W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385665
Strona:  «   1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anty - lokdown w Berlinie i Melbourne




_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1302
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doktor Aldony Ciborowskiej zawsze warto wysłuchać:
Zarzadzanie globalne UN i WHO, transfer władzy do korpo, "zdrowie publiczne"?



Berlin mówi dość. Bruksela-tylko my mamy i stanowimy prawo-nowy turystyczny dowód.


nowa rezolucja nr 6666 wprowadzona do kongresu amerykańskiego.



JAK SIĘ PODTRZYMUJE KŁAMSTWO COVIDOWE ZA NASZE PIENIĄDZE !!! - NA GORĄCYM UCZYNKU !!!
(albo W jaki sposób wyłudzić pieniądze "na covida")


PILNUJMY POLICJI! ODWOŁUJEMY SYSTEM


znalezione w sieci:
Cytat:
Przy okazji spisywania przez policję proponuję za każdym razem składać doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa: przez ministra Szumowskiego na przykład, skoro policja tak lubi spisywać to dlaczego mamy tak szybko uciekać? Dajmy trochę dodatkowej pracy naszym "funkcjonariuszom". Niech nie tylko oni czują że mogą nas nękać, ale niech też poczują że mogą być w związku z tą fejkową pandemią nękani tak samo: setkami, tysiącami doniesień. Przecież dowodów na to że ta tzw. epidemia jest bzdurą jest już mnóstwo - a rząd dalej działa na szkodę obywateli oraz narodu! To co, oni nie wiedzą o tym??? Podejrzenie popełnienia przestępstwa.

Cytat:
Panowie z Gestapo powinni powtarzać komunikat po niemiecku dla wzmocnienia przekazu.

Cytat:
Wywalcie maski - symbol zniewolenia i psiego poddaństwa. Maski tylko dla psów. W mundurach.

Cytat:
Tak trzymaj.Niech ktoś mówi o Tobie co chce.Dla mnie jesteś gość.

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
royo




Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Rubicon napisał:
goral_ napisał:
Wirus sam z siebie się nie namnaża, bo nie może, to nie bakteria, czy grzyb.Wirus do reprodukcji, potrzebuje komórki, która zajmuje się reprodukcją,

Nie miałem ci już odpisywać, ale zrobię to:

Wirusy (łac. virus „trucizna, jad”) – niewielkie cząstki zakaźne.....niezdolne do namnażania się poza komórką gospodarzem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy
Czyli wg. definicji, wirusy się NAMNAŻAJĄ w komórkach istot żywych.

REPRODUKOWAĆ to ty se możesz OBRAZKI.


Reprodukcja to dokładnie to samo co namnażanie.
Ale skąd ty to możesz wiedzieć....
I tym się różnimy, ja mam trochę większy zasób słownictwa.
Więc zrobię to, i dam ci małą podpowiedź na przyszłość - różne słowa mają swoje zamienniki czy odpowiedniki, czasem, dokładniej określające konkretne zdarzenie, czy czynność.
Nie musisz dziękować.
Tak więc Reprodukcja jest jak najbardziej odpowiednia.

Cytat:

Cytat:
W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676

I tym się różnimy, ty opierasz się na gazetach i mediach - opiniach redaktorów i dziennikarzy, bo sam nie jesteś w stanie poszukać materiałow i zanalizować dane źródłowe, ja natomiast opieram się na badaniach i oficjalnych danych z odpowiednich organów poszczególnych krajów.


I tym się różnimy, że ja staram się poznać dogłębniej poprzez zadawanie pytań a nie głupkowate kopiowanie tabelek.
Z których i tak niewiele rozumiesz. Nawet nie potrafisz ich poprawnie analizować, miesza ci się jedno z drugim - to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem - tabelki tez trzeba zrozumieć.

Nadal nie podałeś, jak liczysz śmiertelność Covid-19 a negujesz obecną na poziomie 6,9%
Po prostu nie masz zielonego pojęcia, ale wiesz, że nie jest 6,9% (tak jak z górnymi drogami oddychania).

Piszesz bzdety, że wirusy się reprodukują w górnych drogach oddechowych - gdzie? Podałeś jakieś materiały na ten temat, czy tak sobie ot wymyśliłeś by było ciekawiej?
Nawet pojęcia nie miałeś jak działa wirus, jakie komórki infekuje i dlaczego te.

Zero - tylko tabelka i wykresik. I od czasu do czasu jakieś bzdety typu "wirus się namnaża w górnych drogach oddechowych" A ty wiesz co to są górne drogi oddechowe - tak poza tym?
Już raz ci napisałem, że się ośmieszasz i robisz z siebie takiego pryszczarkowatego nastolatka co to wszelkie rozumki zjadł bo kopiuje tabelki a nawet nie wie co to są górne drogi oddechowe coś w stylu tego co wierzy w bajki i bestie.
Polecam - czytać ze zrozumieniem -


Zawsze można zrobić ankietę, kto bardziej tu wygląda na "pryszczarkowatego nastolatka co to wszelkie rozumki zjadł". Nie wiem Gorol, czy byś tego chciał naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

royo napisał:


Zawsze można zrobić ankietę, kto bardziej tu wygląda na "pryszczarkowatego nastolatka co to wszelkie rozumki zjadł". Nie wiem Gorol, czy byś tego chciał naprawdę.


Wiesz gdzie to mam jak nastolatki, będą robić sobie ankietki, czy bestia ma znamię czy film Disneya opowiada o bestii itp.
Dorośnij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
[/youtube]


Czaszka na mundurze policyjnym, i co z tego? Czaszki są zajebiste, bardzo fajny motyw ozdobny Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



sprytnie wciągnęli w to wszystkich. teraz to już nie ma znaczenia czy covid jest czy nie ma, wpłacajcie kasę owieczki i idźcie dalej tym nurtem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Edyta. A miałam wrażenie, że masz przewrócone w głowie. Edyta zwróciła uwagę na "scenariusz" - zapowiadaną "powtórkę" rzekomej epidemii. Ona próbuje resetować myślenie ludziom. Niech @góral wysłucha , o czym Edyta mówi !
Chociaż nie ma klasycznej urody i jest po 40, pięknie wygląda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:58, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję @Gea zajebistego autorytetu intelektualnego... Beatki Górniak Rolling Eyes

Ja też uważam że obecna koronahisteria jest mocno wyolbrzymiona, i koronawirus sam w sobie jest jakimś tam zagrożeniem, ale może niewiele większym jak sezonowa grypa a już na pewno nie apokaliptycznym, ale z drugiej strony niektóre teorie spiskowe które wokół tego wyrastają... Nie zdziwił bym się gdyby służby specjalnie opłacały tych oszołomów, żeby celowo skompromitować temat.

Dziwnym trafem najlepiej z koronawirusem poradziły sobie kraje autorytarne, lub demokracje w "azjatyckim stylu" takie jak Chiny, Japonia, Korea Południowa... Czyli tam gdzie robienie szopki w celu np. poszerzenia kompetencji rządu nowymi "patriot act" nie są aż tak opłacalne, albo są wręcz zbędne. A może po prostu zadziałała ta słynna azjatycka dyscyplina i metodyczne działanie? Nie wiem, na razie obserwuję i staram się wyciągać z tego na chłodno jakieś wnioski.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ciekawe i mocno niepokojące zarazem... Nie wiem na ile to prawda, jednak do tej pory wiadomości od Anonymous wyglądały raczej na dosyć wiarygodne, ale chłodny sceptycyzm należy zachować w każdej sytuacji i dopuszczać każdą możliwość.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 20:20, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos, Azorku, skoro już się odezwałeś, ...Wszyscy wiemy że posiadasz, konfabulancki niedopieroleńcze, żyłkę do pierdolenia smutów,, ("koronahisteria jest mocno wyolbrzymiona" Confused ..Ty, jak rozumiem, histeryzujesz w granicach rozsądku?). Powiedz lepiej co z twoich smutnych przepowiedni się sprawdziło (kiedyś chciałeś nawet konkurować ze świętym Janem, mówiłeś że chui- co to dla ciebie ) proroku.. Confused
Cytat:
Od początku uważałem, że cała ta epidemia jest nadmiernie nadmuchana dla wywołania powszechnej histerii i przykucia uwagi opinii publicznej na jakimś chwilowym, chwytliwy, sensacyjny temacik, o którym za pół roku wszyscy zapomną. Ale może się mylę i to faktycznie jakieś wielkie zagrożenie które niczym czarna śmierć w XIV wieku, połozy trupem 1/3 populacji.
viewtopic.php?p=402880#402880

Czy zatem jest to
a) c h w i l o w y, chwytliwy sensacyjny temacik... (Confused)

czy
b) wielkie zagrożenie (scratch)

Question Question Question


Wprawdzie pół roku jeszcze nie minęłło , które dałeś sobie (dalekowzrocznie) na wypełnienie proroctwa. no ale po trzech miesiącach z okładem możemy już się pokusić o pewną weryfikację... Która opcja dziś wydaje się tobie bardziej prawdopodobna, masz teraz niepowtarzalną szansę jeszcze raz rzucić kośćmi prawdopodobieństwa i skłonić się bardziej lub mniej do jednej z wersji, które zapodałeś pod koniec stycznia, nikt nie będzie miał do ciebie pretensji jeśli opcja teraz wskazana się już za niespełna trzy miesiące sprawdzi ... Dajesz.

A propos Edyty Górniak.. z tego co widać , na pewno lepszy autorytet intelektualny niż Ty, nie wiem doprawdy czego się czepiasz, babka na pewno ma lepiej poukładane pod sufitem od ciebie.

Cytat:
Dziwnym trafem najlepiej z koronawirusem poradziły sobie kraje autorytarne, lub demokracje w "azjatyckim stylu" takie jak Chiny, Japonia, Korea Południowa...
Pardon, Z CZYM sobie poradziły?? scratch

A taka Polska to sobie na przykład nie radzi...? Z koronaświrusem, taak??


a ty, palmer, jak rozumiem zdajesz sobie sprawę, że te smutne granie które wkleiłeś, to jest pro covidowe bicie piany, zbierają szlachetni grajkowie (wraz z celebrytom fryczem) pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z "wrażym" koronawirusem. Confused To tak jakbyś w 45ym organizował zbiórkę na pomoc dla armii czerwonej. Równie dobrze te pieniążki mogą iść dla fundacji billamelindy na prace nad szczepionkom, kto wie zresztą czy jakaś część albo całość nie zostanie tam skierowana Shocked Ty wpłacasz do nich, oni do jakiejś polskiej fundacji jurka owsika, część z tego sie rozchodzi na miejscu, cześć trafia do budżetu w ramach podatku, część na "fundusz spójności" ... i td.. W każdym razie do meritum: wpłacanie im jakiejkolwiek kasy to jest karmienie covidowego trolla, i wysoce szkodliwe antyspołeczne działanie, równie dobrze możesz wpłacić na cele zrównoważonego rozwoju, wspierać albo rozpowszechniać/popularyzować filmiki TEDx z billem gates albo lajkować marsze równości
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest hipoteza, że Śląsk ma być odcięty, wydzielony, a następnie przejęty przez naszych Zachodnich sąsiadów.
Wiecie coś o tym? Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest wykres Hiszpańskiej Grypy i jej fal.
Druga i trzecia fala były najbardziej śmiertelne.
Czy z Covid-19 może się to powtórzyć?



Naukowcy przed tym ostrzegają, ale np. w UK, a raczej w Anglii Johnson luzuje de facto ograniczenia.
W Chinach "dmuchają na zimne" tam nadal obowiązują wysokie standardy higieniczne.

W UK, nie było żadnych ograniczeń związanych z przyjazdem czy lotami.
Teraz luzuje się inne bo gospodarka pada, znów profit ponad życie człowieka?
Ile na śmierci innych zarobią Bill Gates, Solorz, Johnson, Branson i inni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twardo stąpający po ziemi gumiś napisał:
Druga i trzecia fala były najbardziej śmiertelne.
..."fala" srala ..jak ta lala.

jak powstawał mit hiszpańskiej grypy


Cytat:
W Chinach "dmuchają na zimne" tam nadal obowiązują wysokie standardy higieniczne.
Laughing
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Gratuluję @Gea zajebistego autorytetu intelektualnego... Beatki Górniak Rolling Eyes

Dziwnym trafem najlepiej z koronawirusem poradziły sobie kraje autorytarne, lub demokracje w "azjatyckim stylu" takie jak Chiny, Japonia, Korea Południowa... Czyli tam gdzie robienie szopki w celu np. poszerzenia kompetencji rządu nowymi "patriot act" nie są aż tak opłacalne, albo są wręcz zbędne. A może po prostu zadziałała ta słynna azjatycka dyscyplina i metodyczne działanie? Nie wiem, na razie obserwuję i staram się wyciągać z tego na chłodno jakieś wnioski.


@Azyrenie, odnoszę się tylko (szkoda, że tego nie napisałam) do ODWAGI z którą wystąpiła w mediach mówiąc, że nie da się zaszczepić i woli pożegnać się z życiem. Podobało mi się jej stanowcze opowiedzenie za wolnością człowieka. @ Azyrenie, czuję, że chodzi o ten filmik z P-ni. Wiesz, że jestem starą jędzą i trochę Cię podpuściłam. Ale tylko dlatego, że uważam Cię za bystrego gościa, bo co to za przyjemność mieć do czynienia z głąbem. I uważam, że się marnujesz, zużywając bajty na "walkę" ze zjawiskami nieistotnymi. I osobami.

Co do "radzenia sobie" w krajach autorytarnych, to fakt - uczą się karności od małego. Jak w tym filmiku z maluchem wchodzącym do chińskiej (szkoły. To jest wpisane w cywilizację (z istniejących obecnie, chińska druga najstarsza po bramińskiej) . A opisy cywilizacji wg quincunx opracował polski historiozof Feliks Koneczny. Zapewne o tym wiesz.

Co do wiarygodności testu PCR (sam autor testu uważa,że jest zawodny) ciekawy film w którym jest sporo różnych informacji. Znów przewija się inf. o Judy M, w kontekście jej badań nad zespołem chronicznego zmęczenia, AIDS i ogólnie o wirusach. Konkretnie - retrowirusach. https://www.germanska.pl/index.php/tworc.....stosowanie

Co do opowieści z mchu i paproci góralskich , jakoby wirus "atakował" komórki, to jest pokłosie XIX wiecznej teorii infekcji oraz definicji wirusa autorstwa Andre Lwoffa. Tu gratuluję @Rubicon, sprawdził w wikipedii definicje wirusa. Zatem dotarł do granicy, poza którą nikt (?) nie zagląda. Nie zagląda do podstaw stworzenia definicji. Na pewno nie świat medyczny. Bo kto zajrzy do wykładu noblowskiego tego zdolnego protozoologa, ten z zadziwienia wyjść NIE MOŻE. Bowiem ŻADNYCH DOWODÓW na patogenność (potencjalną) i "zakaźność" nukleoproteiny pan Lwoff NIE PODAŁ. Zamiast tego powiedział, że nie lubi matematyki, statystyki, bo woli opisywać to, co widzi. A co robił ? Niszczył bakterię Escherichia coli i obserwował jak uwalniają się z niej nukleoproteiny. Czasem powstawała reakcja łańcuchowa "lizy" dalszych komórek E.coli pod wpływem uwolnionych nukleoprotein. ALE NIE ZAWSZE. Więc dlatego dokleił przymiotnik "potencjalnie" patogenny.* To, czym uraczył słuchaczy na wykładzie noblowskim Lwoff, znajdziecie w linku. Jest to PEREŁKA ZE ŹRÓDEŁKA PRAWDY o naukowcach - megalomanach.
https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/

Lwoff spreparował definicję nukleoproteiny jako "zakaźną i potencjalnie patogenną" pod wpływem wizji światopoglądowych (opartych na filozofii Platona).
Nukleoproteiny nie są "patogenne" same z siebie. Ani, tym bardziej - zakaźne. Są białkowymi cząstkami, które są enzymami i ich matrycami. Powstają w wyniku zniszczenia komórki tzw. "lizą". Są, jak to w materiale jest podane w ogromnych ilościach w każdym środowisku biologicznie czynnym. Czyli tam, gdzie są bakterie, drobnoustroje. Służą do przemian biochemicznych w obiegu materii.


* I teraz ja musiałam wysłuchać biednej kobieciny umęczonej noszeniem maseczki (pracuje w sklepie). Powiedziała: bo przecież ja mogę być ZARAŻONA i mogę o tym nie wiedzieć, bo nie mam żadnych objawów i mogę NIECHCĄCY KOGOŚ ZARAZIĆ ! Teraz widać do czego służą ruletotesty - do tworzenia histerii i pacyfikowania. Aktualnie - górników.

Proszę sobie wpisać NOSICIELSTWO, do wyszukiwarki. I zobaczyć ile "chorób" może być przenoszonych przez nosicieli BEZOBJAWOWYCH. I to "kropelkowo". Bynajmniej nie pasuje tu pytanie czy można zajść w ciążę od kropli Walerianowych. Nie pasuje, bo to dowcip "z brodą".


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wiarygodności testu PCR




I SPECJALNIE dla myślących pogóralsku WIERZĄCYCH w błogosławieństwo szczepień. Na koronawirusa.

Właśnie lekarze francuscy z powodzeniem zaczęli testować kovidoszcze piosnki na dzieciach w Ghanie - 2 zmarło zaraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powiedzieli, że chcą kwarantannę zrobić i Śląsk odizolować,
to mi się sprzed 2 lat wydarzenia przypomniały:
https://www.newsweek.pl/polska/autonomia-dla-slaska-juz-w-2020/z64tp6s
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm, nie odmawiam dobrego tekstu na trafionym bicie ale to co się dzieje z tym czelendżem to już takie samo kuriozum jakim było wiadro wody z lodem. Z jednej strony wciskają nam banialuki o śmiertelnym zagrożeniu, niewidzialnych zarazkach zabijających nas nieustannie, z drugiej odstawiają jakieś szopki bawiąc się w rapsy. Ludzie to chwycą, zwłaszcza młodzi (20-30) bo to właściwie roczniki wychowane na tego typu nowym rodzaju twórczości, ale starszych też to kupi poprzez nominacje polityków, aktorów, starszych muzyków itd. Współczuję ludziom, którzy bezrefleksyjnie wspomogą szpitale, te same szpitale, do których by sie dostać na badanie często musza czekać miesiącami lub latami i te same, w których bardzo często lekarze traktują ludzi jak bydło dopóki nie zobaczą koperty.

AQuatro, akcje w promocji, ale wykup przez kogos dużego zapewne wzbudziłby podejrzenia. Pod pretekstem covid-19 można czynić cuda ale nie liczyłbym na tak spektakularne jak rozbicia dzielnicowe czy rozbiory, mimo iż jakieś 3/4 ziem utraconych wróciło z powrotem do Niemców poprzez luki w prawie III RP (temat Ostforschung). W każdym razie jakby mnie cos zaskoczylo to dam znać bo jestem z południa Wink
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.pierodilorenzo.it/

Prezes IRBM właśnie się delikatnie wygadał dla publicznej telewizji (jeśli nikt nie zgrał i nie udostępni wcześniej to najpóźniej ten wywiad zostanie opublikowany w sieci w przyszłą sobotę) że gdyby jego szczepionka na którą dostał zlecenie od angielskiego rządu okazała się niebezpieczna lub nic nie warta to on sam ma się tym nie przejmować bo nie będzie ponosił żadnych odpowiedzialności

Giuseppe de Donno który potraktował plazmą (osocze krwi) 80 pacjentów w ciężkim stanie zostali wszyscy wyleczeni
Jak tylko się rozeszła wieść o tym to jego szpital w Mantova miał najazd policji wojskowej a on sam zniknął m.in z ryjonotesa
A tak o to się wypowiedział na temat plazmy:

„Plazma pozwoliła nam jeszcze bardziej poprawić nasze wyniki. Jest demokratyczna. Należy do ludzi. Dla ludzi. Bez pośredników. Bez żadnych interesów. Tylko dużo nauki i poświęcenia. Przede wszystkim jest bezpieczna. Brak niepożądanych odczynów. Brak efektów ubocznych.”

https://youtu.be/5lbXhqw9cN4

W tym filmiku widzimy inteligentnego świadomego trzeźwego wkurwionego chłopaka który tylko wykorzystuje wolność słowa zagwarantowaną mu w konstytucji. Mówi ludziom ze nie ma żadnej pandemii by pościągali maski i wybrali się na Rzym porozmawiać o tym i to wszystko i niby nic wielkiego i nie on pierwszy. Jednak kończy się to bardzo źle bo zostaje otoczony przez policję i medyków. Otumaniony czymś tam i wywieziony do psychiatryka na tz TSO Trattamento Sanitario Obbligatorio (traktowanie sanitarne obowiązkowe) zarezerwowane dla niebezpiecznych agresywnych psycholi ale i tak potrzebujące wpierw całego procesu biurokratycznego
I to prawdopodobnie jest właściwym wykorzystaniem nawoływania sprzed miesiąca WHO do wyciągania z domów zarażonych (zarażonych niejednomyślnością) i odsyłania do struktur izolacyjnych.
W zeszłym tygodniu prezydent regionu Trento publicznie namawiał włoski rząd do dania policji takiej władzy.
Zmaterializowało się na naszych oczach wdrażanie pełnoprawnej dyktatury
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 03:24, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://m.facebook.com/movriscattonaz/posts/232876068134324

Ambasador Taiwanu we Włoszech wyjaśnia :
Kiedy Chiny mówią ze nie ma problemu tz ze jest problem
Kiedy Chiny mówią ze jest problem tz ze jest duży problem
Taiwan był do 2016 roku tylko obserwatorem w WHO a potem zostali wykluczeni
Zapytany o to jak sobie poradzili z tą sytuacją (ok25mln mieszkańców 400 zarażonych i 6 zgonów) przyznaje że oni robią dokładnie odwrotnie do tego co proponuje WHO w swoich dokumentach XD
(Osobiście cieszy mnie to bardzo bo mam zupełnie takie samo rozumienie zaleceń WHO)

https://m.facebook.com/ReportRai3/videos/761492901051073/

Tu natomiast jest wywiad z Piero di Lorenzo o którym wspomniałem we wcześniejszym komentarzu.
Piero przyznaje ze oni już produkują szczepionkę i wpierw będzie dostępna dla angoli i makaronów a potem dla reszty świata. Przyznaje ze by ona w ogóle była bezpieczna to potrzeba jeszcze bardzo dużo czasu. Ze chodzi tu o to kto pierwszy postawi flagę na księżycu a własność intelektualna należy do Oxford i to ze wszyscy o tym wiedzą bo jest w ciągłym kontakcie z rządzącymi

ps. Często ludzie negujący spiski tłumaczą to niemożliwością zwerbowania tak dużej ilości ludzi a ten coronacircus pokazuje ewidentnie ze chodzi tylko o korupcję-mechanizm popełniania samobójstwa przez tzw ludzkość
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:43, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolność nadchodzi! wolność! ale moment... zaszczepiłeś się? masz paszport? no, nie dla psa kiełbasa.

Cytat:
Celem pierwszego na świecie pilotażowego lotu pasażerów, których zdrowie będzie potwierdzone cyfrowymi paszportami medycznymi .będą Wyspy Kanaryjskie - ogłosiła Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) i władze wysp. Pierwsi turyści "COVID free" polecą tam w lipcu.

W tych wyjątkowych czasach, kiedy Covid-19 wstrząsnął światową gospodarką i zagroził sektorowi turystycznemu, innowacja stała się kamieniem węgielnym odnowy. Podróże nie będą już takie jak dawniej, zamiast tego staną się bardziej bezpieczne i zrównoważone, zapewniając korzyści narodom i wspólnotom - powiedział sekretarz generalny UNWTO Zurab Pololikaszwili.

Czy już nigdy nie będziemy podróżować jak przed pandemią?

Organizacja zapowiedziała fundamentalne zmiany w turystyce w celu zapewnienia "absolutnej gwarancji bezpieczeństwa sanitarnego" w czasach pandemii. Zmiany te będą trwały aż do nastania "epoki postkoronawirusowej".

Turyści, którzy przylecą pilotażowym lotem na Wyspy Kanaryjskie, będą mieli w swoich smartfonach cyfrowy profil medyczny oraz będą monitorowani poprzez aplikacje Hi+ Card.

Aplikacja ta ma zawierać dane medyczne potwierdzające, że podróżujący jest wolny od koronawirusa. Aby uniknąć tworzenia fałszywych profili lub manipulowania rejestrami medycznymi, informacje o stanie zdrowia będą pochodziły od jednostek akredytowanych przez ministerstwo zdrowia. Dane będą zaszyfrowane i bezpieczne - wyjaśnił Antonio Lopez de Avila z rozwijającej projekt firmy Tourism Data Driven Solutions.

Wyspy Kanaryjskie staną się w ten sposób "światowym laboratorium" odnowienia działalności turystycznej, którego celem będzie stworzenie nowych wzorów postępowania w branży. Wykorzystujące nowoczesne technologie przedsięwzięcie opracowywane jest we współpracy z departamentem innowacji i transformacji digitalnej UNWTO.


Czytaj więcej na https://RMF24.pl/raporty/raport-koronawi.....gn=firefox


logo UNWTO:


logo ONZ:




a przypomnijmy, kto jest wdrożycielem ID2020? brawo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak media sieją panikę .

Fake deaths, fake nurses, fake doctors, fake science, fake patients, fake testing, fake treatments, fake vaccine, fake news = fake pandemic
Normalnie pod scenariusz kręci się zdjęcia .

https://vk.com/video273785430_456239574


Największą ofiarą tego kryzysu jest zaufanie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2605
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Gratuluję @Gea zajebistego autorytetu intelektualnego... Beatki Górniak Rolling Eyes

............


mam ciebie od lat w ignorowanych aby nie męczyć wzroku twoimi wydalinami
ale skoro dopisałeś się pod wypowiedzią Gea to z ciekawości nacisnąłem:
"odblokuj ten komentarz". No i potwierdza się, że nic nie zmądrzałeś.
Gdybyś choć zajrzał na ten wywiad Edyty Górniak (choć obawiam się, że nie jesteś w stanie go docenić
z powodu poziomu na jakim się znajdujesz) to byś nie pisał takich durnot.
Edyta kiedyś jako młoda koza faktycznie dawała się robić w bambuko i me(n)dia ją mocno skrzywdziły
co potwierdza ta błyskotliwa rozmowa z Rolą.
Sam jestem miło zaskoczony tym co wysłuchałem (połowę na razie) bo ani nie jestem wielbicielem tej stacji
a i do E. Górniak miałem spory dystans. Widać, że dziewucha wyciągnęła wnioski ze swoich doświadczeń
życiowych, "otrzepała się" po różnych tam upadkach i warto jej posłuchać.

p.s. (czytam komentarz Ordela powyżej) Górniakowa mówi przede wszystkim o tym, że największą winę ponoszą media
za zastraszenie ludzi - kto jak kto ale ona o mocy mediów trochę wie (i mówi to w rozmowie).

----------------------------------------------------------------------------------

p.s.2 link do bloga i tłumaczenie transparentów:

https://opolczykpl.wordpress.com/2020/05.....obudz-sie/

oto jedno z haseł: „Jak mogły masy w czasach Hitlera dawać sobą tak durnie manipulować? Dzisiejsi corona-idioci dają nam odpowiedź”.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 12 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i gdzie jest najmniej zachorowań i zero zgonów na koronawirusa? W lubuskiem - czemu - bo chroni ich Jezus




Bimi najeżdża na religię ale dupę usadowił tam gdzie Jezusek chroni - hipokryzja to jest

Rolling Eyes

no zawsze jest opcja, że tam mieszka 100 osób i 92 z nich jest chore a to daje 92%

Laughing

tak se myślę, że pewnie jeszcze sfinansował jego budowę niczym tego z Rio de Janeiro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 302, 303, 304   » 
Strona 77 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile