W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Porwany Polak w Pakistanie - akcja GROMU   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2479
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal napisał:
Dla mnie wygląda to tak:

1.Cała sprawa jest prowokacją CIA (nie pierwszą ostatnio w tym obszarze świata), by pokazać Polakom, że Pakistan jest be, i że trzeba, gdy przyjdzie pora przyłączyć się do odpowiedniej koalicji, a postać porwanego jest fikcyjna - prawdopodobieństwo 80%.

Świadczy o tym to,iż nikt, oprócz naszych mediów o tym nie mówi, nikt nic nie robi, rodzina mówi o zaginionym bez emocji, tak samo mówi o swojej sytuacji porwany w nagraniach, niespotykany rozgłos medialny w czasie pertraktacji z dywagacjami użycia GROMu.

2.Postać jest prawdziwa, a Talibom zapłaiło CIA. Być może dla odpowiednio mocnego efektu naprawdę go zaszlachtują. Prawdopodobieństwo 19%.

3.Naprawdę go porwano, a do sprawy dorobiono "polityczną gębę". Prawdopodobieństwo 1%.

Pożyjom- uwidiom, jak mawiają Amerykanie.


Kowal - przesadziłeś trochę... może Ciebie to nie dotyka, ale puki "не увидел, языком не чёш"
Może masz rację - ale chyba lepiej zachować wstrzemięźliwość niż urażać tych, których ta tragedia dotknęła osobiście.

Też bym wolał, zeby sprawa była czystą fikcją...
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:16, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się okazuje, absurdów w tej sprawie jest więcej.
Oto w dzisiejszych Wiadomościach podano, że porywacze zmieniali swoje żądania. Najpierw od rządu polskiego zażyczyli sobie, by rząd pakistański wypuścił więźniów. Cóż za fantazja!. Niby jak Tusk mógł tego dokonać?
Teraz podobno żądają okupu w wysokości 2.5 tyś. dolarów. Myślałem, że się przesłyszałem, ale nie. 2.5 tysiąca!
To tak, jakbym porwał sąsiadowi żonę i zażądał okupu w wysokości 60 groszy.

Podobnie śmierdzi sprawa tego tankowaca- Syriusz Star, czy jak mu tam było.
Kasa poszła, załoga nie życzy sobie wywiadów przed kamerą, kapitan wypowiada się, jakby od trzydziestu lat co rejs mu się to zdarzało... Murzyni na łudeczkach wyłowili worki zrzucone z helikoptera, podobno pokłócili się o udziały i była bijatyka. No Dziki Zachód!

Być może mój sceptycyzm osiągnął stadium chorobowe, ale coś mi mówi, że sprzedaje się nam kit.
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bury




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolejne porwanie w Pakistanie

Nieznane dotychczas ugrupowanie separatystów, działające w położonej na południowym zachodzie Pakistanu prowincji Beludżystan, przyznało się w sobotę do uprowadzenia amerykańskiego pracownika ONZ, Johna Soleckiego - poinformował na swojej stronie internetowej pakistański dziennik "Dawn".
John Solecki, który kierował biurem Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) w ośrodku administracyjnym prowincji - Quetcie, został uprowadzony 2 lutego. Porywacze opanowali jego samochód i zastrzelili kierowcę.

Do uprowadzenia przyznało się ugrupowanie pod nazwą Zjednoczony Front Wyzwolenia Beludżystanu. Rzecznik ugrupowania oświadczył, że uprowadzenia dokonano aby "zwrócić uwagę ONZ" na los mieszkańców Beludżystanu.
Zagroził on, że Amerykanin zostanie zamordowany jeśli ONZ nie spowoduje uwolnienia 141 kobiet z pakistańskich więzień, nie dostarczy informacji o zaginionych 6000 osobach i "nie rozwiąże kwestii niepodległości Beludżystanu zgodnie z Konwencją Genewską".
Separatyści prowadzą już od dziesięcioleci działania partyzanckie w Beludżystanie, który jest największą, ale najmniej zaludnioną prowincją Pakistanu.


http://wiadomosci.onet.pl/1912516,12,item.html
_________________
"Jeśli chcesz wiedzieć,jaka będzie przyszłość,wyobraź sobie but depczący ludzką twarz,wiecznie!"-G.Orwell,"Rok 1984"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bury napisał:

Separatyści prowadzą już od dziesięcioleci działania partyzanckie w Beludżystanie, który jest największą, ale najmniej zaludnioną prowincją Pakistanu.


to i pakistan kiedys podziela...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal przesadziłeś mocno. Ale nie zmienia to faktu, że "polskie" media zachowują się w tej sprawie tak samo jak amerykańskie w sprawie 11 września, włączam tv i co? Polakowi ścięto głowę, Polak zamordowany, Polak ścięty, Polak nie żyje..... a pewności przecież nie mają. I nie ważne czy żyje czy nie żyje, media nie mają prawa tak się zachowywać póki nie mają pewności, bo krzywdzą rodzinę inżyniera. Jakbyście się czuli gdyby Wasz ojciec, brat, mąż, byli porwani, a w TV tylko ścięte głowy itd.? Tak samo jak bez przerwy pokazywali 11 września walące się wieże. Powód jest prosty. "Nasze żydowskie" media chcą w Polakach wzbudzić jak największą nienawiść w muzułmanach. Przykro mi, ale znów dziwnym trafem wszystko układa się po myśli Żydów. Więc kolejny raz widzę dowód na to że mają do powiedzenia w Polsce więcej niż Polacy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadalem pytanie "dlaczego nie chca wydac ciala" nie dlatego ze nie umiem czytac news-ow ale dlatego zeby pokazac ze cos tu brzydko pachnie.

Mordujac zakladnika oczywista sprawa jest ze porywacze stracili glowna karte przetargowa w negocjacjach i postulat okup za cialo jest poprostu smieszny.

Najpierw rzekomo scieli mu glowe teraz mowia ze go zastrzelili i przysla film z egzekucji,
ale ciala nadal brak....


Teraz kolejne porwanie, przypadek ze polskobrzmiace nazwisko ? moze ale podejrzenie ze probuja Polakow(opinie publiczna) obrzydzic do Islamu co Sikorski slusznie zauwazyl jest jak najbardziej na miejscu.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze, że tez daliście się omamić tą szopką z "morderstwem medialnym" jednego człowieka .Współczuje rodzinie i skałdam kondolencje, rozumiem ich smutek bo wiem jak to jest stracic kogos bliskiego wtedy ,kiedy jeszcze nie jest dla niego naturalna pora odejścia...
Ale to co się dzieje w mediach to przechodzi granice zdrowego rozsądku. Jedni rządzący najeżdżają na drugich , o debilach forumowiczach nie wspomnę... Stwierdzam : ludzie są kretynami ...ze 2% jest normalnych , reszta idioci.
Ta informacja jest bardzo "medialna" i wywołuje duzo emocji , ale jest bardzo mało istotna . Pytanie moje : jaki cel ma ta informacja, co ma "przykryć" , co sie dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal napisał:
Dla mnie wygląda to tak:

1.Cała sprawa jest prowokacją CIA (nie pierwszą ostatnio w tym obszarze świata), by pokazać Polakom, że Pakistan jest be, i że trzeba, gdy przyjdzie pora przyłączyć się do odpowiedniej koalicji, a postać porwanego jest fikcyjna - prawdopodobieństwo 80%.

Świadczy o tym to,iż nikt, oprócz naszych mediów o tym nie mówi, nikt nic nie robi, rodzina mówi o zaginionym bez emocji, tak samo mówi o swojej sytuacji porwany w nagraniach, niespotykany rozgłos medialny w czasie pertraktacji z dywagacjami użycia GROMu.

2.Postać jest prawdziwa, a Talibom zapłaiło CIA. Być może dla odpowiednio mocnego efektu naprawdę go zaszlachtują. Prawdopodobieństwo 19%.

3.Naprawdę go porwano, a do sprawy dorobiono "polityczną gębę". Prawdopodobieństwo 1%.

Pożyjom- uwidiom, jak mawiają Amerykanie.


Nu tak , ale porwali przecież geofizyka.

Brata mojej babki w 1945 to tez ścigała tylko sowiecka wojskowa orkiestra, a nie NKWD.

Wprawdzie Rosjanie służący w Armii Czerwonej ostrzegali , żeby uważać, bo ta orkiestra to gra zawsze, przed jakimiś aresztowaniami , ale brat mojej babki, wiary temu nie dawał , i oddalił sie w nieznanym kierunku.

Z tym geofizykiem, to musi być tak jak z ta sowiecką orkiestrą ,
albo z tym naszym korespondentem wojennym w Iraku, któremu po śmierci,
nie wiedzieć dlaczego zrobili wojskowy pogrzeb.

Powracając do geofizyka.
Co on tam robił?
Jak to co?
Udawał , że ma takie hobby.
Lokalizował miejsca znadowania sie minerałow.
Najbardziej interesował go minerał zwany Talib.



Amerykanie i ich zleceniobiorcy zajmują sie znajdowaniem tego minerału- taliba
Znaleźli kila i ich u siebie trzymali

To Talibowie go aresztowali tego geofizyka od lokalizacji tych minerałów zwanych talibami i chcieli wymienić go na aresztowanych swoich ludzi.


"Geofizyk " dostał wyrok.
Polski rzad to olał.
Talibowie nie skorzystali z prawa łaski.
Wyrok wykonali!

Widać , że stanowił on dla Polski, zbyt mała wartość i dlatego go poświecono.

Było zamówienie na antytalibanizm , to i zaczęto go realizować, ale jakoś nieudolnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal
Absurdów zaczyna rosnąc lawinowo!
Teraz informacja, ze ów geolog odmówił ostatniej rozmowy telefonicznej z rodziną!
Nie wiem, może faktycznie on był jakiś hardcorowe i twardy, ale ja w takiej sytuacji zadzwonił bym by choć raz jeszcze usłyszeć głos najbliższych i jakoś ich nawet uspokoić, że będzie ok...
Moim zdaniem, osoba jest autentyczna ale zdarzenia trochę mniej...
Oglądając konferencję prasową przed godziną w TVP Info. Odniosłem wrażenie, ze za każdym razem jak pada słowo "Talib" lub "porwanie" udzielający odpowiedzi mieli lekkie uśmieszki na twarzy. Naprawdę nie pojmuję, rozmowa dotyczy tragedii, bandyckiego porwania i zabicia (wówczas mówiono o ścięciu) a goście z rządu mają uśmieszki... takie drwiące... Czy ktoś to widział z Was?
Moim zdaniem, osoba inżyniera jest autentyczna, ale samo zdarzenie jak dla mnie to bajka. Być może ów Polak uległ wypadkowi samochodowemu, może się pokłócił doszło do bójki... lub po prostu uległ bandyckiemu napadowi rabunkowemu.
Ciała nie będzie nigdy, zdjęcia pokażą się z zamazaną twarzą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Moim zdaniem, osoba inżyniera jest autentyczna, ale samo zdarzenie jak dla mnie to bajka. Być może ów Polak uległ wypadkowi samochodowemu, może się pokłócił doszło do bójki... lub po prostu uległ bandyckiemu napadowi rabunkowemu.
Ciała nie będzie nigdy, zdjęcia pokażą się z zamazaną twarzą...


to co na celu ma cała ta szopka z "usmierceniem" tego polaka?? jaki jest powód, przyczyna, co będzie skutkiem?
Bo narazie to wszyscy kręcą się wkoło czegos mało istotnego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już napisałem, celem jest obrzydzenie Polaków do muzułmanów

goral bardzo słusznie zauważył! oglądając tego zdrajcę Radka Sikorskiego łatwo zauważyć, że niemalże się śmieje gdy o tej sprawie mówi już wcześniej to zauważyłem i to samo Tuskus erectus!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez komentarzy...
ten link widziałem wczoraj jednak nie wklejałem ze względu na wiarę w cud!!!
http://fakty.interia.pl/raport/porwanie-.....ka,1256314
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wcześniej wspomniałem GROM to najlepsza na świecie jednostka specjalna. Jeżeli się nie znacie, to się nie wypowiadajcie. Czytałam artykuł w poważnej amerykańskiej gazecie odnośnie jednostek specjalnych i GROM był na 1 miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal pkt1 90%

mi sie wydaje ze przekupili Tuska zeby nam gospodarke rozjebał

chcialem dodac krotki wywiad z Polakiem (pod koniec filmiku)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to nie przypadkiem Donek powiedział wczoraj, że (cytuję z pamięci) "jak widzimy, sprawa walki z międzynarodowym terroryzmem odtąd staje się również powinnością Polski"?
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda człowieka, ale nie należy zapominać że pojechał tam dla pieniędzy i na własną odpowiedzialność, a nie z jakąś misją. I wiedział doskonale że tam jest niebezpiecznie i może zginąć. Praktycznie postradał życie dla pieniędzy. Prawda jest taka, choć okrutna, że żadna strona czy polska czy pakistańska nie miała interesu go ratować. Natomiast teraz po fakcie, może to być doskonałe narzędzie w rozgrywkach politycznych. Nie dajcie się zwodzić brudnej polityce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal napisał:
Czy to nie przypadkiem Donek powiedział wczoraj, że (cytuję z pamięci) "jak widzimy, sprawa walki z międzynarodowym terroryzmem odtąd staje się również powinnością Polski"?


Tak wiec niech się bierze za robotę i może nich zacznie od tych
talibów -terrorystów.

"Robert Dziekanski tasered by the RCMP at Vancouver Airport"
http://www.youtube.com/watch?v=IPe_hf7aBXM
Tutaj to należałoby jak najszybciej wysłać ten już wspominany grom.

Lara napisał:
Nie dajcie się zwodzić brudnej polityce.


a zwłaszcza Lary!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego nie rozumiem okup za ciało...... to chyba pierwszy raz w tych czasach żeby ktoś brał okup za ciało, to podpisanie wyroku na siebie samego co teraz powstrzymuje pakistańskie służby od ataku ?

No politycy już festiwal zaczynają info na wp.pl "Prokuratura sprawdzi, kto zawinił ws. śmierci Polaka" a to dopiero początek dnia. ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kowalu - z każdego punktu po trochu, tj.:

- Cała sprawa jest prowokacją CIA, która zapłaciła Talibom.
- Postać chyba jest prawdziwa, przynajmniej co do tożsamości nazwiska, natomiast egzekucja - może być też prawdziwa, ale nie można wykluczyć wersji fikcyjnej.
- Dopiero po egzekucji (prawdziwej lub fikcyjnej), dzięki dyspozycyjnym "merdiom", do sprawy zostanie dorobiona "polityczna gęba".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jako Polska napadliśmy na Afganistan. Zachowaliśmy się podobnie jak Niemcy w czasie II wojny światowej.
Prawda jest też taka, że zabijamy na tej wojnie ludzi. Niektórzy twierdzą, że polskie wojska tam sprzątały po amerykanach, ale to nie jest do końca prawda.

Trudno oczekiwać, że talibowie będą mieć dla nas jakiś respekt.
Czy my mielibyśmy respekt dla narodu, który zabija nasze rodziny ?
A tutaj się pewno okaże, że po tej akcji Polski rząd zamiast zaprzestać działań, dowali jeszcze więcej wojska w tamte rejony.

A co do gromu, to może i są dobrzy. Ale nie wystarczająco. Mieli kilka miesięcy na działanie, gówno zrobili, nie potrafili nawet zlokalizować Polaka.
Może nawalili ci od myślenia ?
Zawsze podziwiałem ludzi, którzy są chętni zajebać kogokolwiek dla rozkazu...
W każdym razie są bardzo medialni, i fotogeniczni. Powinni zrobić taki wybieg, jak dla modelek, to na pewno grom zająłby pierwsze miejsce. Smile Bo jak widać chłopaki uwielbiają pozować do zdjęć:
http://www.dziennik.pl/files/archive/00028/GROM_10_28201l.jpg
http://manta.univ.gda.pl/~kazik/tools/zdjecia/weapon/grom05.jpg
http://destruktors.w.interia.pl/grom06[1].jpg
Chłopaki w tym umundurowaniu powinni zagrać w filmie. To by przyniosło największe zyski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście te porwanie to jedna wielka mistyfikacja. 28 września talibowie porwali Polaka. W okolicach I połowy listopada z talibami skontaktowała się CIA, czy tam MOSSAD ( która tylko czeka na takie okazje ). Niedługo wyślemy jeszcze więcej wojsk do Afganistanu, bo ... terroryzm trzeba zwalczać ! Laughing A denny Polski naród nadal nie wie o co chodzi w tej grze. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@aquatro przestań pierdolic te poprawne politycznie pierdoły że napadliśmy na afanistan. talibowie napadli pierwsi więc nie chrzań. to czy nasi powinni tam być to inna sprawa faktem jednak jest że talibowie są tam najeźdzcami . co do grom to oni nie maja rozpracowywać terenu tylko wejść zrobic rozpierdal i wyjść. rozpoznaniem zamuje się wywiad (jak zresztą sama nazwa mówi) tyle że Polska wywiadu nie posiada bo został rozpieprzony przez usraelskiego zasrańca maciarewicza. zreszta nie ma co się nad tym rozwodzi prawda jest taka że szkoda chłopa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
@aquatro przestań pierdolic te poprawne politycznie pierdoły że napadliśmy na afanistan.

To akurat prawda, a nie pierdoły.
Powiem więcej: w świetle prawa międzynarodowego jest to akcja w 100% bezprawna.
Afganistan jest członkiem ONZ i żadna armia nigdy nie dostała mandatu, który umożliwiłby jej inwazję i okupację tego kraju.
Inwazja i okupacja Afganistanu nie ma żadnej podstawy prawnej - jest sprzeczna nie tylko z prawem polskim, ale także międzynarodowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Inwazja i okupacja Afganistanu nie ma żadnej podstawy prawnej - jest sprzeczna nie tylko z prawem polskim,
ale także międzynarodowym.


Amen. To nie polityczna poprawnosc, a realia prawa miedzynarodowego...

porfirij napisał:
talibowie napadli pierwsi więc nie chrzań.


Na Polskę napadli ? W Klewkach? Ok ok, troche sarkazmu - niech będzie - napadli - rozumiem ze w imię pokoju jedziemy na wojnę. Pokój = Wojna. Genialne.

Polska ma polityczną legitymacje wyzwalania zniewolonej ludności, przydupas Żandarma Świata...?
Żal...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Bimi napisał:

Inwazja i okupacja Afganistanu nie ma żadnej podstawy prawnej - jest sprzeczna nie tylko z prawem polskim,
ale także międzynarodowym.

Amen. To nie polityczna poprawnosc, a realia prawa miedzynarodowego...


prawne realia - jak to ironicznie brzmi...

Wyglada na to, że teraz realia są takie, że większość naszego społeczeństwa zignoruje argument legalności. Może wypadałoby poczekać na koniec żałoby - ale pytanie qui bono ? aż ciśnie się na usta. Nie słyszałem wypowiedzi imć Tuska, o której mówi Kowal :
Cytat:
Czy to nie przypadkiem Donek powiedział wczoraj, że (cytuję z pamięci) "jak widzimy, sprawa walki z międzynarodowym terroryzmem odtąd staje się również powinnością Polski"?
- ale nie zdziwi mnie zwiększenie naszego kontyngentu w Afganistanie.

Rozumiem skąd w Irakijczykach, czy Afgańcach taka zacięta nienawiść - zginął mój rodak, którego w ogóle nie znałem, a mnie trafia - tam stale są cywilne ofiary "wprowadzania demokracji."

Podobno rozkaz przyszedł z zewnątrz, a sami porywacze chcieli polaka uwolnić... może brzmi infantylnie, ale strasznie mi to przywodzi na myśl inny topik: zachodnie źródła terroryzmu
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Porwany Polak w Pakistanie - akcja GROMU
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile