcale nie żartuję - tak własnie będzie.

Cytat:
Reakcją NATO na fakt, że Polska nie zwróciła się do Sojuszu z prośbą o pomoc w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej, było podjęcie przez USA decyzji, że wbrew wcześniejszym ustaleniom, nie przekażą nam uzbrojonych zestawów rakietowych Patriot - mówi w rozmowie z wprost24.pl były dowódca GROM, a obecnie członek Zespołu Ekspertów Niezależnych gen. Sławomir Petelicki.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/przez-sle.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:
Reakcją NATO na fakt, że Polska nie zwróciła się do Sojuszu z prośbą o pomoc w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej, było podjęcie przez USA decyzji, że wbrew wcześniejszym ustaleniom, nie przekażą nam uzbrojonych zestawów rakietowych Patriot - mówi w rozmowie z wprost24.pl były dowódca GROM, a obecnie członek Zespołu Ekspertów Niezależnych gen. Sławomir Petelicki.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/przez-sle.....omosc.html

Wierzyć się nie chce, że można być takim debilem i pierdolić takie głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:12, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szef MON Bogdan Klich zapowiedział, że porozumienie ws. stałej obecności amerykańskich sił powietrznych w Polsce i rotacyjnej obecności F-16 zostanie podpisane już po wizycie prezydenta Baracka Obamy. Jak wynika z informacji PAP ze źródeł w rządzie, porozumienie ma zostać jednak ogłoszone.

- Spodziewamy się potwierdzenia tego, co prezydent Obama zapowiedział podczas grudniowego spotkania w Waszyngtonie prezydenta Komorowskiego z nim. To znaczy, że w kolejnej odsłonie, w kolejnym etapie od 2013 roku w Polsce będą regularnie pojawiać się amerykańskie F-16 i Herculesy wraz z załogami, wraz z obsługą naziemną i że w ten sposób będzie to szansa na utrwalenie amerykańskiej obecności w tej części Europy, co prawda okresowej, ale jednak. A po drugie na szkolenia, wspólne szkolenia, wspólne ćwiczenia z polskimi pilotami - powiedział Klich w TOK FM.

- To porozumienie o stacjonowaniu F-16 i Herculesów, które będzie podpisane po tej wizycie, będzie jednym z efektów tej wizyty - dodał.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pierwszy-.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 13 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden chuj kto rządzi , w końcu dają nam POPIS :
Cytat:
Na łamach "niepokornego" portalu Wpolityce pojawił się zdumiewający artykuł Jerzego Bielewicza i Ryszarda Czarneckiego, który postuluje jeszcze głębsze podporządkowanie Polski dyktatowi Stanów Zjednoczonych, co miałoby nas zabezpieczyć przed rosyjską agresją na... Gotlandię. Rosja miałaby zaatakować Szwecję w związku z projektem Nord Stream 2.
Zdaniem autorów w celu uniknięcia takiego scenariusza należy włączyć kwestię "wschodniej flanki NATO" do negocjacji w sprawie TTIP i uzależnić naszą zgodę na zawarcie traktatu zwiększeniem aktywności amerykańskiej polityki zagranicznej w naszym regionie. Ewentualne zagrożenia ze strony TTIP dla polskiej gospodarki miałyby zostać zneutralizowane poprzez domaganie się od Amerykanów ustępstw w kilku istotnych dla Polski obszarach. Czarnecki i Bielewicz nie wyjaśnili jednak, w jaki sposób mielibyśmy uzyskać amerykańskie ustępstwa, skoro nie udało się to nawet negocjatorom z ramienia Komisji Europejskiej.

Komentarz Redakcji: Neokonserwatyści od dawna głoszą, że jedynie uczynienie z Polski kraju frontowego może uratować nas przed agresywnymi poczynaniami Kremla. Jednak nowinką jest postulat powiązania granic NATO z granicami strefy wolnego handlu, co miałoby związać interesy amerykańskie w tym regionie, zmuszając Waszyngton do militarnego zabezpieczenia regionu przeciwko urojonemu zagrożeniu ze strony Rosji. Stąd już tylko krok do samobójczej polityki Ukrainy, która oddaje za bezcen amerykańskim korporacjom rolniczym swoje najlepsze czarnoziemy, by w ten sposób powiązać interesy gospodarcze Waszyngtonu z regionem w kontekście ewentualnej wojny z Rosją na pełną skalę.
http://xportal.pl/?p=25517
A jeśli ktoś nie wie jaki jest/są losy kolonii to niech kurwa weźmie pierwszą lepszą książkę od historii . M.in. jest tam napisane jak się wyrwać z kolonialnego uścisku i na pewno nie jest to droga demonstracji czy biernego oporu .
Z tym że polscy "przywódcy" to kolonialni namiestnicy . W tym kraju nawet opozycja jest ustawiona . Tego Kijowskiego z KODu zapytałby się o jego "stosunek" do TTIP , no ale co ta umowa ma wspólnego z JEGO walką o demokracje itd... , czyli "analny" Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 13 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zdaniem autorów [pochodzenia prawniczego -przypis mój] w celu uniknięcia takiego scenariusza należy włączyć kwestię "wschodniej flanki NATO" do negocjacji w sprawie TTIP i uzależnić naszą zgodę na zawarcie traktatu zwiększeniem aktywności amerykańskiej polityki zagranicznej w naszym regionie.


Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...........

Europa (czyli Polska też) ustąpi w sprawie TTIP, a w zamian za to żydo-Amerykanie dostaną wolną rękę w sprawie okupacji (i samowolki) na terenie Polin. My im sprzedajemy własną wolność, a w zamian za to ...kupujemy kłódkę do klatki, w której nas zamkną... bounce
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinci




Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 14 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska nie ma klasy politycznej. Jest tylko banda sługusów, którzy nie potrafią prowadzić samodzielnej polityki. Najpierw byli sługusami Moskwy, teraz służą Jankesom. Nie da się zmienić mentalności sługusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska oficjalnie kolonią USA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile