W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
40 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 74351
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 12 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek dziękuję. już teraz wiem, że jestem oczywiście kurwą z charakteru.

może za 60 lat wasza wiara okaże się wreszcie prawdą, kiedy to emerytowani wojskowi cia wreszcie puszczą parę jak to było naprawdę, podobnie jak w przypadku kosmitów. niestety, do dziś twoje "dowody" ssą. nie wiem co próbujecie zrobić, ale w dalszym ciągu warto sobie przypominać kto rozpoczął wojnę z izraelem, kto ustanowił ich autonomię w palestynie, kto tworzy bojówki terrorystyczne wykonujące zamachy w europie i ameryce, kto zaatakował wtc w 93 z marnym skutkiem i ostatecznie: komu jest na rękę propagowanie czegoś, co nie ma uzasadnienia w faktach. do tego warto wiedzieć w jakim celu jest prowadzony dżihad i dlaczego są z nim powiązani oczywiście żydzi. czym jest islam oraz czemu jego doktryna przypomina nauki hitlera.

ile osób mogło brać udział w podkładaniu ładunków i jakim cudem żadna z nich się nie przyznała. dlaczego przyznali się radykalni muzułmanie. dlaczego szejkowie profity z ropy przeznaczają na budowę meczetów w europie i na zachodzie. dlaczego prezydent iranu jako jedyny mówi rzekomą prawdę na spotkaniu onz, ale nikt mu nie wierzy, jaki on ma w zasadzie interes w tym, by nienawidzić izraela, jakiej jest wiary. dlaczego w jego kraju wiesza się ludzi za łamanie zasad religijnych. po co syryjski "prezydent", a w zasadzie dyktator skupuje broń od rosjan od lat 70', kiedy to wraz z egiptem najechali izrael. dlaczego określany jest prezydentem choć stosuje zasady kalifatu. czemu rozjebali wieże w dniach żydowskiego święta kipur określającego zapadnięcie ostatecznej decyzji co do losów żyda etc, etc.
Cytat:
Bojkot Izraela. W 1972 członkowie Ligi Arabskiej zebrali się w Damaszku i podjęli decyzję o wprowadzeniu ciągłego bojkotu gospodarczego Izraela. Sformułowano wówczas po raz pierwszy oficjalną wersję zasad bojkotu, który obejmował także wszystkie te państwa oraz firmy, które utrzymywały współpracę z Izraelem. Celem bojkotu miało być osłabienie gospodarcze Izraela.
Cytat:
27 maja 1971 egipski prezydent Anwar as-Sadat zawarł kolejne porozumienie pomiędzy Egiptem a Związkiem Radzieckim[1]. Egipt potwierdził, iż będzie nadal dążył do socjalizmu, w zamian Związek Radziecki zaoferował wszechstronną pomoc gospodarczą i wojskową, w tym dostawy najnowszego sprzętu wojskowego oraz szkolenie oficerów. Sadat kontynuował drogę strategicznego sojuszu z ZSRR, prowadzaną przez Nasera od 1955 roku, faktycznie Egipt nigdy nie miał zamiaru stać się kolejnym krajem satelickim. W 1972, po zamieszkach i pod wpływem części korpusu oficerskiego Sadat nakazał radzieckim doradcom wyjazd z Egiptu, jednak w lutym 1973 zawarł z ZSRR kolejne porozumienie w sprawie dostaw uzbrojenia dla egipskiego wojska
Cytat:
Jamim Noraim (Jomim Noraim, z hebr. ימים נוראים Groźne Dni, Straszne Dni, Dni Trwogi) - w judaizmie, pierwsze dziesięć dni miesiąca tiszri, okres pokuty, ciąg dni podczas których decyduje się los człowieka na następny rok. Groźne Dni rozpoczynają się świętem Rosz ha-Szana (zapisanie przez Boga w Księdze Żywota lub w Księdze Śmierci), a kończą świętem Jom Kippur (zapadnięcie ostatecznej decyzji co do losów Żyda).
wielu ludzi tłumaczy swój antysemityzm m.in. tym, że w święta żydzi nie chodzą do pracy, ale za to są skłonni sami na sobie wymierzać pokutę w imię walki o ropę. jak na razie usa posiada bilans ujemny od kiedy zaangażowali się w wojnę, mimo że sami posiadają złoża i technologię do jej wydobywania. trochę zaprzecza to logice tej teorii o zamachu przez żydów i cia. ale nagonka niech trwa dalej.
Cytat:
W marcu 1973 Egipt i Syria zawarły porozumienie o podjęciu wspólnej akcji militarnej przeciwko Izraelowi. Równocześnie Związek Radziecki rozpoczął dostawę pocisków balistycznych ziemia-ziemia R-17E Scud-B dla Egiptu i Syrii.
biedni rosjanie jak zwykle bezinteresowni i humanitarni.
Cytat:
W sierpniu tego samego roku prezydent Egiptu uzyskał poparcie Arabii Saudyjskiej dla planów wojny z Izraelem, zaś we wrześniu – uzgodnił kwestie współpracy wojskowej z Jordanią
a szejkowie z arabii saudyjskiej to pewnie nie są żadne sprzedajne kurwy grające na dwa fronty.. zresztą wystarczy popatrzeć na muzułmanów i to co robią swoim braciom i kobietom, by umieć rozróżnić kurwę od gnidy. i wszystko na tle religijnym, ale wiadomo forsa śmierdzi wszędzie tak samo.
Cytat:
9 października 1973 Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich jednostronnie zaangażował się w konflikt na Bliskim Wschodzie. Radzieckie średnie samoloty transportowe An-12 rozpoczęły regularne loty (30 lotów dziennie) z sowieckich baz na Węgrzech do Egiptu i Syrii. Każdego dnia na lotniskach w Egipcie i Syrii lądowało 80 samolotów, z których każdy przewoził ponad 20 ton radzieckiego sprzętu wojskowego i amunicji. W obliczu radzieckiej interwencji prezydent Stanów Zjednoczonych Richard Nixon 9 października podjął decyzję o udzieleniu pomocy wojskowej Izraelowi. Przedstawiciele amerykańskiego i izraelskiego rządu skontaktowali się z handlowymi przewoźnikami lotniczymi, ale żaden nie zgodził się na przewiezienie amerykańskiego sprzętu wojskowego do Izraela w obawie, że arabskie państwa po zakończeniu wojny uniemożliwią im prowadzenie normalnej działalności komercyjnej. Pozostały jedynie izraelskie linie lotnicze El Al, które dysponowały niewielką liczbą samolotów pasażerskich – osiem samolotów pasażerskich Boeing 707 i Boeing 747. Pierwszy samolot El Al ze sprzętem amerykańskim wylądował w Izraelu 10 października. Była to jednak niewielka pomoc, gdyż przewiezione izraelskimi samolotami 5,5 tys. ton sprzętu wojskowego nie mogło rozstrzygnąć o losach wojny. 12 października 1973 Związek Radziecki wysłał osiemnaście strategicznych ciężkich transportowców An-22, które co godzinę lądowały w Egipcie. Każdy z nich przewoził na pokładzie radziecki sprzęt wojskowy z sowieckich baz na Węgrzech.
Cytat:
Łamanie warunków rozejmu. W nocy z 22 na 23 października 1973 Egipcjanie w kilkunastu miejscach na zachodnim brzegu Kanału Sueskiego złamali warunki zawieszenia broni, atakując izraelskie pozycje i niszcząc 9 izraelskich czołgów. W odwecie Izraelczycy przesunęli swoje oddziały otaczając miasto Suez. W ten sposób całkowicie zamknięto okrążenie egipskiej Trzeciej Armii na półwyspie Synaj[
i jak zwykle biedna humanitarna rosja pogodziła podłych żydów z resztą świata. wprost cudowna kopia dzisiejszych konfliktów. tyle że wtedy nie było zamachów na wtc, natomiast islam i dżihad trwał nadal.
Cytat:
24 października 1973 prezydent Stanów Zjednoczonych Richard Nixon postawił amerykańskie siły zbrojne na całym świecie w stan podwyższonej gotowości bojowej Defcon 3. W rejon Morza Śródziemnego skierowano znaczne siły wojskowe. Z bazy na wyspie Guam wysłano 60 strategicznych bombowców, a w Karolinie Północnej do transportowców zaczęła ładować się 82 Dywizja Spadochronowa[14]. 25 października prezydent Anwar Sadat pod naciskiem Związku Radzieckiego zgodził się na ogłoszenie zawieszenia broni, kończąc międzynarodowy kryzys.
nie mam szans się tutaj bronić i jeszcze muszę sam wstawiać dowody w sprawie, choć druga strona mi ich nigdy nie przedstawiła. już nawet kosmici są bardziej wiarygodni. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_Jom_Kippur#Reakcja_ZSRR odnośnie nienawiści do żydów no tutaj chyba się wyjaśni więcej czemu zestawiam hitlera z islamem. a ile zagrabili nam wszystkim to już inna historia.
Cytat:
Okrucieństwa popełnione w Syrii stanowią zbiorową porażkę wspólnoty międzynarodowej - ocenił sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, wzywając po raz kolejny Radę Bezpieczeństwa ONZ do działania. Nasza zbiorowa porażka w zapobieżeniu okropnościom popełnianym w Syrii od 2,5 roku w poważny sposób obciąży reputację ONZ i jej państw członkowskich - podkreślił Ban podczas debaty w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. Komisja ONZ ds. zbrodni wojennych w Syrii podkreśliła w ogłoszonym dziś raporcie, że zbrodni tych dopuszczają się obie strony konfliktu syryjskiego. W ciągu półtora roku siły reżimowe dokonały co najmniej ośmiu masakr, a rebelianci - jednej. Najnowszy raport komisji, na której czele stoi Brazylijczyk Paulo Pinheiro, obejmuje okres od 15 maja do 15 lipca br. i uaktualnia ustalenia komisji od 2011 roku. Szef MSZ Syrii Walid el-Mualim powiedział, że jego kraj zgadza się na propozycję Rosji.
nie wiem czemu bojkotowane jest onz - może za to że zatwierdzili państwo izrael. sugeruje wam jednak wypisać się czym prędzej z zakonu młota albo naprowadzić na właściwy tor takie kurwy jak ja, bo coś czuję, że mimo wszystko żydowska lichwa moralnie zwycięża nad barbarzyńskim islamem niezależnie od woli jakiegoś fanatycznego idioty z wyjebanym avatarem na wierchu, posądzającego mnie już nie tylko o bycie żydem, ale także o bycie administratorem forum i wtyczką służb wywiadowczych. ten problem ciągnie się za mną od miesięcy. składam zażalenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Dawno dawno się nie wypowiadałem, więc być może coś przeoczyłem, ale cały czas nurtuje mnie jedno zagadnienie....
GDZIE SĄ CZARNE SKRZYNKI Z TYCH CZTERECH SAMOLOTÓW ???

Tyle katastrof się zdarzyło i przeważnie czarne skrzynki ocalały a tutaj co się stało ?
Coś mnie ominęło ? spłonęły ? walące się wieże oraz mury Pentagonu oraz las lotu 93 je zniszczyły ?
Czy jest w ogóle możliwość "wyłączenia" czarnych skrzynek przez "terrostyów" ?


A może są gdzieś te zapisy a nie bzdury o niby połączeniach z telefonów komórkowych ?

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebasebo napisał:
Witam. Dawno dawno się nie wypowiadałem, więc być może coś przeoczyłem, ale cały czas nurtuje mnie jedno zagadnienie....
GDZIE SĄ CZARNE SKRZYNKI Z TYCH CZTERECH SAMOLOTÓW ???

Tyle katastrof się zdarzyło i przeważnie czarne skrzynki ocalały a tutaj co się stało ?
Coś mnie ominęło ? spłonęły ? walące się wieże oraz mury Pentagonu oraz las lotu 93 je zniszczyły ?
Czy jest w ogóle możliwość "wyłączenia" czarnych skrzynek przez "terrostyów" ?


A może są gdzieś te zapisy a nie bzdury o niby połączeniach z telefonów komórkowych ?

pozdrawiam.


witaj po latach, czy miesiącach?Smile)
Czarnych skrzynek nie ma bo być nie może skoro nie było żadnego samolotu porwanego.
Co do czarnych skrzynek, to z tego co ja czytałem, to nie odzyskano skrzynek z katastrof które wydarzyły się nad oceanami, co jest zrozumiałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 02 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie kolego- leci teraz nawet program " tajemnice czarnych skrzynek" , pożar co tam skrzynki ocalały, ocean co tam zostały wyłowione gdyż były podstawą do rozwiązania przyczyny katastrofy, a tutaj taki wał nie ma skrzynek i nikt o to nie pyta ? bardzo dziwne ... A to , że nie ma skrzynki zlotu 93 to już w ogóle jakieś jaja są, " normalna " katastrofa, samolot rozbija się w lesie a skrzynek nie ma ??? Prawda jest taka, że gdyby nikt nie "majstrował" przy tych niby zamachach to zapisy z czarnych już dawno byśmy znali... ja tam rozumiem, że transponder " terroryści" wyłączyli, al co czarne skrzynki podczas lotu zniszczyli ???Very Happy

P.S. forum czytam na bieżąco , ale dawno się nie wypowiadałem Wink
P.S. 2 Czy oficjalny raport zawiera jakiekolwiek informacje o czarnych skrzynkach ? Acha i czy jest gdzieś przetłumaczona na język polski wersja oficjalna, czytaj raport ?
pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 07 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jeżeli okaże się, że to był inny samolot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 07 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam pytanie - jest gdzieś polska wersja oficjalnego raportu ? wujek google nie pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebasebo napisał:
Podbijam pytanie - jest gdzieś polska wersja oficjalnego raportu ? wujek google nie pomaga.


Po Polsku to nie wiem, ale oficjalny jest tu: http://www.9-11commission.gov/report/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 3.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
a co jeżeli okaże się, że to był inny samolot.


Znaczy animowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
manhattanman napisał:
a co jeżeli okaże się, że to był inny samolot.


Znaczy animowany?


No już nie popadajmy w paranoję...

Moim skromnym zdaniem samoloty były tyle tylko , że w przypadku WTC były to samoloty wojskowe zrobione po pierwsze tak aby przypominały AA a po drugie działające jak zwykły pocisk tzw. "missle" (stąd m.in. domalowywanie w programach komputerowych po pierwszym uderzeniu smugi z prawej strony,że niby to od uderzenia skrzydła). Nie oszukujmy sie ogladałem chyba wszystkie filmy z uderzeń w WTC i nie widziałem jasno i wyraźnie na żadnym samolotu podobnego do AA ( już nie mówię o konkretnym). 90% filmów podretuszowanych na kompie i po temacie. Jeśli chodzi o Pentagon to po prostu jebnęli pociskiem bo myśleli, że szara masa nie będzie dociekać bo będą w szoku i uwierzą w atak terrorystyczny , jednak stało sie inaczej, więc raz dwa skonfiskowano nagrania, na których widać co na prawdę uderzyło w Pentagon a "ujawniono" śmieszne stop-klatki czegoś co uderza w ścianę i próbują do dzisiaj wszystkim wmówić, że to samolot. Oczywiście myślę, że pocisk był również upodobniony do samolotu pasażerskiego co zmyliło m.in. taryfiarza jak też część świadków plus "skrzydła" ścinające latarnie. ostatni przypadek to typowy pocisk samo naprowadzajacy lekko podrasowany na niby samolot rozwalony na jakimś zadupiu gdzie świadkiem jest jeden wieśniak - farmer spod stodoły , mało tego przemyślany plan aby biedni amerykanie mieli w swoim stylu powód do dumy jacy to nie są bohaterscy i walcząc zmuszają terrorystów do rozbicia samolotu na szczerym polu a nie na białym domu, dowodem tego jest film "Lot 93" - polecam wszystkim - niezła komedia;)

Także z tymi animacjami i hologramami to moim zdaniem przesada.

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś tez uważałem gorala za świra, ale dziś muszę mu oddać szacunek i przeprosić, gdyż to własnie on otworzył mi oczy na to, że samoloty z tych filmów nie są prawdziwe.

po pierwsze dlatego, że prędkość z jaką lecą jest niemożliwa do osiągnięcia w praktyce dla tak wielkiego samolotu, na tej wysokości i przy tak wymaganej precyzji lotu.
a po drugie dlatego, że na filmach widać, iż żadna część samolotu nie zostaje na zewnątrz budynku - samolot se wlatuje w stalowy wieżowiec niczym w chmurę i całkowicie się w nim chowa... po czym następuje wybuch!

takie rzeczy są fizycznie możliwe.
a jeśli coś jest fizycznie niemożliwe, to ja w to nie wierze.
aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że jakieś 90% mieszkańców kraju z którego pochodzę wierzy w fizycznie niemożliwe zmartwychwstanie chrystusa, po trzech dniach gnicia jego ścierwa w jakiejś jamie. więc skoro jednego nie wybije wam z bani, to i drugiego nie zdołam.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w porzadku , ale to nie zaprzecza mojemu zdaniu, po prostu nie wierze w animacje i hologramy , w samoloty AA też nie wierze, zeby nie bylo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, jak szczerze przepraszasz Gorala, to mu wrzuć btc Smile

Odnośnie wiary w 9/11, to jest to kwestia inteligencji Panie manhatanman i spółka, a nie wiary.
Po prostu trzeba być kretynem, żeby wierzyć w te wszystkie meanstreamowe brednie o atakach terrorystycznych.
Większość ludzi to kretyni, więc nie czuj się wyróżniony.

PS> Aaa przepraszam Bimiego. Wrzucił napiwek goralowi. Szacuneczek i napiweczek Smile Dzięki za szybką reakcję. Zrobiłeś to so fast, że nie wiem czy przed czy po moim poście Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 08 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze goral gardzi moimi btc - ale wrzucilem mu, żeby nie było że jestem skąpy... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 01 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak było, było tak, tak było Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 01 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dipsao weź ty się kurwa schowaj w buty, razem z tymi swoimi pro-syjonistycznymi "poglądami" i super-przenikliwą "ekspertyzą" rodem z TVN.

jakby mi brakowało na moim forum kretynizmów twego poziomu, to wstawił bym tu iframe do oneta - nie przyszło ci to do głowy, pusty patałachu?
pewnie nie... bo i skąd taki debil jak ty, co nie odróżnia ogniska od bomby, miałby wiedzieć co to iframe? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 02 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
weź ty się kurwa schowaj
kretynizmów twego poziomu
pusty patałachu
taki debil jak ty

Syjonizmów ani ekspertyz tam nie było żadnych, zakładam że wdzięczysz się do grzanka i szczypiora na wszelki wypadek, licząc na ich nieznajomość angielskiego. Argumenty z rzucania odchodami są sugestywne i pewnie niektórych przekonują. Mnie nie. Podobnie jak argumentoid z "onetu". Z lubością (i takimż samym skutkiem) używany również np. przez zwolenników zamachu w Smoleńsku.

Piętro, w które wbił się boeing, i pewnie sąsiednie kondygnacje również, rozgrzało się do wysokiej temperatury .
W pewnym momencie załamała się na nim konstrukcja, pod naporem ciężaru górnej części budynku.
Nastąpiło tąpnięcie, górna część budynku zapewne ważąca tysiące ton, poszła w dół, jak taran, i po kilku metrach zmiotła kolejne piętro i kolejne. Gruzy piętrzyły się na czole tarana, który jechał w dół kasując kolejne piętra, a potem rozleciał się pod własnym ciężarem, gdy rąbnął o rumowisko na gruncie. To w gruncie rzeczy dość ażurowa konstrukcja była.

Może się wydawać, że "rdzeń" powinien się jakoś ostać. Ale tej rdzeń wcale nie był jakimś monolitem, który się ciągnął od góry do dołu. Były w nim szyby wind, korytarze, etc. Widać, że jest poprzesuwany układ tego rdzenia na niektórych kondygnacjach, w stosunku do niższych. Miał się gdzie składać. Nie ma potrzeby fantazjować na temat ładunków wybuchowych czy supersecret-supertermite.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dipsao, myślę, że nie ma co się przepychać słowami w tym wątku który już ma kilka stron. Z tego co powiedziałeś w ostatnim poście wynika całkiem sporo i co więcej jak to w prosty sposób udowodnisz to masz szanse na nagrodę Nobla - nie żartuje.
Spróbuj zrobić niewielką kopię (w sensie wymiarów) jednego tylko filaru nośnego tych budynków, czyli zwykły ceownik lub coś takiego ale taki niewielki, ważne by proporcje były zachowane. Potem weź kamerę i koniecznie nagraj jak po nacisku z góry ten filar zostanie sprasowany nie wybrzuszając się więcej niż teoretyczny obręb budynku WTC (również wartości w skali), z tego co widzieliśmy na filmach to one w ogóle się nie wybrzuszyły.
Tak więc jak znajdziesz metodę (technologię) na sprasowanie tak tego filaru to na pewno sporo na tym zarobisz bo wiele firm kształtujących stal chciało by umieć deformować stal w kierunku największego jej oporu deformacji.
Czekam z niecierpliwością na rezultaty i kolejny polski nobel.
Powodzenia!

P.S. sam tego nie zrobię bo moja wiedza fizyczna mówi mi że to się nie da przy znanej nam technologii. Krótko mówiąc brak we mnie wiary co od razu skazuje mnie na niepowodzenie ale Ty nadal masz szanse, grunt byś nie stracił wiary!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3007
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, kilkanaście organizacji zrzeszających architektów, inżynierów materiałowych oraz innych naukowców oraz kilkudziesięciu indywidualnych tego typu, stojących za rethink911.org ulegli jedynie zbiorowej paranoi i nie wiedzą o co pytają. Bo przecież to ignoranci bez wiedzy i wykształcenia.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial, no tak, to jest dopiero argumentacja pokroju:

"miliard Chińczyków wpieprza ryż! Oni się kurwa nie mogą mylić"!

Rozumu używaj, a nie statystyk. Na dodatek jesteś leniem. Bo nie chciało Ci się przeczytać całej historii dotyczącej WTC w tym wątku.

Gdybyś przeczytał i nadal twierdził, że od paliwa mogą stopić się budynki i złożyć równiutko w stos, to byłbyś nie leniem, a idiotą. Ale o to Cię nie posądzam. Na razie...
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- załóżmy, że administracja Busha (NWO, ludzie jaszczury, Dick Cheney, CFA, FED, whatever), potrzebowali pretekstu do wojny, czy zaprowadzenia większej kontroli nad społeczeństwem, pod pretekstem zwalczania terroryzmu
- załóżmy, że 9/11 to była realizacja planu, majacego dostarczyć tego pretekstu
- załóżmy że samo wbicie jumbo-jetów wypełnionych paliwem w budynki WTC i pożar nie doprowadziłyby do ich zawalenia

Mam pytanie do zwolenników kontrolowanego wyburzenia:

- do czego było potrzebne wyburzenie wież WTC przy pomocy ładunków wybuchowych??
- czy samo wbicie jumbo-jetów w budynki, bez względu na to, co się dalej stanie z budynkami, nie dawało wystarczającego pretekstu do walki z terroryzmem?

Czy jeżeli wypalona wieża stałaby nadal, i sterczałby z niej ogon Boening-a, niczym z tyłka warszawskiej syrenki - czy Amerykanie nie poczuliby się zagrożeni, wściekli, nie byliby odpowiednio podpuszczeni?
Straty w ludziach byłby pewnie mniejsze (ale i tak byłaby masa ofiar).
Straty materialne byłyby nadal ogromne.
Wieże prawdopodobnie i tak nadawałyby się tylko wyburzenia.
A nawet jeżeli można by je było odremontować, to ogromnym kosztem, na granicy opłacalności.
A mozolna rozbiórka czy odbudowa jeszcze dług by się dawała w kość nowojorczykom, nawet bardziej jątrząc niż wyburzenie.

Po jaką cholerę "spiskowcy" mieliby zadawać sobie trud podkładania ładunków wybuchowych w budynkach?
Przecież to wymagałoby zaangażowania dużej ilości ludzi, zwiększałoby koszty operacji.
A przede wszystkim zwiększałoby ryzyko zdemaskowania spisku - przed, lub po wybuchu.
Ryzyko przyuważenia prac minerskich. Ryzyko odnalezienia zapalników czy niewybuchów w rumowisku. Itd itp.

Zwolennicy controlled demolition na takie pytanie zaczynają coś dukać (z braku czegoś rozsądniejszego) o ubezpieczeniu budynków. Wyręczę ich z góry - to zwykłym zastępczy bullshit. Zmiana koni w środku rzeki.
Bo niby inside blow-job ma niby dać pretekst do przejęcie kontroli nad czymś tam. A tu nagle przeskok nad zwykły przekręt ubezpieczeniowy. Bush marionetka w rękach NWO do przejęcia kontroli nad światem nagle okazuje się chłopem który podpala stodołę, żeby wyciągnąć kasę z ubezpieczenia. Albo fabrykantem z Ziemi obiecanej.
Poza tym odszkodowania są tak konstruowane, że mają pokrywać straty. W przypadku niewyburzenia wież właściciele budynków również uzyskaliby ogromne odszkodowanie, w wysokości koszów ich odbudowy. Inną, jeszcze bardziej durną odpowiedzią, jest wyjaśnienie, że chciano zaoszczędzić na kosztach ich rozbiórki (tego już nawet nie będę rozkminiał, bo chyba nie ma po co).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@kamzar
- nobla za udowodnienie tego nie dostaniesz, podobnie jak nie dostaniesz nobla za udowodnienie, że brzoza może urwać skrzydło w Tupolewie,
Cytat:
Spróbuj zrobić niewielką kopię (w sensie wymiarów) jednego tylko filaru nośnego tych budynków, czyli zwykły ceownik lub coś takiego ale taki niewielki, ważne by proporcje były zachowane.

Wątpię czy można ufać eksperymentowi na kopii, nawet przy zachowaniu proporcji - np. objętość (i tym samym ciężar) rośnie proporcjonalnie do sześcianu zwiększanych wymiarów liniowych. Dziesięć razy grubsza belka powinna wytrzymać nacisk - dziesięć razy większy? Tysiąc razy większy?
Po drugie - jak już sobie robisz eksperymenty myślowe z tą kopią - to wybraź sobie, że te belki/ceowniki mają rozmiar zapałek. Poklejonych superglusiem. Albo polutowanych ze sobą szpilek/gwoździków tej wielkości. I potem obiąż ją

@de99ial
Cytat:
kilkanaście organizacji zrzeszających architektów, inżynierów materiałowych oraz innych naukowców

Orgnizacja zrzeszająca architektów i inżynierów, to byłoby coś jak amerykański odpowiednik np. Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa (PZIiTB). Nic takiego nie stoi za rethink911.org - więc nie tyle mówisz głupoty, co kłamiesz. Za tą stronką stoją same orgnizacje truthersów, powołane przez truthersów.
http://rethink911.org/who-we-are/
Architects & Engineers for 9/11 Truth; Remember Building 7 / NYC CAN; 9/11 Consensus Panel; Journal of 9/11 Studies; Scholars for 9/11 Truth and Justice; Scientists for 9/11; Truth; Firefighters for 9/11 Truth; Political Leaders for 9/11 Truth; Medical Professionals for 9/11 Truth; ReOpen911.info; 911Truth.org; Citizens Aware and Asking; Association for Nine Eleven Truth Awareness; 9/11 Justice Canada; Reinvestigate 9/11; 9/11 Journey for Truth
911 Grassroots; Citizens for an Informed Community; Thrive Movement; Greater Boston Alliance for 9/11 Truth and Justice; DC 9/11 Truth; Colorado 9/11 Visibility; Minnesota 9/11 Truth; San Diegans for 9/11 Truth; Connecticut for 9/11 Truth; Northern California 9/11; Truth Alliance; 9/11 Truth Seattle; Vernon 9/11 Truth; 9/11 Truth Central Iowa; Tennessee 9/11 Truth; North Texans for 9/11 Truth; 9/11 Truth Norway
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dipsao, przeczytaj raz jeszcze mój post zamiast pisać to samo co już było napisane.
Cytat:
- nobla za udowodnienie tego nie dostaniesz, podobnie jak nie dostaniesz nobla za udowodnienie, że brzoza może urwać skrzydło w Tupolewie,

Ten eksperyment nie ma niczego udowodnić w kwestii WTC czy Smoleńska ale pokazać ludziom jak takiej sztuki dokonać jak opisywałeś w swoim poprzednim poście - ja naprawdę nie żartuję z tym Noblem, jak uda Ci się to zrobić masz na niego szansę. Jak nie chcesz robić kopi z WTC to weź zwykłą rurę albo kątownik, to bez znaczenia, za każde z nich dostaniesz Nobla. Po prostu to zrób i potem się wypowiadaj, koniecznie nie zapomnij o nagraniu wideo dla nas na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dipsao
Odpowiedź brzmi, dlaczego przyjęli taki styl a nie inny, iż samo wbicie się samolotów w wieże nie dawało takiego efektu nie z punktu widzenia Amerykanów, dla których był to jakiś symbol, ale wszystkich innych, że wspomnę obsranie w sprawie Afganistanu kilkudziesięciu krajów z Europy {oprócz Niemiec}, które bez szemrania wjebały się do Afganistanu, a następnie kilkunastu, który bez szemrania wjebały się do Iraku i nie powiesz mi, że przywódcy owych krajów byliby tak chętni do wyjebania kasy i wysłania żołnierzy w pizdu bez mającej wielkie oczy opinii publicznej, że wspomnę miliony Polaków, co wskazywały badania opinii publicznej chętnych do napierdalania Afganistanu, którego zaznaczenie sprawiało im trudności na mapie.
Dlaczego tak było? Bo kurwa Ci biedni ludzie widzieli to w TV, widzieli wydarzenie wykonane w stylu najlepszego filmu katastroficznego. Powiem Ci, że mieszkałem wówczas w akademiku i miałem sesje poprawkową. W tak zwanej świetlicy przebywało circa 50 osób przez cały dzień napierdalania obrazów z rozpierdalania WTC, a takiej liczby oglądaczy to nawet finał ręcznej na MŚ z Polakami, finał w siatę, ME w nożnej z Polakami oraz śmierć Ryśka z Klanu w owej świetlicy nie zebrały.

dipsao napisał:
-Czy jeżeli wypalona wieża stałaby nadal, i sterczałby z niej ogon Boening-a, niczym z tyłka warszawskiej syrenki - czy Amerykanie nie poczuliby się zagrożeni, wściekli, nie byliby odpowiednio podpuszczeni?


W związku z tym masz odpowiedź na tak postawione pytanie. Nie chodziło o Amerykanów. Dla nich wystarczyło wjebać się samochodem w jakimś gówno znaczący dla Europejczyków budynek rządowy w Oklahoma City. Tu chodziło nas. Wszystkie stacje mainstreamowe w Polsce i zapewne w każdym kraju UE waliły cały dzień only one przekaz i nie mówię tu nawet o stacjach informacyjnych.

Innymi słowy jakiś gówniany zamach pierwszy z brzegu takiego wrażenia nie zapewni, bo jest jednym z wielu. Tu chodziło o coś, co z punktu widzenia nieamerykańskiego odbiorcy miałoby być niepowtarzalne na tyle, że szczęka opada i co sprawiłoby, że cokolwiek się powie to Pelikany to łykną sypiąc dowolną kasą i liczbą wojsk.

Ja Cię natomiast dipsao zapytam skoro WTC 1 i 2 zawaliły się od pożaru oraz uderzenia samolotów, co załóżmy, iż jeszcze dałoby się jakoś bronić. Ta JA zapytam z jakiego powodu zawaliło się WTC 7? Nie wpadł w ową wieżę samolot. W wieży wystąpił pożar, który doprowadził do upadku budynku z prędkością swobodnego spadania.
Powiedz mi dipsao po jakiego chuja używać w chuj drogich materiałów wybuchowych, w chuj kosztownych specjalistów do demolki kontrolowanej obiektów betonowo-stalowych, by kurwa nie zostały po nich żadne kikuty i by budynek upadł tak jak chcesz, skoro byle gówniany ogień, który odpalę za pośrednictwem mojej zapalniczki Zippo, i trochę benzyny sprawi, że kilkunastopiętrowy budynek ze stali i betonu rozpierdoli mi się z prędkością swobodnego spadania, w idealnej pozycji pionowej piętro po piętrze. Dlaczego nikt tego nie powtarza? Po chuj jebać się z kosztami skoro można zrobić to w tak prosty sposób roztapiając stal hartowaną od pożaru zrealizowanego za pośrednictwem zapalniczki Zippo, a nawet zapalniczki wykonanej za pół dolca z plastiku.

Nadmieniam, że taki sam pożar odpalony od Zippo w 1975 roku wieży północnej pałkę zrobił. Liczba ofiar w ludziach = 0.
Nie jest to dla mnie dziwne, ponieważ nie ma takiego Chuja ogniowego we wsi, który w naturalnych warunkach jest w stanie cokolwiek zrobić stalowym elementom, a wiesz dlaczego? Dlatego do Chuja Wacława, że po to właśnie się kurwa hartuje stal w nienaturalnych warunkach w piecach, w których temperatury uzyskuje się poprzez uzyskiwanie ciśnień, których nie uświadczysz kurwa na świeżym powietrzu. Po chuj od lat 70. używa się takich warunków, żeby formować stal skoro można ją stopić używając paliwa lotniczego i zapalniczki Zippo. Czy raczysz mi wytłumaczyć po jakiego chuja, setki debili zamiast użyć znacznie tańszego i mega dostępnego paliwa lotniczego używa w chuj drogich, i realizowanych przez firmy jakie można policzyć na palcach jednej ręki na całym świecie {jak niemiecki Manesmann}, technologii. Zapewniam Cię, że montaż takich pieców i technologii to koszty setek milionów.

W związku z tym mogę przyjąć niemal każdy łatwy kawałek, ale jeśli w oficjalnym raporcie piszą mi o roztopionej stali i przechodzą do tego do porządku dziennego nie podając żadnych sensownych opinii, oprócz informacji o wysokich temperaturach uzyskanych w skutek działania paliwa lotniczego i eksplozji, to kurwa nie ma chuja we wsi bym ty przyjął, jeśli ktokolwiek z tworzących owy raport nie udowodni mi eksperymentalnie, że to możliwe, albowiem jak do tej pory jest to eksperymentalnie ni chuja nie udowodnienia. Udowodnienia czegoś takiego leży po stronie tylko i wyłącznie tego, który pierdoli taki farmazon, gdyż w każdym innym przypadku działają teorie znane dotychczas.
Jeśli natomiast Ty dipsao łykasz coś takiego, jak Pelikan to zachowujesz się jak pierwszy z brzegu pastuch, który w coś wierzy lub nie wiedzy i któremu jeśli jutro powiedzą, że jak się odlejesz na na stalowy element to zrobisz w nim dziurę to również w to uwierzy.

Natomiast odszkodowanie, zaś drogi dispao to jedynie skutek a nie przyczyna. Po prostu żydzior, który był właściciel owych wież był na tyle postawiony, że nie dał rozjebać sobie wież za darmoszkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
-
Mam pytanie do zwolenników kontrolowanego wyburzenia:

- do czego było potrzebne wyburzenie wież WTC przy pomocy ładunków wybuchowych??
- czy samo wbicie jumbo-jetów w budynki, bez względu na to, co się dalej stanie z budynkami, nie dawało wystarczającego pretekstu do walki z terroryzmem?

Czy jeżeli wypalona wieża stałaby nadal, i sterczałby z niej ogon Boening-a, niczym z tyłka warszawskiej syrenki - czy Amerykanie nie poczuliby się zagrożeni, wściekli, nie byliby odpowiednio podpuszczeni?
Straty w ludziach byłby pewnie mniejsze (ale i tak byłaby masa ofiar).
Straty materialne byłyby nadal ogromne.
Wieże prawdopodobnie i tak nadawałyby się tylko wyburzenia.
A nawet jeżeli można by je było odremontować, to ogromnym kosztem, na granicy opłacalności.
A mozolna rozbiórka czy odbudowa jeszcze dług by się dawała w kość nowojorczykom, nawet bardziej jątrząc niż wyburzenie.

Po jaką cholerę "spiskowcy" mieliby zadawać sobie trud podkładania ładunków wybuchowych w budynkach?
Przecież to wymagałoby zaangażowania dużej ilości ludzi, zwiększałoby koszty operacji.
A przede wszystkim zwiększałoby ryzyko zdemaskowania spisku - przed, lub po wybuchu.
Ryzyko przyuważenia prac minerskich. Ryzyko odnalezienia zapalników czy niewybuchów w rumowisku. Itd itp.
[/i]



Dipsao, broniłem Cię dzielnie przed Bimim, ale ta obrona jest chyba warta lepszej sprawy...
Ale odpowiem, (chociaż dużo bardziej lakonicznie od ElComenante) na clue Twoich watpliwości, bo wysiliłeś się na cały elaborat (choć nie przejrzałeś tematu leniu).

Pozwól, że sparafrazuję Twoje pytanie:

Z jakiego powodu zbrodniarze likwidują dowody zbrodni?
Czy o to właśnie pytałeś?

Po co morderca zaciera ślady?

No nie mam pojęcia. Ale może parę mądrych głów coś na tym forum wymyśli.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3007
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
de99ial, no tak, to jest dopiero argumentacja pokroju:

"miliard Chińczyków wpieprza ryż! Oni się kurwa nie mogą mylić"!

Rozumu używaj, a nie statystyk. Na dodatek jesteś leniem. Bo nie chciało Ci się przeczytać całej historii dotyczącej WTC w tym wątku.

Gdybyś przeczytał i nadal twierdził, że od paliwa mogą stopić się budynki i złożyć równiutko w stos, to byłbyś nie leniem, a idiotą. Ale o to Cię nie posądzam. Na razie...


Mam wrażenie, że po pierwsze nie wiesz co to jest sarkazm a po drugie nawet nie wysiliłeś się aby zajrzeć na wspomnianą przeze mnie stronę.

@dipaso
Wyjaśnij mi proszę w jaki sposób dwa samoloty zniszczyły trzy budynki?

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej stosować zasadę: make it simple...

Nigdy nie miałem cierpliwości do zadań typu: "co autor miał na myśli"?

Ale skoro to, co pisałeś, to jedna wielka ściema (sorry: sarkazm), to witamy po zdrowej stronie mocy Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18   » 
Strona 11 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile