W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rabin Yitzak Kaduri wyjawił imię Mesjasza żydowskiego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 3478
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedno, kiedy Słowo Boże demaskuje bezlitośnie oszustwa i zwiedzenia nauk okultyzmu i jego ,,proroków'', wówczas natychmiast zaczynają sie odzywać nożyce, które przeciwko temu protestują, nazywając jasne i bezkompromisowe stanowisko Biblii nazywć dzieleniem włosa na czworo. Nigdy nie dzieje się natomiast nic podobnego, gdy dzieli się już nie tylko na czworo lub nawet na dużo więcej elementów różne okultystyczne, gnostyckie i filozoficzne bzdury, które z czym jak z czym, ale ani z mądrością, ani też z prawdą nic wspólnego nie mają!!! Pytanie brzmi, kto tak naprawdę protestuje posługując się przy pomocy takowych ludzi takimi tekstami, gdy Słowo Boże obnaża jego kłamstwa i oszustwa ( bo on zawsze posługuje się w takich przypadkach ludźmi, bo sam niestety nie może, taki z niego hero jest, że zawsze musi brudna robotę wykonywać przez niczego nie domyślających się ludzkich pomagierów), co najśmieszniejsze posługując się znów nietrafionymi argumentami? No kto? Pomyśl drogi ogrodniku, wysil umysł? Czy też to Cie przerasta i znów mi powiesz, że to niemożliwe, czy też, że to nieprawda. Co do SIMHA TORA, to wcale nie głupie święto. Gdybyś znał Biblię dobrze, w co wątpię, to byś wiedział, że król Dawid też tańczył przed Panem z radości, gdy sprowadzono Arke Przymierza do Jerozolimy, i że Bogu sie to jak najbardziej podobało!!! Więc ten Twój argument to znów kula w płot, jak wszystkie poprzednie i wszystkie następne,więc daruj to sobie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poproś lekarza żeby zwiększył ci dawkę Xanaksu.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co, gdy argumentów zabrakło, to pozostała Ci już tylko do dyspozycji metoda obrażania przeciwnika. Mój drogi ogrodniku, czyż Ci nie napisałem, żebyś sobie odpuścił i wrócił lepiej przygotowany? Poza tym, spójrz, siano wystaje Ci z butów, a na tym poziomie dalej dyskutować nie zamierzam. Strata mojego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Co, gdy argumentów zabrakło, to pozostała Ci już tylko do dyspozycji metoda obrażania przeciwnika. Mój drogi ogrodniku, czyż Ci nie napisałem, żebyś sobie odpuścił i wrócił lepiej przygotowany? Poza tym, spójrz, siano wystaje Ci z butów, a na tym poziomie dalej dyskutować nie zamierzam. Strata mojego czasu.

OBŁUDNIKU! WIDZISZ SIANO W BUTACH BLIZNIEGO SWEGO
A SIECZKI W WŁASNEJ GŁOWIE NIE DOSTRZEGASZ
UPAMIĘTAJ SIĘ!ALBOWIEM JAKIM CYTATEM ZACYTUJESZ BLIŻNIEGO
SWEGO,TAKIM CYTATEM ZACYTOWANY BĘDZIESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziałem Ci tylko Twoim własnym, jakże pełnym miłości bliźniego określeniem, który brzmiał:

Poproś lekarza żeby zwiększył ci dawkę Xanaksu.!

Zaiste to pełen nieopisanie wręcz żarliwej MILOSCI do bliźniego z Twojej strony. Ja tylko odbiłem tą kulę, którą uderzyłeś wtedy w plot, tak i teraz odbijam ją ponownie i jak widać bardzo celnie w przeciwienstwie do Ciebie mój Ty zatroskany o właściwe pojmowanie, czym jest najwłaściwsze ze wszystkich określenie miłości bliźniego i czym jest lub nie osąd drugiego człowieka. Jak widać znów i to boleśnie trafiła Cię ta odbita przeze mnie kula, którą ponownie wystrzeliłeś w płot. Czyż Ci nie napisałem, żebyś wrócił lepiej przygotowany, a nie ciskał się jak ranny lew przez dwa f ? A tak apropo, to gdyby brać na poważnie i jako jedynie słuszną wersje opisu, jak winna wyglądać miłość do bliźniego i że Ci którzy nie określaja tego wedle Twoich standardów, to jak wyglądał by sam Zbawiciel wedle tych twoich stwierdzeń, gdy raczej w niewiele mający z językiem Wersalu zbeształ strasznie przywódców Izraela w t3 rozdziale Mateusza, a co za niewychowany i odznaczający się brakiem jakiegokolwiek taktu musiał byc sam Jan Chrzciciel, kiedy wszystkich ówczesnych przywódców Izraela nazwał: plemiieniem ZMIJOWYM!!! Toż to hipokryta musiał być według Twojego pojmowania wręcz straszliwy! Drogi ogrodniku, naprawde wróć pierwej do szkoły, powtórz lekcje, a potem ewentualnie możemy zacząc rozmawiać ponownie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra idź robić flame gdzie indziej.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodnik napisał:
Kacper napisał:
O jakiej pseudo znajomości Biblii mówisz?

Nie wiem dlaczego to robicie.Ale mogę ci powiedzieć że to co robicie
jest groteskowe.Jesli kiedy ktoś poda przepis na szarlotkę to należy
oczekiwać że będziecie go analizować pod kątem ewangeli.
Nieomal w każdym temacie "lokujecie" swoją jesziwe.



Jest tutaj kilka innych tematów w których się wypowiedziałem, nie we wszystkich mówiłem o Bogu. A jeśli udzielam się najwięcej w tematach religijnych, to znaczy, że wszystko co robię, to tylko to? Zacytuję ciekawy komentarz:


frasobliwy napisał:
Poza tym sama implikacja jets błędna. Na przykład: Pan X nie zamordował => X nie ma natury mordercy. To jest prosty błąd logiczny polegajacy na wyciagneiciu wniosku z niepełnego zbioru danych.

"Dziś nie mogłem znaleźć Piotra => Potr nie żyje"



Czy Ty przypadkiem Ogrodniku właśnie tak nie patrzysz na tę sprawę?
Zbyt szybko oceniasz sytuację i ją uogólniasz po niewielu wypowiedziach, w dodatku kiedy temat akurat tyczy się Boga. A przynajmniej dyskusja...


Więc ja grzecznie wypraszam sobie komentarze typu "wy szarlotkę badacie pod kątem ewangelii" Wink

Tematy na tym forum nie są akurat tak bardzo powiązane z moimi zainteresowaniami, bym mógł się nimi tutaj dzielić (poza aspektami religijnymi).

pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabba napisał: KiaOra idź robić flame gdzie indziej.

Jabba jeśli ktoś tu robi flame, to napewno nie ja. Kiedy zaczynacie atakować Słowo Boże, i w dodatku robicie to jak ostatnie papraki, które nie mają o tym bladego pojęcia, to przynajmniej, jeslibyście byli ludźmi myślącymi, przynajmniej Ci, którzy to robią, to pierwej byście sie zastanowili, w którym miejscu daliście w tej kwestii ciała. A tak jedyne co uprawiacie dalej to gówniażerskie szczekanie, kiedy już nie staje wam żadnej argumentacji na temat, który nie macie nawet cienia bladego pojęcia, a chcielibyście co jest smiechu warte robić za autorytatywnych ekspertów. Dowody, alez prosze Cie bardzo:
przedostatnia odpowiedź ogrodnika:

Poproś lekarza żeby zwiększył ci dawkę Xanaksu.

I Twoja własna Perełka fachowej argumentacji eksperta całą gębą.

KiaOra idź robić flame gdzie indziej

Oto cały arsenał waszej argumentacji i fachowości w tym i zresztą wielu innych tematach. Po prostu tragiczna żenada. Nie wiem z kim wy chcecie walczyc, ale jednego po przyjacielsku wam odradzam. Nie bierzcie się za tzw. walkę z NWO, bo to co dotychczas tu pokazujecie to nawet nie jest zabawa małych harcerzyków, to zwyczajna dziecinada. Widziałem takich ,,bohaterów'' jak Wy, którzy uprawiali podobną dziecinadę jak Wy na początku lat 80tych, kiedy w podobny do was sposób chcieli obalać komunę. Cała ich ochota, odwaga i entuzjazm, podobny do waszego teraz, prysnął jak dostali parę pał na tyłek, bo zabierali się do tego w podobny sposób jak Wy teraz i wydawało im się, że to będzie bułka z masłem, że czerwoni przestrasza się ich bo oni wówczas wiedzieli tyle o czerwonych i ich metodach, co Wy dzisiaj o NWO, czyli tak naprawdę nic! Więc proszę, przynajmniej Ciebie Jabba nie rozbawiaj mnie podobnymi tekstami, jak ten z Twojego ostatniego postu. Atak apropo, jedź na Zachodni Brzeg lub strefy Gazy i tam powalcz o swoją wolna Palestynę. Raz dostaniesz po tyłku od izraelskich żołnierzy lub ich Szin Bet i przejdzie Ci odgrywanie bohatera na jakiego pozujesz. Dlaczego? Bo nie masz o tym bladego pojęcia. Jeszcze nie wiesz co to wojna i jak można na niej oberwać, tak, że człowiek więcej może się już nie podnieśc, ale mogą go z tego boiska odtransportować do domu w kawałkach lub jednej części przy większej dozie szczęścia, lub tez będziesz mógł mówic o sobie jako dziecku szczęścia, jesli wyjdziesz z tego na wózku inwalidzkim. Poza tym wszystkim nie życze Ci wywalczenia niepodległości Palestyny i mieszkania w niej jeśli jesteś nawet katolikiem. Muzułmanów będzie to tyle obchodzić, co zeszłoroczny śnieg w najwyższych partiach Himalajów, że jesteś jakims tam chrześcijaninem. Oni będą mieli swoje prawo szariatu, którego jesli nie będziesz przestrzegać skrupulatnie, to sami odstrzelą Ci głowe i guzik ich będzie obchodziło, że jeszcze wczoraj byłes ich kumplem. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiaora no zaskoczyles mnie tym postem, bardzo mi milo czytac to co napisales. zawsze twierdzielm ze ujadanie i zabieranie sie z motyka na slonce nigdy do niczego dobrego nie prowadzi. Ogrodnik , jabba - najpierw posiadzcie wiedze o Biblii a dopiero potem ja krytykujcie. jak sie nie znacie to sie nie odzywajcie. Kiaora jeszce raz pozdrowienia, fajnie ze jest tu wiecej forumowiczow ktorzy szukaja prawdziwego swiatła i tytułowej prawdy /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rabin Yitzak Kaduri wyjawił imię Mesjasza żydowskiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile