W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sprawa pana Jerzego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7114
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pan Jerzy powinien zostać usunięty z forum ?
Tak
53%
 53%  [ 23 ]
Nie
46%
 46%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Spytam się wprost bo czytając Pana posty mam tylko jedno skojarzenie.

Czy w czasie II Wojny Pana rodzina współpracowała z władzami III Rzeszy ?


Tak: moj wujek pod pseudonimem Himmler kierowal gazowaniem zydow a potem mielil ich kosci w takiej oto przenosnej machinie :





Zgodnie z podpisem to "bone crasher " z Babiego Jaru.
Wedlug mnie to mechaniczne sito do przesiewania piasku z rzeki ale ja nie jestem specjalista od mielenia kosci.

W nagrode za wspolprace z okupantem moj dziadek ,Stanislaw Rek ,kawaler Virtuti Militari za wojne z bolszewikami zostal rozstrzelany w 1941 roku za udzial w ruchu oporu.

Panie H.
Takie arumnety moze pan wlozyc sobie w buty to podniesie sie panu stopa zyciowa
Jerzy

ps.Idac tropem panskiej logiki:
Czy "H" to przypadkiem skrot od "Hitler"Dlatego sie pan wstydzi swojego nazwiska? Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
... Polacy nie mordowali ukraincow... a ukraincy polakow...

z całym szacunkiem morgan ...ale przesadzasz z tą polit-poprawnością ...

kiedyś w innym wątku pisałem Ci o ludobójstwie dokonanym na polskich mieszkańcach Wołynia i Galicji Zachodniej przez oddziały OUN-UPA ...przeprowadzonym w sposób zaplanowany (stopniowo osiedle po osiedlu) z cała premedytacją ...podawałem też linka do strony odwołujacej sie do pracy Siemaszków ...

Ty i tacy jak Ty ...słabe działania polskiej samoobrony (ludność pozbawiona była mężczyzn w wieku poborowym, wywiezionych w kilku falach na Syberię) próbującej odeprzeć atakujacych nazywacie mordowaniem Ukrainców ...
...zastanówcie się nad tym co piszecie ...

powiem szczerze ...brak mi już słów na takie zachwianie proporcji ... czego Was uczą w tych szkołach ...?




*******************************************************
piszemy o holokauście ....i tutaj pan Jerzy nie ma racji ...wiecej sam innym każe udowadniać że coś takiego miało miejsce ...

otóż ja nie mogę doliczyć się 50% mieszkańców mojego miasta, (w innych ten odsetek sięga 80%) a wszyscy oni (tak się składa) byli Żydami ...razem w Polsce coś ok. 3 milionów ...

gdzie oni się podzieli ...?

dlaczego po wojnie ich domy, mieszkania, warsztaty, sklepy, kantory, jesziwy, synagogi, kancelarje były puste ...czy oni wszyscy tak sceptyczni do idei syjonizmu wyjechali w jednym roku do Palestyny ???

co w lecie 1941 roku stało się z żydowskimi mieszkańcami Radziłowa, z okolic którego pochodzi połowa mojej rodziny ...

kto pamieta ów czerwony kur, jaki wzbił sie nad tym miasteczkiem, ...kto woniał smród Birkenau ...?

kto czytał raporty o śmiertelności w warszawskim gettcie (Niemcy byli bardzo dokładni) ... ?



przecież holokaust to nie tylko stosy i krematoria Brzezinki ....to Babi Jar pod Kijowem, to głodujące getta, to spaleni przez komando z Ciechanowa Żydzi Jedwabnego i Radziłowa ...a dalej dopiero obozy zagłady, jak te w Sobiborze czy w Treblince
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze jest to ,że ludzie którzy przeżyli wojnę,mordy,gwałty wiedzą jaka jest prawda...nam pozostaje książka i wyklady...
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 23 Gru '07   Temat postu: Re: Sprawa pana Jerzego Odpowiedz z cytatem

TY PRZEBUDZONY!!!

Nie chcialbym Cie obrazic ale musze Cie prosic o to; SKONCZ PIE......LIC jak przebudzony ... znaczy potluczony. IDZ SPAC - bos sie za wczesnie chyba obudzil!!! Pomysl o mlodziezy warszawskiej w czasie powstania!?...
Gdyby byli tacy jak Ty ,musieli by na Niemcow srac ogniem miast strzelac z broni!... Albo jestes cykor?... albo lubisz cebul i czosnek a udajesz przebudzonego? O Katyniu i mnostwie innych zbrodni-do dzisiaj nikt by nie wiedzial ,gdyby w prawych ludziach kochajacych prawde nie tkwila naturalna potrzeba sluzenia Bogu i ludziom w prawdzie! Historia to fundament Polskiego Domu! Jesli beda go budowac tacy jak Ty budowniczy ,podejrzewam ze nawet nie zrobia wykopu pod tenze fundament... bo a nuz natrafia na zakopane paragrafy zabraniajace "kopac" w historii ?!... znaczy w ziemi skrywajacej historie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 23 Gru '07   Temat postu: Re: Sprawa pana Jerzego Odpowiedz z cytatem

@zaspany ...

proszę jednak nie zwracać się takim tonem do innych użytkowników tego forum, gdyż postępując w ten sposób odnosi się odwrotny skutek w stosunku do zamierzonego ...
a co za tym idzie ...nie wystawia to najlepszego świadectwa tym, którzy uważają się za lepszych patriotów od innych ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:44, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
najważniejsze jest to ,że ludzie którzy przeżyli wojnę,mordy,gwałty wiedzą jaka jest prawda...nam pozostaje książka i wyklady...


Nie ograniczaj sie do ksiazek
Sa ludzie tacy jak np.Tiess Christiansen ,krtory byl zolnierzem Wehrmachtu niedaleko Oswiecimia i odwiedzal oboz bardzo czesto.
Poniewaz byl uczciwym czlowiekiem widzac zalewanie nas holo-bzdetem napisal ksiazke o tym co widzial.
W rezultacie jakis sukinsyn oblal mu twarz kwasem.
Tak wyglada dyskusja z nimi.
Zapytaj prof,faurissona ile razy byl napadniety i skpany tak ,ze prawie go zabili.
A potem przeczytaj to co ja i mnie podobni pisza:my nie negujemy tego ze Niemcy w okresie II wojny to byli okupanci i bandyci.
Ale jesli ktos mi piepsz,ze w bylym schronie przeciwlotniczym ,z ktorego sowieci usuneli sciany po wojnie byla "komora gazowa" to wybacz.
Oficjalna ,dosc pokretna wersja mowi:
F.Piper:
"Najpierw byla komora gazowa ,potem hitlerowcy zrobili z niej schron przeciwlotniczy,potem po wojnie przywrocono ja do stanu ORYGINALNEGO.
Pozol ,ze cos ci powiem jako wlasciciel i pracownik jednoczewsnie firmy budowlanej od lat 25 :
STROPY ,wzmocnione stropy takie jak w tym pomieszczeniu MUSZA BYC LANE Z ZELBETONU OD POCZATKU JESLI POMIESZCZENIE MAM BYC SCHRONEM.
tego typu uzbrojenia nie mozna "Przykleic do sufitu " pozniej jesli zmienisz zdanie co do uzytecznosci danego pomieszczenia.
gdyby tak bylo ,to zamaist wyburzenia scian tylko,sufitowe "wzmocnienia" przeciwlotnicze tez powinny odpasc.

A te sie ,cholera,trzymaja.
Polecam wywiad Pipera z Colem
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy. Poczytaj trochę książek historycznych i pogadaj z historykami a nie pie***** głupot.
Więcej jest dowodów na to że był niż na twoją bajkę że nie było.

Ktoś tu wspomniał co pomyśli ktoś, jeśli wejdzie na to forum pierwszy raz.
A co pomyśli ktoś kto wejdzie na forum pierwszy raz i zacznie od tematu Jerzego ?

Moim zdaniem od razu pospolity człowiek zasugeruje się pierwszym wrażeniem i zrazi się do forum, właśnie przez niego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było wiele wiosek, gdzie znaczny odsetek populacji stanowili Żydzi – jak mówił Boruta.
I w moim regionie było podobnie. To gdzie oni się podziali panie Jerzy ?

Stalin o pomordowanych w Katyniu mówił Sikorskiemu że poszli do Mandżurii. A pan jaką bajkę nam wymyśli ?

Co do pana zaspanego. To nie dam się sprowokować i zniżyć poziomu dyskusji do jego poziomu. Pewnie to jakiś znajomy kolega Jerzego przychodzi mu na pomoc. Pierwszy jego post akurat w tym temacie nie wygląda na przypadkowy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Było wiele wiosek, gdzie znaczny odsetek populacji stanowili Żydzi – jak mówił Boruta.
I w moim regionie było podobnie. To gdzie oni się podziali panie Jerzy ?

Stalin o pomordowanych w Katyniu mówił Sikorskiemu że poszli do Mandżurii. A pan jaką bajkę nam wymyśli ?

Co do pana zaspanego. To nie dam się sprowokować i zniżyć poziomu dyskusji do jego poziomu. Pewnie to jakiś znajomy kolega Jerzego przychodzi mu na pomoc. Pierwszy jego post akurat w tym temacie nie wygląda na przypadkowy.


Duza czesc zostala ZMUSZONA PRZEZ HITLEROWCOW DO WYJAZDY DO SOJUZA,CZESC ZGINELA W OBOZACH ,RESZTA wyemigrowala .
Przeczytaj na ten temat tyle co jop a nie tylko gadzine wybiorcza to porozmwiamy.na razie-wybacz kolego ale nie mam zamiaru tracic czasu.
Zobacz co napisala konedantka obozu w Oswiecimiu wtedy gdy chcialem zagladnac do ich archiwum.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
...

Duza czesc zostala ZMUSZONA PRZEZ HITLEROWCOW DO WYJAZDY DO SOJUZA,CZESC ZGINELA W OBOZACH ,RESZTA wyemigrowała...
czyli ...nawet pan, panie Jerzy nie może całkowicie zaprzeczyć, temu że Żydzi jednak ginęli w obozach ...
ja dodałbym do tego jeszcze śmiertelne żniwo, jakie zbierały głód i choroby w gettach ...

w samym tylko 1941 roku w gettcie warszawskim zmarło 43 tys. ludzi co stanowiło ponad 10% jego populacji ...

w sierpniu 1942 roku Hans Frank (generalny gubernator) oznajmił:
o tym, że skazujemy na śmierć głodową 1,2 miliona Żydów nie ma potrzeby wiele mówić. Jest to zrozumiałe, a jeśli Żydzi nie wymrą z głodu trzeba będzie przyspieszyć antyżydowskie zarządzenia ...

i tutaj nalezy przypomnieć ile wynosiły dzienne (urzędowe) racje żywności w przeliczeniu na kalorie (dane za 1941 rok):

dla Niemców - 2613,

dla Polaków - 669,

dla Żydów - 184,

to chyba nie wymaga specjalnego komentarza ...




Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Jerzy napisał pokrętne wyjaśnienie nie wyjaśniające niczego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqoorviatek




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sholom bruders, sholom... tak sie sklada iz temat holocaustu jest bliski memu sercu. tak tez sie sklada iz do mniej wiecej roku 1967 bylem przekonany iz zionism jest lepszy nawet od sexu...

w tymze roku zaczalem watpic... i analizowac historie mej rodziny a takze wielu inych. brat mej matki spedzil w auschwitz 4 lata (zmarl w 1976), moja mama (still zyje) z babunia byly aresztowane w kroke (krakow) i najpierw spedzily 3 miesiacena montelupich a pozniej wyslano je do majdanka gdzie doczekaly wyzwolenia.

prawie calosc mej rodziny zmarla w czasie drugiej wojny swiatowej. czesc zamordowana, jest nawet obelisk w dzisiejszem kieleckiem gdzie wiekszosc nazwisk to moje nazwisko rodzinne...

now, przechodzac do holocaustu - moj wujek twierdzil zawsze iz nie bylo komor gazowych w auschwitz, iz jest to tylko kommunistyczna propaganda. oryginalnie stalin utrzymywal iz w complexie auschwitz-birkenau zginelo ponad 6millionow ludzi, pozniej, juz w czasie norymbergi, opuscil numer do 4,5milliona - dzisiaj, muzeum presentuje iz zginelo tam 1,2milliona... niemickei documenty mowia iz przetransportowano tam 900tyz ludzi... nie zapomnijmy iz byl to oboz z 200 podobozami! byl to oboz pracy!!!

chcialbym teraz abyscie sobie wyobrazili transport 1milliona osob rocznie... 1000000/365 to prawie 2800 osob dziennie! 48 osob w wagonie... pociag zlozony z 56 wagonow! codziennie! od chwili powstania obozu do ostatniego dnia jego istnienia...

niechze to bedzie dla rownego rachunku tylko 2000 dziennie... do completnego spalenia najnowoczesniejsze dzisiejsze crematorium (dortmund) wymaga 37.5kg wegla, to znaczy iz dziennie to auschwitz przybywaloby jescze 4 wagony z weglem... materialem strategicznem potrzebnym w wysilku wojennym! nie do buna ale do kz?

wiekszej bzdury nawet dr goebbels nie mogl wymyslec...

finkelstein (the holocaust industry) - polnische jid, jak ja, w 1990r oglosil iz wyplaci ze swego conta $50,000.00 dla kazdego kto przedstawi plany komory gazowej lub tez jej zdjecia... yad vashem zdjelo natychmiast wystawe o "komorach gazowych" w obozach... nagrody do dzisiaj nikt nie podjal...

nie wierzmy autorytetom - sprawa holocaustu zacela sie dopiero w 1968r... wczesniej nie ma nawet jednego opracowania na ten temat czy to po angielsku, czy niemiecku, jiddish czy hebrew! nie znam tez nawet jednego opracowania na ten temat przed 81m rokiem po polsku, rosyjsku czy innym demoludowemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqoorviatek




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh, a tak swoja droga to prosze nie wzruszac mnie opowiesciami o samobiczujacych sie zydach... znam lepsze!

i coz to za prawda ktorej nie mozna analizowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqoorviatek napisał:


now, przechodzac do holocaustu - moj wujek twierdzil zawsze iz nie bylo komor gazowych w auschwitz, iz jest to tylko kommunistyczna propaganda. oryginalnie stalin utrzymywal iz w complexie auschwitz-birkenau zginelo ponad 6millionow ludzi, pozniej, juz w czasie norymbergi, opuscil numer do 4,5milliona - dzisiaj, muzeum presentuje iz zginelo tam 1,2milliona... niemickei documenty mowia iz przetransportowano tam 900tyz ludzi... nie zapomnijmy iz byl to oboz z 200 podobozami! byl to oboz pracy!!!



Nie no to nic sie nie stało.Drobiazg.
Zbrodni nie było........sic!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy nie gineli w jednym obozie, było ich więcej. W tym wiele małych o których pamiętają tylko mieszkańcy okolicznych regionów. Tak było także i w mojej okolicy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sqoorviatek napisał:
...chcialbym teraz abyscie sobie wyobrazili transport 1milliona osob rocznie... 1000000/365 to prawie 2800 osob dziennie! 48 osob w wagonie... pociag zlozony z 56 wagonow! codziennie! od chwili powstania obozu do ostatniego dnia jego istnienia....
manipulujesz pan, ...

udowadniając, że w Auschwitz-Birkenau nie zginęło (bo z przyczyn technicznych zginąć nie mogło) 6 milionów ludzi wyważasz otwarte drzwi (a przecież nikt tutaj nie twierdzi, że w "Oświęcimiu" zginęło 6 milionów)
a po drugie ...opierając się na tym błędnym założeniu starasz sie przekonać innych, że cały holokaust to bujda ...



Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś dziwna przypadłość pojawiania się nowych użytkowników na forum. I to zawsze w tym temacie. W dodatku piszą tak jakby byli jedną tą samą osobą.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karanie ludzi latami więzienia za "kłamstwo oświęcimskie", które obejmuje nie tylko zaprzeczanie że coś takiego jak Auschwitz wogóle istniało, ale także kwestionowanie liczby zabitych, na którą nie ma żadnych 100% dokumentów, to zamach na wolność swobodnego, racjonalnego myślenia.
Czy podważanie ilości ofiar lub to że ludzie ginęli z wycieńczenia lub z głodu, a nie poprzez gazowanie zmienia prawde, że obozy koncentracyjne były nieludzkie? Czy mniejsza ilość ofiar powoduje nasze mniejsze współczucie? Dla ludzi wrażliwych nie powinno to mieć żadnego znaczenia. Ale znaczenie polityczne jest za to olbrzymie.
Reszte dopowiedzcie sobie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 23 Gru '07   Temat postu: Spytam sie wprost Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Spytam się wprost bo czytając Pana posty mam tylko jedno skojarzenie.

Czy w czasie II Wojny Pana rodzina współpracowała z władzami III Rzeszy ?

A ja spytam sie wprost-Ciebie Andrzejku H dlaczego odrzuciles to "C" sprzed swojego "H"... Czyzbys swiadomie popelnial bledy ortograficzne?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bylo to takie spokojne i kulturalne forum... bez obrazania nikogo i glupich "podtekstow"...



BIMI ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Jakaś dziwna przypadłość pojawiania się nowych użytkowników na forum. I to zawsze w tym temacie. W dodatku piszą tak jakby byli jedną tą samą osobą.


Kolego Przebudzony!!

Mam chyba prawo -bo mysle ze do mnie pijesz w sprawie tych nowych forumowiczow- nazywac sie "zaspany" skoro Ty chcesz byc "przebudzonym" Nie warto sie jednak budzic by wchodzic na forum z takimi "odkryciami" jak Twoje ze Jerzego trzeba zbanowac,...ze jakas dziwna przypadlosc nowych forumowiczow... ze trutu tutu i peczek drutu... ze za gorami za lasami....
Nie pomysl ze cierpie cos do Ciebie osobiscie i jako czlowiek na tym forum.... Jako czlowiek gotow bylbym oddac Ci ostatnia swoja kromke chleba i ostatnia koszule! Jako Polaka -jednak- mierzi mnie takie szukanie dziury w calym i pchanie szpili miedzy forumowiczow krzyczac o zagrozeniu jakie niesie Jerzy! Nie mam prawa czuc sie czy uwazac siebie za kogos lepszego czy lepszego Polaka z racji moich pogladow czy krytyki Twoich! Los jednak uczynil z nas synow tej samej Matki-Ojczyzny -Polski- Polakow. ... Z Jerzego tez, choc pod innym niz polskie niebem. I nikt nie ma prawa mowic czy nawolywac innych do izolacji . wyrzucania czy krytyki dla krytyki bo "brzydkie kaczatko"itp... Ty moj kolego rowniez!.... Bo nie wiesz czym sie kieruje Jerzy piszac swoje posty i usilujac przekonac nas do swoich czy swojej PRAWDY!
A jesli kieruje nim rzeczywiscie najczystsza milosc do kraju i prawdy historycznej?... Tak jak -mam nadzieje- i nami?... Czyz mozesz byc w 100% przekonany wylacznie do swojej racji i wiedzy historycznej
a wiedze innych wlozyc miedzy bajki????... Dziwnym bylbys mi bratem -Polakiem ,gdybys to potwierdzil...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie zaspany. Proszę darować sobie patriotyczne frazesy. Patriotyzm to tylko jeden ze sposobów manipulowania masami, by były posłuszne.

Co do sprawy pana Jerzego ja nie szukam dziury w całym. Jesteśmy wolni ale ponosimy odpowiedzialność za to co robimy. W przypadku pana Jerzego może to być odpowiedzialność karna. Jerzy daje jedynie pretekst do zamknięcia forum i może do tego posłużyć wcześniej wymieniony paragraf.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram przebudzonego .kto ma oczy niech patrzy .i nie chodzi o to ,ze
pan jerzy codziennie uzywa slowa zyd na tym forum .rozejzyjcie sie do okola czyli internet .nie chce mi sie wklejac tekstow pana jerzego ,
ktore moga na prawde zlikfidowac ta strone .
jerzy jest jakims zakompleksonym czlowiekiem .
jerzy twe poszukiwanie prawdy zatrzymalo sie na zydach .
jerzy pytanie powinno byc czemu zydzi robia to co robia? ,to tez ludzie
tak samo w spiaczce jak ty .nawet nie zdajesz sobie sprawy ,ze im pomagasz .
ja od pierwszego postu jerzego zauwazylem o co chodzi ,ale nie chcialem takiego zamieszania robic jak przebudzony .rozejrzalem sie i potwierdzily
sie moje przypuszczenia .
jerzy komu sluzysz ?i jak jestes taki wszechwiedzacy to powiedz w prostych
slowach co mamy robic abys byl szczesliwy i my ?[twoja recepta]
a te ten tekst [ukłony] [pan jerzy]to na prawde daje do myslenia myslacym .

ogolnie to sprawa administratora ,nie moja czy nasza .lecz gdyby bylo
tak ,ze to forum zniknie z powodu jerzego to co pan jerzy zrobi ?
ja wiem ze internet jest wielki i pewnie bedzie po staremu co panie
jerzy .a jak pan jerzy chce walczyc na prawde z wiatrakami to moge
podac mu adres z darmowa bronia biologiczna ,bo jakos wirtualni
terrorysci z niej nie kozystaja .tylko trzeba miec jaja ,a nie puste slowa
,ktore moga namieszac w prawdziwym swiecie .
dla mnie pana jerzego podniecaja ludzie ktorzy go czytaja ,takie
popadniecie w samozachwyt .

milosci ,milosci o pomoc cie prosze ,gdy walcze o ciebie
to kochac cie moge ?

mysle jerzy ,ze ty nieustanie mowisz oczywiscie .

Kod:
kłaniać się
TWÓJ PAN WALDEKLENA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozdwojenie osobowosci u jerzego to chyba praktyka ,nie jestem hakerem
by moc to udowodnic . niech ci co nimi sa sami sprawdza ,nie jestem
hazardzista ,ale postawil bym duzo kasy na moje przypuszczenie .
wiem ,ze to smieszne ale tak mysle .
nie zyje holokaust ,szkoda ze niewyciagnelismy z niego wnoskow ,aby w przyszlosci tak nie robic .hitler itp dali nam najlepsza nauke i jest tzw niebie ,a dzis zamiast cos zrozumiec ,nie rozumiemy i praktykujemy te metody
samozaglady .

kto jest winny ? oni ,oni .zaponinajac ,ze ci oni to my i tak w kolko .
ta sztuczka tzw szatana jest caly czas i doprowadzi nas do niczego ,
tak bylo ,jest i mam nadzeje ,ze wreszcie sie to skonczy i wreszcie
zmadrzejemy choc raz . Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldeklena napisał:
popieram przebudzonego .kto ma oczy niech patrzy .i nie chodzi o to ,ze
pan jerzy codziennie uzywa slowa zyd na tym forum .rozejzyjcie sie do okola czyli internet .nie chce mi sie wklejac tekstow pana jerzego ,
ktore moga na prawde zlikfidowac ta strone .
jerzy jest jakims zakompleksonym czlowiekiem .
jerzy twe poszukiwanie prawdy zatrzymalo sie na zydach .
jerzy pytanie powinno byc czemu zydzi robia to co robia? ,to tez ludzie
tak samo w spiaczce jak ty .nawet nie zdajesz sobie sprawy ,ze im pomagasz .
ja od pierwszego postu jerzego zauwazylem o co chodzi ,ale nie chcialem takiego zamieszania robic jak przebudzony .rozejrzalem sie i potwierdzily
sie moje przypuszczenia .
jerzy komu sluzysz ?i jak jestes taki wszechwiedzacy to powiedz w prostych
slowach co mamy robic abys byl szczesliwy i my ?[twoja recepta]
a te ten tekst [ukłony] [pan jerzy]to na prawde daje do myslenia myslacym .

ogolnie to sprawa administratora ,nie moja czy nasza .lecz gdyby bylo
tak ,ze to forum zniknie z powodu jerzego to co pan jerzy zrobi ?
ja wiem ze internet jest wielki i pewnie bedzie po staremu co panie
jerzy .a jak pan jerzy chce walczyc na prawde z wiatrakami to moge
podac mu adres z darmowa bronia biologiczna ,bo jakos wirtualni
terrorysci z niej nie kozystaja .tylko trzeba miec jaja ,a nie puste slowa
,ktore moga namieszac w prawdziwym swiecie .
dla mnie pana jerzego podniecaja ludzie ktorzy go czytaja ,takie
popadniecie w samozachwyt .

milosci ,milosci o pomoc cie prosze ,gdy walcze o ciebie
to kochac cie moge ?

mysle jerzy ,ze ty nieustanie mowisz oczywiscie .

Kod:
kłaniać się
TWÓJ PAN WALDEKLENA



Wybacz,zycie luidzkie jest za krotkie aby byc specjalista w wielu dziedzinach.
W monecie gdy zdalem sobie sprawe z tego ze ktos trobi mnie w wala i TO W TAKIE POWAZNEJ SPRAWIE zadalem sobie pytanie:DLACZEGO I PO CO.
Reszta to tylko wypadkowa tamtego pytania.
Nie widze powodu dla ktorego mialbym sie wstydzic swojej wiedzy.

Jerzy

"i tutaj nalezy przypomnieć ile wynosiły dzienne (urzędowe) racje żywności w przeliczeniu na kalorie (dane za 1941 rok):

dla Niemców - 2613,

dla Polaków - 669,

dla Żydów - 184, "

Prosze o zrodlo TYCH danych bo moje mowiaco innego.
ale nawet gdyby byly prawdziwe TO BEDA TYLKO DOWODEN NA GLODZENIE ZYDOW ALE NIE NA ISTNIENIE KOMOR GAZOWYCH.
A moze sie myle ?
J.

ps 2.

jerzy komu sluzysz ?


PRAWDZIE OBIEKTYWNEJ
i jak jestes taki wszechwiedzacy to powiedz w prostych
slowach co mamy robic abys byl szczesliwy -O TO DBAM SAM - i my -NIE MAM POJECIA CO ZROBIC ZEBYS BYL SZCZELIWY.

to chyba nie wymaga specjalnego komentarza ...
MASZ RACJE.
NIE WYMAGA.
J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sprawa pana Jerzego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile