W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Welki sukces o.Tede Rydzyka  
Podobne tematy
Geotermia z Torunia11
Rydzyk sie dowiercił1
27mln na ogrzewanie uczelni15bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2357
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Postawiłeś to zacytowane przeze mnie pytanie jak oficer śledczy z pionu przestępstw i myślozbrodni. Rzuć od siebie jakąś flegmą w stronę władzuni. Tylko mi nie mów że nie jest tobie znany żaden przypadek zdrady interesów Polski. Twisted Evil Ja w tym wątku pokazałem już kilka konkretów. Słucham więc....


Skąd tak dokładnie wiesz jak zadawają pytania oficerzy śledczy? Wink Ta twoja erystyczna metoda odbicia piłeczki może wskazywać na to, że to ty jesteś oficerem śledczym.
Jak sobie tak pomyślę, to może przydałby się jakiś oddzielny wątek zatytułowany: "Sprawdzone fakty związane z przekrętami władzy". Ja przyznaję z pokorą, że nie gromadziłem do tej pory takich informacji i tak jak reszta przeciętnych ludzi poprzestawałem na sloganach, które niekoniecznie muszą być prawdziwe, więc na razie ci tu nic nie pokażę, zresztą to nie ja rzucałem epitetami i to nie ja jestem wrocławianinem, który wie, bo wie.

Powtórzę jeszcze raz: Nie ja rzucałem oskarżające epitety, dlatego to nie ja jestem stroną, która powinna coś udowadniać. Jeśli macie jakieś ciekawe dowody, to zamieście tu i wszyscy będą zadowoleni, a jeśli nie to zamilczcie.

p.s.
Ten plik z nagrania radia maryja jest uszkodzony, nie da się go poprawnie ściągnąć i otworzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skąd tak dokładnie wiesz jak zadawają pytania oficerzy śledczy?


A myślisz że każdy jest poprawnym politycznie "aniołkiem"?



Chyba masz coś nie tak z komputerem... Wink
Cytat:
Ta twoja erystyczna metoda odbicia piłeczki może wskazywać na to, że to ty jesteś oficerem śledczym

Za jakiś czas tobie też się to udzieli. Trzeba być jak oficer śledczy żeby skutecznie dotrzeć do prawdy.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o.TeDe vs żydostwo 2:0 Laughing Very Happy
Cytat:

Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie fundacji "Lux Veritatis" oraz "Nasza Przyszłość", ponieważ nie znalazła żadnych znamion przestępstwa w ich działalności. Zdaniem senatora Czesława Ryszki (PiS), ten sztucznie wywołany problem pokazuje mechanizm postępowania wobec Radia Maryja i inicjatyw z nim związanych. Najpierw rzucane są bezpodstawne oskarżenia za pośrednictwem mediów, a potem sprawą zajmuje się prokuratura, która nie znajduje żadnych podstaw do wszczęcia śledztwa.

Jak poinformowała Małgorzata Klaus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa przeciwko fundacjom "Lux Veritatis" i "Nasza Przyszłość" z powodu braku danych uzasadniających popełnienie przestępstwa. - Innymi słowy, nie dopatrzyliśmy się popełnienia przestępstwa w działalności obu fundacji - poinformowała wczoraj przedstawicieli mediów Klaus. Jednocześnie dodała, że wcześniej obie fundacje kontrolowały urzędy skarbowe i też nie stwierdziły nieprawidłowości.
Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości, sprawę fundacji skierował do postępowania sprawdzającego przez wrocławską prokuraturę po artykułach w prasie. Między innymi w listopadowym "Pulsie Biznesu" napisano, że dwie fundacje: "Lux Veritatis" i "Nasza Przyszłość" "od lat łamią prawo", nie płacąc podatków, bo "większość pieniędzy wydają nie na szlachetne cele zapisane w statucie, ale na robienie interesów". - Dopatrywanie się rzekomego przestępstwa nastąpiło po publikacjach prasowych "Pulsu Biznesu". Okazuje się jednak, że w tych artykułach - jak zresztą w wielu innych - były to nieprawdziwe zarzuty, stawiane "na wyrost" i sztucznie nadmuchane. Więc gdy w sposób merytoryczny próbowano się do tego zabrać, były to tak słabe i rzekome "argumenty" przeciwko Fundacji "Lux Veritatis", że nawet nie dało się jakiegoś "haka" skonstruować i po prostu dano sobie spokój - skomentował decyzję wrocławskiej prokuratury w Radiu Maryja o. Jacek Cydzik CSsR.
Senator Czesław Ryszka przypomina mechanizm tego sztucznie wywołanego problemu, który - według niego - jest elementem walki z Radiem Maryja. - Najpierw zaczyna się od jakiejś insynuacji medialnej, potem jest próba wysłania prokuratury czy innych instytucji kontrolnych, które i tak nie znajdują żadnych dowodów rzekomych przestępstw - wskazuje Ryszka. W jego opinii, podobnie postąpiono m.in. z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, kiedy skreślono ją z listy indykatywnej inwestycji, które miały być dofinansowane z funduszy unijnych. - Wtedy też rzucono insynuację, żeby tę szkołę zbadać, skontrolować, zobaczyć, co tam się dzieje, czy są tam jakieś ekscesy antysemickie itd., a to wszystko było nieprawdą. Dlatego zaczyna się od pomówienia, a potem okazuje się, że wszystko jest w porządku, ale pieniędzy już nie ma, pewne środki zostały cofnięte i danej inwestycji nie można kontynuować - stwierdził Ryszka.
Jacek Dytkowski

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090107&id=po21.txt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W taki sposób w Polsce opluwa się nie tylko Rydzyka. Przyczyniają się do tego media. Media stosują zagrania psychologiczne, gdyż ze smutkiem należy przyznać że ludzie nie potrafią czytać gazet, a tym bardziej rozumieć treści przekazu... Każdy (prawie ) czyta nagłówek i kilka pierwszych wersów. Reszta, stanowiąca meritum sprawy jest zazwyczaj pomijana. Wystarczy więc nadać artykułowi tendencyjny tytuł i w pierwszych słowach rzucić kilka haseł - najczęściej w formie domysłów, a masowy odbiorca takiego przekazu zaczyna pleść głupoty na temat skandalu jaki właśnie ujawniła gazeta "X".
Przykład:

RYDZYK W PROKURATURZE!!!

Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości, sprawę fundacji skierował do postępowania sprawdzającego przez wrocławską prokuraturę po artykułach w prasie. Między innymi w listopadowym "Pulsie Biznesu" napisano, że dwie fundacje: "Lux Veritatis" i "Nasza Przyszłość" "od lat łamią prawo", nie płacąc podatków, bo "większość pieniędzy wydają nie na szlachetne cele zapisane w statucie, ale na robienie interesów". - Dopatrywanie się rzekomego przestępstwa nastąpiło po publikacjach prasowych "Pulsu Biznesu".
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie fundacji "Lux Veritatis" oraz "Nasza Przyszłość", ponieważ nie znalazła żadnych znamion przestępstwa w ich działalności. Zdaniem senatora Czesława Ryszki (PiS), ten sztucznie wywołany problem pokazuje mechanizm postępowania wobec Radia Maryja i inicjatyw z nim związanych. Najpierw rzucane są bezpodstawne oskarżenia za pośrednictwem mediów, a potem sprawą zajmuje się prokuratura, która nie znajduje żadnych podstaw do wszczęcia śledztwa. (..._ itd.).


Jak widzisz - ten sam tekst, z nieco zmienionym szykiem zmienia zupełnie sens całości.

Taka psychozabawa dla debilnych czytaczy gazet. Bo czytelnikami ich nie nazwę. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast wielkiego sukcesu jest wielka porażka:

http://www.dziennik.pl/polityka/article3.....iedzy.html
http://www.dziennik.pl/polityka/article3.....lowni.html
http://www.dziennik.pl/polityka/article3.....tml#reqRss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszanie fiaska przed zakończeniem prac wiertniczych prowadzonych w Toruniu przez Fundację "Lux Veritatis" jest co najmniej przedwczesne.
Poczekamy, zobaczymy - mówi OD.


_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto co na "sensacje" dziennika mówi ojciec dyrektor...
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090130&id=po02.txt
to wstyd i hańba żeby takie prace badawcze prowadzili zakonnicy!!!
Kto rządzi Polską ???
Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:02, 31 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki za sukces tych odwiertów, aczkolwiek coraz mniej w nie wierzę. Obym się mylił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termygminne




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:44, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rydzyk moze miec jeszcze energie, ale musi wiercic glebiej. A jak nie bedzie wody, to musi wiercic druga dziure i pompowac zimna i wyciagac goraca. Na terenie Polski temperatura wzrasta okolo 3 C na kazde 100 metrow w dol.
Jedyny problem, dlaczego to tyle kosztuje?? Wg polskich cen, wywiercenie 3000 dziury to 7-10 milionow zet, a w Chinach to kosztuje okolo 1000 RMB/m, czyli okolo 1.7 miliona zl za 3km w dol.

Pracujemy ( http://termygminne.com) aby taka dziure mozna bylo zrobic w Polsce za 2 miliony zl.

Jeszcze jedno. Ogladajac te zdjecia, to wydaje mi sie ze wiercono dziure o srednicy 5" ( 127 mm), gdy standartowy otwor to jest 4.5" (114 mm), albo nawet 89 mm, te ciensze wiercenia sa zawsze tansze. Wiercenia grubsze stosuje sie do szukania ropy i gazu, wiec dobrze przeplacono. Ale moge sie mylic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkim sukcesem będzie jak Rydzyk wyląduje w pierdlu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz Veritatis - rydzyk zapierdolil ci nicka, na dodatek jego jest luksusowy: "lux veritatis"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Welki sukces o.Tede Rydzyka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile