W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory prezydenckie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5298
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 31 Sie '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst na stronie głównej nadaje się do zmiany, zdjęcie Religi zastąpiłbym zdjęciem Podrzyckiego... Religa najpierw poparł Tuska, a potem ochoczo wstąpił do rządu kaczora.

"Wybory już za pasem. Osobiście nie mamy najmniejszych nadziei na to, że zmienią one cokolwiek na lepsze, więc i nie zamierzamy się trudzić spacerem do lokalu wyborczego."

Te wybory były jakieś dziwne... gdyby nie sprawa Jaruckiej, prezydentem byłby Cimoszko... Doprawdy mdliło mnie, jak platformowa telewizja w każdym niemal dzienniku na początku zastanawiała się czy cimosz jest kłamcą, czy tylko oszustem. Cimoszewicz budował swą kampanię na uczciwości, jako „jedyny uczciwy z SLD”, uderzono więc w jego najczulszy punkt…Jeżeli Podrzyckiego zamordowano odkręcając mu śruby od kół, to Cimoszewicza zamordowano medialne przez wszystkie (prawicowe) stacje tv... Na koniec podobno nóż w plecy wbił mu Kwaśniewski zmuszając do rezygnacji i popierając doprawdy wyjątkowo medialnego Tuska.... Nie wspominam już o wyjątkowo rzetelnych sondażach z tolerancją błędu +/- 100 %.

Tyle tutaj się psioczy o kaczorach.... a Tusk to niby był szczyt uczciwości i kultury.... W pierwszej turze głosowałem na borowika, w drugiej po raz pierwszy w życiu nie poszedłem do wyborów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 07 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar, pozwoliłem sobie zapodać Twój komantarz na naszą stronę w celu zwiększenia obiektywizmu tekstu o wyborach.
http://bim.atspace.com/wybo.html#wrze

Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.
Dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 07 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko, a w związku z publikacją poprawiłem wszsytkie błędy i literówki. Także prosiłbym o zaktualizowanie wpisu... Very Happy

Powiem szczerze, że gdybym poszedł glosować to w drugiej turze oddałbym głos na kaczora... z tego prostego względu, że tusk jawił mi się jako kandydat międzynarodowej finansjery, bilderbergów i skrajnie wolnego rynku bez jakiejkolwiek ochrony rodzimych zasobów. Ot taki polski Juszczenko... być może dałem się ogłupić i otumanić wyborczej retoryce, stąd też mając wybór „między dżumą, a cholerą” nie chciałem przykładać ręki do "mniejszego zła" bo nawet mniejsze wciąż jest złem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 08 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok - wielkie dzieki. nie śmiałem poprawiać samemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tymi wyborami, co to może będą za cztery dni - a może nie, to niezłe jaja Smile
Nawet Al Jazeera się z nas śmieje.


Polish presidential election in chaos with four days to go

An official says the election cannot be pulled off on Sunday, but the vote has not been officially postponed, either.

Poland is scheduled to hold a presidential election in just four days but nobody can say whether it will happen or not.


https://www.aljazeera.com/news/2020/05/p.....17907.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie sa zadne wybory, tylko lista obecnosci polaczkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co tak malo osob sie tu udziela , no gdzie sa wielcy tropiciele spiskow nie wiecie co sie stanie ? nie wiecie o czym gadali wczoraj i dzis na nowogrodzkiej , no kurwa musicie ogladac tvn24 i tvp info aby sie dowiedziec o jednej z najwiekszej patologii w historii polski , achh brakuje kielbasek musztardy sarepskiej swiezego pieczywka i karkoweczki co? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory prezydenckie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile