W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 12346
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno matka nie chciala tego dziecka.. Dlatego tez wlasnie aborcja powinna byc legalna Confused
Niby sie mowi ze mozna oddac dziecko do adopcji, ale prawda jest taka ze ludzie beda dalej kierowali sie mysleniem typu 'a co ludzie na to powiedza?' tak jak w tym przypadku - taka wlasnie mamy w Polsce mentalnosc, a lepiej chyba pozbyc sie zlepek komorek embrionalnych niz zywego czlowieka Exclamation

Natomiast co do Rutkowskiego to jebac paragrafy - liczy sie skutecznosc, nie dziwie sie ze policja jest na niego wkurzona - pokazal wlasnie jakimi sa nieudacznikami. Nie przeszkadza mi tez jego medialnosc - fakt, ze facet prowadzi dzialalnosc gospodarcza a nie charytatywna tak wiec wszystko przelicza na zyski, tak samo jak reklame ktora dala mu ta sprawa. W przeciwnienstwie do Rutkowskiego, policja jest za darmo - a jak wiadomo za darmo to mozna tylko w leb dostac, dlatego mieli tak wywalone na ta sprawe. Dowodzi to ze wolny rynek jest najlepszym rozwiazaniem spolecznym - chec zysku zawsze bedzie lepszym motorem sprawczym niz jakies inne 'dobre checi'

Tak na marginesie - to Jackowski calkiem trafnie wskazal miejsce w ktorym znajdowalo sie cialo dziecka i motywy - rzekomo udzielil wywiadu jeszcze przed wyjasnieniem sprawy stwierdzajac, ze to matka maczala w tym palce, ale prasa nie zdecydowala sie tego opublikowac ze wzgledu na przebieg sledztwa i kontrowersje jakie by to wywolalo. Jackowski stwierdzil, ze matka udusila dziecko i wcale nie byl to nieszczesliwy wypadek - zobaczymy jak sie okaze. Mowil tez, ze miala jakiego pomocnika - wcale by mnie to nie zdziwilo, stawiam ze ojciec dziecka jest niewinny, ale pewnie ktos inny jej pomagal, moze kochanek?


Cytat:

Przyjaciółka Katarzyny W.: Ona nie chciała tego dziecka!

- Ona nie kochała Madzi. Kochała siebie. Egoistka - mówi wprost Ewelina Szewczyn (20 l.), która razem z Katarzyną W. uczęszczała na spotkania grupy religijnej Dzieci Maryi. - Od pierwszych chwil, gdy Madzia pojawiła się na świecie, dawała do zrozumienia, że jej nie chce. Tuż po wyjściu ze szpitala porzuciła córeczkę i zniknęła. Stwierdziła, że nie czuje jeszcze macierzyństwa. Madzią zajmowali się dziadkowie - dodaje wstrząśnięta tragedią pani Ewelina.

– Gdybym wiedziała, że Madzia tak umrze, sama wzięłabym ją do siebie i wychowała. Nie wiem, może Katarzyna była w depresji poporodowej i nikt jej nie pomógł. Ale jak matka mogła nie kochać swego dziecka? – pyta zdruzgotana Ewelina Szewczyn (20 l.).

– Razem z Katarzyną chodziłyśmy jako nastolatki na spotkania religijne wspólnoty Dzieci Maryi. Poznałam ją tam. Była skryta i zamknięta. Bartek otwarty, towarzyski i opiekuńczy. Przyprowadzał do nas swoją młodszą siostrę na spotkania. Znali się z Kaśką od lat. Potem przyszła wpadka, mieli niezaplanowaną ciążę – opowiada pani Ewelina. – Gdy Madzia się urodziła, Kaśka porzuciła córeczkę i zniknęła na dwa tygodnie. Jak ona to mogla zrobić! Ona nie kochała Madzi. Chciała się jej pozbyć. Miała serce z kamienia. – mówi wstrząśnięta mama Wioletki (1 rok).


Znajomi Katarzyny W. (22 l.) twierdzą, że nie chciała dziecka i nie kochała Madzi od samego początku. Jak opowiadają, córeczka przeszkadzała jej w życiu, a ona chciała jeszcze korzystać z wolności. Szukała swojej drogi, chciała zapomnieć o piekle, które miała w rodzinnym domu. A rodzina, dom i dzieci kojarzyły się jej z alkoholem, biedą i wiecznymi awanturami.

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna W. żyła z piętnem nienawiści do dziecka. Odkryła się przed Krzysztofem Rutkowskim. W trakcie rozmowy nagrywanej przez niego w hotelu przyznała, że już w ciąży myślała o tym, by oddać dziecko do adopcji.

– Ja już na początku ciąży chciałam oddać dziecko... Albo je gdzieś zostawić... Gdziekolwiek, w oknie życia, w szpitalu. Ja do tej pory nic nie znaczę, dla dla siebie ani dla rodziny... – mówiła Rutkowskiemu. Prawda jest o wiele bardziej brutalna. – Jej znajomi opowiadali nam, że Kasia w ciąży biła się po brzuchu, chciała w ten sposób wywołać poronienie, by dziecko nie przyszło na świat – twierdzi Krzysztof Markiewicz (41 l.), dziennikarz śledczy współpracujący z Krzysztofem Rutkowskim.

Katarzyna W. przekonywała śledczych, że gdy doszło do wypadku próbowała nieudolnie w panice ratować córeczkę. Nie potrafiła. Ale nie wezwała pogotowia. Dlaczego? Ze strachu przed odpowiedzialnością? Pozbyła się dziecka, bo jej przeszkadzało? Ukryła swój wyrzut sumienia w parku pod kamieniami i gruzem.

Gdy Madzi nie było zachowywała się tak, jakby zaczęła nowe życie, proponowała mężowie wypad do kina. Nie było jej jednak z tym dobrze, skoro zgodziła się współpracować z policją i wyjawić prawdę. – Ja chcę, żeby spotkało mnie to, na co zasłużyłam – mówiła Rutkowskiemu.


http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14231187,wiadomosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1074
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rutkowski odwalił kawał dobrej roboty, ośmieszył policję - do
dziś by myśleli, że dziecko zostało porwane, a on przycisnął
matkę i prawda wyszla na jaw Smile
Co nie zmienia faktu, że dla mnie to żenujący spektakl, nie ulega wątpliwości, że Rutkowski zrobił to dla własnej popularności, dobrze
przynajmniej, że nagrodę odda na domy dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana
Cytat:
Niby sie mowi ze mozna oddac dziecko do adopcji, ale prawda jest taka ze ludzie beda dalej kierowali sie mysleniem typu 'a co ludzie na to powiedza?

Teraz to jest dopiero przypał bo mówi o tym cała Polska.

Policja to banda idiodtów, a co by dopiero było gdyby mieli ścigać seryjnego mordercę psychopatę? bardzo prawdopodobny scenariusz ,że taki owy psychol mógłby być komendantem policyjnym we własnej osobie, a oni i tak by go nie wywąchali Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
gerwazjana
Cytat:
Niby sie mowi ze mozna oddac dziecko do adopcji, ale prawda jest taka ze ludzie beda dalej kierowali sie mysleniem typu 'a co ludzie na to powiedza?

Teraz to jest dopiero przypał bo mówi o tym cała Polska.


hehe chyba sie kobiecina na to nie przygotowala Smile co za pech dla niej ze akurat w tym czasie rzad szybko potrzebowal jakiegos tematu zastepczego ktorym mogliby zajac opinie spoleczna Twisted Evil a tak gdyby Rutkowski sie tym nie zainteresowal i cala Polska o tym nie huczala to pewnie nasi dzielni sledczy umorzyliby sprawe z braku dowodow Rolling Eyes ale szczwana bestia z niej to trzeba przyznac, ze tyle czasu udawalo jej sie migac tak tyloma ludzmi! Ja to chyba mam za slaba psyche na to... no ale w koncu to przeciez katoliczka! Very Happy oni to w sciemie sa trenowani przez lata

Bimi
Cytat:
Hehe - prokuratura postawi Rutkowskiemu zarzuty; grozi mu do 2 lat więzienia za nielegalne przesłuchiwanie świadka Laughing
Skończy się na tym, że Rutkowski dostanie większą karę niż dzieciobójczyni, którą zdemaskował - cała Polska, jakbym tam był Smile


co za popieprzony kraj Exclamation



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe - prokuratura postawi Rutkowskiemu zarzuty; grozi mu do 2 lat więzienia za nielegalne przesłuchiwanie świadka Laughing

Skończy się na tym, że Rutkowski dostanie większą karę niż dzieciobójczyni, którą zdemaskował - cała Polska, normalnie jakbym tam był Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem choju, ze chciales tylko ozywic watek i wbrew reszcie podgrzac atmosfere ale jak sie czyta ta twoja "radosna tfurczosc" to noz w kieszeni sie otwiera. Porownywanie tej sprawy z tym co na Kubie to juz wogole jakies totalne przegiecie, a jak chcesz pogadac o panstwie prawa i praw jednostki w tymze to nie w tym watku raczej ale w innym jak najbardziej podejme polemike jak go zalozysz.

Cala ta rodzinka to wogole ... i trzeba by miec czas zeby to wszystko sledzic, a media we wspanialy sposob zmienily zainteresowanie z tematow waznych dla wszystkich na tania sensacje ale jesli baba mowi, ze nie bylo nikogo z policji ani zadnych telefonow w zwiazku ze sprawa to ja nie mam podstaw aby jej nie wierzyc nie gloryfikujac Rutkowskiego w zaden sposob. Poziom klamstw, glupoty i hipokryzji w Polsce siegnal ZENITU.

Babcia półrocznej Magdy: Policja kłamie

- Nigdy nie mieliśmy wsparcia. Gdyby ktoś przyszedł z policji, to skorzystalibyśmy z pomocy - powiedziała babcia półrocznej Madzi z Sosnowca podczas konferencji prasowej, którą zorganizował Krzysztof Rutkowski.

http://polskalokalna.pl/raport/poszukiwa.....56729,7916
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Babcia półrocznej Magdy: Policja kłamie

- Nigdy nie mieliśmy wsparcia. Gdyby ktoś przyszedł z policji, to skorzystalibyśmy z pomocy - powiedziała babcia półrocznej Madzi z Sosnowca podczas konferencji prasowej, którą zorganizował Krzysztof Rutkowski.

http://polskalokalna.pl/raport/poszukiwa.....56729,7916


Hehe. Jak cyrk, to do końca - policja nie pozwoli szargać swego dobrego imienia! Smile

Cytat:
Policjanci pozywają Rutkowskiego za słowa o kłamstwie

Komenda Główna Policji wystąpi do sądu z pozwem w związku z wypowiedziami Krzysztofa Rutkowskiego, który zarzucił komendantowi głównemu Markowi Działoszyńskiemu kłamstwo w sprawie działań policji związanych z poszukiwaniem Magdy z Sosnowca.

- Pozew jest obecnie przygotowywany; ponieważ zarzuty kierowane pod adresem policji są bardzo poważne, jesteśmy zmuszeni wystąpić na drogę sądową - powiedział rzecznik komendanta Mariusz Sokołowski.

Jak dodał, policja ma dokumenty na potwierdzenie swoich działań. Chodzi m.in. o kwestie oferowania pomocy psychologicznej rodzicom dziecka. Według notatki służbowej funkcjonariuszy z 27 stycznia, rodzice odmówili skorzystania z niej.

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/tajemn.....omosc.html


A pozapraszam, jak Komenda Główna Policji pozywa kogoś "za słowa o kłamstwie", a potem przegra proces - to kto za to zapłaci??? Pytanie retoryczne - wiadomo kto; policja przegra proces o chuj wie co, a społeczeństwo dopłaci jeszcze trochę do ich głupoty, która w tej sprawie i tak już nas sporo kosztowała... Nie dość że głąby, darmozjady i nieudaczniki, to jeszcze złodzieje, defraudanci publicznych pieniędzy! To ich się powinno pozamykać - wszystkich kurwa, jak leci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wiadomo kto zaplaci Smile

SBki, UBki, WsI przeciez to ci sami ludzie co gnebili tak dlugo narod polski i dobieraja podobnych sobie usluznych glupkow, a efekty podejmowanych dzialan i wykonanej pracy mowia same za siebie.

Bozzze nie moge przezyc, ze znaczna czesc mojej rodziny musi tam ciagle placic podatki.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Mówiłem to już wielokrotnie na tym forum, ale teraz jeszcze raz powtórzę.
Polska policja nigdy mi w niczym nie pomogła.
Nie raz zgłaszałem kradzież - ani razu nie znaleźli złodzieja.
I wcale się nie dziwię - bo po tej sprawie widać jacy to są idioci.

Też miałam takie sytuacje, wiele razy zgłaszałam policji sprawy o dewastacje mienia, mówiłam co zniszczono, kto to zrobił, a oni nawet nie ruszyli dup, by sprawdzić co się stało, tylko spisywali protokół i tak się to kończyło.

A co jeśli między rodziną a Rutkowskim została podpisana umowa? I to, że rodzina pozwoliła Rutkowskiemu ujawnić fakty ze sprawy, aby ją zakończyć i przekazać dalsze postępowanie karne policji. Czy tutaj kodeks również działa przeciwko panu R?

napisał:
Razem z Katarzyną chodziłyśmy jako nastolatki na spotkania religijne wspólnoty Dzieci Maryi.

A to mnie totalnie rozwaliło Sad((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale Krzysio lubi media to trzeba przyznac Laughing Facet zrobi wszystko zeby sie pokazac w telewizji - tak apropos to ile jeszcze tych konferencji prasowych bedzie robil? Dzis czytalam ze zrobil kolejna konferencje prasowa z udzialem babci i ojca dziecka



Uploaded with ImageShack.us

Cytat:
Luiza i Krzysztof byli gośćmi śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN, w którym opowiedzieli o swojej miłości.
Okazuje się, że strzała Amora sięgnęła zakonnicę, gdy ta zobaczyła detektywa w akcji. Rutkowski opowiadał: W okolicach klasztoru prowadziliśmy działania, gdzie obok przechodziła grupa zakonnic. "Działania" Rutkowskiego zrobiły piorunujące wrażenie na dziewczynie poruszonej ich brutalnością.




Uploaded with ImageShack.us

Tak na marginesie to starszni hipokryci z tych katolikow - zakonnica juz podobno jest w ciazy, tak samo matka Madzi o jej nieumyslnym zabojstwie nie wspominajac.. coz za falsz i zaklamanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Spisek czy nie - Rutkowski robi to samo co skurwysyny w Guantanamo...

A w sprawie zabijania potomstwa proponuję tv przyrodniczą


hmm obejrzyj dokument "Torture Made in USA" chyba Rutkowski nie używał podtapiania tej klientki ..
Rutkowski obnażył słabość Policji i tych wszystkich psychologów co nie potrafią złamać kobiety ..
a to co zrobił to prosta manipulacja .. media tak pierdolą, że to nie etyczne a sami manipulują znaczną częścią społeczeństwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz sie dowiemy jaki był życiorys mamusi Madzi i dlaczego ona nie mogła pokochać swojego dziecka , kurwa do chuja ludzie ogarnijcie się troche , nie wydaje sie wam ze ten cały cyrk to reżyserka jakiegoś architekta ,specjalisty od psychosocjotechniki dezinformacyjnej ? to całe przedstawienie w tv to tylko granie na zwłoke i odwracanie uwagi od tego co sie dzieje na swiecie i w polsce, pewnie wcale sie nie pomyle jeżeli powiem że co chwile tv będzie nas mamiło coraz to nowszymi sensacjami , byle by przetrzymać 180 dni w spokoju ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj nie pisz, tak bo nie dostaniesz na czas informacji o tym, że występuje coś takiego, jak mróz. W dodatku siarczysty Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Co jak co, ale Krzysio lubi media to trzeba przyznac Laughing Facet zrobi wszystko zeby sie pokazac w telewizji - tak apropos to ile jeszcze tych konferencji prasowych bedzie robil? Dzis czytalam ze zrobil kolejna konferencje prasowa z udzialem babci i ojca dziecka
Jakby przyjąć koncepcję, że te telekonferencje są dodatkowym biznesiem Krótkowskiego,
który wykorzystująć los niewinnych ofiar ich rodzin,
oraz tych, którzy przez 3 minuty zaistniały w mediach jako hit tragedii nr1
obżera je do ości,
a potem sie delektuje się delikatnym miesem w walizce z szyfrem na dzień dobry
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozrywka godna pudelka/kozaczka tudzież innego umysłowego obciągaczka .
Ludzie przestali oglądać seriale i wyszli w przerwie zapalić świeczke i popierdolić jak to możliwe . Wow , w końcu coś ekscytującego .

Tematy jakie powinny zostać poruszone w związku ze śmiercią dziecka to :
- Świadomość seksualna , edukacja seksualna ( podobno dziecko pochodzi z wpadki ) , a raczej jej brak w polskim społeczeństwie .
- Brak miłości rodziców do swojego potomstwa . O tym jeszcze mniej ludzie wiedzą niż o seksie . Ale zdarzają się sytuacje kiedy jeden z rodziców , nie akceptuje swojego potomstwa .
Jakiś czas temu był podobny wypadek w Sopocie na molo gdzie kobieta wepchnęła swoje 4 letnie dziecko do wody , a potem próbowała je ratować .
Ostatnio w kinach był film poruszający podobne tematy We Need To Talk About Kevin

Nikt w tym kraju nie porusza , ba nawet nie chce dopuścić myśli , że matka może nie kochać swojego dziecka , że niebyła przygotowana psychicznie na jego przyjście , że w tym kraju nie ma jakiejkolwiek elementarnej edukacji seksualnej .

Matka nieżyjącego dziecka podobno porzuciła je na dwa tygodnie . I co zrobiła rodzina , dlaczego jej mąż nie zabrał do psychologa . Nie miał kasy , nie wiedział , myślał że to depresja po porodowa - może przejdzie . Gdzie jest opieka państwa nad kobietami które urodzą potomstwo - kończy się na becikowym .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel, jeśli chciałeś napisać coś nie na temat to nie mogłeś chyba lepiej dobrać słów Smile

Jeśli nie zauważyłeś, to zwracam twoją uwagę, że jest to temat o nieudolności policji i braku jakiejkolwiek samokrytyki - a nie o socjologicznych aspektach relacji matka-dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nieudolności . Policja ma swoje procedury , chcemy Brudnego Harrego , co by z matki informacje wydusił . Ale wtedy podniósł by się larum na brutalność policji .
Zauważcie , czemu matka na pierwszej konferencji mówi o dziecku w czasie przeszłym . Czemu ( nie wiem po której to już konferencji ) matka idzie do kina na horror. Jak myślicie , czy policyjni psychologowie już po pierwszych wypowiedziach matki nie domyślali się tego co mogło mieć miejsce . Czy policji zależy na medialnym show ? Nie , ale Rutkowskiem i mediom tak .
Zresztą , czy nie ma forum odpowiednich tematów dotyczących nieudolności policji , po co kolejny.

Atak TVN na Rutkowskiego przypomina mi walkę między PO a PIS , jedni potrzebują drugich , by show trwało .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne - policja ma procedury....
Nie ma to jak na zarzut "ty pierdolony nieudaczniku" odpowiedzieć elokwentnie "nie jestem nieudacznikiem, ja po prostu mam procedury" Laughing

Nie wiem dlaczego psom efektywność wykonywania ich pracy kojarzy się wyłącznie z brutalnością - powiedz mi Ordel?
Czy Rutkowski był brutalny? Bynajmniej - a załatwił sprawę w 15 minut. Gdy psy srały się w te swoje procedury przez 2 tygodnie, postawiły na nogi cały kraj, zdefraudowały grube pieniądze na "ekspertów", gówno tym zdziałały, a na koniec jeszcze się kłócą, że wszystko zrobili zajebiście, a Rutkowski im przeszkodził! Laughing
To trzeba mieć kurwa tupet - godny polskiej policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja zapewne od pierwszego przesłuchania wiedziała że matka prawdopodobnie coś ukrywa z protego powodu ...Dla Policji w tym kraju każdy jest winny i każdy jest przestępcą więc nawet pomijając "dziwne "zachowania matki Policja zapewne brała wersję winy matki pod uwagę ...Akurat Rutkowski zrobił z tego show razem w sumie z TVN chociaż teraz TVN się wybiela... Policja nie zrobiła show bo takich spraw jest setki gdyby z każdej sprawy robić show zabrakło by czasu na antenie...Ale co innego Rutkowski on potrzebuje darmowej reklamy w mas mediach ,więc jego też trzeba zrozumieć zwłaszcza w tak trudnych czasach na prowadzenie działalności gospodarczej więc w sumie nie wiem o co się spieracie...Każdy zrobił swoje rodzina napisze jeszcze wspomnienia i trochę dorobi .Straciła na tym wszystkim wyłącznie mała Magda która w całej tej smutnej historii sprowadzona została do owalnego przedmiotu zbyt śliskiego by żyć ...
Zapraszam bogobojnych do wytłumaczenia sensu śmierci małej dziewczynki jeśli taką odpowiedz znacie ...niekoniecznie w tym wątku ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Policja nie zrobiła show bo takich spraw jest setki gdyby z każdej sprawy robić show zabrakło by czasu na antenie.

No wiadomo ,że podobnych spraw może być wiecej pytanie jednak jest tego typu ile takich spraw / w jakim procencie policja w Polsce rozwiązuje z efektem.
A nawet jeśli są prawdziwe porawnia ile takich spraw zamkneli z pozytywnym skutkiem = znalezienie winnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Cytat:
Policja nie zrobiła show bo takich spraw jest setki gdyby z każdej sprawy robić show zabrakło by czasu na antenie.

No wiadomo ,że podobnych spraw może być wiecej pytanie jednak jest tego typu ile takich spraw


Ciekawe dlaczego wlasnie ta sprawa zostala tak rozdmuchana przez media? Co jest w niej takiego szczegolnego? bo domyslam sie ze Rutkowski innych spraw mniej medialnych nie rozwiazuje za free?

Pojawila sie hipoteza, ze sprawe sztucznie rozpropagowaly media zeby przycmic troche niecheci spoleczne co do ACTA - czy moze to zwykly przypadek ze akurat to zaginiencie zostalo tak zauwazone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rwRIGHT




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 10 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jasne - policja ma procedury....
Nie ma to jak na zarzut "ty pierdolony nieudaczniku" odpowiedzieć elokwentnie "nie jestem nieudacznikiem, ja po prostu mam procedury" Laughing

Nie wiem dlaczego psom efektywność wykonywania ich pracy kojarzy się wyłącznie z brutalnością - powiedz mi Ordel?
Czy Rutkowski był brutalny? Bynajmniej - a załatwił sprawę w 15 minut. Gdy psy srały się w te swoje procedury przez 2 tygodnie, postawiły na nogi cały kraj, zdefraudowały grube pieniądze na "ekspertów", gówno tym zdziałały, a na koniec jeszcze się kłócą, że wszystko zrobili zajebiście, a Rutkowski im przeszkodził! Laughing
To trzeba mieć kurwa tupet - godny polskiej policji.


@Bimi, chyba nikt nie zwrócił uwagi na ważny aspekt tej sprawy - pracę. Tydzień poszukiwań bez rezultatu, czy policja wiedziala cos czy nie - oznaczał martwe dziecko, zwłaszcza, ze uważam, iż policja doskonale wiedziała o tym wcale nie gorzej od Rutkowskiego. Tylko skonczony kretyn by sie nie domyslił. Dlatego uważam, ze policja doskonale wiedziała o tym. Dlaczego zatem ciągneli "procedury" czy "kazdy inny aspekt tej sprawy" tak by wyjasnić "zgodnie z proceduram wszelkie wątpliwości i okoliczności". Po prostu panuje bezrobocie, kryzys nie wiadomo czy sie kończy czy dopiero rozpoczyna. Ogolna rozpierducha. Kazdy dzien w pracy tuzinów policjantow i psychologow to zaliczona dniówka. Co z tego ze podejrzewali matkę, ba nawet wiedzieli. Zamiast kręcić tydzień sprawę mogli ją kręcić ze 2 miesiące i po tym czasie powstałe 25 tomów o grubosci szuflady akta sprawy stałyby się nawet scenariuszem do filmu a tak - 1 rutkowski i 10 minut i zajebał taką dojną krowę, z której setki osób karmiłyb rodziny oraz karierę czy wizerunek.
On sie za bardzo spieszy, po co sie tak spieszyc ? BYlem ostatnio na zakupach w Auchan, byla 15 minutowa promocja na dziale ogrzewanie - trzeba sie spieszyc by zyskać. Czy raczej chodziło o zwiększenie sprzedaży przez poganianie i straszenie utratą korzyści? Koszty koszty i koszty poszukiwan itp. codziennie ktos zanosi podatki do US, dlatego wazne jest zeby wszyscy mieli prace i szacunek a nie 1 koles zbyt bystry pozbawił zarobku i karmy cale rzesze urzedników. Przez to muszą zając się kolejnymi sprawami w kolejce, które to prace wykonywane starannie i dokładnie zapewnią poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach.

Placa za godzine roboty czy pensje wiec ilosc pracy na dniowke nie moze byc zbyt duza i robota sie przeciaga.... a taki detektyw ma placone od zlecenia, wiec sie stara najlepiej jak umie i to jest dzialanie rynkowe. Ja uwazam ze oba zespoly znaly prawde ale tylko jednej stronie szybsze zalatwienie sprawy pomaga.

trzeba tu zrozumiec psychologie pracownika budzetowego. chodzi o dziecko i stad te emocje, ale taka jest rzeczywistosc, prywatny sledczy goni za zleceniami i sie realizuje i kiedy dochodzi do takiego spiecia to chyba dobrze.
_________________
Dzieje się krzywda na jednych mózgach,
a na drugich nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 12 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow. bimi, wczesniej zarzucales jakiejs miekkkiej lasce ludobójstwo z zimną krwią. no to masz na drugi dzien jeb - samozaplon noworodka w piecu. ciezko nie zauwazyc kontrastu w subtelnosci odczuwania absurdów tego świata. albo tym bardziej ludzkiej znieczulicy i checi mas do wyzycia sie w obliczu najprawdopodobniej nieszczęśliwej tragedii. kopmy leżącego dalej! nie wiem kto niby ma czuc satysfakcje z takiego czegoś, ale rutkowski to pirania - z tego co mówią/piszą ludzie ucziciwi moralnie - jest gorszy od funkcjonariuszy. nie chce mi sie wklejac źródeł, ale dobrze wiadomo, że sama rodzina byla niezle poryta i dla nich telewizyjny detektyw bez licencji jest górą i kropka. coś tam jest do końca nie tak jak widać. przypominam, ze jackowski widział gruzy na południu polski. tępe masy odbierają go jako katastrofistę, a on tymczasem opowiada po prostu o swojej pracy, nieważne czy to na wizji czy nie. Smile

i strzeżcie się fałszywych proroków!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 12 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
wow. bimi, wczesniej zarzucales jakiejs miekkkiej lasce ludobójstwo z zimną krwią

nie będę komentował twoich kretyńskich postów, bo są poniżej poziomu krytyki, ale z dobrego serca radził bym ci sprawdzić w słowniku co to znaczy "ludobójstwo", cobyś się już wiecej nie musiał kompromitować niezrozumieniem tak prostych wyrazów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rutkowski vs. TVN/Policja - w/s małej Madzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile