W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Anonimowość w internecie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2007
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chójaduchu, a skąd Bimi miał by wiedzieć o jakie forum chodziło Armarowi ? I zobacz, że Bimek się uśmiechnął na końcu czyli zasugerował, że to on zna moderatora i dzięki temu ma dostęp (do danych rejestracyjnych użytkowników tego forum).
Chyba nie myślisz, że Bimi zna modera facebook'a bo mi zajady w kącikach ust popękają.

Bimi, masz problemy z koncentracją ale to nie szkodzi, wszystko ci wytłumaczę. Po pierwsze wszystko ze mną w porządku, nie martw się ale czy ty wciąż widzisz wszędzie te różowe słonie ?

No nie, nie zadziwia mnie biegłość obsługi łopaty u kogoś kto kopie rowy. Tak samo już nie zdziwi mnie biegłość wyszukiwania lekarzy specjalistów w google przez ciebie. Wybacz nie wiedziałem, że jesteś w tym dobry.

Cholipa z tym face bookiem to nie skumałeś ale nie chce mi się za bardzo tego tłumaczyć. Albo dobra, zasugerowałeś, że to ja na początku wątku jako pierwszy napisałem o moim koncie na facebook'u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polegają na tym, że ja prowokuje a ty sugerujesz mi chorobę mózgu i wyszukujesz specjalistów na google. Potem wmawiasz sobie, że nie unosisz się gniewem i wierzysz, że ja także w to uwierzę.

Dzisiaj mam pompę na całego, bez zielska oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, trzeba mieć naprawdę srogi problem neurologiczny, żeby wypisywać takie brednie po forach i jeszcze podpisywać je własnym imieniem i nazwiskiem, że o adresie nie wspomnę.

To praktycznie jak wyjść na miasto w T-shircie z napisem "Jestem największym idiotą i napawa mnie to dumą".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wystarczy tego dobrego. Bimi przyjmij do wiadomości, że są takie bitwy, które nie wygrasz, ta ze mną jest jedną z nich. Lepiej jest dobierać sobie rozmówców. Ja także od wielu dostałem klapsy, lepszych ode mnie i pewno nie raz mi się jeszcze dostanie. Ale staram się już tych samych ludków nie zaczepiać żeby znów klapsów nie dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo napisał:
Chójaduchu, a skąd Bimi miał by wiedzieć o jakie forum chodziło Armarowi ? I zobacz, że Bimek się uśmiechnął na końcu czyli zasugerował, że to on zna moderatora i dzięki temu ma dostęp (do danych rejestracyjnych użytkowników tego forum).

Nie sugerował, lecz zwyczajnie wie, że moderator dowolnego forum ma dostęp do takich danych.

placebo napisał:
Chyba nie myślisz, że Bimi zna modera facebook'a bo mi zajady w kącikach ust popękają.

I tu się mylisz, bo faktycznie wystarczy FB podać czyjś adres e-mail, by uzyskać dostęp do jego profilu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo napisał:
Ale staram się już tych samych ludków nie zaczepiać żeby znów klapsów nie dostać.

Rozumiem że pijesz do tego co napisałeś w drugim temacie...

placebo napisał:
Zwłaszcza, że na niektórych nie pewnych swojej orientacji, młodych ludzi może to wpłynąć.

Racja - klapsy mają to do siebie, że potrafią dostarczać erotycznych bodźców... najwyraźniej dostałeś kiedyś takiego klapsa i wolisz już nie sprawdzać kolejnych... bo jeszcze się nie daj boże okaże, że twoja orientacja jest zgoła odmienna.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srogi problem neurologiczny bardzo mnie rozbawił. Z drugiej strony zdałem sobie sprawę jak mocno sfrustrowany musisz być by wymyślać takie porównania.

Otwórz oczy i spójrz na fakty:
1.forum to miejsce swobodnej wypowiedzi.
2.jest na tym świecie mnóstwo gości biegłych, obyłych w gatce i na tyle błyskotliwych by umieć to wykorzystać
3.jest wśród nich wielu, którzy są lepsi ode mnie i jeszcze więcej tych, którzy są lepsi od ciebie Wink
4.to że jesteś adminem forum mówi, że jesteś tutaj pan i masz władzę
5.ale władza na tym forum nie spowoduje, że zawsze będziesz miał rację, bo spójrz na punkt 1,2,3 --> tutaj tkwi źródło twego srogiego problemu.

Przyjmij porażkę, następnie wstań i przemyśl wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placebo napisał:
Chójaduchu, a skąd Bimi miał by wiedzieć o jakie forum chodziło Armarowi ? I zobacz, że Bimek się uśmiechnął na końcu czyli zasugerował, że to on zna moderatora i dzięki temu ma dostęp (do danych rejestracyjnych użytkowników tego forum).
Chyba nie myślisz, że Bimi zna modera facebook'a bo mi zajady w kącikach ust popękają.

rozumiem swobodną ocenę i interpretację słowa pisanego... ale na Chója Pana ....


a teraz uważaj:

Shocked

myślę, że wybałuszone gały emotka wskazują, że miałbym ochotę zapiąć Cię głęboko w kakaowe oko...
... albo nie - zasugerowałem, że chciałbym aby to moje gały wyskoczyły wskutek ciśnienia wytwotzonego Twoim chójem w mojej odbytnicy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
bo jeszcze się nie daj boże okaże, że twoja orientacja jest zgoła odmienna.. Smile


Orientacja jest stała i niezmienna. Smile
Natomiast wraz z wiekiem może maleć wrażliwość, skutkiem czego stary facet może szukać przyjemności poza swoim związkiem (zdrady małżeńskie), poza swoją orientacją (szukanie "zrozumienia" u "partnerów"), poza swoim wiekiem (pedofilia) jak również poza swoim gatunkiem (zoofilia), itp.
Poziom odstępstwa od normy jest proporcjonalny do braku zdolności panowania nad popędem seksualnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armar, ja także chciał bym znać tego moderatora co moderuje wszystkie fora Wink
Poza tym, swoich moderatorów to Bimek powinien znać ?
Więc na litość boską, skąd wziął w końcu mój mejl ?

Chójaduchu z tymi emotikonami to masz rację, do końca nic nie wiadomo, zwłaszcza jeśli chodziło o Bimiego. Niech będzie remis dla nas dwóch.

Bimek, te klapsy o których piszesz i to, że teraz przeczesujesz moje posty, świadczą o twojej frustracji.

P.S.
Mam przeczucie, że kilku forumowiczów przypatruje się z uwagą naszym poczynaniom w tym wątku. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
Natomiast wraz z wiekiem może maleć wrażliwość, skutkiem czego stary facet może szukać przyjemności poza swoim związkiem (zdrady małżeńskie), poza swoją orientacją (szukanie "zrozumienia" u "partnerów"), poza swoim wiekiem (pedofilia) jak również poza swoim gatunkiem (zoofilia), itp.
Poziom odstępstwa od normy jest proporcjonalny do braku zdolności panowania nad popędem seksualnym.

cóż, skoro tam mówisz to pewnie masz jakieś doświadczenoia z tej kwestii - nie będę się spierał. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą orientacją to się zgadzam z Tobą armar. Ale Bimi wyciągnął post z innego wątku, w którym brałem udział i w magiczny, sobie tylko znany sposób na opak zinterpretował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale dziś jest pompa panowie, to pewno w nagrodę, że wczoraj szampana dla mnie zabrakło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, armar pewno bezczelnie zerżnął z jakiejś książki o seksuologii cały tekst, a ty mu zaraz zoofilie jakąś sugerujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Anonimowość w internecie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile