W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sprawa pana Jerzego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7199
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pan Jerzy powinien zostać usunięty z forum ?
Tak
53%
 53%  [ 23 ]
Nie
46%
 46%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
. Dlaczego zresztą dotyczy to tylko sprawy zbrodni na Żydach, a nie na Polakach czy innych nacjach? Znów mielibyśmy do cznienia z casusem "narodu wybranego"?



Żenada jakie głupoty piszesz. Przeczytaj i spróbuj zrozumieć pierwszy cytat w pierwszym poście w tym temacie, który jest wycinkiem na ten temat z ustawy o IPN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz odwracasz kota ogonem Easy. To Jerzy pisze tu kłamliwe bzdury o holokauście. A ty pewnie za dużo siedziałeś ostatnio na stronach ideologicznie skrajnie prawicowych. Cytaty typu „przedsiębiorstwo holokaust” to ich terminologia. Wiem bo już te bzdury narodowych szowinistów czytałem.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy Rider

Dziekuje za spokojna ,kulturalny i rzeczowy (merytoryczny jak powiedzieli by niektorzy z moich adewrsarzy-wpis)
Co prawda tego co pisze jesli hodzi o rozplatywanie holo-mitu nie nazywalem nigdy " prowokacja intelektualna' ale byc moze masz racje.To jest pewnego rodzaju -aczkolwiek nieswiadoma i niecelowa- prowokacja zmuszajaca do rewizji wyuczonych odruchow.

Nie mam z reguly nic przeciwko mito.
Bez wzgledu na to z jakiego zrodla pochodza.Spelnialja one jakas funkcje w spolecznosci ,w ktorej zyja.
tyle tyle ,ze holo-mit jest wykorzystywany przez grupe ludzi bez skrupolow ,dla ktorych nawet ci ,ktorzy naprawde cierpieli sa tylko pionkiem w grze.
Niedawni ,w zydowskiej gazecie po angielsku, w internecie ,znalazlem wiadomosc o tym ,zydzi ,ktorzy zyja w izraelu,A KTORZY BYLI WIEZNIAMI OBOZOW PRACY, wracaja DO NIEMIEC bo tam maja zapewnione ,ZA DARMO, PRZYZWOITE WARUNKI MIESZKANIOWE I OPIEKE ZDROWOTNA.
JESLI NIE MA W TYM IRONII LOSU TO JA NIE WIEM COZ TO JEST IRONIA.
Jedna z miezzkanem izraela zapytana przez dziennikarza czy chcialby skomentowac te sytuacje odpowiedziala ,ze nie bo to co powie i tak nie zostanie wydrukowane.
Wszystkim , ktorzy reaguja jak pies Pawlowa, co slusznie zauwazyl easy rider polecam ksiazki pisarza ,ktory mnie z odruchu Pawlowa wyleczyl
a mianowicie Jozefa Mackiewicza.
Na nim tez wielu Polakow,czesto w najlpeszej wierze, niezostawilo suchej nitki wtedy gdy to co pisal nie zgadalo sie z oficjalnie przyjeta interpretacja historii.
Dobra odtrutka na odruch Pawlowa jest rowniez ksiazka Sergiusza Piaseckiego:"W immieniu organizacji" i dzialaniu Armii Krajowej na terenach pod sowiecka i niemiecka okupacja.

uklony
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:47, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cytaty typu „przedsiębiorstwo holokaust” to ich terminologia"

Mylisz sie moj niedouczony kolego.
"Przedsiebiorstwo holokaust' to zwrot ,ktorego autorem jest ZYDOWSKI PISARZ I naukowiec prof.Finkelstein i jednoczesnie tytul jego ksiazki.
Nie kompromituj sie swoja glupota ubrana w toge swietego oburzenia bo to tylko zalosne i smieszne ale nie tragiczne.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:56, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:

To zaptyaj tych swiadkow czy widzieli "komory gazowe " i tp.



pytałem - widzieli


Moze troszke z przekasem ?!(przepraszam!).... ale musze odniesc sie do tej wypowiedzi....... tych swiadkow czy widzieli "komory gazowe"??... pytalem - widzieli....
Ja tez pytalem swiadkow( tylko ze ja pytalem - Jehowy) czy widzieli?... Oczywiscie ze widzieli!!!!... Malo !!! Znam takich "swiadkow" ktorzy nawet zagladali i zagladaja sobie do tych "komor gazowych" - do dzisiaj!...... jakby nie bylo innych komor!!!... do zagladania... I chodza na "parady rownosci", by glosic i pokazywac swiatu ze wlasnie "komory gazowe" to jedyne miejsce w ktorych warto bywac cialem...... no moze jego czescia!?...

Pozdro

Wybacz prosze kolego Millais... nie umiem byc obojetny wobec ludzi ktorzy gotowi byc nawet smieszni,byle ich bylo na wierzchu.... a przeciez prawda jest tylko jedna -prawdziwa.... BOSKA..... ziemskie prawdy i ich obroncy to ludzie i ich opinie....ktore sa czesto bledne ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten cały ZYDOWSKI PISARZ I naukowiec prof.Finkelstein podważa znaczenie holokaustu podobnie jak Jerzy.

Dlatego fanatyczni nacjonaliści pokroju Jerzego tak często używają tego pojęcia.

Jerzy podaje się za patriotę, tylko że swoim podważaniem holokaustu działa tylko na korzyść Niemców.

Tak panie Jerzy, próbuje pan udowadniać niewinność oprawców którzy szykują się do rządzenia Unią Europejską.

W tym temacie nie ma co z Jerzym dyskutować, jest tyle źródeł, dokumentów, świadków (nawet mi znanych osobiście) i ich rodzin że wiadomo iż ten koszmar na pewno miał miejsce.

Wiem dobrze jakie to było skurwysyństwo i jak widzę jakie bzdury tu wypisuje Jerzy to mnie krew zalewa.

Co do Easego. To powiem ci Easy tylko tyle:
Jest pewna granica której się nie przekracza, ale ty to zrobiłeś pisząc kiedyś o „trupie na krzyżu” i teraz pomagając Jerzemu.

Zastanów się na przyszłość dwa razy. Ja też nie uznaje władzy kościoła ale nie pozwolę na obrażanie jego wyznawców.

Natomiast co do holokaustu, nie zgodzę się na bezkarne pisanie oczywistych kłamstw.


Co do pana zaspanego powiem krótko: Jerzy ma więcej niż jedno konto.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="przebudzony"]Ten cały ZYDOWSKI PISARZ I naukowiec prof.Finkelstein podważa znaczenie holokaustu podobnie jak Jerzy.

Osle przebudzony.Zasnij lepeij z powrotem bo i tak nic nowego do dyskusji nie wniesiesz.
Prof.Finkelstein ,medrcu ,podwaza liczby jakimi operuje holo-biznes i opisuje jego metody.Nic poza tym.
Czytales?Nie czytales.Ale wiesz...


Dlatego fanatyczni nacjonaliści pokroju Jerzego tak często używają tego pojęcia.

[b[Jakiego pojecia,aniele genialny?[/b]

Jerzy podaje się za patriotę, tylko że swoim podważaniem holokaustu działa tylko na korzyść Niemców.

Klamiesz osle.Dzialam dla dobra POALKOW.Zydzi za dodatkowy okup dogadali sie z Niemcami ,ze beda wyciszac i pomniejszac role Niemcow a przesadnie eksponowac Polakow,tak jakby POLACY nie byli ofiarami.
Tylko duren totalny moze napisac to co napisaes powyzej



Tak panie Jerzy, próbuje pan udowadniać niewinność oprawców którzy szykują się do rządzenia Unią Europejską.

Niech Niemcy bronia sie sami.ja tylko obalam ZYDOWSKIE klamstwa co do ilosci ofiar i sposobu w jaki ow mityczny "holokaust" mial byc przeprowadzony

W tym temacie nie ma co z Jerzym dyskutować, jest tyle źródeł, dokumentów, świadków (nawet mi znanych osobiście) i ich rodzin że wiadomo iż ten koszmar na pewno miał miejsce.

A jak chcesz obalic nasze argumnety przyjacielu mopich wrogow?
Zamyklajac mnie do kryminalu? Tyle zrodel,tyle dokumentow?Swiadkow?
Przedstaw jednego ale wiarygodnego ,ktory opisze nam dzialanie komor gazowych?
MY MOWIMY O HOLO-FALSZU,MACICIELU CIENIUTKI a nie tweirdzimy ,ze hitlerowcy niko nie zamordowali.
Kwestia tylko :ilu i jak ?Jesli nie zrozumiales nawet tego...O czym my mozemy mowic z toba?



Wiem dobrze jakie to było skurwysyństwo i jak widzę jakie bzdury tu wypisuje Jerzy to mnie krew zalewa.


Ja tez wiem jakimi draniami byli Niemcy-okupanci"Ale wiem rowniez ,ze jeszcze gorszymi draniami byli Zydzi okupanci ,ktorzy wjechali do nas na sowieckich bagnetach.I mnie tez krew zalewa jak widze takiego matola jak ty,z zerowa wiedza ale wielkim EGO ,ktory udaje glupca.No...Walese jesli chodzi o pokretnosc myslenia

Co do Easego. To powiem ci Easy tylko tyle:

Jest pewna granica której się nie przekracza, ale ty to zrobiłeś pisząc kiedyś o „trupie na krzyżu” i teraz pomagając Jerzemu.

I ty ,prymitywie osmielasz sie zwracac uwage Easy rider,ktorego wpis w porownaniu z twoim jest arcydzielem kultury,elokwencji i logiki.?
Ty ?Ze swoimi argumentami pol-idoty i logika wsiowego glupka?


Zastanów się na przyszłość dwa razy. Ja też nie uznaje władzy kościoła ale nie pozwolę na obrażanie jego wyznawców.

Natomiast co do holokaustu, nie zgodzę się na bezkarne pisanie oczywistych kłamstw.

Udowdnij durniu ,ze to klamstwa.Powatarzajac bez konca :"Mamy tysiace dowodow...Sa tysiece dowodow.. to jeszcze nie dowody.To tylko wrzask.
PRZEDSTAW ...JEDEN.Slyszysz ,tumanku:JEDEN ,wiarygodny,sprawdzalny, zgodny z nauka ,prawami przyrody i ludzka logika.
A jesli nie potrafisz-to lepiej sie niebudz Smile



Co do pana zaspanego powiem krótko: Jerzy ma więcej niż jedno konto.

o czym ty znowu bredzisz sieroto?
Jerzy nie musi miec "innego konta' zeby dyskutowac z ameba na twoim poziomie.
Jerzy robi to po to aby inni zobaczyli twoja glupote i kretunizm twoich argumnetow.
gdyby nie to nie wartbyc byl nawet spluniecia [/b]

DOTARLO ,pantofelku?

JERZY

PsAmebe i pantofelka przepraszam za uzyte w ferworze pisania-porownanie ich z "przebudzonym " Smile

quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy jeśli ktoś to ma udowadniać swoją tezę to jest to pan. Holokaust jest ogólnie wiadomy.

Szkoda na ciebie czasu Jerzy przytaczasz tylko argumentację jednej strony i to na dodatek kulawą argumentację.

Chcesz się wybić za pomocą wroga. Wybrałeś na wroga Żydów. Tak jak Bush w USA wybrał na wroga terrorystów aby zaistnieć.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.holocaustresearchproject.org/toc.html
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro pan Bimi napisał w temacie który przed chwilą usunał: viewtopic.php?t=1298

Cytat:
również uważam, że za holokaust odpowiedziali są syjoniści którzy mieli układ z hitlerem


To ja serdecznie wszystkim dziękuje i rezygnuje z dalszego udziału w tej farsie którą zgotował nam Jerzy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałem to wiele razy wcześniej na tym forum. nie udawaj zdziwionego.

uważam, że za holokaust odpowiedziali są syjoniści którzy mieli układ z hitlerem. twierdzę, że powstanie państwa izrael było celem, a nie efektem ubocznym drugiej wojny światowej.
powszechnie wiadmo, że żydowscy bankerzy sponsorowali trzecią rzeszę.
holokaust był zorganizowany po to by wypłoszyć zydów z europy i skolonizować tym samym palestynę. przed wojną przesiedlanie żydów z niemiec do palstyny sponsorowane było przez niemiecki rząd. dopiero później zaczęły się prześladowania, które moim zdaniem miały na celu wypłoszenie reszty europejskich żydów - tych, którzy nie chcieli dobrowolnie pomóc budować izraela.

jeśli ktoś jeszcze chce podziekowac wszystkim z powodu moich poglądów - teraz ma najlepszy moment Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za brzydką pogodę też odpowiadają Syjoniści co ?
Szkoda gadać.
Co do Bankierów to sponsorowali wszystkich więc niczego to nie dowodzi.


Argumentacja Jerzego Przykład:

Banda krasnali jest odpowiedzialna za wszystkie nieszczęścia.
Jak się nie zgadzasz udowodnij że nie.

Jeż to krzyżówka psa z drutem kolczastym.
Udowodnij że nie.


Taka rozmowa nie ma sensu.

ŻEGNAM I ŻYCZE PRZEJRZENIA NA OCZY.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Za brzydką pogodę też odpowiadają Syjoniści co ?
Szkoda gadać.
Co do Bankierów to sponsorowali wszystkich więc niczego to nie dowodzi.

Historia i teraźniejszość mówią same za siebie - nie trzeba im niczego dowodzić.

Swoją droga przebudzony nigdy wcześniej nie sądziłem, że jesteś po stronie syjonistów. Nono... Smile

Widzisz, ja uważam, że mówienie prawdy o holokauście nie jest anyżydowskie. Wręcz przeciwnie - Żydzi ot tacy sami ludzie jak my, równie okłamywani i wykorzystywani co my wszyscy. Kto ma powiedziec im prawdę o zbrodniach syjonistycznego rządu Izraela, jesli nie my? Przecież ich rząd jest światowym mistrzem zbrodni, kłamstwa i propagandy. Mistrzem zaprawionym w boju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Panie Jerzy jeśli ktoś to ma udowadniać swoją tezę to jest to pan. Holokaust jest ogólnie wiadomy.

"Przebudzony.
Pozwol ze na zakonczenie z toba dyskusji cos ci powiem.Pisze na zakonczenie bo rozmowa z kims na twoim poziomie mi ubliza.Prowadzilem ja setki razy z bardziej wyrobionymi holo-poprzwnie przeciwnikami ale mieli przynajmniej troche wiedzi i jakas klase.Ty nie masz nic.
JESLI TY TWIERDZISZ,ZE HITLEROWCY ZAMORDOWALI -POPRZEDNIO 4 MILIONY ,TERAZ NA NOWEJ TABLICY CHYBA 1,5 .(TYLE BYLO OSTATNIO) SRODKIEM OWADOBOJCZYM pod handlowa hazwa Zydklon B ,opatentowanym chyba w 1928 roku ,srodkiem ,ktory byl roztworem wodnym cyjanowodoru i jednoczesnie najbaezpieczniejszym srodkiem dla tego ,ktory go uzywal, w POMIESZCZENIU WIELKOSCI PODWOJNEGO garazu i -(pomijajac wszystko inne-) na scianach tego pomieszczenia -rzezni nie ma jednego,jedynego,wiarygodnego , obiektywnego,apoliotycznego SWIADKA :

NIE MA BLEKITNYCH PLAM JAKIE ZOSTAWIA I ZOSTAWIL (!!!) NA SCIANACH TAM GDZIE BYL UZYWANY CYJANOWODOR ,KTORY WCHODZI W REAKCJE Z TLENKAMI METALU W CEGLE.
ANI NA ZEWANTRZ ANI WEWNATRZ "KOMORY GAZOWEJ' KTORA JEST TA WLASNIE HISTORYCZNA "KOMORA GAZOWA".

WSZEDZIE TAM ,GDZIE SCIANY POMIESZCZEN W OBOZACH ,WSZYSTKICH OBOZACH,MIALY KONTAKT Z PARUJACYM Z MIESZANINY WODNEJ CYJANOWODOREM TAKIE SLADY ISTNIAJA DO DZISIAJ.

ISTNIEJA NIE TYLKO NA WEWNETRZNYCH SCIAN PRAWDZIWYCH KOMOR DEZYNFEKCYJNYCH ALE ROWNIEZ NA ZEWNETRZNEJ CZESCI TYCH SAMYCH SCIAN WYSTAWIONYCH PRZEZ DIESIATKI LAT NA SLONCE,SNIEG DESZCZ I MROZ.

NAWET GDYBY NIE BYLO INNYCH MILCZACYCH SWIADKOW JUZ TEN JEDEN POWINIEN WZBUDZAC NIEUFNOSC.
I WZBUDZIL.PODOBNIE JAK INNE BREDNIE ZAPRZECZAJACE PRAWOM NATURY.
Brak sladow blekitu pruskiego to jeden z glownych swiadkow.

Obal jego zeznanie.
Ty twierdzisz ,ze w pomieszczeniu "X" sciany tego pomiezczenia byly wystawione 24 godziny na dobe (swiadkowie tak mowia) na dzialanie cyjanowodoru...i nic.
Chemia i nauka mowia ci:KLAMIESZ.
Udowodnij ,ze sie myla.
Nawet tutaj, w tym forum sa zdjecia tego swiadka i jego milczece zeznanie. W temacie temu poswieconym.Nie znalazles ?

[url]
[/url]


[url]
[/url]





Szkoda na ciebie czasu Jerzy przytaczasz tylko argumentację jednej strony i to na dodatek kulawą argumentację.

[b]Chcesz się wybić za pomocą wroga. Wybrałeś na wroga Żydów. Tak jak Bush w USA wybrał na wroga terrorystów aby zaistnieć.


[b]Moj ulubiony Konstanty Ildefons (Przebudzony,nie wpisuj tylko tak jak jest do wyszukiwarki.Po pierwsze :musisz miec jeszcze jego nazwisko.Po drugie; on nie byl rewizjonista tylko poeta) mowil o takich jak ty :"Ja pana ROZMNAZAM".w ZWIAZKU Z TYM ,POZOWL ,ZE NA DOWD ,ZE I JA NIE JESTEM TYLKO CYNICZNYM DRANIEM I ,ZE LUDZKIE ODRUCHY TEZ NIE SA MI OBCE, pozwol ,ze zadedykuje ci wiersz pod tytulem :

"PAMIETNIK ZNALEZIONY W KOMORZE GAZOWEJ"

"Wiem ,ze dzisiaj odejde
aby ujrzec wkrotce
Miliony tych ,ktorzy wczesniej
kroczyli ta droga...

Jestem jedna z ostatnich
i wkrotce na swiecie
Z istot mi najblizszych
nie bedzie nikogo...

W rocznice mej smierci
usiadzcie pospolu
Swiece zapalcie w oknie-
niech plonie do rana

Bede wtedy znowu
zyla w waszych myslach
Kochajaca Was zawsze ,
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wesz-
Zagazowana... "


Klaniam sie.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pisałem to wiele razy wcześniej na tym forum. nie udawaj zdziwionego.

uważam, że za holokaust odpowiedziali są syjoniści którzy mieli układ z hitlerem. twierdzę, że powstanie państwa izrael było celem, a nie efektem ubocznym drugiej wojny światowej.
powszechnie wiadmo, że żydowscy bankerzy sponsorowali trzecią rzeszę.
holokaust był zorganizowany po to by wypłoszyć zydów z europy i skolonizować tym samym palestynę. przed wojną przesiedlanie żydów z niemiec do palstyny sponsorowane było przez niemiecki rząd. dopiero później zaczęły się prześladowania, które moim zdaniem miały na celu wypłoszenie reszty europejskich żydów - tych, którzy nie chcieli dobrowolnie pomóc budować izraela.

jeśli ktoś jeszcze chce podziekowac wszystkim z powodu moich poglądów - teraz ma najlepszy moment Smile



Chyle czola.Niech zyja ci ,ktorzy maja odwage byc madrymi (Sapere auso) i miec godnosc osobista i odwage cywilna.

Bylo dokladnie tak jak napisales.Adolf chcial sie pozbyc Zydow z Niemiec ,wszystko jedno gdzie,syjonisci chcilei tego samego z bardziej sprecyzowanym kierunkiem:Brytyjska Palestyna.
Powstala oganizacja(Nie pamietam dokladnie nazwy :Havaar...Hazaar..cos takiego) hitlero-syjonistyczna szkolaca przyszlych zydowskich kolonistow,Niemcy finansowali juz wtedy pierwsze maszyny rolnicze.
Dopiero wtedy gdy zmienila sie syutacja na fronie i Brytyjczycy obiecali Zydom Palestyne po wojnie ,za wciagniecie USA ,do wojny, Zydzi zmienili front.
Niemcy tez:zagnali Zydow do obozow pracy.

na zakonczenie:
Ktos wspomnial tu Teheresinstadt.
Z tego miasta hitlerowcy wysiedli wszystkich czechow i zrobili zydowskie miasto-oboz.
Z teatrami,opera, filharmonia gdzie koncerty odbywaly sie az na dwa dni przed wyzwoleniem obozu ,LIGE (! -nie jedna druzyne!) siatkowki,pilki noznej .Z wlasna obozowa waluta.

Raz jeszcze chylac kapelusza przed POLAKIEM ,ktory jest tutaj administratorem

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
a***!!!




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 26 Gru '07   Temat postu: holocaust Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Holocaust

podaję (za wiki) definicję `holocaust-u` ażeby uzmysłowić niektorym userom, że Żydzi próbują zrobić z II ww dojną krowę stosując religijną terminologię.
PRAWDA jest taka, że nie tylko oni ginęli. a czy byli `ofiarowani` ?
nie mam pojęcia...
to poniekąd naród wybrany (sic)....
nadmieniam, iż nie jestem antysemitą, nienawidzę nazistów.Mój dziadek walczył podczas I ww jak również II.Obie przeżył.
Jeśli chodzi o p. Jurka oddałem mój vote na jego korzyść....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pisałem to wiele razy wcześniej na tym forum. nie udawaj zdziwionego.

uważam, że za holokaust odpowiedziali są syjoniści którzy mieli układ z hitlerem. twierdzę, że powstanie państwa izrael było celem, a nie efektem ubocznym drugiej wojny światowej.
powszechnie wiadmo, że żydowscy bankerzy sponsorowali trzecią rzeszę.
holokaust był zorganizowany po to by wypłoszyć zydów z europy i skolonizować tym samym palestynę. przed wojną przesiedlanie żydów z niemiec do palstyny sponsorowane było przez niemiecki rząd. dopiero później zaczęły się prześladowania, które moim zdaniem miały na celu wypłoszenie reszty europejskich żydów - tych, którzy nie chcieli dobrowolnie pomóc budować izraela.

jeśli ktoś jeszcze chce podziekowac wszystkim z powodu moich poglądów - teraz ma najlepszy moment Smile


Bimi!!!

Niech Dobry Bog po stokroc Ci wynagrodzi Twe slowa zdrowiem, codziennym dobrem ludzkim , pomyslnoscia i sila do gloszenia Prawdy i dawania mozliwosci gloszenia Jej innym! I nic to ze wsrod ziarn prawdy plew mnostwo!!! I nic to ze siewcami -siewcy plew miast ziarna! Prawda obroni sie sama! Lecz jak w powiedzeniu-Strzezonego Pan Bog strzeze- tak i Prawda musi miec swoich obroncow i straznikow.
Inaczej komu bylaby potrzebna?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gora zdrowy rozsadek


1 + 1 = 2

To matematyka

6 - 2,5 = 6

To holo-matematyka

Tak bylo przez 40 lat...

[img]
[/img]

..a tak po remanencie:

[img]
[/img]


Manko na co najmniej dwa i pol miliona !!!!!

I nikt nie poszedl do pierdla?!


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pojawiles sie na forum Jerzy, to ignorowalem Twoje posty, bo w kazdym rzucales na lewo i prawo "Zydem", i wszystko przy pomocy zydowskiej klawiatury. Ale im wiecej osob Cie atakowalo, tym bardziej myslalem, ze musi w tym cos byc i przeczytalem Twoje wszystkie posty. Stwierdzam, ze dostarczyles mi bardzo ciekawej wiedzy i dales do myslenia. Wczesniej nawet nie przyszlo by mi do glowy kwestionowanie holokaustu, bo jak powiedzial przebudzony:"Holokaust jest ogólnie wiadomy" Very Happy i nie wiedzialem, ze kwestionowanie go moze byc karalne Shocked . Jest coraz lepiej!
Dziekuje za Twoje posty i chcialbym Ci tylko zwrocic uwage, na nazywanie wszystkiego zydowskim - moze sa inne okreslenia jakich mozna uzyc, by nie zrazac ludzi do swych wypowiedzi (choc wiem, ze Ty mozesz to nazwac nazywaniem rzeczy po imieniu). Prawda w ustach antysemity (mam nadzieje, ze nim nie jestes) nie traci swej wartosci, ale moze pozostac niezauwazona.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Jak pojawiles sie na forum Jerzy, to ignorowalem Twoje posty, bo w kazdym rzucales na lewo i prawo "Zydem", i wszystko przy pomocy zydowskiej klawiatury. Ale im wiecej osob Cie atakowalo, tym bardziej myslalem, ze musi w tym cos byc i przeczytalem Twoje wszystkie posty. Stwierdzam, ze dostarczyles mi bardzo ciekawej wiedzy i dales do myslenia. Wczesniej nawet nie przyszlo by mi do glowy kwestionowanie holokaustu, bo jak powiedzial przebudzony:"Holokaust jest ogólnie wiadomy" Very Happy i nie wiedzialem, ze kwestionowanie go moze byc karalne Shocked . Jest coraz lepiej!
Dziekuje za Twoje posty i chcialbym Ci tylko zwrocic uwage, na nazywanie wszystkiego zydowskim - moze sa inne okreslenia jakich mozna uzyc, by nie zrazac ludzi do swych wypowiedzi (choc wiem, ze Ty mozesz to nazwac nazywaniem rzeczy po imieniu). Prawda w ustach antysemity (mam nadzieje, ze nim nie jestes) nie traci swej wartosci, ale moze pozostac niezauwazona.
Pozdrawiam!


Kurwa ludzie zrozumcie ,że liczby sie moga zmienić ,ale to nie zmienia faktu że nie było holocaustu!!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja mowie, ze nie bylo? Osmielam sie tylko stwierdzic, ze to zadna swieta krowa i jak dla mnie NIC nie jest ogolnie wiadome!!!!!!!!!!!!!!
A dlaczego moga sie zmieniac? A jak sie zmienia do 6?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1
Sprawiles mi ogromna przyjemnosc swoim wpisem.
Nic podobno nie dzieje sie bez powodu .W moim przypadku takim powodem ,ktory mnie -posrednio skierowal na tory strasznego "holo-rewizjonizmu' byla milosc do ksiazek.Od dziecka pozeralem wszystko co mi w lapy wpadlo.
Nawet jesli jestem bardzo zmeczony nie zasne bez przeczytania chociaz pary kartek.

W 1991 roku czytalem wieczorem KOLEJNA ksiazke o holokauscie.
Zdjecia,bajery...
Wytresowany od dziecka przyjmowaniem jako pewnik wszystkiego co sie mowi o hitlerowskich zbrodniach przegladalem kartki az trafilem na zdjecie przedstawiajce "DRZWI OD KOMORY GAZOWEJ ZNALEZIONE NA TERENIE OBOZU W OSWIECIMIU"

Rzucilem okiem i pojechalem dalej z tekstem.
Ale cos mnie podswiadomie -uwieralo.
Po kilkunastu minutach wrocilem do zdjecia tych drzwi i nagle dotarlo do mnie ,ze jakikolwiek gaz musialby byc gesciejszy od betonu,zeby sie nie przecisnal przez szpary w tych drzwiach od "komory gazowej" ktore -bez holo-soczewki na oczach- wygladaja jak drzwi do wychodka.
Tak zaczela sie moja holo-edukacja.Im dalej szedlem im wiecej zrodel czytalem,im wiecej wiedzialem o sposobach w jaki chce sie uciszyc pytania na temat niescislosci w holo-wersjii-tym bardziej roslo moje i zdziwienie i OBURZENIE.
Gdyby to bylo nieistotne klamstewko....
Ale W TAKICH SPRAWACH sie nie klamie!!!!

Z uwaga o Zydach troche sie zgadam,troche nie.
Zgadzam sie tam ,gdzie piszesz ,ze moze to podzialac odstraszajaco na tych wychowanych z takim samym odruchem Pawlowa jaki ja mialem przez pol zycia.

Z drugiej strony taka jest prawda.jesli cos zlego zrobi Polak,Rosjanim czy Czech trzeba tak samo nazywac rzeczy po imieniu.


W tych "strasznych czasach' ponurego sultanatu tureckiego mieszkancy panstwa nosili na glowach ROZNOKOLOROWE TURBANY ,ktore od razu,z gory informowaly o narodowosci tego co nosilo tenze turban.
Nie slychac bylo o zadnych anty-semickich zamieszkach z tego powodu .
Domy pracownikow panstwowych ,na przyklad ,musialy byc pomalowane na czarno.POWAZNIE .

Teraz nazwiesz zydowskiego lajdaka-lajdakiem....ANTYSEMITYZM!!!
TO MOJA WINA ,ZE ONI WSZEDZIE MUSZA BYC PIERWSI?NAWET WSROD ZLODZIEI ,BANDYTOW I POLITYKOW?
A jam mam pisac?Jaw "w Harry Porter":TEN KTOREGO IMIENIA NIE WOLNO WYMAWIAC"-to jeszcze gorzej bo sie bedzie nazywalo ,ze mam ich za diabla.
To moze juz lepeij wybrac mniejsze zlo i nazywac ich po imieniu ..A nie po roli jaka maja do spelnienia Smile

A tak kaz im dzisiaj zalozyc turbany z ich kolorem?
Tu by byly numery...

A sultan to zrobil i spokojny.Nic sie nie stalo....
.Ale te kolory byly starsznie nie na reke (i nie na glowe ) niektorym...

Doprowadzili do upadku imperium tureckiego.Znikly roznokolowe turbany oznajmiajace narodowsc z daleka.
Teraz kazdy mogl nosic jaki kolor chcial...Rozkwitl handel ..i Mendel..

Na skutki nie trzeba bylo dlugo czekac... Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[url] http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=1512#1512 [/url]


Nie wierze wlasnym oczom!Zobaczcie o czym ONI pisze teraz otwarcie!!!

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O coś nowego !!
Teraz żydzi są winni upadku turków.?
Czekamy co jeszcze?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiekvx




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 14
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie na temat Pana Jerzego jest takie: grozba sankcji prawnych wobec forum jest mocno przesadzona i znikoma. sposobem na pana jerzego jest calkowita IGNORANCJA jego postów. pan jerzy karmi sie ludzmi ktorzy odpisuja na jego posty.
i teraz Panie Jerzy: pana postawa, posty, twierdzenia, argumentacja DZIAŁA NA SZKODE PRAWDY. Częśc ludzi, zainteresowanych kłamstwami holocaustu i ogolnie pojetymi "złymi dzialaniami syjonistów" odwróci się od od tego tamatu czytając pana teksty. Działa pan prawdopodobnie nieswiadomie (bo przyjmuje ze to co pan robi jest szczere, choc mam naprawde rozne mysli w glowie) na rzecz żydów własnie. Jest pan dla nich wzorowym przykładem na nienawistnego, antysemity Polaka.

Jest to mój moja ostatnia wypowiedz odnosząca sie do pana jerzego.

Na koniec daje link do niezwykle wzruszającego, wspaniałego dokumentu telewizji polskiej o historii Polaka, Pana Kazimierza Piechowskiego organizatora jednej z najśmielszych ucieczek z obozu w oświecimiu z bohaterem w roli głownej.
Naprawde polecam. Ku pokrzepieniu serc. Dajcie znać co myslicie o tym filmie.

http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?c.....ideo=24829
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sprawa pana Jerzego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile