W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Astronauta o UFO - wojsko nakazało ludziom milczeć  
Podobne tematy
Kolejny pracownik NASA ujawnia istnienie obcych 20
Ufo podczas misji Apollo 48
Astronauta z Apollo 14: na Ziemi byli obcy40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8329
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jedno nie wyklucza drugiego - historia Jezusa to dla mnie też zwykła ściema, która równocześnie jest zalążkiem światowej religii.
Nie dzielę religii na bardziej i mniej ogłupiające czy zniewalające - pod tym względem wszystkie są dla mnie takie same.


Rencyma i nogyma, całością siebie, podpisuję się pod takimi słowami Cool
Wrzucili informację o UFO, po to tylko, by się owiecki dziwowały i odwracały uwagę od rzeczy co najmniej istotnych. Tego rodzaju bzdety, medialny rynsztok, nadają się tylko do tabloidów, podobnie jak rozważania na temat zakupu "małpek" dla ochlejów w rządzie i opowieści o pierwszym psie w USA. Innymi słowy - parafrazując nagłówek z onetu dla przygłupów - "info o szlabanie na UFO - hit czy kit?"
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

zulugula napisał:
No to Bimi wytłumacz wszystkim skąd się biorą różnego rodzaju mechaniczne obiekty latające pojawiające się tu i ówdzie?

nie wiem. ale zgaduję że poprawna odpowiedź brzmi: przyleciały z innych planet - tak? Laughing
no niestety ja tej odpowiedzi nie kupuję gdyż jest zwyczajnie absurdalna, niczym bajka o świętym mikołaju


Wytłumaczenie dla nie wierzących w obcych. Te pojazdy to wytwór Iluminatów, którzy specjalnie wymyślili obcych, żeby nie dzielić sie technologią z ludzkością. Bo jaką kontrole można mieć nad ludźmi rozsianymi po galaktyce.

Ale trzeba przemilczeć kilka rzeczy w tej teorii, takich jak np. ufo na początku wieku i wcześniej. Można to tłumaczyć podróżami w czasie, a czemu nie.

O jak widać jakbym chciał to mogłbym obalić całą teorię o obcych hehe, ale nie będę daje wam tylko coś czym moglibyście sobie wytłumaczyć niektóre rzeczy.


Cytat:
historie o szarakach, tunelach, konszachtach, wiwisekcjach na krowach i latających spodkach można uznać za brednie


Kiedyś założyłem temat o okaleczeniach bydła to tylko wstęp tego rozległego zagadnienia. Zresztą sam wpisałeś tam swoją głęboko przemyślaną wypowiedź Smile

viewtopic.php?t=2259&highlight=okaleczenie+byd%B3a


Co do ufo

Turcja 2008 rok. 2 min z bodajże 4 godzinnego nagrania. Obserwacja miała wielu innych świadków. A to tylko z zeszłego roku




A poniżej co prawda nie spodek, ale ten sam charakterystyczny objekt w kilku miejcach na świecie w różnym czasie. Może jakieś nieznane zjawisko atmosferyczne, a może obcy.

Nad Polską


Singapur


Dubaj


Nieznana lokalizjacja (jeśli autorem jest właściciel konta to prawodopodobnie Chorwacja)


Ten sam obiekt sfilmowany z pokładu samolotu, gdzieś nad Pacyfikiem

_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli są jacyś "obcy" to są gorszymi skurwysynami niż ludzie i powinniśmy to wiedzieć oficjalnie.Jeżeli są po to aby eksploatować ludzi a nie im pomagać to tylko i wyłącznie dlatego powinna istnieć broń.


viewtopic.php?t=6916


Powtórzę jeszcze raz: jeżeli są jacyś "obcy" to są gorszymi skurwysynami niż ludzie i powinniśmy to wiedzieć oficjalnie.Jeżeli są po to aby eksploatować ludzi a nie im pomagać to tylko i wyłącznie dlatego powinna istnieć broń.

Jeżeli nie kto inny jak człowiek stworzył broń masowego rażenia , broń jakąkolwiek , jeżeli nie człowiek stworzył poddańcze systemy władzy , systemy monetarne , systemy inwigilacji drugiego człowieka to pytam skromnie : PO KIEGO ... KOSMICI? Ludzie są największym zagrożeniem sami dla siebie. Są sterowalni, przewidywalni i pochłonięci tworzeniu sobie problemów. Nie trzeba nic więcej jak dać tylko człowiekowi kasę i władzę. Kto ma te rzeczy na świecie : Watykan, USA,GB, Izrael , Rosja .... tam trzeba szukać zagrożeń i w każdym człowieku który chce władzy jak Tusk , Kaczyński, Putin , Obama etc.

Nie twierdzę, że nie ma gdzieś we "wszechświecie" innych , podobnych , lepszych , gorszych ....form życia. Jest wielu badaczy Biblii , jest wielu badaczy istot nie z tej planety, jest wielu zwykłych ludzi, którzy mają to gdzieś i jest wielu , którzy z pasją opowiadają o tym jak David Icke. Z tym ,że on ogrom rzeczy przekazuje np. o Templariuszach , manipulacji , czyli o tym co faktycznie się dzieje i do czego był , jest i będzie zdolny człowiek.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lermmaker




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaskoczyles mnie adminie.
Rozmowiajac pare tygodni temu z innym uzytkownikiem twojego forum , wyrazilem się o twoich "madrosciach" wypowadanych autorytatywnym belkotem jako o - "cynicznych pogaduszkach".Ponownie to potwierdzasz moim zdaniem ,swoimi wypowiedziami w tym watku.
I jak to się wielce obruszales,, na dyskusje o braku tolerancji w stosunku do osobnikow lubiacych stosunki doodbytnicze w innym watku , a tu popatrz Smile Bimi inkwizytor anty obcy.Gdzie tolerancja?-Bardzo wybiorczo prezentowana przez Krzewiciela jedynej prawdy…"2"
Aaa…prawda, znaki zakazu na stronie glownej okreslaja twoje widzenie i pojmowanie tolerancji.Twoja prawda jest twojsza.
Zapomnialo mi się. Przepraszam.
Rozsmieszyly mnie komentarze zamieszczone przez ciebie , jakie w tym temacie przeczytalem.
Sa tak bzdurne i populistyczne , ze postanowilem zmarnowac swój czas i jeden post odpowiadajac …tylko tak się zastanawiam , czy aby to "oczywiście nie jest oczywiste i od urodzenia ci znane…", to co ludzie chca pisac czy wyrazic.Jak to w swoim baaardzo cienkim wywiadzie probowales wydukac.Temat o jakim starasz się cos baknac jest zbyt trudny dla chlopca. Odpusc sobie, pozwol innym wyrazic bardziej wartosciowa wizje czy wyobrazenie jakie nosza.Albo uscislij swoje stanowisko i karz spadac wszystkim takim. Wtedy będziesz lzej mogl tolerowac to co zostanie z twojej prawdy.
Ale zapominam na chwile o Tobie i już spiesze powiedziec innym co ja mysle .


Discosure Project- pewnie wszyscy wiedza czym jest. Czy nie zaciekawil Was fakt , iż ow projekt , a raczej jego kulminacyjny punkt majacy odbyc się przez przesluchanie przed kongresem USA wszystkich tych ludzi zwiazanych z takimi czy innymi dziedzinami wywiadu,technologii,agencji,itp./ utknal na dobre bo…wydarzenia 11 wrzesnia 2001 pozbawily zainteresowania tak media jak i obywateli jego( projektu) potencjalnymi rezultatami??
A co, jeśli 11 wrzesnia 2001 roku i cale konsekwencje powstale potem ,było ukartowane taktycznie po to, by odciagnac uwage opini publicznej od dalszych losow potencjalnych ujawnien pod przysiega tamtych ludzi ? By rozpracowac cala grupe metodycznie i wywiadowczo, jak wlasnie to zrobiono. Wtedy tamci ludzie chcieli mowic i nawet jeśli się obawiali, to wierzyli , ze można cos zmienic. Może byli przekonani zewnetrzne- kto wie?
Stwarzali powazny problem wladzom bo byli w grupie, stawali się medialni, organizowali się dalej. Wiec nie można było ot tak pozbyc się ich w znanym stylu ( zabic) bo wywolaloby to fale oddzwieku spolecznego napietnowanego medialnie. Wiadomym jest fakt, iż nic tak nie przyciaga uwagi jak ujawniona proba zatuszowania informacji. Postopiono wiec inaczej. W cieniu wydarzen WTC rozczlonkowano Disclosure Project i kolejno pozyskiwano poszczegolne osoby wazne i rosnace w sile grupowa.Niu ejdzowskie krety zrobily swoje, i z czasem projekt zmienil się w to co zwykle- medytacje, modlitwy, pozytywne pieprzenie,krag przyjaciol, itd.. Dzialania wywiadowcze sa na prawde przekonywajacym argumentem w dyskusji z celem jakim był karzdy z czlonkow tych dzialan

Wyobrazmy sobie jakim kalibrem informacji mogli dysponowac owi byli pracownicy rozmaitych dziedzin i poziommow kontaktu z UFO, już nie jako latajace cos tam, ale realnie pozyskiwane dane.Co moglo by być konsekwencja ujawnienia otwartego takich informacji?
Czyz nie swiadomosc FAKTU niezaprzeczalnie isniejacych innych ludzi na innych obszarach terytorium Przestrzeni?. To wlasnie jest poszerzenie swiadomosci o jakim się tyle pisze. Swiadomosc wiaze się z dowodami, a te były być może na wyciagniecie reki i chyba były mocne. Czy były warte poswiacenia nawet swiatowego ladu, i zyskaniu na czasie w planowaniu zcislejszej kontroli przeplywu informacji i dowodow, bo to wlasnie jest podnoszenie swiadomosci- poznawanie prawdy na podstawie faktu , a nie gdybanie- jak ja teraz- o faktach, z pewnoscia były warte dla elity.
Wiec mr. Bimi, zacznij myslec konstruktywnie i patrzec szerzej to zobaczysz wiecej kawalkow jednej ukladanki. Nie wpychaj ludziom swoich ulomnych tlumaczen, uzyskanych ze swojego podworka. Jeszcze jestes mlodym czlowiekiem i nie wiele widziales w zyciu.
Wyjdz troche do ludzi bo umysl wpada ci w tryb "0100110010"… a co pomiedzy?

pozdrawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 lat temu pewnie pisałbyś że nie jest możliwe coś takiego jak wymiana myśli między Holandią a Polską w ciągu kilku sekund na super płaskich monitorach, bo przecież wszyscy wiemy że monitory są grube z tyłu a jak są płaskie to są do dupy, zresztą Bill Gates sam pisał że 512 kB RAM to szczyt potrzeb komputerów klasy pc Very Happy

4 GB RAM?! halucynacje chorych umysłów! Skoro w ciągu 20 lat nastąpił tak ogromny postęp to wyobraź sobie nasz świat za 200 lat... Może w końcu wylądujemy na Księżycu Laughing

ja wyobrażam sobie galaktykę jako obszar tętniący życiem, w którym cywilizacje rozprzestrzeniają się równie szybko co USA na kontynencie północnoamerykańskim, w którym poziom zaawansowania technologicznego i ewolucyjnego jest tak wysoki że inne rasy są dla nas tym czym my dla mrówek...

poza tym technologie do pordróży gwiezdnych opracowywane są już dzisiaj, chociażby poprzez zagninanie przestrzeni a przez to "skracanie" drogi między dwoma punktami

homo sapiens jest gatunkiem drapieżników co nie znaczy że wszystkie gatunki we wszechświecie są tak samo agresywne i tępe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voltar, takim filozofowaniem mnie nie przekonasz. opowiadasz o własnych wierzeniach - wolałbym rozmawiać o faktach.

co to znaczy "technologie do podróży gwiezdnych opracowywane są już dzisiaj"?
jak na razie nie istnieją jeszcze żadne naukowe podstawy by uznać że istnieje możliwość skrócenia drogi między dwoma punktami. więc mogą sobie opracowywać - na pewno koszą za to niezłe siano Smile
może nawet wierzą że im się uda, ale to nie znaczy że opracują taka technologię - rozumiesz co mam na myśli?

z jednej strony mowisz, ze u nas powstalo zycie wiec to znaczy ze na innych planetach tez.
a potem, ze to iz u nas przeważa drapieznictwo wcale nie znaczy że na innych planetach też...
dostrzegam tu pewną niekonsekwencję - naginanie założeń na potrzeby wniosków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lermmaker ma troche racji.
Zero,jeden,zero, jeden...

Ciezko ignorowac te wszystkie "doniesienia".
Ciezko ignorowac pytanie: jesli nie Bog, to co sprawilo, ze tutaj jestesmy?
Ciezko ignorowac roznice pomiedzy ludzkimi nacjami (podobno niebieskoocy pochodza od jednego przodka).
Ciezko ignorowac...
Bimi, podziel sie z Nami swoim tokiem rozumowania, opowiedz Nam, jak doszedles do tego, ze alieny nie odwiedzaja naszej planety, ba, ze nie jestesmy ich "genetycznym poletkiem doswiadczalnym". Tak normalnie, jakbys tlumaczyl swemu dziecku rzeczywistosc, ktora Ty znasz.
Szanuje Twoj "logiczny punkt widzenia". Powiem wiecej, wielu, WIELU moglo by sie go od Ciebie uczyc. Sprawiasz jednak wrazenie osoby zupelnie zapominajacej o tym, ze rozum jest tylko jedna z wielu zdolnosci czlowieka, pozwalajacych ogarnac i zrozumiec ten Swiat.
I prosze, nie cytuj w odpowiedzi moich dwoch ostatnich zdan. Odnies sie raczej do wczesniejszych Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak doszedlem do tego ze alieny nie odwiedzają naszej planety?
no sorry, ale takie pytanie stawia sprawę na głowie.

jak doszedłeś do tego że twoja żona nie jest murzynem?
może po prostu: bo gdyby była murzynem to coś byś o tym wiedział.

gdyby kosmici odwiedzali dziś naszą planetę to i ja bym coś o tym wiedział - istnialy by na to namacalne dowody. choćby kupy kosmitów jak kiedyś zasugerowałem. albo opakowania po ich żarciu..

jeśli wydaje się wam że wszystkie te doniesienia o ufo są dowodami na to że kosmici nas odwiedzają to ja mówię "obudźcie się!". taka sama jest szansa na to że ufo to kosmici jak i na to, że jest to zreinkarnowana dusza adolfa hitlera podrózująca w jednym z latających spodków które kazał dla siebie wybudować w jakiejś podziemnej bazie w polsce - mówię to smiertelnie poważnie; dla mnie szansa na obie rzeczy jest TAKA SAMA.
zejdźcie na ziemię - nie dajcie sobie wcisnąć kitu. im tylko o to chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Bimi, mi chodzilo o wytlumaczenie nam tego:
Bimi napisal na poprzedniej stronie:
Cytat:
zrozumcie, że ja już tam byłem - rozważania które wy właśnie prowadzicie mam już dawno za sobą. a do swoich wniosków doszedłem zupełnie innymi metodami.

Ja widze, ze moja zona nie jest czarna, aczkolwiek nie doszedlem do tego poprzez "tam bycie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, powiedziałem to w sensie, ze kiedyś tez interesowalem sie tematem ufo i w ogole... otwarty bylem na kosmitow i zafascynowany chlonąłem davida icka.
nie tak dawno - jakby dobrze pogrzebac pewnie i na tym forum znaleźc mozna filmy o ufo ktore swego czasu polecalem.
ale dzis juz nie wnikam w ten temat gdzyż doszedlem do wniosku że ufo to (w przybliżeniu): 10% nieporozumień + 10% propagandy + 80% wierzeń/religii

na ziemi nie ma kosmitow - gdyby byli to każdy czlowiek juz dawno by o tym wiedzial. nie tylko rząd.
nie rozumiem jak mozna uważać, że kosmici spiskują z rządem - naprawdę nie widzisz w tym absurdu?
zauwazcie ze wszystkie informacje n.t. ufo bardzo wyraźnie sugerują (niektóre wręcz twierdzą) że rząd ukrywa swoje kontakty z kosmitami. jesliby więc uznać je za prawdziwe należy przyjąć do wiadomości że kosmici spiskują z naszymi rządami.

ci kosmici ktorzy opanowali podroże po galaktykach respektują nasz skorumpowany do szpiku kosci rząd, ktorego glownym celem jest utrzymanie władzy. no sorry, ale jeśli ktoś daje se wcisnąć taki kit to mogę mu tylko pokazać wymowny znak pukania się palcem po czole...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokurde, a ja mialem nadzieje na olsnienie Smile.
Ja to sie dopiero mecze z kosmitami - w koncu jestem zagorzalym Katolem.
Co nie przeszkadza mi isc teraz po Savinion Blanc. Ktos reflektuje?

P.S.
Gdyby bylo tak, jak mowisz, nie bylo by rownierz zadnego wyzysku, NWO (w ktory srednio wierze), Inside Job, czy HARRP(nie chce mi sie sprawdzac pisowni). Bo przeciez kazdy by o tym wiedzial.

Jak sam wiesz, rzady zrobily sobie juz z nas niewolnikow. Jesli alieny czegos od nas chca, to najlatiwej to uzyskac poprzez wspolprace z najbardziej wplywowymi rzadami. Mam na mysli, ze pozostana incognito (bo oglupieni jestesmy juz na tyle), a jednoczeasnie dostana to, czego chca. Mam tu rownierz na mysli ew. mozliwosc wplywania na podswiadomosc/swiadomosc "elyt", czyli czynienie z nich marionetek.
Dla mnie - zdrowo rozsadkowo - taki scenariusz jest rownie mozliwy, jak opanowanie calego swiata (polityka, ekonomia, i inne slowa, ktore mi w tej chwili nie przychodza do glowy) przez grupke rzadnych wladzy skorwysynow.

Kazdy o tym wie?
Dobra, zapytam w tygodniu moja mame i tate, i zobaczymy.
Nie pomieszalem pojec, dla mnie wszystkie te sprawy sa tak samo udowodnione (czyli nieudowodnione), jak ingerencja obcych tu i teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Gdyby bylo tak, jak mowisz, nie bylo by rownierz zadnego wyzysku, NWO (w ktory srednio wierze), Inside Job, czy HARRP(nie chce mi sie sprawdzac pisowni). Bo przeciez kazdy by o tym wiedzial.

no ale przecież każdy o tym wie. Smile choć troche pomieszales pojęcia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do postu ponizej: ja prosty chlopak, nie lubie skrotow myslowych pozwalajacych na interpretacje.
Powiesz mi wiec, skad i po co tutaj jestesmy?
Albo np. co sie stanie, gdy human wymysli bron na tyle silna, ze rozpierdoli WSZECHSWIAT?

Kamery nie podlacze, nie musze wspominac o alienach, by moi rodzice powiedzieli "Wiesz, wszystko jest mozliwe. A gacie na zime zakladasz cieple?".

No tak, nawet nie wiem, czy te ostatnie slowa byly do mnie Wink, ale wiarze sie z nimi ciekawe pytanie: jakimi faktami dysponujesz Bimi, gloszac teorie spiskowe? Zbadales cos sam, czy opierasz sie tylko na info/filmach znalezionych w sieci? Zreszta, to pytanie dotyczy wielu Forumowiczow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Jak sam wiesz, rzady zrobily sobie juz z nas niewolnikow. Jesli alieny czegos od nas chca, to najlatiwej to uzyskac poprzez wspolprace z najbardziej wplywowymi rzadami. Mam na mysli, ze pozostana incognito (bo oglupieni jestesmy juz na tyle), a jednoczeasnie dostana to, czego chca. Mam tu rownierz na mysli ew. mozliwosc wplywania na podswiadomosc/swiadomosc "elyt", czyli czynienie z nich marionetek.
Dla mnie - zdrowo rozsadkowo - taki scenariusz jest rownie mozliwy, jak opanowanie calego swiata (polityka, ekonomia, i inne slowa, ktore mi w tej chwili nie przychodza do glowy) przez grupke rzadnych wladzy skorwysynow.

aha, to sorry..

pswierq napisał:
Kazdy o tym wie?
Dobra, zapytam w tygodniu moja mame i tate, i zobaczymy.
Nie pomieszalem pojec, dla mnie wszystkie te sprawy sa tak samo udowodnione (czyli nieudowodnione), jak ingerencja obcych tu i teraz.

nie zapomnij im od razu przedstawić swojej teorii i współpracy kosmitow z NWO. aa, i włącz kamerę Smile

nie bardzo mnie interesuje to co jest dla ciebie nieudowodnione - proponuje rozmawiac o faktach, a jesli takowych nie znasz to najlepiej nic nie pisz, bo po co masz pisac o tym czego nie wiesz Smile tzn. nikogo to raczej nie interesuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Do postu ponizej: ja prosty chlopak, nie lubie skrotow myslowych pozwalajacych na interpretacje.
Powiesz mi wiec, skad i po co tutaj jestesmy?
Albo np. co sie stanie, gdy human wymysli bron na tyle silna, ze rozpierdoli WSZECHSWIAT?

mógłbym ci powiedzieć ale i tak byś się z tym nie zgodził.
masz swoje teorie na ten temat - nie mam żadnego interesu w przedstawianiu ci odmiennych.
naprawdę myślisz, że odpowiedzi na te pytania mają jakikolwiek związek z tym czy ziemię odwiedzają kosmici?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pass. Ale z przyjemnoscia bede sledzil watek Smile. Tu nie chodzi o przekonanie Ciebie, raczej, bys oczy otworzyl - raz jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To forum zatem to jakiś paradoks. Dlatego że jest na nim masa ciekawych informacji, masa ciekawych ludzi o otwartych umysłach, jest pewną skarbnicą wiedzy o tym co się dzieje w świecie a jednocześnie....
A jednocześnie ikonki pokazują że: neguję istnienie cywilizacji pozaziemskich, neguje religię ale za to... Propaguje ćpuństwo Very Happy
Administrator oficjalnie mówi że gardzi religią, gardzi innymi poglądami... jedym słowem bezpośrednio pokazuje że ma to w dupie konstruktywną dyskusję i niespecjalnie szanuje poglądy odmienne zwłaszcza kogos, kto w coś wierzy. Trochę to tak jakby jakieś forum ezotetryczne założył chłodny i racjonalny materialista, albo forum linuksowe prowadził wierny zwolennik Microsoftu. Dziwne to troche... chyba tylko w Polsce możliwe. Niestety obawiam się że takie coś może wprowadzać chaos informacyjny dla początkujących poszukiwaczy prawdy, zwłaszcza te ikonki. A forum jest często na onecie reklamowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 21 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
A jednocześnie ikonki pokazują że: neguję istnienie cywilizacji pozaziemskich, neguje religię ale za to... Propaguje ćpuństwo Very Happy

Very Happy widzisz, bo liście są prawdziwe - każdy może sobie wyhodowć w ogródku albo w lesie... w przeciwieństwie do religii i tych waszych UFOków od NWO, którzy są tylko w waszych głowach i przeróżnych mediach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Nawet rolnicy już dysponują wysoko zaawansowaną technologią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta dyskusja jest pasjonująca ale tylko na poziomie naszych analiz w umyśle... bo nie może być poparta konkretnymi dowodami. Zgadzam się tu z Bimi... . IMHO ta dyskusja nie prowadzi do niczego... bo nie mamy konkretnych DOWODÓW. 9/11, lot na księżyc, spiski władzy to temat poparty jakimiś konkretnymi zdjęciami , filmami, obliczeniami ... tu tego nie ma... oprócz oczywiście jakiś fresków, hieroglifów sterożytnych cywilizacji i kilku mętnych zdjęć i filmów, których nie można zanalizować. Dlatego ta dyskusje możemy odłożyć (jak mówi to Bimi) do momentu aż ktoś przyprowadzi nam Aliena martwego lub żywgo pod nasz dom.
A swoją drogą Bimi próbuje być racjonalistą w tym tyglu forumowym w którym można znaleźć wszystkie teorie spiskowe, w których (optymistycznie) 75% może okazać się prawdą... ale na 100% nie wszystkie są prawdziwe... więc rozmawiajmy, ale przy okazji nie bądźmy aż tak surowi w ocenie, w stosunku do administratora. Te forum i tak jak na tylu "nawiedzonych", którzy próbują przeforsować swoje "bzdurne teorie" jest cennym i nieocenionym źródłem informacji. W Polskim Internecie to fenomen... nie ma takiego drugiego niezależnego miejsca... oby jak najdłużej. Mój angielski jest słaby więc korzystam tu z bardzo szerokiej wiedzy,która częściowo jest dla mnie niedostępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:40, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skracanie odległości pomiędzy punktami w przestrzeni... Potrafimy wytworzyć tak dużą energię? Ja widzę że ziemianie ciągle borykają się z problemami energetycznymi i nie potrafią wdrożyć do użytku powszechnego urządzeń lepszych niż prądnica napędzana wodą albo rozprężonym gazem (np. para wodna).
Kiedyś na Discovery Channel gość pokazywał łopatologicznie - na czym polega zaginanie przestrzeni; Wziął napompowany balon i mówi "wyobraź sobie że to jest przestrzeń. Położył palce na przeciwległych sobie punktach balonu i ścisnął ów balon tak mocno, że palce jego dłoni zetknęły się ze sobą. W normalnych warunkach - mówi, aby pokonać tę odległość, musielibyśmy podróżować nieskończenie długo. Dzięki zakrzywieniu jakiego właśnie dokonałem, odległość ta spadła do zera".
Od razu przypomniałem sobie skecz Jonasza Kofty traktujący teorię prędkości światła. Gość (naukowiec) wyrzuca przez okno zapaloną latarkę i kota twierdząc "udowodniłem że kot spadał z prędkością światła". Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spaceship napisał:
Ta dyskusja jest pasjonująca ale tylko na poziomie naszych analiz w umyśle... bo nie może być poparta konkretnymi dowodami. Zgadzam się tu z Bimi... . IMHO ta dyskusja nie prowadzi do niczego... bo nie mamy konkretnych DOWODÓW. 9/11, lot na księżyc, spiski władzy to temat poparty jakimiś konkretnymi zdjęciami , filmami, obliczeniami ... tu tego nie ma... oprócz oczywiście jakiś fresków, hieroglifów sterożytnych cywilizacji i kilku mętnych zdjęć i filmów, których nie można zanalizować. Dlatego ta dyskusje możemy odłożyć (jak mówi to Bimi) do momentu aż ktoś przyprowadzi nam


Spaceship czy ty wogóle szukałeś jakiś dowodów?

Masz odtajnione archiwa conajmniej w 4, 5 dużych krajów na ten temat. Nagrania z wojskowych samolotów, nagrania z telewizji i to nieraz z relacji na żywo, nagrania z kosmosu, nawet zdjęcia i nagrania obcych tak, tak obcych.

Zapisy radarowe, rozmowy kontrolerów z pilotami którzy zgłaszają zagrożenie przez ufo.

Dowody fizyczne, ślady lądowań emitujące wysokie promieniowanie. Relacje zwykłych ludzi i obserwacje nieraz widziane przez tysiące ludzi.

Relacje naukowców, generałów, pułkowników, inżynierów lotnictwa.

Jeśli faktycznie, któryś z was tam był (więcej niż 1 dzień i kilka filmików) to naprawdę trudno potem zrozumieć kogoś, kto pisze jak Kononowicz, że nie ma nic i nic nie będzie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

...
Relacje naukowców, generałów, pułkowników, inżynierów lotnictwa.
...
Jeśli faktycznie, któryś z was tam był (więcej niż 1 dzień i kilka filmików) to naprawdę trudno potem zrozumieć kogoś, kto pisze jak Kononowicz, że nie ma nic i nic nie będzie.

I najważniejsze, iż gdyby którykolwiek z nich złożył zeznanie przed sądem jako świadek morderstwa, kradzieży, gwałtu czy jeszcze innego rodzaju przestępstwa to oskarżony o takowy występek gość idzie gibać na długie lata. Natomiast w sprawie Ufo wyrobiono w ludziach atmosferę śmiechu i szyderstwa, by nikomu nie przyszło na myśl publicznie "zrobić z siebie błazna".
Dajcie więc Bimiemu spokój, bo póki sam nie zobaczy na własne oczy, to nie uwierzy.
Wystarczy, że ma otwarty umysł na wiele innych nie mniej istotnych spraw toczących się wokół nas. Jeżeli przynajmniej trochę próbował wgryźć się w sprawę choćby takiego Billy Meiera z jego dowodami i od razu na starcie uznał to za "fake" to nie przekonacie go do istnienia innych cywilizacji we wszechświecie nigdy.

Pozdrawiam Wszystkich Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na to wychodzi że Bimi to kosmita Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 22 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanley napisał:
.. to nie przekonacie go do istnienia innych cywilizacji we wszechświecie nigdy.

nigdy mnie do niczego nie przekonacie gdy nie będziecie czytać tego co piszę, a tylko bezmyślnie napierdalać swoje ble, ble ble... Smile

gdzie ja napisałem że we wszechświecie nie ma innych cywilizacji? nigdzie. jedynie że kosmici nie odwiedzają ziemi.
i idiotyzmem jest zakładać że odwiedzą/ujawnią się/rząd ich ujawni akurat w okolicach 2012. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Astronauta o UFO - wojsko nakazało ludziom milczeć
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile