W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
nasza klasa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2985
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skumulowałem wszystkie przesłanki związane z "akcjami" w jednym zdaniu:

1. słuchaj
2. tak jest i koniec
3. jest masa dowodów na to, że mam rację
4. musisz mi uwierzyć (nie musisz, chcę cię tylko przekonać)
5. Tak będzie dla ciebie lepiej
6. www.prawda2.info - dodałem dla humorku Smile
7. nie chcę pieniędzy
8. tylko posłuchaj i daj mi skończyć bądź obejrzyj/przeczytaj całe.

Vendetta7 napisał:
Wstań i pokaż palcem jakiegoś człowieka, który potrafi na ten temat coś powiedzieć.


Po co? Żebyś miała jakiś punkt zaczepienia w razie czego? Każdy i tak wie swoje, nie ważne kogo ja uważam, za "coś" wiedzącego. Możesz też sama ocenić kto ile wie wg Ciebie.

Chodzi o to, że im więcej ludzi będzie wiedziało co się święci tym lepiej. Tym więcej będziemy mogli wspólnie znaleźć, dowiedzieć się wiecej co się dzieje.

Powiem tak - nie działam jak spam, nie przychodzę do wszystkich ze wszystkim, kto może mi pomóc zrozumieć pewne rzeczy, a kto nie to leży w mojej ocenie i nie będę próbował na siłę wszystkim znajomym głowy zawracać. W ten sposób nie idę na ilość. A jak ktoś jest zainteresowany to sam zapyta o co mi chodzi.

Edit: ale owszem, zgadzam się, im więcej rozumnych ludzi tym lepiej Smile Sęk w tym, że nie tędy Kacpra droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skumulowałem wszystkie przesłanki związane z "akcjami" w jednym zdaniu:

Tylko jedno mi przychodzi do głowy - NADINTERPRETACJA, ale masz do tego prawo

Ty idź swoją drogą, ja też pójdę swoją...
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi przychodzi do głowy cytat z pewnego filmu:

"Wytnij większe otwory w tym prześcieradle, będziesz mnie lepiej widział" Smile


Pozbierałem pierwsze lepsze pomysły związane z "uświadamianiem" (nie mylić z "nawracaniem") i wkleiłem w jedno miejsce, nie doszło do żadnej (nad)interpretacji i to ostatni raz, który się powtarzam, a robię to dlatego, bo bardzo nie lubię być źle rozumiany i w tej kwestii cenię sobie dokładność.

Mimo wszystko w takim razie szerokiej drogi salut Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie intencje kierują tymi, którzy działają. Mogę tylko powiedzieć jakie ja mam. Dla mnie akcje "uświadamiania" nie mają na celu "oświecenia" wszystkich. Sam g... wiem, a poza tym ludzie są przecież różni. Ale jest kilka rzeczy co do których jestem pewien. Wśród nich jest m.in to, że ten system kręci się, bo masy ludzkie dają temu przyzwolenie. Jeśli więc udałoby się przekonać ludzi tylko do tego aby przestali dawać swe przyzwolenie (choćby tylko na wysokie podatki!) to system zacznie się walić. Nie potrzeba więc oświecać mas, wystarczy, że wrzucając do urn kartki wyborcze zakreslą odpowiedni krzyżyk. Wystarczy, że w zwykłych codziennych rozmowach z innymi ludźmi zamiast mówić, że "państwo winno dać", będą mówić "niech państwo spierdala i mojego ani twojego nie zabiera, sami sobie poradzimy". Nie jest naszym celem miażdżyć w dyskusji przeciwników. Nie jest też błyskać swym intelektem i erudycją. My nie jesteśmy mainstreamowymi "ekspertami", którzy gładką gadką ogłupiają i tak już skołowane społeczeństwo. My jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy poprzez prostą międzyludzką komunikację, czasem podpartą dostępnymi nam środkami przekazu, chcą osiągnąć wyznaczony cel. Tak więc, szanowni przeciwnicy działań, i kpiarze wszelkiej maści, dajcie sobie na wstrzymanie i nie przeszkadzajcie, bo ta drobna garstka, która działa, robi to również w Waszym interesie (hm... czy aby na pewno również w Waszym?).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy masz na myśli mnie dr02d2u ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc to nie miałem nikogo konkretnego na myśli. Po prostu takie refleksje i wnioski mi się nasunęły. Ten wątek, podobnie jak "grupa protestująca", czy "płyty prawdy" i inne, które miały tu miejsce często kończyły się niczym. W wątku "grupa protestująca" tylko trzy(!) osoby (wliczając mnie) zdeklarowały się spotkać "na piwie", a co dopiero mówić o jakiejś "akcji". Jeśli więc na tym forum będziemy toczyć dyskusje podcinające zapał, kwestionujących sens działań jakie są podejmowane, to wciąż będziemy stać w miejscu. A chyba wszyscy siedzący na tym forum tego nie chcemy?
Zresztą, jeśli nie my, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy?
Jeśli nie tak, to jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Ja widzę to tak drożdżu - jeśli ja prezentując nieco odmienny styl życia z pewną wiedzą - mogę "podciąć komuś zapał" to niech ten ktoś w ogóle się nie zabiera do jakiegoś "głoszenia prawdy", bo to tak jakby chory na zapalenie kości brał udział w skokach o tyczce, skoro stawienie kroku dla niego to poważny ból (swoją drogą wiem coś o tym). Wcale nie chcę nikomu przeszkadzać, nie chodzę za nikim i nie truję, że to co robi jest złe, nie wypowiadam się w płytach prawdy i podobnych tematach bo to nie mój interes by swoja osobą do czegoś was zniechęcać, wystarczy, że tu, w związku z dyskusją, wyjawię moje stanowisko. Także nie jestem jakimś szkodnikiem, NWO'owcem czy kim tam jeszcze. Myślę, ze na tym forum nie ma ani jednego "agenta", który chciałby wam pokrzyżować plany. Spotykajcie się.

Nie mam zamiaru nikogo rozpieszczać słowami poparcia, ani gasić zapału, nawet nie powinienem mieć na nikogo takiego wpływu. W zamian też nie chcę, żeby ktoś patrzył na mnie przez pryzmat stereotypu, gdzie ktoś kto nie popiera (w intencjach dobrych) planów jest zły i chce zaszkodzić, spowolnić działanie itp.

Odnośnie spotkań, spotkajcie się we 3 jak nikt więcej nie chce. Na piwie. Albo jakiś koncert, cokolwiek. Nikt wam nie każe czekać na resztę, wprawdzie takie przedsięwzięcie wymaga cierpliwości, ale nie należy tej "cierpliwości" rozumieć w sposób, że trzeba czekać aż inni się zdecydują. Taka moja sugestia skoro już mówię o tych spotkaniach. Proszę, wręcz przeciwnie - staram się pomóc wam się spotkać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Bawią mnie wasze opowieści o studentach ekonomii co to nie wiedzą, jak działa mechanizm kreowania pieniądza Very Happy

To ma być forum o prawdzie czy nie? Jeśli tak, to niby dlaczego sprzedajecie takie głodne kawałki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza jak dziala. Mowia o tym ale nie mowia wszystkiego do konca a juz na pewno nie przedstawiaja sprawy tak jak np w Money as Debt.
Jesli chcesz poznac prawde i zdobyc wiedze to zdobadz ja sobie sam, bo w tych czasach kazdy powie Ci to co chce albo to co chca Ci na gorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
Wiedza jak dziala. Mowia o tym ale nie mowia wszystkiego do konca a juz na pewno nie przedstawiaja sprawy tak jak np w Money as Debt.


Stary, w money as debt nie ma nic, czego nie powiedziano mi na studiach (oprócz dzikiego panikarstwa, oczywiście...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook napisał:
Wiecie co? Bawią mnie wasze opowieści o studentach ekonomii co to nie wiedzą, jak działa mechanizm kreowania pieniądza Very Happy


A co znasz wszystkich studentów ekonomii w Polsce?? To po pierwsze.

A po drugie to niestety mam kolegę, który skończył Akademię Ekonomiczną i doskonale zdaje sobie sprawę z mechanizmu kreowania pieniędzy, ale przykre jest to, że nie widzi w tym nic złego Shocked .
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pahol napisał:

A po drugie to niestety mam kolegę, który skończył Akademię Ekonomiczną i doskonale zdaje sobie sprawę z mechanizmu kreowania pieniędzy, ale przykre jest to, że nie widzi w tym nic złego Shocked .


Tu właśnie wchodzimy w dzikie panikarstwo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook napisał:
pahol napisał:

A po drugie to niestety mam kolegę, który skończył Akademię Ekonomiczną i doskonale zdaje sobie sprawę z mechanizmu kreowania pieniędzy, ale przykre jest to, że nie widzi w tym nic złego Shocked .


Tu właśnie wchodzimy w dzikie panikarstwo...


Nie PeZook - tu właśnie pytamy o moralność.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam. Moim zdaniem NK jest dobrym miejscem pokazania swoich poglądów. Wkleje tu adres mojego profilu nad którym pracuję w wolnym czasie. Mam to gdzieś czy ktoś pomyśli że jestem z sekty czy z innych dupereli. Mam też gdzieś to że już raz zostałem zignorowany z powodu moich niepoprawnych poglądów. Dopisujcie się do znajomych, dodajcie coś od siebie, poradzcie co poprawić, co dopisać. Ogółem, liczę na Waszą aktywność Smile




http://nasza-klasa.pl/profile/19529120
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obojętność jest luxusem - wygodą, tylko ludzie szukający prawdy ją znajdą , tacy którzy nie szukają nie chcą jej znaleźć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:
Dopisujcie się do znajomych, dodajcie coś od siebie, poradzcie co poprawić, co dopisać. Ogółem, liczę na Waszą aktywność Smile

http://nasza-klasa.pl/profile/19529120


ta, ja wysłałem Ci z 2 miesiące temu zaproszenie, nawet się udzieliłem ale pewnie myślisz że jestem agentem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:
Odświeżam. Moim zdaniem NK jest dobrym miejscem pokazania swoich poglądów. Wkleje tu adres mojego profilu nad którym pracuję w wolnym czasie. Mam to gdzieś czy ktoś pomyśli że jestem z sekty czy z innych dupereli. Mam też gdzieś to że już raz zostałem zignorowany z powodu moich niepoprawnych poglądów. Dopisujcie się do znajomych, dodajcie coś od siebie, poradzcie co poprawić, co dopisać. Ogółem, liczę na Waszą aktywność Smile
http://nasza-klasa.pl/profile/19529120


Z pewnością jest dobrym miejscem. Tylko grupa docelowa jakby nie ta. Popatrz na tego pana. Wstawił tekst o tym, że jesteśmy jednym z najbardziej inteligentnych narodów w Europie. I że możemy się przebudzić. I ona nam udowodni że jesteśmy bardzo inteligentni. I wstawił linka do testu iq ze swoim id. Szkoda słow...

http://nasza-klasa.pl/profile/20541779/gallery/12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqrski napisał:


Z pewnością jest dobrym miejscem. Tylko grupa docelowa jakby nie ta. Popatrz na tego pana. Wstawił tekst o tym, że jesteśmy jednym z najbardziej inteligentnych narodów w Europie. I że możemy się przebudzić. I ona nam udowodni że jesteśmy bardzo inteligentni. I wstawił linka do testu iq ze swoim id. Szkoda słow...

http://nasza-klasa.pl/profile/20541779/gallery/12


errata. Skasował i wkleił ponownie:
http://nasza-klasa.pl/profile/20541779/gallery/13
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile




Nie oceniałbym inteligencji na podstawie tych testów. Budują one niezdrowe podziały i puki co nie są zbyt doskonałe. Za pomocą tych testów można ocenić niektóre RODZAJE inteligencji a jest ich wiele, także nie sugerowałbym się wynikami bo faworyzują one chociażby inteligencje werbalno-językową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ napisał:
Smile
Nie oceniałbym inteligencji na podstawie tych testów. Budują one niezdrowe podziały i puki co nie są zbyt doskonałe. Za pomocą tych testów można ocenić niektóre RODZAJE inteligencji a jest ich wiele, także nie sugerowałbym się wynikami bo faworyzują one chociażby inteligencje werbalno-językową.


Ale to nawet nie w tym rzecz. Najbardziej faworyzują jego jako dealera. Cwaniaczek zebrał sobie 20000 znajomych i teraz prostacko próbuje zarobić na naiwności ludzkiej. Z pewnością mu się uda. Głupców nie brakuje. Szkoda tylko że nazywa się "NewWorldOrder cała prawda o wielkim spisku"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z testem polecial koles na grubo:( mnie w jego profilu wkurwilo co innego,mianowicie to ze caly zywcem skopiowal z tego http://nasza-klasa.pl/profile/19413756)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 25 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface napisał:
z testem polecial koles na grubo:( mnie w jego profilu wkurwilo co innego,mianowicie to ze caly zywcem skopiowal z tego http://nasza-klasa.pl/profile/19413756)


Dzięki za info. Wcrewił mnie mały cwaniaczek niemożebnie. Toczę z nim prywatną wojenkę, więc i to wykorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis profil traktujacy o NWO ( http://nasza-klasa.pl/profile/20541779 ) ,ktorego znamy z naklaniania ludzi do PLATNEGO testu IQ poraz kolejny wkleil zdjecie z infem o tym wlasnie tescie ( http://nasza-klasa.pl/profile/20541779/gallery/18 ).Nie odmowilem sobie komentu na w/w temat ktory brzmial mniej wiecej tak
"skradles moj profil zlodziajaszku a teraz chcesz na nim robic kase".Oczywiscie koment juz usuniety.
Dla jasnosci swoj profil chlopak skopiowal z tego ( http://nasza-klasa.pl/profile/19413756 )
Nie trzeba bylo dlugo czekac na odpowiedz,oznacza to ze dostalem wiadomosc o tresci

"chyba trzeba cos wyjasnic... gdzie w regulaminie nk jest zakazane kopiowanie informacji znalezionych na profilach nk ? nigdzie glupi chuju, z drugiej strony w miesiac zdobylem 15 razy wiecej znajomych niz ty masz wiec tym bardziej zamknij swoja niedojebana paszcze, po 3 nikogo glupia cipo nie okradam, kazdy widzi ze test jest platny, dzis nie ma nic za darmo pojebie lewicowy, a po 4 i 5 blok i chuj ci w dupe"



sorka za jakosc screena Wink

Wklejam to tylko jako info co do tego profilu,jego poziomie oraz chocby jako pomoc dla tych ktorzy z nim wojuja a wiem ze sa tacy Twisted Evil

Koleszce definytywnie nie zalerzy na szerzeniu prawdy lecz na nabiciu kabzy,swiadczy o tym chocby to ze ani razu odkad skradl profil nie uaktualnil go o nowe info w temacie NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak zamiast "NWO" używać nazewnictwa bardziej subtelnego ?
Poważnego, uderzającego w odbiorce, ale nie kontrowersyjnego.
Nie lepiej użyć wręcz intrygującego, zachęcającego stylu ? Nie zdradzać
od razu całego tematu "wielkiego spisku", ale prostymi codziennymi
słowami określić dane zagadnienia. Prosty przykład: Załóżmy, że
jestem kompletnym laikiem i przypadkowo trafiam na tajemniczy profil.

Czytam: NewWorldOrder - cała prawda o wielkim spisku. Pierwsze skojarzenia:
- Oho, znowu te spiski. Coś tam slyszałem, jakas elita, rzekome przekręty,
dużo historii i jakis dziwnich skomplikowanych teorii, boze co to jest ?!
Jakies pierdoły ! Eh miałem znaleźć tą Anie a tu takie coś, o mam nowe zaproszenie ...

1. NWO - ludzie wolą nie podejmować prób zrozuzumienia zagadnień które swoją nazwą
odstraszają ich. Tutaj nie warto używać "tagów" .
2. Masa tekstu o wydarzeniach historycznych. Ludzie powiedzcie mi ile osób faktycznie
zwraca uwagę na wydarzenia historyczne w dzisiejszym swiecie. Ile z nich umiejętnie
potrafi opisać teraźniejsze wydarzenia nie znając podstaw historii ? Nie żebym był
historiomaniakiem, ale po prostu ludzka ignorancja dla przeszlości, która kiedyś BYŁA, ISTNIAŁA NA PRAWDE I STWORZYŁA TERAŹNIEJSZOŚĆ boli mnie coraz bardziej.
3. Wszystkie teorie, komentarze na temat są świetne, ale kiedy przychodzi je wszystkie
wykorzystać jest już gorzej. Często jest to taka "wyschła" wiedza która nie dotyczy bezpośrednio odbiorcy. Tyle informacji, taki chaos ...
4. Nie mam konta na nk toteż nie sprawdzałem profilów. Mam nadzieje, że napisaliście
kilka przyjaznych słów na wstęp. To takie przygotowanie gruntu pod głowny przekaz.

(btw jaka cała prawda ?! no jak juz ktoś sie porywa na taką dzialalnośc
to raczej wolalbym zeby robiła to osoba KOMPETENTNA. Przepraszam ale stwierdzenie " cała prawda " jest dla mnie kpiną. Boli mnie nieświadomośc swojej niewiedzy u ludzi . Całą prawde mozna znac o swoim pyrtku w gaciach, ale nie o takiej tematyce jaka sie tutaj zajmujemy ! Z resztą, jest to typowe hasło cudownego objawienia wiedzy...
Z motyką na słońce .

Pozdrawiam wszystkich użytkowników NK ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koles byl niegrzeczny no i konto padlo http://nasza-klasa.pl/profile/20541779 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


nasza klasa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile