W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Poznaj Żyda  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2720
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palący żyd nigdy nie ma fajek , zostawił w aucie albo ma ostatniego.Ewentualnie ma R 1 których nie da się palić-"daj coś mocnieszego" Smile. żyd Jeśli ma z ciebie jakąkolwiek korzyść nigdy się nie obrazi.Wywalałem jednego ze trzy razy od siebie z chaty ,bo próbował upokarzać mniej majętnych kolegów,nigdy się nie pogniewał.Na następnej bibce obracał to w żart np."ale mnie ostatnio merdek w dupę kopnął co ,hehe,nerwowy"żyda wyczuwam pięć kilometrów pod wiatr,z maksymą oko za oko... . Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqoorviatek




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek - it is patently obvious iz masz to w glowie co w nick... zydzi nie maja siedmiu palcow u reki ani oka posrodku glowy...

oblicza sie iz w polsce w tej chwili jest okolo 12tu tysiecy zydow - jesli uwazasz iz 40ci millionow jest rzadzone przez 12cie tysiecy - to ty jestes durniejszy nizli twoj nick i rzeczywiscie masz merde w glowie...

a tak dla przypomnienia "polaczku-katoliczku w moherowym bereciku" - jesus to tez zyd... jesli oczywiscie istnial...

poczytaj moze historii troche skad sie wzial jesus, w jaki sposob zostal synem bozem, sobor w nicaea sie klania, paul of tarsos - zromanizowany grecki zyd, ktory nawet nie mowil aramaic - stworzyl chrzescijanstwo jako takie bo taka byla wtedy potrzeba polityczna! kazda religia jest dzialaniem politycznem! so is chrzescijanstwo, judaism czy islam czy jakakolwiek inna! krzyz zostal uznany za symbol chrzescijanstwa dopiero w 9tym stuleciu... byli papieze ktorzy nie wierzyli w b-ga - ateisici, zabronione bylo pod kara grzechu smiertelnego czytanie czy nawet posiadanie biblii poprzez nie-ksiezy, zniesiono to dopiero po drugiem soborze watykanskiem...

kult maryi to actualnie "wynalazek" lat 30'tych! ubieglego stulecia! do poczatku 19tego stulecia kosciol byl przekonany iz kobieta nie ma duszy...

w imie twego b-ga milosierdzi, torquemada spalila pomiedzy 1,2 a 1,4 milliona ludzi na stosach... w imie "wybaczania" wyrznieto w pien polowe ludnosci poludniowej francji a papiez powiedzila "zabijcie ich wszystkich! b-g rozpozna swoich!" - ale moron jak ty to nawet tego nie wie... polaczek-katoliczek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Jesteś najlepszym przykładem tematu ”poznaj żyda” .Wulgarność Twojej wypowiedzi i próba zmieniania tematu świadczy tylko o tym że moje spostrzeżenia są trafne. Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stracę jeszcze jeden post na Ciebie i dodam że żyd nigdy nie napisze słowa Bóg,patrz wyżej.pozdrawiam i życzę udanej soboty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.k




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqoorviatek chcesz czy nei sam sie zdemaskowałes.musisz sie bardziej starac Laughing rabin czy jakmu tam nie bedzie z ciebie dumny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie antysemityzm jest wtedy, gdy zamiast mówić "większość/wielu żydów" mówi się po prostu "żydzi", albo nawet "wszyscy żydzi".

Jasne, są narody mniej lub bardziej mile/mądre/wysokie/jakie tam jeszcze cechy wam przyjdą do glowy, ale nie mozna wsadzać wszystkich do jednego worka/półki.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod antysemityzm podchodzi też nać arabska. W końcu to tez ludy semickie.
Wyobrażacie sobie sytuację, gdy te same wpływy co Żydzi mają muzułmanie i ich kultura, gdzie kobietę można bezkarnie zamordować za zdjęcie nakrycia z głowy ?
To byłoby piekiełko.

Zwaśnione strony nierzadko , by sobie dopieprzyć , posługują się faktami. A nas tylko fakty interesują, prawda ? Dlatego, nawet gdy znienawidzona przez większość tego forum Wyborcza nagłaśnia familijne mordy na kobietach - żonach ludności napływowej z krajów arabskich (np. w Niemczech), to jest to fakt i nazwa gazety tego nie zmieni. Tak samo jak tego , że Silverstein nażłopał się kasy na 11/9 i również tego, że Palestyńczycy mają podwójnie przesrane. Raz, bo gnębią ich wspomagani przez USA Żydzi, a dwa - że muzułmanie mają dokumentnie antyludzką kulturę, zdominowaną przez nienawiść zbiorową i idiotyczną religię (a czy jest jakaś religia , którą można nazwać inaczej ?). Już w tej chwili nawet wali mnie, że tworzyli podwaliny algebry, w ogóle matematyki i czy pisali piękna poezję. Obecnie tamten rejon uważam za rejon przynoszący ogromny wstyd pojęciu człowieczeństwo. I jeszcze do tego rządy państw zaczepnych, jak USA, Rosja czy Chiny. Niezły bajzel.

Antysemityzm w Polsce jest faktem. Pytanie tylko, jak dalece opiera się na solidnej argumentacji i czy aby nie jest tylko przykrywką dla nieświadomych pobudek, głęboko osadzonych frustracji. Człowiek nieświadomy szuka kozłów ofiarnych. W Polsce istnieje obustronna pogarda. I dla mnie nie ma różnicy, jakie kto posiada pochodzenie, byle można było rzec to jedno - jakże wymięte przez te 2000 lat słowo - człowiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Pod antysemityzm podchodzi też nać arabska. W końcu to tez ludy semickie.
Wyobrażacie sobie sytuację, gdy te same wpływy co Żydzi mają muzułmanie i ich kultura, gdzie kobietę można bezkarnie zamordować za zdjęcie nakrycia z głowy ?
To byłoby piekiełko.

Zwaśnione strony nierzadko , by sobie dopieprzyć , posługują się faktami. A nas tylko fakty interesują, prawda ? Dlatego, nawet gdy znienawidzona przez większość tego forum Wyborcza nagłaśnia familijne mordy na kobietach - żonach ludności napływowej z krajów arabskich (np. w Niemczech), to jest to fakt i nazwa gazety tego nie zmieni. Tak samo jak tego , że Silverstein nażłopał się kasy na 11/9 i również tego, że Palestyńczycy mają podwójnie przesrane. Raz, bo gnębią ich wspomagani przez USA Żydzi, a dwa - że muzułmanie mają dokumentnie antyludzką kulturę, zdominowaną przez nienawiść zbiorową i idiotyczną religię (a czy jest jakaś religia , którą można nazwać inaczej ?). Już w tej chwili nawet wali mnie, że tworzyli podwaliny algebry, w ogóle matematyki i czy pisali piękna poezję. Obecnie tamten rejon uważam za rejon przynoszący ogromny wstyd pojęciu człowieczeństwo. I jeszcze do tego rządy państw zaczepnych, jak USA, Rosja czy Chiny. Niezły bajzel.

Antysemityzm w Polsce jest faktem. Pytanie tylko, jak dalece opiera się na solidnej argumentacji i czy aby nie jest tylko przykrywką dla nieświadomych pobudek, głęboko osadzonych frustracji. Człowiek nieświadomy szuka kozłów ofiarnych. W Polsce istnieje obustronna pogarda. I dla mnie nie ma różnicy, jakie kto posiada pochodzenie, byle można było rzec to jedno - jakże wymięte przez te 2000 lat słowo - człowiek.

Pięknie Tomkiewicz,pięknie!
Tak bardzo się wzruszyłem że chyba zażyje 500 kropli waleriany na cukrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Pod antysemityzm podchodzi też nać arabska. W końcu to tez ludy semickie.

Co to jest nać Arabska?!?

Tomkiewicz napisał:

Wyobrażacie sobie sytuację, gdy te same wpływy co Żydzi mają muzułmanie i ich kultura, gdzie kobietę można bezkarnie zamordować za zdjęcie nakrycia z głowy ?
To byłoby piekiełko.

Ja jaka jest wasza talmudyczna kultura. W waszej talmudycznej kulturze można bezkarnie zabić każdego goja i okraść go, całe szczęście że chwilowo skończyliście ofiarami z ludzi. To był by dopiero anysemityzm jak by wam dziecka na mace odmówiono.
Fajnie że przyznajesz że macie duże wpływy.

Tomkiewicz napisał:

Zwaśnione strony nierzadko , by sobie dopieprzyć , posługują się faktami. A nas tylko fakty interesują, prawda ? Dlatego, nawet gdy znienawidzona przez większość tego forum Wyborcza nagłaśnia familijne mordy na kobietach - żonach ludności napływowej z krajów arabskich (np. w Niemczech), to jest to fakt i nazwa gazety tego nie zmieni. Tak samo jak tego

Ich kultura i ich sprawa. Jakoś nie słyszałem żeby muzułmanie próbowali wprowadzić szariat do prawa europejskiego. Wy tak samo możecie sobie robić ofiary z ludzi - wali mnie to. Pod warunkiem że te ofiary to będą żydzi.

Tomkiewicz napisał:

Palestyńczycy mają podwójnie przesrane. Raz, bo gnębią ich wspomagani przez USA Żydzi, a dwa - że muzułmanie mają dokumentnie antyludzką kulturę, zdominowaną przez nienawiść zbiorową i idiotyczną religię


1. Ja uważam że wasza kultura jest antyludzka.
2. Puki was tam nie było to był spokój.
3. Wszędzie gdzie was nie było jest spokój.
4. Jeśli znowu was tam nie będzie to będzie spokój
5. talmud, talmud, talmud


Tomkiewicz napisał:

Już w tej chwili nawet wali mnie, że tworzyli podwaliny algebry, w ogóle matematyki i czy pisali piękna poezję. Obecnie tamten rejon uważam za rejon przynoszący ogromny wstyd pojęciu człowieczeństwo. I jeszcze do tego rządy państw zaczepnych, jak USA, Rosja czy Chiny. Niezły bajzel.

Rosja, Chiny jakoś nie widziałem aby tam snajper strzelał do 8 latka z kamieniem. A w I$raelu a i owszem. Poza tym w Rosji i Chinach to pokazano już żydom i pederastom gdzie ich miejsce.


Tomkiewicz napisał:

Antysemityzm w Polsce jest faktem. Pytanie tylko, jak dalece opiera się na solidnej argumentacji i czy aby nie jest tylko przykrywką dla nieświadomych pobudek, głęboko osadzonych frustracji. Człowiek nieświadomy szuka kozłów ofiarnych. W Polsce istnieje obustronna pogarda. I dla mnie nie ma różnicy, jakie kto posiada pochodzenie, byle można było rzec to jedno - jakże wymięte przez te 2000 lat słowo - człowiek.

W Polsce niema antysemityzmu.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Poznaj Żyda
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile