W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385949
Strona:  «   1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Czyli miało być bez odbioru , ale ty męczysz bułę , bo chcesz odpowiedzi jak dziecko lizaka .


Tak.

Cytat:

To ja ci powiem , przejrzyj temat , przeczytaj co napisałem , może zrozumiesz moje stanowisko , może masz to w dupie . Dla mnie WHO jest organizacją przestępcza , i to nie od wczoraj , ale nie chce mi się teraz produkować od początku . No ludzie , ile można Very Happy .


Ale na tym plakacie jest odnośnik do wywiadu, w którym mowa jest wręcz o 180 st inna...
Dlatego zapytałem, czy ty to czytałeś? Sprawdziłeś? Nie... Po prostu przyklepałeś, bo znalazłeś fajny plakat.. Nie ważne, że kompletnie błędy, ty i tak tego nie sprawdzasz bo po co?
Przecież praktycznie nikt poza mną tego nie sprawdzi.
I widzisz, sprawdziłem i ci piszę, że bzdury przyklepujesz.
Zrozum na tym plakacie pisze, że 2+2 to 5. Ale ci to nie przeszkadza? Bo ogólny przekaz jest zgodny z twoim obecnym przekonaniem.

Cytat:

I kłamiesz , że się zamieniłeś w słuch , wciąż nie słuchasz i nic do ciebie nie dociera . W temacie jesteś jak fanatyk religijny , no nie pogadamy .
Zrozum @goral , tolerancja ma granice , a ty je naciągasz .
Aż przykro patrzeć jak takiego nowego forumowicza ( @Rubicon ) doprowadzasz na skraj załamania nerwowego Wink .


No sorry, mam się rozpłakać?

A przy okazji, sprawdzaj co zamieszczasz... Czy to takie trudne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3011
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goral
"Przyznanie się do błędu" rozumiesz jako "przyznanie MI racji". A to nie jest to samo.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakucja, OMON aresztował szamana, odwieźli go do zamkniętego szpitala psychiatrycznego

Karetki, policja, omon, zabrali szamana który stwarzał rzekome zagrożenie naruszając kwarantannę
Szaman nazywa się Aleksandr Gabyszew ( александр габышев)

Jego szamana tłumaczyłam tutaj


wideo z szturmu domu szamana




_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2608
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Sowietow to lekarz z dyplomem - naturoterapeuta.
Pojawiły się po polsku jego książki oraz kilka wykładów w necie.
Tu kolejna wypowiedź na temat sytuacji z "KW"

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1845
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Michał Sowietow to lekarz z dyplomem - naturoterapeuta.
Pojawiły się po polsku jego książki oraz kilka wykładów w necie.
Tu kolejna wypowiedź na temat sytuacji z "KW"


kacap posługuje się prostackim wykrętem zwalając winę na panikę ludzi, niby władz, jednocześnie negując to, że może to być temat zaplanowany.
Jednym słowem kocopoły dla spanikowanych.
To, że temat wirusa jest obecny wszędzie, nawet w listach gatunków muzycznych puszczanych przez radia internetowe, by wspomnieć o stałych komunikatach operatorów sieci gsm, stronach banków itepe, o tym już u kacapa cicho. A to, przecież wg, jego narracji tylko efekt paniki.
Dlaczego ma wyłupiaste oczy? Może tam trzeba szukać jego ograniczonego postrzegania...bo ze zdrowiem u niego słabo, jak tak.
Poza tym, szukanie autorytetu w kwestii prawdy u kacapów, wyjaśniałoby etymologię twojego loginu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
easy russian napisał:
Michał Sowietow to lekarz z dyplomem - naturoterapeuta.
Pojawiły się po polsku jego książki oraz kilka wykładów w necie.
Tu kolejna wypowiedź na temat sytuacji z "KW"


kacap posługuje się prostackim wykrętem zwalając winę na panikę ludzi, niby władz, jednocześnie negując to, że może to być temat zaplanowany.
Jednym słowem kocopoły dla spanikowanych.
To, że temat wirusa jest obecny wszędzie, nawet w listach gatunków muzycznych puszczanych przez radia internetowe, by wspomnieć o stałych komunikatach operatorów sieci gsm, stronach banków itepe, o tym już u kacapa cicho. A to, przecież wg, jego narracji tylko efekt paniki.
Dlaczego ma wyłupiaste oczy? Może tam trzeba szukać jego ograniczonego postrzegania...bo ze zdrowiem u niego słabo, jak tak.
Poza tym, szukanie autorytetu w kwestii prawdy u kacapów, wyjaśniałoby etymologię twojego loginu.


Heh, trafne spostrzeżenie. I takie gó*no za przeproszeniem wrzuca gość, który miał czelność mi wspominać coś o poziomie (sam pod tym względem szorujący dno rowu mariańskiego)... Gość który po upokorzeniu w merytorycznej krytyce za pieprzenie kocopołów o "słowiańskim Jezusie" wjebał mnie na kilka lat do listy ignorowanych... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Śmiech na sali i szkoda komentarza na to Rolling Eyes

Poziom... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2608
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
...................
Dlaczego ma wyłupiaste oczy? Może tam trzeba szukać jego ograniczonego postrzegania...bo ze zdrowiem u niego słabo, jak tak.
Poza tym, szukanie autorytetu w kwestii prawdy u kacapów, wyjaśniałoby etymologię twojego loginu.


aha - no widzę, że trafiłem na proroka z wypoku. Very Happy

etymologia mojego loginu i tak ciebie dzieciaku przerasta ale próbuj Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Suki jadą na Śląsk !


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruk




Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 21:34, 13 Maj '20   Temat postu: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

Ludzie mają już serdecznie dosyć ograniczeń wprowadzonych z powodu rzekomej epidemii. Dodatkowo, coraz więcej z nas uświadamia sobie, że cała ta epidemia, to może być wyłącznie medialna szopka. Proszę sobie wyobrazić erupcję złości, gdyby na przykład któreś z mediów oficjalnego nurtu, wysłało w eter komunikat o tym jak jesteśmy oszukiwani. Reakcja może być tylko jedna, rozruchy i sąd kapturowy nad wszystkimi umoczonymi w tą szopkę. Nagle ludzie odzyskują wzrok i widzą jakim oszustwem była też tzw demokracja. Możliwy scenariusz? Oczywiście nie. Oni już nie mają wyjścia. Będą realizować program i bronić agendy wszystkimi siłami, choćby wojskiem z ostrymi nabojami. Po prostu na serio rozpoczął się program zagonienia stada do zagrody i jego metodycznej eliminacji. Myślę, że czas pogodzić się z takim rozwojem sytuacji i przemyśleć własne podejście do życia i jego kresu.

na marginesie.
Dyskutujecie z goralem, piana złości kapie wam z ust, więc pewnie nie dociera do was, że goral jest agentem wpływu, który realizuje zadanie, a nie walczy o swoją prawdę. Zwyczajnie nie może zaistnieć w internecie żadne miejsce, gdzie opinie byłyby w 100% niezgodne z oficjalnym przekazem. Zwyczajnie musi znaleźć się ktoś do równowagi - pewnie dlatego tyle pisze, bo jest sam. Jego argumentacje nikogo z piszących nie przekonają, jednak agent wpływu działa dla większości, a tutaj większość stanowią wyłącznie czytający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 13 Maj '20   Temat postu: Re: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
L Nagle ludzie odzyskują wzrok i widzą jakim oszustwem była też tzw demokracja. Możliwy scenariusz? Oczywiście nie. Oni już nie mają wyjścia. Będą realizować program i bronić agendy wszystkimi siłami, choćby wojskiem z ostrymi nabojami. Po prostu na serio rozpoczął się program zagonienia stada do zagrody i jego metodycznej eliminacji.


Policja w Australii oddziela protestujących rodziców od ich dzieci, widać jak działa tzw. demokracja





Test jako przyczyna "epidemii"

https://www.bitchute.com/video/sjvaXKURofWj/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 13 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
oko napisał:
...................
Dlaczego ma wyłupiaste oczy? Może tam trzeba szukać jego ograniczonego postrzegania...bo ze zdrowiem u niego słabo, jak tak.
Poza tym, szukanie autorytetu w kwestii prawdy u kacapów, wyjaśniałoby etymologię twojego loginu.


aha - no widzę, że trafiłem na proroka z wypoku. Very Happy

etymologia mojego loginu i tak ciebie dzieciaku przerasta ale próbuj Very Happy


@Oko, weź nie wchodź nawet z tym pajacem w dyskurs, bo ci zaraz da ignora. Problem z szurami jest taki, że zawsze mają oni nieproporcjonalnie wysoki poziom arogancji i poczucia własnej wyższości, w stosunku do faktycznego stanu posiadanej wiedzy i zdolności intelektualnych... Może taki debil gówno ogarniać i uskuteczniać swoje chybione teorie, ale nie daj boże wyjaśnij takiego to od razu się zacznie cała litania "jak to poziomem nie dosięgasz do wyżyn szurowskiej filozofii i wiedzy objawionej", albo "za mały jesteś", a to "i tak nie zrozumiesz", "bo ty ignorant jesteś i nie pojmujesz głębi jego nauk"... No ku*wa za każdym razem jeden i ten sam schemat, oni sa tacy przewidywalni Razz Rolling Eyes


------------


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 14 Maj '20   Temat postu: Re: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
Ludzie mają już serdecznie dosyć ograniczeń wprowadzonych z powodu rzekomej epidemii. Dodatkowo, coraz więcej z nas uświadamia sobie, że cała ta epidemia, to może być wyłącznie medialna szopka.


I przez ta medialna szopkę, wyłączyli 60% światowej gospodarki...
To może jeszcze nas oświecisz w jakim celu?
Rozumiem, że pracownicy służby zdrowia i nie tylko, umierają nie na Covid-19 tylko tak, dla hecy, by podtrzymać "medialne szopki"?
Hmm...
-w USA z powodu Covid-19 jest obecnie 30 mln bezrobotnych, jest to rok wyborczy, uważasz, że ta medialna szopka i 30 mln bezrobotnych, to kampania wyborcza Trumpa?-

Cytat:

Proszę sobie wyobrazić erupcję złości, gdyby na przykład któreś z mediów oficjalnego nurtu, wysłało w eter komunikat o tym jak jesteśmy oszukiwani. Reakcja może być tylko jedna, rozruchy i sąd kapturowy nad wszystkimi umoczonymi w tą szopkę. Nagle ludzie odzyskują wzrok i widzą jakim oszustwem była też tzw demokracja. Możliwy scenariusz? Oczywiście nie. Oni już nie mają wyjścia. Będą realizować program i bronić agendy wszystkimi siłami, choćby wojskiem z ostrymi nabojami. Po prostu na serio rozpoczął się program zagonienia stada do zagrody i jego metodycznej eliminacji. Myślę, że czas pogodzić się z takim rozwojem sytuacji i przemyśleć własne podejście do życia i jego kresu.


Jesteś cały czas oszukiwany, ale tego nawet dostrzec nie potrafisz.
Wierzysz, że w Polsce nie ma wirusa, że Polska jest zieloną wyspą na mapie epidemicznej europy - bo tak mówią... statystyki w mediach, które robią medialną szopkę...
Czyli media sa "be", ale dane z Polski media które są "be" przedstawiają wyjątkowo uczciwie.
Ciekawe podejście.

Cytat:

na marginesie.
Dyskutujecie z goralem, piana złości kapie wam z ust, więc pewnie nie dociera do was, że goral jest agentem wpływu, który realizuje zadanie, a nie walczy o swoją prawdę. Zwyczajnie nie może zaistnieć w internecie żadne miejsce, gdzie opinie byłyby w 100% niezgodne z oficjalnym przekazem. Zwyczajnie musi znaleźć się ktoś do równowagi - pewnie dlatego tyle pisze, bo jest sam. Jego argumentacje nikogo z piszących nie przekonają, jednak agent wpływu działa dla większości, a tutaj większość stanowią wyłącznie czytający.


Rozszyfrowałeś mnie - jestem agentem Bila Gatesa, Bestii, Putina, Chińczyków i wtyczką Bimiego.
No to pozamiatane.
A może staram się dostrzec coś czego ty nie jesteś w stanie dostrzec?

Wiesz Bimi napisałem kiedyś, że o tym jak było z Covid-19 dowiemy się za kilka miesięcy. 100% zgody. Tylko, ja wole się przekonać za kilka miesięcy, ze się myliłem będąc zdrowym, jak i wolał bym, by moja rodzina miała się OK.
Bo wiesz, a nuż to prawda z tym wirusem? Jak wówczas wyjdziesz? Nawet nie na agenta ale na ....
Jest takie przysłowie: "dmuchaj na zimne".
Czas, na rozliczenia przyjdzie (nie wiem czy w Polsce, ale w Europie z pewnością).


Przy okazji. na moim marginesie.
Dziś podano, ze w UK w kwietniu w domach opieki zmarło ~27 tys osób.
Wg. statystyk z poprzednich 5 lat, średnia to 8 tyś. 8 tys rząd podaje, że zmarło na Covid-19 - a te 10 tyś?
Rząd nie wie, albo, co bardziej prawdopodobne - nie chce powiedzieć na co zmarło 10 tyś osób w domach starców. Może na tak bardzo popularne w Polsce "choroby współistniejące"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 787

PostWysłany: 06:21, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie dodam że obecnie jest zbyt duża dysproporcja między rzeczywistością którą widzimy na własne oczy a ta pokazywana w mediach.
Chociaż ostrożności nigdy za wiele więc myślę że ostrożni wgl z domu nie powinni wychodzić bo wszędzie czai się śmierć a teraz jeszcze covid dołączył do potencjalnych zabójców...
A czy Ci ostrożni jedzą? Tam też może być coś przez co umrą bo wszystko się produkuje za zamkniętymi drzwiami i nigdy nic nie wiadomo...
No aż strach pomyśleć... O la boga
Osobiście prawie wcale maseczek nie noszę i jeszcze nikt mnie z tego powodu nie pokoil a było sporo okazji.
Nasz rząd se może wprowadzać prawa i zalecenia ale nie jest w stanie ich wyegzekwować i tyle.
Ważniejsze jest by se nasz prezydent porapowal...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 14 Maj '20   Temat postu: Re: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:



Przy okazji. na moim marginesie.
Dziś podano, ze w UK w kwietniu w domach opieki zmarło ~27 tys osób.
Wg. statystyk z poprzednich 5 lat, średnia to 8 tyś. 8 tys rząd podaje, że zmarło na Covid-19 - a te 10 tyś?
Rząd nie wie, albo, co bardziej prawdopodobne - nie chce powiedzieć na co zmarło 10 tyś osób w domach starców. Może na tak bardzo popularne w Polsce "choroby współistniejące"?


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20422
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 14 Maj '20   Temat postu: Re: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Wiesz Bimi napisałem kiedyś, że o tym jak było z Covid-19 dowiemy się za kilka miesięcy. 100% zgody. Tylko, ja wole się przekonać za kilka miesięcy, ze się myliłem będąc zdrowym, jak i wolał bym, by moja rodzina miała się OK.

Sęk w tym że u mnie tych kilka miesięcy już minęło - i ja już wiem.

Jeśli ty potrzebujesz podmuchać sobie na zimne jeszcze przez kilka kolejnych, to ja osobiście nie mam z tym problemu.
Mi tymczasem szkoda marnować lata na dmuchanie na zimne - wolę cieszyć się gorącym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 14 Maj '20   Temat postu: Re: Sprawy zaszły za daleko Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Jesteś cały czas oszukiwany, ale tego nawet dostrzec nie potrafisz.

Zwłaszcza, że KONIEC KAPITALIZMU od ponad stu lat ciągle się o coś przypierdala albo kradnie w tym wspaniałym kraju jakim jest Polska - wykorzystując różnego typu metody, w tym murzynów z polska, ktorzy jeszcze zapierdalają na tych złodziei i zwyrodnialców. Teraz jeszcze po fantastycznym prosperity, który wyciągnął ten kraj na przód peletonu, kolejne zdradzieckie kurwy, tym razem polskie zabrały się za rozkradanie dobrobytu od środka i służaczlność wobec byle śmiecia z zachodu. To jest dopiero chichot historii gospodarczej. Te same palanty teraz będą mnie wyznaczać może jeszcze jakiekolwiek standardy, gdzie:

UWAGA dobrobyt zachodni to wydmuszka oraz manipulacje finansowe w pierwszej kolejności. "Dobrobyt" oparty na kradzieży, lichwie i fałszowanych statystykach. Więc jak się przypierdalają Chińczyków, to mogłyby sępy chociaż wziąć się kiedykolwiek do produktywnej pracy, a nie stwarzaniu pozorów normalności. Wirus jest z laboratorium. Wall street kolejny raz doprowadziło do kontrolowanego kryzysu za pomocą długu i dodruku. Inflacja w USA 0.3. Jesteś po prostu niepoważny jeżeli wierzysz w cywilizację śmierci. Twoje "przepraszam, myliłem się" jest dla mnie tak samo bezwartościowe jak banda służalczych debili z Polski, którzy nie rozumieją, że dobrobyt należy w pierwszej kolejności budować u siebie, nigdy odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruk, gwarantuję, że nawet gdyby któraś stacja telewizyjna ogłosiła, że to był szwindel i będzie kolejna afera to nic by się nie stało. Może jakiś marsz z chorągiewkami i racami wzbogacony okrzykami "precz z komuną" i "wolna Polska" - takie tam, bzdurki. Prawda jest taka, że zwierze urodzone w klatce nigdy nie stanie się wolnym łowcą na sawannie, a obecni 20-35 latkowe to właśnie takie pokolenie. Opowieści o przewrocie i obaleniu systemu to bajki. Rozejrzyj się na ulicy, spójrz na mlode pokolenie. Najnowszy model telefonu, bucików i jakieś pedalskie ciuszki są całym światem. Wychodząc na ulicę w celu zrobienia rozpierdolu trzeba się liczyć z tym, że dostanie się gazem, pałą a może nawet trafi gumowa kula. Nie ma się czym chwalić ale akurat doświadczyłem takich atrakcji w życiu i doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdy się do tego nadaje. To jest może 1% ludzi, których widzisz chodząc po mieście.

Aximia, nie ma żadnej blokady Śląska, żadnych wzmożonych patroli, ktos znalazł sobie kolejny sposób na dzielenie Polaków wykorzystując narracje "bez Śląska nie byłoby nic", czym wiele osób tu na południu wręcz żyje. Dla ludzi z innych regionów PL to może być całkowita abstrakcja, ale ja tutaj mieszkam i doskonale to widzę. Niestety większość idiotów nie, zwłaszcza większa część górników, którzy pierwsi drą mordy "precz z komuną" ale przywilejów z tamtego okresu oddać nie potrafią.

Dzielenie narodu na lepszy i gorszy sort trwa w najlepsze.

Cytat:
Sieć sklepów spożywczych ALDI przekaże produkty o łącznej równowartości niemal 150 tysięcy złotych do szpitali i sztabów kryzysowych w różnych województwach. Ponadto z myślą o pracownikach służby zdrowia oraz wszelkich służb mundurowych sieć wydzieli także dedykowane kasy w każdym sklepie, gdzie bez stania w kolejce szybko zapłacą za swoje zakupy.

https://www.aldi.pl/o-firmie/komunikaty-.....sy-ty.html

Cytat:
Wprowadzamy kasę pierwszeństwa dla:
A. Seniorów - będą traktowani priorytetowo w kolejkach do kas;
B. Ponadto uprawnionymi do korzystania z kas pierwszeństwa będą:
1) wolontariusze wspierający seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych, np. Caritas i Federacji Banków Żywności - docelowo na podstawie przekazanych przez nas identyfikatorów, w okresie przejściowym na podstawie deklaracji,
2) pracownicy sektora opieki zdrowotnej - przede wszystkim lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni,
3) strażacy, policjanci, żołnierze wojsk obrony terytorialnej, straż miejska - wszyscy są włączeni w pomoc seniorom i rodzinom poddanym kwarantannie,
4) farmaceuci oraz technicy farmaceutyczni.

https://www.lidl.pl/informacje-dla-klien.....a-klientow

Tak się piecze kilka pieczeni na jednym ogniu, ale przede wszystkim, pięknie podtrzymuje narracje tego napięcia, grozy. Ludzie się na to godzą i nie widzą w tym nic dziwnego, tak jak w 16czelendź, do którego odnioslem się w poprzednim poście. Pan Lekarz, Pan Władza Smile

Dopisek.
Jeszcze jedno! W całym kraju następuje wysyp listów anonimów podrzucanych rzekomo na wycieraczki lekarzy i pielęgniarek. Poszedłbym o zakład, że 99% to fejki bo to też idealny sposób żeby nakręcać atmofsere, grzać temat a przy okazji dzielić naród i pokazywac jacy Polacy są podli.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:


Aximia, nie ma żadnej blokady Śląska, żadnych wzmożonych patroli, ktos znalazł sobie kolejny sposób na dzielenie Polaków wykorzystując narracje "bez Śląska nie byłoby nic", czym wiele osób tu na południu wręcz żyje. Dla ludzi z innych regionów PL to może być całkowita abstrakcja, ale ja tutaj mieszkam i doskonale to widzę. Niestety większość idiotów nie, zwłaszcza większa część górników, którzy pierwsi drą mordy "precz z komuną" ale przywilejów z tamtego okresu oddać nie potrafią.

Dzielenie narodu na lepszy i gorszy sort trwa w najlepsze.


Wkurwiony, super, dzięki za wpis z pierwszej ręki, dobrze że mi to wyjaśniłeś, mieszkam w zupełnie innym regionie i nie mam żadnej możliwości weryfikacji takich wrzutek Very Happy

Madryt przeciw kwarantannie


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
wkurwiony napisał:


Aximia, nie ma żadnej blokady Śląska, żadnych wzmożonych patroli, ktos znalazł sobie kolejny sposób na dzielenie Polaków wykorzystując narracje "bez Śląska nie byłoby nic", czym wiele osób tu na południu wręcz żyje. Dla ludzi z innych regionów PL to może być całkowita abstrakcja, ale ja tutaj mieszkam i doskonale to widzę. Niestety większość idiotów nie, zwłaszcza większa część górników, którzy pierwsi drą mordy "precz z komuną" ale przywilejów z tamtego okresu oddać nie potrafią.

Dzielenie narodu na lepszy i gorszy sort trwa w najlepsze.


Wkurwiony, super, dzięki za wpis z pierwszej ręki, dobrze że mi to wyjaśniłeś, mieszkam w zupełnie innym regionie i nie mam żadnej możliwości weryfikacji takich wrzutek Very Happy


A jakie masz możliwości weryfikacji wrzutek z innych rejonów?
Ile z tych wrzutek to czyjeś wymysły na które się dałaś nabrać, bo wpisują się w twoje przekonanie, bez uprzedniej weryfikacji?
Tym się właśnie różnimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:

Wiesz Bimi napisałem kiedyś, że o tym jak było z Covid-19 dowiemy się za kilka miesięcy. 100% zgody. Tylko, ja wole się przekonać za kilka miesięcy, ze się myliłem będąc zdrowym, jak i wolał bym, by moja rodzina miała się OK.

Sęk w tym że u mnie tych kilka miesięcy już minęło - i ja już wiem.


W przypadku epidemii, to nie trwa tydzień czy miesiąc, ale kilka do kilkunastu miesięcy.
Nie wiesz, jak będzie za miesiąc.
Pisałem z początku marca lub końca lutego, że wszelkiej maści naukowcy mają nadzieję, że maj będzie przełomowy, bo przyjdzie cieplejsza pogoda, a skoro wirus się rozprzestrzenia podobnie jak grypa, to pogoda może wirusa ograniczyć.
Czy tak będzie, to zobaczymy za... 2-3 miesiące.
Na razie nie ma nawet statystyk za kwiecień. A statystyki za pierwszy kwartał sa jedynie prowizoryczne.
Niestety, nie da się tego ocenić w kilka tygodni.
Bardzo ciekawe będzie obecnie obserwować UK a właściwie Anglię, która de facto zniosła ograniczenia.
Czy Johnson zagrał hazardowo czy coś więcej wie niż my? Czy jest to rozpaczliwa decyzja by jak najwięcej uratować przed krachem.
Zobaczymy za 3-4 tygodnie.
(zluzowanie nastąpiło po ogłoszeniu, że UK ma wzrost gospodarczy -2% w I kwartale, to nieomal tyle samo co w roku 2008, wg. ocen ten rok może być najgorszy w historii).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
gea napisał:
Brawo Edyta. A miałam wrażenie, że masz przewrócone w głowie. Edyta zwróciła uwagę na "scenariusz" - zapowiadaną "powtórkę" rzekomej epidemii. Ona próbuje resetować myślenie ludziom. Niech @góral wysłucha , o czym Edyta mówi !
Chociaż nie ma klasycznej urody i jest po 40, pięknie wygląda.



Brawo! widzę, ze jak do mnie się zwracasz, to nauczyłaś się nie używać pogrubionej czcionki.
A co do Górniak, wiesz, może to być twój idol i wzór naukowy (co mnie nie dziwi po twoich wypowiedziach), ale ja raczej osoby która ledwo skończyła podstawówkę (Górniak nie ma innej szkoły) jakoś nie bardzo mam chęć nawet słuchać co ma do powiedzenia.
Kiepska śpiewaczka która ledwo skończyła podstawówkę... Masz super autorytety - gratulacje.


Och, góralu, góralu. Tak, specjalnie dla Ciebie nie pogrubiam czcionki.
Właśnie dlatego Edyta, już jako dojrzała kobieta, z bagażem życiowych doświadczeń, potrafi przedstawić swój punkt widzenia i robi to odważnie. Ponieważ jej swobody myślenia nie wypaczyła e -dudkacja.
Ona zna kulisy całego medialnego qurestwa, bo od wielu lat to obserwuje. Wie, co media potrafią - zniszczyć zycie niewinnej osobie, kłamców, oszustów, zbrodniarzy wynieść, wstawić na piedestał, tron, stołek. Ona wie, jak grają manipulanci. Edyta się odważyła stanąć publicznie w obronie milionów zastraszonych medialną hucpą ludzi. Wiedząc dobrze, że natychmiast różne "dupelki", te fałeny, pik ja ( Pikio.pl - jedyny bezstronny portal informacyjny. Telefon: 22 402 93 25.) dadzą jej popalić.
"Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, Polacy na zawsze zapamiętają jej słowa. Edyta Górniak udzieliła wywiadu telewizji wRealu24 dotyczącego m.in. sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Słowa gwiazdy wzbudziły ogromne kontrowersje, w sieci aż zawrzało od komentarzy w związku z jej wypowiedzią. Wielu uważa, że wokalistka zupełnie się skompromitowała.
Według niej, wszystkie rządowe działania są podejmowane tylko po to, by zastraszyć ludzi.(...)Edyta Górniak ostro wypowiedziała się o szczepieniach na koronawirusa. "Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają."
Jednak największe kontrowersje wzbudziła odpowiedź wokalistki dotycząca szczepień na koronawirusa. Gwiazda przyznała, że nie ma zamiaru zastosować się do ewentualnego rządowego rozporządzenia o przymusowym szczepieniu, twierdząc, że to kolejny podstęp władzy i że nie da sobie nic wstrzyknąć do organizmu. Jej słowa zszokowały wielu fanów.
- Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić. [...] Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają - powiedziała gwiazda, czym wprowadziła fanów w prawdziwe osłupienie.
- Strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus. On paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo. (...) Świat został wyprasowany żelazkiem. Ludziom kazano się bać, zamiast ich podtrzymywać na duchu - mówiła Edyta Górniak w programie Marcina Roli."

Tym bardziej zdobyła moją sympatię, że nie wie nic o biologii, nie wie, że NIE MA ŻADNEGO NOWEGO WIRUSA. Jednak nie godzi się na to, co się dzieje. A przede wszystkim na PRZYMUS.
Nie ma żadnego nowego, stworzonego przez człowieka wirusa ani bakterii. I NIE BĘDZIE. Te elementy- drobnoustroje, enzymy, hormony powstały w toku ewolucji. Zanim pojawiły się rośliny i zwierzęta. Ponieważ są elementem metabolizmu odtwarzającego życie na Ziemi. Umożliwiają obieg materii. Wirusy są ENZYMAMI, które egzystują w każdej komórce. Ujawniają swoje właściwości w konkretnych warunkach środowiskowych. Po zniszczeniu błony komórkowej LIZĄ *
To własnie robił autor definicji nukleoproteiny - Andre Lwoff. Niszczył bakterię Escherichia coli promieniami UV i obserwował uwalnianie nukleoprotein. Kiedy większość bakterii uległa lizie, nukleoproteiny przyspieszały rozkład pozostałych. Na tej podstawie Lwoff przypisał cechy niewinnej nukleoproteinie " zakaźności i patogenności" A że nie wszystkie bakterie uwalniały "patogenne" nukleoproteiny, to dodał słowo PROROCZE - potencjalne.
Potencjalnie patogenne. I Ty, nieszczęsny @góralu jesteś teraz NOSICIELEM wirusa potencjalnie. Potencjalnie patogennym. Zawsze z Ciebie może wyskoczyć patogenność, Bo patogenność jest, wg. Lwoffa "BEZOBJAWOWA"
Całkiem jak głupota. Ale do czasu, aż WYPŁYNIE I SIĘ UJAWNI. Ponieważ to głupota jest zakaźna i potencjalnie patogenna a nie nukleoproteiny. Którym Andre Lwoff - naukowiec- malarz na skutek PRZEKONAŃ ŚWIATOPOGLĄDOWYCH opartych na filozofii Platona przypisał destrukcyjne właściwości . Nazywając nukleoproteinę "jadem" - wirusem i twierdząc, że cyt. "wirusy to bezwzględne pasożyty".
Tak to jest - zniszczyć, zepsuć, na srać, potem wyszukać winnego. I go też zniszczyć. Robiąc na tym Gescheft. O niereformowalności umysłu wywodzącego się z cywilizacji hebrajskiej mówił cybernetyk Józef Kossecki. Światopogląd formuje widzenie rzeczywistości i żadne dowody nie wpływają na zmianę patrzenia na rzeczywistość.STRASZNE.
Góralu, odpowiada Ci rolaodgrywania starego PIERD-ZIELA NA fp2 , to Twój wybór. Nie odczuwasz dyskomfortu, kiedy przeczołgują Ciebie razem z pseudoargumentami ? Normalny człowiek sprawdza argumenty i potrafi sie przyznać do błędnego rozpoznania przedmiotu dyskusji. A Ty nadal egzystujesz, niby w szklanej kuli, odcięty od rzeczywistości i FAKTÓW. Nie można Ciebie podejrzewać, że jesteś głąbem, więc O CO CHODZI ?

Dla osób, które lubią wyraźny tekst - pogrubiam
Właśnie dlatego Edyta, już jako dojrzała kobieta, z bagażem życiowych doświadczeń, potrafi przedstawić swój punkt widzenia i robi to odważnie. Ponieważ jej swobody myślenia nie wypaczyła e -dudkacja.
Ona zna kulisy całego medialnego qurestwa, bo od wielu lat to obserwuje. Wie, co media potrafią - zniszczyć zycie niewinnej osobie, kłamców, oszustów, zbrodniarzy wynieść wstawić na piedestał, tron, stołek. Ona wie, jak grają manipulanci. Edyta się odważyła stanąć publicznie w obronie milionów zastraszonych medialną hucpą ludzi. Wiedząc dobrze, że natychmiast różne "dupelki", te fałeny, pik ja dadzą jej popalić. ( Pikio.pl - jedyny bezstronny portal informacyjny. Telefon: 22 402 93 25.)
"Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, Polacy na zawsze zapamiętają jej słowa. Edyta Górniak udzieliła wywiadu telewizji wRealu24 dotyczącego m.in. sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Słowa gwiazdy wzbudziły ogromne kontrowersje, w sieci aż zawrzało od komentarzy w związku z jej wypowiedzią. Wielu uważa, że wokalistka zupełnie się skompromitowała.
Według niej, wszystkie rządowe działania są podejmowane tylko po to, by zastraszyć ludzi.(...)Edyta Górniak ostro wypowiedziała się o szczepieniach na koronawirusa. "Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają."
Jednak największe kontrowersje wzbudziła odpowiedź wokalistki dotycząca szczepień na koronawirusa. Gwiazda przyznała, że nie ma zamiaru zastosować się do ewentualnego rządowego rozporządzenia o przymusowym szczepieniu, twierdząc, że to kolejny podstęp władzy i że nie da sobie nic wstrzyknąć do organizmu. Jej słowa zszokowały wielu fanów.
- Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić. [...] Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają - powiedziała gwiazda, czym wprowadziła fanów w prawdziwe osłupienie.
- Strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus. On paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo. (...) Świat został wyprasowany żelazkiem. Ludziom kazano się bać, zamiast ich podtrzymywać na duchu - mówiła Edyta Górniak w programie Marcina Roli."
Tym bardziej zdobyła moją sympatię, że nie wie nic o biologii, nie wie, że NIE MA ŻADNEGO NOWEGO WIRUSA. Jednak nie godzi się na to, co się dzieje. A przede wszystkim na PRZYMUS.
Nie ma żadnego nowego, stworzonego przez człowieka wirusa ani bakterii. I NIE BĘDZIE. Te elementy- drobnoustroje, enzymy, hormony powstały w toku ewolucji. Zanim pojawiły się rośliny i zwierzęta. Ponieważ są elementem metabolizmu odtwarzającego życie na Ziemi. Umożliwiają obieg materii. Wirusy są ENZYMAMI, które egzystują w każdej komórce. Ujawniają swoje właściwości w konkretnych warunkach środowiskowych. Po zniszczeniu błony komórkowej LIZĄ *
To własnie robił autor definicji nukleoproteiny - Andre Lwoff. Niszczył bakterię Escherichia coli promieniami UV i obserwował uwalnianie nukleoprotein. Kiedy większość bakterii uległa lizie, nukleoproteiny przyspieszały rozkład pozostałych. Na tej podstawie Lwoff przypisał cechy niewinnej nukleoproteinie " zakaźności i patogenności" A że nie wszystkie bakterie uwalniały "patogenne" nukleoproteiny, to dodał słowo PROROCZE - potencjalne.
Potencjalnie patogenne. I Ty, nieszczęsny @góralu jesteś teraz NOSICIELEM wirusa potencjalnie. Potencjalnie patogennym. Zawsze z Ciebie może wyskoczyć patogenność, Bo patogenność jest, wg. Lwoffa "BEZOBJAWOWA"
Całkiem jak głupota. Ale do czasu, aż WYPŁYNIE I SIĘ UJAWNI. Ponieważ to głupota jest zakaźna i potencjalnie patogenna a nie nukleoproteiny. Którym Andre Lwoff - naukowiec- malarz na skutek PRZEKONAŃ ŚWIATOPOGLĄDOWYCH opartych na filozofii Platona przypisał destrukcyjne właściwości . Nazywając nukleoproteinę "jadem" - wirusem i twierdząc, że cyt. "wirusy to bezwzględne pasożyty".
Tak to jest - zniszczyć, zepsuć, na srać, potem wyszukać winnego. I go też zniszczyć. Robiąc na tym Gescheft.O niereformowalności umysłu wywodzącego się z cywilizacji hebrajskiej mówił cybernetyk Józef Kossecki. Światopogląd formuje widzenie rzeczywistości i żadne dowody nie wpływają na zmianę patrzenia na rzeczywistość. STRASZNE.


* LIZA. Liza (gr. lysis ‘rozpuszczenie’) – rozpad obłonionych elementów (zwykle komórek) poprzez dezintegrację ich błony i wylanie się zawartości do środowiska. W organizmach proces ten wywoływany jest przez różne enzymy (głównie lizozym, ale także różne enzymy bakterii, pierwotniaków, czy też fagocytów), antybiotyki oraz inne związki chemiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy było, ale raczej nie w tej wersji... pan pulmonolog zadaje te same pytania, na które nie ma odpowiedzi od samego początku.

https://www.cda.pl/video/48757618b/vfilm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
goral_ napisał:
gea napisał:
Brawo Edyta. A miałam wrażenie, że masz przewrócone w głowie. Edyta zwróciła uwagę na "scenariusz" - zapowiadaną "powtórkę" rzekomej epidemii. Ona próbuje resetować myślenie ludziom. Niech @góral wysłucha , o czym Edyta mówi !
Chociaż nie ma klasycznej urody i jest po 40, pięknie wygląda.



Brawo! widzę, ze jak do mnie się zwracasz, to nauczyłaś się nie używać pogrubionej czcionki.
A co do Górniak, wiesz, może to być twój idol i wzór naukowy (co mnie nie dziwi po twoich wypowiedziach), ale ja raczej osoby która ledwo skończyła podstawówkę (Górniak nie ma innej szkoły) jakoś nie bardzo mam chęć nawet słuchać co ma do powiedzenia.
Kiepska śpiewaczka która ledwo skończyła podstawówkę... Masz super autorytety - gratulacje.


Och, góralu, góralu. Tak, specjalnie dla Ciebie nie pogrubiam czcionki.


Nie tylko dla mnie, wierz mi, ze mało kto czyta zlepek napisany nieczytelna czcionką.
Dobór czcionki, powinien być taki, by zachęcał do czytania a nie odstrasza, chyba, że chcesz to drugie. Pogrubienie używa się by coś podkreślić, wyróżnić.


Ale, wróćmy do meritum.
Nie wiem, czy robisz to celowo czy nieświadomie, ale dostarczasz mi argumentów. Wink

Cytat:

Właśnie dlatego Edyta, już jako dojrzała kobieta, z bagażem życiowych doświadczeń, potrafi przedstawić swój punkt widzenia i robi to odważnie. Ponieważ jej swobody myślenia nie wypaczyła e -dudkacja.


Tylko picie, ćpanie katalogi mody, kosmetyki i pieprzenie.
A, ze jest głupia, to jeszcze to podkreśla.
Edukacja, nie wypacza, wypacza brak edukacji. Edukacja, to nic innego jak krytycyzm. Czyli podchodzenie do świata krytycznie, zdawanie pytań, szukanie odpowiedzi. Analiza i ocena.
Każdy z nas ma swoją ocenę.
Mi żaden celebryta a tym bardziej jakaś pusta podstarzała lala która skończyła podstawówkę i o życiu gówno wie - szczególnie.
Może jej menadżer (jeśli ma) wyczuł moment by ją wrócić do świata szołbiznesu? Zwłaszcza, że kiepska z niej śpiewaczka, a i zero w głowie swoje robią.
ps. Myślisz, że ona wie z czego robione sa kosmetyki których nadużywa? Nie, now wiem to było tylko na marginesie.

Cytat:

Ona zna kulisy całego medialnego qurestwa, bo od wielu lat to obserwuje. Wie, co media potrafią - zniszczyć zycie niewinnej osobie, kłamców, oszustów, zbrodniarzy wynieść, wstawić na piedestał, tron, stołek. Ona wie, jak grają manipulanci. Edyta się odważyła stanąć publicznie w obronie milionów zastraszonych medialną hucpą ludzi. Wiedząc dobrze, że natychmiast różne "dupelki", te fałeny, pik ja ( Pikio.pl - jedyny bezstronny portal informacyjny. Telefon: 22 402 93 25.) dadzą jej popalić.


I czekała by ta tajemnicę i wiedzę przekazać teraz! Smile)) hehehe
O manipulacji mediów uczą w szkołach. Może nie podstawowych, ale uczą, nazywa się to Public Relation.
I jeśli Górniak dopiero teraz ci powiedziała, ze coś takiego jest - to moje gratulacje.


Cytat:

["Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, ... - mówiła Edyta Górniak w programie Marcina Roli."]

Ciach...

Cytat:


Tym bardziej zdobyła moją sympatię, że nie wie nic o biologii, nie wie, że NIE MA ŻADNEGO NOWEGO WIRUSA.


Mam to skomentować, czy oszczędzić ci tego?
OK, oszczędzę.

Cytat:

Jednak nie godzi się na to, co się dzieje. A przede wszystkim na PRZYMUS.


Przymus? Jaki przymus?
Ile masz przymusów, na które godzisz się codziennie, i to nawet się nad tym nie zastanawiasz.
A jednak się na na nie godzisz.
W tym przypadku, wygląda to tak, że "na złość mamie odmrożę sobie uszy" nie będzie mnie przymuszać do noszenia czapki!
Cały czas, masz przymus. Masz przymus płacenia podatków, masz przymus noszenia numeru PESEL - nadany numer ci nie przeszkadza? Hmm Może zapytaj Górniak.
W Polsce masz przymus wieszania krzyży w każdym sraczu. Czy to urząd gminy, czy to publiczny kibel - krzyż musi wisieć a jeszcze lepiej z papieżykiem.
Bo tak, bo przymus.
Musisz pracować, bo jak nie to zdechniesz z głodu - tez przymus!
Chcesz więcej przymusów na które się godzisz codziennie, nie mają c nawet świadomości tego?
Nikt do szczepionki cię nie przymusza, bo jej nie ma! Nikt do czipa cie nie przymusza. Pomijam już bezsensowność tego stwierdzenia o czipie z czysto technicznego i logistycznego punktu.

Cytat:

Nie ma żadnego nowego, stworzonego przez człowieka wirusa ani bakterii. I NIE BĘDZIE.


No, a ziemia jest płaska, bo ja nie widzę by była zaokrąglona, nawet z samolotu nie widać, więc musi być płaska.
Ta sama argumentacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8607
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciebie @goral jakby zesłali na roboty do kopalni soli to byś wszystkim podkreśla same pozytywne aspekty owej roboty i tak byś pisał ;
Cytat:
Kuracje z wykorzystaniem soli idealnie sprawdzą się w leczeniu chorób dróg oddechowych. Najlepszym miejscem do leczenia tego typu dolegliwości są naturalne podziemne komory w kopalniach soli. Charakteryzują się one przede wszystkim specyficznym mikroklimatem, który pomaga w leczeniu takich schorzeń jak:

astma oskrzelowa
przewlekłe zapalenie płuc
zapalenie zatok
nawracające choroby gardła i krtani
https://www.kopalnia.pl/kopalnia-wiedzy/.....owych-bzaf
Tak zdecydowanie , ty @goral robił byś za kuracjusza na urlopie w kopalni soli kiedy reszta widzi "więzienie" .
Bo wiesz o co chodzi , chodzi o to by twoje plusy nie przysłoniły minusów Wink .

Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8607
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 14 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominałem o tym wcześniej , że amerykański żołnierz posłużył za nośnik dla broni biologicznej .
Nie ma strachu by się bać użyć wirusa na żołnierzach kiedy jak widzimy po lotniskowcach , umieralność 0.1% i to w momencie kiedy wirus ich zaskoczył , w przeciwieństwie do sytuacji kiedy żołnierz jest celowo zarażony szczepionką którą musiał wziąć bo leciał do Azji .


Cytat:
Dziwna choroba podczas World War Games.


Francuska prasa pisze, że istnieją powody, by sądzić, że pierwsi pacjenci z koronawirusem pojawili się podczas Igrzysk Wojny Światowej, które odbyły się w Wuhan w październiku 2019 r., Wskazując na pośrednie dowody związane z dziwnymi chorobami zespołów europejskich.

„Możliwe zakażenie europejskich sportowców koronawirusem podczas Igrzysk Wojny Światowej w Wuhan pomaga Pekinowi w kampanii dezinformacyjnej i wzmacnia jego hipotezę o amerykańskim pochodzeniu wirusa”, pisze Le Monde.
Według publikacji oficjalny przedstawiciel chińskiego MSZ Jao Lijiang jako pierwszy przywołał choroby po zawodach w październiku 2019 r. „Armia USA mogła przynieść epidemię w Wuhan”, napisał na Twitterze 12 marca. „Stany Zjednoczone muszą przedstawić wyjaśnienie”. Gazeta krajowa Global Times w artykule „Armia USA: ofiara wirusa lub nosiciel?” wyjaśnił, że urzędnik miał na myśli dokładnie te gry, które miały miejsce w Wuhan. Artykuł zauważa, że ​​jest to nieco niegrzeczna próba rozmieszczenia zarzutów, podczas gdy administracja Trumpa mówi o „chińskim wirusie”, podczas gdy Pekin jest oskarżany o to, że jego lekarze nie ostrzegają przed niebezpieczeństwem i spóźnia się z raportem o przeniesieniu COVID-19 do człowieka. Jednak w samej ChRL ta metoda nie była bezużyteczna: wystarczająca liczba obywateli zastanawia się,
https://colonelcassad.livejournal.com/5863445.html

I nie jest to nic nowego , w końcu w 1918 już raz to zrobili z hiszpanką .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 302, 303, 304   » 
Strona 80 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile