W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moment zawalenia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2218
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

1- Mały pożar - klamstwo.
3- Silverstein - tak tak.. macie racje.. to wg was taki idiota, ktory by sie od razu przyznal, ze bral udzial w spisku xD


A.D. 1) - pokaz mi dowod ze byl to duzy pozar

A.D. 2) - nie nie przyznal sie , tylko przez przypadek sie wygadal, emocje, szok, itd ludziom sie to zdarza, powiedzial, jest nagranie ale oczywiscie ty sie z tym nie zgodzisz, a bredenie ze mial co inego na mysli - Laughing

P_.S. Adun coraz bardziej cie lubie, fajnie miec klowna na forum Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1- Oczywiscie juz pokazywalem, ale co tam.. pokaze po raz kolejny

Dym wydostaje sie z calej sciany WTC7, a nie tylko z kilku miejsc... Molgbys juz tak prosto w oczy nie klamac, tylko postarac sie o jakies nowe argumenty. pozatym nawet w tym tak przez was wychwalanym wywiadzie, silverstein oznajmij ze "nie wiedzieli (strazacy) czy beda w stanie zwalczyc ogien". Gdyby to byl tak maly pozar, to z pewnoscia by sobie poradzili.
2- Te emocje, szok, oczywiscie juz kilka dni po atakach, a przeciez Silverstein zapewne wiedzial, ze bedzie ten atak, bo byl w spisku, nie?? xD
Cytat:
a bredenie ze mial co inego na mysli

Problem w tym, ze on sam powiedzial, ze nie mial tu na mysli wyburzenia.. o czym jak zwykle zapominacie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln2




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adun to do ciebie , spojrz na to , WTC jeszce stoja a przyjrzyj sie dokladnie , co to jest wkoncówce z bardzo duzym zwolnieniu i zblizeniu filmu. widac jak na dloni ze jaka forma wybuchu, ciekawe czemu, przeciez wieze jeszce stoją

http://video.google.com/videoplay?docid=8443900140397214743
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź mnie nie rozśmieszaj analizą filmu takiej dennej jakości. To może być wszystko a najbardziej prawdopodobne wydaję mi się, że to jakiś defekt taśmy filmowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Tutaj tez uzyli slowa "pull"... w jakim znaczeniu, kazdy moze posluchac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
PopS
Cytat:
Wkleiłem ten list po to, żeby uświadomić Ci, że NIST, nie wytłumaczył zawalenia się całkowitego wież - a nie dlatego, że się zgadzam z wszystkim co napisali... LOL.

Szkoda tylko, ze nie bierzesz go pod uwage jako calosc, a tylko wybierasz dogodne dla siebie punkty (jedno zdanie xD). Tak samo twierdzisz, ze w pentagon uderzyl glowal hawk, oczywiscie pomijajac swiadkow, ktorzy widzieli samolot.


Ja nie biorę NIST za autorytet i nie uważam, że robią dobrą robotę... człowieku przestań irytować. Jeszcze raz:
NIST NIE WYTŁUMACZYŁ ZAWALENIA SIE WIEŻ WTC - i tyle mnie w tym liście interesuje. Ze oni sobie uważają ze nie było ładunków - nie dziwie się ani trochę. Ze sobie uważają - nie znaczy, że to jest prawda skoro nie skończyli swojej pracy sukcesem - i to mi wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 18 Sty '08   Temat postu: Farma... Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:


Dobry film...widać z niego, że Ziemia to jedna wielka hodowla...Nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"I remember getting a call from the, er, fire department commander, telling me that they were not sure they were gonna be able to contain the fire, and I said, "We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it. And they made that decision to pull and we watched the building collapse."


Silverstein powiedział PULL IT a nie PULL THEM
A potem zdanie wynikowe - podjęli decyzję -> i oglądali zawalenie budynku...

skąd ja wiedziałem ze pokażesz ten obrazek z dymiącą ścianą... ile razy można to debunkować?

to może powiesz mi po ilu godzinach runął WTC 5???

http://www.lookingglassnews.org/articles/aug06/biz5.jpeg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... I wszystko jasne. Straz pozarna NY brala udzial w spisku.. xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaa, zwłaszcza ci co mówili o eksplozjach. Nic dla ciebie nie jest jasne matole. Pisałeś o kolapsie, ktory trwał 20 sekund, a to oznacza, ze jestes tylko głupim trolem. Wypierdalaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy, odpuść.
Wciśnij IGNORE jak ja to już dawno zrobiłem i nie nerwuj się.
Szkoda czasu na jego posty.
Bimi zrobi ci kuku za słownictwo, a ten @#*&$#!!! zostanie i dalej będzie pisał pierdoły.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"They made that decision to pull.."
They -> oni, w domysle straz pozarna... Zatem straz pozarna wziela udzial w spisku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun. Tak czytam Twoje wypowiedzi i jestem pod wrażeniem. Masz straszny tupet wiedząc że nie masz racji, a jednak dalej idziesz w zaparte i wymyślasz wyjaśnienia które trafiają chyba tylko do części populacji poniżej 10 roku życia i umysłowo niedorozwiniętych. Oczywiście istnieje małe (aczkolwiek istnieje) prawdopodobieństwo, że faktycznie wierzysz w to co wymyślasz... jeżeli to prawda to co mogę powiedzieć... przykro mi bo nikt Tu nie ma uprawnień by ci pomóc, od tego są specjaliści.

PS> W ramach testu chciał bym poznać Twoje zdanie na temat magicznego paszportu terrorysty który znaleziono w ruinach WTC który przetrwał zderzenie. Informacja pochodzi z ABC News. Wierzysz w to?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymyślam?
Czlowieku, przejzyj sobie biografie "twórców" Loose Change, jakie z nich matoly. To co ja piszę popiera tysiące naukowców i inzynierów. To wsrod fanow TS są ludzie, ktorym potrzebna jest pomoc, patrz Bimi czy tez Orion. Nie wazne co nie przeczytaja, wazne by bylo tajemnicze i niezgodne z tym co wierzy ogół i juz się na to łapią (masoni, żydzi i kazda inna teoria spiskowa).

Pozatym o co Ci chodzi? To, ze przetlumaczylem "they" jako "oni"?
"they made that decision" -> "podjeli tą decyzję", wiec nie wiem, gdzie widzisz tutaj moje oszukiwanie.
Co do paszportu, to nie wiem. Interesowało by mnie jakas oficjalna informacja, a nie z ABC News.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym właśnie problem Adun. Piszesz coś nad czym się nawet nie zastanawiasz. Przepisujesz zdanie "tysięcy inżynierów i naukowców".
Naukowcy zazwyczaj się mylą albo celowo bronią g-prawdy bo mają w tym interes. Historia największych odkryć w dziejach ludzkości to powtarzająca się historia jednego człowieka starającego się logicznymi argumentami przełamać opór "tysięcy inżynierów i naukowców". Ziemia jest okrągła i krąży wokół Słońca. Świat składa się z atomów. Istnienie dinozaurów. Ewolucja. Skorupa ziemska składa się z ruchomych płyt tektonicznych. Niedobór witaminy C wywołuje szkorbut (200 lat szanowne grono naukowców twierdziło że to klątwa). Istnienie bakterii, wirusów... każdy z powyższych i tysiące innych historii udowadniają, że nauka to nie wybory miss - nie wygrywa teoria która ma więcej zwolenników lecz ta która poparta jest mocniejszymi dowodami!

Gorąco polecam książkę:

"Krótka historia prawie wszystkiego"
Bill Bryson
http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,456096.html

Dowiesz się o innych historiach wielkich odkryć i jak trudno było i jest nadal obalić teorie popierane przez "większość".
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, Twoje przyklady nijak mają się do tematu, ktory tu omawiamy. Jesli chodzi o wielkie odkrycia, to fakt, ze czesto pojedyncze jednoski tworzyly te "innowacyjne" teorie, wysmiewane w swoich czasach, ale te osoby pracowaly nad tym CALE zycie. Tymczasem w tym wypadku, sugerowanie się jakimiś domysłami czy tez filmami typu Loose Change, ktorego tworcami są jakies barany bez studiów, jest po prostu glupie.

Chociaz w sumie czesciowo ich podziwiam, bo sie chlopaki nie narobily, a kasy pewnie troche za swoją trylogie zgarneli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleś się uparł na na LC Smile Siedzę w tej tematyce od kilku lat, mam chyba już z 400GB danych i zupełnie zapomniałem że było coś takiego jak LC. To film dobry dla początkujących. Prawdziwa zabawa zaczyna się jak przeczytasz np opracowania na stronach:
http://www.journalof911studies.com/
http://pilotsfor911truth.org/
http://www.ae911truth.org/

Polecam też film (dość kontrowersyjny, ale za to przepełniony ciekawymi informacjami):

"WKJO: Who Killed John O'Neill? "
viewtopic.php?t=1076

Jak zawsze polecam audycje radiowe "Guns and Butter" na temat 911 i nie tylko.

http://kpfa.org/archives/index.php?show=13

Żeby było jasne! 911 to NIE temat ograniczający się do "dzieciaków które nakręciły film". Wyśmianie ich i poniżanie nie zmienia faktu, że w oficjalna wersja tak istotnego w historii ludzkości wydarzenia jak zamachy z 11 września 2001 po prostu nie pasuje do faktów. Oficjalny Raport to farsa. To samo tyczy się raportu NIST!

To tak jak byś upierał się nad oficjalnym mitem zamachu na JFK wyśmiewając się z Zabrudera - "bleee , nieuczesany, z włosami w nosie... brzyyyydal" i na tym ucinał dyskusję. Zabruder może i był "brzydal" ale moment który uchwycił na kamerze jest niezbitym dowodem na to że kula która dosięgła głowę Kennediego została wystrzelona z przodu a nie jak podaje oficjalny mit z tyłu.

PS. Jeżeli film Zabrudera to ostateczny dowód obalający oficjalną wersję zamachu na JFK to relacje z 9/11 to prawdziwy "Festiwal Filmów Zabrudera".

Zastanów się jeszcze nad tym:




To jest moim zdaniem "film Zabrudera" z 9/11:



Moja teza:
Kto twierdzi, że WTC7 zawalił się bez użycia materiałów wybuchowych musi jednocześnie udowodnić nieprawdziwość Praw Newtona.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film numer dwa.
Przedewszystkim porownywanie budynku o konstrukcji betonowej mija się z celem. I co po nim zostalo? owy beton xD
Poza tym film manipuluje, jakoby pozar w WTC7 byl maly.
Film nr 1.
Zastanawiales sie, czemu pokazują tylko prawą część budynku? Ano mi się wydaje, że wiem. Otóż zawalenie właściwie (całości, nie licząc penthousa, ktory mial miejsce 8 sekund wczesniej, wiec od wtedy powinno byc liczone zawalenie) zaczyna się jakąś sekunde wczesniej niz ten film stara się wmowić. Specjalnie nie jest pokazana centralna część, gdzie widac dokladnie monent, gdy WTC7 zaczyna się zawalać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Poza tym film manipuluje, jakoby pozar w WTC7 byl maly.


Bo był mały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silverstein, w tej samej wypowiedzi, którą tak tutaj wielbicie, stwierdzil, ze strazacy nie bylipewnie, czy uda im sie ugasic ogien, wiec chyba taki maly nie byl, co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozum że nawet gdyby budynek był zrobiony z sera szwajcarskiego i zawalił by się tak jak ten na filmie to i tak było by to niezgodne z prawami fizyki.
Proces walenia się przyśpiesza jakby NIC nie stawiało oporu. Ser stawiał by większy opór niż jak widać na filmie stawia stal i beton.


Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Popatrz na poniższy obrazek i odpowiedz na pytanie:

Czy to nie dziwne że 11 września 2001 oba "obiekty" uderzyły o ziemię niemal* w tej samej chwili?

*2 sekundy to na takim dystansie niemal zerowa różnica



Jako osoba dorosła (potrafisz obsługiwać klawiaturę) jesteś w stanie przedstawić nam wyjaśnienie: jak to możliwe, że stal i beton stawiają opór taki sam jak powietrze dzięki czemu proces walenia się przyśpiesza co sekundę średnio o ok. 10m/s. Jaka dodatkowa siła po za grawitacją pomaga przebijać się górnym piętrom przez poniższą (nietkniętą) część budynku?

Lepiej dobrze się zastanów zanim odpowiesz. Poszperaj w zeszytach z Fizyki ze szkoły podstawowej i przypomnij sobie podstawy o grawitacji ( swobodnym spadaniu ciał na Ziemi).
Ps. Załóżmy że nie ma oporu powietrza. Co spadnie szybciej arbuz czy piłeczka ping-pongowa? Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 21 Sty '08   Temat postu: Opowiadanie maturalne.... Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Silverstein, w tej samej wypowiedzi, którą tak tutaj wielbicie, stwierdzil, ze strazacy nie bylipewnie, czy uda im sie ugasic ogien, wiec chyba taki maly nie byl, co?


Niech "strażacy opowiedzą"..."jak wysadzili budynek"????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Silverstein, w tej samej wypowiedzi, którą tak tutaj wielbicie"

Wypowiedzi, której nie ignorujemy. Ktorej znaczenia nie zmieniamy, tylko dlatego, ze nam to znaczenie nie pasuje. Wypowiedzi, ktora wspolgra z ubezpieczeniem kompleksu, dziwacznoscia zawalenia WTC7 i rzeczami, ktore sie w WTC7 znajdowaly.

A poza tym wyp...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że on tak stwierdził nie świadczy o tym, że tak powiedzieli (strażacy).
Musiał mieć pretekst żeby zrobić BUM.
W Iraku też miała być Broń Masowego Rażenia, no ale o tym nie mówili strażacy tylko wywiad Very Happy
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak.. rzad USA byl w stanie oszukac ludzi, ze wyladawal na ksiezycu i ze 9/11 do sprawka terrorystow, ale nie mogli podrzucic dowodów na obecnosc broni masowego razenia w iraku... ehh ci amerykanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moment zawalenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile