W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Redmuluc ma problem z 2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5903
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimi napisał:
nie podlizuj mu się tak szczekan, bo założę się, że on ma ciebie za dno, tak samo jak ja.
i nie kupi od ciebie żadnej cegły Smile


i po co ta tania manipulacja socjotechniczna ? Very Happy

,,Bimi policyjne debilstwo " ...

manipulacja, że co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala , tylko PRAWDA wyzwala od fałszu i złudzń ...

Nawet ,może Tomek Lipiński zrozumie co śpiewa Very Happy


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez komentarza co. sam siebie skomentuje: bimi boi się prawdy, otaczając się samymi dupowłazami. wystarczy przejrzeć posty venoma, tanczacej, ppsa, armara czy wielu wielu innych matołów, by sie oświecić. a ten gościu z policji ponoć to jakaś ciota. nie wiedziałem, że jest popyt na takich co tylko psują i oddalają ludzi zamiast skłaniać ich do myślenia i szukania dowodów na istnienie obcych cywilizacji, bo przecież nikt normalny nie zaufa po obejrzeniu rozmow w toku w takie debilne teksty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to zamiast lania po mordach:

Jeżeli Twoja odpowiedź na większość z podanych poniżej pytań brzmi "TAK", to znaczy, że Twój kot ma nad Tobą władzę !

1. Czy dobierając sobie przyjaciół zastanawiasz się, czy Twój kot ich polubi?
2. Czy całujesz swojego kota w pyszczek?
3. Czy śpisz przez całą noc w tej samej pozycji, gdyż każde poruszenie mogłoby zdenerwować kota?
4. Czy Twój kot śpi na Twojej głowie? Czy lubisz to?
5. Czy czekasz z pościeleniem łóżka do czasu, aż Twój kot dobrowolnie z niego zejdzie?
6. Czy Twój kot siedzi przy stole (albo na stole), kiedy jesz?
7. Czy podajesz mu wtedy małe kawałeczki jedzenia na widelcu?
8. Czy nosisz zdjęcia swojego kota w portfelu? Czy wyjmujesz je wtedy, gdy Twoi przyjaciele pokazują sobie zdjęcia swoich dzieci?
9. Czy umawiasz się na randki tylko z posiadaczami kotów? Jeżeli tak, to czy na następną randkę zabierzecie swoje koty, aby przekonać się, czy one również się polubią?
10. Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, czy nalegasz aby powiedział również parę słów do Twojego kota?
11. Czy przedstawiasz swojego kota po imieniu, kiedy ktoś nowy przychodzi do Twojego domu?
12. Czy sprzątasz kocią toaletę po każdym użyciu?
13. Czy masz w lodówce więcej niż cztery otwarte puszki kociego jedzenia, którym Twój kot wzgardził?
14. Czy kupujesz swojemu kotu gwiazdkowe prezenty? Czy wydajesz na nie więcej pieniędzy, niż na prezenty dla bliskiej osoby?
15. Czy karty świąteczne, które wysyłasz do przyjaciół zawsze przedstawiają wizerunki kotów? Czy Twój kot również podpisuje te kartki?
16. Czy w czasie świąt przyrządzasz dla swojego kota specjalne świąteczne potrawy?
17. Czy kupiłaś(-eś) kasetę video przedstawiającą pływające rybki, aby dostarczyć rozrywki swojemu kotu?
18. Czy będąc w sklepie kupujesz jedzenie dla kota i koci żwirek, zanim wybierzesz cokolwiek dla siebie?
19. Czy za każdym razem kiedy masz chandrę, ogarnia Cię wielka chęć żeby przygarnąć (kupić) kolejnego kota?
20. Czy oglądasz kiepski program telewizyjny, bo Twój kot położył się na pilocie?
21. Czy mówisz obcym, ile naprawdę masz kotów?
22. Czy gotów byłbyś marznąć przez kilka godzin w strugach deszczu czekając, aż Twój kot obwącha dokładnie drzwi i zdecyduje się czy ma wyjść czy też może jednak wejść?
23. Czy wychodząc ze swojego łóżka wykonujesz karkołomne ewolucje tylko po to, żeby nie zbudzić śpiącego kota?
24. Czy Twój kot "nalega" na przyrządzenie mu niedzielnego śniadania składającego się z omletu, mleka oraz łososia, halibuta lub pstrąga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
bez komentarza co. sam siebie skomentuje: bimi boi się prawdy, otaczając się samymi dupowłazami. wystarczy przejrzeć posty venoma, tanczacej, ppsa, armara czy wielu wielu innych matołów, by sie oświecić. a ten gościu z policji ponoć to jakaś ciota. nie wiedziałem, że jest popyt na takich co tylko psują i oddalają ludzi zamiast skłaniać ich do myślenia i szukania dowodów na istnienie obcych cywilizacji, bo przecież nikt normalny nie zaufa po obejrzeniu rozmow w toku w takie debilne teksty.

tak, strasznie boję się prawdy.
zwłaszcza tej twojej.
szkoda tylko, że nie potrafisz wyrazić jej tak by nie wyjść na totalnego debila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy uśmiech był do mojego kawału, brak możliwości ed.-przyp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Powyższy uśmiech był do mojego kawału, brak możliwości ed.-przyp.

wiadomo.
śmianie się z tego, że manhattanman jest debilem było by nie na miejscu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Mala napisał:
Powyższy uśmiech był do mojego kawału, brak możliwości ed.-przyp.

wiadomo.
śmianie się z tego, że manhattanman jest debilem było by nie na miejscu Smile


Laughing

racja wasze posty są lepsze czasami od kawałów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie ważne dlaczego. ważne po co Smile
jak się ukajasz, okażesz skruchę i obiecujesz poprawę, to zdejmę ci wszystkie te niedogodności.
w każdym razie dopóki nie złamiesz swej skruchy Smile

i nawet będziesz mógł gratisowo umieścić w podpisie reklamę, że sprzedajesz poniemieckie cegły z rozbiórki


Serio ćwoku polizaj , jesteś ,aż tak mętnie głupi ,że możesz tylko ryć w pustynnym piachu .

LICZ na poranną rosę , z łaski PANA Prawda .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


zrozumienie przychodzi szybko Very Happy

nie leń sie policajna KURWO !
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wpadłeś nigdy na pomysł, że mam wyjebane na to jak mnie będą postrzegać w wirtualnym świecie? obudź się, chłopie. przewertuj jeszcze raz wikileaks, pobadaj trochę odtajniane akta wojskowe, przelicz ilość planet podobnych do ziemi, ilość znanych nam wymiarów, piktogramów i ich tłumaczenia. na koniec oczywiście sprawdź dogmaty religijne i starozytne zapiski na murach - wówczas będziesz miał jakiekolwiek prawo do śmiałych wypowiedzi bez robienia z siebie w istocie debila. tyle że ty zbyt serio traktujesz forum, więc ciężko ci będzie przewartościować swoje wrodzone upośledzenie intelektualne. Smile

a to co robisz te twoje hitlerowskie sposoby stawiania na swoim utwierdzają ludzi, że jesteś kompletnym bucem, choć to ich opinia, nie moja. zresztą nie chcę sie pastwić nad ofiara, to nie jest w moim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 21 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś potrzeba się OKREŚLIĆ A , wszelkim tchórznym tchórzom ,powiem jedno : WON DO JESTEM , FANTZJE /

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 21 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/youtube]
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 21 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 23 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eehhhh ... redmuluc ,tyle teori masz w głowie a dalej nie moge poczytać sobie kilku ciekawych tematów

http://davidicke.pl/forum/nowoczesne-tec.....19-30.html

Cytat:
Not Found

The requested URL /forum/nowoczesne-technologie-free-energia-przegl-d-encyklopedy-t1819-30.html was not found on this server.
Apache Server at davidicke.pl Port 80


a już myślalem ,że coś konstruktywnego się stworzy z delikatnej sugestii .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale widzisz Czekan...problem w tym, jest taki , ze 2012 nie jest problemem Redmuluca, tylko to ze on nie jest Redmuluc i moze o tym nawet nie wie ;p
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
nie wpadłeś nigdy na pomysł, że mam wyjebane na to jak mnie będą postrzegać w wirtualnym świecie? obudź się, chłopie. przewertuj jeszcze raz wikileaks, pobadaj trochę odtajniane akta wojskowe, przelicz ilość planet podobnych do ziemi, ilość znanych nam wymiarów, piktogramów i ich tłumaczenia. na koniec oczywiście sprawdź dogmaty religijne i starozytne zapiski na murach - wówczas będziesz miał jakiekolwiek prawo do śmiałych wypowiedzi bez robienia z siebie w istocie debila. tyle że ty zbyt serio traktujesz forum, więc ciężko ci będzie przewartościować swoje wrodzone upośledzenie intelektualne. Smile

a to co robisz te twoje hitlerowskie sposoby stawiania na swoim utwierdzają ludzi, że jesteś kompletnym bucem, choć to ich opinia, nie moja. zresztą nie chcę sie pastwić nad ofiara, to nie jest w moim stylu.



Pierdolisz jak potłuczony, tak się złożyło że zajmuję się tymi tematami kiedy ty jeszcze pewnie piłeś mleko. Odtajnianych akt przeczytałem trochę w życiu, przeliczyłem co nieco ... i wiem jedno taki tępy burak raczej nie będzie mi mówił do czego mam prawo a co nie. Kapiszi ? Jak ci się nie podoba mendo to odkryj swoją pysk i pogadamy na sympozjum jakimś skoro taki cwany za klawiatury jesteś. Co do mojego upośledzenia to raczej nie masz się co porównywać ze mną i mównic o moich wartościach które są poza twoim zasięgiem Jak na razie oprócz niewyparzonej mordy osiedlowego buraka masz limit 1 posta i piszesz w pierdolni... Pokaż mi co zrobiłeś...jakieś konkretne osiągnięcia to pogadamy. Póki co możesz sobie szczekać żałosny kundlu. Tak i zgadza się masz wyjebane...kompletnie, chamów trzeba trzymać krótko..zresztą jakbym miał kopać każdego psa na mojej drodze co szczeka to nigdzie bym nie zaszedł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój temat i wypraszam sobie takie traktowanie w nim ludzi redmuluc, jeśli chcesz sobie poszczekać to masz swoje forum i swoich fanów czy fanki, ale myślę, że raczej antyfanów/-nki.

[quote="redmuluc"]Jak ci się nie podoba mendo to odkryj swoją pysk i pogadamy na sympozjum jakimś skoro taki cwany za klawiatury jesteś.[quote]

Będziesz ty "mendo" miał okazję odkryć swoją twarz, będą sympozja w Wawie, ale póki co to od młodszego od siebie Marcina Dachtery możesz się uczyć kultury i inteligencji emocjonalnej (sprawdź w wikipedii co to znaczy)

Cytat:
masz limit 1 posta i piszesz w pierdolni


Wszyscy wiedzą, że gdybyś nie maiał swojego forum to tutaj dawno miałbyślimit 1, ale poza tym że miałbyś taki limit to jeszcze nikt by cię nie słuchał auć auć

Cytat:
chamów trzeba trzymać krótko


zapewne siebie miałeś na myśli, a teraz spadaj poczytać coś o świetle i miłości - najlepiej na swoim forum Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc zawistna fałszywa kurwo! nie ja ci zabraniam pisać o latających krowach i gówno o mnie wiesz więc nie zgrywaj kurwa profesora, będąc debilem. nie graj ze mną w ping ponga ty jebany niedorobiony kretynie tylko z bimim, bo to on gardzi tego typu wiedzą. masz problem z oczami chujem czy mózgiem nie moja sprawa, ale co ty teraz napisales to nie jeden chuj na tym forum by pewnie zapytał. kurwa wy i na tym forum i na tamtym jestescie jebanymi niedorobkami ludzi myslacych marnotrawiąc swoje zycie non toper a jak ktos ma inne zdanie to jeb blokady bany etc. gardzę wami smiecie jebane. co to kurwa mialo niby byc, obrona, atak przed czym co ja tu kurwo ci zlego napisalem. jestescie jebanymi pomiotami waszej pseudo prawdy. ze co niby mam tego nie napisac, ze 80% tematow z forum DI TO JEBANE BEZWARTOSCIOWE SCIERWO i wiara w gówno.. chciales prawdy to wlasnie ją poznales. sympozjum nt. czego waszego wodoglowia, frajerstwo rozbickiego czy silenie sie na experta dachtery i mieszanie faktow(choc ten 3 akurat jest z was najmądrzejszy). wypierdalaj kretynie, przypierdalasz sie z byle zazdrosci i te twoje akta, ktore niby czytales gdy ich oficjalnie nie mozna bylo odczytac.. pracujesz w kontrwywiadzie czy jaki chuj juz znam te wasze zalosne spiewki dzieci z wodoglowiem, gdybys je czytal to wiedzialbys gdzie zachowac umiar w jakich kwestiach, a tak szerzysz tylko dezinformacje. dojeb sie tego zjeba bimiego, aha zapomnialbym ze kurwa kurwie łba nie urwie. jestescie tacy sami, a udajecie lepszych od innych i to w waszym wykonaniu jest po prostu zalosne. wyladowuj frustracje na kims głupszym od siebie i nie marnuje mojego czasu, bo masz dziesiątki potencjalnych ofiar do ktorych mogles napisac z byle powodu, a wybrales oczywiscie jak zwykle mnie tępa kurwo nie wiesz w ktorej grasz druzynie to tym bardziej wypierdalaj niedojebany zawistny szmaciarzu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 12:04, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Mala"]To mój temat i wypraszam sobie takie traktowanie w nim ludzi redmuluc, jeśli chcesz sobie poszczekać to masz swoje forum i swoich fanów czy fanki, ale myślę, że raczej antyfanów/-nki.

[quote="redmuluc"]Jak ci się nie podoba mendo to odkryj swoją pysk i pogadamy na sympozjum jakimś skoro taki cwany za klawiatury jesteś.
Cytat:


Będziesz ty "mendo" miał okazję odkryć swoją twarz, będą sympozja w Wawie, ale póki co to od młodszego od siebie Marcina Dachtery możesz się uczyć kultury i inteligencji emocjonalnej (sprawdź w wikipedii co to znaczy)

Cytat:
masz limit 1 posta i piszesz w pierdolni


Wszyscy wiedzą, że gdybyś nie maiał swojego forum to tutaj dawno miałbyślimit 1, ale poza tym że miałbyś taki limit to jeszcze nikt by cię nie słuchał auć auć

Cytat:
chamów trzeba trzymać krótko


zapewne siebie miałeś na myśli, a teraz spadaj poczytać coś o świetle i miłości - najlepiej na swoim forum Rolling Eyes


Mala jak moglas uwidocznic braki emocjonalne redmuluca, przeciez ten wspanialy czlowiekj est wzorem dla innych bucow, burakow i kundli, ktorymi tak mocno pogardza, on juz wie wszystko i nie mozna kwestionowac zadnego slowa tego wspanialego madrego, przbudzonego i wszysko wiedzacego "czlowieka" ( a moze to nie jest czlowiek lecz ktos wiecej np gad Laughing ), od ktorego mozna tylko sie uczyc kultury, madrosci, dojzalosci, spokoju, wyrozumialosci, pokory, wspolczucia, bo on jest jedyny, wspanialy i nikt go kurwa nie docenia, Mala niech zdechnie w tym przeswiadczeniu ze juz wszystko osiagnal co bylo do osiagniencia na tej pieknej planecie zostawcie tego psychopate w spokoju, czyz nie widzicie jakim wielkim szczesciem jest mozliwosc czytania jego oswieconych postow na tym forum, niewdzieczne buce, buraki i kundle.





.
Powrót do góry
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

Będziesz ty "mendo" miał okazję odkryć swoją twarz, będą sympozja w Wawie, ale póki co to od młodszego od siebie Marcina Dachtery możesz się uczyć kultury i inteligencji emocjonalnej (sprawdź w wikipedii co to znaczy)


Ulżyłaś sobie szczeniaro to fajnie, teraz możesz już dalej chwalić się swoja indolencją i pisać kolejne posty dla półgłówków w pierdolni, sporo osiągnięcie jak na twój wiek i tak. To taka Mensa w twoim środowisku. Od mojej inteligencji emocjonalnej po prostu się odpierdol bo raczej to twoje zaczepne posty świadczą że masz defekty umysłowe jak np nieuleczalny idiotyzm. Ze swoi idolem Dachterą możesz w Pierdolni pogadać o jego teorii jezuitów, dogadacie się napewno.

I już dawno się przekonałem że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć...a pasożyty się tępi a nie hoduje...chyba że ktoś jest pokręcony.
jak twój "uczony" poziom przekroczy poziom Pierdolni (czli za jakieś 10 lat) to napisz mi coś mądrzejszego a może ciebie zaszczycę jakąś uwagą.
Póki co zasady są proste,...tępić troili...

Cytat:
zapewne siebie miałeś na myśli, a teraz spadaj poczytać coś o świetle i miłości - najlepiej na swoim forum Rolling Eyes


Och wybacz że zakłócam twoją radosną "wytwórczość" półgłówka NA TWOIM FORUM czyli w Pierdolni...tak to twoje miejsce. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tchórzliwe fałszywe zasrane zero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimbo napisał:

Mala jak moglas uwidocznic braki emocjonalne redmuluca, przeciez ten wspanialy czlowiekj est wzorem dla innych bucow, burakow i kundli, ktorymi tak mocno pogardza, on juz wie wszystko i nie mozna kwestionowac zadnego slowa tego wspanialego madrego, przbudzonego i wszysko wiedzacego "czlowieka" ( a moze to nie jest czlowiek lecz ktos wiecej np gad Laughing ), od ktorego mozna tylko sie uczyc kultury, madrosci, dojzalosci, spokoju, wyrozumialosci, pokory, wspolczucia, bo on jest jedyny, wspanialy i nikt go kurwa nie docenia, Mala niech zdechnie w tym przeswiadczeniu ze juz wszystko osiagnal co bylo do osiagniencia na tej pieknej planecie zostawcie tego psychopate w spokoju, czyz nie widzicie jakim wielkim szczesciem jest mozliwosc czytania jego oswieconych postow na tym forum, niewdzieczne buce, buraki i kundle.


Jakbyś nie zauważył...ja tylko idę przez wieś a kundle szczekają, ja ci rzucam kijek za płot a ty biegniesz i aportujesz aby poszczekać dalej radośnie- tak to działa. I do twojej wiadomości. Jaj sobie z was robię i pokazuje tylko czym jesteście...dzieciakami którym dano dostęp do internetu na gwiazdkę. Ja za mało się wkurwiłeś bo widzę że się ograniczasz...to wiec że tanie sztuczki podobnych jak ty pismaków z pierdoleni mam w dupie. Należysz pewnie do tej grupy która przejmuje się...a ja ci powiem że mam gdzieś zdanie bywalców pierdolni. Ja nie utożsamiam się z tym co pisze do was, mogę na szczać a wy i tak się zbiegniecie bo deszcz pada...
Laughing Laughing Laughing Zasada prosta, marna prowokacja i kundle szczekają....to zawsze działa, od lat doskonale. I wy myślicie że mnie nie stać na to ? Owszem stać...
choćby z nudów zobaczyć jak buractwo się produkuje na mój temat. I nie zarzucaj mi braku kultury w pierdolni..czy może masz wyższe standardy moralne...jak np dziewictwo u prostytutki...? Widzisz ja mam ten luksus że mogę to zrobić, patrzeć na was...i mówić " Do budy" a głupi kundel i tak nie pójdzie - tak to działa, wszystko jest umysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 24 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
tchórzliwe fałszywe zasrane zero.


Wow...długo nad tym myślałeś Laughing Laughing Laughing słabo coś...
ja tak mogę długo...i mogę się świetnie z wami bawić..ale brak czasu niestety mi ogranicza dobrą zabawę,
ale jak mówił mój przyjaciel...

Dzięki nagonce na ludność cywilną dowiesz się zatem wielu rzeczy... Smile
Już pojawiają się plusy całej akcji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Redmuluc ma problem z 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile