W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385564
Strona:  «   1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2604
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacierpiędolę! Shocked

Dziecko wchodzi po lockdownie do nowej - szczęśliwe szkoły.


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)?

....................

W jednym z filmów dr Jaśkowski mówił o jakimś procesie sądowym toczącym się w Niemczech i tam okazało się, że nikt dotąd nie widział jeszcze wirusa odry z którą jakoby walczą od ponad pół wieku.


To powiadasz, @easy, że Ci trudno materiał o Stefanie Lanka znaleźć ? Nie umiesz paluszkiem wskazującym paru liter do wyszukiwarki wstawić ?Pomogę Ci , biedaczyno, chociaż stara emerytką jestem i stoję nad grobem. https://www.bitchute.com/video/hTETvlWL-Wg/

Ja mam STRASZNE wrażenie, że w czasie snu, wszystkie informacje, które w temacie wirusy, zdrowie, łącznie z koronaspektaklem, są wysysane z pamięci komentujących. Być może tylko ja widzę swoje komentarze. Na pewno nie czyta ich @góral, bo widocznie bardzo nie pasują.
@ Aniołek *nadal tkwi umysłem w niebiesiech, mając przekonanie, że NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi. To już nawet @Bimi zauważył, że pracują nad tym jak naciągnąć swoim "projektem" jakiego finansistę na ojroszeklodollary w postaci fantów-grantów. I nagród Bobla. Kto finansuje nałkę ? Definicja medycyny (wikipedia) Medycyna współcześnie opiera się NA FAKTACH . Czy finansista zapłaci za jakikolwiek Gescheft NIEOPŁACALNY ?
No, chyba, że przyjmiemy jako DOGMAT, że billzmelindą są filantropami.

kTO TWORZY FAKTY ? Tzw, usuwanie "objawów" - razem z pacjentem (usunięciem go z łez padołu). Ale tak, żeby długo płacił za to "leczenie".

"Szacunkowe dane molekularne... Dobre.. Chwila! ...ciekawe co w tych szacunkowych danych molekularnych wskazuje (może wskazywać!) na "pojawienie się wirusa już w listopadzie" ... Rolling Eyes .. To chyba jakaś Wyższa Szkoła Magii i Chucpy."

Definicja medycyny (początek)- medycyna jest sztuką. A więc są i sztukmistrze. A ile śmiechu mają z tego. Kiedy się raczą „covfefe” przekąszając homo chili con carne z dziecięciny. Shocked

Wybacz @ Aniołek, ale puszczają mi nerwy... Widzisz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@ Aniołek nadal tkwi umysłem w niebiesiech, mając przekonanie, że NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi.
Ciekawe po czym to wywnioskowałaś Confused Shocked
(Tym bardziej interesujące, że mój ostatni post jest najdobitniejszym przykładem, jak bardzo w to NIE WIERZĘ. Już prędzej uwierzę w ludzi-osy. Proponuję @gea przeczytać jeszcze raz moje komentarze, i zastanowić się logicznie -czy są przejawem jakiejkolwiek wiary w to, że "NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi ".)
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co vid - 19 trzeba zlikwidowac, bo biora kogo chca. Baruja sie z objawami i to wszystko mnie sie nie podoba !!!

Jak sie siedzi w domu, to nic sie nie wie. O nas tez nikt nic nie bedzie wiedzial, a rodzina to tylko lament. Psychoza zapanowala, a to jest wredne. Tak bardzo sie nie bojmy - zoltaczka tez jest grozna !!!

Media nie zdaja egzaminu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich którzy mają wątpliwości skąd się wziął wirus. Artykuł pochodzi z dnia 06. Maja 2020 z USA Today:


/Projekt badania koronawirusa nietoperzy - prace przeniosły się w 2014 r. już tylko do Wuhan:/



Twierdzenia, że ​​administracja Obamy finansowała badania nad koronawirusem, mogą odnosić się do dotacji przyznanej przez National Institutes of Health dla EcoHealth Alliance, grupy badawczej, która śledzi pojawiające się choroby. Grant jest bezpośrednio nadzorowany przez NIH i był kontynuowany pod administracją Trumpa aż do niedawnego odwołania.

EcoHealth Alliance to pozarządowa grupa badawcza, która koncentruje się na nowo pojawiających się chorobach spowodowanych interakcjami ludzi i zwierząt. National Institutes of Health konsekwentnie finansuje organizację projektów od co najmniej 2002 roku.

In 2014, the NIH approved a grant to EcoHealth Alliance designated for research into “Understanding the Risk of Bat Coronavirus Emergence.” The project involved collaborating with researchers at the Wuhan Institute of Virology to study coronaviruses in bats and the risk of potential transfer to humans.

W 2014 r. NIH (ministerstwo zdrowia usa) zatwierdziło grant dla EcoHealth Alliance przeznaczony na badania nad „Zrozumieniem ryzyka pojawienia się koronawirusa nietoperza”. Projekt obejmował współpracę z badaczami z Wuhan Institute of Virology w celu zbadania koronawirusów u nietoperzy i ryzyka potencjalnego przeniesienia na ludzi.

https://eu.usatoday.com/story/news/factc.....061490001/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Dla wszystkich którzy mają wątpliwości skąd się wziął wirus. Artykuł pochodzi z dnia 06. Maja 2020 z USA Today:


/Projekt badania koronawirusa nietoperzy - prace przeniosły się w 2014 r. już tylko do Wuhan:/



Twierdzenia, że ​​administracja Obamy finansowała badania nad koronawirusem, mogą odnosić się do dotacji przyznanej przez National Institutes of Health dla EcoHealth Alliance, grupy badawczej, która śledzi pojawiające się choroby. Grant jest bezpośrednio nadzorowany przez NIH i był kontynuowany pod administracją Trumpa aż do niedawnego odwołania.

EcoHealth Alliance to pozarządowa grupa badawcza, która koncentruje się na nowo pojawiających się chorobach spowodowanych interakcjami ludzi i zwierząt. National Institutes of Health konsekwentnie finansuje organizację projektów od co najmniej 2002 roku.

In 2014, the NIH approved a grant to EcoHealth Alliance designated for research into “Understanding the Risk of Bat Coronavirus Emergence.” The project involved collaborating with researchers at the Wuhan Institute of Virology to study coronaviruses in bats and the risk of potential transfer to humans.

W 2014 r. NIH (ministerstwo zdrowia usa) zatwierdziło grant dla EcoHealth Alliance przeznaczony na badania nad „Zrozumieniem ryzyka pojawienia się koronawirusa nietoperza”. Projekt obejmował współpracę z badaczami z Wuhan Institute of Virology w celu zbadania koronawirusów u nietoperzy i ryzyka potencjalnego przeniesienia na ludzi.

https://eu.usatoday.com/story/news/factc.....061490001/


Chińczycy piszą, że wirusa przywieźli do Wuhan amerykańscy wojskowi w grudniu.
W Wuhan odbywały się sportowe zawody dla wojskowych. W których brali też udział amerykanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra , zaliczone spotkanie bez namordnika z policją Smile .
Właśnie wróciłem z Sopotu . Byliśmy coś zjeść ( polecam Sea Food Station ) w Sopocie . Ogólnie oprócz żarcia nie sprzedają alkoholu . Więc mówię , że w kubku po kawie może być i się dogadaliśmy . Uwielbiam tę knajpę , bo oprócz zajebistego jedzenia i obsługi która wręcz wprowadza mnie w zakłopotanie Smile , od razu pytają się czy whiskey soure podwójne , a ja się uśmiecham kiedy ktoś czyta mi w myślach Smile .
Na jedzenie czekaliśmy chwilę , drink w butelce plastikowej i kubeczek od kawy ze skórką od pomarańczy i lodem był wcześniej . W momencie jak przelewałem drink do kubeczka z lodem minął nas patrol policji , ale jakby ich nie było .
Po zjedzeniu idziemy do Śliwki w kompot ( polecam , mają świetne nalewki ) na nalewkę , okazuje się że na miejscu nie da rady , ale na wynos nie ma problemu .
Po drodze na ul. Monte Cassino , wpadliśmy na patrol policji , młodzi kolesie , góra dwadzieścia kilka lat , ten co do mnie mówił nie miał nawet zarostu ( serio Very Happy ) . No i cyk . Znajomy miał kwit na astmę , kobieta namordnik , a ja nic takiego nie miałem . A że humor miałem już dobry , i nawet nie zdążyłem się zestresować całą sytuacja mówię mu ; Mam problemy zdrowotne . Policja się pyta ; jakie ?
A ja pierwszy raz w życiu powiedziałem coś takiego do pał ; myślę , że to nie pana sprawa .
Wtedy młody policjant mówi ; w takim razie kieruję sprawę do sądu ...
I nie skończył , bo mu przerwałem , mówię mu ; mam skrzywioną przegrodę nosową w lewą stronę i problem z zatokami .
Policjant ; okej , dziękuję , do widzenia .
Nawet nie zdążyłem dokończyć ; do widzenia i panów policjantów nie było .
Autentycznie , nie zdążyło mi skoczyć ciśnienie .

Jedno jest pewne nie wstawiają mandatów tylko od razu kierują sprawę do sądu .

Ale to wszystko chuj . W "Śliwce w kompot" kupiłem 9 setek nalewek ( nutellówka , poziomkówka , ananasówka , śliwkówka , bounty ) Polecam . Z tym że żeby kupić alkohol wysoko procentowy , a te nalewki mają koło 50% to trzeba wypełnić "deklaracje" , ogólnie dwie strony A4 , ale ty wpisujesz im imię , nazwisko , adres , pesel . No kurwa panie , co za pojebana akcja , a pić się chce . Ja swoich danych nie podałem , mam od tego ludzi Wink .

Tak więc nie było strasznie , po prostu musicie ich oszukać taj jak oni chcą być oszukani . Jeśli nie będziecie kozaczyć , że was to jebie itp., to oni też mają na to wyjebane .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2604
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 krajów, które nie boją się wirusa.


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2604
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
......................
To powiadasz, @easy, że Ci trudno materiał o Stefanie Lanka znaleźć ? Nie umiesz paluszkiem wskazującym paru liter do wyszukiwarki wstawić ?Pomogę Ci , biedaczyno, chociaż stara emerytką jestem i stoję nad grobem. https://www.bitchute.com/video/hTETvlWL-Wg/

...................


dzięki - zobacz jak się to zaplata! Zwrócił uwagę Twój film (ten 4 godzinny - DZIĘKI!) -już go sobie zgrałem (widziałem na razie fragmenty)
i przesłałem koledze a ten mi zdumiony odpisuje, że wczoraj też trafił na osobę zajmującą się medycyną germańską.
Pani Magdalena Dembowska (właśnie słucham) gdzieś tam około 20 minuty wspomniała o panu Lanka.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Johnson miał dziś wystąpienie w TV dotyczące luzowania ograniczeń i planów na następne tygodnie.
Przemówienie było nagrane wcześniej (Johnson nie był live - pomijając PMQ, od ponad 2 miesięcy).

Generalnie w skrócie, Johnson chce by od jutra ludzie którzy nie mogą pracować z domu, poszli do pracy!
Gdzie utrzymanie dystansu 2m ma być bezwzględnie utrzymane pod groźbą surowych kar (jak?).
Ale jednocześnie utrzymuje ograniczenia w działaniu transportu publicznego.
Od czerwca mają się otworzyć szkoły, a od lipca restauracje, hotele ect.

Premier Szkocji stanowczo twierdzi, że w Szkocji nic się od jutra nie zmieni, podobnie Walia (Walia ma trochę inne podejście niż Anglia czy Szkocja).
Cały problem będzie polegać na programie, który daje 80% wynagrodzenia płacone przez państwo.

Johnson ogłosił,że od wtorku, znosi wszelkie restrykcje dotyczące tak zwanej rekreacji na zewnątrz. Obecnie, jest ograniczona do ~1h raz dziennie.
Dla przykładu w Walii nadal obowiązują takowe. Jak policja w Walii podejdzie np. do przyjezdnych z Anglii? Tego nie wiadomo. Bo się okaże, ze mieszkańcy Walii nie będą mogli jechać na rekreację, ale pod ich domami będą chodzić Anglicy:) Podobnie Szkocja.

Tak czy inaczej, Johnson dał 12h na przygotowanie się do roboty! Hehe
I zero wytycznych czy szczegółowych ustaleń co np. z BHP (BHP w UK jest bardzo silna, inspektor BHP ma wyższe uprawnienia niż inspektor finansowy!)?
Jak utrzymać dystans 2m na np. budowie gdzie pracuje jednorazowo 30, 50 czy więcej ludzi.

Ponieważ było to wystąpienie nagrane, więc nie było mowy o pytania dziennikarzy. Obecnie w TV trwa szeroka dyskusja.
Jutro w parlamencie Johnson ma dać więcej szczegółów i obiecał konferencje prasową.
Więc więcej szczegółów jutro...

Slogan "Stay Home" zastąpiono sloganem "Stay alert".
Ale mało kto wie co dokładnie to ma znaczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why w Pierdolni napisał:
Wieczorem, jak już mi się odwiesi limit na posty (albo rano) wrzucę ważnego posta z głośną sprawą cenzurowania w USA jednej pani doktor (z polskimi korzeniami), która bohatersko stawia czoła scamdemii.

Słowo się rzekło. No więc odsłuchując sobie dzisiaj podcast Red Ice Radio, zwróćiłem uwagę, że host Henrik Palmgren polecił film dokumentalny z udziałem niejakiej dr Judy Mikovits, podobno już na poły legendarnej z uwagi na to jak zaciekle jest obecnie sekowana na YT (filmu Plandemic nie znajdziecie na YT) i w innych mediach. Kobieta obnaża historyczne zbrodnie i machlojki dra Fauci i reszty ferajny ws. epidemii AIDS oraz punktuje bzdury, jakimi media obecnie karmią nas w ramach operacji Covid-1984. Wywiad z dr Judy Mikovits jest częścią w/w filmu dokumentalnego pt. Plandemic, który ma się ukazać latem.
https://plandemicmovie.com/
Kliknij aby obejrzeć

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
easy russian napisał:
Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)?

....................

W jednym z filmów dr Jaśkowski mówił o jakimś procesie sądowym toczącym się w Niemczech i tam okazało się, że nikt dotąd nie widział jeszcze wirusa odry z którą jakoby walczą od ponad pół wieku.


To powiadasz, @easy, że Ci trudno materiał o Stefanie Lanka znaleźć ? Nie umiesz paluszkiem wskazującym paru liter do wyszukiwarki wstawić ?Pomogę Ci , biedaczyno, chociaż stara emerytką jestem i stoję nad grobem. https://www.bitchute.com/video/hTETvlWL-Wg/

Ja mam STRASZNE wrażenie, że w czasie snu, wszystkie informacje, które w temacie wirusy, zdrowie, łącznie z koronaspektaklem, są wysysane z pamięci komentujących. Być może tylko ja widzę swoje komentarze. Na pewno nie czyta ich @góral, bo widocznie bardzo nie pasują.
@ Aniołek *nadal tkwi umysłem w niebiesiech, mając przekonanie, że NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi. To już nawet @Bimi zauważył, że pracują nad tym jak naciągnąć swoim "projektem" jakiego finansistę na ojroszeklodollary w postaci fantów-grantów. I nagród Bobla. Kto finansuje nałkę ? Definicja medycyny (wikipedia) Medycyna współcześnie opiera się NA FAKTACH . Czy finansista zapłaci za jakikolwiek Gescheft NIEOPŁACALNY ?
No, chyba, że przyjmiemy jako DOGMAT, że billzmelindą są filantropami.

kTO TWORZY FAKTY ? Tzw, usuwanie "objawów" - razem z pacjentem (usunięciem go z łez padołu). Ale tak, żeby długo płacił za to "leczenie".

"Szacunkowe dane molekularne... Dobre.. Chwila! ...ciekawe co w tych szacunkowych danych molekularnych wskazuje (może wskazywać!) na "pojawienie się wirusa już w listopadzie" ... Rolling Eyes .. To chyba jakaś Wyższa Szkoła Magii i Chucpy."

Definicja medycyny (początek)- medycyna jest sztuką. A więc są i sztukmistrze. A ile śmiechu mają z tego. Kiedy się raczą „covfefe” przekąszając homo chili con carne z dziecięciny. Shocked

Wybacz @ Aniołek, ale puszczają mi nerwy... Widzisz.



Przestań kobieta pisać pogrubioną czcionką, jest to tak irytujące że nic co piszesz nie przeczytałem. Uważasz, że Twoja prawda jest twojsza? Chcesz się wybić z tłumu? Efekt odwrotny.


p.s. optymistyczne wieści z dzisiaj.
byłem na wypadzie w parku, oczywiście bez maski i były tabuny ludzi. muszę stwierdzić że około 20-30% była również bez masek . tak trzymać. jak wszyscy będą obudzeni to nikogo nie ukarają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
gea napisał:
easy russian napisał:
Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)?

....................

W jednym z filmów dr Jaśkowski mówił o jakimś procesie sądowym toczącym się w Niemczech i tam okazało się, że nikt dotąd nie widział jeszcze wirusa odry z którą jakoby walczą od ponad pół wieku.


To powiadasz, @easy, że Ci trudno materiał o Stefanie Lanka znaleźć ? Nie umiesz paluszkiem wskazującym paru liter do wyszukiwarki wstawić ?Pomogę Ci , biedaczyno, chociaż stara emerytką jestem i stoję nad grobem. https://www.bitchute.com/video/hTETvlWL-Wg/

Ja mam STRASZNE wrażenie, że w czasie snu, wszystkie informacje, które w temacie wirusy, zdrowie, łącznie z koronaspektaklem, są wysysane z pamięci komentujących. Być może tylko ja widzę swoje komentarze. Na pewno nie czyta ich @góral, bo widocznie bardzo nie pasują.
@ Aniołek *nadal tkwi umysłem w niebiesiech, mając przekonanie, że NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi. To już nawet @Bimi zauważył, że pracują nad tym jak naciągnąć swoim "projektem" jakiego finansistę na ojroszeklodollary w postaci fantów-grantów. I nagród Bobla. Kto finansuje nałkę ? Definicja medycyny (wikipedia) Medycyna współcześnie opiera się NA FAKTACH . Czy finansista zapłaci za jakikolwiek Gescheft NIEOPŁACALNY ?
No, chyba, że przyjmiemy jako DOGMAT, że billzmelindą są filantropami.

kTO TWORZY FAKTY ? Tzw, usuwanie "objawów" - razem z pacjentem (usunięciem go z łez padołu). Ale tak, żeby długo płacił za to "leczenie".

"Szacunkowe dane molekularne... Dobre.. Chwila! ...ciekawe co w tych szacunkowych danych molekularnych wskazuje (może wskazywać!) na "pojawienie się wirusa już w listopadzie" ... Rolling Eyes .. To chyba jakaś Wyższa Szkoła Magii i Chucpy."

Definicja medycyny (początek)- medycyna jest sztuką. A więc są i sztukmistrze. A ile śmiechu mają z tego. Kiedy się raczą „covfefe” przekąszając homo chili con carne z dziecięciny. Shocked

Wybacz @ Aniołek, ale puszczają mi nerwy... Widzisz.



Przestań kobieta pisać pogrubioną czcionką, jest to tak irytujące że nic co piszesz nie przeczytałem. Uważasz, że Twoja prawda jest twojsza? Chcesz się wybić z tłumu? Efekt odwrotny.



Pisałem jej już o tym dawno temu, że nie tylko ja ale i inni przestaną to czytać, bo jest nieczytelne.
Można pogrubić, podkreślić, jakieś słowo klucz czy ważne zdanie, ale nie na Boga całość, ale ona to biolog:)
Pewnie samouk, bo na uczelni, to by ją też nauczyli jak pisać publicznie.
Ja przestałem czytać co pisze i to dawno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Dobra , zaliczone spotkanie bez namordnika z policją Smile .
(...)

Tak więc nie było strasznie , po prostu musicie ich oszukać taj jak oni chcą być oszukani . Jeśli nie będziecie kozaczyć , że was to jebie itp., to oni też mają na to wyjebane .


super ! ale szkoda że mnie z Wami nie było ! Very Happy

Nowe przepisy w USA - policja ma prawo wejścia do domu i zrobienia ci testu!



https://therulingclassobserver.com/2020/.....t-hr-6666/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Słowianie germańscy" i anty - lockodwn







_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

...................

dzięki - zobacz jak się to zaplata! Zwrócił uwagę Twój film (ten 4 godzinny - DZIĘKI!) -już go sobie zgrałem (widziałem na razie fragmenty)
i przesłałem koledze a ten mi zdumiony odpisuje, że wczoraj też trafił na osobę zajmującą się medycyną germańską.
Pani Magdalena Dembowska (właśnie słucham) gdzieś tam około 20 minuty wspomniała o panu Lanka.
[/quote]

Cieszę się, że znalazłeś coś nowego w temacie "germańska". Jest teraz sporo nowych filmów z serii prowadzonej przez Roberto Barnai (Biologika), Małgorzata Paluch (Kwantomed)
Tu Małgorzata Paluch wyjaśnia co się stało w Wuhan pod kątem analizy biologicznej. Niestety, to samo dzieje się obecnie z górnikami - strach o utratę pracy, utrzymanie. A na jesień powtórka "z rozrywki" (zapowiadana). KwantoMed TV

Sytuacja konfliktowa, w której zareagowały tysiące ludzi odczuciem "strach o rewir" - to przyczyna reakcji oskrzeli. Co to była za sytuacja?Obejrzyjcie tę relację o interpretację sytuacji wg wiedzy Germańskiej Medycyny
źródła (w języku angielskim, ale wystarczy wrzucić tekst w google translatora)
1. relacja pisemna z wydarzeń w Wuhan: https://www.bbc.com/news/blogs-china-...
2. nagranie video z zamieszek w Wuhan: https://www.youtube.com/watch?v=z20vf...
3. statystyki dotyczące zachorowań w podziale na wiek, płeć i choroby współistniejące: https://www.worldometers.info/coronav...






p4lm napisał:

Przestań kobieta pisać pogrubioną czcionką, jest to tak irytujące że nic co piszesz nie przeczytałem. Uważasz, że Twoja prawda jest twojsza? Chcesz się wybić z tłumu? Efekt odwrotny.

p.s. optymistyczne wieści z dzisiaj.
byłem na wypadzie w parku, oczywiście bez maski i były tabuny ludzi. muszę stwierdzić że około 20-30% była również bez masek . tak trzymać. jak wszyscy będą obudzeni to nikogo nie ukarają


raczej "niczego"

Nie ma obowiązku czytania, niczego, co piszę. Przyjmij do wiadomości, że niestety, jestem starą jędzą i kiepsko widzę (dzięki medycznym pytiom, które "leczyły" moje oko po operacji zmasowanymi dawkami sterydów) Nie życzę Ci @p4lm, aby Ci ktoś powiedział (tak jak mnie) ma (pan) pani raka. Bo ja żyję i widzę, tylko dlatego, że nie uwierzyłam medycznej pytii. Ty, niestety, w takiej sytuacji dostałbyś reakcji voodoo. Ze spodziewanym skutkiem. Czego Ci, oczywiście, NIE ŻYCZĘ.
Pogrubione lepiej mi się pokazuje w edycji, a nie lubię zostawiać błędów.
Co do maseczki, to się w niej duszę i źle działa mi na psychikę. Niestety, z mediów wylewa się potok indoktrynacji - o potrzebie noszenia, co jest dla mnie takim absurdem, jak nawoływanie do hodowania kołtuna.

Kołtun – Wikipedia, Kołtun
Plica polonica „kołtun polski”, Plica neuropathica, ang. Polish plait), zwany także gwoźdźcem, goźdźcem lub pliką – sklejony łojem i wydzieliną wysiękową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 10 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozytywny przekaz od szamana z Jakucji


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
gea napisał:
easy russian napisał:
Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)?

....................

W jednym z filmów dr Jaśkowski mówił o jakimś procesie sądowym toczącym się w Niemczech i tam okazało się, że nikt dotąd nie widział jeszcze wirusa odry z którą jakoby walczą od ponad pół wieku.


To powiadasz, @easy, że Ci trudno materiał o Stefanie Lanka znaleźć ? Nie umiesz paluszkiem wskazującym paru liter do wyszukiwarki wstawić ?Pomogę Ci , biedaczyno, chociaż stara emerytką jestem i stoję nad grobem. https://www.bitchute.com/video/hTETvlWL-Wg/

Ja mam STRASZNE wrażenie, że w czasie snu, wszystkie informacje, które w temacie wirusy, zdrowie, łącznie z koronaspektaklem, są wysysane z pamięci komentujących. Być może tylko ja widzę swoje komentarze. Na pewno nie czyta ich @góral, bo widocznie bardzo nie pasują.
@ Aniołek *nadal tkwi umysłem w niebiesiech, mając przekonanie, że NAŁKA I NAŁUKOWCY cały czas pracują, aby wyleczyć ludzi. To już nawet @Bimi zauważył, że pracują nad tym jak naciągnąć swoim "projektem" jakiego finansistę na ojroszeklodollary w postaci fantów-grantów. I nagród Bobla. Kto finansuje nałkę ? Definicja medycyny (wikipedia) Medycyna współcześnie opiera się NA FAKTACH . Czy finansista zapłaci za jakikolwiek Gescheft NIEOPŁACALNY ?
No, chyba, że przyjmiemy jako DOGMAT, że billzmelindą są filantropami.

kTO TWORZY FAKTY ? Tzw, usuwanie "objawów" - razem z pacjentem (usunięciem go z łez padołu). Ale tak, żeby długo płacił za to "leczenie".

"Szacunkowe dane molekularne... Dobre.. Chwila! ...ciekawe co w tych szacunkowych danych molekularnych wskazuje (może wskazywać!) na "pojawienie się wirusa już w listopadzie" ... Rolling Eyes .. To chyba jakaś Wyższa Szkoła Magii i Chucpy."

Definicja medycyny (początek)- medycyna jest sztuką. A więc są i sztukmistrze. A ile śmiechu mają z tego. Kiedy się raczą „covfefe” przekąszając homo chili con carne z dziecięciny. Shocked

Wybacz @ Aniołek, ale puszczają mi nerwy... Widzisz.



Przestań kobieta pisać pogrubioną czcionką, jest to tak irytujące że nic co piszesz nie przeczytałem. Uważasz, że Twoja prawda jest twojsza? Chcesz się wybić z tłumu? Efekt odwrotny.
Nieprawda, mi baardzo odpowiada pogrubiona czcionka, dużo przyjemniej się czyta, bez kitu. Jakbyście mogli to piszcie jak najwięcej pogrubioną czcionką. ..@gea.. -nie słuchaj ich.
_________________
Kobiety mniej gwałcą bo są słabsze fizycznie.
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)(?)

NO niestety nie wiemy, możemy polegać tylko na badaniach naukowców, może to być zwykła mutacja pospolicie występującego wirusa, jakich są dziesiątki i powodują infekcje dróg oddechowych, porównuje się go do SARS z 2003, ale coraz więcej badań pokazuje że namnaża się w górnych drogach oddechowych a nie jak SARS głównie w dolnych, dlatego jest bardziej pospolity.

Obojętnie co to jest, to np w Niemczech ( i w wielu państwach europejskich podobnie ) zarażalność wygasa. W DE pozsostało tylko 17,5 tys. "aktywnych zarażonych wg. PCR", a wyzdrowiało już 86%.


( kolor niebieski - fizyczne zarażenie, żółty - test PCR )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
Aniołek napisał:
Czy istnieje jakiś namacalny dowód że tzw. "wirus" SARS-CoV-2 w ogóle istnieje? ...może taki sam jak na istnienie mitycznego hiv'a (który nigdy i nigdzie nie został wyizolowany)(?)

NO niestety nie wiemy, możemy polegać tylko na badaniach naukowców, może to być zwykła mutacja pospolicie występującego wirusa, jakich są dziesiątki i powodują infekcje dróg oddechowych, porównuje się go do SARS z 2003, ale coraz więcej badań pokazuje że namnaża się w górnych drogach oddechowych a nie jak SARS głównie w dolnych, dlatego jest bardziej pospolity.


Wirus sam z siebie się nie namnaża, bo nie może, to nie bakteria, czy grzyb.
Wirus do reprodukcji, potrzebuje komórki, która zajmuje się reprodukcją, wirus następnie wszczepia się w komórkę, i przekazuje jej swój materiał genetyczny, a komórka go reprodukuje aż do jej całkowitego zniszczenia.
By wirus mógł wstrzyknąć swój materiał genetyczny do komórki, to musi się zgadzać jego kod proteinowy z kodem komórki.
To dlatego, jest silne przekonanie, że ten wirus powstał w laboratorium i został zaprojektowany tak, by szpica proteinowa pasowała do komórki gospodarza.
W normalnych, naturalnych warunkach, wirus mutuje i na zasadzie prób i błędów, stara się dopasować do komórki. W 99% przypadków to sie nie udaje, więc nie ma zarażeń. Tu, szpica proteinowa, praktycznie idealnie pasuje do komórek ludzkich.
SARS-CoV-2 atakuje komórki typu II. Które są w pęcherzykach płucnych, w górnych drogach oddechowych, wirus nie ma czym się namnażać. (Komórki typu II zapobiegają zapadnięciu się pęcherzyka płucnego, oraz sklejeniu ścianek, dlatego jak wirus go zniszczy, to dochodzi do zawalenia pęcherzyka, i zmniejszenie powierzchni do wymiany gazów - problemy z oddychaniem)
Pisze się jedynie, ze w górnych drogach oddechowych wirus się gromadzi - co jest normalne, gdyż wydychamy go z płuc, następnie miliardy wirusów są w silnie, w wilgotnych partiach górnych dróg oddechowych, ale tam się nie namnaża, chyba, że coś się zmieniło (daj link).

Cytat:

Obojętnie co to jest, to np w Niemczech ( i w wielu państwach europejskich podobnie ) zarażalność wygasa. W DE pozsostało tylko 17,5 tys. "aktywnych zarażonych wg. PCR", a wyzdrowiało już 86%.

( kolor niebieski - fizyczne zarażenie, żółty - test PCR )


W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Wirus sam z siebie się nie namnaża, bo nie może, to nie bakteria, czy grzyb.Wirus do reprodukcji, potrzebuje komórki, która zajmuje się reprodukcją,

Nie miałem ci już odpisywać, ale zrobię to:

Wirusy (łac. virus „trucizna, jad”) – niewielkie cząstki zakaźne.....niezdolne do namnażania się poza komórką gospodarzem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy
Czyli wg. definicji, wirusy się NAMNAŻAJĄ w komórkach istot żywych.

REPRODUKOWAĆ to ty se możesz OBRAZKI.


Cytat:
W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676

I tym się różnimy, ty opierasz się na gazetach i mediach - opiniach redaktorów i dziennikarzy, bo sam nie jesteś w stanie poszukać materiałow i zanalizować dane źródłowe, ja natomiast opieram się na badaniach i oficjalnych danych z odpowiednich organów poszczególnych krajów.

Biuletyn RKI z 10.05 - gdzie ty widzisz wzrost zachorowań, jak zachorowania ( niebieskie ) są na całkowitych minimach.
https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Ne.....ile#page=3

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:50, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
goral_ napisał:
Wirus sam z siebie się nie namnaża, bo nie może, to nie bakteria, czy grzyb.Wirus do reprodukcji, potrzebuje komórki, która zajmuje się reprodukcją,

Nie miałem ci już odpisywać, ale zrobię to:

Wirusy (łac. virus „trucizna, jad”) – niewielkie cząstki zakaźne.....niezdolne do namnażania się poza komórką gospodarzem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirusy
Czyli wg. definicji, wirusy się NAMNAŻAJĄ w komórkach istot żywych.

REPRODUKOWAĆ to ty se możesz OBRAZKI.


Reprodukcja to dokładnie to samo co namnażanie.
Ale skąd ty to możesz wiedzieć....
I tym się różnimy, ja mam trochę większy zasób słownictwa.
Więc zrobię to, i dam ci małą podpowiedź na przyszłość - różne słowa mają swoje zamienniki czy odpowiedniki, czasem, dokładniej określające konkretne zdarzenie, czy czynność.
Nie musisz dziękować.
Tak więc Reprodukcja jest jak najbardziej odpowiednia.

Cytat:

Cytat:
W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676

I tym się różnimy, ty opierasz się na gazetach i mediach - opiniach redaktorów i dziennikarzy, bo sam nie jesteś w stanie poszukać materiałow i zanalizować dane źródłowe, ja natomiast opieram się na badaniach i oficjalnych danych z odpowiednich organów poszczególnych krajów.


I tym się różnimy, że ja staram się poznać dogłębniej poprzez zadawanie pytań a nie głupkowate kopiowanie tabelek.
Z których i tak niewiele rozumiesz. Nawet nie potrafisz ich poprawnie analizować, miesza ci się jedno z drugim - to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem - tabelki tez trzeba zrozumieć.

Nadal nie podałeś, jak liczysz śmiertelność Covid-19 a negujesz obecną na poziomie 6,9%
Po prostu nie masz zielonego pojęcia, ale wiesz, że nie jest 6,9% (tak jak z górnymi drogami oddychania).

Piszesz bzdety, że wirusy się reprodukują w górnych drogach oddechowych - gdzie? Podałeś jakieś materiały na ten temat, czy tak sobie ot wymyśliłeś by było ciekawiej?
Nawet pojęcia nie miałeś jak działa wirus, jakie komórki infekuje i dlaczego te.

Zero - tylko tabelka i wykresik. I od czasu do czasu jakieś bzdety typu "wirus się namnaża w górnych drogach oddechowych" A ty wiesz co to są górne drogi oddechowe - tak poza tym?
Już raz ci napisałem, że się ośmieszasz i robisz z siebie takiego pryszczarkowatego nastolatka co to wszelkie rozumki zjadł bo kopiuje tabelki a nawet nie wie co to są górne drogi oddechowe coś w stylu tego co wierzy w bajki i bestie.
Polecam - czytać ze zrozumieniem -
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3007
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MJ na wirusa.


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676


Ciekawy wniosek, bo w oficjalnych publikowanych danych ja żadnego wzrostu nie widzę.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

Liczba aktywnych przypadków ciągle im spada, a z tygodnia na tydzień mają coraz mniej nowych zachorowań.

Tak że BBC niech se lepiej kupi okulary Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:15, 11 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:

W Niemczech zanotowano wzrost zachorowań po uprzednim zluzowaniu restrykcji.
https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-52604676


Ciekawy wniosek, bo w oficjalnych publikowanych danych ja żadnego wzrostu nie widzę.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

Liczba aktywnych przypadków ciągle im spada, a z tygodnia na tydzień mają coraz mniej nowych zachorowań.

Tak że BBC niech se lepiej kupi okulary Cool


Poprawnie powinno być tak ; W Niemczech brytyjskie media zanotowały wzrost ...
A tak sieją niepotrzebną panikę mijając się z prawdą .
Trzeba pomyśleć czy nie można pociągnąć mediów do odpowiedzialności przed sądami , za sianie strachu, paniki , propagandy , dezinformacji , wspieraniu totalitarnych zapędów rządzących i takie tam Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 302, 303, 304   » 
Strona 76 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile