W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2  
Podobne tematy
9/11 i WTC - fizyka zbrodni dla uczniów gimnazium  
WTC 1&2 - dlaczego runęły?395
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 35965
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgrabnie pominąłeś resztę pytania

110 pięter, podłóg z betonowych prefabrykatów, wraz z rdzeniem i ścianami działowymi, windami etc też się rozsypało na boki? wyparowało??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna rzecz, prezentujesz zdjęcie z wygiętymi belkami, twierdząc że tak wyglądał budynek przed upadkiem, problem w tym, że to co widzimy pochodzi z momentu rozpoczęcia kolapsu

dwa: wskaż mi łaskawie wygięte belki po stronie północnej, zdjęcie pochodzi z 1 sek. przed upadkiem wieży




na drugim zdjęciu widać, jak górna część wieży traci symetrię i przechyla się na wschód... - środek ciężkości ulega przesunięciu a wieża upada dalej symetrycznie?

wersja dla niedowidzących:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy robicie to specjalnie? Ciężko mi w to uwierzyć, ale wszystko na to wygląda.

Jeżeli chodzi o szczątki metalu to pokazałem wam kilka fragmentów terenu, na których widać ogromne kawałki metalu, dlaczego ignorujecie to twierdząc, że metal zaminił się w pył? Czy te zdjęcia są fałszywe? Nie będę sie powtarzał.

I co najbardziej mnie zmartwiło: zaznaczyłeś kołem miejsce w którym nie ma zgięć. Przecież to logiczne, że tam ich nie ma Smile Spójrz na zdjęcie, które wkeiłeś powyżej ostatniego zdjęcia. Czy w miejscu które oznaczyłeś kółkiem, poszycie rozrywa się do góry czy spada na dół? Czy naprawdę tego nie rozumiesz i nie widzisz?

Fakt, nie wszędzie były wgięcia, ale to nie znaczy, że ich w ogóle nie było. Czekam na odpowiedź co spowodowało te wgięcia? Widzę, że nie macie jednolitej teorii, a jedyne, co robicie to mówienie:
"Nie rozumiem dlaczego tak się stało, to niemożliwe!, więc to na pewno był kosmiczny laser i ładunki wybuchowe". Nie tak się dochodzi do prawdy. Chcecie żeby świat brał na poważnie przestępstwa administracji USA? Wykażcie tolerancję, racjonalność i przyzwolenie na wolność słowa. Nie ma pewności, więc nie można iść w zaparte. Topiący się na żółto materiał, który widać przed upadkiem. To mógł być termit, ale na miłość boską, jaka logika zabrania wam powiedzieć, nie wiadomo do końca co to było mógł to być termin, a mogło to być aluminium.

Pytam się po raz ostatni: co spowodowało wgięcia wież? Dlaczego na początku kolapsu nie ma wybuchów, tylko upadek w dół?
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda słów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 16 Lut '08   Temat postu: FRAKTALE..... Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
szkoda słów...


Nie , to jest NOWA TAKTYKA...MIESZA SIĘ PRAWDĘ Z GŁUPSTWAMI...ALE tylko po to, aby zmylić nowych Czytelników....dobrze wiedzą, że PRAWDA JAK WYJDZIE NA WIERZCH WZBUDZI NA ZIEMI PRZEBUDZENIE...
PRZEBUDZENIE TO NIE OŚWIECENIE...MOZNA BYC OŚWICONYM ALE NIE PRZEBUDZONYM....Dlatego tak sprytnie to robią, że jak ktoś np: ja chce się PRZECIWSTAWIĆ TEMU VETO, VETO, VETO...TO DLA POSTRONNYCH OSÓB NAWET MĄDRYCH I INTELIGENTNYCH BEDĘ SIE KOJARZYŁ Z MASONERIA ALBO AGENTEM ICH BRUDNYCH I CIEMNYCH SIŁ...I TAK JUZ PRZEGRALI...ALE MAJA PRAWO DO OBRONY,,,I JA TO SZANUJĘ...I DLATEGO JESZCZE RAZ OD POCZATKU JAK BEDZIE TRZEBA ZACZNE WSZYSTKO...JEST NAM LUDZIOM TRUDNO, BO MY ANGAZUJEMY SIE SERCEM I POŚWIĘCAMY SWÓJ CZAS, KIEDY ONI PANUJĄ NAD CZASEM FIZYCZNYM.....ALE DO CZASU.....
JASZCZE MACIE 4 LATA....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 16 Lut '08   Temat postu: Oswiecenie....a to "ładna epoka była".... Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Czy wy robicie to specjalnie? Ciężko mi w to uwierzyć, ale wszystko na to wygląda.
Jeżeli chodzi o szczątki metalu to pokazałem wam kilka fragmentów terenu, na których widać ogromne kawałki metalu, dlaczego ignorujecie to twierdząc, że metal zaminił się w pył? Czy te zdjęcia są fałszywe? Nie będę sie powtarzał.
Pytam się po raz ostatni: co spowodowało wgięcia wież? Dlaczego na początku kolapsu nie ma wybuchów, tylko upadek w dół?


Mam do Was jako Zespołu pytanie.....

Jest 100 kg stali i 100 kg papieru..."Wybucha termit" i zostaje 30 kg stali i 95 kg papieru ?????
Proszę o oświecenie......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 16 Lut '08   Temat postu: Załoga dżi...stań u drzwi.... Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Ok (pomijam wypowiedź waha).

Dla mnie tu jest wiele niesproszkowanej stali, a widzimy zaledwie część!


Co to za dziury ????
Pytanie do Całego Zespołu.....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 16 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Czy wy robicie to specjalnie? Ciężko mi w to uwierzyć, ale wszystko na to wygląda... Pokazałem wam kilka fragmentów terenu, na których widać ogromne kawałki metalu, dlaczego ignorujecie to twierdząc, że metal zaminił się w pył?


O czym ty gadasz?? kto twierdzi że metal zamienił się w pył? Pył pochodzi z eksplozji betonu na zewnątrz. Zadałem ci następujące pytanie:

110 pięter, podłóg z betonowych prefabrykatów, wraz z rdzeniem i ścianami działowymi, windami etc też się rozsypało na boki? wyparowało??

To że stal jest rozrzucona dookoła to ślepy widzi.

Pytam się gdzie jest gruzowisko powstałe po upadku budynku ważącego 500.000 TON skoro widać dolne fragmnety elewacji z resztką rdzenia.

Chcesz powiedzieć że te 500 000 ton rozrzuciło na boki tak samo jak stal z poszycia?

Po drugie: zgodnie z oficjalną teorią belki nośne i rdzeń zapadły się wraz z piętrami pionowo a nie na boki - na boki rozrzuciło jedynie stalowe belki elewacji zewnętrznej.

Pytam się więc po raz ostatni - gdzie na powyższych zdjęciach widać belki nośne ze 110 pięter + belki z rdzenia + prefabrykaty betonowe z podłóg + ściany działowe...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Mam do Was jako Zespołu pytanie.....

Jest 100 kg stali i 100 kg papieru..."Wybucha termit" i zostaje 30 kg stali i 95 kg papieru ?????
Proszę o oświecenie......


Ten termit to pewnie był tylko do zainicjowania kollapsu, a więc w kilku miejscach raptem. Z resztą on nie wybucha, tylko pali się dość gwałtownie (małe skoncetrowane pożary). Jak już wieza zacznie się zawalać, to w tym momencie można odpalać ładunki. Sprawa bardzo prosta do zaprogramowania.

1) Odpalany ładunek termitu
2) Obok czujnik wykrywający spójność belki.
3) Zaczyna się kollaps. Czujniki raportują osuniecie.
4) Normalnie masa albo by się osuneła na bok, albo zatrzymała. Na szczęsice info z czujników leci do klasycznych ładunków, ktore eksplodują robiąć za pierwsze "naleśniki".

@marinho

Pisałeś o rozszerzalności cieplnej. Pociągnałem ten ciekawy wątek:

frasobliwy napisał:

marinho napisał:
Minimalna temperatura to około 600 stopni. To moim zdaniem może wystarczyć dla tak nowatorskiej konstrukcji, szczególnie kiedy rdzeń jest uszkodzony przez "wybuch samolotu".


Co to znaczy minimalna? Gdzie? Średnia? Temperatura powietrza? Struktury? Na jakiej długości? Co ma rdzeń do rozszerzalności cieplnej fasady?


Widzę, że wątek rozszerzalności już cię nie interesuje. Zamiast tego poświęcasz wiele miejsca na takie podsumowania:

marinho napisał:
Czy wy robicie to specjalnie? Ciężko mi w to uwierzyć, ale wszystko na to wygląda.

marinho napisał:

Chcecie żeby świat brał na poważnie przestępstwa administracji USA? Wykażcie tolerancję, racjonalność i przyzwolenie na wolność słowa. Nie ma pewności, więc nie można iść w zaparte.


Czytam twoje posty koleś i widze, że 90% to lanie wody. Jakieś bla bla o Hawkingu, o wolności słowa. Nudzisz jak cholera, a wątek jest konkretny.

Ponadto widzę, że masz kłopoty z myśleniem:

marinho napisał:

Jeżeli chodzi o szczątki metalu to pokazałem wam kilka fragmentów terenu, na których widać ogromne kawałki metalu, dlaczego ignorujecie to twierdząc, że metal zaminił się w pył? Czy te zdjęcia są fałszywe? Nie będę sie powtarzał.



Chłopcze.

(A,B,C,D,E,F,G,H,U,P,Z,Q,M,R) -> {1,2,K,C,5,6,7,8,21,E,5,5,3}

Twierdzę, że powyższe przyporządkowanie zasadniczo zamienia litery na cyfry. Masz trudność ze zrozumieniem, że duże kawałki w morzu pyłu nie oznaczają, że pyłu nie ma? Niebezpiecznie zbliżasz się do miejsca w ktorym takich jak ty nazywam głupimi ch....

Koniec taryfy ulgowej Twisted Evil

PS. Jeśli to któryś z was (Mariush, Adun, Incognito, AndrzejH) działa pod nowym nickiem to chyba mamy temat na małe leczonko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam że Mariush = Marinho

dr Steven Jones: Evidence for thermite and view of the "spire" collapse


Polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiniśmy wystawić straże przy resztkacj WTC położonych w charakterze pomników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na pewno były butle z gazem...a tak na serio to były ładunki wybuchowe.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 10 Mar '08   Temat postu: Zasada.... Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
to na pewno były butle z gazem...a tak na serio to były ładunki wybuchowe.


Zasada Machiavelliego - trzecia, niewidoczna siła prowokuje dwie zwaśnione strony do walki ze sobą: świat zachodni i świat islamski, celem spowodowania samozagłady i cofnięcia ludzi w rozwoju cywilizacyjnym (NIE po raz pierwszy w historii tej planety).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 11 Mar '08   Temat postu: Re: Zasada.... Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Zasada Machiavelliego - trzecia, niewidoczna siła prowokuje dwie zwaśnione strony do walki ze sobą: świat zachodni i świat islamski, celem spowodowania samozagłady i cofnięcia ludzi w rozwoju cywilizacyjnym (NIE po raz pierwszy w historii tej planety).


Co widać dobrze w Kosowie. Poza tym JEWEuropa tępi Iran, ale za to wpuszcza muzułmanskich emigrantów. I choć wpuszcza, to pozwala sobie na niepotrzebne obrażanie religii, co przedsatwia jako walkę o wolność słowa. Ja jednak kompletnie nie rozumiem co ma z wolnością słowa wspolnego przedstawianie np. Mahometa jako pół człowieka- pół świni. Status kobiety, stosunek do wiedzy itp. rozumiem. Prowokacji, wrzucania granatu do szamba - nie rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 12 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie! Ponieważ nie ma górnych pięter, które miałyby na cokolwiek naciskać.

Po prostu najwyższe piętra, OD GÓRY do SAMEGO dołu ulegają sproszkowaniu jakąś nieznaną siłą. Jedno jest pewne, nie jest to siła grawitacji, ponieważ nie ma niczego na górze, żadnej masy, która mogłaby powodować mażdżenie i rozpylanie się wieży, czy też niemal całkowitą zamianę w pył.


Lata plynal ale kto byl oslem w podstawowce ten oslem pozostal na zawsze...
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznaną siłę? Może Orion w sposób fantastyczny ubarwił sobie wydarzenie. Wiem, że tendencje do ubarwiania ma, bo Boeingi wg. niego cieły WTC "laserowo" z "nadnaturalną precyzją. Rzucił się na mnie wyedy za niewiarę w laser i hologramy Smile Ale równie dobrze to zdanie może świadczyć o UCZCIWOŚĆI Oriona. Nie wie jaka - pisze nieznana. Faktem jest, że masa budynku była w znacznym stopniu rozpraszana na boki. Osobiście uważam, że to materiały wybuchowe, są tacy co uważają, że pneumatyka i wyboczenie.


Widzimy, że materia idzie na boki, a ten "pył" ciągnie się za litymi elemntami o dużych wymiarach. Obstawiam, że ma bardzo dużą gęstość, tzn nie jest dymem, a dopiero co sproszkowaną strukturą budynku.

i na filmie


Proszę zwrócić uwagę na ten element lecący poziomo. Co go tak podrzuciło?


między 30, a 80 sekundą (reszta jest nieistotna w tej dyskusji). Coś rozpycha budynek od środka.

tutaj też niezły film

Na odległość 60-100 metrów wyrzucane są ciężkie elementy. Kolega Mariush próbował wmówić, że zadziało coś w rodzaju działa pneumatycznego, tzn. spadajace z góry pietra wypychały powietrze, a ono działało jak proch w armacie. Cóż. Mariushowi oberwalo się wtedy za idealizowanie "lufy", tzn nieuwzględnienie rozpraszania powietrza (to jakby niedbale wykonana wiatrówka). A przecież widać, że strefa kollapsu obejmuje w pojedynczej chwili kilka-kilkanascie pięter, jest nieregularna, a powietrze ma możliwość uchodzenia w roznych kierunkach (zaprzeczenie ide lufy)! Mariush w swoich wyliczeniach nie uwzglednil też, że powietrze znajdujace się tuz przy oknie bedzie przyspieszone słabiej niż to z wnętrza. I last but not least. Niewielką masę powiterza trzeba równoważyć nadaną siłą aby na odległość 60-100 metrów wystrzliwać kilkunastotonowe obiekty. 200-400km/h wystarczy? Wątpię. Jeśli ktoś chce może sobie policzyć. Innym wytłumaczeniem rozpędzania masy na boki budynku jest wyboczenie. Nie wydaje mi się aby efekt wboczenia mogł osiągac aż taki "katapultowy" charakter. Ale nie w tym rzecz. Wyboczeniu mogą ulegać pręty, ale chyba nie całe kawałki fasady. A takie kawałki lecą 100 metrów od budynku.


Zakładanie, że wielka masa naciskała z góry zakłada, że pietra grzecznie układały sie jedno w drugie. Tylko co z tą masą lecaca na boki?

I jeszcze jedno, chodzi o nacisk statyczny przed zawaleniem. Jedna z wież została rąbnieta jakieś 15 pieter od czubka. Na podobnej wysokości liczonej od czubka szalał też pożar w Madrycie. Upieranie się, że "przecież wielka masa" do demagogia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko co z tą masą lecaca na boki?


Na filmikach widac iz ta masa lecaca na boki to elementy poszycia wiezy. Przy 400 metrach wysokosci nawet stosunkowo niewielka sila spowoduje upadek elementow poszycia na odleglosci wilu dziesiatek metrow. Dodatkowo mimo iz elementy owe sporo waza to czesc z nich zachowuje sie jak rzucona kartka papieru - zreszta to rowniez widac na filmach.

Cytat:
I jeszcze jedno, chodzi o nacisk statyczny przed zawaleniem. Jedna z wież została rąbnieta jakieś 15 pieter od czubka. Na podobnej wysokości liczonej od czubka szalał też pożar w Madrycie. Upieranie się, że "przecież wielka masa" do demagogia
.

Ciagle porownywanie pozaru w Madrycie do pozarow WTC - to dopiero namolna demagogia. Udowdnij mi tu prosze ze takie porownanie wogole ma jakikolwiek sens bo ja go nie dostrzegam. Zacznij moze od tego jaki zwiazek widzisz pomiedzy trafieniem boeingow w WTC owym pozarem...
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 13 Mar '08   Temat postu: Pole magnetyczne... Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:

...Na odległość 60-100 metrów wyrzucane są ciężkie elementy. Kolega Mariush próbował wmówić, że zadziało coś w rodzaju działa pneumatycznego, tzn. spadajace z góry pietra wypychały powietrze, a ono działało jak proch w armacie. Cóż. Mariushowi oberwalo się wtedy za idealizowanie "lufy", tzn nieuwzględnienie rozpraszania powietrza (to jakby niedbale wykonana wiatrówka). A przecież widać, że strefa kollapsu obejmuje w pojedynczej chwili kilka-kilkanascie pięter, jest nieregularna, a powietrze ma możliwość uchodzenia w roznych kierunkach (zaprzeczenie ide lufy)! Mariush w swoich wyliczeniach nie uwzglednil też, że powietrze znajdujace się tuz przy oknie bedzie przyspieszone słabiej niż to z wnętrza. I last but not least. Niewielką masę powiterza trzeba równoważyć nadaną siłą aby na odległość 60-100 metrów wystrzliwać kilkunastotonowe obiekty. 200-400km/h wystarczy? Wątpię. Jeśli ktoś chce może sobie policzyć. Innym wytłumaczeniem rozpędzania masy na boki budynku jest wyboczenie. Nie wydaje mi się aby efekt wboczenia mogł osiągac aż taki "katapultowy" charakter. Ale nie w tym rzecz. Wyboczeniu mogą ulegać pręty, ale chyba nie całe kawałki fasady. A takie kawałki lecą 100 metrów od budynku.


Zakładanie, że wielka masa naciskała z góry zakłada, że pietra grzecznie układały sie jedno w drugie. Tylko co z tą masą lecaca na boki?

I jeszcze jedno, chodzi o nacisk statyczny przed zawaleniem. Jedna z wież została rąbnieta jakieś 15 pieter od czubka. Na podobnej wysokości liczonej od czubka szalał też pożar w Madrycie. Upieranie się, że "przecież wielka masa" do demagogia.


Nacisku pięter oczywiście nie ma, bo już nie ma pięter, zostały odparowane a pył zachowuje się jak opiłki w polu magnetycznym..."wraca do środka"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo już nie ma pięter, zostały odparowane


Orion ver 2.0 ? Very Happy
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito77 napisał:

Ciagle porownywanie pozaru w Madrycie do pozarow WTC - to dopiero namolna demagogia. Udowdnij mi tu prosze ze takie porownanie wogole ma jakikolwiek sens bo ja go nie dostrzegam. Zacznij moze od tego jaki zwiazek widzisz pomiedzy trafieniem boeingow w WTC owym pozarem...


Samo uderzenie Boeingów nie miało wpływu na zawalenie WTC ponieważ do momentu zawalenia minęło sporo czasu. Gdyby uderzenie miało jakiś wpływ widzielibyśmy natychmiastowy collapse. Wniosek z tego jest taki że tylko pożar paliwa (wiemy gdzie jego zdecydowana większość uległa spaleniu) mógł spowodować osłabienie i zawelenie konstrukcji WTC. Także porównanie z Madrytem jest całkiem zasadne. Jedynie do rodzaju konstrukcji można się przyczepić - w WTC była całkowicie stalowa a w Madrycie betonowo - stalowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito77 napisał:
Cytat:
Tylko co z tą masą lecaca na boki?


Na filmikach widac iz ta masa lecaca na boki to elementy poszycia wiezy.


Widać? Wprowadziłeś przed wybuchem markery i je obserwowałeś? Radar? Rentgen? Ja widzę chmurę pyłu. Czemu poszycie (ładna nazwa na coś co stanowiło obok rdzenia element konstrukcyjny) miało podlegać innemu prawu niż rdzeń i stropy? Skoro "poszycie" jest wywalane z wielką siłą, to czemu nie np. 20 metrów podłogi za nim?

I last but not least. Widzisz poszycie wystrzelone na ponad 100 metrów i nie dziwisz się? Widzisz potok roztopionego metalu i nie dziwisz się? Widzisz na zbliżeniach jak poszycie dosłownie eksploduje i nie dziwisz się? Zakładając nawet ten naiwny pancake to ono powinno osunąć się, opdaść. Ale nie poszybować na 2 szerokości budynku.

Przeceniasz samoloty. Wiadomo, że objetośc bryły samolotu jest za mała by usparawiedliwić podciecie dostatecznej liczby filarów. Wieże stały jeszcze długo po uderzeniu. Działał zatem jeszcze jeden czynnik. Porównanie do Madrytu jest potrzebne, bo zwolennicy wiadomej wersji pierdzili coś o osłabieniu stali i nacisku lotnisowca klasy Nimitz. No to mają Madryt: pożar o w kolorze żótoniebieskim, a nie czerwonym (i to niewiele) + 20 do 30 razy dłuższa ekspozycja + podobna liczba pieter nad płonącą strefą.

Co do "odparowywania"...no coż...koledzy. Chcecie wspomóc morderców? Rozpisujcie się na forach o odparowaniu, UFO, laserach i koniecznie iluminatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:

Samo uderzenie Boeingów nie miało wpływu na zawalenie WTC ponieważ do momentu zawalenia minęło sporo czasu.


Jak zwykle inteligencja tego dforum daje o sobie znac xD.
http://911review.com/coverup/imgs/st_damage.jpg
Jak takie malutkie uszkodzenia moglyby miec jakikolwiek zwiazek z zawaleniem, nie??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Jak takie malutkie uszkodzenia moglyby miec jakikolwiek zwiazek z zawaleniem, nie??


Na rysunku widać uszkodzony w 1/4 rdzeń, uważasz że pozostałe 3/4 rdzenia nie wytrzyma naprężeń związanych z brakiem tej 1/4? Gdyby tak było widzielibyśmy stopniowo pochylający się i uginający szczyt wieży. Zamiast tego, po kilkudziesięciu minutach od uderzenia, widzieliśmy nagłe załamanie się konstrukcji i zawalenie.

ps. nauczysz się w końcu jak dorosły człowiek dyskutować nie obrażając przy tym nikogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Jak zwykle inteligencja tego dforum daje o sobie znac xD.

Jak takie malutkie uszkodzenia moglyby miec jakikolwiek zwiazek z zawaleniem, nie??



..a tutaj szacunki!!!! uszkodzeń kolumn rdzenie wież z oficjalnego raportu nist,..sporządzone przez trzy grupy analityków, a nistu nawet w trzecch różnych jakościowo wersjach










..dziekujemy wrednemu manipulantowi [ choć w tym przypadku właściwszym byłoby, wrednemu oszustowi niby działajacemu w imieniu officjalnego, a oszukujacemu] nawet szacuinkami z oficjalnego raportu,

..i niech dojdzie do jego beemu fakt by swoje operacje, jeżeli już je musi robić, przeprowadzał w przedszkolach lub lepiej w żłobkach, bo tam może mieć jakieś efekty z mniej rozgarnietym niemowlakiem, który nie rozezna sie w oszustwie szacunkami i może zaprezentowany mu przez manipulatora szacunek, uzna ten mniej rozgarniety niemowlak za rzeczywisty fakt,

..do czego doszło by niby powazne słuzby niby powaznego państwa zmuszone były posiłkować się takimi beemami
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23   » 
Strona 17 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 1&2 - dlaczego runęły? #2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile