W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
kurwa, chuj, pizda  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5905
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit - wiesz, jak sa oceny to milo by bylo byc docenionym Very Happy ze sie podoba i takie tam. jak na razie widac ze sie nie podoba, czyli potwierdzaja sie moje odczucia ze jestem oszolomem nawet wsrod oszolomow Laughing prawie kazdy chcialby gdzies tam cos znaczyc, miec swoje stado itd itp - nawet jesli mialoby to byc zludzenie (vide casus Prrivana). brak zludzen powoduje u mnie czasami krotkotrwala depresje np teraz Very Happy

eNKa - spoko, przyznam ze nawet ci zazdroszcze. tylko powiedz mi jeszcze co znaczy "najebywaniem"?

hoo - tak, biorac pod uwage fakt ze stosunek chrzescijanstwa do seksu jest jaki jest, twierdze, ze to ono jest odpowiedzialne za zepchniecie tej sfery zycia do rynsztoka - przynajmniej w tych rejonach w ktorych dominuje.
natomiast "pojeb" jest slowem pochodzacym w prostej linii od "jebac", czyli...?

JA - szefie, lejesz smar na moje serce (jak powiedzial marian do zygzaka mqueena w "autach") Smile wlasnie o to chodzi, ze owszem wskazanie jednoznaczne kto jest odpowedzialny za obecny stan rzeczy jest byc moze nieosiagalne (kazdy moze wskazac palcem swojego ulubionego winnego), ale jako istoty o otwartych umyslach powinnismy zadac sobie pytanie czy mozna zaakceptowac zastana sytuacje. ja twierdze ze nie. twierdze ze godzi to w nasza godnosc, i ze jestesmy w stanie to zmienic - przynajmniej w skali jednostkowej.

waha123 - kurwa to charakter? niby jaki? ze lubi seks z roznymi partnerami? a co w tym nagannego? bo chyba mi nie powiesz ze "kurwa" to mile okreslenie?

filipoza - ale sie ciesze ze wysmarowales taki dlugi post Smile no milo jest miec oponenta ktory w odroznieniu od poprzednikow zadal sobie chociaz trud aby nieco pogoglac. no i tu sie koncza komplementy. zdajesz sobie chociaz sprawe ze tak naprawde potwierdziles moje zalozenia? to chyba oczywiste ze chrzescijanstwo nie bedzie zrodlem zrownania seksu z rynsztokiem w chinach! co nie zmienia faktu ze odpowiedzialna jest za to jakas inna RELIGIA. wiekszosc religii ma na celu wewnetrzne sklucenie wyznawcy aby zyjac w ciaglym poczuciu winy bezustannie lezal plackiem przed jakims wyimaginowanym bostwem ktorego to "przedstawiciele" juz go odpowiednio pokieruja. i co mial na celu ten wyjazd z protestantyzmem? to niby juz nie jest chrzescijanstwo?? skup sie troche nad tym co piszesz.
natomiast gdybym nie byl ograniczony umyslowo to bym sie nawet na tym forum nie pojawil Smile generalnie wycieczki osobiste to najnizszy chwyt w retoryce i swiadczy dokladnie o tym co mi zarzucasz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do kurwy nędzy, skończcie już przeklinać.

Cool
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol jeśli ci to poprawi humor i wybawi z depresji to daje ci 50 Wink ale już nie flugaj Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


kurwa, chuj, pizda
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile