W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385071
Strona:  «   1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkocja, przedłużyła obowiązujące restrykcje o kolejne 3 tygodnie.
Dodatkowo rząd Szkocji zaleca noszenie maseczek, w sklepach i transporcie publicznym.
W Niedzielę o 19 Johnson ma ogłosić plan wychodzenia z restrykcji i odmrażania gospodarki. Co ogłosi, trudno przewidzieć.


Generalnie, w UK, mówią, ze luzowanie restrykcji, jest spodziewane na koniec maja, jednak nie będzie to powrót do tego co było w lutym, całkowite zluzowanie wszelkich obostrzeń może nie nastąpić do wiosny przyszłego roku.
Jak już pisałem, de facto UK nigdy nie wprowadziła lock-down. Do UK można cały czas przyjeżdżać czy przylecieć i nie podlegać żadnej kontroli epidemiologicznej na granicy.
Takie działanie ochroniło funta przed spadkiem. A City to stolica finansowa świata.
Kiedy w połowie marca zaczęto wprowadzać na granicach kontrolę epidemiologiczną oraz identyfikację przypadków, śledzenie, izolację funt spadł na pysk. Spadł do poziomu 1.06 do Euro. Kontrolę odwołano, zaprzestano izolacji i śledzenia rozprzestrzeniania się zarazy. Funt podskoczył do wartości 1,14 Eur
Naturalnie do tego dochodzi spadek Euro do dolara, bo UE (zwłaszcza najważniejsze kraje) wprowadziły zamknięcie granic, kontrolę epidemiologiczną, izolacje, kwarantanny.
Nie dziwne więc, ze w UK jest najwięcej przypadków śmiertelnych związanych z Covid-19 (ponad 30 tyś).
Funta ratowano, kosztem życia ludzi.

Natomiast w Walii, otwarto garden center i zluzowano pewne restrykcje dotyczące rekreacji (częstsze wychodzenie z domu, dłuższe przebywanie na świeżym powietrzu). Jednak cała reszta zostaje.
Chodzi o zdrowie psychiczne ludzi. Dlatego luzuje się restrykcje związane z wyjście z domu, czy rekreacją.

Na Isle of Wight rząd testuje aplikację mobilną, mającą pomóc w zlokalizowaniu i kontakcie z osobami mającymi Covid-19.
Jak na razie ok. 20% osób pobrało tą aplikacje.
Jest wiele sceptycyzmu jej dotyczącej, kto będzie gromadził dane, kto będzie mieć do nich dostęp. Poza tym ludzie piszą, że nie będą podawać swoich danych ... Cummings-owi.
Niby ma to być anonimowa, ale wymaga podania nr. telefonu oraz kodu pocztowego. Kod pocztowy w UK, w 95% definiuje nie tylko ulicę, ale nawet stronę ulicy i ogranicza się do kilku budynków. To po numerach telefonów, jeśli są na abonament, można bez problemu znaleźć ich właściciela.
Mówią, że by aplikacja miała sens, musi jej używać co najmniej 55-60% populacji. Instalacja jest w 100% wolontariacka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
TO KONIEC KAPITALIZMU.

Schemat jest genialnie wręcz rozgrywany pod łupienie klasy średniej, z nową subtelną techniką prania głów, wręcz zmuszania ludzi do wiary w drukowane papierki - tak długo aż gospodarka państw nie zacznie się całkowicie sypać - przygnieciona zobowiązaniami kredytowymi. Jak widać powoli już ci bardziej na smyczy - oszukani przez złodziei, z wyzyskiwaczy sami zaczynają stawać się ofiarami systemu, w który tak bardzo wierzyli. To przykre jest. W pierwszej kolejności to społeczności żyjące z dnia na dzień oraz zakredytowane zaczną robić w zbroje. Ostatnimi ofiarami dopiero będą organizacje rządowe i porządku publicznego - tak to się zawsze rozgrywa, w odpowiedniej kolejności, koincydencji i czasie. Pytanie tylko jak daleko zajdzie lockdown tego świata - wisienka na torcie kapitalistów, którzy mogą się przebranżowić we wszystko co im podpasuje na odpowiedni czas.


Nie trzeba nikogo zmuszać do wiary w drukowanie pieniędzy, wystarczy edukacja jak pieniądze powstają.
Wielu ludzi (wielu - raczej większość) sądzi, ze pieniądze odzwierciedlają bezpośrednio to ile jest towaru w kraju, lub coś odzwierciedla w postaci dóbr trwałych. Ludzie mylą i sądzą, ze budżet państwa działa jak domowy budżet czy budżet firmy.
I na dobrą sprawę mało kto wie skąd biorą się pieniądze?
A pieniądze w prostym wyjaśnieniu, biorą się z kredytu. Każdy nowy kredyt oznacza, że na rynku pojawiły się nowe dodrukowane pieniądze.
Bez znaczenia, czy kredyt to prywatny Kowalskiego czy państwa w postaci obligacji.
Każdy spłacony kredyt powoduje że te pieniądze znikają z rynku. Spłacenie wszystkich kredytów na świecie, zaowocowało by kompletnym brakiem pieniędzy. Jednak nie da się spłacić kredytu, bo kredyty mają odsetki. A nie ma innych pieniędzy niż z kredytu, więc by spłacić odsetki, trzeba wziąć nowy kredyt.
I tak to w skrócie działa, tak drukuje się pieniądze i je kasuje.
Sam pieniać jest więc obietnicą. Co pisze na każdym banknocie.
Dodruk pieniądza nie jest więc taki zły, wszystko zależy od tego co z tym pieniądzem się robi.
FED drukuje obecnie na potęgę, jeszcze nigdy w historii US Dolar tak nie drukowało się kasy jak obecnie, a dolar twardo stoi.To samo funt.

Epidemia jedynie pokazała, że kapitalizm jest zawodny i niewydolny. Nikt tu nikogo nie oszukał.
Oszukani są ci, co w wyniku kapitalizmu, zmarli, bo nie było odpowiednich środków na ich leczenie. Bo się nie opłacało.
Ci co wiedza jak kapitalizm działa nie są oszukani. Spodziewali się tego.Mogą być rozgoryczeni ale nie zaskoczeni.
Ja jestem w takiej sytuacji. Uciekł mi kontrakt na najbliższe lata, bardzo lukratywny kontrakt (na moje możliwości - odnawialne źródła energii).
Być może wróci po epidemii ale wcale nie jest to takie pewne. Bo wiele może się zmienić. Pewne firmy, mogą przestać istnieć, projekty mogą być pokasowane.
Tak czy inaczej, po tej epidemii (niestety, jeszcze końca nie widać... mimo, ze wielu sądzi, ze za dwa tygodnie będzie po wszystkim). Wiele się zmieni.
Musi się zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ideologiczny foliarz napisał:
Kiedy w połowie marca zaczęto wprowadzać na granicach kontrolę epidemiologiczną oraz identyfikację przypadków, śledzenie, izolację funt spadł na pysk. Spadł do poziomu 1.06 do Euro. Kontrolę odwołano, zaprzestano izolacji i śledzenia rozprzestrzeniania się zarazy. Funt podskoczył do wartości 1,14 Eur
Sugerujesz , że pomiędzy tymi zjawiskami zachodzi jakaś bliższa korelacja? Anxious .... Ja pierdole, jaki jesteś kretyn, nie bierz sie za analizy finansowe, ponieważ dziadku widać od razu że bladego pojęcia nie masz o dekalogu obowiązującym w świecie wielkiej spekulacji.
Cytat:
Funta ratowano, kosztem życia ludzi.
to nawet ciężko skomentować... Nie chodzi już nawet o to, że są inne na to sposoby, a "globalni inwestorzy" mają tak ogólnie w dupie czy na wyspach będzie jakieś "śledzenie", czy nie, a już na pewno decydując o "alokacji kapitału" nie zaprzątają sobie głowy nomen omen śledzeniem podobnych bzdetów. Ta propagandystyczna chucpa jest tak tania i żałosna, że aż śmieszna. Prawdopodobnie (obstawiam) sam nawet jesteś na tyle niedorozwinięty aby być o tym święcie przekonanym, że kocopoły jakie wypisujesz to święta, wartościowa oraz logiczna prawda. Confused Laughing

p.s. nawet nie waż się do mnie odzywać. SZACHRAJU.


Microsoft będzie odpowiadał za cyfryzację Polski i podłączenie Polaków do chmury

Ustawa HR6666 i siłowe wyciągnięcie z domu podejrzanych o covid-19


Pilne -zakuli w kajdanki protestujacych w Warszawie - relacja Dominiki Dominiak


znalezione w sieci:
Cytat:
CIEPŁE CZAPKI SPODNIE DZINSOWE ZABRAC ZE SOBĄ ! JA JADĘ Z KOLEGAMI !

Cytat:
Odezwa kaczej bandy: Zostań w domu, Zostań w domu, my was wydymamy. Zostań w domu lemingu jak wychodzisz zakładaj "NAMORDNIK". Ścierwa okrągłostołowe z Polski i Polaków zrobiły masę otumanionych lemingów.

Cytat:
Jedyny przejaw Twojego buntu to pisanie komentarzy i gadanie o tym jak stara baba na sąsiada przy okazji czwartkowego targu. - ludzie o tym wiedzą. - zacznij coś robić a nie tylko gadać jak 100%was.
Cytat:
Dziś Każdy musi BYC na strajku Z kilkoma tysiącami POLICJA NIE DA RADY

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać Smile)

Wierzący w ludzi osy i bestie napisał:
Sugerujesz , że pomiędzy tymi zjawiskami zachodzi jakaś bliższa korelacja?


A co? Na kreskówkach Disneya nie było o tym?
Może warto dorosnąć i przestać oglądać bajki bestiach, ludziach osach i tym podobnych?
Jak już wkroczysz w dorosły świat to zobaczysz, jak bardzo się on różni od historyjek na temat bestii, znaków bestio czy ludzi osy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:



Ekstrapolując dane z Krakowa na PL można założyć że zakażonych zostału już około 930 tys. osób w PL.


Jakie dane?
Że test przeprowadzono na próbie 1000 osób, w artykule nie podano czy wszyscy mieli pozytywne testy czy jakaś cześć?
W jaki sposób piszący artykuł doszli do wniosku, że 2% krakowian ma przeciwciała?

2% krakowian to ok. 16 tyś osób. 1000 osób to 0.1% krakowian. Ale nadal niewiadoma to ilu z tych 1000 przebadanych miało wynik pozytywny?
a statystycznie, to można stwierdzić, że sprzątaczka kibli na stacji Orlen, zarabia 500 tyś rocznie + Jeśli wsiąść pod uwagę prezesa Orlen i ją.

Napisałem ci poprzednio byś przeczytał soj post ze 10x
Więc napiszę ci gdzie walnąłeś gafę.
Przyrównujesz Covid-19 do grypy. Grypę znamy od setek lat, Covid-19 od kilku miesięcy.

Nie możesz tworzyć tych samych mechanizmów do wirusa który jest nowy i nie znany. Nikt nie wie, jak będzie dalej się zachowywać, jak będzie na jesień.
Nadal nie podałeś jak liczysz śmiertelność na Covid-19 skoro twierdzisz, że 6.9% to liczba wymyślona i nie prawdziwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
@Rubicon
Cytat:
Nie mówimy o testach PCR , tylko o badaniach serologicznych,
Chutzpah, tylko na innym poziomie "zaawansowania".
Przeciwciała IgG ze względu na różnice w strukturze molekularnej zostały podzielone na cztery podtypy:
https://prawda2.info/viewpost.php?p=417996


Wszytko to rozumiem, a może staram się zrozumieć jako nie-medyk, nie-biolog, tak na chłopski rozum, z niemieckiego badania w Heinsberg oraz w kaliforni zrozumiałem tyle: użyto testy krwi, badano pod kątem IgG, IgM, IgA, jedynie krzyżową reakcję pozytywną mogą dać IGM z innymi korona wirusami a dla IGG występuje krzyżowość tylko z SARS1 z 2003 roku poniżej 1%.

To jak laboratoria medeyczne badają miliony pacjentów na "coś", nie mówię tu o koronie, np WZW B, borelioza, HIV, itd itd.
Otrzymujemy wynik badania a lekarz na podstawie tego "czegoś" stara się zdiagnozować pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Jakie dane?
Że test przeprowadzono na próbie 1000 osób, w artykule nie podano czy wszyscy mieli pozytywne testy czy jakaś cześć?
W jaki sposób piszący artykuł doszli do wniosku, że 2% krakowian ma przeciwciała?

W badaniu z Krakowa masz nazwiska przeprowadzających badanie, oni powiedzą więcej , a nawet może uda ci się udowodnić im że badania są do bani.
Cytat:
2% krakowian to ok. 16 tyś osób. 1000 osób to 0.1% krakowian. Ale nadal niewiadoma to ilu z tych 1000 przebadanych miało wynik pozytywny?
a statystycznie, to można stwierdzić, że sprzątaczka kibli na stacji Orlen, zarabia 500 tyś rocznie + Jeśli wsiąść pod uwagę prezesa Orlen i ją.

Jak wyżej, zapytaj autorów tego badania i autorów setek innych badań medycznych, a każdy powie że tylko dzięki statystyce wyniki badań są coś wart.
Nie ma w historii chyba żadnych badań medycznych które opierały by się na próbce sampli 100 % populacji, zawsze badania są przesiewowe.
Dokładnie na tej samej zasadzie CDC, WHO, RKI itd. podaję szacunkowe dane chorych w danym sezonie na grypę. Podałem to na przykładzie niemiec, podpiąłem w linku kompletne wyniki badań z DE za sezon 2017/18. Pozytywnych testów na grypę w otrzymano wówczas 240 tys. a ogłoszono iż zakaziło się około 9 milionów a zmarło 25 tys. - identyczny przykład jak teraz, szacunki włoskiego medyka przy WHO - 3 miliony zarażonych SARSCov2 we Włoszech.
To sa szacunki, dla korony jak i grypy, nie jest wcale powiedziane że w 2018 w DE było zakażonych grypą np. tylko 1 milion osób, co by dało śmiertelność na grypę 2.5%.
Cytat:
Napisałem ci poprzednio byś przeczytał soj post ze 10x
Więc napiszę ci gdzie walnąłeś gafę.
Przyrównujesz Covid-19 do grypy. Grypę znamy od setek lat, Covid-19 od kilku miesięcy.
Nie możesz tworzyć tych samych mechanizmów do wirusa który jest nowy i nie znany. Nikt nie wie, jak będzie dalej się zachowywać, jak będzie na jesień.
Jak będzie się dalej zachowywać na jesień to nie wiemy, nie wiemy też jak na jesień będzie się zachowywać grypa, na chwilę obecną epidemiolodzy na świecie widzą iż epidemia zachowuję sie typowo jak dla wirusów roznoszonych drogą kropelkową, jak grypa, rino- i koronowirusy.
Cytat:
Nadal nie podałeś jak liczysz śmiertelność na Covid-19 skoro twierdzisz, że 6.9% to liczba wymyślona i nie prawdziwa.

Napisałem prawie 2 miesiące temu że smiertelność, ale w szczególności IFR poznamy na koniec epidemi.
Pisałem parę dni temu o szacunkach dla Włoch, iż zarazić mogło się już 3 miliony ludzi, autorem tej hipotezy jest włoski doktor, reprezentant WHO - https://www.who.int/antimicrobial-resist.....ra_bio/en/
Możesz wysłać zapytanie do niego ( na stronie jest link do emaila ) i podyskutować z nim. Wg. szacunków w/w doktora mogę wyliczyć CFR dla włoch na poziomie około 1%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
goral_ napisał:

Jakie dane?
Że test przeprowadzono na próbie 1000 osób, w artykule nie podano czy wszyscy mieli pozytywne testy czy jakaś cześć?
W jaki sposób piszący artykuł doszli do wniosku, że 2% krakowian ma przeciwciała?

W badaniu z Krakowa masz nazwiska przeprowadzających badanie, oni powiedzą więcej , a nawet może uda ci się udowodnić im że badania są do bani.
Cytat:
2% krakowian to ok. 16 tyś osób. 1000 osób to 0.1% krakowian. Ale nadal niewiadoma to ilu z tych 1000 przebadanych miało wynik pozytywny?
a statystycznie, to można stwierdzić, że sprzątaczka kibli na stacji Orlen, zarabia 500 tyś rocznie + Jeśli wsiąść pod uwagę prezesa Orlen i ją.

Jak wyżej, zapytaj autorów tego badania i autorów setek innych badań medycznych, a każdy powie że tylko dzięki statystyce wyniki badań są coś wart.
Nie ma w historii chyba żadnych badań medycznych które opierały by się na próbce sampli 100 % populacji, zawsze badania są przesiewowe.


Ja cały czas odnoszę się do tego artykułu.
Nie ma tam nic ile z tych 1000 miało wynik pozytywny.
mało tego, jak 1000 osób może być próbką dla Krakowa i stwierdzić, ze to będzie 2% czyli w skali kraju też 2% ...
1000 zbadanych obrazuje 2% krakowian czy 2% mieszkańców Polski...
No super.
I możesz pisać co chcesz o statystykach ale 1000 osób to żadna próbka w mieście 750 000.

Cytat:

Dokładnie na tej samej zasadzie CDC, WHO, RKI itd. podaję szacunkowe dane chorych w danym sezonie na grypę. Podałem to na przykładzie niemiec, podpiąłem w linku kompletne wyniki badań z DE za sezon 2017/18. Pozytywnych testów na grypę w otrzymano wówczas 240 tys. a ogłoszono iż zakaziło się około 9 milionów a zmarło 25 tys. - identyczny przykład jak teraz, szacunki włoskiego medyka przy WHO - 3 miliony zarażonych SARSCov2 we Włoszech.
To sa szacunki, dla korony jak i grypy, nie jest wcale powiedziane że w 2018 w DE było zakażonych grypą np. tylko 1 milion osób, co by dało śmiertelność na grypę 2.5%.


Covid-19 to nowy wirus. Śmiertelność określa się na podstawi takiej jak napisałem, (chyba, że masz inne dane to zaprezentuj)
Wiemy ile osób zachorowało (nie można sobie ot zrobić szacunek, że jest 2% zarażanych... a podać oficjalne dane dotyczące przypadków śmiertelnych, mimo, ze wiemy iż te są zaniżane), wiemy ile zmarło. Na podstawie tego określamy śmiertelność.
I to się nie zmieniło.

Cytat:

Cytat:
Napisałem ci poprzednio byś przeczytał soj post ze 10x
Więc napiszę ci gdzie walnąłeś gafę.
Przyrównujesz Covid-19 do grypy. Grypę znamy od setek lat, Covid-19 od kilku miesięcy.
Nie możesz tworzyć tych samych mechanizmów do wirusa który jest nowy i nie znany. Nikt nie wie, jak będzie dalej się zachowywać, jak będzie na jesień.
Jak będzie się dalej zachowywać na jesień to nie wiemy, nie wiemy też jak na jesień będzie się zachowywać grypa, na chwilę obecną epidemiolodzy na świecie widzą iż epidemia zachowuję sie typowo jak dla wirusów roznoszonych drogą kropelkową, jak grypa, rino- i koronowirusy.
Cytat:
Nadal nie podałeś jak liczysz śmiertelność na Covid-19 skoro twierdzisz, że 6.9% to liczba wymyślona i nie prawdziwa.

Napisałem prawie 2 miesiące temu że smiertelność, ale w szczególności IFR poznamy na koniec epidemi.
Pisałem parę dni temu o szacunkach dla Włoch, iż zarazić mogło się już 3 miliony ludzi, autorem tej hipotezy jest włoski doktor, reprezentant WHO - https://www.who.int/antimicrobial-resist.....ra_bio/en/
Możesz wysłać zapytanie do niego ( na stronie jest link do emaila ) i podyskutować z nim. Wg. szacunków w/w doktora mogę wyliczyć CFR dla włoch na poziomie około 1%


O szacunkach to można sobie porozmawiać, można oszacować ile jest gwiazd na niebie, ile jest piasku na Saharze.
Jak już pisałem, do teorii spiskowych i do tego co się stało, można wrócić jak sprawa będzie zamknięta. Obecnie, możemy tylko posługiwać się danymi jakie są dostępne.
A wszelkie teorie dotyczące obowiązku szczepień, bo Bill Gates na tym zarobi tworzone prze ludzi, którzy tworzą teorie o płaskiej ziemi no bo nie widać wirusa, jak nie widać kulistości ziemi, nie widać trupów pod szpitalami więc epidemii nie ma. Przecież tu są zamieszczane filmiki z pod szpitali w Hiszpanii czy w UK> Z tym, ze osoba która robi filmik z UK nie ma pojęcia, że szpital nie przyjmuje pacjentów z objawami Covid-19. bu uzyskać pomoc musisz dzwonić na 111. Tego już we filmikach nie ma.
Czy wszczepiania chipów - czy ktoś już zaczął produkować te czipy?
Kolejne idiotyzmy, to przeczenie samemu sobie - wirusa nie ma, a wirus jest rozprzestrzeniany przez 5G.
W sieci na filmikach, masz setki wypowiedzi ludzi, którzy bladego pojęcia nie maja czym sa fale elektromagnetyczne.

Dlatego, na ten czas, należy się skupić na tym co jest. A nie ulegać być może celowemu rozprzestrzenianiu dezinformacji, by ludzie nie mówili o np. porażce kapitalizmu, czy niewydolności służb zdrowia w krajach, wydawać by się mogło - rozwiniętych. Może o to chodzi.
Zwłaszcza w Polsce, gdzie obecna władza, potrzebuje sukcesów jak nigdy - o czym tez pisałem. Wówczas negowanie wirusa czy zagrożenia wirusem idealnie wpisuje się w retorykę rządu.
Nagle ludzie którzy nie wierzą w to co rząd mówi i ich statystyki, nagle ci sami przeciwnicy wierzą w te statystyki...
Jak to mówi przysłowie "najciemniej pod latarnią", więc sprawy mogą być diabelnie przyziemne i proste a nie bil gates z jego szczepionkami.

W UK, mówili w lutym, że szczyt epidemii przypadnie na maj-czerwiec. Mówili również, że powrót do "normalności" nie nastąpi wcześniej niż wiosna 2021.
Pisałem o tym, pisałem też, jakieś 2 miesiące temu, ze naukowcy mają nadzieję, że cieplejsze dni pomogą z ograniczeniem epidemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goral_

Ja mam swoje zdanie, Ty swoje i OK. W marcu uważałem koronę za śmiertelne niebezpieczeństwo, zmieniłem zdanie o 180st, nie w wyniku teorii spiskowych , tylko napływu nowych danych liczbowych i badań naukowych. Ja nie mam problemu typu, dysonans poznawczy.

Od początku twierdzę żę SARSCoV2 jest w 100% realny, jak z dziesiątkami innych wirusów z którymi mamy kontakt na codzień. 5G jest, z pewnością nie "indukuje i nie wytwarza" wirusa, 5G w wyniku emitowanych fal może wyniszczać organizmy żywe, a osłabione organizmy są w szczególności narażone na różnego rodzaje patogeny.

Czy w szczepionkach będą chipy ala CowID(19), nie mam pojęcia, wiem że jest presja do szczepionki na koronę w celach finansowych.

Co do testów PCR na SARSCov2, są jedynie 2 opcje:
1). testy są mało precyzyjne i dają fałszywe wyniki, albo
2). testy PCR są precyzyjne, wykrywają SARSCov2 u : ludzi, tygrys, lew, koty,psy, kozy, papaje - co może świadczyć tylko o jednym, że wirus jest bardzo rozprzestrzeniony na świecie

I jeszcze sprawa umieralności:
Natura rządzi się swoimi prawami, natura to nie film "Oszukać przeznaczenie". Większość naturalnych procesów zachodzi w sposób cykliczny.
Mamy obecnie w niektórych krajach naumieralność, w innych podumieralność, co jest cyklicznym procesem dla wszystkich istot żywych. Jeśli obecnie w przeciągu np. 3 miesięcy wymrze dodatkowe X ludzi, to w następnych 9 miesiącach umrze ich o około X mniej, w perspektywie 12-18 miesięcy bilans zgonów będzie zbieżny do średniej. Teraz jest szokiem iż dużo ludzi umiera w jednym czasie, ale większość z nich umarła by przy każdej innej poważnej infekcji w przeciągu następnych miesięcy.

W każdym z silnie dotkniętych krajów nadumierlanością COVID19 ( oprócz UK-England ) smiertelność wraca do średniej, a z prawdopodobieśstwem ponad 90%, w następnych tygodniach i miesiącach będzie zauważalna podumieralność .


Drogi kolego GORAL, to moje zdanie na temat obecnej sytucaji, tym wpisem kończę z Tobą dyskusję w tym wątku. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 08 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:


Czy wszczepiania chipów - czy ktoś już zaczął produkować te czipy?

Czy
@góral - sam nie umie sobie sprawdzić informacji ? Czy też udaje głupszego niż jest. W pierwszym wypadku pozostaje śpiewać, GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL

https://www.biometricupdate.com/201909/i.....CT0y6Zhd-8

ID2020 Alliance uruchomiła nowy program tożsamości cyfrowej na dorocznym szczycie w Nowym Jorku, we współpracy z rządem Bangladeszu, szczepionka sojuszu Gavi i nowych partnerów w rządzie, nauki i pomocy humanitarnej.
Program wykorzystujący szczepienia jako okazję do ustalenia tożsamości cyfrowej został zaprezentowany przez ID2020 we współpracy z programem dostępu do informacji rządu Bangladeszu (a2i), Dyrekcją Generalną ds. Usług Zdrowotnych i Gavi, zgodnie z zapowiedzią.
Tożsamość cyfrowa to skomputeryzowany zapis tożsamości osoby przechowywany w rejestrze. W tym przypadku służy do śledzenia, kto został zaszczepiony.
„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach” - mówi Anir Chowdhury, doradca ds. Polityki w a2i. „Rząd Bangladeszu uznaje, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej ma daleko idące implikacje dla dostępu osób do usług i źródeł utrzymania, dlatego chętnie jesteśmy pionierem tego podejścia”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:20, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wstępne ustalenia badaczy z Queen Elizabeth Hospital Foundation Trust i University of East Anglia wskazują, że niedobór witaminy D może być związany z wyższą śmiertelnością u pacjentów z Covid-19. Stowarzyszenie bada, czy wskazane jest, aby ludzie w mniej nasłonecznionych krajach powinni suplementować witaminę D.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niedo.....y-covid-19

A chujki każ ci siedzieć w domu , a witamine D będziesz przyjmował w pigułach . Siedzenie w domu , noszenie maseczek , wszystko dla naszego dobra , a na jesień od tego dobra jak przypierdoli "druga fala" zarażeń , to będziemy mieć prawdziwą katastrofę nie taką ponaciąganą jak teraz . Kilka miesięcy w maseczka w zawodach gdzie ludzie muszą po kilka godzin je nosić i nie ma bata by to się nie odbiło na zdrowiu ludzi .

Zwróciliście uwagę na tych co biegają ( sportują się Wink ) i robią to w maseczkach . Normalnie turbo debile . Przecież podczas wytężonego wysiłku fizycznego organizm potrzebuje więcej tlenu , a ci biegają z namordnikami , ograniczając dopływ tlenu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szybki




Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jeszcze śmieszą zamaskowani kierowcy. Zdarzył się też jeden ziomek z przyłbicą w aucie Very Happy Te wszystkie osoby jechały same w aucie! Pojebani jacyś. Moja żona, mimo że pielęgniarka teoretycznie przyzwyczajona, po 20 minutach chodzenia w masce skarży się na zawroty głowy. Przedwczoraj wszedłem na chwilę do OBI to musiałem naciągnąć komin na usta. Po kilku minutach poczułem w klatce piersiowej jak mi serce przyśpieszyło i zrobiło mi się gorąco więc zdjąłem to w cholerę.

Jeszcze jedno spostrzeżenie. Przed wejściem do OBI trzeba zdezynfekować dłonie i założyć foliowe rękawiczki. Nie ma to jak troska o środowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już ktoś wrzucał, ale ważne nagranie więc można nawet zdublować.
SZOKUJĄCE NAGRANIE - COVID-19
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:


I jeszcze sprawa umieralności:
Natura rządzi się swoimi prawami, natura to nie film "Oszukać przeznaczenie". Większość naturalnych procesów zachodzi w sposób cykliczny.
Mamy obecnie w niektórych krajach naumieralność, w innych podumieralność, co jest cyklicznym procesem dla wszystkich istot żywych. Jeśli obecnie w przeciągu np. 3 miesięcy wymrze dodatkowe X ludzi, to w następnych 9 miesiącach umrze ich o około X mniej, w perspektywie 12-18 miesięcy bilans zgonów będzie zbieżny do średniej. Teraz jest szokiem iż dużo ludzi umiera w jednym czasie, ale większość z nich umarła by przy każdej innej poważnej infekcji w przeciągu następnych miesięcy.

W każdym z silnie dotkniętych krajów nadumierlanością COVID19 ( oprócz UK-England ) smiertelność wraca do średniej, a z prawdopodobieśstwem ponad 90%, w następnych tygodniach i miesiącach będzie zauważalna podumieralność .




Czyli jak liczysz umieralność na Covid-19?
Jak liczysz umieralność na SARS czy MERS?
Konkretnie. Skąd wiadomo, że umieralność na MERS wynosi ok. 35%
Możesz to wyjaśnić?
I dlaczego negujesz, że obecna umieralność na Covid-19 jest w okolicy 6,9% - jak możesz podaj metodę wg, jakiej ty liczysz, lub zapodaj link z definicją covid-19 mortality rate.

Nadal tez nie odniosłeś się do tych 2% mieszkańców Krakowa - skąd te dane? Skoro przebadano 1000 osób i nie podano wyników, ale nagle piszesz, ze to 2% - jak by napisali 3% też byś to potwierdził? A może nie 3% tylko np. 0.5%?
Piszesz, że nie opierasz się na teoriach spiskowych - a na czym? Na materiałach w stylu, przebadaliśmy 1000 osób i zachorowalność w Krajkowie była/jest? 2%. Co w skali kraju daje tyle i tyle setek tysięcy osób...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Rubicon napisał:


I jeszcze sprawa umieralności:
Natura rządzi się swoimi prawami, natura to nie film "Oszukać przeznaczenie". Większość naturalnych procesów zachodzi w sposób cykliczny.
Mamy obecnie w niektórych krajach naumieralność, w innych podumieralność, co jest cyklicznym procesem dla wszystkich istot żywych. Jeśli obecnie w przeciągu np. 3 miesięcy wymrze dodatkowe X ludzi, to w następnych 9 miesiącach umrze ich o około X mniej, w perspektywie 12-18 miesięcy bilans zgonów będzie zbieżny do średniej. Teraz jest szokiem iż dużo ludzi umiera w jednym czasie, ale większość z nich umarła by przy każdej innej poważnej infekcji w przeciągu następnych miesięcy.

W każdym z silnie dotkniętych krajów nadumierlanością COVID19 ( oprócz UK-England ) smiertelność wraca do średniej, a z prawdopodobieśstwem ponad 90%, w następnych tygodniach i miesiącach będzie zauważalna podumieralność .




Czyli jak liczysz umieralność na Covid-19?
Jak liczysz umieralność na SARS czy MERS?
Konkretnie. Skąd wiadomo, że umieralność na MERS wynosi ok. 35%
Możesz to wyjaśnić?
I dlaczego negujesz, że obecna umieralność na Covid-19 jest w okolicy 6,9% - jak możesz podaj metodę wg, jakiej ty liczysz, lub zapodaj link z definicją covid-19 mortality rate.

Nadal tez nie odniosłeś się do tych 2% mieszkańców Krakowa - skąd te dane? Skoro przebadano 1000 osób i nie podano wyników, ale nagle piszesz, ze to 2% - jak by napisali 3% też byś to potwierdził? A może nie 3% tylko np. 0.5%?
Piszesz, że nie opierasz się na teoriach spiskowych - a na czym? Na materiałach w stylu, przebadaliśmy 1000 osób i zachorowalność w Krajkowie była/jest? 2%. Co w skali kraju daje tyle i tyle setek tysięcy osób...


To ile, @góral, naliczyłeś tych co-vidowiskowych objawień z testoruletek na główce od szpilki ? Wyspałeś się, aby dobrze ? Przyznaj się. Ale podawaj dane PROCENTOWE z dokładnością CO NAJMNIEJ dwóch cyfr po przecinku. Udział kowidodiabłów tak trzeba liczyć.

Tymczasem o innych interesach Billomelindów. Czyli co może pić angielska królowa...

Ona może nie, nie podejrzewałbym, ale osobnicy z "niedoborami", już TAK. Jest tez prezentacja urządzenia do uwalniania od groźby "zakażenia hiv". Które jest uczuleniem na smegmę. Pozbywając się tego elementu anatomicznego można zminimalizować problem, (podobno)

https://www.youtube.com/watch?v=KvvNU7K94Z4

Można słuchać na 1,5 prędkości. NTV z panem Zagórskim czasem odpala takie PROJEKCJE, że można paść. Np wizje o "Zniebazstąpieniu" Obcych i czipowaniu owadam, nękaniu i sterowaniu"bezprzewodowo" (namiętność pani Pawela)

Od czasu do czasu jednak w tej DŻUNGLI informacyjnej można znaleźć listek PRAWDY.

("Gdzie można ukryć liść prawdy ? W lesie. A jesli go nie ma ? - Trzeba zasadzić")

słowa -klucze:

MINUTA 9.39 „covfefe”czyli co pije angielska królowa (?), Donald Trump i inni nałogowcy...

i PIERŚCIEŃ MINUTA 14

KAŻDY ILUMINAT MUSI MIN 19.50


PS o adrenochromie jest na KIP- analiza biologiczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz przypomnę przypadek Islandii, o którym pisałem prawie miesiąc temu: viewtopic.php?p=412738#412738

Przetestowano 10% populacji, wybierając kandydatów losowo z książki telefonicznej, niezależnie od tego czy mieli jakiekolwiek objawy.
Z puli 34 tysięcy osób, około 5% miało pozytywny wynik na covid-19 (nie na przeciwciała, tylko na aktywnego wirusa).
To było miesiąc temu.
Dziś liczba aktywnych przypadków covid-19 w Islandii wynosi 26 (słownie: dwadzieścia sześć).
Natomiast z całej populacji 364 tys. osób, zmarło 10 (słownie: dziesięć).

Nawet jakby się ograniczyć li tylko do tych 1801 zdiagnozowanych przypadków, śmiertelność mają na poziomie 0,55%
Z tym że każdy kto potrafi używać mózgu wie, że należało by zrzutować owe 5% pozytywnych wyników na całą populację Islandii - co da śmiertelność około 10 razy niższą: 0,055%

Co więcej: ponieważ nie szukali przeciwciał, a jedynie aktywnego wirusa, z całą pewnością w pozostałych 95% Islandczyków z negatywnym wynikiem były już wtedy osoby, które wirusa miały za sobą - co da nam jeszcze niższą śmiertelność, najpewniej poniżej pięciu setnych procenta. Co się zresztą pokrywa z danymi z Kalifornii, które wcześniej przytaczałem, które wyliczyły śmiertelność na poziomie 0,02%

Teraz te dane z Krakowa też idą mniej więcej w tym samym kierunku.
Zwracam zresztą uwagę, dla tych co wątpią w skuteczność użytego testu na przeciwciała, że w przytoczonych badaniach użyto też grypy kontrolnej:
Cytat:
Jako grupa kontrolna posłużyły natomiast osoby, których krew została pobrana przed wybuchem epidemii - w 2019 roku. W liczącej 200 osób grupie kontrolnej u nikogo nie stwierdzono obecności swoistych przeciwciał przeciwwirusowych w klasie IgG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy prezydent Tanzanii ujawnił wadliwe testy COVID-19, testując próbki które udawały ludzkie?


]Amerykańscy lekarze mówią dość!




Kłamstwa | Manipulacje | Maski | Odporność Zbiorowa | Polski komentarz i tłumaczenie


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.4 Million People to Die From Untreated TB Due to Coronavirus Lockdown

Around 1.4 million people are expected to die from untreated TB infections due to the coronavirus lockdown, according to research published by Imperial College London and Johns Hopkins University.


“Up to 6.3 million more people are predicted to develop TB between now and 2025 and 1.4 million more people are expected to die as cases go undiagnosed and untreated during lockdown,” reports the Guardian.

The figures are based on the premise of a 3 month lockdown and a 10-month period of restoring services after lockdown is lifted.

Lucica Ditiu, head of a global partnership to end tuberculosis, said she was “sickened” by the revelation and that the situation would set back global efforts to end TB by eight years.

“The fact that we’ve rolled back to 2013 figures and we have so many people dying, this for me is sickening,” said Ditiu. “I am outraged that just by not being able to control what we do … and forgetting about programmes that exist we lose so much, starting with the loss of the lives of people.”


reszta: https://summit.news/2020/05/08/1-4-milli.....-lockdown/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeszcze raz przypomnę przypadek Islandii, o którym pisałem prawie miesiąc temu: viewtopic.php?p=412738#412738

Teraz te dane z Krakowa też idą mniej więcej w tym samym kierunku.
Zwracam zresztą uwagę, dla tych co wątpią w skuteczność użytego testu na przeciwciała, że w przytoczonych badaniach użyto też grypy kontrolnej:
Cytat:
Jako grupa kontrolna posłużyły natomiast osoby, których krew została pobrana przed wybuchem epidemii - w 2019 roku. W liczącej 200 osób grupie kontrolnej u nikogo nie stwierdzono obecności swoistych przeciwciał przeciwwirusowych w klasie IgG.


No dokładnie, podobne badania jak na Islandii, wykonano też w Singapurze, podobne wyniki końcowe.
I dlatego badanie z Krakowa jest zgodne z protokołem WHO, podobnie jak badania serologiczne w DE i USA.
Grupa kontrolna jest tym czynnikiem, który umożliwia pominięcie stosowania testów PCR i ma za zadanie wykluczenie wyników krzyżowych na inne korona wirusy.
Bimi, my to rozumiemy, większość kuma temat, reszta jest nieistotna.

Cytat:
Around 1.4 million people are expected to die from untreated TB infections due to the coronavirus lockdown, according to research published by Imperial College London and Johns Hopkins University.
“Up to 6.3 million more people are predicted to develop TB between now and 2025 and 1.4 million more people are expected to die as cases go undiagnosed and untreated during lockdown,” reports the Guardian.

Tłumaczyłem wcześniej jednemu z użytkowników forum, iż kontakt na codzień z "bezobjawowym gruźlikiem" jest bardziej prawdopodobny niż z SARS2 i że TB jest odpowiedzialna za 1/4 ogólnych zgonów infekcyjnych.
Ale co tam, powie ktoś, to tylko TB jak i to tylko grypka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to eutanazja, czy mi się tylko wydaje.................

Wspominałem wcześniej o tym że we Włoszech w domach seniorów podawano morfinę i środki nasenne chorym jako podstawowe leczenie COVID19.
W Niemczech wydano zalecenia do powiększenia zapasów morfiny, neuroleptyków i środków nasennych.
A czy któreś badania sugerują podawanie np. morfiny w leczeniu korony ?

Teraz sprawa ze Szwecji -
https://kresy.pl/wydarzenia/szwecja-morf.....eka-video/
https://www.dailysabah.com/world/europe/.....orker-says


Sprawa z UK - zdjęcia z broszury informacyjnej NHS do domów seniora.

Jak to zrozumieć że tlen nie pomaga w hipoksemi - niedotlenieniu , a morfina niby tak ???




Porównałem te leki na interakcje


https://zapodaj.net/a9856d406074c.png.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja - Spal maskę! W dzień zwycięstwa palimy namordniki !




filmki z akcji https://www.youtube.com/results?search_q.....0%BA%D1%83
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 09 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
Czy to eutanazja, czy mi się tylko wydaje.................

Wspominałem wcześniej o tym że we Włoszech w domach seniorów podawano morfinę i środki nasenne chorym jako podstawowe leczenie COVID19.
W Niemczech wydano zalecenia do powiększenia zapasów morfiny, neuroleptyków i środków nasennych.
A czy któreś badania sugerują podawanie np. morfiny w leczeniu korony ?

Teraz sprawa ze Szwecji -
https://kresy.pl/wydarzenia/szwecja-morf.....eka-video/
https://www.dailysabah.com/world/europe/.....orker-says


Sprawa z UK - zdjęcia z broszury informacyjnej NHS do domów seniora.

Jak to zrozumieć że tlen nie pomaga w hipoksemi - niedotlenieniu , a morfina niby tak ???




Dokładnie, tak jak piszesz.

Opiaty są PROCEDURALNIE zapisywane wszystkim chorym "terminalnie". W "zestawach" z innymi, pogłębiając trucie chorego. Ale opiaty usuwają objawy. Pacjent przestaje jeść, trawić, chodzić i umiera. Jeśli kaszle, to nie wykrztusi wydzieliny i się nią udusi.

Tak więc, zgodnie z procedurą, zaleceniem medycznej pytii, pod zmasowanym naciskiem rodziny, która WIERZY W MEDYCYNĘ i szkolonych procedurami rokefelernymi lekarzy (całkiem jak Azyren) - mordowałam mojego ojca. Na początku miał jeszcze apetyt i trochę jadł. Ale po opiatach nie miał apetytu. Więc "lekarz" dołączył kolejną trutkę - Megace. Człowiekowi o stanie wychudzenia człowieka wyzwolonego z Oświęcimia.
Ojciec całą noc dusił się nie mogąc wykrztusić wydzieliny i nad ranem zmarł. Nie mogłam mu pomóc. W podobnej sytuacji moja 90 letnia teściowa, po zrobieniu resuscytacji przeze mnie, kiedy straciła oddech, żyła jeszcze 6 lat. Ale żaden konował jej syfa nie zapisywał.

Tak, moi drodzy forumowicze, te "procedury" są dla was przygotowane. WIERZYCIE w "testy", "wykrywanie", "leczenie". A to wszystko chutzpah jest. A prawdziwe reakcje biologiczne są opisane w nowym paradygmacie medycznym. Człowiekowi skażonemu judeologicznie (Stary Testament + talmudyczne wpływy) trudno to zrozumieć.
Reakcje koronawirusowe są związane z oskrzelami - strachem o tzw. rewir. Każdy człowiek, zwierzę, ma jakiś rewir i jego utrata wiąże się ze zmianami na narządach.

film 4 godziny, ALE WARTO.





Paradygmat medyczny zakopcowany. Dlaczego ? Bo wszystkie Geschefty talmudyczne by się zawaliły -od "leczenia" - po prowadzenie wojen. Z Watykanem łącznie. Tam siedzi to gniazdo przeklętej masonerii. A Franek jest tylko marionetką.
Bo to wojna, gwałt, ruina, mord, głód, strach, odrzucenie niszczy człowieka. Na śmierć. Żydzi tak samo są oszukiwani. Są "lepsi" i "gorsi" żydzi/Żydzi. Też dzieciom podaje się szczepienia i "leczy" cytotrutkami. Widziałam film z wolontariatu Jojne Danielsa. Były tam łyse dzieci w szpitalu onkologicznym...

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dokto.....-r-2016-09

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)(?)

Cytat:
Naukowcy: SARS-CoV-2 może być połączeniem dwóch wirusów

Może -ale ...nie musi? Rolling Eyes

https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10.....rusow.html

Cytat:
W grudniu 2019 r. 27 z pierwszych 41 osób hospitalizowanych (66 procent) odwiedziło rynek w centrum miasta Wuhan w prowincji Hubei. Ale według badań przeprowadzonych w szpitalu w Wuhan pierwszy zidentyfikowany przypadek człowieka nie pojawił się na tym rynku.
Ciekawe że już taki szpital potrafił trafnie zdiagnozować gdzie, skąd, "przybył pierwszy przypadek" ... czy tam "skąd nie przybył".

Cytat:
Zamiast tego szacunkowe dane molekularne oparte na sekwencjach genomowych SARS-CoV-2 wskazują na pojawienie się wirusa już w listopadzie. Rodzi to pytania o związek między epidemią COVID-19 a dziką przyrodą.
Szacunkowe dane molekularne... Dobre.. Chwila! ...ciekawe co w tych szacunkowych danych molekularnych wskazuje (może wskazywać!) na "pojawienie się wirusa już w listopadzie" ... Rolling Eyes .. To chyba jakaś Wyższa Szkoła Magii i Chucpy.

Cytat:
Genom SARS-CoV-2 został szybko zsekwencjonowany przez chińskich naukowców. Jest to cząsteczka RNA zawierająca 15 genów, w tym gen S, który koduje białko znajdujące się na powierzchni otoczki wirusowej (dla porównania nasz genom ma postać podwójnej helisy DNA i zawiera około 30000 genów).

Porównawcze analizy genomowe wykazały, że SARS-CoV-2 należy do grupy betakoronawirusów i że jest bardzo zbliżony do SARS-CoV odpowiedzialnego za epidemię ostrego zapalenia płuc, która pojawiła się w listopadzie 2002 r. w chińskiej prowincji Guangdong, a następnie rozprzestrzeniła się na 29 krajów w 2003 r.
Czy to z prawdy wynika kłamstwo, czy może wszystko to od początku do końca patykiem na wodzie pisane??
Szybko zsekwencjonowany?? Jak szybko? Kiedy...? https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choro.....inami.html ..a więc australijscy naukowcy pod koniec stycznia... Chińczycy trochę wcześniej - ale chyba nie byli skorzy do współpracy w walce o zdrowie ludzkości:
Cytat:
Wcześniej naukowcy z Chin również odtworzyli wirusa i udostępnili jego sekwencję genomu, ale nie samego wirusa.
Brzydko się zachowali, tak nie postępują prawdziwi przyjaciele... jakieś głupie tajemnice?? Nawet w obliczu takiej katastrofy nie potrafią zdobyć się na 100% zaangażowania. Dlaczego "nie udostępnili wirusa" Rolling Eyes Za nic mają zdrowie i życie setek milionów ludzi na całej planecie.
Nie wiem dlaczego ale przypomina mi to tzw. "wyścig" na księżyc. Kto pierwszy dotrze do tajemnic budowy holo-wirusa, chińczycy pierwsi na orbicie.. A teraz kto pierwszy opracuje szczepionkę...

Cytat:
Mechanizm rekombinacji
7 lutego 2020 r. dowiedzieliśmy się, że w łuskowcu odkryto wirusa jeszcze bliższego SARS-CoV-2. Przy zgłoszonych 99 procentach zgodności genomowej sugeruje to bardziej prawdopodobny rezerwuar niż nietoperze.

Jednak ostatnie badanie pokazuje, że genom koronawirusa izolowanego z malezyjskich łuskowców (Manis javanica) jest mniej podobny do SARS-Cov-2, z jedynie 90 procentami zgodności genomowej. Oznaczałoby to, że wirus wyizolowany w łuskowcu nie jest odpowiedzialny za obecnie szalejącą epidemię COVID-19.
Przypuszczenia, przypuszczenia, i jeszcze raz przypuszczenia... Wszystko to tylko szukanie podobieństw ...czy może raczej DOSZUKIWANIE się podobieństw. Na tym to się wszystko zasadza.
Na s p e k u l a c j a c h


Cytat:
Od tego czasu odkryto wiele betakoronawirusów, głównie u nietoperzy, ale także u ludzi. Na przykład RaTG13, wyizolowany z nietoperza z gatunku Rhinolophus affinis z chińskiej prowincji Yunan, został ostatnio opisany jako bardzo podobny do SARS-CoV-2, z sekwencjami genomu identycznymi do 96 procent.

Wyniki te wskazują, że nietoperze, a w szczególności gatunki z rodzaju Rhinolophus, stanowią rezerwuar wirusów SARS-CoV i SARS-CoV-2.
Wierzcie sobie w co chcecie... kto ma taki kaprys może nawet przyjmować owe opowieści dziwnej treści za dobrą monetę.. Ja natomiast zdaję sobie sprawę z niezliczonej liczby czynników, które przyczyniają się do "wylęgania się" tego rodzaju artykułów, od manipulowania przy wynikach tzw. "badań naukowych" -na każdym poziomie, statystycznym ,metodologicznym, konceptualnym.. ..po naciski na tzw. "wolną prasę", sponsorowane/uprzywilejowane treści jakie mają/mogą się ukazywać.. jedynie słusznie prawdziwe... abym choćby przez jedną sekundę ufał w te wszystkie "odkrycia". Jak i w to że tzw. wirus SARS-CoV-2 w ogóle istnieje.

z ostatniej chwili:
Potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem u kota
https://www.wprost.pl/zycie/10323802/his.....-kota.html

Niektórzy mają ładnego kota.

[/quote]

Chwyta:
https://www.bitchute.com/video/nrabMBA9J70/
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2597
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)?

....................

W jednym z filmów dr Jaśkowski mówił o jakimś procesie sądowym toczącym się w Niemczech i tam okazało się, że nikt dotąd nie widział jeszcze wirusa odry z którą jakoby walczą od ponad pół wieku.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 302, 303, 304   » 
Strona 75 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile