W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sprawa pana Jerzego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7196
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pan Jerzy powinien zostać usunięty z forum ?
Tak
53%
 53%  [ 23 ]
Nie
46%
 46%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


PRAWDZIE OBIEKTYWNEJ
i jak jestes taki wszechwiedzacy to powiedz w prostych
slowach co mamy robic abys byl szczesliwy -O TO DBAM SAM - i my -NIE MAM POJECIA CO ZROBIC ZEBYS BYL SZCZELIWY.

to chyba nie wymaga specjalnego komentarza ...
MASZ RACJE.
NIE WYMAGA.


Niby na podstawie czego panie Jerzy mamy ci przyznać rację ? Powtarzasz tylko czysty bełkot.
Żądasz przede wszystkim przytakiwania. Waldeklena dobrze wyczuł że chcesz tylko poklasku.

Wybrałeś jednak niewłaściwy sposób do tego celu kolega, i to wybitnie nie właściwy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jerzy. Niech sie Pan przyjrzy pracy archeologa. Jakiego narzedzia uzywa archeolog?

Pedzelka.

Pan wymachuje kilofem.

Wielu uznalo Jerzego za prowokatora. Prawda jest smutniejsza. Pan Jerzy nie był w stanie zmierzyc sie z trudnym i dosc zakłamanym tematem i po prostu zdziwaczal. Taki zbzikowany debunker robi wiecej szkody niz pozytku. Mieszanie oczywistych bredni z prawda i podlewanie tego niezdrowymi emocjami sluzy zadeptaniu temu o co niby wlaczy debunker - prawdy.

Ciekaw jestem czy pan Jerzy majac do dyspozycji maszyne czasu nie balby sie przeniesc do 1941 z opaska z gwiazda dawida na reku. Powaznie.

Ja bym sie bał.

10 milionow, 6 a moze 2. Takie to wazne? Przeciez bez podwazania holokaustu łatwo wykazac, ze to temat nadmuchany przez propagande. Nawet oficjalne dane holokaustowe blakna z okrucienstwami XX wieku. Przycmic holokaust mozna spokojnie opisujac wielki glod na Ukrainie - celowa robote Stalina, ktora pochlonela 6 milionow istnien. Albo jeszcze lepiej. Wskazujac aktualne zbrodnie syjonistow w Palestynie.

Ale nie plujac na groby pomordowanych Zydów! Panie Ulicki. Pan nie masz za grosz wyczucia. Poza tym nie umie pan trafic do czytelnika. Czy komus bedzie sie chcialo czytac taki watek, wyciagac z niego onformacje i je weryfikwac? Jest tylko pan i 2,3 osoby bezposrednio zaangazowane w dyskusje. Poza tym kilka osob, ktore cos tam dopisza ale nie czytaja pnskich postow. Czemu? Bo to istny słowotok. Zamiast napisac uporzadkowany, przemyslany artykul i podac bibliografie (zrodla), pan woli napieprzac sie z ludzmi po forach. Chore!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy


i jak jestes taki wszechwiedzacy to powiedz w prostych
slowach co mamy robic abys byl szczesliwy -O TO DBAM SAM - i my -NIE MAM POJECIA CO ZROBIC ZEBYS BYL SZCZELIWY.

to po co piszesz na forum PRAWDA ,zeby nas unieszczesliwic ?

jerzy
to chyba nie wymaga specjalnego komentarza ...
MASZ RACJE.
NIE WYMAGA.
J

jednoczesnie sie uczysz i kompromitujesz


waldeklena
jerzy twe poszukiwanie prawdy zatrzymalo sie na zydach .
jerzy pytanie powinno byc czemu zydzi robia to co robia? ,to tez ludzie
tak samo w spiaczce jak ty .nawet nie zdajesz sobie sprawy ,ze im pomagasz .

to jest glowne pytanie do ciebie jerzy .ogolnie to sa pytania ,ktore tu sie
rozpatruje ,jeszcze tego nie dostrzegles

przebudzony
Waldeklena dobrze wyczuł że chcesz tylko poklasku.

przebudzony ja najpierw wyczulem ,a potem sprawdzilem moje
przypuszczenie i niestety potwierdzilo sie to dla mnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Panie zaspany. Proszę darować sobie patriotyczne frazesy. Patriotyzm to tylko jeden ze sposobów manipulowania masami, by były posłuszne.

Co do sprawy pana Jerzego ja nie szukam dziury w całym. Jesteśmy wolni ale ponosimy odpowiedzialność za to co robimy. W przypadku pana Jerzego może to być odpowiedzialność karna. Jerzy daje jedynie pretekst do zamknięcia forum i może do tego posłużyć wcześniej wymieniony paragraf.


Szanowny Kolego Przebudzony!

Nawet jako oponentowi w dyskusji czuje sie w obowiazku podziekowac za cierpliwosc i utrzymanie na tym poziomie wymiany zdan czy pogladow o ktorym to poziomie mozna jeszcze mowic-normalny,ludzki czy przyzwoity. Przyznam szczerze ze we mnie emocje czesto wyprzedzaja spokojny tok myslenia czy dyskusji , co nie znaczy ze czerpie jakies sado czy maso przyjemnosci z podoszenia glosu na innych! Moge tylko jeszcze raz przeprosic bo nie bylo moim zamiarem obrazanie kogokolwiek a tym bardziej Ciebie kolego! Nie jestem jakims zausznikiem czy obronca Idei Jerzego ,choc moze nie slepo ale uznaje wiekszosc Jego argumentow, w ktorych tak naprawde najczesciej
przytacza na ich poparcie liste czy pojedyncze linki pod ktorymi mozna znalezc na angielskojezycznych stronach podobne do jego przemyslenia i "odkrycia". Jest takie madre powiedzenie ze" historie tworza wybitne jednostki"...... moze parafrazujac ta mysl mozna by powiedziec ze dzisiaj historie -ta prawdziwa - tez moga nam odslaniac tylko jednostki -jesli juz nie wybitne-to przynajmniej niczym Bohun w Sienkiewiczowskim "Potopie- do szalenstwa odwazne! Niestety doszlo do tego ze trzeba byc takim by glosic oczywista prawde!! I nie chodzi tu wylacznie o Jerzego! Czyz nie znane sa Ci szykany ktore poniesli tacy intelektualisci jak Irving, Finkelstein, Shahak, Ratajczak czy dziesiatki innych po ktorych nazwiska musialbym siegac do internetowej kopalni bo umknely mi w tej chwili z pamieci . Za co te szykany??? Ano za to tylko ze poczuli sie ludzmi wolnymi i zechcieli glosno powiedziec to co podyktowalo im sumienie i lata ich dociekan! Czyz mozna porownac slowo np dr Ratajczaka przeciw Zydowskiej historii z potega zydowskiej sily ktora dysponowali w czasie i po II wojnie?? I przeciez dr Ratajczak nie narzucal nikomu swojej wersji historii!?... Dawal ja tym ktorzy tego chcieli!... czyli tym ktorzy zechcieli kupowac jego ksiazki. Czyz gdyby nie mial poczucia patriotyzmu ktory tak Cie kolego "razi", bylby w stanie tego dokonac ? A idac dalej..... czyz Polsce nie tacy wlasnie ludzie sa najbardziej potrzebni?... Polityczne frazesy?... Opium dla mas???.... mozliwe.... Watpliwy to co najmniej Polak ,ktory ponad polskie frazesy -jesli nawet patriotyczne -przedklada obcy chleb ktorym go karmia z obcej reki!?... Bo nie samym chlebem...itd...prawda?. W jednostkach madrosc , w masie sila!.... Jak pogodzic te przymioty i stworzyc jedno; Madra mase rozumiana jako narod?.... Daleko nam do tego choc to przeciez tak blisko... boc kazdy z nas taki madry , a juz dwoch takich madrych to masa... madra masa!!... czyzby tych dwoch to my?! ... Spojrz na to z boku.... dom sie pali a dwoch sie kloci czy lepiej go ratowac czy uciekac z niego! Juz tysiac lat bez mala poznawali Zydzi nasz polski charakter narodowy!. Czyz mozna wierzyc ze go jeszcze nie poznali? A jesli znaja wiedza jak uczynic z naszej- swoja Ziemie Obiecana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Panie Jerzy. ...

...Przycmic holokaust mozna spokojnie opisujac wielki glod na Ukrainie - celowa robote Stalina, ktora pochlonela 6 milionow istnien. Albo jeszcze lepiej. Wskazujac aktualne zbrodnie syjonistow w Palestynie.

Ale nie plujac na groby pomordowanych Zydów! Panie Ulicki. Pan nie masz za grosz wyczucia.
dokładnie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
To prowokacja i przy tym straszny śmieć.


Ty Multicar!

A Ty co?.... z Zakladu Oczyszczania Miasta przybywasz ze widzisz od razu smiecie?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten temat udowadnia, że lubimy się bardziej wykłócać niż dochodzić do prawd Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:15, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck napisał:
I ten temat udowadnia, że lubimy się bardziej wykłócać niż dochodzić do prawd Laughing

żeby tylko ...
... przecież to nasz "sport narodowy" Wink Laughing





Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie plujac na groby pomordowanych Zydów! Panie Ulicki. Pan nie masz za grosz wyczucia. Poza tym nie umie pan trafic do czytelnika. Czy komus bedzie sie chcialo czytac taki watek, wyciagac z niego onformacje i je weryfikwac? Jest tylko pan i 2,3 osoby bezposrednio zaangazowane w dyskusje. Poza tym kilka osob, ktore cos tam dopisza ale nie czytaja pnskich postow. Czemu? Bo to istny słowotok. Zamiast napisac uporzadkowany, przemyslany artykul i podac bibliografie (zrodla), pan woli napieprzac sie z ludzmi po forach. Chore!

Jeden z forumowiczow zaznaczyl cos czego inni "nie zauwazyli" :ja podrzucam konkretne informacje a w zamaist jako argumenty mam takie cos jak to powyzej.
Klasa.

Wystarczy ,ze ktos ,tak jak zaspany ,poeknie po polsku i logicznie potrafi uzasadnic swoj poglad i od razu zostaje zaliczony do moich "wspolnikow"
Jesli slowa o "rozdwojeniu jazni Jerzego" sugeruja ,ze np."zaspany' i ja to ta sama osoba zadajcie sobie pytanie co tu jest chore.
Wesolych Swiat

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy

Jesli slowa o "rozdwojeniu jazni Jerzego" sugeruja ,ze np."zaspany' i ja to ta sama osoba zadajcie sobie pytanie co tu jest chore.


zmartwie cie jerzy kiedy to pisalem nie czytalem i nie widzialem postow
zaspany .


uklony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:29, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zacznij czytac albo nie zabieraj głosu. Z samej niecheci do tego zagadnienia, badz osoby masz taki olewczy stosunek do nowego forumowicza?

Jerzy - zacznij cytowac tak, zeby było widac wyraznie co jest cytatem a co nie.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:59, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jest naprawdę tragiczne?

Jeszcze za naszego życia odejdzie ostatni świadek tamtych wydarzeń. I wtedy taka osoba jak pan Jerzy będzie mogła wymyślać jeszcze lepsze bajki zupełnie bezkarnie i dzielić się swoją wspaniałą wiedzą z książek i periodyków wątpliwych autorów jeszcze śmielej niż na tym forum.

Możemy wyrzucić podręczniki historii ze szkół, pamiętniki świadków spalić na stosie i może nawet przeprosić niemców za pomówienia, ale puki żyją ludzie, którzy przeżyli tamte dni możemy i musimy ich słuchać. Ja robię to gdy tylko mam okazję. Wysłuchałem wiele relacji. Żadna litera nie zastąpi słów świadka.

Ktoś wspomniał, że zaglądający na to forum gość może się delikatnie mówiąc zniesmaczyć. Ja gdy pierwszy raz poczytałem niektóre wypowiedzi na tym wątku postanowiłem usunąć profil. Ale po przeczytaniu całości, zobaczyłem, że to zwykła prowokacja albo bimi wyjechał na święta. Za to "starzy" forumowicze zachowują w tej dyspucie klasę. Nie mniej forum o tak dobrych i wartościowych, czasem nawet szokujących tematach nie powinno psuć się takim tematami.
Smutne i przygnębiające to nieco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale puki żyją ludzie, którzy przeżyli tamte dni możemy i musimy ich słuchać. Ja robię to gdy tylko mam okazję. Wysłuchałem wiele relacji. Żadna litera nie zastąpi słów świadka.
"

To zaptyaj tych swiadkow czy widzieli "komory gazowe " i tp.

Ale :

"Albo prawa natury zostaly zawieszone pomiedzy 1939-1945 i tedy zydowski "holokaust' jest mozliwy albo prawa natury (fizyki ,chemii i tp )
sa niezmienne a wtedy holoksustyk nie mogl miec miejsca"
KONIEC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik
nie czaisz o co chodzi ? zacznij czytac i uzyj mozgu .jerzy sam sie w konia
robi.niespodziewalem sie ze tak szybko .
jak to ludzie nazywaja profil psychologiczny ,pamietaj albercik ,ze ja
od pierwszego postu jerzego cos dostrzeglem .ale po co wszystko pisac ,
samo sie napisze .otworz oczy na internet to moze tez zobaczysz ,a jak nie
to tak jak mowie ,ze to co mowie jest smieszne .ha ha . wiec smiej sie ze mnie i mojej glupoty .ok Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

To zaptyaj tych swiadkow czy widzieli "komory gazowe " i tp.



pytałem - widzieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldeklena: Nie wazne teraz co robi. Skoro popełnia ewidentne błedy, to ty tym bardziej mogł bys przyjac odpowiednia postawe, a problem sam powinien sie rozwiazac. Uzywam mozgu.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
waldeklena: Nie wazne teraz co robi. Skoro popełnia ewidentne błedy, to ty tym bardziej mogł bys przyjac odpowiednia postawe, a problem sam powinien sie rozwiazac. Uzywam mozgu.


masz racje albercik ,za szybko mysle z wlasnej glupoty i samozachwytu . trzeba bylo poczekac . Rolling Eyes Rolling Eyes .po prostu nie wytrzymalem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:42, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:

To zaptyaj tych swiadkow czy widzieli "komory gazowe " i tp.



pytałem - widzieli

To daj jakies namiary na tych swiadkow bo chcemy wydac ksiazke i wlasnie wiadkow nam brakuje.Szkoda by by bylo ,zeby ich wiedzy w naszej ksiazce zbaraklo.
Moze konkretnie?

Bo na razie to raczej belkoczecie sobie beztrosko z daleka od tematu.
Przestancie pisac o Jerzym a zacznijcie na temat.




"Grupa Zydow czekajaca na gas-van w obozie w Chelmnie"

Super !!!
mamy nastepny dowod na holkuastyk
TEZ POCHODZACY Z JEDENJ Z HOLO--poprawnych stron.

Nawet mam zdjecie tego "gas-van " na ktory oni czekaja:




Straszne.
Tyle tylko ,ze jest to aoutobus z generartorem produkujacycm tzw.holzgas czyli gaz drzewny.
Bardzo trujacy .Tyle tylko ,ze nikt nie wpadl na pomysl aby tego srodka uzywac do innego celu niz napedzanie pojazdow.
I jak do tej pory nie ma zadnych dowodow na cos innego poza holo-breniami.
Msz okazje byc pierwszym ,ktory przejdzie do historii jesli masz takowe:prosze bardzo.
Czekamy.Tylko konkretnie prosze.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Bo na razie to raczej belkoczecie sobie beztrosko z daleka od tematu.
Przestancie pisac o Jerzym a zacznijcie na temat.

Jerzy



O ile wiem temat to : Sprawa Pana Jerzego czy coś takiego ; ]

Chyba się już pogubiłem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JACK




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo sie znam w temacie,ale tez cos wyszukalem.Ale poczytac zawsze mozna. http://rodman.most.org.pl/Archiwum/IIWS/4.htm http://rodman.most.org.pl/Archiwum/IIWS/5.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Bimi.
No i mamy odwrócony zmasowany atak.
Czy doczekamy się interwencji moderatora?
Czy profil forum ujawnia się, czy jest zmieniany?

Ważne aby ze wszystkiego co się dzieje wyciągać
wnioski i budować wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ważne aby ze wszystkiego co się dzieje wyciągać
wnioski i budować wiedzę. "

Wyciagaj...nawet przy ludziach Smile
I ucz sie..
Nawet samotnie jesli przy ludziach sie wstydzisz... Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jerzy - witam, bo jeszcze nie miałem okazji zwrócić się bezpośrednio, z powodu zajęć przedświątecznych.

W odróżnieniu od większości uczestników forum, nie odbieram Twoich wypowiedzi wrogo i uważam, że jesteś tutaj cennym "nabytkiem", nawet gdyby Twoje wypowiedzi traktować jedynie w kategorii prowokacji intelektualnej. Po prostu, niektóre sprawy, nawet dla uczestników tego forum, są może zbyt szokujące, w związku z czym reagują oni na zasadzie (poprawno)politycznych psów Pawłowa.

A teraz do adwersarzy Jerzego. Holokaust należy niewątliwie do spraw trudnych. Penalizacja tzw. "kłamstwa oświęcimskiego" jest pewnym zagrożeniem prawnym dla forum, ale nie dajmy się zwariować terrorowi politycznej poprawności i nie bójmy się formułować pytań oraz próbować udzielać na nie odpowiedzi. W końcu, jeżeli mamy mówić o prawdzie, to nie bójmy się rozmawiać na każdy temat, który budzi wątpliwości. Dla mnie karanie za tzw. kłamstwo oświęcimskie, to przykład karania za poglądy, nie mające swojego precedensu we współczesnych demokracjach. Dlaczego zresztą dotyczy to tylko sprawy zbrodni na Żydach, a nie na Polakach czy innych nacjach? Znów mielibyśmy do cznienia z casusem "narodu wybranego"? Ponadto, zauważmy pewien absurd - z jednej strony likwiduje się karę śmierci, co miałoby rzekomo świadczyć o liberalizacji prawa, a z drugiej strony wsadza się do więzień za poglądy - czy w tym jest jakaś logika?

W wolnym kraju zasada powinna być taka - jeżeli ktoś czuje się obrażony czyjąś wypowiedzią, to na to są sądy i pozwy o naruszenie dóbr osobistych, przy czym ściganie powinno odbywać się zawsze na wniosek pokrzywdzonego. Wprowadzenie ścigalności "kłamstwa oświęcimskiego" z urzędu wprowadza niebezpieczny, totalitarny precedens do systemów prawnych, który ułatwia rozciągnięcie tej zasady na inne poglądy, niemiłe rządzącym. Logika wydarzeń wskazuje, że w najbliższym czasie w UE może nastąpić penalizacja homofobii, ksenofobii i rasizmu (czytaj: antysemityzmu). To już będzie, bez żadnych cudzysłowów, nowy Związek Sowiecki, tym razem Republik Europejskich. To zagrożenie trzeba widzieć już dzisiaj, w związku z czym lęk przed dyskusją na temat Holokaustu i warczenie na Jerzego odbieram jako przejaw efektów politycznej tresury w kierunku wychowania obywateli nowego, wspaniałego, orwellowskiego świata.

Zastanówmy się, co będzie, jeżeli kiedyś zostanie ustalony zakaz kwestionowania oficjalnej wersji wydarzeń 9/11 - wtedy nie pozostanie nic innego, jak zlikwidować forum, o ile wcześniej nie uczyni tego Wielki Brat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy. Bardzo cię proszę nie bądź naiwny. Nie broń szkodnika.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Przebudzony - myśl tak dalej, a wkrótce nie będziesz mógł zakwestionować, że to Polacy zorganizowali Holokaust, bo trafisz do pierdla. No, chyba że "Przedsiębiorstwo Holokaust" wydoi z Polski te 65 mld (miliardów!) dolców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sprawa pana Jerzego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile