W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Odcinkowy pomiar prędkości   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2803
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 18 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudny napisał:
Al Kohol napisał:
do taksowkarzy jakos tez nie moge sie przyjebac - zawsze jezdza w chuj wolno (oszczedzanie paliwa, naciaganie klientow).

A ja mam do czego się przyczepić. Oszczędzanie paliwa to nie jest powód by nie zwracać uwagi na pieszych. A oni potrafią nawet głowę odwracać żeby udawać że pieszego nie widzieli - wiem bo chodzę po ruchliwym mieście i obserwuje zachowanie kierowców. Najgorsi są jednak ci co prowadzą służbowe dostawcze auta. Tym się śpieszy najbardziej, a do tego na nikogo nie zwracają uwagi, bo mają trochę większy pojazd, więc co ich obchodzą osobówki czy piesi.


Bo mu pokurwiony "szef" kazał zrobić 90 dostaw dziennie, a chłopaczyna się już pięć razy zgubił, więc zapierdala nie zważając na czyjeś i swoje życie.

To jest ten sam mechanizm co w Smoleńsku, presja przełożonego, więc jeżeli zjebany kierowca vana dla pięciu złotych więcej jest gotowy na wszystko, to niech ktoś mi powie, że Protasiuk nie mógł złamać zasad pod presją prezydenta, gdy stawką wydawała się przyszłość polityczna Pisu?

To prosty mechanizm psychologiczny, a z reguły to są młodzi, jeszcze nie "wyrobieni" ludzie.

Co do taksówkarzy, to kompletna porażka. Niby przechodzili psychotesty, które miałyby wykazać ich przydatność do ciągłej jazdy, ale naprawdę może promil z nich ma pojęcie o ekonomicznej jeździe. Najgorsi są staruszkowie, którzy myślą, że jak zjadą z górki na luzie to oszczędzają, najchętniej to by w ogóle wyłączyli silnik. No i, co nie każdy wie, im wolniej tym lepiej, bo taksometry są tak ustawione, że poniżej chyba 20 km/h wykazują postój, co jak wiadomo jest droższą opcją niż jazda.Wiec dla taryfiarza korek to zbawienie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trudny




Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 18 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Bo mu pokurwiony "szef" kazał zrobić 90 dostaw dziennie, a chłopaczyna się już pięć razy zgubił, więc zapierdala nie zważając na czyjeś i swoje życie.

Wiem, że tak często bywa w takich firmach. Mamy pojebany system, który rodzi pojebane zachowania i to tworzy tą całkowicie chorą rzeczywistość. Tak jak okazja czyni złodzieja, tak chory system społeczno-ekonomiczny rodzi chore zachowania ludzi, którzy często po prostu idą na oślep. No ale jednak mózg mamy to może by tak częściej z niego korzystać.

The Mike napisał:
Wiec dla taryfiarza korek to zbawienie Smile

Jasne że tak. A takie zamknięte na 10minut przejazdy kolejowe, wtedy nawet nie trzeba podjeżdżać co pół minuty.

The Mike napisał:
Co do taksówkarzy, to kompletna porażka.

Mogę jeszcze dodać, że część z nich się czuje bezkarni, bo są na liście ucholi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Odcinkowy pomiar prędkości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile