W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kara śmierci za homoseksualizm  
Podobne tematy
Petersburg zakazał propagowania homoseksualizmu13
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5689
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
czyim niby rodzicem?


Swojego dziecka. Jak spojrzysz wtedy na normalną rodzinę?

Mi córka z przedszkola przyniosła newsa, że jej koleżanka ma "dwa mamy". Może z tego powodu mi się pary homoseksualne nie podobają. Chociaż lesbijki Wink ok, ale nie w wychowaniu dzieci.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacob




Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
Sewhoe napisał:
Skrajności zawsze są chore. Chorzy są ci którzy karzą za homoseksualizm i chorzy są ci którzy walczą o zrównanie zwziązków homoseksualnych z instytucją małżeństwa czy o prawo o adopcję dzieci dla par gejowskich. Hough !


Czemu uważasz prawo do wychowywania dziecka przez pary homoseksualne za skrajność? Czy uważasz, że lepsze jest życie w przytułku - bo przecież wiadomo, że pary homoseksualne najczęściej starają się zaadoptować dzieci, które są skazane na życie w takich miejscach. Czy uważasz, że w trosce o własne fobie lepiej odebrać im taką możliwość?

A zupełnie już nie rozumiem twoich obiekcji co do równych praw małżeństw hetero i homo - seksualnych... Co za różnica pomiędzy czule kochającymi się dwoma mężczyznami/kobietami a parą heteroseksualną ?
Proszę, jeśli to możliwe odłóż chwilowo na bok swoje uprzedzenia i spróbuj zanalizować źródło tych fobii. Myślę, że tkwią one w nas głęboko, zakorzenione z jakiś powodów - według mnie to jedno z narzędzi pozwalających dzielić ludzi i efektywniej nimi manipulować i rządzić.


z pedalstwem juz nie powalczymy...niech sie zenia, kochaja, wychodza za maz, itd...

ale nie miesci mi sie w glowie wychowywanie dzieci przez homoseksualistow.

nie beda wychowywac kolejnych pedalow, lesbijek itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzydze się homoseksualistami. Spójrzmy prawdzie w oczy, to są chorzy ludzie i powinni być leczeni. Tymczasem przyznaje się im różne prawa jak parwo do adpcji, manifestacji uczuć, itd. Joke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. prawo do manifestacji uczuć - to dobre.
faktycznie, wielce to kurwa czcigodne, że szanowny pan JAR raczy dobrodusznie przyznać komuś prawo do manifestacji uczuć, itd. Laughing

homoseksualizm to może i choroba, ale homofobia to choroba na pewno.
zamiast leczyć innych, lepiej wylecz siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
Brzydze się homoseksualistami. Spójrzmy prawdzie w oczy, to są chorzy ludzie i powinni być leczeni. Tymczasem przyznaje się im różne prawa jak parwo do adpcji, manifestacji uczuć, itd. Joke


No właśnie klasyczny przypadek homofobii. To można i trzeba leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacob napisał:


ale nie miesci mi sie w glowie wychowywanie dzieci przez homoseksualistow.


Witaj, dla otuchy dodam, że mnie też się kiedyś nie mieściło a teraz uważam, że to żadna różnica. Jeśli przeanalizujesz racjonalne podstawy tego uczucia to zobaczysz, że bazuje ono tylko na lękach.

Jacob napisał:

nie beda wychowywac kolejnych pedalow, lesbijek itd.

A czemu uważasz, że od razu wychowają następnego homoseksualistę? A nawet jeśli to co z tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ta fobia to troche nieprecyzyjnie, bo kolo sie po prostu ich brzydzi Wink

Fajnie sie gada abstrakcyjnie. Ciekawe jak by gadali co niektorzy, gdyby ich dziecko mialo np. nauczyciela badz lekarza pedala. Istnieje podswiadomy lek przed takim czlowiekiem i reakcja obronna. Instynkt sie nie myli.

Dlaczego nie dawac im dzieci? Kto zna pedalow, wie jaki reprezentuja poziom moralny (oczywscie uogolniam, bo sa tez porzadni) To co sie dzieje np w klubach gejowskich po prostu rozwala. Liczy liczba partnerow, komu wystawic dupe, komu obciagnac i czesto za pieniadze. Niesposob rozpoznac, czy dany pedal jest porzadny, czy nie. Sprawa jest zbyt powazna, aby mozna pozwolic sobie na ryzyko. Dziecko to najwiekszy skrab ludzkosci i nie mozna robic na nim eksperymantow, tylko dlatego, zeby kilku zboczencow poczulo sie lepiej.

agharto Oczywiscie zaraz powiesz, ze moze dziecko bedzie mialo szczesliwa rodzine i dziecinstwo. Kurwa, moze? Jakie moze? jak potem spojrzysz dziecku w oczy? Powiesz: Sorry zjebalem Ci cale zycie w mysl moich idealow.? Jak naprawisz szkody w jego psychicie? To jest czlowiek, a nie jakas maskotka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld,
odpiszę ponieważ wierzę, że twoja fascynacja irańskimi metodami radzenia sobie z homoseksualistami to bardziej wybryk chwilowy, wybryk podszyty zwykła niewiedzą.

Trudno rozmawiać z kimś kto pochwala "zakopywanie w terenie" - czytaj zabijanie tylko ze wzgledu na preferencje seksualne.Wierzę, że jesteś ofiarą sytemu w którym cię wychowano - po prostu nigdy nie dostałeś szansy zrozumienia i uszanowania kilku elementarnych potrzeb ludzkich - mówię o wolnośći wyboru... Proszę, zadaj sobie pytanie : czy w procesie wychowania, którego doświadczyłeś pojawiały się sugestie dotyczące traktowania osób homoseksualnych a jeśli je uświadomisz sobie to powiedz jakie były okoliczności tychże? Czy była tam zaangażowana przemoc? Poniżenie?
Czy jesteś w stanie przypomnieć sobie Twoje pierwsze doświadczenia seksualne? W jaki sposób najbliższe środowisko odbierało Twoje odkrycia?
Z pełną powagą zachęcam Cię do odrobiny autopsychoanalizy.


Wld napisał:
Z ta fobia to troche nieprecyzyjnie, bo kolo sie po prostu ich brzydzi Wink

A dokładniej to co go tak brzydzi? Oczywiście to pytanie do "kola" Niemniej myślę, że też podzielasz jego pogląd na sprawę - proszę powiedz co dokładnie Cię brzydzi?

Wld napisał:
Fajnie sie gada abstrakcyjnie. Ciekawe jak by gadali co niektorzy, gdyby ich dziecko mialo np. nauczyciela badz lekarza pedala. Istnieje podswiadomy lek przed takim czlowiekiem i reakcja obronna. Instynkt sie nie myli.


Moja córka w wieku lat 13 często mnie pyta o to i owo - wiesz co jest jednym z wielu obowiązków rodzica wobec dziecka? Umiejętność rozmowy o seksie, o każdym jego aspekcie - i homoseksualizm, uwierz, nie jest najtrudniejszym tematem tych konwersacji.

Nie, nie boję się wysłać ją na lekcje do osoby o której wiem, że jest lesbijką nie będę się bał wysłać ja do lekarza który jest "pedałem". Zauważasz czego dotyczy twoje pytanie? Lęku... który jest w Tobie - poproszę kolejny raz : opowiedz o nim.

Wld napisał:
Kto zna pedalow, wie jaki reprezentuja poziom moralny (oczywscie uogolniam, bo sa tez porzadni) To co sie dzieje np w klubach gejowskich po prostu rozwala. Liczy liczba partnerow, komu wystawic dupe, komu obciagnac i czesto za pieniadze. Niesposob rozpoznac, czy dany pedal jest porzadny, czy nie. Sprawa jest zbyt powazna, aby mozna pozwolic sobie na ryzyko. Dziecko to najwiekszy skrab ludzkosci i nie mozna robic na nim eksperymantow, tylko dlatego, zeby kilku zboczencow poczulo sie lepiej.


Pozwolę sobie teraz na coś czego zwykłe nie uprawiam. Chcę zadać Ci pytanie - i nie musisz na nie odpowiadać publicznie - są o wiele ważniejsze na które ciągle oczekuję odpowiedzi. Powiedz - czy to nie jest tak, że też chciałbyś uprawiać rozwiązły seks? A jedyny twój problem to stłumienie potrzeb reprezentowanych przez "PEWNĄ: część Ciebie? Nie, nie chcę zrobić z Ciebie homoseksualisty. Zadaję pytanie.

Zgodzę się, że homoseksualizm to zabawa, być może nieodpowiedzialna, pozbawiona konsekwencji. Ale czy przyszliśmy na ten świat, żeby zabraniać innym cieszyć się ich zachciankami?

Wld napisał:

agharto Oczywiscie zaraz powiesz, ze moze dziecko bedzie mialo szczesliwa rodzine i dziecinstwo. Kurwa, moze? Jakie moze? jak potem spojrzysz dziecku w oczy? Powiesz: Sorry zjebalem Ci cale zycie w mysl moich idealow.? Jak naprawisz szkody w jego psychicie? To jest czlowiek, a nie jakas maskotka.


A może jednak dałem szansę by było wolnym człowiekiem?


ps.
Trudno jest mi poświęcać czas na odpisywanie na każdy wątek - w kilku wcześniejszych postach zadałem kilka pytań na które nikt nie odpowiedział - pytałem o to w jaki sposób dzielenie ludzi ze względu na ich potrzeby seksualne
służy tym którzy nami rządzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:
homoseksualizm jest warunkowany genetycznie. jest zaburzeniem genetycznym.
i występuje nie tylko u ludzi. tylko tutaj mi zgrzyta - homoseksualizm jako nieprawidłowość genetyczna
nie jest chorobą, ale zespół downa, który też jest zburzeniem genetycznym chorobą jest.
i tu nie wiem. btw, w sumie mało mnie to interesuje.


A może jako przodująca jednostka na tej planecie mamy prawo nie walczyć ze sobą o to co, kiedy i gdzie komu wsadzam lub daję włożyć z własnej nieprzymuszonej woli? ? ? ? Smile

wiraz napisał:


martwi mnie bardziej kwestia adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
przecież obojętnie jaką troską i jaką miłością taka para nie obdarzyłaby dziecka,
to dziecko będzie miało wpojony niewłaściwy obraz rodziny. z całym szacunkiem,
niech będę staroświecki i niemodny-jebie mnie to. to jest parodia rodziny.


Pisałem już o tym - to zwykły lęk i uwierz - najbardziej promująca heteroseksualny model świata to homoseksulana para. Oczywiście nie zawsze. Oczywiście nie zawsze każdy człowiek zostaje seryjnym mordercą.

wiraz napisał:


inna sprawa - ilu zadeklarowanych homoseksualistów faktycznie nimi jest?
z punktu widzenia uwarunkowania genetycznego? ilu z nich STAŁO się homoseksualistami
pod wpływem przeróżnych mód, trendów, sytuacji życiowych (np gościu se nie radzi z laskami,
a go swędzi faja- i cyk, znalazł se niszę; laska jest brzydka, że 'łoboże' i znalazła sobie koleżankę
równie brzydką...) - doprawdy, kończy mi się wyobraźnia Razz



To prawda , że pod wpływem różnych mód i trendów, próbuje się leczyć małych homoseksualistów zmuszając ich do ożenku. Żeby tylko papa i mama mieli święty spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniosło mnie, to prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:


Odnoszę wrażenie, że niewłaściwie interpretujesz zjawisko pozytywnej afirmacji ruchu gejowskiego. To co obserwujemy obecnie jest moim zdaniem, próbą powstania z kolan i głośnego wykrzyczenia, że dłużej nie będziecie nas poniewierać. To nie jest propagowanie homoseksualizmu.
Proszę, zrozum że homoseksualista, "pedał" był traktowany do niedawna jak podkategoria człowieka.


Mylisz się, homoseksualista nadal traktowany jest jak podkategoria człowieka. Jest pewna grupa osób, które traktują pederastów jak jednostki w pełni wartościowe, a nawet że powinni oni zajmować pozycję uprzywilejowaną, prawdopodobnie z racji ich "niegdysiejszej" dyskryminacji. Tak też przedstawia się sytuację w mediach. Jak chyba wszyscy na tym forum rozumiemy, przedstawianie czegoś w mainstreamowych mediach nie implikuje, że jest to prawdziwe.

Podsumowując - gej, pedał, nadal jest uznawany za podkategorię człowieka. Nie wierzysz? Zrób ankietę, pogadaj z ludźmi, cokolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agharto napisał:
JAR napisał:
Brzydze się homoseksualistami. Spójrzmy prawdzie w oczy, to są chorzy ludzie i powinni być leczeni. Tymczasem przyznaje się im różne prawa jak parwo do adpcji, manifestacji uczuć, itd. Joke


No właśnie klasyczny przypadek homofobii. To można i trzeba leczyć.


Nie widze w tym nic z homofobii, ja nie prowadze przeciwko nim żadnej zorganizowanej kampanii, nie wzywam do ich mordowania, ani nie rzucam kamieniami podczas ich manifestacji...

Jestem normalny czego nie można powiedzieć o Tobie, inaczej byś mnie nie oskarżał o homofobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwalifikowana homofobia zaczyna się od ciepłego oddechu na karku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrde, znam paru gejow - normalni ludzie. nie maja zadnych problemow. dlaczego? bo nie
manifestuja swojej orientacji (co nie znaczy ze ja ukrywaja). nie obnosza sie, twierdzac
ze homo jest lepsze od hetero - bo stad sie bierze agresja spoleczenstwa.
nie chodzi o samą manifestacje, tylko sposob manifestacji, a ta bywa nadwyraz czesto nachalna.
bo taki przekaz plynie z tych pieprznietych parad.

fajnie, teraz dajemy zielone swiatlo dla gejow, robimy im specjalen sluby, specjalne prawa do
adopcji, etc, etc. (btw,qrwa, wiecie ile zachodu jest przy adopcji dla pary hetero?! nie ma bata,
a jak przjdzie dwoch geji i odmowi sie im /z roznych powodow/ prawa do adopcji, zaraz beda sie
pluc ze dyskryminacja - to tak jak skrytykowac obame; nichuja, bo czarny!)
potem damy zielone swiatlo dla zoofili, nekrofili, pedofili i innych dewiantów...
pierdolona moralnosc rzymska...

agharto:
tak, to jest lęk. lęk tym sie rozni od strachu, ze jest wyobrazeniem sytuacji, a nie emocją (jak np strach - reakcja na zagrozenie)
no i wyobrazam sobie pare homoseksualną wychowujaca dziecko. i tak, przeraza mnie nie umiejetnosc przewidzenia konsekwencji
jakie takie dziecko bedzie musialo ponosci w przyszlosci. mama i tata robią dzieci i jest rodzina - to działa. po co to psuc?
dziecko podswiadomie powiela schematy wyuczone w rodzinie. potem ew. sobie uswiadamia ze je powiela lub tez sobie nie uswiadamia ze je powiela.
zkaladajac ze para homo uzyska zgode na adopcje dziecka, zrobiono wywiad, pracują, sa w stanie zapewnic dziecku rozwoj, etc.
po 20stu latach dziecko zarazone memami tatusiow/mamusiow pomimo ze jest heteroseksualne nie potrafi zbudowac normalnego zwiazku.
nie jest tez homo. kogo bedzie winic za obecny stan rzeczy?

btw, uwazam ze chęć adopcji dziecka przez sporą część adoptujących to zwykla próżność. egoizm podniesiony do sześcianu + zero odpowiedzialnosci.

Cytat:
@wiraz:

inna sprawa - ilu zadeklarowanych homoseksualistów faktycznie nimi jest?
z punktu widzenia uwarunkowania genetycznego? ilu z nich STAŁO się homoseksualistami
pod wpływem przeróżnych mód, trendów, sytuacji życiowych (...)

Cytat:
@agharto:

To prawda , że pod wpływem różnych mód i trendów, próbuje się leczyć małych homoseksualistów zmuszając ich do ożenku. Żeby tylko papa i mama mieli święty spokój.

odwracanie kota ogonem jest dosc skuteczne, ale dalej nie jest argumentem, sorry.. ale idac za ciosem - rodzic chce chronic swoje dziecko.
miedzy innymi przed reakcja spoleczenstwa -dziwisz im sie?

i podobnie jak Ciebie, JAR, mnie tez brzydzi homoseksualizm. jesli z tego powodu mialbym byc nazywany homofobem.. coz..
mam takie, a nie inne normy etyczno-moralne. mam sie ich wstydzic bo jakis 'homo-entuzjasta' chce mi wmawiac ze powinienem myslec jak on?
toz to smiac sie, czy plakac?

Cytat:

@agharto:
No właśnie klasyczny przypadek homofobii. To można i trzeba leczyć.


zastanawia mnie... czy ta moda na 'wszechtolerancje' nie wziela sie czasem z telewizora?
czy takiego wykreowanego prze media geja bardziej cieszy bycie w kontrkulturze, czy faktyczna chęć budowania zwiazku z przedstawicielem swojej plci?

btw, mysle ze sporo zlego calemu srodowisku homo czynią 'homo-aktywiści' organizujacy publiczne orgie, wpierdalający się w życie normalnych ludzi. np obrazajac ich normy etyczne, czy moralne;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
JAR napisał:
Brzydze się homoseksualistami. Spójrzmy prawdzie w oczy, to są chorzy ludzie i powinni być leczeni. Tymczasem przyznaje się im różne prawa jak parwo do adpcji, manifestacji uczuć, itd. Joke

Nie widze w tym nic z homofobii, ja nie prowadze przeciwko nim żadnej zorganizowanej kampanii, nie wzywam do ich mordowania, ani nie rzucam kamieniami podczas ich manifestacji...

nie rozumiesz czym jest homofobia.
pozwól że ci wyjaśnię - powtórzę się, ale widzę że trzeba bo chyba umknął ci ten mój fragment.

moja żona boi się pająków - teraz już mniej, ale kiedyś nie przeszłaby pod drzwiami na których futrynie siedzi mały pajączek. gdy się jej pytam "dlaczego tak się ich boisz?", mówi dokładnie to co ty: "bo są obrzydliwe".. z tym że ona nie zaprzecza iż to obrzydzenie jest wynikiem fobii - w tym przypadku arachnofobii. a w twoim homofobii.

to naprawdę można leczyć JAR - mają specjalne warsztaty na których leczą ludzi z fobii. spróbuj - a nuż ci pomogą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chciałem w ogóle wypowiadać sie w tym temacie ale musze.

Zastanawia mnie twoja postawa Bimi. mam nadzieje że nie obniżysz mi limitu do jedyneczki..

Bimnie, z twoich wypowiedzi na forum wnioskuje że jestes nieodpowiedzialny. w dobie dzisiejszych czasów(każdy wie jake są a bardziej wnikliwi szukają przyczyny) kiedy ludzie jak nigdy wcześniej szukają sensu bytu,kiedy ze wszystkich stron atakowani są propagandą pustki ty dorzucasz od tego shitu swoje 3 grosze.
W temacie ,,Dowody na nieistnienie boga'' tak napisałeś o ludziach którzy uwarzają że stwórca istnieje:

Cytat:
jak dla mnie to co sobą reprezentujecie to już właściwie choroba.
bo zdrowy człowiek aż tak obłąkany być nie może.


ja na to odpisałem:

Cytat:
tak teraz jakiś zdrowy i nie obłąkany człowiek siedzi sobie z kompanami i planuje w co tu znowu przypier.....
,,było już WTC teraz moze przekonamy polaków żeby zapałali żadzą wybicia wszystkich //terrorystów// i rozwalimy Centrum Zdrowia Matki i Dzieckaa''

niedawno zdrowy ,nie obłakany i trzeźwo myślący człowiek dostał pokojowa nagrode nobla.

zdrowi i nie obłąkani ludzie niedługo wprowadzą nowy jak że stworzony dla homo sapiens sapiens kodeks żywnościowy.

jakiś zdrowy i nie obłąkany czlowiek może w tej chwili podejmuje decyzje żeby niszczyć nadwyżki jedzenia kiedy inni umieraja z głodu.

zdrowi i nie obłąkani ludzie wymyslają coraz to perfekcyjniejsze nażędzia zagłady drugiego człowieka, przeprowadzają eksperymenty genetyczne na ludziach,zatrówaja wirusami i czym jeszcze sie da kombinując z tablicą mendelejewa.

zdrowi i nie obłąkani ludzie mogą tworzyć związki homoseksualne i adoptowac dzieci.

pozdrawiam wszyastkich zdrowych i nie obłąkanych! wszystko jest wporządku!


i teraz ty zakładasz temat w którym piszesz z uśmiechem na twarzy że jesteś za adopcją dzieci przez homoseksualistów a jak ktoś jest przeciw to ciemnogród.

niewiem co chcesz osiągnąć swoją postawą ale musze przyznać Ci że jesteś zdrowy i nieobłąkany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i teraz ty zakładasz temat w którym piszesz z uśmiechem na twarzy że jesteś za adopcją dzieci przez homoseksualistów a jak ktoś jest przeciw to ciemnogród.
gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem wiedziałbyś, że nie napisałem iż jestem "za adopcją dzieci przez homoseksualistów" bo inaczej to ciemnogród, a jedynie, że zakazywanie tego typu adopcji na poziomie ustaw z powodu "nie bo nie" to ciemnogród (populizm i demagogia).
i dalej to podtrzymuję.
w przeciwieństwie do ciebie ja dokładnie uzasadniłem swoje tezy.
jeśli chcesz polemizować użyj choć jednego argumentu, zamiast mnie maltretować swoją homofobią, bo naprawdę nie interesują mnie twoje problemy emocjonalne, ni lingwistyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem czy posiadasz dzieci czy też nie.

dajmy na to że twoje roczne dzieciątko patrzy na ciebie wielkimi niewinnymi oczętami. jakiego podejścia do zycia chciał bys dla niego?

rozumiesz oco chodzi mi z tą odpowiedzialnością ?.

jedyne czyste dobro jakie dane nam jest doświadczać w 21wieku to malutkie dzieci.

to mnie cieszy..kiedyś wszyscy byliśmy dziecmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie - nie rozumiem.

powoływanie się na niewinne oczęta dziecka to populizm i demagogia.
ja staram się rozmawiać o rzeczywistych problemach społecznych, a nie o tym jak bardzo tracę rozum niepotrzebnie zamartwiając się o swoje dziecko, które i tak będzie inne ode mnie i (miejmy nadzieję) samo odnajdzie swoją drogę.

najgorszą krzywda jaką rodzic może wyrządzić dziecku to wychować je na kogoś kto nie ma własnego zdania, w tym własnego zdania n.t. homoseksualizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
JAR napisał:
JAR napisał:
Brzydze się homoseksualistami. Spójrzmy prawdzie w oczy, to są chorzy ludzie i powinni być leczeni. Tymczasem przyznaje się im różne prawa jak parwo do adpcji, manifestacji uczuć, itd. Joke

Nie widze w tym nic z homofobii, ja nie prowadze przeciwko nim żadnej zorganizowanej kampanii, nie wzywam do ich mordowania, ani nie rzucam kamieniami podczas ich manifestacji...

nie rozumiesz czym jest homofobia.
pozwól że ci wyjaśnię - powtórzę się, ale widzę że trzeba bo chyba umknął ci ten mój fragment.

moja żona boi się pająków - teraz już mniej, ale kiedyś nie przeszłaby pod drzwiami na których futrynie siedzi mały pajączek. gdy się jej pytam "dlaczego tak się ich boisz?", mówi dokładnie to co ty: "bo są obrzydliwe".. z tym że ona nie zaprzecza iż to obrzydzenie jest wynikiem fobii - w tym przypadku arachnofobii. a w twoim homofobii.

to naprawdę można leczyć JAR - mają specjalne warsztaty na których leczą ludzi z fobii. spróbuj - a nuż ci pomogą Smile


Zastanawiam się co byś powiedział na coś takiego, oczywiście przykład przejaskrawiony.

Pojawia się grupa osób, która twierdzi, że ich preferencje seksualne polegające na jedzeniu gówna pozwalają im osiągnąć orgazm, dodatkowo orgazm osiąga każdy bez względu na płeć. Uprawiana przez nich "sztuka" miłości cementuje ich więzy, itd, itd, możesz tu wstawić każdą dowolną argumentację za "gównoseksem" (jakoś roboczo to trzeba nazwać). Zachowanie propagatorów gównoseksu powoduje oburzenie ciemnogrodu, jednak oni twierdzą, że domagają się tylko tolerancji, nie można przecież ich prześladować w zaciszu domowym za ich preferencje, zwłaszcza wtedy gdy obydwie strony tej "miłości" tego pragną. Po kilku latach zaczyna się następna nagonka, bo uprawianie gównoseksu w zaciszu domowym już nie wystarcza, trzeba go zaprezentować ciemnogrodowi i udowodnić, że jest normalny a pogadanki o gównoseksie muszą być obowiązkowe już od przedszkola, aby wychować nowe pokolenie, które nie pała nienawiścią do tej jakże popularnej wśród inteligencji formy miłości. Każdy, który wymiotuje na samą myśl o tej nowej sztuce jest nazwany gównofobem, jest obśmiewany w telewizji, a rządy na wniosek organizacji LGBT+Kał wprowadzają nowe prawo walczące z gównofobią.

Będziesz leczył żonę, czy wytłumaczysz jej, że nowa wspaniała forma seksu, której będą uczyły się Twoje wnuki już od przedszkola jest cacy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem o co ci chodzi z tym jedzeniem gówna.
raz widziałem w tv program o ludziach którzy piją mocz i uważają że to ich leczy.
miałbym się bać tego, ze ktoś pije mocz w celach leczniczych, tudzież jada gówno dla orgazmu?
a co mnie to kurwa obchodzi? to ich sprawa - niech żrą co chcą.
inaczej faktycznie, nazwałbym się gównofobem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale możesz nie chcieć, żeby gównożerca wychowywał dzieci
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do użytkowników toto i gibkilopez - mała prośba - proszę załóżcie osobny wątek o koprofilii i tam się wymieniajcie spostrzeżeniami i czymkolwiek jeszcze - tu rozmawiamy o czymś innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GibkiLopez napisał:
Ale możesz nie chcieć, żeby gównożerca wychowywał dzieci

tez mi argument.
moge tez nie chcieć żeby padał deszcz.
co z tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie rozumiem o co ci chodzi z tym jedzeniem gówna.
raz widziałem w tv program o ludziach którzy piją mocz i uważają że to ich leczy.
miałbym się bać tego, ze ktoś pije mocz w celach leczniczych, tudzież jada gówno dla orgazmu?
a co mnie to kurwa obchodzi? to ich sprawa - niech żrą co chcą.
inaczej faktycznie, nazwałbym się gównofobem.


Bimi, szczerze pisząc to nie bardzo chce mi się wierzyć, że nie rozumiesz tego co napisałem.
To co napisałem, jest historią wprowadzania homoseksualizmu do naszego życia, zapomniałem tylko dodać opis manipulacji związanych z głosowaniem, dzięki któremu wykreślono homoseksualizm z listy chorób, reszta przebiegała tak jak to napisałem. Oczywiście można wprowadzić także formę perwersji, którą opisałem, nie widzę problemu, wydaje się, że to jest kwestia ilości kasy, którą się zainwestuje i czasu, jakieś trzydzieści lat.
Odpowiednio manipulując przykładami, można będzie i w tym przypadku przekonać Ciebie, że wszystko jest cacy, skoro się kochają.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kara śmierci za homoseksualizm
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile