W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Do piekła i z powrotem (lektor pl)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3886
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:06, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko calkiem przezycie Przemo:) co do naplywajacej milosci mam pewne skojarzenia,co prawda w tym zyciu nie umieralem jeszcze:)ale mialem kilkakrotnie siedzac samotnie uczucie ze jestem wszystkim co istnieje,zaczely do mnie naplywac jakby obrazki mnie jako drzewka, chmurki,wiatru,TO nie zart tez nie umiem slowami opisasc tych doznan,czulem sie niesamowicie to bylo jak duchowy orgazm taka dawka milosci ze chce przezyc to znow:)przez chwile pomyslalem bog to ja..pozniej zaczolem powoli jakby znow stawac sie swoim cialem zamykac sie i wtedy zaczolem troszke zazdroscic bogu,bo jesli on jest wszystkim co zyje to ma nieustajacy orgazm:) MILEGO DNIA

PS co do powrotu do prawdziwego domu to odkad pamietam wpatrywalem sie w pas oriona siedzialem gapilem sie i czesto plakalem teskniac za domem,zastanawiajac sie co robie na tej dziwnej planecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

załączyłem film w jednym kawałku bez tych napisów pod koniec filmu...
(niestety ucieli 25min filmu :/)

Do piekła i z powrotem (lektor pl) (1:05h z 1:29h)
http://video.google.com/videoplay?docid=-6112368751400101603

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
"Wąska jest brama która prowadzi do zbawienia i niewielu przez nią przechodzi. Natomiast szeroka jest brama która wiedzie na zatracenie i wielu tamtędy przechodzi". Więc skoro wielu przechodzi przez szeroką bramę, to muszą to być przede wszystkim wierzący. Bo ateistów jest raczej mało.


Słabo znasz przekazy chrześcijańskie. Szeroka brama dla wierzących? Smile))
Nie. Wąska dla ateistów? Smile) Szeroka brama jest dla tych pseudowierzących, dla tych setek milionów owieczek chodzących do kościoła, które w swoich uczynkach dają przeciwieństwo temu w co wierzą.
To są właśnie te miliony obłudników.
Gdyby świat naprawdę wierzył w przesłanie Chrystusa i je realizował, nie byłoby wojen, zła, NWO i pewno tego forum Smile) (nie byłoby z czym walczyć Smile )
Aby przejść przez wąską bramę (mówimy tu o teście bibilijnym i całej konsekwencji z tego wynikającej) należy być praktykującym wiarę poprzez słowa i czyny chrześcijaninem. Innej drogi nie ma.

Lara napisał:

Dlatego Wyspa uwierz mi że jeśli pójdziesz do nieba, zobaczysz tam nie jednego ateistę. Tak samo w piekle wielu wierzących.

Cóż za bzdury Smile Nie znajdziesz tam ani jednego ateisty Smile

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Do piekła i z powrotem (lektor pl)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile