W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jezus umarł bo był za gruby  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1853
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laro ponawiam pytanie może stanę się przez to nachalny ale wyrzekasz się Boga czy tylko Jezysa Chrysytusa ciekawi mnie dlaczego tak opluwasz chrześcijan masz zadanie do wykonania dlaczego unikasz odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dluzszego czasu widze jakas katolicka nagonke na Lare.
Dziewczyna wykorzystuje wolnosc slowa i wkleja fakty ktore odbiegaja od stereotypow. W jakis sposob zmusza do przemyslenia wyedukowanego swiatopogladu.Fanatycy pewnie takiej opcji nie biora pod uwage lecz nie zapominajmy ze jeszcze na tym forum panuje wolnosc slowa.My nazywamy siebie poszukiwaczami prawdy...niestety prawda czasami jest nie do przyjecia.
Lara odwalasz dobra robote!!!Pozdrawiam.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm akurat ja jej zarzuciłem coś innego. Jednak obiektywnie patrząc na sprawę, "nagonkę" ową można odwrócić- może to katolicy na tym forum czują nagonkę na ich religie ze strony Lary i mając wolność słowa wygłaszają swoje poglądy - w końcu mają do tego prawo(Temat zaś ten był pierwotnie o Jezusie a nie o dekretach Mussoliniego i Watykanie!). Może ona tez jest fanatyczka i nie przyjmuj pewnych opinii do siebie ? (np. Zbrodni popełnionych przez Hebrajczyków, tego że słowo antysemityzm jest słowem źle sformułowanym itp.) Fanatykiem można być w dwie strony niektórzy na forum przeginają stanowczo w stronę religii, Lara zaś przegina w drugą stronę. Na świeci nie istniej tylko czerń i biel jak to przedstawia usilnie Lara (Kościół, Polacy - Czerń, Hebrajczycy Racjonaliści - Biel).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiajaca jest aktywność lary na watkach przy równoczesnym braku odpowiedzi na proste pytanie
rozumiem ze milczenie to tak ja mam odpoiedz jest judaistką rozumiem jaka prace ma tu do wykonania.
odwrócenie polaków od religii a tym samym pozbawienie ich mozliwosci zjednoczenia dziel i rządź wg. starej zasady
żydom nie uda sie radzic gdy polacy sa zjednoczeni a ostatnim bastionem jest własnie chrzescijaństwo stad te ataki na kościół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert naprawdę nie mam ochoty z Tobą dyskutować, bo nie jesteśmy na tym samym poziomie. Ja dążę do poznania prawdy, a Ty jesteś cofnięty. Masz umysł ignoranta, który albo o niczym nie chce wiedzieć, albo się boi prawdy. Bo prawda nas wyzwala. Jeśli tak bardzo nalegasz żebym Ci coś powiedziała, to Ci powiem. Uważasz się za chrześcijanina? A ja Ci powiem że nim nie jesteś. Jesteś sekciarzem. Nie wystarczy być ochrzczonym żeby uważać się za chrześcijanina. Hitler też był ochrzczony. Prawdziwe chrześcijaństwo już nie istnieje. Tamta pierwotna sekta zniknęła 1900 lat temu. A to co teraz jest to są wszystko sekty podszywające się pod chrześcijaństwo. Nie ważne czy należysz do kościoła katolickiego, prawosławnego, luterańskiego czy świadków jehowy. Wszystko to są sekty. Przede wszystkim nikt z uważających się za chrześcijan nie żyje według nauki Jezusa. Jezus powiedział wyraźnie, że łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu do królestwa niebieskiego. Natomiast wszyscy chrześcijanie chcą być bogaci. I kościoły chcą być bogate. I to właśnie dzięki pieniądzom są w stanie przetrwać, nie dzięki opatrzności bożej. Nie ma pieniędzy, nie ma kościoła. Nawet tacy Amisze, którzy niby żyją skromnie, mają inne wady. Są fanatyczni i też odbiegają od Ewangelii. Ile kościołów splajtowało z powodu braku wiernych i pieniędzy? W Niemczech, w Ameryce również. Tak, mamona rządzi kościołami. A Jezus powiedział że nie można służyć bogu i mamonie. Dlatego chrześcijaństwo skończyło się w niedługim czasie po śmierci Jezusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laro nie bardzo cię rozumiem w jakim kontekście jestem sekciarzem mogłabys skonkretyzować napewno negatywnym chyba że chodzi ci osektę wg MSWiA wówczas się mógłbym zgodzić ale wtedy to i ty stajesz sie sekciarą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wegiel na raty




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Laro
drugim z siedmiu grzechów głównych (czyt. wad ludzkiego ducha) jest chciwość
wraz z pozostałymi sześcioma: pychą, nieczystością, zazdrością, gniewem, lenistwem, nieumiarkowaniem w jedzeniu i piciu sprawia, że zapominamy "szukania rzeczy niebieskich" pogrążając się w zwierzęcym materialiźmie i coraz dalej oddalamy się od Boga,
stąd tak silny nacisk Chrystusa na wyzbywanie się rzeczy doczesnych
lecz nie oznacza to, że pragnie widzieć nas-chrześcijan, nasze dzieci, naszą Ojczyznę czy też Kościól tzw. dziadami, żebrzącymi o jałmużne u takiej np. Lary
bo sam też nie "dziadował" lecz zwyczajnie pracował jako cieśla zanim się ujawnił światu jako oczekiwany Mesjasz na utrzymanie swoje, swej mamy i na...podatek świątynny czyli ówczesny Kościół Wink)
ponadto
można chociaż to trudne jak dla wielbłąda przejscie przez ucho igielne
być bogatym materialnie a jednocześnie ubogim w duchu - pierwszym z błogosławieństw na Górze
Ubogi w duchu nie jest niewolnikiem bogactw.
Nawet jeśli nie wyrzeka się ich w sposób materialny to potrafi posługiwać się nimi dla siebie w sposób powściągliwy. A jego ofiara jest nawet podwójna i wyraża się w cudzie darów dla ubogich świata. Człowiek taki pojął inny frag.ewangelii:
"Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy /wszystko/ się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków".
Łk 16:9
Ze swych pieniędzy, które mogłyby być nieprzyjacielem jego ducha – prowadząc go do rozwiązłości, obżarstwa i do braku miłości – czyni swego sługę, który mu wyrównuje drogę do Nieba. Jest ona wyścielona – dla bogatego materialnie, lecz ubogiego duchem – jego wyrzeczeniami i dziełami miłości, niosącej pomoc bliźnim w ich nędzy

osobiście też jestem ciekawy twej odpowiedzi na proste pytanie które zadał Roberta
_________________
...zabiegajcie o własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem...
Flp 2:12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że Lara nie odpowie dlaczego ano dlatego że żaden judaista nie wyrzeknie sie Boga nawet mając "szczytny cel " jaki mu przyswieca judaizm postrzega Boga jako jednoosobowego i w żaden sposób niepodzielnego, Z kolei większość wyznań chrześcijańskich uznaje jednego Boga trój osobowego Innymi słowy, dla wyznawcy judaizmu kult Jezusa jest bałwochwalstwem, gdyż jest On postrzegany nie jako wcielenie samego Stwórcy, Boga Izraela, lecz jako stworzenie.
No właśnie wiemy już kim jest Lara teraz warto się zastanowic dlaczego ?
Chrześcijaństwo w polsce jest pod tak skomasowanym atakiem z czyjej strony komu przeszkadza ?
Lara stosujesz chwyty o których sie tu pisało a służyły jednemu ośiągnięciu celu Dezinformowanie podważanie wiarygodności dyskredytowanie poprzez ośmieszanie. stosowanie inwektyw "sekciarz"
przy jednoczesnym uniknięciu odpowiedzi na proste pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za bardzo nie rozumiem tylko z jakiej to niby racji Lara miałaby się wyrzec Boga? bądź nie wyrzec i czemu służy ta nagonka!!!nawet gdyby była w judaizmie po uszy głęboko to czy to ma jakies znaczenie jeśli jest może dobrym człowiekiem???to w ogóle nie ma znaczenia bo jeśli wierzysz w to co nazywasz bogiem to zauważysz go w każdej istocie na ziemi i nie ma znaczenia czy jest to kobieta czy meżczyzna czy jest to żyd, polak, indianin, hindus, czy arab. religie powstały po to by poróżnić ludzi i manipulować nimi i myślę ze już najwyższy czas to zrozumieć a nie wracać do przeszłosci która tak naprawdę nie istnieje! cała historia jaka jest przedstawiana czy to w szkołach czy w innych instytucjach jest w odpowiedni sposób interpretowana dla pożywki mas.jeśli tak bardzo ktoś wzoruje się na Jezusie , Buddzie, Quetzalcoatlu czy jakimkolwiek innym proroku to powinien również przejąć od niego to co najlepsze czyli akceptacje dla innych , tolerancje i miłosierdzie...amen
Lara i Robert dajcie sobie buziaka :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quetzalcoatlu hmm to już raczej wymarłe wierzenie Smile ale i tak dobrze że nie podałeś Tezcatlipoca Razz.

Nawiązanie do cywilizacji prekolumbijskich świadome i celowe czy raczej ot tak o sobie go dodałeś do innych bóstw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryku mogę ci tylko powiedzieć (w ścisłej konspiracji tak między nami) że cokolwiek i gdziekolwiek robię jest to jak najbardziej świadome a gdy nie jestem pewna to korzystam z nadświadomości.
jeśli chodzi o Tezcatlipoca to znam ale nie bratam sie z gościem bo mnie troche irytował w poprzednich wcieleniach...hehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jezus umarł bo był za gruby
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile