W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gdzie doleci Tuskovery?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1676
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 12 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np. kiedyś głosowałem na Kwaśniewskiego, a po latach, dzięki narzędziu jakim jest internet "troszkę" się zreflektowałem...Też uważam, że negatywna ocena PISu była przesadzona, a jego głowni oponenci mieli znaczne fory. Jest wiele poważnych afer związanych z poprzednimi rządami, afer, które oznaczały straty idace w miliony i mordowanie ludzi. Te afery zostały zamilczane na śmierć. A za PISU mieliśmy pseudoafery typu Włoszczowa. Pisowski Skrzypek nie nadawał się do NBP, ale HGW tak. I znowu pomógł mi internet. Sprawdziłem wykształcenie obu osób. Fakt, że HGW nie była ekonomistką, nawet matematyki na poziomie liceum nie musiała dobrze znać, był dla mnie szokiem. Ot, taka kadrowa, w najlepszym razie prawnik. A urosła do miana rozchwytywanego eksperta. Tak się manipuluje masami.

Sęk w tym, że PiS też nie jest wart wyborczych krzyżyków. I to jest straszne bo oznacza, że jako obywatele tego kraju siedzimy po uszy...

PIS nie był mentalnie i intelektualnie w stanie reformować państwa, np. zamiast poprawiać prawo zrobili CBA co jest działaniem generalnie pozytywnym, ale nieefektywnym bo walczy z chorobą zamiast stosować profilkatykę. PIS nie zmienił nic w polskim zacofaniu. Nadal pod wzgledem nakładów na na badania i rozwój Polska wydaje tyle, że plasuje ją w ostatniej piątce UE (a wieksozsc produkcji to montownie, które FORMALNIE podbijaja PKB, ale nie wzbogacaja kraju), nadal mamy dławiące rozwój przepisy i niewydolną administrację. Poza tym PIS ostentacyjnie popierał judeofaszystów z za oceanu. Nie wiem czy to zdrada, czy głupota polegajaca na wierze, że wasalizm wobec USraela ochroni nas przed Rosją i Niemcami. Tak czy siak gówniania polityka. Zauważyłem też, że choć PIS wiele zrobił w sferze werbalnej aby zwalczac uklad okrągłostołowy, to konkretów jest jakoś niewiele. Tutaj może trochę przesadzam bo być może za konkret można uznac chocby utrzymanie IPN - POLID najchętniej by go rozwiązał, a historykom dał wilcze bilety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 12 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
...PIS nie zmienił nic w polskim zacofaniu. ...

nie przeczę ... Wink (zresztą nie mam zamiaru się spierać Cool a jednocześnie staram się nieco stępić ostrze krytyki w stosunku do PiS-u) ... jednak przekonany jestem, że "staro-nowa" neoliberalna ekipa pod finansowym przewodnictwem byłego doradcy panów: Bieleckiego i Balcerowicza nie wiele (jeżeli w ogóle co kolwiek ...) zmieni pod tym wzgledem.

... inaczej, a niżeli autor poniższego artykułu, obawiam się jednak, że niewyciągnowszy wniosków z błędów popełnionych w latach 90-tych ekipa obecnie przejmująca władzę może pogłebyć stan "plskiej biedy"
Cytat:
Polska bije rekordy nieudolności nie kończąc w okresie ponad ćwierćwiecza budowy nawet jednej linii metra w Warszawie i mając najsłabsze tempo budowy autostrad wśród wszystkich państw Unii. W Polsce strategię rozwoju społeczno-gospodarczego zastąpiono dogmatem stabilizacji finansowej. Doktrynerstwo osiągania wyprzedzająco wskaźników stabilizacji bez uwzględniania prymatu rozwoju społeczno-gospodarczego biedę polską nie tylko stabilizuje, ale ją pogłębia...


http://www.myslpolska.org/?article=627




P.S.
nie piszę o bezwarunkowym (a przez to w jakimś sensie irracjonalnym wrecz) poparciu PiS-u dla USraela, bo tutaj nie mam najmniejszego zamiaru robic za jego adwokata ... Confused Wink

mogę tylko dodać, że "nowo-stara" ekipa będzie równie, jeżeli nie bardziej spolegliwie służyła swojemu hegemonowi w postaci "euro-judei"

nie oznacza to, że jestem "euro-fobem" (co to, to nie ...zresztą taką łatkę przypina sie każdemu, kto nie jest entuzjastą tylko jedynie "słusznej drogi" ), ale raczej nie mam złudzeń, ...zresztą moja wizja Europy odbiega od tej lansowanej przez jewropejskie media ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 13 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rząd Fachowców

POLONISTKA PITERA:

"CBA nie ma zielonego pojęcia o walce z łapówkarstwem"

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....942419.652
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 17 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent Max Kolonko do Tuska - "nie jesteś mną" - wałęsaniem nic nie wygracie



Cytat:
Jest Pan jedynym konkretnym kandydatem, ktory ma Umysl, Wiedze I Sile zeby zrobic porzadki! Tutaj mieczak polegnie. Niech Panu Bog blogoslawi I Patronka Nemezis!
Cytat:
Polska Na Maxa ! Prezydent Na Maxa !

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 17 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze że to było 3 lata temu bo można by się zdrowo przestraszyć że on tak na poważnie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 17 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuska sie boja, bo jest "spokrewniony" z Polakami jakos przez brata ! Nie wiadomo, co moze z tego wyniknac ? Swiat stawia na Zachod, a nie na Wschod z rosyjska Azja czy czyms takim !!! Zachod, to prawie czysty Hindus !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gdzie doleci Tuskovery?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile