W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Redmuluc ma problem z 2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5914
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta wlasnie widze jak reagujesz gdy szczam ci do ryja bo mam ten przywilej pojechac cie jak nędznego pomiota, korzystając jedynie z wlasnego wyrachowania. tlumacz sie dalej tchorzu. na ustawke tez raczej nie licz, bo na takich cienkich bolków nie opłaca sie nawet wysrać w obawie utraty kultury wzgledem innych. jestes tylko ciotą i nikt tego już nie zmieni. zmykaj już, pstryk..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolencjusz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 12:29, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kupa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
ta wlasnie widze jak reagujesz gdy szczam ci do ryja bo mam ten przywilej pojechac cie jak nędznego pomiota, korzystając jedynie z wlasnego wyrachowania. tlumacz sie dalej tchorzu. na ustawke tez raczej nie licz, bo na takich cienkich bolków nie opłaca sie nawet wysrać w obawie utraty kultury wzgledem innych. jestes tylko ciotą i nikt tego już nie zmieni. zmykaj już, pstryk..


Widzisz też kiedyś byłem piękny i gładki, ale jak cytacie...zmieniłem się...jestem twoim forumowym koszmarem NOT Cool

Użeranie się z debilami - deprawuje, a u użeranie się z absolutnymi debilami - deprawuje absolutnie.
...tak jak władza...ale kto by chciał władzy nad debilami... Laughing do niczego
...jednie można im zabawkę dać, tak jak psu kość...

pstryk to w przedszkolu robią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha. że kim ty jestes? ze w co ty wierzysz? nie rozśmieszaj mnie, szkoda czasu na takiego cienkiego parcha.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
napisz mi coś mądrzejszego a może ciebie zaszczycę jakąś uwagą.


Jak dla mnie to cię nie ma, szczam na takich jak ty, i tyle, kropka, z moich ust to najwięszka obelga, nie muszę chuji wstawiać.

Poza tym jak coś nie jebnie w ziemię do końca roku itp. albo wg twojej teorii - coś mnie nie wyśle w inny wymiar Laughing to sympozjum zorganizuję z mądrymi ludźmi, na szczęście są jeszcze tacy.

Szkoda, że reprezentujesz u nas Davida Icka - to jeden z mądrzejszych ludzi na planecie, nic się od niego nie nauczyłes, współczuję mu, że u nas ktoś taki jak ty go reprezentuje.

Oto co świnki myślą o tobie, i tak były wyrozumiałe:




Tak się domyślam, że twoje frustracje chyba pochodzą raczej z życia osobistego - bo inaczej nie można wytłumaczyć takich szczeniackich zagrywek, to współczucie bo chyba życie ciężko w takim razie cię doświadcza. Nie ma za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieniliście temat w zwykłą pyskówkę, a problem jest naprawdę poważny!

Nasze środowisko - ludzi alternatywnie patrzących na Świat podzieliło się na kilka grup.
Podział jest czymś naturalnym i właściwym. To, że znaleźli się liderzy- też jest naturalne i potrzebne!
Problem jest w poziomie tych liderów.
Większość z nas nigdy się nie zgodzi na oficjalne reprezentowanie przez chamów i prostaków.
W historii było wiele przykładów, co się działo gdy na czele rewolucji stawali ludzie nędzni.
Natychmiast eksterminowali wszystkich stanowiących dla nich zagrożenie.
Małostkowość, złośliwość i zwykła głupota samozwańczych frontmenów wyklucza nasze środowiska
z jakiejkolwiek dyskusji o przyszłości Świata.
Kto z Was usiadłby do poważnej dyskusji z Redmulukiem , Bimim, Beinem, Podleckim.
Wolę już NWO, niż kolejną gęstość wg Redmuluca , bo ta przywodzi na myśl bardziej tureckie więzienie niż Arkadię!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:

Wolę już NWO, niż kolejną gęstość wg Redmuluca , bo ta przywodzi na myśl bardziej tureckie więzienie niż Arkadię!


..powiedział to człowiek z dupą zamiast głowy z limitem jednego postu..a jak niby z tobą dyskutować kiedy jedyne miejsce gdzie odważysz się pisać to Pierdolnia.
tak to jest że największe pasożyty, mątwy, chamy, spamerzy, trole i idioci najgłośniej wrzeszczą o ich prawa...
Proszę bardzo masz swój dział...i co ...zamienicie w ściek każde forum, każdą dyskusję. Takich się tępi a nie słucha.
Inaczej każdą inicjatywą zmieszają z błotem bo taka ich rola. Ps idioto nigdy nie mówiłem o gęstościach.

Cytat:
Szkoda, że reprezentujesz u nas Davida Icka - to jeden z mądrzejszych ludzi na planecie, nic się od niego nie nauczyłes, współczuję mu, że u nas ktoś taki jak ty go reprezentuje.


Mała spójrz na swoje debilne posty, gdybyś tylko mogła to zasrałabyś każdy post o którym bym o nim pisał , także nie pierdol.
Takie żałosne socjotechniki podważania autorytetu zostaw dla swoich dzieci, bo ja nie nabieram się na tego typu teksty.
Gardzisz każdym kto myśli inaczej wystarczy poczytać twoje żałosne posty typowego internetowego trola.

Proszę bardzo czekam na sympozjum organizowane przez pyskatego trola...z mądrymi ludźmi... pewnie z pierdolni.

Cytat:
Tak się domyślam, że twoje frustracje chyba pochodzą raczej z życia osobistego - bo inaczej nie można wytłumaczyć takich szczeniackich zagrywek, to współczucie bo chyba życie ciężko w takim razie cię doświadcza. Nie ma za co.


To bardzo ciekawe bo ten tekst wciska każda gnida która mnie atakuje a potem pierdoli jakie to ja mam problemy. Potem okazuje się że to albo ćpuń, albo gość po chorobie psychicznej lub zwykły socjopata
jak np ty...po spełniasz wszystkie warunku socjopaty...arogancja, chamstwo, bezczelność, krytykanctwo. Typowa patologia a patologię się tępi publicznie. Na każdym forum wywalą cię po kilu postach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmuluc, czy Ty choć raz przeczytałeś to, co sam napisałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne posty, aż miło sie czyta. Dowiedziałem się od Was wspanialych i pouczających rzeczy, jestem wstrząśnięty, ze tak późno. Dziękuję, dziękuję, dziękuję koleżanko i koledzy internetowi. Dedykuję Wam ten oto kawałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:


Mała spójrz na swoje debilne posty, gdybyś tylko mogła to zasrałabyś każdy post o którym bym o nim pisał , także nie pierdol.
Takie żałosne socjotechniki podważania autorytetu zostaw dla swoich dzieci, bo ja nie nabieram się na tego typu teksty.
Gardzisz każdym kto myśli inaczej wystarczy poczytać twoje żałosne posty typowego internetowego trola.


Tym tekstem wystawiasz tylko sobie psychologiczną opinię a dlaczego to nie chce mi się po raz wtóry tłumaczyć

Cytat:
Proszę bardzo czekam na sympozjum organizowane przez pyskatego trola...z mądrymi ludźmi... pewnie z pierdolni.


Czekasz na takie sympozjum? Ogólnie to każdy ma wstęp o ile go zaakceptuję bo ja organizuję. Załatwiam salę itp. więc albo się wykaż albo nie szpanuj durnymi słowami bez pokrycia. Założę o tym osobny temat i zobaczymy czy tylko narcystycznie wchodzisz w tematy, które mają w sobie słowo "redmuluc". Jaka tematyka sympozjum to w oddzielnym temacie.

Cytat:
To bardzo ciekawe bo ten tekst wciska każda gnida która mnie atakuje a potem pierdoli jakie to ja mam problemy. Potem okazuje się że to albo ćpuń, albo gość po chorobie psychicznej lub zwykły socjopata
jak np ty...po spełniasz wszystkie warunku socjopaty...arogancja, chamstwo, bezczelność, krytykanctwo. Typowa patologia a patologię się tępi publicznie. Na każdym forum wywalą cię po kilu postach.


Laughing no i niech tak zostanie - widzę, że się nie boisz psychopatki Laughing niezła diagnoza na odległość, to ciekawe co z ludźmi wokół ciebie to już chyba same wilkołaki są wg twojej diagnozy.
Nie chce mi się bluzgać, bo wyczerpałeś limit bluzgania jak na jeden post i jak na całą pierdolnię.

A jakbyś nie zauważył to właśnie tutuaj, w "pierdolni" toczą się"kawiarniane" dyskusje, wolę to niż pogoń za ludźmi jaszczurami na twoim forum.

Rękawica z sympozjum rzucona, teraz tylko czy masz jaja aby podjąć temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike ...Very Happy

a tu coś ode mnie ...


bom
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładny filmik Astrit, tylko mało naukowy.

Czy Ty też uważasz, że NWO skłóciło Małą i RedMuluc'a? Ja widzę tu ewidentnie pazury reptilian, maczane w postaci agentury HasaBarabary na forach internetowych, agentura finansowana przez Illuminatti, czyli włoską rodzinę, odłam Iluminatów. Ich przywódca Capo di tutti frutti, wielki Illumminaattus łaskawym okiem patrzył na forum, dopóki agentura sprawnie schodziła z istotnych tematów jak chemtrails, kosmici we władzach świata, rządy Iluminatów, Rożokrzyżowców, gdy agentura spłycała temat wpływów Kościoła AKtolickiego przeżucając większość odpowiedzilaności na Żydów, a z Żydów na Syjonistów, by potem zająć się schronami.


Mała i RedMuluc byli na tropie, aż coś ich skłóciło! Zgadnij co? I dlatego Nimabimbru przypiedoli w Ziemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środowisko podzieliło się na dwie grupy

Sekciarskich fanatyków illuminati onanizujących się reptyliańskim 2012 nibiru rozjebie mi ziemie astralne przebudzenie.

i

Racjonalnie patrzących na świat oportunistów.



Później się dziwić, że trafia fanatyk jeden z drugim do telewizji i robią z idiotów pośmiewisko dzięki, którym tworzone są kolejne stereotypy na temat ludzi alternatywnie myślących. Wiem wiem, wy tak jak dżizas i żydzi musicie cierpieć, aby dowieść swojej prawdy.




Laughing Niech was szatan wpierdoli na obiad wy sfanatyzowane niedojdy Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:


Później się dziwić, że trafia fanatyk jeden z drugim do telewizji i robią z idiotów pośmiewisko dzięki, którym tworzone są kolejne stereotypy na temat ludzi alternatywnie myślących. Wiem wiem, wy tak jak dżizas i żydzi musicie cierpieć, aby dowieść swojej prawdy.




Laughing Niech was szatan wpierdoli na obiad wy sfanatyzowane niedojdy Laughing


Myślę, że mało kto się dopasował do tego twojego podziału, fajnie jakbyś rzucił na przyszłość kogo masz na myśli Rolling Eyes

szeroką perrorację to tu każdy potrafi prowadzić (większość) ale trzeba jeszcze sensu szczyptę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, że ja wiem i parę innych osób kogo należy, w które przedziały wcisnąć i uwierz mi są one widoczne bardziej niż myślisz. Nie bój się Ciebie nie trzeba nigdzie wciskać, bo z ciebie jest polewka Laughing a jak już miałbym nazwać twoje wyczyny to nazwałbym je: Bitch please.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzial venoma jest dobry. ja jestem zdeklarowanym oportunista. na luzie moglbym wskoczyc w role kapo w obozie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Al Kohol

HA
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Ważne, że ja wiem i parę innych osób kogo należy, w które przedziały wcisnąć i uwierz mi są one widoczne bardziej niż myślisz. Nie bój się Ciebie nie trzeba nigdzie wciskać, bo z ciebie jest polewka Laughing a jak już miałbym nazwać twoje wyczyny to nazwałbym je: Bitch please.


Thanks Venom.

A teraz z uśmiechem i z poczuciem dobrego wypełnienia obowiązku mieszania innych z błotem idź spać. W końcu to taka polewka poszydzić trochę z kogoś.

I ponazywać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

Rękawica z sympozjum rzucona, teraz tylko czy masz jaja aby podjąć temat.


Pod warunkiem zwrotu kosztów. Very Happy nie bawię się w sponsoring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Mala napisał:

Rękawica z sympozjum rzucona, teraz tylko czy masz jaja aby podjąć temat.


Pod warunkiem zwrotu kosztów. Very Happy nie bawię się w sponsoring.


heh tu jeszcze jakieś doświadczenie się liczy, bo już mam 2 chętnych wykładowców.

Plan jest taki, że najpierw zwrot kosztów wynajęcia sali, opłaty za uczestnictwo będą symboliczne. Tak więc trzeba trochę tych ludków zebrać, coby się koszty pozwracały.

Jajcarze coby tylko wątek tu podjąć mnie nie interesują. Muszę znać plan wykładu każdego z wykładowców aby zrobić punkty streszczające w folderach.

To tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mała

Dla sprostowania. Zwrot "Bitch please" w dzisiejszej komunikacji jest bardziej maksymą niż nazewnictwem.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2602
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Redmuluc, czy Ty choć raz przeczytałeś to, co sam napisałeś?
mam podobną wątpliwość , Przypadek jednak chyba beznadziejny .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladalem przed chwila KSW nalalem sobie zimnej coli z biedronki do szklanki z napisem coca cola z macdonalda ( dostalem w zestawie kiedys ) wchodze na moja ulubiona strone i widze sprzeczke anonimowej trzezwo myslacej na swiat 'kobiety' Malej z popularna polska postacia truthseeker'ska krzysztofem R. redmulucem jedynym albo jednym z malej grupki osob zajmujacej sie starozytna wiedza o naszych (chyba) przydkach zalozyciel strony DI ... moglabym pisac dalej i ten pan wdaje sie w zaczepki a raczej jego ego na jakims forum oblakanego administratora ze smiesznym nickiem chyba z braku czasu no krzysztofie za tydzien masz nowy wyklad masz taki sexowny glos pracuj juz nad nowymi slajdami w powerpoincie... wiec ten pan jest istota mechaniczna ( nie jestes czlowiekiem sorry ) ogladalem wczoraj twoj wyklad o 21.15 na niezaleznatelewizja.pl czlowieku mowisz jednym tonem zacinasz sie po ( sama liczylam )po 6 sekundach jakies dziwne wdechy TY JESTES NORMALNY? w imieniu swoim i innych oswieconych istot w pierdolnii kazemy ci opuscic te forum bo robisz wstyd wszystkim tzn przebudzonych osobom ktore maja w tobie lidera , guru - jak zobacza co tu wyrabiasz to twoje ego wyjebie cie w kosmos i brat bedzie cie prosil abys nie popelnil NIE DAJ BOZE sepuku Laughing panie rogala rozwoj duchowy napewno nie jest dla pana ale musze ci powiedziec ze forumowicze z forum DI philip czy BIOshine czy jakos tak sa od ciebie smieszniejsi a ich strona bramaoswiecenia dodaje mi skrzydel i wiele usmiechu na mojej pelnej tradzikow buzi , to tyle wiecej tu nie pisz i prosze nie odpisywac na moje wypociny bo nie... po prostu dzialaj wg swojego przeznaczenia reptilianie nie daj boze podejmiesz rekawice malej ( chyba nie wiesz ale ona jest agentka polskiego wywiadu jakze ludzka co nie ) wiec dalbys sie zmanipulowac to wszystko pa Laughing

p.s ogladaliscie dzis JA ROBOT NA POLSACIE? mamy przejebane Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardzo ładny filmik Astrit, tylko mało naukowy.


a dziękuje The Mike, i właśnie o to mi chodziło , że jest ładny, a naukowy to juz nie brałam tego pod uwagę bo Lars von Trier naukowcem nie jest. Przede wszystkim zachowania ludzi w wyniku zbliżajacego sie zagrożenia - katastrofy , no i sam klimat filmu oraz scenki rodzajowe robią wrażenie ( na mnie).

Cytat:
Mała i RedMuluc byli na tropie, aż coś ich skłóciło! Zgadnij co? I dlatego Nimabimbru przypiedoli w Ziemię.


A kto to w ogóle jest Mała i RedMuluc, bo ja tam ich nie znam Very Happy to jakieś postacie z kreskówki czy o co chodzi, a jak sie lubią kłócić to na zdrowie Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Redmuluc ma problem z 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile