W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Obama w Polsce - Akcja uliczna z transparentami  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1629
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:59, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

“Nie dopisuj proszę mi rzeczy których nie mówiłem, nigdzie nie napisałem że anty-globaliści są głupi. ”
Oczywiscie ,ze nie,OPrzerysowalem przyklad celow aby byl bardziej jasny.Ale twoja wypowiedz o potencjalnej nawet wspolpracy z nimi byla lekcewazaca od poczatku a to wspolpracy nie sprzyja.
Tylko o to mi chodzilo.
Wrocmy do tematu: demonstracje anty-Obamowe
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
“Nie dopisuj proszę mi rzeczy których nie mówiłem, nigdzie nie napisałem że anty-globaliści są głupi. ”
Oczywiscie ,ze nie,OPrzerysowalem przyklad celow aby byl bardziej jasny.Ale twoja wypowiedz o potencjalnej nawet wspolpracy z nimi byla lekcewazaca od poczatku a to wspolpracy nie sprzyja.
Tylko o to mi chodzilo.
Wrocmy do tematu: demonstracje anty-Obamowe
Jerzy


Nie stwierdziłem tam w kategoryczny sposób żadnej pejoratywnej cechy, to było jedynie zapytanie i niepewność względem tych grup, czemu cie tak ta moja niepewność zdenerwowała, przecież nie wylewam dziecka z kąpielą, nie przekreślam możliwości współdziałania, nie powiedziałem że to dzikusy z którymi nie da się nic zrobić, a jedynie wyraziłem obawę, że są w śród nich osoby nieodpowiedzialne, jak z resztą w śród każdej grupy, ale w tym przypadku to kluczowe by nie wdać sie w żadna awanturę, bo to byłaby woda na młyn wszystkich tych którzy takich jak my najchętniej wysłali by na Madagaskar. Mam chyba prawo wyrażać swoje wątpliwości i szczególnie dziwi mnie że akurat w tym miejscu muszę się tłumaczyć że nie jestem wielbłądem Sad

Poddawanie w wątpliwość naszych wierzeń czy systemu wartości przez osoby trzecie nigdy nie jest przyjemne i rozumie Twoje rozdrażnienie, ale od trzech postów staram Ci się wytłumaczyć, że nie mam z założenia złych intencji względem wszystkiego co jest inne, bo różnorodność uważam za atut i wartość nadrzędną, jednak by nie popaść w skrajność zachowuje sobie prawo do dyskusji, i wydaje mi się że to chyba ta cecha którą staramy się wskrzeszać u ludzi więc nie zabijajmy jej na dzień dobry obrażaniem się ;]

...........................


Co do demonstracji to póki co trzeba rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać, potrzebna jest grupa przynajmniej 10 osób które będą wstanie pofatygować się na miejsce plus jeszcze jeden operator ( żeby było dwóch niezależnych ), ale to ja już sam zorganizuje na własny koszt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jeszcze coś apropos tego do jakiej grupy kwalifikują nas Smile
Cytat:
Trwa w internecie kierowana przez żydokomunistów akcja dezinformacji pod nazwa płyty prawdy2, promowana również przez ocenzurowany lewacki wykop, oraz im podobne portale o charakterze dezinformacyjnym.
[...] http://prawda2.wordpress.com/


tak więc, jakby ktoś nie doczytał, pewne źródła donoszą że jesteśmy żydokomunistami Laughing
to dopiero tupeciarstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tu jeszcze coś apropos tego do jakiej grupy kwalifikują nas Smile
Cytat:
Trwa w internecie kierowana przez żydokomunistów akcja dezinformacji pod nazwa płyty prawdy2, promowana również przez ocenzurowany lewacki wykop, oraz im podobne portale o charakterze dezinformacyjnym.
[...] http://prawda2.wordpress.com/


tak więc, jakby ktoś nie doczytał, pewne źródła donoszą że jesteśmy żydokomunistami Laughing


Babcia mojego taty była z Buczacza i trudniła sie lichwą więc w 1/8 mam żydowską krew, jak widać w każdym pomówieniu jest kropelka prawdy ;p Swoją droga zamieszczanie Zaistgeist-a na płytach może bardzo zrazić ludzi religijnych, gdyż nie są oni zwykle gotowi na takie rewelacje jak te z powyższego filmu, i wtedy proste jest skojarzenie że to lewacy - ja sam pierwszy raz gdy zobaczyłem ten film miałem takie zdanie, a musze nadmienić że nawet nie jestem ochrzczony o uczęszczaniu do kościoła nie wspominając. Moim zdaniem płyty prawdy sa szczytna działalnością i słuszną ideą, jednakże powinny być ocenzurowane z materiałów religijnych, pamiętajcie w jakim żyjemy kraju. To trochę tak jak mi zarzucił Jerzy, że na dzień dobry zraziłem potencjalnych sojuszników gdy w pierwszym zdaniu poddałem pod wątpliwość ich wiedzę i zdolności organizacyjne. Osobiście mam wielki dystans do Zaistgeistów - szczególnie druga część robi z tego ruchu pośmiewisko lansując jakąś jedną organizacje na zbawców ludzkości, i tylko nie wiem czy oni sobie nie zdawali sprawy z tego jaki to będzie mieć efekt czy może dokładnie sobie zdawali z tego sprawę i zrobili to celowo, ponieważ za tym filmem stoi farbowana opozycja coś jak Michnik i Wybiórcza ? Jakie są Wasze odczucia na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile chyba się daliście ponieść.
mamy tu jakiegoś "antyglobalistę"?? Wink

dla mnie antyglobalista to termin wymyślony przez media - w ten sposób łatwiej jest im przemilczeć konkretny powód protestu. kwitują to krótko: antyglobalizm Smile


No ale wiesz jak to jest, nawet jeśli nie istniały by media, to sami byśmy sobie i tak wymyślili jakąś skrótowa nazwę, chociażby jak używamy skrótu NWO pod którym kryje się wiele różnych rzeczy, poza tym te grupy identyfikują się z tym hasłem - czy może ja się mylę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:

To jak dwie osoby patrzące się na żółtą ścianę. Jedna chce zmiany na kolor niebieski. Druga chce zmiany na tapetę. Obydwie krytykują żółty Very Happy


No dokładnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 16 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innych krajach Europy ludzie urządzają demonstracje przeciwko własnym rządom, a wy chcecie demonstrować przeciwko rządowi USA ? d'oh! To głupie. Niech sobie Amerykanie urządzają demonstracje przeciwko Obamie. To jest ich prezydent. Czy nasz kraj jest tak idealny, a rząd tak wspaniały, że nie ma nic do zrobienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nasz rząd to rasowi "economic hitman" przecież nie przychodzi się demonstrować przed służbą tylko przed właścicielem.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy że Polską rządzi Obama? Shocked Znaleźliście sobie wygodny sposób ucieczki od polskiej rzeczywistości. My nie jesteśmy Ameryką. Polska się rządzi innymi prawami. Gdybyście się lepiej interesowali USA, to byście zobaczyli, że pomimo tego całego szumu o kryzysie, następuje postęp w sferze obyczajowej. Ameryka pomału przestaje być konserwatywnym krajem. W różnych Stanach po kolei legalizuje się związki homoseksualne. A u nas Polacy nie mogą nawet ścierpieć widoku dwóch gejów trzymających się za rękę. Pod wzgledem światopogladowym jesteśmy bardziej zacofani od Amerykanów. Poza tym w wyborach wybieracie Polaków, nie Amerykanów. Jesteśmy ciągle jeszcze Polską, z polskim rządem. I jaki rząd sobie wybierzecie, tak będzie wyglądał nasz kraj. A swoją drogą to chyba nie jest normalne, to ciągle wpatrywanie się w USA i Obamę. Macie jakieś kompleksy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz Lara, bo Polacy to taka prymitywna nacja, gdy postępowy zachód bawił się w eugenikę, uśmiercanie niedorozwiniętych, lub sterylizacje przestępców takich jak np. 40 % indiańskich kobiet i 10 % mężczyzn. Czy też ich duchowy przywódca Adolf wymyślił gazowanie homoseksualistów, Niemcy oczywiście rznęli głupa i udawali że tego nie widzą.
Taka Polska to ignorowała lub potępiała nie rozumiejąc tego wspaniałego postępu. Teraz wszyscy prześcigają się w doprowadzaniu do absurdu praw homoseksualistów, oczywiście zgodnie ze starymi zasadami - tylko my mamy racje.
Wiesz co Polacy mają do homoseksualistów, wielkie nic i po prostu chcieli by z tym pozostać, a nie być ciągle atakowanym przez nowo nawiedzionych polityków, którzy wypychają się do przodu konfliktując ze sobą ludzi.
Chcielibyśmy się dorobić własnych polityków, tyle tylko że zostali oni wymordowani przez postępowy zachód, lub nie postępowy wschód. Zostały mam odpady z którymi musimy się użerać, a że nawet te odpady nie mają za wiele do powiedzenia w Polsce ze względu na jej zależność od zachodu, którym ciągle jeszcze rządzi USA.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy że i Ty również zaliczasz się do tych odpadów? No, to skoro Ty i wszyscy podobnie myślący uważają że Polska jest skazana na zagładę, to rzeczywiście nie pozostanie nic innego jak tylko wpatrywanie się w "Wielkiego Brata". I nie ważne jaki on jest, czy dobry, czy zły, ważne że jest Wielki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
ale nasz rząd to rasowi "economic hitman" przecież nie przychodzi się demonstrować przed służbą tylko przed właścicielem.


Ładnie to ująłeś, pamiętaj że ta akcja będzie nagrywana przez 2 operatorów i materiał leci na YT i może jeszcze w parę miejsc, poza tym jest nikła szansa że przy okazji uda się z tym wskoczyć do TV jak będą to transmitować, więc trochę ludzi to zobaczy.

Akcja jest skierowana do ludzi to oglądających a nie do polityków ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
W innych krajach Europy ludzie urządzają demonstracje przeciwko własnym rządom, a wy chcecie demonstrować przeciwko rządowi USA ? d'oh! To głupie. Niech sobie Amerykanie urządzają demonstracje przeciwko Obamie. To jest ich prezydent. Czy nasz kraj jest tak idealny, a rząd tak wspaniały, że nie ma nic do zrobienia?


Nie, to nie będzie demonstracja przeciwko rządowi USA tylko demonstracja ludzi którzy są świadomi ich powiązań z naszym krajem i tego co nasi właśni politycy od lewicy po prawice nam chcą zgotować tą wiernopoddańcza polityką względem Waszyngtonu który zabija swoich własnych obywateli w swoim największym mieście tylko po to by móc potem zabijać w innych krajach, to ma być sygnał że jest opór nie tylko za monitorami komputerów, pokazanie że istnieją ludzie nie kupujący tego g* z TV i mediów, to bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
To znaczy że Polską rządzi Obama? Shocked Znaleźliście sobie wygodny sposób ucieczki od polskiej rzeczywistości. My nie jesteśmy Ameryką. Polska się rządzi innymi prawami. Gdybyście się lepiej interesowali USA, to byście zobaczyli, że pomimo tego całego szumu o kryzysie, następuje postęp w sferze obyczajowej. Ameryka pomału przestaje być konserwatywnym krajem. W różnych Stanach po kolei legalizuje się związki homoseksualne. A u nas Polacy nie mogą nawet ścierpieć widoku dwóch gejów trzymających się za rękę. Pod wzgledem światopogladowym jesteśmy bardziej zacofani od Amerykanów. Poza tym w wyborach wybieracie Polaków, nie Amerykanów. Jesteśmy ciągle jeszcze Polską, z polskim rządem. I jaki rząd sobie wybierzecie, tak będzie wyglądał nasz kraj. A swoją drogą to chyba nie jest normalne, to ciągle wpatrywanie się w USA i Obamę. Macie jakieś kompleksy?


Obama nie rządzi Polską tak samo jak nie rządzi USA, o tylko kukiełka na sznurkach tak samo jak w dużej mierze nasi politycy i nie tylko Ci z PO ale i z PiS. Walka PiS z PO to medialna zasłona dymna, oni potem jak kamery nie patrzą razem piją i jeżdżą do tych samych ludzi, tak jak Kwaśniewski z Wałęsą - to wszystko to pic na wodę, a co do gejów to kolejny pic na wodę który najbardziej szkodzi samym homoseksualistom ponieważ ludzie pokroju Biedronia reprezentują jedynie ta najbardziej krzykliwą część która składa się często gęsto bardziej z pogubionych hedonistów niż homoseksualistów, którym tylko robią krzywdę przedstawiając ich społeczeństwu jako wrzeszczącą bandę p*. Moim zdaniem homoseksualiści powinni się razem skrzyknąć i zaskarżyć Biedronia i innych co pod przykrywką praw dla homoseksualistów walczą jedynie o swoje prawa i pozycje. Ale ten temat nie jest o homoseksualistach więc nie schodźmy na boczne tory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 17 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
To znaczy że i Ty również zaliczasz się do tych odpadów? No, to skoro Ty i wszyscy podobnie myślący uważają że Polska jest skazana na zagładę, to rzeczywiście nie pozostanie nic innego jak tylko wpatrywanie się w "Wielkiego Brata". I nie ważne jaki on jest, czy dobry, czy zły, ważne że jest Wielki. Smile


Przeinaczanie sensu cudzych wypowiedzi by wylać dziecko z kąpielą prowadzi donikąd, geje nazwali by to nietolerancja, ja to nazywam ignorancją ;|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obama w Polsce - Akcja uliczna z transparentami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile