W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
nasza klasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2992
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie NK to mam swoje zdanie na temat tej witryny, uważam, że ludzie mający profil na NK to z reguły zakompleksieni, mali, niedowartościowani ludzie szukający na siłe sztucznych wrażeń, których brak im w życiu codziennym :/

Nie wiem czy wiecie, ale wszystkie wasze wiadomości prywatne, wasze informacje zapisane na NK, itd są monitorowane i nawet po zniknięciu tej witryny będą zapisane i pochowane gdzieś w archiwach, wtedy WIELKI BRAT naprawde będzie miał nad wami kontrole, ale wy przecież szukacie na NK szkolnych przyjaciół, Laughing ( a tak na marginesie to radze sprawdźić w necie pod czyją kontrolą jest NK thumright ) .

Mówiąc krótko wdeptaliście w niezłe góvno , właśnie po to zakładane sa takie witryny, 100% inwigilacja , Ja dzięki Bogu nie należe do plebsu, do którego należycie wy i nie szukam na siłe przyjaciół, bo mam ich pod dostatkiem , nie wiem czy da się jeszcze was uratować, skoro 50% użytkowników NK ma w zakładce " o sobie " napisane swój adres domowy, wiek, imie, nazwisko, nawet nie raz numer konta, jeżeli tak jest w waszym przypadku, to macie przej3bane , więc radze wam usuwać jak najszybciej konta , choć już i tak jest za późno, bo wszystkie wasze informacje i wszystko co tam macie na swoim profilu będzie zapisane i zarchiwizowane , przykro Mi , Silenced pukel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SC




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli chcesz powiedziec ze jak ktos nie ma konta na NK to jest bezpieczny i nic o nim nie wiedza? jak ma na imie, nazwisko, ile ma lat, jakie szkoly skonczyl? czy kto jest jego malzonkiem? malzonka? dobre sobie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
nie wiem czy da się jeszcze was uratować, skoro 50% użytkowników NK ma w zakładce " o sobie " napisane swój adres domowy, wiek, imie, nazwisko, nawet nie raz numer konta, jeżeli tak jest w waszym przypadku, to macie przej3bane , więc radze wam usuwać jak najszybciej konta , choć już i tak jest za późno, bo wszystkie wasze informacje i wszystko co tam macie na swoim profilu będzie zapisane i zarchiwizowane , przykro Mi , Silenced pukel


Nie ma to jak demonizować że ludzie podają dokładny adres czy jeszcze lepiej nr konta bankowego... tak naprawdę jeśli to ma w ogóle miejsce to bardzo rzadko i to tylko w przypadku totalnych taboretów.

Na nk mam faktycznie wprowadzone dane na wagę bezpieczeństwa narodowego Very Happy nr gadu gadu, imię i nazw, miejscowość, nr kom prepaid.

100x więcej informacji na nas temat wędruje gdy składasz aplikacje o przyjęcie do pracy, gdzie podajesz szczegółowe dane w CV i LM.
Coś takiego jak całkowita anonimowość już nie istnieje.

Inny przykład
Zakładając konto bankowe które obecnie musisz mieć by otrzymywać wynagrodzenie z pracy, podpisujesz umowę na której zgadzasz się że bank będzie miał prawo wykorzystywać twoje dane do celów marketingowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:

Na nk mam faktycznie wprowadzone dane na wagę bezpieczeństwa narodowego Very Happy nr gadu gadu, imię i nazw, miejscowość, nr kom prepaid.
Laughing aha a wkleiłeś nagie fotki dla koleżanek z gimnazjum ? Wiesz co , jednak pomimo twojego znikomego ilorazu inteligencji myślałem, że myślisz przynajmniej racjonalnie , przecież wystarczy jeden średnio znający się haker i masz prz3jebane , usuwaj konto póki czas :/

Laughing jakiego bezpieczeństwa narodowego ??? Kolego żyjesz w matrixie , Bezpieczeństwo narodowe = WIELKI BRAT :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Damian.87 napisał:

Na nk mam faktycznie wprowadzone dane na wagę bezpieczeństwa narodowego Very Happy nr gadu gadu, imię i nazw, miejscowość, nr kom prepaid.
Laughing aha a wkleiłeś nagie fotki dla koleżanek z gimnazjum ? Wiesz co , jednak pomimo twojego znikomego ilorazu inteligencji myślałem, że myślisz przynajmniej racjonalnie , przecież wystarczy jeden średnio znający się haker i masz prz3jebane , usuwaj konto póki czas :/


Kto jak kto ale ty z pewnością inteligencją nie błyszczysz, przeczytaj jeszcze raz w całości mój post i spróbuj ponownie...
Wypisujesz takie dyrdymały że szok, szczególnie z tym "hakierem" pojechałeś po całości... ja pierdole czy ty masz 14 lat?
XTC88 napisał:

Laughing jakiego bezpieczeństwa narodowego ??? Kolego żyjesz w matrixie , Bezpieczeństwo narodowe = WIELKI BRAT :]

Wpierw zrozum czym jest ironia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tego że ktoś nie będzie miał nk, i tak jego fotka znajdzie się na pewno w tym serwisie Razz, w miejscu fotki klasowej na której ta osobą będzie Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy nic nie rozumiecie , portale takie jak NK są tworzene w celu dalszej indoktrynacji społeczeństwa. Za kilka lat NK nie będzie a wszystkie wasze dane zawarte na tej witrynie zostaną zarchiwizowane , zapisane na komputerze , na tym polega właśnie wasz iloraz inteligencji, wy nie wiecie po co są takie portale , wy myślicie, że służą do zabawy, a to zwykła propaganda , wystrarczy 2-3 dobrych hakerów i wszystkie wasze dane znajdą się prędzej czy później na necie , wasze wiadomości prywatne , adresy domowe, itd , dlatego tez radze wam usuwać konta tak najszybciej jak się da :/ w erze NWO wszystko będzie dozwolone , a sami sobie stwarzacie problemy , .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC
Cytat:
na tym polega właśnie wasz iloraz inteligencji


Cytat:
wy nic nie rozumiecie


Wydaję mi się że w ten sposób jedynie zniechęcisz i odstraszysz ludzi od przedstawianych przez siebie treści.
Chociaż ogólne przesłanie wydaje sie sensowne .
Ale nie tylko treść ; forma też jest ważna.


Kompleks
(łac. complexio - połączenie, wyrównanie) - zbiór myśli, słów, wyobrażeń silnie skojarzonych z pewną inną ważną i silnie zabarwioną emocjonalnie myślą, która zwykle bywa wyparta ze świadomości, stłumiona (myśl taką zwie się niekiedy jądrem kompleksu). Powrót do świadomości tego jądra kompleksu wywołuje zwykle nieprzyjemne afekty, takie jak lęk, niepokój, wstyd. Z tego względu istnieje silna tendencja do unikania, zapominania jądra kompleksu a także wszystkich innych myśli i słów, które na drodze skojarzeń mogą przywieść do świadomości niechcianą, wypartą myśl (jądro kompleksu).

Istniejące kompleksy wywierają silny wpływ na zachowanie jednostki i wyrażają się w różnorakich dążeniach, obawach, postawach wobec otoczenia oraz nerwicowych reakcjach.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kompleks_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
wy nic nie rozumiecie , portale takie jak NK są tworzene w celu dalszej indoktrynacji społeczeństwa. Za kilka lat NK nie będzie a wszystkie wasze dane zawarte na tej witrynie zostaną zarchiwizowane , zapisane na komputerze , na tym polega właśnie wasz iloraz inteligencji, wy nie wiecie po co są takie portale , wy myślicie, że służą do zabawy, a to zwykła propaganda , wystrarczy 2-3 dobrych hakerów i wszystkie wasze dane znajdą się prędzej czy później na necie , wasze wiadomości prywatne , adresy domowe, itd , dlatego tez radze wam usuwać konta tak najszybciej jak się da :/ w erze NWO wszystko będzie dozwolone , a sami sobie stwarzacie problemy , .


Gdzie podaje się adresy domowe? Co tajnego mamy w wiadomościach prywatnych - głupie rozmowy takie jak na przeróznych forach? Jedynie zdjęcia mogą być przydatne dla organów ścigania/kontroli i siatka znajomych, a odnośnie adresów i informacji to już więcej mają w przeróznych urzędach i tam mają te dane potwierdzone. Żeby nie było to akurat nie korzystam z serwisów społecznościowych typu nasza-klasa, fotka, myspace ale tylko dlatego, że nie lubię takich portali, a rzeczy które piszesz poprostu mnie śmieszą bo w takim wypadku powinieneś się wymeldować, pracować tylko na czarno, nie posiadać telefonów ani komputera, a nawet uważać w miastach gdzie są kamery bo mogą Cię nagrać... Na studiach mam też serwis podobny do społecznościowych gdzie mogę załatwić większość spraw i bardzo dobrze, że coś takiego jest bo nie muszę latać i załatwiać spraw na uczelni.

Co do usuwania kont to nie ma to sensu bo dane i tak pozostaną - jak wiecie przy takim wielkim przetwarzaniu danych często te dane są tracone, a to przez błędy systemu plików, a to przez sprzęt który czasem zawodzi i właśnie dlatego robi się zapasowe kopie, a zdjęcia i dane naszej klasy jakieś pół roku temu były zapisywane równocześnie na 8 serwerach i wcale nie są usuwane tylko oznaczane jako nieużywane (chyba 8 ). Może raz na rok ktoś pousuwa te nieużywane ale pewności nei mamy. Najlepiej to mieszkać pod łóżkiem i zabić okna dechami, a drzwi zacementować bo świat jest straszny.

Czase macie komunikat na nk "zdjęcie czasowo niedostępne", a za jakiś czas już jest dzięki odzyskiwaniu z innego zapasowego serwera który gromadzi dane na wypadek awarii i na przykład zniszczenia macierzy dyskowych Smile

Prawdzwa kontrola to się zacznie gdy na dowodach będziemy mieć chipy i wykonywać wiele rzeczy za pomocą tego chipa, a może nawet nam przypiszą unikalne adresy IPv6 bo ich wystarczy, a wtedy to dopiero będzie inwigilacja przy której nasza klasa to zbędna zabawka. Zamiast zajmować się takimi pierdołami lepiej patrzeć na rfid itp. w obowiązkowch dowodach. To one mogą ułatwić życie ale mogą również uprzykrzyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebisy pomysl: Gratuluje pomyslu i odwagi: Jestem zawsze za .... Chociaz jeden sie odwazyl !!!!
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:38, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontynuuj. Znajomych jest juz 2500.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto promuje to forum na Naszej-Klasie?? http://nasza-klasa.pl/profile/24373056
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 08 Kwi '09   Temat postu: zabawnie Odpowiedz z cytatem

na portalu nk umiescilem zdjecie
z opisem promujacym film "Obama Wielkie oszustwo"
zdjecie zostalo usuniete wiec napisalem do serwisu
oto przebieg rozmowy (czytac od dolu)

Cytat:

Witam,

Dziękuję za wiadomość. Może Pan umieścić na portalu zdjęcia wymienionych przez
Pana osób.

Z poważaniem
--
Angelika G.

Krzysztof Sz. napisal:

> Witam,
>
> Dziekuje za wiadomosc.
> Czyli faszystow takich jak Mussolinii, G.W. Bush czy Barack Obama
> moge umiescic bez obawy, ze konto zostanie zablokowanie?
>
> Pozdrawiam
>
> Krzysiek
>
> PS
> taka mala uwaga
> "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie
>
>
> Dnia 8-04-2009 o godz. 14:29 Nasza Klasa napisał(a):
> > Witam,
> >
> > Dziękuję za wiadomość. Wszelkie wyjaśnienia oraz wskazane w
> > poprzedniej
> > korespondencji stanowisko dotyczące umieszczania zdjęć
> > przedstawiających
> > wizerunek Adolfa Hitlera jest naszym stanowiskiem ostatecznym w tej
> > sprawie.
> > Informuję również, iż z portalu usuwane są także zdjęcie Stalina,
> > Lenina, Che
> > Guevary, Fidela Castro itd. Apeluję zatem o ich nieumieszczanie.
> >
> > Z poważaniem,
> > --
> > Angelika G.
> > Zespół nasza-klasa.pl

> >
> > Krzysztof Sz. napisał:
> >
> > > Witam,
> > >
> > > Nie rozumiem dlaczego nie mozna umieszczac jego zdjecia
> > > ale pewnie Pani sensownego wytlumaczenia mi nie przedstawi
> > > (jego zdjecia sa np na http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler )
> > >
> > > Nie chce miec zablokowanego konta ale chce umieszczac zdjecia.
> > > Zatem mam pytanie: co rozumie Pani przez "tego typu zdjęcia"
> > > Czy nie moge umieszczac tam zdjec ludzi?
> > > Do tej pory to robilem i nikt mi nie usuwal zdjec.
> > > Czy zdjecie Benito Mussoliniego (zalozyciela ruchu
> > > faszystowskiego) moge umiescic?
> > > Jesli nie to czy moge zamiescic zdjecie wspolczesnych
> > > kontynuatorow tego ruchu tj George Herbert Walker Bush
> > > lub jego syna George Walker Bush czy tez aktualnego
> > > prezydenta USA Barack Hussein Obama?
> > >
> > > Czy jest lista osob ktorych zdjec nie mozna dodawac do profilu?
> > >
> > > Za odpowiedz z gory serdecznie dziekuje
> > >
> > > Pzdrawiam,
> > >
> > > Krzysiek

> > > Dnia 6-04-2009 o godz. 11:17 Nasza Klasa napisał(a):
> > > > Witam,
> > > > Dziękuję za wiadomość. Zdjęcie z Pańskiego profilu zostało
> > > > usunięte, ponieważ
> > > > przedstawiało wizerunek Adolfa Hitlera. Wszystkie tego typu zdjęcia
> > > > są przez
> > > > nas usuwane. Apeluję o nieumieszczanie go ponownie, ponieważ może to
> > > > skutkować
> > > > zablokowaniem konta.
> > > >
> > > > Z poważaniem,
> > > > --
> > > > Angelika G.
> > > > Zespół nasza-klasa.pl

> > > >
> > > > Krzysztof Sz. napisał:
> > > >
> > > > > Witaj,
> > > > >
> > > > > adres to slide.....@wp.pl
> > > > >
> > > > > pozdrawiam,
> > > > >
> > > > > Krzysztof S.

> > > > > > Witam,
> > > > > >
> > > > > > Dziękuję za kontakt. Proszę o przesłanie następujących danych
> > > > > > dotyczących
> > > > > > konta:
> > > > > > -loginu
> > > > > > -adresu e-mail
> > > > > >
> > > > > > Umożliwi mi to weryfikację problemu.
> > > > > > Pozdrawiam,
> > > > > >
> > > > > > --
> > > > > > Agnieszka W.
> > > > > > Zespół nasza-klasa.pl

> > > > > > > witam,
> > > > > > >
> > > > > > > moje zdjecie zostalo usuniete
> > > > > > > nikt nie powiadomil mnie o tym
> > > > > > > prosze o wyjasnienie tej sprawy
> > > > > > > i przywrocenie zdjecia wraz z opisem
> > > > > > >
> > > > > > > Pozdrawiam serdeczne,
> > > > > > > Krzysztof Sz.
[img][/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20418
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 11 Kwi '09   Temat postu: Re: zabawnie Odpowiedz z cytatem

slidexman, ale jaja z tym hitlerem. Smile
a najlepsza jest ta lista z itd
Cytat:
> > Informuję również, iż z portalu usuwane są także zdjęcie Stalina, Lenina, Che Guevary, Fidela Castro itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się przyznam i napiszę, że nienawidzę tego portalu i to nie przez kwestie bezpieczeństwa i wielkiego brata (chociaż tu też jest sporo racji) ale przez to, że to portal dla tępych kwok i disco skoczków którzy muszą się chwalić jak to im się nie powodzi zajebiście. Miałem dwa lata temu konto przez chyba 1-2 tygodnie , wstawiłem nawet zdjęcie, dostałem kilka durnych komentarzy "spoko pozdro zią" poza tym zero wiadomości prywatnych i jakiegokolwiek zainteresowania więc skasowałem w cholerę to g.

Rzyga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 11 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:
A ja się przyznam i napiszę, że nienawidzę tego portalu i to nie przez kwestie bezpieczeństwa i wielkiego brata (chociaż tu też jest sporo racji) ale przez to, że to portal dla tępych kwok i disco skoczków którzy muszą się chwalić jak to im się nie powodzi zajebiście. Miałem dwa lata temu konto przez chyba 1-2 tygodnie , wstawiłem nawet zdjęcie, dostałem kilka durnych komentarzy "spoko pozdro zią" poza tym zero wiadomości prywatnych i jakiegokolwiek zainteresowania więc skasowałem w cholerę to g.

Rzyga


signed

przykłady http://naszaklasa.blox.pl/html

A tak na marginesie to czytałem ostatnio chyba w gw odnośnie nk i osób odwiedzających. Wynikało, że coraz więcej ze wsi i coraz mniej z miast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


nasza klasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile