W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum - zaczynamy!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4800
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janho




Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawka oczywiście pozdrawiam , czekan . Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Te redaktorek nie pierdol , już większość zacnych i byłych użytkowników połapała się o co wam biega w tym projekcie szehteraGW . Kurwa macie Polaków za idiotów , a taki chuj . Smile [youtube] https://www.youtube.com/watch?v=w5hsZBIMIl0[/youtube]

po pierwsze to nie musisz do mnie mówic per wy, bo nie jesteśmy w rosji.
a po drugie, no to szybko żeście się kurwa debile połapali, że uważam was za idiotów - nic tylko pogratulować bystrości.
następnym razem wystarczy spytać, to ci powiem od ręki, że mam cię za idiotę. czyżbym kiedyś nie był szczery w tej kwestii?

zasadniczo, z własnych obserwacji wiem, że większość ludzi to idioci, zaś wśród nacjonalistów odsetek idiotów sięga grubo powyżej 90%. więc stary jeśli myślisz że odkryłeś Amerykę, hasłem że ja uważam cię za idiotę, to czym prędzej pragnę cię wyprowadzić z błędu.

sorry jeśli wprowadziłem cie w błąd, ale myślałem, że to było jasne od początku, że uważam cię za idiotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 23:18, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

zasadniczo, z własnych obserwacji wiem, że większość ludzi to idioci

Wiem o czym mówisz.
Uważam jednak, że w większości ludzie są zaślepieni, niezdolni do racjonalnego rozumowania, niemal zahipnotyzowani. Stąd wielu mędrców mówi, że ludzie znajdują się jakby we śnie i nielicznym udaje się przebudzić.

Większość ludzi ma bardzo zawężone horyzonty, tkwią w ciasnych klatkach chorych ideologii, fanatyzmów, religii, konsumpcjonizmu, materializmu, na fejsbuku i temu podobnych pojebanych ograniczeniach.

I dopiero wśród nich jest podział - są: ci niby-normalni i idioci; oraz kompletni idioci i nie mówię tu o mentalnie upośledzonych bo to choroba, chociaż w sumie to ciężko rozgraniczyć chorych psychicznie od zdrowych (niby-zdrowych).
Skomplikowane to wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Mój wkład w forum jest zerowy więc jak już coś pisać to nie z mordą i nie w obronie czegoś czego i tak kurwa do końca nie ogarniam XD…

Sory jeśli wcześniej wydałem się zbyt agresywny. Trochę mi się rozjaśniło XD I na chuj tu jeszcze mocniej zamulać?

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzałem właśnie na forum DI i przypadkiem ktoś tam podał doskonały przykład tego o czym pisałem w poprzednim poście:

nowykiller227 napisał:
Chciał bym pokazać na pewnym przykładzie, jak większość ludzi ma wyprane mózgi medialną propagandą.
Cytat dotyczy dyskusji na temat filmu Ocalony na forum Filmweb.Jeden z użytkowników ośmielił się napisał że to film propagandowy, a to jedna z odpowiedzi. Shocked

Cytat:

Cytuj:
Film jest na faktach. Nie interesuje mnie Afganistan czy Syria.

Wiem ze gina tam cywile. Ale w wiekszosci przypadkow gina z rak wlasnego narodu. Po prostu wojny sa przewaznie tam gdzie narod jest niewyksztlacony. Dla mnie to kraje trzeciego swiata. powinny one byc pozamykane aby te cale fanatyczne gowno nie rozplynelo sie dalej. na cale szczecie my zyjemy w swiecie cywilizowanym. Jestem zadowolony ze panstwa takie jak USA czy wojska Europejskie angazuja sie w takie konflikty. Dzieki temu moje dzieci moga spac spokojnie!

i to ze Talibowie by siali swoja propagande my wiemy jak to wyglada. jestesmy ludzmi wyksztalconymi i znajacymi wartosci zycia. Nikt normalny nie wysadza sie w powietrze. To moga zrobic ludzie ktorzy sa zaslepieni glupotami. Wiesz ktos madry tam sobie siedzi i wysyla :idiotow" na takie akcje samobojcze. Sam na pewno za nic w swiecie by czegos takiego nize zrobil bo wie co to jest zycie.

Dla mnie jak napisalem wyzej takie kraje powinny byc odgrodzone i zdane wylacznie na siebie. Albo tak jak teraz kraje o poteznej mocy militarnej trzymaja te kraje w ciaglej walce i dzieki temu nie sa w stanie wychodzic dalej ze swoimi bombowymi atakami.

Nic dodać nic ująć.
Ale nie pogardzam tego typu ludźmi, sam do nie dawna byłem tak zaślepiony i większość z moich znajomych, rodziny tak myśli jak ten "zadowolony...".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3007
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 22 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co poradzić? Jak w każdym domu telepudło to oznaka statusu i dobrobytu a im więcej cali tym lepszy, a im więcej kanałów tym lepszy. Tylko jakie to ma znaczenie czy gówno płynie do głowy jednym, pięcioma czy stoma kanałami? No dla zahipnotyzowanych ma i to bardzo duże. Tak jakby ilość gówna była wyznacznikiem pozycji społecznej.

Czasami mi słabo jak patrzę na to wszystko...
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 23 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam nie bądź słaby ogól głowę , bo administratorek skinów zna tylko z GW prawda i tvTylko Prawda , a Fakty sa zawsze najprawdziwsze po faktach , czyli wcześniej ich nie było Prawda2.info ? Laughing
a propo ogoliłem czerep swój 2 razy w rzyciu , przecudowne uczucie . ale w sukienkach adminio paraduje tylko przed lustrem , i wącha się pod pachami . Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:48, 23 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

przez te 9 lat moje forum wiele osób wielu rzeczy nauczyło, ale mnie najwięcej.


Nie to, zebym jakos szczegolnie rozpaczal z powodu ujebania takze i mnie limitu- wiadomo - urodzinowa okazja. Dziekuje, Buziaczki Twisted Evil
Ale powstrzymac sie nie moge:

Oglos im wszystkim ta forumowa dyspense, nie mysle o 8 czy bron panie boze 18 ale przynajmniej po te 4 posty, z okazji tej rocznicy. I niechaj to dobrodziejstwo obejmie takze i mnie.

Blagam: niechaj nie spotka mnie panie odpowiedz "oni niegodni sa twej prosby , lecz tobie wierny synu, rozkaze by spelnily ja anioly"

Czas przeprowadzic to doswiadczenie.


Czekan, choonek, dipsio: od 1:57 macie okazje podziwiac waszego dziadka tokebita, wy moje ukochane pociechy.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te pierdoktorek , BimioVelTokebit1 obsrańcu mentalny , a doczekam się jasnych statystyk tej podupadłej szechterowej tuby polizaj ? Laughing Ty niedoróbku z chója niedorobionego , .... weź się panienko za siebie , a nie tu cwaniaczka strugasz . Cool
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież statystyki są upublicznione kretynie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
janho




Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretynie , statystyki tego tfu , wróć , o kurwa a jaki syf mentalny chowasz ciulu . Bo przecież wy i antenka nie macie się czego wstydzić . stats.php oczawista pozdrawiam czekan Very Happy
O Ludzie , ale zjazd Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 24 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo was czytam, i uznaje to forum za najlepsze w Polsce. Pokazujecie ciekawe rzeczy, gdzie w normalnych warunkach ludzie nie odważyliby się porozmawiać, a co dopiero publikować. Fakt, że jesteście zablokowani na fejsie i innych portalach społecznościowych robi jeszcze większą furorę Wink 9 lat to dużo... ale życzę wam kolejnych 9 Wink Bimi dobra robota !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:19, 08 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Bimi napisał:

przez te 9 lat moje forum wiele osób wielu rzeczy nauczyło, ale mnie najwięcej.


Czas przeprowadzic to doswiadczenie.


Czekan, choonek, dipsio: od 1:57 macie okazje podziwiac waszego dziadka tokebita, wy moje ukochane pociechy.


Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1077
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Długo was czytam, i uznaje to forum za najlepsze w Polsce. Pokazujecie ciekawe rzeczy, gdzie w normalnych warunkach ludzie nie odważyliby się porozmawiać, a co dopiero publikować.

Dokładnie tak @Pumcia, odświeżając temat przypominam, że w tym roku stuknie 10 lat, nie bardzo wiem czego życzyć Bibiemu z tej okazji, może mniej korwinatorów, antyszczepionkowców i religijnych oszołomów ?
Czasem się zastanawiam, czy nadejdzie taki dzień kiedy Bimi powie dość i rzuci w cholerę to wszystko ?
Mam nadzieję, że nieprędko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może warto życzyć mniej durnych komentarzy i socjalistów których na tym "najlepszym forum" jest zatrzęsienie?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum - zaczynamy!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile