W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polacy w Auschwitz bywali gorsi od Niemców  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2011
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
GrzegorzP napisał:
No dobrze, skoro to wszystko nieważne i nie powinniśmy uosabiać się z pojęciami, to sprawdźmy jak zabrzmi takie zdanie:
"umówmy się, prawie wszyscy jesteśmy tacy jak Bimi i wiemy doskonale do czego zdolny jest Bimi. co jest niby takiego nieprawdziwego w tym zdaniu? myślicie, że to niemożliwe aby gdzieś tam skorumpowany Bimi był większym skurwysynem niż niemcy na etacie?"

No właśnie, możliwość nie oznacza jeszcze prawdy. A jeśli coś nie jest prawdą a jest zaledwie możliwością, nie powinno się tego traktować jak fakt, bo robi się z tego zwykła manipulacja.
co ty bredzisz?
jak chcesz mi coś przekazać to mów tak żebym zrozumiał.
a ty zwyczajnie majaczysz

zapewniam cie, że bredząc nie ochronisz honoru grupy z która się utożsamiasz (czymkolwiek to coś jest).
co najwyżej jeszcze bardziej go podkopiesz Smile

o co ty właściwie walczysz?
bo tamci to wiem - o pieniądze; boją się że żydzi zabiorą im kiedyś forsę, więc już zawczasu stawiają opór gdyż zwęszyli ten niecny plan... Smile
a ty? masz jakiś cel w tym bredzeniu?


Nie Bimi, ja bredzę bez celu.
Nam, Polakom (z dużej litery piszę, bo nie jesteśmy jeszcze takim całkowitym śmieciem), też chodzi o pieniądze, bo pieniądze pomagają żyć. Więc jeśli ktoś chce zabrać Polsce pieniądze i dobre imię, itp. to Polacy powinni mieć odruch bezwarunkowy polegający na bronieniu się.

Bimi, powiedz, czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś dumny z tego, że jesteś Polakiem (zakładam, że jesteś)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Nie Bimi, ja bredzę bez celu.
Nam, Polakom (z dużej litery piszę, bo nie jesteśmy jeszcze takim całkowitym śmieciem), też chodzi o pieniądze, bo pieniądze pomagają żyć. Więc jeśli ktoś chce zabrać Polsce pieniądze i dobre imię, itp. to Polacy powinni mieć odruch bezwarunkowy polegający na bronieniu się.

Aa to sorry - czyli jak każdemu i tobie chodzi o forsę. A już myślałem, że to jakaś grubsza kmina; bredzenie mnie zmyliło Smile

Materialiści!
W czym niby jesteście lepsi od tych żydów?
Skoro tak samo jak oni - tylko forsa wam w głowie. Dla forsy jesteście w stanie nawet wyrzec się dochodzenia prawdy historycznej. Najważniejsze to by żyd nie krytykował Polaka - bo na pewno chodzi mu o forsę. Porażka ludzkiego rozumu w walce z "patriotyzmem".

Wiesz, że patriotyzm tak samo jak religia, służy do prania mózgów? A że jest w tym niezwykle skuteczny to doskonale widać...

Cytat:
Bimi, powiedz, czy zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś dumny z tego, że jesteś Polakiem (zakładam, że jesteś)?

Ostatnio nie - może jak byłem dzieckiem.
A zdarzyło ci się kiedyś że byłeś dumny z tego że jesteś biały (zakładam, że jesteś)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

W czym niby jesteście lepsi od tych żydów?
Skoro tak samo jak oni tylko forsa wam w głowie. Smile
Dla forsy jesteście w stanie nawet wyrzec się dochodzenia prawdy historycznej.

No właśnie tu leży problem i sedno całej tej dyskusji. W takich generalizacjach, że Polacy byli tacy a tacy, nie ma krzty dochodzenia prawdy historycznej. To zwykłe kalumnie.
Rozumiem, gdyby jakiś historyk zbadał i przedstawił dowody, że tylu i tylu Polaków było na usługach hitlerowców i że robili to a to. Następnie dałby porównanie ilu ludzi z innych narodowości robiło to samo. Następnie gdyby opisał kontekst ich sytuacji, itp. - to ok. To byłoby może dochodzenie prawdy historycznej. A tak, to jest to tylko drażniące oszczerstwo i próba robienia kata z ofiary. Bo jak się mówi Polacy, to rzuca się brudem na wszystkich, także na takich, którzy byli bohaterami, którzy oddawali swoje życie walcząc o to, aby Polska istniała jako kraj i naród. Bo w zbiorze "Polacy" znajduje się nie tylko jeden czy drugi sprzedawczyk, ale jest tam też rotmistrz Pilecki, itp.

Cytat:

A zdarzyło ci się kiedyś że byłeś dumny z tego że jesteś biały (zakładam, że jesteś)?

Nie, bo nie jestem rasistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
No właśnie tu leży problem i sedno całej tej dyskusji. W takich generalizacjach, że Polacy byli tacy a tacy, nie ma krzty dochodzenia prawdy historycznej. To zwykłe kalumnie.

Ale nikt nie powiedział że wszyscy Polacy - czytaj ze zrozumieniem.
Skoro byli Polakami to jak niby miał ich określić? Prosze - zaproponuje właściwe słowo; pośmiejmy się Smile
To właśnie ty generalizujesz sobie to w swej głowie; usłyszałeś wyraz "Polacy" i że masz tak przeprany mózg że od razu myślisz, że to o tobie.
Trochę dystansu.

Np. jak ja mówię, że polską żądzą żydzi to też nie mam na myśli wszystkich żydów. Tylko tych konkretnych o których mówię.
I czy to się innym żydom podoba czy nie, ci są żydami więc nie zamierzam owijać w bawełnę.

Tak że nie próbuj dorabiać szlachetnej ideologii do problemów, które w ogóle by nie istniały gdyby nie to że masz psychozę na punkcie słowa "Polak".

Cytat:
Cytat:

A zdarzyło ci się kiedyś że byłeś dumny z tego że jesteś biały (zakładam, że jesteś)?

Nie, bo nie jestem rasistą.

No. A ja nie jestem rasistą, ani nacjonalistą. I tym się różnimy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
GrzegorzP napisał:
No właśnie tu leży problem i sedno całej tej dyskusji. W takich generalizacjach, że Polacy byli tacy a tacy, nie ma krzty dochodzenia prawdy historycznej. To zwykłe kalumnie.

Ale nikt nie powiedział że wszyscy Polacy - czytaj ze zrozumieniem.
Skoro byli Polakami to jak niby miał ich określić? Prosze - zaproponuje właściwe słowo; pośmiejmy się Smile


Myślę, że najbliższe prawdy byłoby stwierdzenie, że niektórzy więźniowie, różnych narodowości, byli zmuszani lub dobrowolnie pomagali hitlerowcom. Po co ktoś zaakcentował, że Polacy?

Bimi, ja sobie już odpuszczam w tej dyskusji. Już powiedziałem co wiedziałem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Myślę, że najbliższe prawdy byłoby stwierdzenie, że niektórzy więźniowie, różnych narodowości, byli zmuszani lub dobrowolnie pomagali hitlerowcom.

a jeśli nie byli zmuszani, tylko robili to z materialnych pobudek?
a jeśli wśród tych "różnych narodowości" przeważali polacy...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a jeśli nie byli zmuszani, tylko robili to z materialnych pobudek?
a jeśli wśród tych "różnych narodowości" przeważali polacy...?


A jednak chcesz ciągnąć tę zabawę? ok Wink
No więc, jeśli zaczniemy tak gdybać na wszystkie strony, to możemy sobie fantazjować do woli.
Np. a jeśli hitlerowcy to byli wysłannicy z oriona, którzy przylecieli nas sprawdzić, czy dorośliśmy moralnie do przyjęcia niezwykłych osiągnięć technologicznych? A co jeśli Hitler był wcieleniem Jezusa, który wymyślił sobie, że ma za mało męczenników w niebie i postanowił sobie pomóc w ich zebraniu? A co, jeśli twój prapraprawnuczek wynalazł maszynę czasu i cofnął się w czasie, uśpił Cię, i teraz pisze to za ciebie, a ciebie zamroził w lodówce i wysłał w przyszłość?
A co jeśli? Czy jest to niemożliwe? Czy ktoś może mi tu zaraz przedstawić dowody, że to jest niemożliwe?

Wszystko jest możliwe. Tylko gdzie jest prawda2?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu zaczynasz bredzić.

rozmawiamy o faktach i o tym czy inne narody (w tym przypadku żydzi) mają prawo publicznie wyznawać to co leży im na sercu. i czy wyznając to co leży im na sercu maja prawo używać wyrazu "polacy".
uważam, że mają takie prawo. powiem więcej: każdy ma prawo mówić to co myśli i nikt nie ma prawa mu tego zabraniać pod żadnym chorym pretekstem.
a nacjonalizm (zwany pochlebnie patriotyzmem) jest niewątpliwie chorym pretekstem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
znowu zaczynasz bredzić.

rozmawiamy o faktach i o tym czy inne narody (w tym przypadku żydzi) mają prawo publicznie wyznawać to co leży im na sercu. i czy wyznając to co leży im na sercu maja prawo używać wyrazu "polacy".
uważam, że mają takie prawo. powiem więcej: każdy ma prawo mówić to co myśli i nikt nie ma prawa mu tego zabraniać pod żadnym chorym pretekstem.
a nacjonalizm (zwany pochlebnie patriotyzmem) jest niewątpliwie chorym pretekstem.


Niestety, o faktach to my nie rozmawiamy. Wink
Oczywiście, że każdy ma prawo mówić co mu ślina na język przyniesie. Ale prawa związane są z konsekwencjami.
Na przykład, każdy ma prawo powiedzieć, że jestem debilem, bez względu na to, czy jest to prawda, czy nie. No bo skoro potrafi mówić i leży mu to na sercu, to ma prawo. Ale to się wiąże z taką konsekwencją, że może ode mnie dostać z kopa, albo wniosę do sądu oskarżenie o zniesławienie. I jeśli nie udowodni, że jestem debilem, to też spotka go kara.
Tak więc, każdy może bredzić byle co, ale nie znaczy to, że nie niesie to za sobą konsekwencji.
Po prostu są granice wolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Niestety, o faktach to my nie rozmawiamy. Wink

I nigdy nie będziemy rozmawiać dopóki pewne kwestie będą uważane za tabu którego nie wolno tykać.
Zauważ że ty wcale nie chcesz, żeby koleś powiedział kiedy konkretnie jakiś polak zabił żyda... Ja bym mu kazał podać konkretne przykłady a potem zrobił na ten temat śledztwo. I albo by się okazało że łże jak pies, albo że to prawda - obie możliwości dopuszczam.
Tymczasem ty chcesz tylko mu dać w mordę zanim gość jeszcze skończy swoją wypowiedź.
Sorry, ale nie pochwalam tego typu postawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
GrzegorzP napisał:
Niestety, o faktach to my nie rozmawiamy. Wink

I nigdy nie będziemy rozmawiać dopóki pewne kwestie będą uważane za tabu którego nie wolno tykać.
Zauważ że ty wcale nie chcesz, żeby koleś powiedział kiedy konkretnie jakiś polak zabił żyda... Ja bym mu kazał podać konkretne przykłady a potem zrobił na ten temat śledztwo. I albo by się okazało że łże jak pies, albo że to prawda - obie możliwości dopuszczam.
Tymczasem ty chcesz tylko mu dać w mordę zanim gość jeszcze skończy swoją wypowiedź.
Sorry, ale nie pochwalam tego typu postawy.


Ale mieszasz. Wink
Czy ja chcę, żeby mi ktoś powiedział kto zabił i kiedy żyda i dać mu w mordę? O rany, i kto tu bredzi? Wink Smile
Co ty dzisiaj paliłeś Bimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj jeszcze nic.

wcale nie mieszam - wydaje mi się, że tym razem akurat mówię bardzo jasno. dziwię się że nie rozumiesz.

nie napisałem że ty chcesz żeby ci ktoś powiedział kto zabił żyda - wręcz przeciwnie, napisałem, że cię to nie interesuje. i chcesz mu tylko dać w mordę... niezależnie od tego czy ma rację czy nie... choć oczywiście zakładasz że nie ma racji, gdyż jesteś dumny z bycia polakiem

dalej mieszam?
próbuję tylko streszczać to co mi powiedziałeś wcześniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciało by się rzec "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, wszak i tak jesteśmy w głębokiej DUPIE"
Polak Polakowi wilkiem. A żydzicho się cieszy...
Nie bójmy się wreszcie powiedzieć całemu Światu - nie lubimy żydów, bo tak! I już. Wolno nam! I nie musimy się z tego tłumaczyć do cholery!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:
Nie bójmy się wreszcie powiedzieć całemu Światu - nie lubimy żydów, bo tak! I już. Wolno nam! I nie musimy się z tego tłumaczyć do cholery!

Jasne - powiedz to całemu światu i upewnij się że każdy cię usłyszał Laughing

Co to w ogóle znaczy 'nie lubimy żydów?' Jakieś nowe hasło patriotyczne?
Czy można nie lubić kogoś kogo się nigdy nie poznało? Najwyraźniej... zwłaszcza w Polsce!
Prostota waszego patriotycznego rozumowania mnie po prostu powala. Very Happy

Wstydzilibyście się - właśnie w takich chwilach jak ta człowiek dochodzi do wniosku że ostatnie czego pragnie to solidarność z rodakami Smile
Że niektórzy Żydzi są głupi to akurat nie ulega kwestii. Ale że aż tylu Polaków jest jeszcze głupszych - to po prostu wstyd! Na szczęście nigdy nie byłem dumny z bycia Polakiem, to się teraz przynajmniej nie zawiodłem Very Happy

W czym wy jesteście lepsi do tych żydów, których tak nie lubicie? Wszak każdy z nas wie doskonale że Polak Polakowi wilkiem - tak było jest i będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Karkołomny napisał:
Nie bójmy się wreszcie powiedzieć całemu Światu - nie lubimy żydów, bo tak! I już. Wolno nam! I nie musimy się z tego tłumaczyć do cholery!

Jasne - powiedz to całemu światu i upewnij się że każdy cię usłyszał Laughing

Co to w ogóle znaczy 'nie lubimy żydów?' Jakieś nowe hasło patriotyczne?
Czy można nie lubić kogoś kogo się nigdy nie poznało? Najwyraźniej... zwłaszcza w Polsce!
Prostota waszego patriotycznego rozumowania mnie po prostu powala. Very Happy

Wstydzilibyście się - właśnie w takich chwilach jak ta człowiek dochodzi do wniosku że ostatnie czego pragnie to solidarność z rodakami Smile
Że niektórzy Żydzi są głupi to akurat nie ulega kwestii. Ale że aż tylu Polaków jest jeszcze głupszych - to po prostu wstyd! Na szczęście nigdy nie byłem dumny z bycia Polakiem, to się teraz przynajmniej nie zawiodłem Very Happy

W czym wy jesteście lepsi do tych żydów, których tak nie lubicie? Wszak każdy z nas wie doskonale że Polak Polakowi wilkiem - tak było jest i będzie.


Lech leszalom, barcie Polaku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam tego grypsu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 06 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
BIMI - każdy ma prawo mówić to co myśli i nikt nie ma prawa mu tego zabraniać pod żadnym chorym pretekstem.


No nie za bardzo.. to nie działa w dwie strony! gdybym opowiedział publicznie co myślę o izraelu, to zapewne miałbym kłopoty, te prawne. Zamknęli by mnie itd, oskarżyli o szerzenie nienawiści rasowej itd..

My Polacy nie mamy prawa mówić w naszym kraju prawdy ! Nie możemy mówić, że to żydzi nas mordowali po wojnie pod przykrywką MBP (Ministerwstwo Bezpieczeństawa Publicznego)

Raz że nie możemy, a dwa nie mamy możliwości Smile Michnik/Szechter czuwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 06 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
My Polacy nie mamy prawa mówić w naszym kraju prawdy ! Nie możemy mówić, że to żydzi nas mordowali po wojnie pod przykrywką MBP (Ministerwstwo Bezpieczeństawa Publicznego)

Ależ oczywiście że możemy - własnie to zrobiłeś.
Jedyna różnica jest teka, że szansa iz jakieś duże medium to przedrukuje jest zerowa. Chyba że będzie to przedruk p.t. "Polacy sieją nienawiścią do Żydów" Smile

Nie oznacza to jednak że powinniśmy być tacy jak oni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polacy w Auschwitz bywali gorsi od Niemców
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile