W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zlizywanie z kolan księdza   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 15708
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
The Mike napisał:
Aqua napisał:
Po Redtubach się rozbijają, ale kolan nie mogą przeżyć.


Czyli jak widziałaś orgie swingersów to nie powinien Cie już razić zwykły lodzik? Ot logika. To zalezy co, kto i komu robi. Jak kurwa zlizuje klientowi cokolwiek skądkolwiek, mi to nic do tego. Jak robią to dzieci księdzu, a ich posrani w łeb rodzice się z tego publicznie cieszą, to już coś jest nie tak. Niezaleznie od redtube.


Posranie to są ludzie, którzy z dotykania nosem kolan uwalonych śmietaną robią aferę na cały świat, podczas gdy rząd ich rucha w dupę i problemu ni ma. Rodzice, dzieci, klecha - wszyscy uczestnicy zdarzenia nie widzą problemu. Prawo nie zostało złamane, nikt nie był do niczego zmuszany. Ale zróbmy ludziom koło dupy, bo to ksiądz, a skoro wszystkie lewackie media jadą na kościół, to jest w pełni uzasadnione, żeby komuś rozpierdolić spokój życiowy udostępniając jego zdjęcia z otrzęsin w internecie i robiąc analogie między bogu ducha winną nastolatką, a kurwą. Ot lewacka logika.


Wiesz dalczego biedne dziecko bez zasad? Bo to jest właśnie kwestia zasad. Komuna i późniejsza (obecna) chujowa odmiana sochjalizmu pozbawiłą nas jako spółeczeństwo zasad i poczucia ichtrwałości, a nawet zasadności istnienia zasad.

Tu masz do czyneinia z następnym tego przykładem, "człowieka" który łamie zasady które sam głosi, zasady o posznowaniu bliźniego, o kontatach seksualnych etc.

Piszesz jak DDO, dziecko alkoholika, który raz gdy zobaczy szlaczek w zeszycie pochwali w pijackim bełkocie, innym razem przypierdoli, bo TAK MU SIE KURWA PODOBA. Dla ciebie zasady sa względne i usprawiedliwiasz perersa tym, że politycy ruchają społeczeństwo. I ty tu piszesz jak skrzywdzone dziecko, dla którego zasady to coś całkowicie obcego.

Dlatego nie potrafisz zrozumiec ludzi których ta sytuacja wkurwia.

Jak by mój kolega zabral moje dziecko i inne na obóz i kazał zlizywać śmietane z nóg, to bym ujebał mu łeb. Dlaczegi inaczj mam traktować księdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
porfirij napisał:

przeinaczasz deczko, owszem to jest robienie czarnego piaru tyle że zauważ że sukienkowi są traktowani jako swego rodzaju mężowie zaufania i bezwzględnie to wykorzystują. dla dobra swojej sekty powinni unikać tego typu sytuacji a wynika to tylko z tego że obecnie ludziskom wszystko kojarzy się z seksem. rząd rucha i jednocześnie nadal płaci cięzką kasę na watykan tyle że kasa na watykan jakoś szczerze oburzonych ruchaniem przez rząd nie wzrusza. jedź se do lichenia i zobacz tą świątynię pychy i powiedz mi czy JEZUS by to zaakceptował. prawdziwym pomnikiem chrześcijanina jest życie i pomoc bliźnim a co robi kościół żydowski poza trzepaniem kasy??? bydlaki nie płacą nawet za prąd bo gmina to bierze na siebie. podatków nie, opłat nie, ruchać dzieci tak a jak się wyda to przeniesienie do innej parafii bo "sąd" da zawiasy albo uniewinni.


Jezus? Pytasz się czy wszechwiedzący stworzyciel wszechświata zaakceptowałby ten świat? Dlaczego tryb przypuszczający w Twoim pytaniu?

A że instytucja kościoła to hipokryzja równa aparatowi państwowemu, gdzie moralność przeciętnego księdza jest równa moralności przeciętnego polityka to ja wiem.


Jak dlaczego? Very Happy mała uwaga Jezus nie jest i nie był stworzycielem wszechświata nawet wg nomenklatury katolskiej (fakt że na wielką trójcę się załapał tego nie zmienia).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie usprawiedliwiam. Rozpatruje ten przypadek pod kątem wolności. Dzisiaj Wam się nie podobają otrzęsiny w liceum, a jutro zabierzecie mi dziecko, bo trenując z córką sztuki walki ocieram się o nią w wg. was kontekście seksualnym.
Odpierdolcie się od innych i zajmijcie się swoim życiem. Macie jakieś, no nie?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Nikogo nie usprawiedliwiam. Rozpatruje ten przypadek pod kątem wolności. Dzisiaj Wam się nie podobają otrzęsiny w liceum, a jutro zabierzecie mi dziecko, bo trenując z córką sztuki walki ocieram się o nią w wg. was kontekście seksualnym.
Odpierdolcie się od innych i zajmijcie się swoim życiem. Macie jakieś, no nie?


zasadniczo masz rację tylko co bys powiedział jak twoje dziecko zlizywałoby śmietankę z czyichś kolan?

i weź pod uwagę że u księdza to można. a jak córeczka dorośnie i dupy da sukienkowemu to co będzie? jeżeli stać cię na nowe dziecko to fajnie.... kościół jak trójkat bermudzki każdą kasę chętnie wchłonie.

to nie jest wolność. jaką wolnością dysponuje dziecko? to nie jest kwestia praw czy ustaw tylko doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli moja córka - bo tylko w takim kontekście mogę się zastanawiać nad tą sytuacją - da dupy Nazgulowi to będzie to moja osobista porażka jako rodzica. Ja nie wyślę dziecka do katolickiego gimnazjum. Rodzice, którzy tak zrobili, albo nie widzą w tym nic złego, albo sami są sobie winni. Nie mi to oceniać.

Dziecko dysponuje taką samą wolnością jak każdy inny. Doświadczenie wpływa na to jaki podejmujemy wybór, a nie na to jaki wybór mamy. Z tym, że nie bardzo widzę w którą stronę zmierzałeś tym sformułowaniem o wolności.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:

Dziecko dysponuje taką samą wolnością jak każdy inny. Doświadczenie wpływa na to jaki podejmujemy wybór, a nie na to jaki wybór mamy. Z tym, że nie bardzo widzę w którą stronę zmierzałeś tym sformułowaniem o wolności.


powiem tak, bo lewak ze mnie nieziemski Laughing może i wolą dysponuje ale doświadczeniem znikomym....


Przemyśl to...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ochronisz dziecka przed złem. Możesz co najwyżej nauczyć je stawiać mu czoło.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Nie ochronisz dziecka przed złem. Możesz co najwyżej nauczyć je stawiać mu czoło.


z całym szacunkiem ale jak święty penis spenetruje twoje dziecko będziesz inaczej śpiewał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasady zasadami w polsce ukształtował się straszliwie popierdolony schemat, że wrogiem jest ten kto myśli indywidualnie. tego nas uczyli rodzice, telewizja i psychokatecheci. dalej z punktu widzenia dziewczynek, a pozniej kobiet w konfrontacji z tym co serwują media to nic niby nienormalnego. kompletnie rozjebany system wartosci, przeinaczony dopasowany dla pewnych grup interesow. jak np. wytlumaczyc czlowiekowi, ze kurwienie sie nie jest ok skoro prawie wszyscy juz to praktykują, albo wytłumacz polakom, ze demokracja w tym kraju nie istnieje, ze przegralismy z wywiadem i komunistami, ze wmowiono ludziom ściemkę ktora tak naprawdę jest fikcją. kazdy kto tak mysli bedzie zlinczowany podobnie jak ten poryty ksiądz. i ta idiotyczna walka o to kto wie niby lepiej albo jest niby lepszy - ten sam stosowany bezmyslnie trik, ale tym razem od innej czesci ludu. na szczescie w ostatnich latach ludzie zaczynają mowic co naprawde myslą, a po tym da sie zweryfikowac co dana osoba sobą reprezentuje. źle pojmowana wolność z tym dzisiaj mamy do czynienia, a co do księdza to nie wiem pewnie nienawidzi kobiet i chcial je upokorzyc, zresztą wcale mu sie nie dziwie. nie ma nic gorszego dla przedsiebiorcy jak zatrudniona kobieta i chyba nie trzeba tego tłumaczyc. nie ma nic gorszego na tym świecie jak obłuda - 90% katolicy i niewierni dzielicie sie walczycie o gowno, ale ostatecznie okazuje sie ze jestescie tacy sami. ponoc jestesmy wszyscy oswieceni prawdą. prawda jest taka ze zrobili z niego zboka, a nawet jezeli nim jest wypadalo by mu to udowodnic. fakt, ze nikt nie bedzie pochwalał wynaturzen, ale przypierdalanie sie jakiegos nic nie znaczącego szczegołu naprawde daje do myslenia. kim my do kurwy nedzy jestesmy? szefami, sędziami, bogami? pozjadaliscie wszystkie rozumy by oceniac calosc po jednym błędzie? to jest głupota, mike. zamiast robic publiczny lincz wypadalo by isc na sejm i zapytac tworcow kodeksu karnego, mediów, darmozjadów z wiejskiej, sluzb penitencjarnych i sądów dlaczego jest tak źle. moralnosc moze byc pojmowana roznie, wiadomo zły ksiądz, bo każe lizać sobie kolano w chrzcie czy czyms tam. co najmniej jakby nie bylo wazniejsze publiczne wychłostanie pedofili w diecezjach i przeswietlenie niby swietych skurwysynow utrzymujących sie z naszej ciezkiej pracy. ten typ to jakas mrzonka, ogarnijcie sie.

polacy nienawidzą wszystkich. siebie najszczególniej. ktoś musi być winny, bo inaczej będzie źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:

z całym szacunkiem ale jak święty penis spenetruje twoje dziecko będziesz inaczej śpiewał...


Argumentację groźby stosuje rząd strasząc ludzi terrorystami. Na mnie ona nie działa.
Zajmij się swoimi dziećmi i swoimi penisami. Tyle Ci powiem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pozjadaliscie wszystkie rozumy by oceniac calosc po jednym błędzie? to jest głupota, mike. zamiast robic publiczny lincz wypadalo by isc na sejm i zapytac tworcow kodeksu karnego, mediów, darmozjadów z wiejskiej, sluzb penitencjarnych i sądów dlaczego jest tak źle. moralnosc moze byc pojmowana roznie, wiadomo zły ksiądz, bo każe lizać sobie kolano w chrzcie czy czyms tam. co najmniej jakby nie bylo wazniejsze publiczne wychłostanie pedofili w diecezjach i przeswietlenie niby swietych skurwysynow utrzymujących sie z naszej ciezkiej pracy. ten typ to jakas mrzonka, ogarnijcie sie.


Widzisz, moralność może i może być pojmowana różnie, ale ich moralność o której mówią i głosza i za nieprzestrzeganie której ganią jest taka, że nakazuje szacunek i wstrzemięźliwość w kontaktach intymnych, szczególnie z dziećmi. A tu już wchodzi kwestia zasad, których ten ksiądz nie przestrzegał. O to chodzi, nie o to w co oni wierzą.

Swoją "moralność" nakazują całym narodom, kiedy sami jej nie przestrzegają. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć, niż ich mocnym wyjebaniem na "maluczkich".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 11:08, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
zasady zasadami w polsce ukształtował się straszliwie popierdolony schemat, że wrogiem jest ten kto myśli indywidualnie. tego nas uczyli rodzice, telewizja i psychokatecheci. dalej z punktu widzenia dziewczynek, a pozniej kobiet w konfrontacji z tym co serwują media to nic niby nienormalnego. kompletnie rozjebany system wartosci, przeinaczony dopasowany dla pewnych grup interesow. jak np. wytlumaczyc czlowiekowi, ze kurwienie sie nie jest ok skoro prawie wszyscy juz to praktykują, albo wytłumacz polakom, ze demokracja w tym kraju nie istnieje, ze przegralismy z wywiadem i komunistami, ze wmowiono ludziom ściemkę ktora tak naprawdę jest fikcją. kazdy kto tak mysli bedzie zlinczowany podobnie jak ten poryty ksiądz. i ta idiotyczna walka o to kto wie niby lepiej albo jest niby lepszy - ten sam stosowany bezmyslnie trik, ale tym razem od innej czesci ludu. na szczescie w ostatnich latach ludzie zaczynają mowic co naprawde myslą, a po tym da sie zweryfikowac co dana osoba sobą reprezentuje. źle pojmowana wolność z tym dzisiaj mamy do czynienia, a co do księdza to nie wiem pewnie nienawidzi kobiet i chcial je upokorzyc, zresztą wcale mu sie nie dziwie. nie ma nic gorszego dla przedsiebiorcy jak zatrudniona kobieta i chyba nie trzeba tego tłumaczyc. nie ma nic gorszego na tym świecie jak obłuda - 90% katolicy i niewierni dzielicie sie walczycie o gowno, ale ostatecznie okazuje sie ze jestescie tacy sami. ponoc jestesmy wszyscy oswieceni prawdą. prawda jest taka ze zrobili z niego zboka, a nawet jezeli nim jest wypadalo by mu to udowodnic. fakt, ze nikt nie bedzie pochwalał wynaturzen, ale przypierdalanie sie jakiegos nic nie znaczącego szczegołu naprawde daje do myslenia. kim my do kurwy nedzy jestesmy? szefami, sędziami, bogami? pozjadaliscie wszystkie rozumy by oceniac calosc po jednym błędzie? to jest głupota, mike. zamiast robic publiczny lincz wypadalo by isc na sejm i zapytac tworcow kodeksu karnego, mediów, darmozjadów z wiejskiej, sluzb penitencjarnych i sądów dlaczego jest tak źle. moralnosc moze byc pojmowana roznie, wiadomo zły ksiądz, bo każe lizać sobie kolano w chrzcie czy czyms tam. co najmniej jakby nie bylo wazniejsze publiczne wychłostanie pedofili w diecezjach i przeswietlenie niby swietych skurwysynow utrzymujących sie z naszej ciezkiej pracy. ten typ to jakas mrzonka, ogarnijcie sie.

polacy nienawidzą wszystkich. siebie najszczególniej. ktoś musi być winny, bo inaczej będzie źle.


manhattanman jak masz ochote to mozesz temu zbokowi nawet jaja polizac moze cie kijem zdzieli, ktory trzyma w reku, ale nie probuj przekonywac ludzi ze jest to normalne i ze jest potrzebny kodeks karny w ktorym bedzie napisane ze lizanie starego debila przez dziecko jest lub nie jest legalne, twoje relatywistyczne podejscie do sprawy jest z lekka chybione

A co do winy to nikt nie jest winny bo przeciez lizanie starego zboka jest doskonala i najlepsza rozrywka dla polskiej mlodziezy praktykowana od tysiecy lat i akceptowana przez wszystkich bez wyjatku...zbokow i debili.

Twoim dzieciom nie mow takich pierdol ze lizanie starego zboka jest czyms wzglednym czego nie da sie ustalic w kategoriach zla czy dobra, bo jeszcze w to uwierza.

Ps Twoje prowokacje sa z dupy wziete a jesli wierzysz w to co napisales tj jestes calkiem pojebany, kompletne scierwo delikatnie mowiac.
Powrót do góry
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem cały problem w zjebanej moralności polaków polega na tym że mają właśnie chybione podejście do problemu. od skręta do heroiny, od piwa do denaturatu, od kolana do świętych członków w szczelinkach niewinnych samiczek co? no ja pierdole, kompletnie bezsensu. i fakt faktem tak myśli większość..

czemu nie zastanowicie się nad programem edukacyjnym księży, po co nam te wszystkie szkółki katolickie, po co nam ksiądz? zatrudnić ciecia w kościołach niech pilnuje wiernych, a ci niech sami się modlą. dlaczego oni są poza jakimikolwiek podatkami - czy to bog czy zjebane panstwo zapewnilo im tego typu popierdolenie? czlowiek, ktory nie musi nic robic, bo wierzy w boga ma tego typu odpały a często nawet gorsze i dlaczego ja muszę ponosić koszta takiego zjebania systemu. mi ten ksiądz nie przeszkadza. raczej to co mu wpoili do łba. wkurwia mnie konserwatywny naród idiotów - z jednej strony zły ksiądz, zły zły zły, ale z drugiej nikt się nie kwapi, by zrobić z tym porządek, by zacząć od podstaw problemu, a nie ich skutków. każdy wybiera to co było, czyli kompletną archaizację życia publicznego. a wiecie dlaczego? bo polacy nie mają odwagi, by cokolwiek zmienić na lepsze. nie widząc prawdziwych przyczyn, uderzają w efekt uboczny zjebanego systemu, które sami sobie wykreowali, upośledzając brakiem wyobraźni dodatkowo innych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:40, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ks. Kozyra: "Nie mam żadnych wyrzutów sumienia"***. Prokuratura jednak zajmie się sprawą otrzęsin w gimnazjum
Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Polska
Sprawa ks. Marcina Kozyry nabiera tempa. Na falach katolickiego radia Plus Legnica dyrektor gimnazjum broni się w sprawie "kocenia" dzieci z I klasy. - Nie mam żadnych wyrzutów sumienia - stwierdził duchowny. Natomiast prokuratura poinformowała, że zajmie się sprawą otrzęsin. Kontrolę zapowiedziało również kuratorium oświaty. Widać, że ks. Kozyra nic nie rozumie co się wydarzyło w jego szkole.

"W trakcie czynności sprawdzających prokurator oceni, czy nie zostały zrealizowane znamiona przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, mającego postać doprowadzenia małoletnich poniżej 15. roku życia do wykonania tzw. innej czynności seksualnej oraz ewentualnie innych przestępstw" - czytamy w komunikacie Liliany Łukasiewicz, rzeczniczki prasowej Prokuratury Okręgowej w Legnicy, informuje onet.pl


Ponadto, jak wynika z uzyskanych z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie informacji, do tamtejszej komendy wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie w tej sprawie.


Dyrektor Gimnazjum im. św. Dominika Savio w Lubinie, nadal nic nie rozumie z sytuacji jaka wydarzyła się w jego szkole podczas "kocenia" I-klasistów. Podczas dzisiejszej audycji radiowej w Radio Plus Legnica ks. Kozyra mówił: "Tak. Jestem przekonany, że forma zabawy i forma pasowania na pewno będzie i będziemy to przygotowywali wszyscy, nauczyciele. Ale nie chciałbym, żeby to było rozumiane (…), że mam jakieś wyrzuty sumienia z tego powodu, że coś tam było złego. Mówię wyraźnie: nie mam żadnych wyrzutów sumienia odnośnie tego wydarzenia, które było, które zostało w mediach spreparowane, zmanipulowane. Więc jaka będzie forma otrzęsin, to na pewno będzie wspólną decyzją grona pedagogicznego (...) Nigdy mi przez te lata nie przyszło do głowy, że ta ostatnia konkurencja, zadanie, to pasowanie, mogłoby mieć taki wymiar. Oczywiście, skoro pojawiły się takie głosy, to wszystko wskazuje na to, że ta forma pasowanie w przyszłym roku będzie miała całkiem inny wymiar, żeby nikomu nie przyszło do głowy coś, co będzie próbą, powiem wprost, oszkalowania dobrego imienia dyrektora szkoły czy naszej szkoły". Czyli dyrektor nie widzi nic zdrożnego w tej formie otrzęsin jaka miała miejsce w jego gimnazjum. To po prostu żałosne.

Księdza bronią rodzice dzieci klęczących przed nim w "zabawie" pasowania na uczniów, podobnie pracownicy gimnazjum, którzy opublikowali na stronie gimnazjum trzy pisma w jego obronie.

Dorota Zawadzka, psycholog dziecięcy ma inne zdanie niż rodzice i grono pedagogiczne, którzy bronią ks. Kozyrę: - Jeżeli w takich "zabawach" bierze udział dorosły mężczyzna, to jest to na granicy skandalu. A jeśli jest to osoba duchowna, to jeszcze do kwadratu. Takie zabawy mogą sobie urządzać rówieśnicy, a i tak w takiej sytuacji rodzice by się dziwili i mówili „co wy z tym chłopakiem robicie? - stwierdza w rozmowie z onet.pl.


sm/onet.pl
***Powiekszenia moje
Powrót do góry
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:08, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawde spierdalajcie z ta szopka co za kurwa rodzice my mamy kurwa czarny kraj
niedlugo zamiast tej sciemnionej dowy beda napierdalac jak arkeli a na msze beda zakladac foliowe plaszczyki i zbierac na ryje zlote strumienie ku chwale jeruzalem- stolicy pissingu
czarnuchy wala wasze dzieci mlotki kurwa pomioty chrystusa z zespolem downa prezentowac zycie w tak ohydny sposob ehh brak slow
Powrót do góry
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua ty prowokatorze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:28, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice (o ile tak ich mozna nazwac) sa raczej dumni z wystepow swoich coreczek, glowny aktor ojciec dyrektor zostal zdegradowany z roli dominatora i zostal kolejnym meczennikiem KK i oczekuje przeprosin, zadnych wyrzutow sumienia ksiadz dyrektor nie mial i mial nie bedzie.

Ci ktorzy smieli krytykowac ta wspaiala "zabawe" nie pozbawiona dosc wyszukanych podtekstow; zarowno rodzice jak i ich zmanipulowane pociechy mowia ze wszystko jest w porzadku "zabawa" jak kazda inna, ksiedz dyrektor doskonale wywiazal sie ze swojej roli dominatora a dziewczynki rowniez wykazaly sporo telentu przy lizaniu ojca dyrektora, wszyscy doskonale sie bawili, szkoda tylko ze innym zabawa sie nie podobala nad czym szczerze ubolewaja rodzice i uczniowie, ktorzy sa zgorszeni, zbulwersowani i oburzeni reakcja calej reszty .

Tlumaczenia dosc interesujace : "na zdjeciu widac bita smietane ale na kolanach ojca dyrektora byl krem do golenia" tak jakby to mialo jakies znaczenie i moglo zmienic obraz zboka bez spodni trzymajacego kij w reku a do czego mu ten kij ? byc moze po to zeby poganiac zbyt opieszale gimnazjalistki.
Wcale nie o smietane tu chodzi czy krem do golenia lecz o to ze dzieci klecza przed starym glupawo smiejacym sie idota bez spodni (w szortach), ktory trzyma kij w reku i zlizuja biala substancje z jego owlosionych kolan.

http://kwejk.pl/obrazek/1418685/pianka-w-smietanie.html

Jest rowniez stwierdzenie, ktore obroncy zabawy i ojca dyrektora mocno akcentuja "wszystko odbylo sie jawnie nie bylo zadnej ukrytej kamery" nie znaczy to nic innego tyle tylko ze kiedy przestepstwo popelnia sie bez ukrywania to juz przestaje byc przestepstwem.

Ci ludzie juz calkiem zglupieli i probuja sie bronic, usprawiedliwiac w sposob tak prymitywny i nieudolny ze sami sie pograzaja w swojej perwersyjnej glupocie, zamiast powiedziec ze ta zabawa z lekka zmienila sie w cos co bardziej przypominalo orgietke dominatora z kociakami, jak to niektorzy zauwazyli "dominator" z lekka sie podniecil co dosc wyraznie widac na jednym ze zdjec.


Cos sie niedobrego dzieje w tym pieknym kraju, jedyne co pozostalo to czekac na NWO, moze w koncu iluminaci, smoki, krokodyle, bankierzy, bildlbergi inne spiskujace gady zlituja sie nad ta nieszczesna ludzkoscia i zaprowadza porzadek, na "zwyklych" ludzi nie ma co liczyc, sami nie sa w stanie sobie poradzic ze soba. Cool Cool Cool


Bardzo ciekawe lacze dotyczace lizania "dominatora" przez "kociaki" mozna uslyszec opinie uczniow, rodzicow i innych oburzonych, ktorzy w sposob dosc nieudolny probuja sie usprawiedliwic a moze oszukac.

http://www.legnica.fm/index.php/fakty/11.....erpretacja

Jest dosc interesujace ze wszyscy sa za ojcem dyrektorem nikt sie nie wstrzymal, nikt nie jest przeciw jest 60 pozytywnych opinii i nawet jesli ktos jest przeciw za kilka minut znow jest 60 pozytywnych oczywiscie.
Powrót do góry
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:


Dokładnie. Moralne jest jak dorośli ludzie wyrazają swoja seksualność z innymi ludźmi i nie robią nikomu rzywdy, a niemoralne jest jak dorosły, do tego duchowny, poniża w perwersyjny sposób nastolatki, wykorzystując swoja wladze i manipulując.

trzeba miec mózg przeszyty kutasem kleryckim by tego nie pojmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ,że ksiądz spełniał swoje fantazje seksualne podczas otrzęsin. Świadomie czy nieświadomie tego nie wiem. Natomiast to ,że dziewczynki zlizywały księdzu z kolan piankę jest oczywiście perwersyjnym zachowywaniem się księdza na tle seksualnym i nie ma co do tego wątpliwośći.
Jeśli rodzice tych dzieci nie potrafią dostrzec tego ,że są to symulowane czynności seksualne świadczy to tylko o tym ,że sami są zaburzeni w sferze seksualnej co dla fanatyków religijnych jest zjawiskiem typowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Oczywiście ,że ksiądz spełniał swoje fantazje seksualne podczas otrzęsin. Świadomie czy nieświadomie tego nie wiem. Natomiast to ,że dziewczynki zlizywały księdzu z kolan piankę jest oczywiście perwersyjnym zachowywaniem się księdza na tle seksualnym i nie ma co do tego wątpliwośći.
Jeśli rodzice tych dzieci nie potrafią dostrzec tego ,że są to symulowane czynności seksualne świadczy to tylko o tym ,że sami są zaburzeni w sferze seksualnej co dla fanatyków religijnych jest zjawiskiem typowym.


Co symbolizje pochylona dziewczynka zlizująca białą substaancję z nogi mężczyzny?

1)Jest to symol wzniebowstąpienia
2)Jest to akt uwielbienia JP II
3)Jest to symbol aktu seksu oralnego, czyli krótko mowiąc obciągania?

Może inne propozycje Aqua?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Nikogo nie usprawiedliwiam. Rozpatruje ten przypadek pod kątem wolności. Dzisiaj Wam się nie podobają otrzęsiny w liceum, a jutro zabierzecie mi dziecko, bo trenując z córką sztuki walki ocieram się o nią w wg. was kontekście seksualnym.
Odpierdolcie się od innych i zajmijcie się swoim życiem. Macie jakieś, no nie?


podpisuję sie pod tą wypowiedzią Aqua .

Komentujecie zdjęcie ,nie mając bladego pojęcia ,jaka panowała atmosfera między uczęstnikami ,w trakcie robienia zdjęcia ,przed i po .

Tańcząca napisała :

Cytat:
Oczywiście ,że ksiądz spełniał swoje fantazje seksualne podczas otrzęsin. Świadomie czy nieświadomie tego nie wiem. Natomiast to ,że dziewczynki zlizywały księdzu z kolan piankę jest oczywiście perwersyjnym zachowywaniem się księdza na tle seksualnym i nie ma co do tego wątpliwośći.
Jeśli rodzice tych dzieci nie potrafią dostrzec tego ,że są to symulowane czynności seksualne świadczy to tylko o tym ,że sami są zaburzeni w sferze seksualnej co dla fanatyków religijnych jest zjawiskiem typowym.


Widzisz ,ty jako młoda nauczycielka ,,już nie masz wątpliwości ,co do zdjęcia i utrwalonej sytuacji"

ba nawet zaburzenia seksualne widzisz .... jasnowidzenie przez monitor na odległość uprawiasz ...???



patrząc na wpisy fanatyków niereligijnych ,dostrzegam chęć dokopania wierzącym i kościołowi za wszelką cenę i przy każdej okazji ,a gdzie obiektywizm się zapodziewa ???

pewnie go nigdy nie było ,za to jazda po schematach myślowych serwowanych przez G...wno Wyborczą

Nie jestem ,ani katolikiem ,ani praktykującym , tyle tylko ,że ja rozumiem ,że niektórym ludziom jest ta religia w danym momencie życia potrzebna i tyle ....

Ktoś tam znowy zobaczył ,,dominatora" Laughing nosz qurwa szykują uzbrojenie straży miejskiej w PARALIZATORY ELEKTRONICZNE co niektórzy doświadczą w realu sens słowa ,,dominator" Laughing

Za niedługo urzędas $$ystemowy wprowadzi wam prawo , np. =Tata występujący w roli św.Mikołaja 24 grudnia, biorący córkę swoją ,lub sąsiada na kolana ,rozdając prezenty ,zostanie skazany i zatrzymany za ..... ?????

Ta dyskusja jest właśnie idealnym przykładem socjotechniki społecznej . Laughing

te emocje ..... Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pewnie go nigdy nie było ,za to jazda po schematach myślowych serwowanych przez G...wno Wyborczą


To jest deilny schemat myślowy. Powyżej.

Cytat:
Za niedługo urzędas $$ystemowy wprowadzi wam prawo , np. =Tata występujący w roli św.Mikołaja 24 grudnia, biorący córkę swoją ,lub sąsiada na kolana ,rozdając prezenty ,zostanie skazany i zatrzymany za ..... ?????


A to jest przejaw skrajnego debilizmu.

Primo. To nie był tych dziewczynek ojciec
Secundo, jakby to był ojciec, który kazałby swoim córkom śmietane z ciała zlizywac, poszedłby siedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim ani nie jestem już taka młoda ani nauczycielka. Pedagog i socjoterapeuta i jest to moja opinia na podstawie wiedzy jaką posiadam z której oczywiście nie zamierzam się tutaj tłumaczyć Smile
oczywiście ,że nie mam wątpliwści przy założeniu, że zdjęcie nie jest fotomontażem.
Kościół jako instancje mam w głębokim poważaniu jeśli masz fiksacje percepcyjną ,że ten Pan to ksiądz to już standartowy tekst: nie jest to mój problem.
Ja widzę tam dojrzałego mężczyznę i dziewczynki może jak z tej perspektywy spojrzysz na to zdjęcie to Ci ogląd sytuacji na nim przedstawiony się rozjaśni.
I dla mnie że jest to osoba duchowna cokolwiek to znaczy nie robi żadnego wrażenia wręcz utwierdza w tym to czego byłam świadoma wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:30, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Aqua napisał:
Nikogo nie usprawiedliwiam. Rozpatruje ten przypadek pod kątem wolności. Dzisiaj Wam się nie podobają otrzęsiny w liceum, a jutro zabierzecie mi dziecko, bo trenując z córką sztuki walki ocieram się o nią w wg. was kontekście seksualnym.
Odpierdolcie się od innych i zajmijcie się swoim życiem. Macie jakieś, no nie?


podpisuję sie pod tą wypowiedzią Aqua .

Komentujecie zdjęcie ,nie mając bladego pojęcia ,jaka panowała atmosfera między uczęstnikami ,w trakcie robienia zdjęcia ,przed i po .

Tańcząca napisała :

Cytat:
Oczywiście ,że ksiądz spełniał swoje fantazje seksualne podczas otrzęsin. Świadomie czy nieświadomie tego nie wiem. Natomiast to ,że dziewczynki zlizywały księdzu z kolan piankę jest oczywiście perwersyjnym zachowywaniem się księdza na tle seksualnym i nie ma co do tego wątpliwośći.
Jeśli rodzice tych dzieci nie potrafią dostrzec tego ,że są to symulowane czynności seksualne świadczy to tylko o tym ,że sami są zaburzeni w sferze seksualnej co dla fanatyków religijnych jest zjawiskiem typowym.


Widzisz ,ty jako młoda nauczycielka ,,już nie masz wątpliwości ,co do zdjęcia i utrwalonej sytuacji"

ba nawet zaburzenia seksualne widzisz .... jasnowidzenie przez monitor na odległość uprawiasz ...???



patrząc na wpisy fanatyków niereligijnych ,dostrzegam chęć dokopania wierzącym i kościołowi za wszelką cenę i przy każdej okazji ,a gdzie obiektywizm się zapodziewa ???

pewnie go nigdy nie było ,za to jazda po schematach myślowych serwowanych przez G...wno Wyborczą

Nie jestem ,ani katolikiem ,ani praktykującym , tyle tylko ,że ja rozumiem ,że niektórym ludziom jest ta religia w danym momencie życia potrzebna i tyle ....

Ktoś tam znowy zobaczył ,,dominatora" Laughing nosz qurwa szykują uzbrojenie straży miejskiej w PARALIZATORY ELEKTRONICZNE co niektórzy doświadczą w realu sens słowa ,,dominator" Laughing

Za niedługo urzędas $$ystemowy wprowadzi wam prawo , np. =Tata występujący w roli św.Mikołaja 24 grudnia, biorący córkę swoją ,lub sąsiada na kolana ,rozdając prezenty ,zostanie skazany i zatrzymany za ..... ?????

Ta dyskusja jest właśnie idealnym przykładem socjotechniki społecznej . Laughing

te emocje ..... Laughing


Czekan tu nie chodzi o atakowanie kosciola bo nikt tego nie robi natomiast normalni ludzie sa zaszokowani i ja rowniez widokiem starego typa bez spodni trzymajacego kij w reku (powtorze wszystko od poczatku) a przed nim dziewczynki w wieku gimnazjalnym sa w dosc dziwnych pozach z wypietymi pupami i liza jego owlosione kolana jesli uwazasz ze wszystko jest w porzadku to musze ci napisac ze nie jest.

Wszystko pogarsza jeszcze fakt ze ten stary oblesny typ jest ksiedzem a do tego dyrektorem szkoly i to on wydaje swiadectwo kosciolowi i nikt inny

Gdyby rodzice byli normalni to by obili zbokowi ryja a swoje dzieci zapisali do normalnej szkoly ale tak nie jest co mnie bardzo niepokoi i czasem sie zastanawiam czy ludzie nie maja tego na co zasluguja. A ten stary zbok zanim pojdzie do piekla powinien dostac kilka razy w ryj, zastanawiam sie czy sam tego nie zrobie i zaden sad nic nie bedzie w stanie mi zarzucic choc nic nie wiadomo z naszymi gownianymi sadami, tak sobie mysle ze Bimi z cala pewnoscia znajdzie mi jakis paragraf.

A na koniec zacytuje Ewangelie wg sw Mateusza : "Cokolwiek byście uczynili jednemu z braci najmniejszych, Mnieście uczynili" 25.40

"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.
Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie" 18.6


Czekan, mimo ze piszesz glupstwa to nie zycze ani twoim dzieciom ani wnukom zeby trafili na podobnego zboka; ksiedza czy innego pedofila.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zlizywanie z kolan księdza
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile