W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2  
Podobne tematy
9/11 i WTC - fizyka zbrodni dla uczniów gimnazium  
WTC 1&2 - dlaczego runęły?395
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 35614
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Samo uderzenie Boeingów nie miało wpływu na zawalenie WTC ponieważ do momentu zawalenia minęło sporo czasu.


Laughing

Cytat:
Widać? Wprowadziłeś przed wybuchem markery i je obserwowałeś? Radar? Rentgen? Ja widzę chmurę pyłu.


Cos slabo sie filmikom przygladales. Wyraznie widac odchylajace sie w bok elementy zewnetrznego rdzenia ktore nastepnie odrywaja sie i sila pedu leca dalej. A co do podlog - to skoro byly one odcinane od rdzenia to jak poszycie mialo je za soba pociagnac ?

Cytat:
Widzisz poszycie wystrzelone na ponad 100 metrów i nie dziwisz się?


Nie dziwie sie bo nie mam czemu - dziwilbym sie gdyby bydynek mial 50m wysokosci.

Cytat:
Widzisz potok roztopionego metalu i nie dziwisz się?


A czemu mam sie dziwic - ze stopy aluminium sie topia juz temperaturze 600 stopni ? Ze lejacy sie metal spadajac staje sie srebrny ? Jaki ma byc -- zielony ?

Cytat:
Widzisz na zbliżeniach jak poszycie dosłownie eksploduje i nie dziwisz się?


Czemu mam sie tu dziwic ? Ze w wyniku uderzen spadajacych wewnatrz pieter widac jak sie trzesie ? A co ma robic - stac niewzruszone niczym Sueprman ?

Cytat:
Zakładając nawet ten naiwny pancake to ono powinno osunąć się, opdaść. Ale nie poszybować na 2 szerokości budynku.


A na jakiej podstaiwe twierdzisz ze nie powinno poszybowac ?? Przyjrzyj sie lepiej filmikom jak zachowywaly sie nawet pojedyncze belki. Twoim zdaniem jak cos nie jest szybowcem to nie moze szybowac ? Smile

Cytat:
Przeceniasz samoloty. Wiadomo, że objetośc bryły samolotu jest za mała by usparawiedliwić podciecie dostatecznej liczby filarów. Wieże stały jeszcze długo po uderzeniu. Działał zatem jeszcze jeden czynnik. Porównanie do Madrytu jest potrzebne, bo zwolennicy wiadomej wersji pierdzili coś o osłabieniu stali i nacisku lotnisowca klasy Nimitz. No to mają Madryt: pożar o w kolorze żótoniebieskim, a nie czerwonym (i to niewiele) + 20 do 30 razy dłuższa ekspozycja + podobna liczba pieter nad płonącą strefą.


No ale dalej nie widze jakiegokoliwek usprawiedliwienia dla porownywania obu konstrukcji. Chcesz mi tu wmowic iz pozar w Madrycie = pozarowi WTC ?? Ze uszkodzenia rdzeni, i izolacji termicznych nie mialy zadnego wplywu na zawalenie sie wiez bo w Madrycie tez sie palilo ? U mojej babci tez sie palilo i caly domek runal - nie bylo pieter ktore naciskaly a i tak sie zawalil - czy moge wiec porownac go do pozaru WTC tak jak ty to robisz z pozarem w Madrycie ? Nie uderzyl go samolot, palilo sie raptem kilka godzin, nic nie naciskalo od gory - chyba bardziej pasuje - prawda ?



Cytat:
..dziekujemy wrednemu manipulantowi [ choć w tym przypadku właściwszym byłoby, wrednemu oszustowi niby działajacemu w imieniu officjalnego, a oszukujacemu] nawet szacuinkami z oficjalnego raportu,


A mozesz mi wskazac w ktorym miejscu widzisz roznice pomiedzy tym co ty wkleiles a tym co wkleil Adun ?
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vkali twoj czwarty obrazek, a moj.. faktycznie ogromna roznica..

Cos czuje ze inteligencja forum sie zaraz zleci, aby wymyslic wspolna wersje... xD
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
vkali twoj czwarty obrazek, a moj.. faktycznie ogromna roznica..

Cos czuje ze inteligencja forum sie zaraz zleci, aby wymyslic wspolna wersje... xD


..nie zaskoczyłeś mnie,... większego beema niz ty jeszcze nie spotkałem,..bush przy tobie to geniusz, choć w sumie jest zwykłym debilem
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito77. Juz ci kiedys powiedziałem co sądzę o dojrzałości umysłowej osobnika sadzacego 20 cytatów a pod nimi jakże celne uwagi, np.

Cytat:
Jaki ma byc -- zielony ?


Przeciez na forum temat koloru aluminium i stali były przedyskutowane. Zachowujesz się jak twój kolega Adun. W watku, gdzie podano link na wywiad z Jarkiem Kupscem Adun zadawał pytania na które odpowiedź była... w tym wywiadzie. Adun po prostu obsikał drzewko. Znaczy teren moczem i nic więcej.

Dyskusja może byc rozwojowa, np. dotyczyć siły z jaką wylutują stalowe belki. To co prezentujesz to bezmyślny upór. Słuszny wybór Smile. Należy odrzucic logikę, bo na gruncie logiki można dostać po dupie tak jak Mariush swego czasu, bo ujął się ambicją i podszedł do tematu merytorycznie. A na plaszczyznie merytorycznej nie ma już tak lekko. Wyliczenia pedu powietrza, uzasadnianie wyboczenia, uzasandienie skalowania grawitacji w modelowaniu... Wychodza braki.

Zdecydowanie lepsze dla was jest dziecine przekomarzanie. Pozwolisz, że daruje sobie ta niezbyt rozwijajaca zabawe. papa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vkali napisał:
Adun napisał:
vkali twoj czwarty obrazek, a moj.. faktycznie ogromna roznica..

Cos czuje ze inteligencja forum sie zaraz zleci, aby wymyslic wspolna wersje... xD


..nie zaskoczyłeś mnie,... większego beema niz ty jeszcze nie spotkałem,..bush przy tobie to geniusz, choć w sumie jest zwykłym debilem


To powiedz mi w takim razie geniuszu gdzie zmanipulowalem jakimis informacjami?? Jestes debilem i tyle... sam chyba nie widzisz co wklejasz...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
vkali twoj czwarty obrazek, a moj.. faktycznie ogromna roznica..

To powiedz mi w takim razie geniuszu gdzie zmanipulowalem jakimis informacjami?? Jestes debilem i tyle... sam chyba nie widzisz co wklejasz...


..."Z głupotą [i z głupcami] jeszcze nikt nie wygrał"... chośbyś im przed samymi oczami pogrubiał tekst i na pierwszym miejscu stawiał diagramy z tym w co im przedstawiasz pogrubionym,..bo głupcy i tak bedą ślepymi, głuchymi i głupimi,..co najwyżej obsypią cie tym z czym bytują na codzień i od zawsze i co maja najblizej siebie bo w sobie,
...na forach bardzo łatwo głupców rozpoznać po stopkach,... w nich zawsze znajdziesz coś niby mądrego czym głupcy się podpierają by przydać sobie madrosci,.. czyli badz jakaś niby bardzo przemądra sentencja lub jakies niby bardzo przemądre [za/od]wołanie np. typu, "Z głupotą jeszcze nikt nie wygrał"... czy "http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego" ,które to tak po prawdzie zawsze dobrze oddaja rodzaj głupoty jaka reprezentuje ich niby autorów
[..powyzsze przykłady to tylko z postów z dwu ostatnich stron, by zbytnio nie zasmiecac głupotą]

..a wracając do odpowiedzi autorowi bardzo bardzo bardzo PrzeMadrej sentencj w stopce [czytaj na czole] pozwolę sobie przypomnieć jedynie:
(1) to co było pogrubione z wykrzyknikami:

"szacunki!!!!" ...głupcze

(2) i diagram

wraz z trescia do czytania, nie do pomijania ..głupcze

..choć watpię czy i za drugim razem to pogrubione i to co w diagramie dotrze do tego wyjatkowego beema
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze vkali ze przeniosles sie tu z innego forum - tam cie poprostu wysmiano Very Happy

A co do ciebie frasobliwy - niewiele sie roznisz niestety od Oriona chociaz sam uwazasz inaczej.
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito77 napisał:
Widze vkali ze przeniosles sie tu z innego forum - tam cie poprostu wysmiano Very Happy


...ani się nie przeniosłem ani mnie nie wyśmiano, ..tam jedynie juz po razkolejny kolejny wykazałem oszukaństwa skalą i zamalowykami na fotkach i szkicach, wortala twego kolegi po fachu lub tez kolegi z tej samej cia'owskiej jaczejki,. tutaj pna forium podobne machloje czynił tez twój kumpel po fachu andrzej..k. chyba było mu, ten sam co podpierał sie mariushem niby fizykiem od siedmiu bolesci

..oczywiscie w nagrodę jak zawsze dano mi czasową zawieszke przez skorumpowanego jaczejce moda,by jaczejka mogła złapac oddech po kompromitacji idola i jego głabiastych i palanciastych przydupasów [adun i ty tez tam za wortalopodobnych przy robicie, choć ty wolisz lub też zmuszony jesteś woleć paranormalne i mariusha jako manipulanckiego twego idola] ....zresztą tamte skorupowane wortalowe forum jest ponadto doszętnie opanowane przez cia'owska jaczejke a szczególnie przez żydowskich prowokatorów , którzy swymi antysemickimi tekstami i wystąpieniami przyciagaja, namierzaja i kanalizuja nieprawomyślnych zydom polaków, ..wyjatkowo swinska prowokacja... własciwie moznaby je nazwać prowokartorskim przyczółkiem

..ponadto znajac twoja uczciwośc i beznadziejnie niski stan umysłu innego tekstu od ciebie sie nie spodziewałem
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 15 Mar '08   Temat postu: WIR..... Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Nieznaną siłę? Może Orion w sposób fantastyczny ubarwił sobie wydarzenie. Wiem, że tendencje do ubarwiania ma, bo Boeingi wg. niego cieły WTC "laserowo" z "nadnaturalną precyzją. Rzucił się na mnie wyedy za niewiarę w laser i hologramy Smile Ale równie dobrze to zdanie może świadczyć o UCZCIWOŚĆI Oriona. Nie wie jaka - pisze nieznana. Faktem jest, że masa budynku była w znacznym stopniu rozpraszana na boki. Osobiście uważam, że to materiały wybuchowe, są tacy co uważają, że pneumatyka i wyboczenie.


Pole magnetyczne w fizyce jest stanem (własnością) przestrzeni, w której siły działają na poruszające się ładunki elektryczne, a także na ciała mające moment magnetyczny niezależnie od ich ruchu. Pole magnetyczne jest obok pola elektrycznego przejawem pola elektromagnetycznego. W zależności od opisu (obserwatora), to samo zjawisko może być opisywane jako objaw pola elektrycznego, magnetycznego lub obu.


frasobliwy napisał:

Widzimy, że materia idzie na boki, a ten "pył" ciągnie się za litymi elemntami o dużych wymiarach. Obstawiam, że ma bardzo dużą gęstość, tzn nie jest dymem, a dopiero co sproszkowaną strukturą budynku.



Proszę zwrócić uwagę na ten element lecący poziomo. Co go tak podrzuciło?



Może "wir" ?????
..... strumień indukcji magnetycznej liczony dla powierzchni zamkniętej równy jest 0 (ilość linii wchodzących do obszaru ograniczonego tą powierzchnią jest równy ilości linii wychodzących z niego). Z tego powodu mówimy, że pole magnetyczne jest bezźródłowe (wirowe).




http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht.....l%26sa%3DN
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa kwestia
http://video.google.com/videoplay?docid=-7961056561589268281
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam nadzieję, że Mariush nie będzie miał mi za złe podanie tego linku:

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12135

W powyższej debacie, w swoim ostatnim wpisie Mariush próbuję dać odpowiedzi na większość pytań zadawanych odnośnie okoliczności zawalenia WTC. Analiza szczerze powiem dość imponująca. Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:27, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Tak zeby nie przeszlo niezauwazone..
Ekspert z 27 letnim stazem od wyburzen, stwierdza, ze wieze zawalily sie same pod swoja masa (dokladnie tam, gdzie uderzyly samoloty).

Oczywiscie nie zdziwie sie, jak zaraz nasi forumowi eksperci ( z wiedza typu tworcy loose change) zdementuja jego slowa...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro tak sie czepiasz tych expertów to odsyłam do wątku gdzie EXPERCI,LOTNICY,INŻYNIEROWIE nie podzielają oficalnej wersji.
viewtopic.php?t=1089
zatkało?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 20 Mar '08   Temat postu: Obiady czwartkowe u Stasia.... Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:



Tak zeby nie przeszlo niezauwazone..
Ekspert z 27 letnim stazem od wyburzen, stwierdza, ze wieze zawalily sie same pod swoja masa (dokladnie tam, gdzie uderzyly samoloty).

Oczywiscie nie zdziwie sie, jak zaraz nasi forumowi eksperci ( z wiedza typu tworcy loose change) zdementuja jego slowa...


Adun, ten Pan przypomina mi nijakiego Stana Tymińskiego....to tyle....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 21 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
skoro tak sie czepiasz tych expertów to odsyłam do wątku gdzie EXPERCI,LOTNICY,INŻYNIEROWIE nie podzielają oficalnej wersji.
viewtopic.php?t=1089
zatkało?


szkoda tylko, ze zaden z tych inzynierow nie wystapi w jakiejs ogolno otwartej debacie (jak ci debile z loose change) .. zastanawiales sie czemu?? czyzby bali sie wysmiania??

Cytat:
Adun, ten Pan przypomina mi nijakiego Stana Tymińskiego....to tyle....


Tak jak kazda jedna osoba z wielu tysiecy popierajaca oficjalna wersje upadku wiez, mająca odpowiednią wiedzę, aby moc wysmiac Loose Change.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
szkoda tylko, ze zaden z tych inzynierow nie wystapi w jakiejs ogolno otwartej debacie

Co pod tym rozumiesz?? Jak według Ciebie definiowana jest "ogólna otwarta debata"?Z udziałem rządu lub przedstawicieli.Czy jakakolwiek debata jest w ogole potrzebna?? Ci ludzi z racji tego iż pracuja w swoim fachu TAKŻE ładnych kilka lat po prostu nie zgadzają sie z oficjalna wersją i przedstawiają swoje poglądy z racji doświadczeń zawodowych jakich przeżyli.Źle interpretujesz dany fakt,dla Ciebie sam fakt ,że ktoś myśli inaczej nie ma znaczenia tylko to że nie ma debaty w ktorej mogłby wyrazic swoje wątpliwości.Dla Ciebie-->brak debaty=to kontrargument.Lipne zagranie
http://patriotsquestion911.com/professors.html#Griscom
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buahaha.. jak zwykle swiecisz inteligencja... Nie napisalem, ze brak debaty jest dowodem na cos.

Podam Ci przyklad. OIgladalem program o tym ataku na ambasade (tam gdzie ciezarowka wybuchla pod nia). Tez oczywiscie czesc ludzi takich jak wy, wierzy w spisek, jakoby w budynku byly dodatkowe ladunki wybuchowe. Spisek poparl jakis PULKOWNIK, siedzacy ogolnie w ladunkach wybuchowych, ze sila wybuchu jaka obliczyla FEMA byla kilka razy mniejsza. Zrobiono wiec eksperyment na poligonie jakiejs uczelni. Okazalo sie, ze wyliczenia FEMA byly prawdziwe.

ZAWSZE znajdzie sie ktos, kto nie bedzie popieral danych faktow, tak jak ten pulkownik itp. Czy to znaczy, ze skoro 0,5% twierdzi inaczej, to juz to jest wielce objawiona prawda??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Buahaha.. jak zwykle swiecisz inteligencja... Nie napisalem, ze brak debaty jest dowodem na cos.

Ale przez postawienie twojej tezy iż experci są za oficjalną teorią przedstawiłem swoja anty-teze w postaci
Cytat:
skoro tak sie czepiasz tych expertów to odsyłam do wątku gdzie EXPERCI,LOTNICY,INŻYNIEROWIE nie podzielają oficalnej wersji.
viewtopic.php?t=1089

A ty następnie napisaleś to:
Cytat:
szkoda tylko, ze zaden z tych inzynierow nie wystapi w jakiejs ogolno otwartej debacie (jak ci debile z loose change) .. zastanawiales sie czemu?? czyzby bali sie wysmiania??

i co tym argumentem udowodniłeś??podpowiem ci:GÓWNO
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak.. Widzisz taki wlasnie pulkownik wypowiadal sie w programie telewizyjnym i zostal osmieszony, a jego obliczenia mogly zostac rozbite o kant tylka.

Wiec jak sie ma Twoich 300 znawcow (czy ilu ich tam jest) do setek tysiecy innych??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun żałosny jesteś. Kto potwierdził te wyniki FEMA pewnie rząd Laughing Tylko naiwne dziecko może uwierzyć ,że budynki zawaliły się od uderzenia samolotów. Jak nie zauważyłeś samoloty uderzyły w górne części wież. Dlatego śmieszne jest to jak ktoś twierdzi ,że zawaliły się pod wpływem ciężaru górnych pięter. Co ty masz do Loose Change?? Tam są rzeczowe argumenty ,nie tak jak twoje banialuki wyssane z palca. Co do wyliczeń FEMA to możesz je sobie w du** wsadzić. To jest tak samo wiarygodna organizacja jak telewizja FOX albo CNN Laughing Tu nie trzeba żadnych teorii spiskowych wystarczy pomyśleć jakie korzyści miał rząd USA z tego powodu.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 23 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto potwierdził te wyniki FEMA pewnie rząd

Niezalezne badanie stacji telewizyjnej, ktore mialo poprzec albo wersje FEMA albo tego Pulkownika... Pulkownik sie mylil... Wiec nie rzad, a nbiezalezne badanie na poligonie manipulatorze i klamco..

Cytat:
ylko naiwne dziecko może uwierzyć ,że budynki zawaliły się od uderzenia samolotów. Jak nie zauważyłeś samoloty uderzyły w górne części wież. Dlatego śmieszne jest to jak ktoś twierdzi ,że zawaliły się pod wpływem ciężaru górnych pięter

Powiedz np. temu ekspertowi z ponad 20 letnim doswiadczeniem, ze jest smieszny.. I przy okazji zapoznaj wszystkich na forum, jaka Ty masz wiedze w temacie, aby osadzic, ze samoloty nie mogly spowodowac takich zniszczen??

Cytat:
Co ty masz do Loose Change?? Tam są rzeczowe argumenty ,nie tak jak twoje banialuki wyssane z palca.

To ze klamia na kazdym kroku i manipuluja informacjami... Moje banialuki popiera setki tysiecy inzynierow, twoje trzech baranow, ktorzy wpadli na dobry pomysl, jak sobie zarobic.

Cytat:
Tu nie trzeba żadnych teorii spiskowych wystarczy pomyśleć jakie korzyści miał rząd USA z tego powodu.

Jak narazie są stratni, jkesli chodzi o ta wojne, wiec zapoznbaj sie najpierw z tematem geniuszu od 7 bolesci...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do pooglądania

Dorzucam filmik gdzie widać drobne błyski w WTC które mogą świadczyć o podłozonych ladunkach wybuchowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film no. 1 xD
Juz sam poczatek wyklucza uzycie materialow wybuchowych w WTC. Jak widac, same przygotowania są dlugie i nie jest mozliwe, aby byly nie zauwazone (wymaga, co potwierdza film, calkowitego remontu). Na kazdym pietrze WTC znajduje się 47 kolumn rdzenia. Idac za tym co tu wypisujecie, ladunki byly na kazdym pietrze. Zatem 47 x 110 = 5170.
5170 ladunkow podlozonych w budynku (na rdzeniu!!) i oczywiscie, nikt tego nie zauwazyl?? Zaden z 50000 pracownikow (na jedna wieze)?? Co z ochrona i psami tropiacymi?? Scenariusz tak nierealny, ze az niemozliwy.
Za ekspertem z 27 letnim doswiadczeniem -> Oblozenie WTC ladunkami wybuchowymi zajelo by ROK.
Film no. 2
Az szkoda komentowac. Bardzo ladna manipulacja na poczatku, a mianowicie wylaczenie dzwieku (tak aby ktos niezorientowany w temacie uwierzyl w te brednie)... Tak aro.. wrzucaj wiecej tych zmanipulowanych filmow...
Tak to wyglada naprawde

A co do przecietych kolumn ->


A tutaj panowie pracuja nad tymi kolumnami (nie, nie przed zawaleniem xD )
http://11-settembre.blogspot.com/2007/02/technical-widening-about-thermal.html
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co z ochrona i psami tropiacymi??

Przecież pieski zostały usunięte przed zamachami
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bredzisz.. I moze to dlatego dnia 11/9/2001 jeden z tych psow zginal podczas zamachu, klamco??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23   » 
Strona 18 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile