W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szef MFW zatrzymany za próbę gwałtu na pokojówce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9974
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 11 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to po prostu zemsta za to, że w "Inside Job" powiedział, że system jest lipny i trzeba go zmienić, bo inaczej wszystko się rozpieprzy?
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 11 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre kino .

Witamy w Nowym Jorku
Koleś , był chory , tak ruchał Smile
Cytat:
Historia sukcesu oraz kontrowersyjnego upadku francuskiego ekonomisty i szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Dominique'a Strauss-Kahna, który zostaje oskarżony o gwałt na kobiecie.



Mi się film podobał , ale zdania są mocno podzielone . Myślę , że ludzi razi to , że władcy tego świata tak właśnie się zachowują jak DSK . Nie dopuszczają myśli , że tak może być , gdyż burzyłoby to ich gówniany światopogląd , o dobrej władzy , opiekuńczej itd .

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21316/wit.....2014_.html

Ten film pokazywał człowieka , który w Zachodniej cywilizacji cierpi na nazwaną chorobą przypadłość , Seksoholizm . I ruchanie go zgubiło . Dla mnie DSK to postać tragiczna wręcz Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 11 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że nie bywacie w hotelach.
Jeśli pokój jest wynajęty to obsługa nie może tam wejść bez pukania.
Pytanie podstawowe dla czego ona tam weszła i nie wycofała się skoro wiedziała, że pokój jest zajęty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 11 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprawa ze Strauss-Kahnem jest dęta tak samo jak dęty jest film - który ma niby wzbudzić jakieś kontrowersje, ale szczerze powiedziawszy nie wiem jak ma to uczynić.
Takie zabawy - przynajmniej pokazane w filmie - jak Strauss-Kahn uskuteczniają setki tysięcy bogaczy oraz miliony przedstawicieli klasy średniej.
Strauss-Kahna tak jak Silvio po prostu było stać na droższe zabawy w odróżnieniu od przedstawicieli klasy średniej, którzy kończą na zabawach w różnego typu klubikach i agencjach, co oczywiście w Polsce jeszcze jest nieco mniej popularne, niż w takich Niemczech, Holandii dla przykładu.
Ludzie na szczytach władzy mają takie same instynkty, jak ludzie nie będący na szczytach władzy, ale mają zdecydowanie łatwiej w zakresie realizowania się w ramach owych instynktów - zarówno w zakresie czasu, jak i kasy.
Jedni, jak Hollande czy Sarkozy lubią zmieniać partnerki na dłużej a inni na krócej - Strauss-Kahn.
Z drugiej strony strony, przynajmniej na podstawie filmu, jakoś trudno mi zrozumieć to czemu Strauss-Kahn miałby nagle stać się gwałcicielem. Gość mógł mieć na jeden telefon najlepsze dupy w New York a postanowił sobie zgwałcić pokojówkę. Oczywiście jestem w stanie założyć, że Strauss-Kahn jest trochę szajbnięty lub ma jakieś nieznane nam dewiacje, ale film nam tego nie pokazuje, bo musiałby zapewne pokazać, zbyt wiele a wówczas taki film musiałby skończyć tak, jak skończyły "Oczy szeroko zamknięte" pocięte w drobny mak po śmierci reżysera. Tak patrzę na ten film i tak patrzę na zdjęcie, i mimo wszystko coś mi się nie zgadza Smile



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 11 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Prawdziwość tego oskarżenia kłóci się z logiką i moją inteligencją. Stawiam bitcoina przeciwko orzechom, że facet został wrobiony.
Prz okazji: jest tu jakieś konto BTC na zasilenie forum?


Ponownie miałem rację. Jakież to nudne....
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 14 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotr147 napisał:
Widać, że nie bywacie w hotelach.
Jeśli pokój jest wynajęty to obsługa nie może tam wejść bez pukania.
Pytanie podstawowe dla czego ona tam weszła i nie wycofała się skoro wiedziała, że pokój jest zajęty.

Wow, ty za to jako stały bywalec wiesz również , że w apartamencie jakim zatrzymał się DSK dyrektor zarządzający MFW , ubiegający się o fotel prezydenta Francji , kibel musi być znacznie dalej od drzwi niż w klasie ekonomicznej Wink
Co sugeruje , że musiałaby łazić po apartamencie . A to jest nie do pomyślenia w jakiejkolwiek kulturze . Chyba , że to była perfidna prowokacja DSK , zboczeńca Wink który wywiesił zawieszkę na drzwiach : posprzątaj mnie i siedział na golasa przed drzwiami , czekając na ofiarę Very Happy . A że pasztet się trafił Wink


A mnie wszystko gra @El
piszesz:
Cytat:
Takie zabawy - przynajmniej pokazane w filmie - jak Strauss-Kahn uskuteczniają setki tysięcy bogaczy oraz miliony przedstawicieli klasy średniej.
No i co z tego . Wiemy o tym , albo co niektórzy przypuszczają . Ba w tym filmie mało pokazują , bo , żeby tak gość koło 60tki mógł dymać cały dzień to musi przytulić koko do nosa .

Cytat:
Z drugiej strony strony, przynajmniej na podstawie filmu, jakoś trudno mi zrozumieć to czemu Strauss-Kahn miałby nagle stać się gwałcicielem. Gość mógł mieć na jeden telefon najlepsze dupy w New York a postanowił sobie zgwałcić pokojówkę. Oczywiście jestem w stanie założyć, że Strauss-Kahn jest trochę szajbnięty lub ma jakieś nieznane nam dewiacje, ale film nam tego nie pokazuje, bo musiałby zapewne pokazać, zbyt wiele a wówczas taki film musiałby skończyć tak, jak skończyły "Oczy szeroko zamknięte" pocięte w drobny mak po śmierci reżysera.

Czym większa władza tym poziom atrakcji wzrasta . Zresztą tytuł filmu dostarcza nam dużo informacji . Wręcz jest jak ostrzeżenia dla wszystkich którzy nie służą tej mafii .
DSK przeginał i kompromitował swój urząd zbyt nachalnie i oficjalnie w dodatku starował na fotel prezydenta Francji . Ruchacz prezydentem Francji Laughing Caligula XXI wieku , i te orgie na Wersalu Smile
Kolejny etap po gwałcie to ruchanie nietypowych zwierzą Smile
Może miał film by wyruchać czarna grubą brzydką z wielkimi warami pokojówkę , czemu nie, mój kumpel ma film na karlice , jebnięty jakiś czy tylko lubi urozmaić sobie życie Wink

DSK , zrobił swoje , DSK musiał odejśc , bo zachować się przy stole nie potrafił . Siorbał i mlaskał za co został upomniany przez swoich przyjaciół, po czym pozwolili mu pozostać w pokoju gdzie jest stół na którym dzieli się i pożera łupy , bo tak historia DSK się kończy :
Cytat:
Ostatecznie zarzuty wobec byłego już szefa MFW w tej sprawie zostały wycofane wobec uznania przez prokuratorów zeznań pokojówki za niewiarygodne w zakresie zmuszenia do stosunku seksualnego...

A to , żeby nie upierał się przy startowaniu do prezydentury :
Cytat:
... Dominique Strauss-Kahn został w tym samym czasie pozwany o próbę zgwałcenia w 2003 przez francuską dziennikarkę Tristane Banon[9]. Przedstawione zarzuty uniemożliwiły mu w praktyce start w wyborach prezydenckich w 2012, w których miał zamiar wziąć udział

Ale koledzy nie zapomną o koledze, głodu nie poczuje , ale o dawnych latach Sytości niech zapomni :
Cytat:
We wrześniu 2013 podano, że Strauss-Kahn wykupi 20% udziałów i zostanie prezesem Anatevka SA, firmy luksemburskiej z branży finansowej notowanej na giełdzie w Paryżu, która ma zmienić nazwę na LSK (Leyne, Strauss-Kahn & Partners)

Zapewne koledzy od żarcia , w ten sposób dosypali mu bromu do żarcia Laughing


Takie filmy trzeba robić i ludzie muszą je oglądać , by zobaczyć jak nas ruchają . Bo ten film jest o ruchaniu ludzi dosłownie i w przenośni . Tych pięknych dziwek i tych brzydkich pokojówek . Dosadnie mówi mamy władze i was ruchamy Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 14 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie piszę, że źle iż takie firmy powstają - niech sobie powstaje co może, bo to jest sztuka a winniśmy mieć wolność w tym względzie. Niech odbiorca myśli, niech ocenia, niech wyciąga wnioski.
Zupełnie inną sprawę jest to, że nie zgadzam się z tobą, iż w dzisiejszym świecie to, że Strauss-Kahn sobie ruchał w nadmiarze w ogóle kogokolwiek z jakiś tam Wielkich poruszało. Zobacz sobie "Wilka", gdzie byle maklerzyna jakich na pęczki uskutecznia dokładnie takie same zabawy i nikogo to nie rusza. W Polsce w pewnych kręgach nikogo również to nie rusza i zapewniam cię, że nie są to już jakieś kręgi wygórowane a więc tym bardziej nie rusza to nikogo w USA czy UE.
Być może ty się doszukujesz jakiś metafor. Mi wyłącznie chodzi o fakt, że ten film nie pokazuje niczego, co wskazywałoby na jakieś negatywne strony Strauss-Kahna, które miałyby sprawić, że go ujebano, ani z punktu widzenia maluczkich - chyba, że w jakiś nadal tradycjonalistycznych społecznościach jakowych w zachodniej Europie, a chyba do tych ludzi firm jest kierowany, praktycznie nie istnieją, ani z punktu widzenia Wielkich, którzy również przy otwartej przyłbicy robią toż samo - przykładów jest bez liku.
Ponadto Strauss-Kahn mówisz, że z powodu "ruchaczowania" został zablokowany z prezydenturą.
Przecież Francuzi mieli jednego ruchacza Sarkozy'ego jeżdżącego na zabawy nawet do Kadafiego i biegającego z owym po burdelach Paryża. Teraz Francuzi mają ruchacza drugiego, który ochoczo zwiedzał posiadłości Berlusconiego a dziś bawi się dalej. Innymi słowy nie są do dla mnie żadne przesłanki w kwestii ujebania Strauss-Kahna, bo takie rzeczy - szczególnie we Francji - możesz uskuteczniać bez obaw a i tak możesz się w prezydenturę bawić.
Być może film jest jakowymś przesłaniem dla "średniaków" od Wielkich, ale jak dla mnie nie jest żadną wskazówką dla maluczkich w kwestii powodu jego ujebania.
Natomiast film sprzedaje wg. mnie tzw. psychologizację. Strauss-Kahn lubił nadmiernie ruchać, więc nagle postanowił przekroczyć barierę dźwięku i postanowił zgwałcić. Naprawdę trzeba się bardzo starać intelektualnie, by bez dodatkowych wyjaśnień przyjąć takową psychologizację. Nie należę do ruchów feministycznych, queer, itp. więc owych elementów brakujących do stworzenia rzeczywistego ciągu zdarzeń czy też zrozumienia motywów Strauss-Kahna mi niestety brakuje.
W sprawie Strauss-Kahna chodziło o coś zupełnie innego a film o tym się nawet nie zająknął.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 26 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hiszpania: Rozpoczął się proces byłego szefa MFW oskarżonego o defraudację 26 września 2016 PAP

Przed sądem w Madrycie rozpoczął się w poniedziałek proces byłego szefa MFW Rodrigo Rato, który wraz z 65 innymi osobami jest oskarżony o sprzeniewierzenie funduszy hiszpańskiej grupy bankowej Bankia za pomocą służbowych kart kredytowych.

Rato, który na czele grupy Bankia stał w latach 2010-2012, został wygwizdany przed sądem przez grupkę manifestantów.

"Złodzieje", "Bandyci" - krzyczał 65-letni emerytowany kierowca Antonio Hernandez, gdy Rato i inni oskarżeni wchodzili do budynku sądu. Mężczyzna oskarża ich o "zrujnowanie życia" tysiącom drobnych klientów oszczędzających w bankach tak jak on.

Oprócz Rato oskarżonymi są szefowie i członkowie rad nadzorczych w banku Caja Madrid, jednej z kas oszczędnościowych, które w 2011 roku w wyniku fuzji utworzyły grupę Bankia. Wydali oni na cele prywatne, w rodzaju safari w Afryce czy zakup biżuterii i innych artykułów luksusowych, około 12 mln euro w latach 2003-2012.

Rato w latach 2004-2007 był dyrektorem zarządzającym MFW i ważną postacią w rządzącej w Hiszpanii konserwatywnej Partii Ludowej (PP). Do 2004 roku był wicepremierem ds. gospodarczych i ministrem gospodarki, a w skład rządu po raz pierwszy wszedł w 1996 roku.

Skandal związany z używaniem korporacyjnych kart bankowych wybuchł w styczniu 2015 roku i pociągnął za sobą wystąpienie z Partii Ludowej Rato, który był człowiekiem stojącym blisko przywódcy PP i premiera Mariano Rajoya.

Przewiduje się, że proces potrwa do grudnia. (PAP)
http://forsal.pl/wydarzenia/artykuly/978.....dacje.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szef MFW zatrzymany za próbę gwałtu na pokojówce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile