W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Redmuluc ma problem z 2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5912
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 19 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral
Cytat:
W wakacje weź koleżankę lub kolegę lub samotnie, jedź w Puszczę Białowieską i przeżyj z plecakiem i tym co udźwigniesz choć 4 dni...


Przerobiłam 9 dni w większej grupie. I żyję. Ale uważam, że to za mało aby być doświadczonym. A ty ile przerobiłeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1302
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 19 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pleeesss'e
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PB-Soft napisał:

Ma bande debili bo w takim towarzystwie czuje się wyjątkowym guru, samcem alfa.
Wszystkich innych o choćby niewielkiej przenikliwosci umysłu pozbył się z forum by mu nie zagrażali.
Ot i cały sekret


Zazdrościsz ? Załóż własną sektę, masz wszelkie predyspozycje socjopaty będziesz w tym dobry. Tylko ze że odwilż przyszła i mątwy wypełzają spod śniegu.Twoje pieprzenie o "przenikliwości" umysłu zostaw do bajerowania małolat w pubie.

@Mała ta "małpka" na początku jest bardzo a'propo. Wracając do tematu w tym towarzystwie nikt nie był w stanie podjąć logicznie tematu i zbadać kim jest Bill Wood z Navy Seals.I tak jest dalej, oprócz trzech małych szczeniaczków udających lwy robiących hałas...to nikt z nich nie napisał na temat...z braku odwagi, środków, chęci, i setek innych powodów. Ale ja zamiast uczestniczyć w tej jakże idiotycznej dyskusji spędzam czas pożytecznie...bo to pasożytnicza dyskusja zainicjowana przez pasożyta.

Zasięgnąłem do "bandy debili" informacji o Billu Woodzie. Wyjaśniam że badam temat od każdej strony. Uzyskane informacje są prawdziwe.
Bill Wood nie należał do Seals to produkt kontroli umysłów,nowej generacji, (wierzy w to co mówi). Dodatkowo Duncan O'finioan powiedział nam że operacji bojowych które Bill Wood opisywał wcale nie wykonuje się w opisywany przez niego sposób. Project Camelot nie pierwszy jest wykorzystywany w ten sposób (np. Fulford, George Green) i nie po raz ostatni. Dalej ... Randy Maugans mówi o tym jak obecnie projekt camelot skupia się
na wybielaniu swoich najbardziej zyskownych gwiazdek w postaci Wilcocka i Richard Hoaglanda pomimo faktu, że ostatnio coraz częściej kłamią w żywe oczy.

Tym zajmują się nasi "debile" wg BPSofta....gdzie twoja przenikliwość ? Mątwo ?

W tym czasie kiedy wy tu sobie pisaliście od rzeczy, ja z Darkiem Kwietniem i ekipą szlajaliśmy się po Westerplatte... Cool Tym się różnimy....wy się pieklicie..ja się świetnie bawię. Laughing

PS i nie mam problemów z 2012 tylko z mokrymi butami... tongue
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mątwy i bydło wszelkiej maści z niecierpliwością oczekują roztopów i szykują się do wyjścia na łąkę podjeść trochę zeszłorocznej trawy i zbutwiałych liści. Żywność tak podrożała, że strach do sklepu wejść. Niech chociaż te liście i trawa...

pobaw się za nas redmuluc, a my tymczasem do roboty póki jest, a potem na łąki i pastwiska


MUUUUUUUU!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REDMULUC napisz lepiej dlaczego od kilkunastu dni nie można wejść na forum D.I z internetowego blueconecta -T-Mobile ??? wiesz coś o tym ?

co kilka dni jest możliwośc wejścia na stronę ,a potem znika

Cytat:
Not Found

The requested URL /forum/nowoczesne-technologie-free-energia-przegl-d-encyklopedy-t1819-30.html was not found on this server.
Apache Server at davidicke.pl Port 80


Cytat:
Not Found

The requested URL /forum/search.php was not found on this server.
Apache Server at davidicke.pl Port 80

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:

MUUUUUUUU!!!


Jesteś krową ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
REDMULUC napisz lepiej dlaczego od kilkunastu dni nie można wejść na forum D.I z internetowego blueconecta -T-Mobile ???

The requested URL /forum/nowoczesne-technologie-free-energia-przegl-d-encyklopedy-t1819-30.html was not found on this server.
Apache Server at davidicke.pl Port 80


Słyszałem o tym, niedawno zmieniliśmy serwer na silniejszy i tylko T-Mobile ma problemy choć ja na Nokia C6 działam bez problemu.
Sprawdzę temat, bo na wszystkim innym działa, nie wiem czemu jest z tym problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Aza napisał:

MUUUUUUUU!!!


Jesteś krową ?


Świętą krową Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REDMULUC skontaktuj się z `T-Mobile ,może jesteście blokowani i nie jest to winą waszego serwera . Czytam tam kilka ciekawych tematów . Zadziałaj coś konstruktywnie w tym kierunku .

A te przepychanki z Malą są zbędne .

A CI co tak na nią najeżdżają ,ciekawie gdzie byli i są jak taki np. armar ,chójaduch jawnie manipulują i kłamią ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 20 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:


Tylko debil komentuje posty w ten sposób nie mając odwagi zacząć logicznej dyskusji. jak chcesz wiedzieć co biorę...biorę fizykę,
Teorię Jednolitego Pola, Dynamikę Czasoprzestrzeni Harameina, fraktalny model czasu Bradena. Reszty się dowiesz jak ... czegoś się nauczysz.
Przeanalizuj Dynamikę Czasoprzestrzeni i jak mi udowodnisz że czas nie podlega tej dynamice to może okaże się że masz prawo coś napisać...
.

Wulkan Intelektu, Ocean Miłości - a przy tym taki skromny człowiek ... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:15, 20 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
redmuluc napisał:


Tylko debil komentuje posty w ten sposób nie mając odwagi zacząć logicznej dyskusji. jak chcesz wiedzieć co biorę...biorę fizykę,
Teorię Jednolitego Pola, Dynamikę Czasoprzestrzeni Harameina, fraktalny model czasu Bradena. Reszty się dowiesz jak ... czegoś się nauczysz.
Przeanalizuj Dynamikę Czasoprzestrzeni i jak mi udowodnisz że czas nie podlega tej dynamice to może okaże się że masz prawo coś napisać...
.

Wulkan Intelektu, Ocean Miłości - a przy tym taki skromny człowiek ...)


Norbi zapomniales o madrosci, szacunku i dobroci tego wspanialego ?????? (slowa czlowiek, moj komputer wobec redmulca nie chcial zaakceptowac, a moze to po prostu gad, tak mi sie cos wydaje ze troche sie nasz redmulec upodobnil do tych niezbyt sympatycznych zwierzat)






.
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocean Miłośći ....
Very Happy


nawet dla błądzącego Tomka Lipińskiego jest nadzieja Very Happy


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych co ssali ,a zapomnieli CYCA

Mala Very Happy


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala zarzartowała a, umysły poszły w ruch znanymi i nauczonymi-zapisanymi ścieżkami ....
ot ... to tylko umysł i jego poniewieranie .


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umówmy się, gdyby nie to że jest zapotrzebowanie na taki denny new agowo kosmiczny bullshit, to założę się że redmulec zajmował by się czymś bardziej pożytecznym.
a tak, tylko wypełnia rynkową niszę - i myślę, że pomimo dość poniżającej tematyki (kosmitów i jaszczurów) robi to wyjątkowo godnie.
jedni sprzedają religię, a inni kosmitów - też religię.
czy są źli bo sprzedają to co inni chcą kupić?
nie sądzę - raczej dobrzy, zaspokajają zapotrzebowanie.
zaś jeśli kogoś interesuje zrezygnowanie ze swojej duchowości i poddanie się sekcie prawdy, to zawsze może przyjść tutaj do pierdolni. np. obejrzeć film jak mikołaj rozbicki wystąpił w tvn'ie opowiadając o kosmitach których zna (a pracuje w policji - podobno trzeba przejść badania psychiatryczne żeby się dostać) - jestem pewien że zszokował tym redmulca nie mniej niż mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
umówmy się, gdyby nie to że jest zapotrzebowanie na taki denny new agowo kosmiczny bullshit, to założę się że redmulec zajmował by się czymś bardziej pożytecznym.
a tak, tylko wypełnia rynkową niszę - i myślę, że pomimo dość poniżającej tematyki (kosmitów i jaszczurów) robi to wyjątkowo godnie.
jedni sprzedają religię, a inni kosmitów - też religię.
czy są źli bo sprzedają to co inni chcą kupić?
nie sądzę - raczej dobrzy, zaspokajają zapotrzebowanie.
zaś jeśli kogoś interesuje zrezygnowanie ze swojej duchowości i poddanie się sekcie prawdy, to zawsze może przyjść tutaj do pierdolni. np. obejrzeć film jak mikołaj rozbicki wystąpił w tvn'ie opowiadając o kosmitach których zna (a pracuje w policji - podobno trzeba przejść badania psychiatryczne żeby się dostać) - jestem pewien że zszokował tym redmulca nie mniej niż mnie Smile


Bronisz poglądów redmulca tylko dlatego, że ma inne forum, inaczej byś go równo wykpił tu na swoim. Piszę obiektywnie - bo jest zapotrzebowanie na religię jak to już wyjaśniłeś - wypełniam więc lukę, bądźcie pozdrowieni i idźcie się wysrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bronię poglądów, tylko zawodu.
nie wiadomo jakie redmulc ma poglądy.
ja tego nie wiem - więc ty tym bardziej
zresztą umówmy się: co ty wiesz, mała?
moim zdaniem nic.
może więcej powinnaś czytać, a mniej pisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
umówmy się,


Z wami się nie umawiam ,bo nie dotrzymujecie umów .

Cytat:
jedni sprzedają religię, a inni kosmitów - też religię.


szczerze pisząc redmulec jest bardziej wiarygodny niż ty kundelku .

choć widzę ,że ma swoje jazdy ,ale jeszcze nie zrobił karygodnego błędu .

Cytat:
zaś jeśli kogoś interesuje zrezygnowanie ze swojej duchowości i poddanie się sekcie prawdy, to zawsze może przyjść tutaj do pierdolni. np. obejrzeć film jak mikołaj rozbicki wystąpił w tvn'ie opowiadając o kosmitach których zna (a pracuje w policji - podobno trzeba przejść badania psychiatryczne żeby się dostać) - jestem pewien że zszokował tym redmulca nie mniej niż mnie

No zobacz jak tam w tej wajszej policaj jest , wszyscy swoi , a się nie znają ?

weź ,mnie nie rozśmieszaj ,,bimi policaj" bo jeszcze się powieszę z radości jak a. Lepper Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie podlizuj mu się tak szczekan, bo założę się, że on ma ciebie za dno, tak samo jak ja.
i nie kupi od ciebie żadnej cegły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie bronię poglądów, tylko zawodu.
nie wiadomo jakie redmulc ma poglądy.
ja tego nie wiem - więc ty tym bardziej
zresztą umówmy się: co ty wiesz, mała?
moim zdaniem nic.
może więcej powinnaś czytać, a mniej pisać?


maybe baby
mejbe bejbe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszce jedno ,,Bimi policaj " napisz mi proszę dlaczego , odebrawszy mi możliwość oceniania tematów , poddałeś się kolejnym ćwiekom w mózgu ? czyżby aż ,taki wpływ ma na ciebie-was policaj chójabezmózg?

czy boicie się ,że moja ocena na cokolwiek wpływa ???

TO DOBRZE CHUJE hasbarsko -policaj ZROZUMIELIŚCIE . MOJA OCENA WPŁYWA NA STAN ŚWIADOMOŚCI W PRAWDZIE . Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ważne dlaczego. ważne po co Smile
jak się ukajasz, okażesz skruchę i obiecujesz poprawę, to zdejmę ci wszystkie te niedogodności.
w każdym razie dopóki nie złamiesz swej skruchy Smile

i nawet będziesz mógł gratisowo umieścić w podpisie reklamę, że sprzedajesz poniemieckie cegły z rozbiórki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi jest jakiś tępy. myśli, że wiara religijna i wyższe cywilizacje nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. jego nabyty ateizm wywołany jest umysłowym kalectwem. myśli sobie, że świat opiera się wyłącznie na liczeniu. dawno zauważyłem, że jest raczej ofiarą niż wyzwolicielem systemu. zabieranie mi czasu prostym rachunkiem nie spowoduje, że zmienię poglądy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
bimi jest jakiś tępy. myśli, że wiara religijna i wyższe cywilizacje nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. jego nabyty ateizm wywołany jest umysłowym kalectwem. myśli sobie, że świat opiera się wyłącznie na liczeniu. dawno zauważyłem, że jest raczej ofiarą niż wyzwolicielem systemu. zabieranie mi czasu prostym rachunkiem nie spowoduje, że zmienię poglądy. Smile

bez komentarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 20 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie podlizuj mu się tak szczekan, bo założę się, że on ma ciebie za dno, tak samo jak ja.
i nie kupi od ciebie żadnej cegły Smile


i po co ta tania manipulacja socjotechniczna ? Very Happy

,,Bimi policyjne debilstwo " ...
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Redmuluc ma problem z 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile