W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jedyny polityk godny naszej uwagi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5659
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz glosowac w przyszlych wyborach na UPR?
Tak
73%
 73%  [ 45 ]
Nie
26%
 26%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
pierodlisz czlowieku jak potluczony...... nie wiem moze pracujesz na etacie


Tym gorzej!

Cytat:

realia sa takie..
daj my na to usluge bo i uslugowa firme prowadz.... przy 40 tys zarobku odprowadzic musze podatek 7 600, za ta kase mmiesiecznie mam 2 niezlych grafikow... i progres w zleceniach razy 1,5-2 w ciagu roku szybko mozesz sobie policzyc...
place pierdolony vat i wszelkie akcyzy..........

Spokojnie...
Po pierwsze, podatki były i będą tak długo jak istnieje pieniądz i system bankowy! Bo z czegoś długi do banku spłacić trzeba - tu nawet Korwin jak by na głowie staną i się zesrał to tego nie zmieni! A jeśli tak pieprzy i ty to łykasz... to już wiesz skąd twoje rozżalenie do wszystkiego.
Co VAT-u to już zejdę do twojego poziomu, ale kurwa nie pierdol bo ty do chuja VAT odliczasz idioto! VAT płaci końcowy klient, przeważnie właśnie pracownik etatowy!
Przypomnę VAT (Value added tax) to podatek od dodanej wartości i ty "przedsiębiorco" czy biznesmenie z łaski, rozliczasz się netto. Mając własną firmę nawet większość zakupów prywatnych można VAT obejść.

Cytat:

co Ty kurwa ludziom kartofle sadzisz ze swoja imaginacaj jak nie masz pojecia jka wyglada rynek, nie wspomne o konkurencji i rozbijaniu na drobne......


To już twój problem i Korwin ci tego nie załatwi a wręcz przeciwnie, będzie wspierać mocniejszych czyli zasobniejszych - tak sam pisze i mówi!
Konsoliduj się w branży z innymi, co zabronione? Aha, bo to konkurencja.. no to o co chodzi? Z jednej strony chcesz być chronionym przed konkurencją a z drugiej chcesz konkurencji... typowe dla liberałów, znaczy dla zwolenników, którzy czasem sami sobie przeczą. Pokaż mi jednego tylko liberała który będzie wspierał swoją konkurencję?

Cytat:

miales kiedys odpowiedzialnosc finansowa za 20 -30 osob???
za ich ciezka oddana prace, za rodziny etc???


Jest takie stare porzekadło: "jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz"...
To po pierwsze, a po drugie, powiedz nam ile te 20-30 osób przynosi ci dochodu?
Czy ty ich wspierasz dobroczynnie? Robisz im łaskę? Jak sadzę, mówisz o sobie, że jesteś "ich chlebodawcą"... Tylko ja mam pytanie, czy ty bez nich poradził byś sobie? (i kto tu jest dla kogo chlebodawcą).
Wiesz ja nie miałem nigdy zatrudnionych 30-osób. Zdarzało się 15-20. Ale ja wiedziałem, że to co mam, mam dzięki nim.

Cytat:
pierodlisze ze glowa puchnie, wiec lepiej zamilcz...........
KURWA......!!!!


Może pora przejść na etat skoro nie dajesz sobie rady w biznesie i każdego oskarżasz o swoje niepowodzenia?
Zrozum tu Korwin ci nie pomoże, hasełkami jeszcze nikt się nie najadał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak tu zachowac kulture osobista kiedy ludzie psiocza na zespol ludzi ktory ma dobre rozwiazania. UPR jest ignorowane przez media bo ma pomysl. Samoobrona ma 10x lepsza prase niz UPR, to o czyms swiadczy panowie. Prosty barometr, ci co proponua najprostsze i zarazem najlepsze zmiany sa ignorowani, a Lepper dostaje 15x lepszy czas antenowy niz przedstawieciele wonlosciowego UPR.

Test na inteligencje mowi sam za siebie, ludzi ponizej 100 iq izolowac od wyborow, wykonczymy w ten sposob "elity" na amen ich wlasna bronia czyli demokracja Laughing

Bo na czym opierac mamy nasze pastwo, na umysle czy na pomyslach tych ktorzy rzadzili Polska przez ostatnie lata pod roznymi szyldami i zrobili z tego krau zmarnowana szanse na eden? Moze mamy glosowac ponowie na tych ktorzy wprowadzili nas do eurokolchozu? Crying or Very sad

Pierdolic to ze JKM jest nieokrzesany a UPR nie ma tak dobrych specow od PR jak PO - dopoki w Polsce jest przewaga ludzi nie rozumiejacych czym jest wolnosc nad ludzmi ktorzy rozumieja to pojecie - Polska bedzie panstwem a'la kolchoz, albo 51 stanem, albo panstwem socjalistycznym preferujacym leniwego pijaka nad czlowieka przedsiebiorczego. Zycze naszemu panstwu wiecej ludzi pokroju chokebore, mniej ludzi pokroju gorala
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Ale jak tu zachowac kulture osobista kiedy ludzie psiocza na zespol ludzi ktory ma dobre rozwiazania.


Masz na myśli dUPR? buhahahahaha
O tak, dUPR ma dwa najlepsze na świecie rozwiązania:
- dać każdemu karabin
- wygrywa mocniejszy.
(w której grupie ty się znajdziesz i dla czego?)

Cytat:

UPR jest ignorowane przez media bo ma pomysl.


Cały czas czekam na te pomysły... i czekam...czekam nadal...

Cytat:

Samoobrona ma 10x lepsza prase niz UPR,(...) niz przedstawieciele wonlosciowego UPR.


A jakież to wolności chce dla nas szanowny dUPR? Może jakieś konkrety? Bo wiesz, ja na hasełka to już za stary jestem...

Cytat:

Test na inteligencje mowi sam za siebie, ludzi ponizej 100 iq izolowac od wyborow, wykonczymy w ten sposob "elity" na amen ich wlasna bronia czyli demokracja Laughing


No, nie jestem pewien czy ty po tym co napisałeś, miał byś prawo do głosu...

Cytat:
Pierdolic to ze JKM jest nieokrzesany a UPR nie ma tak dobrych specow od PR jak PO - [/.quote]

eee, z tego co wiem, to spora cześć działaczy (nie tylko szczebla lokalnego) dUPR przeszła do PO... jak rozumiem to wyjątki z IQ poniżej progu wyborów?

dopoki w Polsce jest przewaga ludzi nie rozumiejacych czym jest wolnosc


Proszę mi wytłumaczyć czy jest wolność serwowana przez dUPR?

Cytat:
nad ludzmi ktorzy rozumieja to pojecie - Polska bedzie panstwem a'la kolchoz, albo 51 stanem, albo panstwem socjalistycznym preferujacym leniwego pijaka nad czlowieka przedsiebiorczego. Zycze naszemu panstwu wiecej ludzi pokroju chokebore, mniej ludzi pokroju gorala


Cóż mogę na koniec napisać, dorośniesz zrozumiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze panie Goral - pytanie z kategorii tych najprostszych:

Kto nie rzadzil juz Polska a zrobil z tego kraju pastwo suwerenne i ceniace wolnosc jednostki, albo zeby ulatwic zadanie: druga Szwajcarie, albo chociaz Norwegie albo choc Estonie?:

- PO
- PIS
- SLD
- UW
- PSL
- SO

Kto byl tak wspanialy? Lepper. Belka czy Balcerowicz? Bo z tego co pamietam w Polsce rzadzili juz wszyscy oprocz prawdziwych liberalow (nie kojarzyc z neoliberalami pokroju panow z PO ktorzy maja tyle wspolnego z pierwotnym liberalizmem co Stalin z wolnoscia slowa)? Pytam bo szukam opci politycznej Goral, ktorej ty holdujesz a ktora ma przyniesc Polsce w pelni zasluzone prosperity? Tusk, Giertych, Balcerowicz czy Lepper? Ktoz jest Twoim panaceum na bolaczki Polski? Moze w koncu sie dowiem? Kogo proponue Ci tym razem konsorcjum pod tytulem TVN/POLSAT/TVP/TRWAM? Bo nie jestem na czasie jesli chodzi o komercyjne media?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę jakie kulturalne towarzystwo zawitało na to forum. Wink Moherowa "inteligencja" z UPR. Cool O ile mogę zrozumieć takie babcie moherowe, to naprawdę trudno mi zrozumieć młodych ludzi, mających świeży umysł i szersze horyzonty od ludzi starszych, że nie zrozumieli czym są naprawdę partie polityczne i jaki jest ich cel. A cel jest nie inny tylko manipulowanie i robienie z ludzi marionetek. A potem ogłupionych ciągnąć za sznurki do wyborów. Twisted Evil Powodzenia w przyszłych wyborach. Laughing
Ps. Biedna ta Polska. Ryzykuje wpaść z deszczu pod rynnę. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
dopoki w Polsce jest przewaga ludzi nie rozumiejacych czym jest wolnosc nad ludzmi ktorzy rozumieja to pojecie - Polska bedzie panstwem a'la kolchoz, albo 51 stanem, albo panstwem socjalistycznym preferujacym leniwego pijaka nad czlowieka przedsiebiorczego.


To nie problem tylko Polski, ani problem tylko naszych czasów. To problem światowy i ponadczasowy. Nawet w Rzymie lud wolał igrzyska zamiast wolności. Nie ma co liczyć, że to się jakimś cudem nagle zmieni. Każde następne pokolenie tresowane jest tak by kochać swoją niewolę. Takie szczeniaki szybko się uczą, że "chipy RFID są COOL!", "walka o wolność to terroryzm", "kwestionowanie tego co mówi pan w TV to objaw choroby psychicznej, paranoja". Nasi wrogowie doprowadzili niemal do perfekcji umiejętność manipulowania masami. Wiemy doskonale jakie są to metody i wiemy jak są skuteczne, a mimo wszystko zastanawiamy się i kłócimy jak przejąć władzę w "demokratycznych" wyborach. Nawet jeżeli UPR wejdzie do sejmu to i tak nie uzyska większości, a nawet jeżeli sformułuje jakąś koalicję to nikt nie pozwoli im skutecznie wprowadzić żadnego sensownego programu. Nie pozwoli bo obecnej Europie nie ma miejsca na polityków spoza układu. Można więc z góry przewidzieć, że rządy UPR zostały by sabotowane na tysiące sposobów, a media rozpętały by taką nagonkę, że nawet Goebbels by się w piekle spalił z wrażenia.

Taka jest moja pesymistyczna opinia. Tak się stanie jeżeli władzę będziecie chcieli przejmować "od góry".

Co innego jeżeli zaczniemy od dołu infiltrując organizacje, związki, stowarzyszenia, fundacje, koła... każdą instytucję, która ma wpływy na społeczności lokalne. To nie plan na rok ani nawet na 5. To plan na całą dekadę i dłużej. Jak by nie patrzeć jesteśmy jeszcze młodzi i zapału nam nie brak. Nie bark nam też wiedzy na temat tego co nas czeka w niedalekiej przyszłości. A zapewniam Was, że lepsze jutro było wczoraj. To co nadchodzi spowoduje, że ludzie w lokalnych społecznościach by przetrwać będą musieli zacieśniać więzi. W takiej sytuaci te małe jednostki organizacyjne mogą okazać się znaczenie bardziej wpływowe od rządu który jak przy każdym kryzysie na niewiele się zda. Niepopularność polityków w połączeniu ze skuteczną organizacją na najniższych szczeblach może okazać się niezwykle skuteczną receptą na prawdziwe zmiany.

Zachęcam do przeanalizowania materiałów na stronie:
www.freedomforceinternational.org
oraz
viewpost.php?p=34075


Zastanówcie się. Chcecie udowodnić swoje tezy "UPR jest BE"/"UPR to szansa na zmiany" czy na prawdę chcecie coś zmienić? Im szybciej zaczniemy tym lepiej będziemy przygotowani gdy dla gospodarki nadejdzie zima.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 03:24, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral..... zaraz sie odniose to tego Twojego shitu....
czekam na browar:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 03:34, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_

Vat idioto place taki czyinny a generalnie w tym co nabywam....!!!!!!!!


Ty serio czegos nie rozumiesz...
Konkurencja jest ok... zupelnie sportowo...
nie mow mi o afiszu bo widze gowno o tym wiesz..
ryzyko jest miara dochodu i inwestycji - wynikowo

nie odpowiedziales mi czlowieku napytanie czy kiedykolwiek porowadziles dzialalnosc....

radze sobie z firmami, to ludzie z pewna mentalnoscia sobie nie radza....

PRL sie skonczyl i nikt juz nie placi za nic, tym jest konkurencyjnosc.....

jest tylko pewien dualizm, ze atrudniam ludzi ktorzy pracuja ciezko i rekoma, a glowa sobie krzywde robia....


obiecalem nie ublizac.... ehhh

prowadziles kiedys FIRME wielki ANALITYKU??????????????
moze rozpisz to w funkcji wagowej, albo w montre carlo......!!!!
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
No proszę jakie kulturalne towarzystwo zawitało na to forum. Wink Moherowa "inteligencja" z UPR. Cool O ile mogę zrozumieć takie babcie moherowe, to naprawdę trudno mi zrozumieć młodych ludzi, mających świeży umysł i szersze horyzonty od ludzi starszych, że nie zrozumieli czym są naprawdę partie polityczne i jaki jest ich cel. A cel jest nie inny tylko manipulowanie i robienie z ludzi marionetek. A potem ogłupionych ciągnąć za sznurki do wyborów. Twisted Evil Powodzenia w przyszłych wyborach. Laughing
Ps. Biedna ta Polska. Ryzykuje wpaść z deszczu pod rynnę. Sad


Kobieto.. jakie babcie moherowe??!! ja mam 20 lat! To ze skrytykowalam twoj zupelnie DEBILNY temat nie oznacza, ze musisz wymyslac na mnie jakies bezpodstawne frazesy.. nie chce slyszec (i podejrzewam, ze nie tylko ja..) na tym forum o: "sexi partii" lub " seksie i toaletach" bo to zupelnie mija sie z celem..! i gdzie Rydzyk do UPR-u.. czasem nie dziwie sie w sumie ze JKM ma takie slabe zdanie o kobietach jesli spotykal na swojej drodze tak bezmyslne stworzenia jak Lara..




moja droga- dedykuje ci cytat pod spodem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:52, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Dobrze panie Goral - pytanie z kategorii tych najprostszych:


No popatrz, a ponoć fani dUPRu są tacy inteligentni - jak to wynika z jakieś ankietki...
Jak to się ma do tego, że na moje 5+ pytań odpowiadasz pytaniem?
Mam nadzieję, że odpowiesz, jak wyżej zaznaczyłem, większość (bo nie wszyscy) pieniacze dUPRu jedyne co robią to: "chuju", "komunisto", "kołchoźniku" oraz zadają głupie pytania jako odpowiedzi na pytania.

Cytat:

Kto nie rzadzil juz Polska a zrobil z tego kraju pastwo suwerenne i ceniace wolnosc jednostki


Pisałem chyba z kilka jak nie kilkanaście razy, wykaż mi choć jedno zdanie w którym wyrażam się pozytywnie o rządach i politykach w przynajmniej 60% pozytywnie?
Zapewniam cię, że nie znajdziesz, nie musisz szukaćSmile Znajdziesz pojedyncze konkretne tematy, to wszystko.
Przestań wreszcie dawać się ogłupiać krzykaczom z dUPRu i TV, że jak ktoś jest przeciw to musi być "za" inną partią.

Cytat:

Kto byl tak wspanialy? Lepper. Belka czy Balcerowicz? Bo z tego co pamietam w Polsce rzadzili juz wszyscy oprocz prawdziwych liberalow (nie kojarzyc z neoliberalami pokroju panow z PO ktorzy maja tyle wspolnego z pierwotnym liberalizmem co Stalin z wolnoscia slowa)?


Wszyscy? Ja nie rządziłem! Wink kiedy moja kolej?Smile)
Możesz powiedzieć, że wszystkie partie i ich liderzy z obecnej sceny politycznej.
I też nie można wrzucić wszystkiego do jednego worka. Bo co innego jak Balcerowicz ma bezpośredni wpływ na wydarzenia w Polsce przez ponad 16 lat a co innego np. taki Lepper który ministrem był dwa lata, zresztą w przypadku Leppera naprawdę warto się zatrzymać. Bo to co się stało półtorej roku temu jest naprawdę znamienne. W Polsce dokonano zamachu stanu! Można Leppera wsadzić między buraki, ale to co zrobiono to było czyste narzucenie swojej woli całej Polsce! Ludzie, rozpaczacie ten przypadek, Lepper dostał od społeczeństwa trzeci mandat (ilość posłów), prowokacja (nieudolnie) przygotowana przez jedną lub dwie partie doprowadziła do natychmiastowych wyborów i pozbycie się niewygodnego konkurenta. Widać Lepper był za bardzo odstający od układu.
Widzisz! Nie da się wszystkiego wrzucić do jednego wora jak chce TV!

Cytat:
Pytam bo szukam opci politycznej Goral, ktorej ty holdujesz a ktora ma przyniesc Polsce w pelni zasluzone prosperity? Tusk, Giertych, Balcerowicz czy Lepper? Ktoz jest Twoim panaceum na bolaczki Polski? Moze w koncu sie dowiem? Kogo proponue Ci tym razem konsorcjum pod tytulem TVN/POLSAT/TVP/TRWAM? Bo nie jestem na czasie jesli chodzi o komercyjne media?


Takowej w Polsce nie znajdziesz. Podejrzewam, że i na świecie takiej nie uświadczysz. Dla mnie ideałem jest coś na wzór "projektu Wenus" - chyba już dawno powinieneś do tego dojść.
Obserwacja sceny politycznej a branie udziału w wyborach to kolejne dwie różne sprawy.
Widzisz, ja jestem obserwatorem, nie chodzę do wyborów od czerwca 1989 roku. Ja doszedłem do wniosku, że wybory nic nie zmieniają, zmienia się jedna ekipa złodziei na drugą, a ty zwykły człowieku i tak nie masz nic do gadania. Bez względu na to kto będzie u koryta. Tym się różnimy, ty jeszcze wierzysz w wybory w partie (nazwy nie maja znaczenia) ja już z tego wyrosłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:58, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Drool
To oczywiście do Ciebie gerwazjana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:03, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
goral_

Vat idioto place taki czyinny a generalnie w tym co nabywam....!!!!!!!!


hehehe, jak rozumiem, "generalnie" za dużo browaru?
Wiesz co to jest VAT? Wiesz kto go wprowadził i co zastąpił?
A teraz się skup! Będzie mała lekcją.
Prowadzisz firmę (działalność usługową/handlową/produkcyjną) Towary, usługi kupujesz-płacisz brutto, ale też sprzedajesz brutto - efekt tego taki, że VAT dla ciebie praktycznie nie istnieje jako przedsiębiorcy.

Cytat:

Ty serio czegos nie rozumiesz...
Konkurencja jest ok... zupelnie sportowo...
nie mow mi o afiszu bo widze gowno o tym wiesz..
ryzyko jest miara dochodu i inwestycji - wynikowo


Czy to są twoje odpowiedzi na moje pytania co dUPR wnosi nowego?

Cytat:

nie odpowiedziales mi czlowieku napytanie czy kiedykolwiek porowadziles dzialalnosc....


Odpowiedziałem, przeczytaj raz jeszcze, może tym razem ty nareszcie odpowiesz.

Cytat:

radze sobie z firmami, to ludzie z pewna mentalnoscia sobie nie radza....


Samokrytyka? Pozytywna cecha.

Cytat:

PRL sie skonczyl i nikt juz nie placi za nic, tym jest konkurencyjnosc.....


Wybacz, ale może jest już późno ale w ni cholere nie mogę zrozumieć co napisałeś.

Cytat:

jest tylko pewien dualizm, ze atrudniam ludzi ktorzy pracuja ciezko i rekoma, a glowa sobie krzywde robia....


Jak wyżej.

Cytat:

obiecalem nie ublizac.... ehhh


Nic nie szkodzi, ja się przyzwyczaiłem do sposobu wypowiedzi zwolenników (na szczęście nie wszystkich) dUPRu.

Cytat:

prowadziles kiedys FIRME wielki ANALITYKU??????????????
moze rozpisz to w funkcji wagowej, albo w montre carlo......!!!!


Generalnie? Tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:19, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście...byłem gotow głosować na UPR...wiele lat temu

goral_...jak niewielu ludzi, którzy szukają prawdy, nie pozostawia złudzeń i chwała mu za to

najlepsza polityka to brak polityki

ps.
do was co ciągle próbujecie znaleźć podobieństwa do własnych poglądów u polityków...
oni tylko na to czekają,
nawet jeśli ich postanowienia są szczere, to w wyniku przejmowania władzy staną się tymi których zastępują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:06, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do gerwazjany
Z blogu Janusza Korwin Mikke
"Ps wczoraj napisałem o tym, że ludzie starzy wszystkiego się boją i narzucają w imię bezpieczeństwa nieprawdopodobne ograniczenia / np w ruchu drogowym/. ...I dodałem że wcale nie chodzi o "mohairowe berety"! Tak - bo niektórym się wydaje że słuchacze o. Tadeusza to banda tępych krów i wołów. Cóż: być może nawet - acz nie na pewno - średni IQ słuchacza Radia Maryja jest niższy od średniej ogólnopolskiej. Jednak "mohairowe berety"wierzą w Boga. Więc nie obawiają się śmierci tak jak ateiści / bo wiedzą że prawdziwe życie jest dopiero w Zaświatach/...Więc proszę nie lekceważyć słuchaczy Radio "Maryja"."
Zastanawiam się do kogo i z jakim ilorazem inteligencji, JKM skierował ten blog Question Chyba do osób na poziomie przedszkola. Dla mnie ten cały JKM to lepszy cwaniak i manipulator. Ale to jest tylko moja opinia osoby WOLNEJ i nie zmanipulowanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat upr powraca jak bumerang. powiem tak: to szczyt lenistwa i hamstwa forumowego (ktore niestety jest powszechne i sam tez sie nim kiedys wykazalem heheh), iz osoby nowe nie zadadza sobie trudu by wpisac jedno slowo w wyszukiwarce i poczytac co do tej pory zostalo napisane w temacie i ewentualnie dorzucic swoje trzy grosze do jakiegos juz istniejacego. potem mymlamy z mozolem to wszystko od nowa niczym jakis wariat co wpieprza swoje wlasne gowno. to co sie tu teraz odbywa to po prostu intelektualna koprofagia

z kolei szczytem naiwnosci i frajerstwa jest wiara w jakakolwiek partie polityczna. zasada jest prosta do bolu kosci: chcesz rzadzic to sie nie nadajesz, nie chcesz to sie nadajesz. to paradoks niczym z "paragrafu 22" ale niestety tak to wlasnie jest. po prostu rzadzenie wiaze sie z ogromna odpowiedzialnoscia i wymaga wielkiej madrosci. czlowiek ktory to wie nigdy sie tego nie podejmie, natomiast kazdemu egocentrycznemu ignorantowi z twardymi lokciami wydaje sie ze zna recepte na wszystkie bolaczki tego swiata i dokladnie takich mamy wladcow. tyrania glupich nad madrymi - oto nasz swiat Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UPR jest jedyną normalną partią która ma jakiś normalny pomysł.


Czasami się zastanawiam, dlaczego Bimi kontroluje tych co przychodzą(podania), a nie kontroluje tych co już przyszli. Bo dla takiej Lary i gorala_'a sprzydałby się limit 0 postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan napisał:
UPR jest jedyną normalną partią która ma jakiś normalny pomysł.


Cały czas czekam na te przykładowe pomysły...i czeka...nadal czekam...

Cytat:

Czasami się zastanawiam, dlaczego Bimi kontroluje tych co przychodzą(podania), a nie kontroluje tych co już przyszli. Bo dla takiej Lary i gorala_'a sprzydałby się limit 0 postów.


To jeden z pomysłów dUPRu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Do gerwazjany
Z blogu Janusza Korwin Mikke
"Ps wczoraj napisałem o tym, że ludzie starzy wszystkiego się boją i narzucają w imię bezpieczeństwa nieprawdopodobne ograniczenia / np w ruchu drogowym/. ...I dodałem że wcale nie chodzi o "mohairowe berety"! Tak - bo niektórym się wydaje że słuchacze o. Tadeusza to banda tępych krów i wołów. Cóż: być może nawet - acz nie na pewno - średni IQ słuchacza Radia Maryja jest niższy od średniej ogólnopolskiej. Jednak "mohairowe berety"wierzą w Boga. Więc nie obawiają się śmierci tak jak ateiści / bo wiedzą że prawdziwe życie jest dopiero w Zaświatach/...Więc proszę nie lekceważyć słuchaczy Radio "Maryja"."
Zastanawiam się do kogo i z jakim ilorazem inteligencji, JKM skierował ten blog Question Chyba do osób na poziomie przedszkola. Dla mnie ten cały JKM to lepszy cwaniak i manipulator. Ale to jest tylko moja opinia osoby WOLNEJ i nie zmanipulowanej.


chcialam odpisac.. ale naprawde nie moge sie zmusic..szkoda klawiatury aby wchodzic w jakakolwiek polemike z kims kto nie ma ZIELONEGO POJECIA o czym mowi.. twoja cieta riposta mnie wrecz mnie powalila Laughing .. ty wiesz wogule na jakim ty swiecie zyjesz? czy tylko otaczaja cie sami katole/moherowe babcie/LPRowcy/krwiozerczy politycy/ludzie o waskich horyzontach/homofobowie (nie potrzebne skresl) i w zaleznosci od sytuacji takie nadajesz im kategorie..szkoda gadac..a tak na marginesie; oczywiscie- niezmanipulowana osoba wie o tym gdy jest zmanipulowana hahaha Wink nic sie chyba sie nie nauczylas z tego forum w takim razie...ile ty masz lat wogule? 15? bo widze, ze czytanie ze zrozumieniem ciezko przychodzi..dobrze ci radze: pisz sobie dalej o seksie w toaletach, tylko wedlug mnie to forum: kobieta.onet.pl jest bardziej do tego odpowiednie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ochotę już nie pisać i nie odpowiadać, ale się poświęcę i napiszę ten ostatni post. Ty gerwazjana jesteś bardzo agresywna i fanatyczna. Na pewno również zmanipulowana. Korwin Mikke to stary, cwany lis ktoremu jako zaletę można przypisać to, że umie manewrować młodymi ludźmi. Młodzi ludzie są jak plastelina i wszystko można z niej ulepić. Jeśli chodzi o moje wpisy o seksie, toaletach czy sex partii, to napisałam o tym bo miałam ochotę. I coś się stało? Umarł ktoś? Ja już na poważne tematy pisałam na forum i miałam ochotę na coś mniej poważnego. Jestem wolna, i mam prawo pisać co chcę. A jeśli się to nie podoba zarządzającym, to zawsze można mnie wyrzucić do "śmietnika", lub zredukować posty np do zera. I gdzie jest problem? Smile Tutaj pisze się o rożnych rzeczach, z ktorych niektóre raczej mijają się z PRAWDĄ. Czasami są to spekulacje, lub historie wyssane z palca. Pisze się również o narkotykach, co przypadkowego czytelnika może zbić z tropu. Bo może sobie pomyślec - gdzie ja się znalazłem, to jest forum narkomanów. Shocked Więc jakie może mieć znaczenie jakaś wzmianka o sexy partii? Człowiek który łatwo się gorszy, znajdzie nie jeden powód do zgorszenia tutaj. I to na tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:04, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moglem odpisac bo skonczyl mi sie limit postow, teraz juz nie zamierzam wchodzic w glupie dyskusje....

dla wszystkich nieobeznanych z idea upr, jedynej parti wolnosciowej, polecam szybkie rozjasnie tematu...

Filozofia Wolnosci:

http://www.youtube.com/watch?v=dpo1ZeGTJrM

Z tej filozofii wynika wszystko o czym UPR mowi....
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, skoncze juz ta bezcelowa dyskusje, bo naprawde nie widze sensu... tylko bawi mnie to, ze kilka postow wczesniej bylam moherowa babcia, a teraz jestem mloda osoba podatna jak plastelina Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
Nie moglem odpisac bo skonczyl mi sie limit postow, teraz juz nie zamierzam wchodzic w glupie dyskusje....

dla wszystkich nieobeznanych z idea upr, jedynej parti wolnosciowej, polecam szybkie rozjasnie tematu...

Filozofia Wolnosci:

http://www.youtube.com/watch?v=dpo1ZeGTJrM

Z tej filozofii wynika wszystko o czym UPR mowi....


Jak rozumiem, sam nie potrafisz przedstawić tez dlaczego właśnie dUPR, nie potrafisz się zastanowić nad tym, że oni tak naprawdę pieprzą bzdety, które z prawdą mają tyle samo wspólnego co Mikołaj włażący co roku przez kominy, których w blokach nie ma.
Ot, ucieczka, do świata fantazji, tak jak z Mikołajem.
Tyle, że Mikołaj jest pozytywny, a krzykacze partyjni w tym i dUPRu raczej wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 02:20, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozumiem, sam nie potrafisz przedstawić tez dlaczego właśnie dUPR


Nie widze powodu zeby z Toba dyskutowac, bo jak mowia czas to pieniadz... a starma sie nie byc rozrzutny:)

moge Ci poleceic ksiazke "Droga do zniewolenie" Hayeka

http://merlin.pl/Droga-do-zniewolenia_Fr.....tAodQUdQ9w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innym temacie (o JKM) wyrazilem swoja sympatie dla tego polityka. Jednak zgodzilbym sie z tym, co wówczas napisał Alkohol - pracując w burdelu nie można się nie skurwić. Dlatego toleruję JKM jako kogoś kto upowszechnia idee wolnościowe - jako publicystę. Na tym jego rola się dla mnie kończy. Jako polityk jest niewiarygodny (sojusz z socjalistycznym Giertychem). Problem z JKM polega na tym,. że nie wiadomo, czy działa na serio, czy tylko żartobliwie;
http://republikan.blog.onet.pl/2,ID261956267,index.html

Polecam wszystkim zainteresowanym ideami wolnościowymi lekturę ciekawszych pisarzy niż JKM - choćby Misesa. Jest kilka książek po polsku; Misesa, Rothbarda, Hoppego - warto po nie sięgnąć.

_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_góral

Człowieku ... Jaki świat fantazji o czym ty mówisz ... zasadniczym modelem systemu politycznego UPR jaki forsuje jest analogia do gospodarki USA z XIX wieku, która uczyniła ten kraj światową potęgą i kiedy istniał prawdziwy AMERICAN DREAM.

Czy według Ciebie Ron Paul jest fantastą ... ? Fundament polityczny UPR jest ten sam co poglądów promowanych przez Rona Paula, czyli literatura wymieniona wyżej, a że JKM jest o klasę gorszym politykiem niż Ron Paul i lubi szokować ludzi swoimi głupkowatymi tekstami to efekt jest jaki jest. Ludziom się wydaje, że ich program polityczny to jakaś utopia co jest zupełną historycznie nieuzasadnioną bzdurą. Mam sentyment do JKM i na niego już głosowałem w wyborach prezydenckich dwukrotnie, ale ten facet obiektywnie rzecz biorąc tylko szkodzi promowaniu libertarianizmu i samego UPR. Zależy mu bardziej na sprzedaży Najwyższy Czas, niż na realnym zaistnieniu tej partii. Młodzieżówka UPRowska się ponoć śmieje, że JKM jest dywersantem lewicy, aby ośmieszyć i zniechęcić ludzi do prawdziwego kapitalizmu i przyokazji wypalić zapał młodych ludzi, którzy w promocję tego się angażują Laughing.

A wracając raz jeszcze do UPR. Jak widać niektórym socjalizm tak zjechał banię, że nie wyobrażają sobie sytuacji, w której państwo ich nie okrada. Poza tym jest to jedyna partia, która otwarcie i sensownie prezentuje zagrożenia związne z Unią Europejską i dlatego są m.in. tak marginalizowani w mediach. Inną sprawą jest, że JKM chciał lustracji dziennikarzy i agentura, która do tej pory siedzi w TVP mu nie chce wybaczyć. Chociażby tylko sam fakt, że są przeciw NWO, kiedy inni bezmyślnie przyklaskują oddaniu suwerenności Polski w łapska Komisji Europejskiej powinien być wystarczającym powodem aby ludzie określający się Polakami głosowali na tę partię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jedyny polityk godny naszej uwagi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile