W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Astronauta o UFO - wojsko nakazało ludziom milczeć  
Podobne tematy
Kolejny pracownik NASA ujawnia istnienie obcych 20
Ufo podczas misji Apollo 48
Astronauta z Apollo 14: na Ziemi byli obcy40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8328
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz ze nie odwiedzają? Jeśli oni nie chcą byśmy o tym wiedzieli to się nie dowiemy.

Może mają embargo na sranie przed Białym Domem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Skąd wiesz ze nie odwiedzają? Jeśli oni nie chcą byśmy o tym wiedzieli to się nie dowiemy.

nie tyle wiem co raczej twierdzę że nie odwiedzają
tak samo jak nie wiem czy np. nie mam raka albo hiv, ale twierdzę że nie mam.
jeśli twierdzisz inaczej to udowodnij mi że się mylę - jestem otwarty Smile

dlaczego zakładasz że:
1) nie chcą żebyśmy się dowiedzieli, ale...
2) chcą żeby nasz rząd się dowiedział
?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
spaceship napisał:
Ta dyskusja jest pasjonująca ale tylko na poziomie naszych analiz w umyśle... bo nie może być poparta konkretnymi dowodami. Zgadzam się tu z Bimi... . IMHO ta dyskusja nie prowadzi do niczego... bo nie mamy konkretnych DOWODÓW. 9/11, lot na księżyc, spiski władzy to temat poparty jakimiś konkretnymi zdjęciami , filmami, obliczeniami ... tu tego nie ma... oprócz oczywiście jakiś fresków, hieroglifów sterożytnych cywilizacji i kilku mętnych zdjęć i filmów, których nie można zanalizować. Dlatego ta dyskusje możemy odłożyć (jak mówi to Bimi) do momentu aż ktoś przyprowadzi nam


Spaceship czy ty wogóle szukałeś jakiś dowodów?

Masz odtajnione archiwa conajmniej w 4, 5 dużych krajów na ten temat. Nagrania z wojskowych samolotów, nagrania z telewizji i to nieraz z relacji na żywo, nagrania z kosmosu, nawet zdjęcia i nagrania obcych tak, tak obcych.

Zapisy radarowe, rozmowy kontrolerów z pilotami którzy zgłaszają zagrożenie przez ufo.

Dowody fizyczne, ślady lądowań emitujące wysokie promieniowanie. Relacje zwykłych ludzi i obserwacje nieraz widziane przez tysiące ludzi.

Relacje naukowców, generałów, pułkowników, inżynierów lotnictwa.

Jeśli faktycznie, któryś z was tam był (więcej niż 1 dzień i kilka filmików) to naprawdę trudno potem zrozumieć kogoś, kto pisze jak Kononowicz, że nie ma nic i nic nie będzie.


Ja nie proszę Was o zmianę zdania... ja mam swoje wnioski... Wy macie swoje. Oglądałem sporo i czytałem sporo i wszystko wydaję mi się conajmniej dziwne. Zresztą jeśli kosmici maja tak zawansowana technologię, jak przypuszczają Ci co wierzą, to dlaczego muszą się bratać z NWO żeby zdobyć ziemię i tyle lat ukrywają się.

Nie jestem z tych co niewierzą w istnienie innych cywilizacji we wszechświecie... i także jestem otwarty na przyszłe dowody związane z przylotem UFO na ziemie... więc nie wyzywaj mnie od "Kononowiczów" bo to nie ładnie się śmiać z ludzi którzy są mniej inteligetni niż Ty, Ja , czy ktokolwiek na tej ziemi... Bo robiąc to zaczynasz zbliżać się do zwolenników NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, możliwe jest że :

a) Nie bylismy pierwszą cywilizacją we Wszechświecie
b) Nie jesteśmy jedyną cywilizacją stosującą i rozwijającą technologie
c) Nie jesteśmy jedyną cywilizacją ciekawą Wszechświata...
d) Nie jesteśmy jedyną cywilizacją zdolną do podboju.

I tylko tyle...

Ja sam nie wykluczam że Oni już tu mogli być, są, lub będą...
Każdy kto to wyklucza myśli nielogicznie, tak sądzę.
Skoro jest taka możliwość - nie mozna z punktu widzenia logiki - wykluczać takiego rozwiązania.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co z tego?

z punktu widzenia logiki, a nawet fizyki kwantowej nie można wykluczyć że człowiek przeniknie przez ścianę.
czy mam przez to zacząć zalewać forum filmami o ludziach przechodzących przez ściany?
nie - gdyż tacy ludzie nie istnieją. choć z punktu widzenia logiki nie można tego wykluczyć...

pierdolić farmazony to każdy głupi może - jednak udowodnić że są one prawdą to już inna kwestia.
więc przestańcie pierdolić i wysnuwać niestworzone teorie p.t. 'bo nie można tego wykluczyć', a skupcie się na faktach.

tak że od tej pory tematy o kosmitach kolaborujących z NOW proszę postować tutaj: http://paranormalne.pl
chyba że chcecie się narazić na konsekwencje Smile
i nie mówicie tylko potem że nie ostrzegałem.
newsy z onetu o kolejnym fantazującym astronaucie - spoko.
ale stwierdzenia w stylu: rzadzacy wiedza od dawna o istnieniu innych cywilizacji i chca wprowadzic rzad swiatowy aby nawiazac z nimi kontakt następnym razem nie zostaną już przez mnie jedynie skomentowane.
to samo odnośnie bozi czy innego jezusa - od tego macie fora religijne.
czas powiedzieć nie obecności religijnych zabobonów na forum prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spaceship napisał:

Ja nie proszę Was o zmianę zdania... ja mam swoje wnioski... Wy macie swoje. Oglądałem sporo i czytałem sporo i wszystko wydaję mi się conajmniej dziwne. Zresztą jeśli kosmici maja tak zawansowana technologię, jak przypuszczają Ci co wierzą, to dlaczego muszą się bratać z NWO żeby zdobyć ziemię i tyle lat ukrywają się.

Nie jestem z tych co niewierzą w istnienie innych cywilizacji we wszechświecie... i także jestem otwarty na przyszłe dowody związane z przylotem UFO na ziemie... więc nie wyzywaj mnie od "Kononowiczów" bo to nie ładnie się śmiać z ludzi którzy są mniej inteligetni niż Ty, Ja , czy ktokolwiek na tej ziemi... Bo robiąc to zaczynasz zbliżać się do zwolenników NWO.


Twoje wnioski są błędne, tak jak wnioski każdego kto twierdzi, że ufo nie istnieje, ponieważ nie ma dowodów.

Ja nie wiem czy kosmici bratają się z NWO czy z rządem, jakby na to nie patrzeć, w latach 40-70 ubiegłego wieku był jasny przykaz odnośnie ufo, czyli strzelać bez rozkazu.

Odnośnie współpracy to wszyscy wkraczają w pewną sferę domysłów i przypuszczeń czy jak to ujął Bimi twierdzeń.

Ps. Nie wiedziałem, że przytoczenie słów Kononowicza może być, aż tak obraźliwe, następnym razem postaram się przytaczać Mickiewicza.

Cytat:
tak że od tej pory tematy o kosmitach kolaborujących z NOW proszę postować tutaj: http://paranormalne.pl
chyba że chcecie się narazić na konsekwencje
i nie mówicie tylko potem że nie ostrzegałem.
newsy z onetu o kolejnym fantazującym astronaucie - spoko.
ale stwierdzenia w stylu: rzadzacy wiedza od dawna o istnieniu innych cywilizacji i chca wprowadzic rzad swiatowy aby nawiazac z nimi kontakt następnym razem nie zostaną już przez mnie jedynie skomentowane.
to samo odnośnie bozi czy innego jezusa - od tego macie fora religijne.
czas powiedzieć nie obecności religijnych zabobonów na forum prawdy.


O znowu ban na kosmitów, a i dobrze. jak się ma władze, a nie ma argumentów to wiadomo co się wprowadza.

Mnie to nie przeszkadza i tak nie zakładam tematów o ufo i obcych. Bo już się nauczyłem, że nawet jak dam niepodważalny dowód to i tak nikt nie raczy spojrzeć, bo się poprostu nie chce i tyle.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To smutne, że założyciel forum jest na nim jednym z największych ignorantów. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:


Twoje wnioski są błędne, tak jak wnioski każdego kto twierdzi, że ufo nie istnieje, ponieważ nie ma dowodów.

Ja nie wiem czy kosmici bratają się z NWO czy z rządem, jakby na to nie patrzeć, w latach 40-70 ubiegłego wieku był jasny przykaz odnośnie ufo, czyli strzelać bez rozkazu.

Odnośnie współpracy to wszyscy wkraczają w pewną sferę domysłów i przypuszczeń czy jak to ujął Bimi twierdzeń.

Ps. Nie wiedziałem, że przytoczenie słów Kononowicza może być, aż tak obraźliwe, następnym razem postaram się przytaczać Mickiewicza.



Tak samo ja mogę powiedzieć, że Twoje wnioski są błędne... więc pozostanie każdy przy swoim...

A co do Kononowicza... to nie chodziło mi, że obraziłeś mnie... bardziej mam na myśli Kononowicza..bo jest on prostym i nieszkodliwym człowiekiem (to ludzie którzy nim manipulowali stworzyli mu obraz niby jego "rzeczywistości" - zresztą chyba internauci to "podsycili") i nie można go obrażać stwarzając z niego epitet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kononowicz nieszkodliwy? To jakiś joke? Ten ohydny, planktoniczny typ? Przecież ten małpolud jest obrazą człowieczeństwa! Widzisz na jego twarzy choćby szczątkowe objawy myślenia????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Cytat:

tak że od tej pory tematy o kosmitach kolaborujących z NOW proszę postować tutaj: http://paranormalne.pl
chyba że chcecie się narazić na konsekwencje Smile
i nie mówicie tylko potem że nie ostrzegałem.
newsy z onetu o kolejnym fantazującym astronaucie - spoko.
ale stwierdzenia w stylu: rzadzacy wiedza od dawna o istnieniu innych cywilizacji i chca wprowadzic rzad swiatowy aby nawiazac z nimi kontakt następnym razem nie zostaną już przez mnie jedynie skomentowane.


Nareszcie bedzie normalna cenzura.
Gdzie wladza tam i cenzura.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Nareszcie bedzie normalna cenzura.
Gdzie wladza tam i cenzura.
normalna? może... na pewno będzie taka sama jak do tej pory - zapytaj tych z limitem 1 to ci powiedzą czy była normalna, czy nie Very Happy

ja osobiście nie nazwałbym tego cenzurą bo zawsze możesz napisać co ci leży na sercu, tylko czasem musisz na to czekać 24h.
ewentualnie skorzystać z pierdolni do czego wręcz zachęcam - tam wasi kosmici idealnie się wkompounują razem ze swoimi latającymi spodkami i ich ekopaliwem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

równie dobrze ktoś może napisać, że spierdoliłeś z psychiatryka pisząc o przeprowadzeniu zamachu przez rząd USA na swoich obywatelach (pomimo, że się z tym zgadzam), więc Bimi, otwórz trochę orzeszek na coś innego oprócz teorii spiskowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niejeden już to napisał Smile
powiem więcej: nawet byłem dyskryminowany na różnych forach za głoszenie swoich oryginalnych (na tamte czasy) poglądów. wtedy założyłem sobie własną stronę... bynajmniej, nie o teoriach spiskowych, lecz o prawdzie.

wy nie macie takiego problemu bo w polskim necie jest multum stron dla fanów ufo. tak że jesteście w o niebo lepszej sytuacji - po prostu się tam przenieście ze swoimi kosmicznymi bredniami. idźcie ze swoimi tekstami na paranormalne.pl - to dobre forum, nie jak nautilus, tez poparło akcję płyt prawdy. tam nikt was nie będzie szykanował za pisanie o kosmitach, bogu, czy innym jezusie. a tu owszem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie wielką dobrodusznością było by gdybyś nie zabierał głosu w tematach o latających talerzach i ufoludkach Smile wszyscy znamy twoje stanowisko i naprawdę nie musisz się wysilać wyśmiewając Smile
to taka mała sugestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Kononowicz nieszkodliwy? To jakiś joke? Ten ohydny, planktoniczny typ? Przecież ten małpolud jest obrazą człowieczeństwa! Widzisz na jego twarzy choćby szczątkowe objawy myślenia????


Nie zastanowwiałeś się czasem dlaczego on taki jest... czy to czasem my sami nie tworzymy takich ludzi (w tym przypadku Internauci).

A swoją drogą jak popierasz doktrynę likwidacji osób myślących inaczej albo niepełnosprawnych i uważasz że oni nie sa ludźmi to bliżej Ci do Doktryn pewnych panów... jednego z małym wąsikiem i drugiego z wielkim wąsem... . Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież nic nie napisał o likwidacji. gdzieś ty to wyczytał?


harvard napisał:
W takim razie wielką dobrodusznością było by gdybyś nie zabierał głosu w tematach o latających talerzach i ufoludkach Smile wszyscy znamy twoje stanowisko i naprawdę nie musisz się wysilać wyśmiewając Smile
to taka mała sugestia.
jasne. i w jakich tematach mam jeszcze nie zabierać zdania? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
przecież nic nie napisał o likwidacji. gdzieś ty to wyczytał?



To prawda nie napisał i zwracam mu honor... ale z reguły wiem że dyskryminacja, nietolerancja zaczyna się od drobnych niedomówień i zerowej reakcji otoczenia. Sorki ale ja jestem przewrażliwiony na tym punkcie (skrzywienie zawodowe Smile ) Wiem czym może się to skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no luz. też myślę że przesadziłeś tomkiewicz.
wiadomo - kononowicz inteligencją nie tryska ale to nie powód by głosić w stosunku do niego agresywne poglądy Smile
ot człowiek jakich wielu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem eugenikiem, ale w porywach nim bywam. Może właśnie był to ten poryw? Wink
Skoro już dowiodłem swego dwójmyślenia, to może jeszcze kilka słów. Istnieją przypuszczenia, że K. molestował własną matkę (sam pewnie był ofiarą rodziców, znikąd się taki okaz nie wziął).
Spaceship, widzisz, w innych postach nie widać, że jestem "rasosistą" (brawa Beksa za ten zwrot, pokój Twoim popiołom!) i eugenikiem Ale powiedz sam spaceship, nie wkurwia Cię nigdy tępy motłoch?

Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złota płyta umieszczona na pokładzie statków Voyager 1 i 2 ilustrowała różnorodność kulturową Ziemi, w tym zdjęcia, tradycyjną muzykę i powitania w kilkudziesięciu językach. Co ciekawe, zadecydowano, że ludzkość zaprezentuje się tylko z dobrej strony...
Na stronach infra.org możemy znaleźć tego typu informacje:
Cytat:
Jednym z głównych wydarzeń w ufologii było pojawienie się w latach 50-tych grupy osób określanych jako kontaktowcy, którzy twierdzili, że są w stałym bezpośrednim kontakcie z istotami pozaziemskimi. Podczas gdy wiele z anomalnych obiektów obserwowanych na niebie mogło mieć całkiem ziemskie pochodzenie, pokolenie kontaktowców dostarczało dowodów na to, że obiekty te pochodzą z przestrzeni kosmicznej. Ponadto twierdzili oni, że wybrano ich aby dostarczyli ludzkości słowa ostrzeżenia przed niebezpieczeństwami, jakie niesie broń jądrowa oraz nadciągające katastrofy, które czekają ludzkość jeśli ta nie zmieni swego postępowania. Obcy, jak się zdawało, wyruszyli na międzygalaktyczną misję pokojową, wysłani przez międzygwiezdny odpowiednik naszego ONZ.
Na fali zainteresowania nowym prezydentem USA, pojawia się kolejna UFO-pierdoła powtarzana przez większość mediów i portali zajmujących się tematyką zjawisk paranormalnych. Otóż w czasie zaprzysiężenia Obamy na prezydenta, kamera uchwycić miała obiekt UFO. Nagranie szybko zwróciło uwagę internautów, zaś informacja o nim pojawiła się w kilku serwisach, w tym w Polsce. Choć zwolennicy teorii o pozaziemskim pojeździe, nie przyjmują słów krytyki, grafik Kurt Murphy po przeanalizowaniu nagrania stwierdził, że to przelatujący z dużą prędkością ptak
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz - juz sie tak nie kryguj. to ze masz ciagoty do eugeniki wylazi z bardzo wielu twoich postow Very Happy i to kolejna rzecz w ktorej sie zgadzamy Laughing juz nie raz dowiedzialem sie od swojej zony ze jestem gestapowcem Smile

ale nie mow ze kononowicz nie jest slodki! to przeuroczy gosc. to jedyny czlowiek dla ktorego poszedlbym na wybory Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Nie jestem eugenikiem, ale w porywach nim bywam. Może właśnie był to ten poryw? Wink
Skoro już dowiodłem swego dwójmyślenia, to może jeszcze kilka słów. Istnieją przypuszczenia, że K. molestował własną matkę (sam pewnie był ofiarą rodziców, znikąd się taki okaz nie wziął).
Spaceship, widzisz, w innych postach nie widać, że jestem "rasosistą" (brawa Beksa za ten zwrot, pokój Twoim popiołom!) i eugenikiem Ale powiedz sam spaceship, nie wkurwia Cię nigdy tępy motłoch?

Shocked

Żebyś wiedział, że czasami ciężko jest wytrzymać... ale próbuje, jeszcze mi nerwy nie puściły ... ale jak mawia stare powiedzenie... nigdy nie mów nigdy... Wink Dlatego nie mam do nikogo pretensji i nie żywie długo urazy... bo takich ludzi jak na tym forum to ze świecą szukać... jest tu dużo tolerancji a i ważne jest to że są tu ludzie wrażliwi na drugiego człowieka, gdzie mamona nie jest najważniejsza... oczywiście ostra wymiana poglądów i zdań ma tu miejsce i to niejednokrotnie ale przy okazji widać tu szacunek do człowieka i walkę o człowieczeństwo... to jest piękne... sami przyznajcie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Na fali zainteresowania nowym prezydentem USA, pojawia się kolejna UFO-pierdoła powtarzana przez większość mediów i portali zajmujących się tematyką zjawisk paranormalnych. Otóż w czasie zaprzysiężenia Obamy na prezydenta, kamera uchwycić miała obiekt UFO. Nagranie szybko zwróciło uwagę internautów, zaś informacja o nim pojawiła się w kilku serwisach, w tym w Polsce. Choć zwolennicy teorii o pozaziemskim pojeździe, nie przyjmują słów krytyki, grafik Kurt Murphy po przeanalizowaniu nagrania stwierdził, że to przelatujący z dużą prędkością ptak

No proszę mogłeś zobaczyć na filmiki jakiś kształt, który ciężko było uznać za coś naturalnego, ale wystarczy że jakiś grafik KURT MURPHY stwierdził że to ptak - i co? Nagle każdy kto odgórnie chciał zanegować ten pogląd będzie wspierał się tym "autorytetem". TO jest klasyczny przykład schematu postępowania, gdy mamy jakieś niewyjaśnione zjawisko. Wystarczy że wtedy pojawi się jakiś pseudo autorytet który wymyśli jakiekolwiek wytłumaczenie, byle podciągnąć je pod status "racjonalnego" a natychmiast tłum tych którzy z góry mają wyrobione zdanie przyklaskuje mu i ma już podstawę na nazywanie pierdołami wszelkich innych, paranormalnych metod wyjaśnienia zjawiska. Tak się składa że też jestem zawodowym grafikiem i mówię to nie był ptak, to był zły illuminacko - ufokowy pojazd. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały offtop ale związany z tematem.
Co na to odpisze Bimi ???

Cytat:
Kazakhstan: Government to build UFO base and alien embassy

The Republic of Kazakhstan in Central Asia is in the process of building the world's first alien embassy according to some local media reports. If these reports are to be believed, the authorities have already allocated a large plot of land in the city of Almaty for this ambitious project. Facilities to be built within the complex will include a guesthouse, theatre and translation service. A purpose built UFO landing pad and checkpoint will be attached to the embassy.

Kazakhstan's government believes open contact with aliens is imminent and by being the first nation to specifically create such facilities they are convinced they will reap enormous financial and economic rewards. The Kazakhstan Government also see this as a chance to demonstrate their nations forward thinking policies.

Currently it is generally accepted that aliens are making use of an underwater UFO base in the Caspian Sea which Kazakhstan borders. Fuad Gasimov, the head of neighbouring Azerbaijan's national Aerospace Agency has confirmed this to be the case and has gone on record stating the old USSR constantly monitored alien spaceships regularly entering the water but kept this a military secret. Gasimov himself was involved in this secret monitoring of UFOs when a department heat at the USSR's science academy.

In addition to this, numerous UFO sightings occur in Kazakhstan where it is believed aliens take an interest in their massive natural resources. As recently as last year a UFO was reported as having crashed into a river in Kazakhstan.

The head of Kazakhstan's space agency, Talgat Musabayev, is said to be heavily involved in the embassy project. Musabayev is an ex-cosmonaut who has spent many hours in space and is an ex-colleague of Gasimov. It is believed that he possesses a large amount of information on the aliens currently visiting earth.

Kazakhstan's acceptance of the reality of alien visitors to earth has won it the admiration of many ufologists, especially those in the west, who wonder when their countries will follow this example.

http://www.sott.net/articles/show/181351.....en-embassy
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 23 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozwalajcie mnie doszczętnie. Smile
http://express-k.kz/show_article.php?art_id=25593
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Astronauta o UFO - wojsko nakazało ludziom milczeć
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile