W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385666
Strona:  «   1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
"Neocons – żydosyjonistyczna walka ze światem
26/04/2020 / Demaskator.

Maj 2010r., The Rockefeller Foundation – Scenarios for the Future of Technology and Int’l Development – kliknij tu w plik pdf: Rockefeller Foundation. Poniżej zaś, nagranie (j. angielski) z roku 2014, gdzie dziennikarz śledczy – Harry Vox, wskazuje stronę 18. tegoż dokumentu, gdzie zaplanowane tam wydarzenia pandemii i internowania ludzi we własnych domach przez aparaty przymusu państw na świecie stały się faktem i globalnym doświadczeniem ludzkości w roku 2020.
W uzupełnieniu do wcześniejszego wpisu: Wirus w koronie – kolejna odsłona doktryny szoku robię tu kopię wikipedycznej angielskiej wersji w edycji z dnia 25. kwietnia 2020 roku (pdf – Neoconservatism_Wikipedia_En) o silnym, dominującym nurcie w polityce USA, na wypadek gdyby to miało zniknąć wkrótce z Wikipedii. Temat ten wart jest dogłębnego przestudiowania, by zrozumieć w jakim świecie żyjemy i czyim obecnie zakładnikiem jest Polska i jej mieszkańcy (od 13 grudnia, roku 1981 – aresztowanie Edwarda Gierka i wprowadzenie stanu wojennego). Dogłębnym demaskatorem psychicznej substancji „neokonów” był polski psychiatra, prof. Andrzej Łobaczewski(1921-2007); https://socjologiakrytyczna.files.wordpr......pdf"

https://socjologiakrytyczna.wordpress.co.....e-swiatem/


A co ma do tego Stan Wojenny w Polsce z 1981?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:17, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii maseczek/szmat którymi karzą nam twarze zasłaniać . Problem jest taki że nawet jak stawiamy opór , to stawiamy opór na ich zasadach . Nie nosimy namordnika i tu powołujemy się na ich - faszystowskie niedorobione - ustawy . Oszukujemy tak ja system się spodziewa że będziemy oszukiwać ( czyli nie muszę nosić maski ze względu na stan zdrowia i nie muszę mieć na to kwitów ) . Zdecydowanie trzeba podkreślić że długotrwałe noszenie namordnika jest szkodliwe dla zdrowia . I nie ma co tu porównywać chirurgów czy pielęgniarki z zakaźnego , bo to jest ich praca i za to im płacą , w dodatku całymi godzinami przez miesiące nie noszą maseczek .
Nie nosimy maseczek bo prewencyjnie zapobiegamy chorobie która może nas dotknąć .

System nie pozwala ci być uczciwym , musisz oszukiwać , by osiągnąć małe zwycięstwo , ale wszystko odbywa się w ramach z góry narzuconych faszystowskich przepisów . W dodatku oszukiwać musisz za każdym razem przy spotkaniu z faszystami . A na końcu w telewizji wyjdzie , że jesteś oszustem walczącym z wiatrakami Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Nie nosimy maseczek bo prewencyjnie zapobiegamy chorobie która może nas dotknąć .


Ale my możemy roznosić tą chorobę, dlatego maseczka nie chroni nas, ale innych.
Cytat:

System nie pozwala ci być uczciwym , musisz oszukiwać , by osiągnąć małe zwycięstwo , ale wszystko odbywa się w ramach z góry narzuconych faszystowskich przepisów . W dodatku oszukiwać musisz za każdym razem przy spotkaniu z faszystami . A na końcu w telewizji wyjdzie , że jesteś oszustem walczącym z wiatrakami Wink .


Nie musisz, nie sądzę, by cię ktoś zaczepił o to, że nie masz maseczki na pustej ulicy, na spacerze w lesie, co do noszenia maseczki, w domu nie musisz, idąc do sklepu ile ja masz założoną? 2h?
Ja rozumie, protestować, przeciwko temu, że rząd nic nie robi by poprawić ludziom poziom życia, zwłaszcza w takiej sytuacji poprzez jakieś programy osłonowe, w stylu zamrożenia spłat rat, opłacenie rachunków za prąd itp. ale nie, ludzie wolą protestować bo ...maseczka i każą ją nosić w sklepie....
To mi się zawsze kojarzy z ograniczeniami prędkości w Polsce czy jazda po pijaku. No jakie tam zakazy panie, 30 km/h pod szkoła... a co to ma być, mogę to jadę 100... państwo to tylko zakazy i zakazy.
Jakie społeczeństwo, takie protesty.
Kiedyś było takie idealne porównanie, barany w zagrodzie, beczą, bo słoma za sucha, ale żaden z nich nie beczy, że za ogrodzeniem jest soczysta zielona trawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:


Ale my możemy roznosić tą chorobę, dlatego maseczka nie chroni nas, ale innych.

.


Nieszczęsny góral roznosi pierd-zielową chorobę- pandemię panikarstwa. Maseczka i szczepienie go już wkrótce uratują.
cytat z https://robertbrzoza.pl/post/wiemy-jak-b.....awirusowej

"Są przygotowani na wdrożenie drugiej fali akcji koronawirusowej. Omawiali to w 2019 roku na Event 201.

Prawdopodobnie skala akcji będzie uzależniona od tego, jak szybko państwa będą wprowadzać systemy szczepionkowe.

Niemcy już zapowiedziały, że 14 maja będzie głosowana taka ustawa. Każda osoba w razie pandemii, będzie musiała mieć cyfrowy paszport zdrowotny z udokumentowanymi szczepieniami. W razie nieposiadania takiego dokumentu, traci wszystkie prawa obywatelskie.

Również w UK, korporacje technologiczne prowadzą rozmowy z ministrami, na temat tworzenia paszportów zdrowotnych, aby pomóc Brytyjczykom "bezpiecznie" wrócić do pracy za pomocą testów koronawirusa i rozpoznawania twarzy.

Korporacje międzynarodowe wymuszają na rządach wdrożenie ustaw i systemów kontrolujących każdą osobę"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:58, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:

Nie nosimy maseczek bo prewencyjnie zapobiegamy chorobie która może nas dotknąć .


Ale my możemy roznosić tą chorobę, dlatego maseczka nie chroni nas, ale innych.

I tu jest cały niuans ukryty jak faszyści robią nas w chuja stawiając domniemane dobro ogółu nad dobrem indywidualnej jednostki . Tak samo działa patriotyzm .
Jedną chorobę "możemy" roznosić , ale innej możemy się nabawić . I tu pomagają nam statystyki by dokonać wyboru , co jest bardziej prawdopodobne Wink .

Cytat:
Nie musisz, nie sądzę, by cię ktoś zaczepił o to, że nie masz maseczki na pustej ulicy, na spacerze w lesie, co do noszenia maseczki, w domu nie musisz, idąc do sklepu ile ja masz założoną? 2h?

Racje masz , na pustej ulicy na pewno nikt mnie nie zaczepi Smile .
Ale teoretycznie taka pani , czy pan co w sklepie pracują i mają kontakt z klientami to muszą w tej maseczce prawie 8 godzin zasuwać ( minus przerwa na jedzenie , resztę przerwy - teoretycznie - w maseczce ) .
Albo dajmy na to , taka sytuacja . Rodzice mają niepełnosprawne dziecko które nie może mieć namordnika , matka idzie z nim na spacer ma maseczkę . Czy jak wróci do domu powinna ją ściągnąć czy razem z mężem powinni cały czas opiekując się dzieckiem nosić namordniki . W końcu kaleka też może zachorować .

Cytat:
Ja rozumie, protestować, przeciwko temu, że rząd nic nie robi by poprawić ludziom poziom życia, zwłaszcza w takiej sytuacji poprzez jakieś programy osłonowe, w stylu zamrożenia spłat rat, opłacenie rachunków za prąd itp. ale nie, ludzie wolą protestować bo ...maseczka i każą ją nosić w sklepie....

Nic nie rozumiesz . Ty myślisz o kasie , a tu kaganiec ci zakładają . Maseczka nie tylko jest symbolem , nikogo przed niczym nie chroni bo jak np kawałek materiału , szmatki może cię chronić przed wirusami/chorobami , a przecież wszyscy możemy "szale" nosić . Czego nie rozumiesz w faszystowskim postępowaniu władzy . To że nie ma programów pomocowych to jeszcze nie faszyzm tylko nieudolność polityki ekipy rządzącej . Namordnik to ich rozwiązanie na kryzys które symbolizuje państwo policyjne .

Cytat:
Kiedyś było takie idealne porównanie, barany w zagrodzie, beczą, bo słoma za sucha, ale żaden z nich nie beczy, że za ogrodzeniem jest soczysta zielona trawa.

A ty @goral "beczysz" bo tą trawę na zielono musisz malować Wink

PS. soczystości trawy nie można stwierdzić na pierwszy rzut oka , to nawet baran wie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:
Ordel napisał:

Nie nosimy maseczek bo prewencyjnie zapobiegamy chorobie która może nas dotknąć .


Ale my możemy roznosić tą chorobę, dlatego maseczka nie chroni nas, ale innych.

I tu jest cały niuans ukryty jak faszyści robią nas w chuja stawiając domniemane dobro ogółu nad dobrem indywidualnej jednostki . Tak samo działa patriotyzm .
Jedną chorobę "możemy" roznosić , ale innej możemy się nabawić . I tu pomagają nam statystyki by dokonać wyboru , co jest bardziej prawdopodobne Wink .


Ale to też Cibie chroni i twoich bliskich. nie wiesz, czy gość stojący obok w kolejce do kasy nie jest nosicielem.
Tak samo on nie wie czy ty nie jesteś. Więc lepiej założyć, że obydwie możecie być potencjalnymi nosicielami.
Już to pisałem, nie ma leku, czy szczepionki na Covid-19 i jedyna metodą jest spowolnienie rozprzestrzeniania się.
Maseczka ma w tym pomóc.

Cytat:

Cytat:
Nie musisz, nie sądzę, by cię ktoś zaczepił o to, że nie masz maseczki na pustej ulicy, na spacerze w lesie, co do noszenia maseczki, w domu nie musisz, idąc do sklepu ile ja masz założoną? 2h?

Racje masz , na pustej ulicy na pewno nikt mnie nie zaczepi Smile .
Ale teoretycznie taka pani , czy pan co w sklepie pracują i mają kontakt z klientami to muszą w tej maseczce prawie 8 godzin zasuwać ( minus przerwa na jedzenie , resztę przerwy - teoretycznie - w maseczce ) .
Albo dajmy na to , taka sytuacja . Rodzice mają niepełnosprawne dziecko które nie może mieć namordnika , matka idzie z nim na spacer ma maseczkę . Czy jak wróci do domu powinna ją ściągnąć czy razem z mężem powinni cały czas opiekując się dzieckiem nosić namordniki . W końcu kaleka też może zachorować .

Zrozum, świat nie jest zero jedynkowy. Ja wiem, ze w Polsce by wszyscy chcieli by tak było, ale tak nie jest (i bardzo dobrze). Nie da się zastosować wszystkiego do wszystkich, jedyne co próbują to ograniczyć ile tylko jest to możliwe.
Jeśli nic nie zrobią, i ludzie zaczną umierać, nie tylko na covid-19 ale z powodu przeładowanego systemu zdrowia, to wówczas, będziesz protestować, dlaczego nikt nic nie wprowadził by zapobiec.
Dałem ci porównanie do ograniczenia prędkości, załóżmy, że jest protest, w wyniku którego, rząd znosi kodeks drogowy. Każdy jeździ jak chce i czym chce.
Czym się skończy taka wolność?

Cytat:


Cytat:
Ja rozumie, protestować, przeciwko temu, że rząd nic nie robi by poprawić ludziom poziom życia, zwłaszcza w takiej sytuacji poprzez jakieś programy osłonowe, w stylu zamrożenia spłat rat, opłacenie rachunków za prąd itp. ale nie, ludzie wolą protestować bo ...maseczka i każą ją nosić w sklepie....

Nic nie rozumiesz . Ty myślisz o kasie , a tu kaganiec ci zakładają . Maseczka nie tylko jest symbolem , nikogo przed niczym nie chroni bo jak np kawałek materiału , szmatki może cię chronić przed wirusami/chorobami , a przecież wszyscy możemy "szale" nosić . Czego nie rozumiesz w faszystowskim postępowaniu władzy . To że nie ma programów pomocowych to jeszcze nie faszyzm tylko nieudolność polityki ekipy rządzącej . Namordnik to ich rozwiązanie na kryzys które symbolizuje państwo policyjne .


No własnie, symbol, jaki symbol? próby ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, by jak najszybciej, ruszyć gospodarkę, która coraz bardziej się zapada?
Symbol? Naklej se na majty orła z koroną będziesz mieć symbol, ale jak nie będziesz mieć pracy i żadnego dochodu, to najesz się symbolem?
Ważniejsze od awantury o maseczki (wg. mnie nie jest to złe, zwłaszcza, ze zniesiono inne ograniczenia) sa środki od państwa, dla ludzi, dla pracowników, dla małego biznesu,
Skończy się epidemia, zdejmiesz maseczkę, ale biznes, praca pójdzie w pizdu. Jarzysz teraz?
Im szybciej to się skończy tym lepiej dla wszystkich.

Cytat:

Cytat:
Kiedyś było takie idealne porównanie, barany w zagrodzie, beczą, bo słoma za sucha, ale żaden z nich nie beczy, że za ogrodzeniem jest soczysta zielona trawa.

A ty @goral "beczysz" bo tą trawę na zielono musisz malować Wink

PS. soczystości trawy nie można stwierdzić na pierwszy rzut oka , to nawet baran wie Wink .

Nie zrozumiałeś tego porównania.
Więc ci wyjaśnię.
Barany beczą o rzeczy kompletnie nie mające znaczenia, gdy tymczasem rzeczy o podstawowym znaczeniu im umykają.
Tak masz z maseczkami, ludzie się awanturują o maseczki, symbol zniewolenia ect. ale równie dobrze chcą już końca ograniczeń, chcą otwarcia sklepów, iść do pracy, zarabiać...
Nie ważne, ze dzięki tej maseczce może to przyspieszyć o tydzień, miesiąc... maseczka to zniewolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
System nie pozwala ci być uczciwym , musisz oszukiwać , by osiągnąć małe zwycięstwo , ale wszystko odbywa się w ramach z góry narzuconych faszystowskich przepisów . W dodatku oszukiwać musisz za każdym razem przy spotkaniu z faszystami . A na końcu w telewizji wyjdzie , że jesteś oszustem walczącym z wiatrakami Wink .
Też o tym myślałem, i dochodzę do wniosku, że prędzej czy później nadejdzie taki moment kiedy trzeba będzie stwierdzić bez ogródek, i oświadczyć otwarcie: Mam to w piździe.. Może i roznoszę nieświadomie groźnego wirusa, o którym nic nie wiem, może nawet jakaś gorolska stara menda umrze z tego powodu ... Nadal mam to w piździe, i ... JEBIE MNIE TO. .. Może nawet już teraz należałoby tak stawiać sprawę.. Confused Think
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z wypowiedzi JKM :

"Polska traci dziennie miliardy, siedzimy pozamykani w chałupach jak głupi – dlatego, że mamy d***krację, że dziennikarskie hieny postraszyły ludzi, a politycy wykorzystali histerię, by poodbierać ludziom wolność. A Głupia Większość to jeszcze popiera!!"


Cytat z góry jest zamieszczony na końcu wypowiedzi. Ja też lubiłabym kapitalizm, gdyby szanował on naukę. Nauka została sprofanowana. Na skutek preferowania GESCHEFTU z kłamstw naukowych - teorii infekcyjności z XIX wieku, stworzonej przez hochsztaplerów Pasteura i Kocha. Skompromitowanej już w momencie jej powstania i wielokrotnie powtarzane doświadczenia (np. Max von Pettenkofer, Roberta Willnera, który wstrzykiwał sobie krew osoby z HIV-em!)
Kłamstwo na temat "zarażania, zakaźności" kontynuowane jest dalej przez fałszywą DEFINICJĘ WIRUSA. Niewinnej nukleoproteinie autor definicji 60 lat temu przypisał cechy "jadu" - zakaźności i potencjalnej patogeniczności. Bez potwierdzenia metodami naukowymi.
I dlatego globalnowioskowa społeczność z emanacją GŁUPOTY WYŻSZEGO STOPNIA* wykrystalizowana w osobie nieszczęsnego górala WIERZY. Że może być zarażona i sama może zarażać. WIERZĄC W POTENCJALNĄ PATOGENICZNOŚĆ. Tymczasem góralopodobni są patogennymi nosicielemi strachu i głupoty.(* bo wy e-dudkowanego internetowo)

Wśród niecywilizowanych judeologiczno-talmudycznie ludów nikt się nie zaraża katarem ani przeziębieniem, bo w to NIE WIERZY. Dorośli usuwają swoim dzieciom katar z nosa swoimi ustami ! Oni NIE WIERZA W ŚW.WIRUSA.

ciąg dalszy wypowiedzi JKM


"PIĘKNE I BESTIE
Piękno – to rzecz ważna. Ludzie cenią sobie piękno. Przedmioty piękne są pożądane. To samo dotyczy ludzi. W Polsce za najpiękniejszą kobietę uchodzi p. Weronika Bielik. Świat jednak pełen jest pięknych kobiet, interesujących kobiet. Oczywiście – najpiękniejszych jest mało – ale sporo jest naprawdę pięknych. Co roku organizowane są wybory Miss USA, Miss Polonia, Miss Kamerunu… Myślę, że finalistek tych imprez jest na świecie kilka tysięcy.

I teraz to pytanie: Jakie jest kryterium piękności? Co łączy ze sobą te wszystkie kobiety? Jaką mają wspólną cechę? Powiecie, że takiej cechy nie ma, że są one różne? Mylicie się! Te kobiety mają jedną ważną wspólną cechę. Nic im mianowicie nie brakuje. Czy wyobrażają sobie Państwo start w finale konkursu na Miss Rurytanii dziewczyny bez jednej ręki? Albo choćby bez małego palca u jednej ręki? Albo Rihannę bez jednego oka? Zgroza – nieprawdaż?

Otóż ja jestem miłośnikiem kapitalizmu. Kocham kapitalizm jako ustrój przede wszystkim sprawiedliwy, a po drugie – zapewniający krajowi bogactwo. I tak jak istnieje wiele pięknych kobiet różniących się od siebie, tak samo istnieje wiele odmian ustroju kapitalistycznego. Niestety: dziś nie mam czego kochać. Kapitalizm we wszystkich krajach został bowiem okrutnie okaleczony. Gdyby zebrać te 10. 000 najpiękniejszych kobiet na placu, a potem wtargnął tam Smok Ognisty i jednej wypalił oko, drugiej urwał mały palec u ręki, trzeciej stopę, a czwartej – o zgrozo – wybił oko. Takiej delikwentce nawet by do głowy nie przyszło, by nadal występować w konkursie.

I to samo jest z kapitalizmami. W jednym państwie niby jest „kapitalizm”, ale rząd zajmuje się leczeniem ludzi, w drugiej to rząd decyduje o podaży pieniądza, w trzeciej rząd bierze się za produkcję elektrycznych samochodów… To nie jest kapitalizm – tylko okrutna z kapitalizmu kpina. A potem ludzie mówią o takim ustroju, że ten kapitalizm to zły ustrój. Nie działa – no, nie działa! To tak, jakby o pani Weronice Bielik bez jednej nogi powiedzieć: „Ech, na te piękne dziewczyny to nawet patrzeć nie warto; odrzuca!”.

USA w XIX wieku były rajem, do którego uciekał, kto mógł. Zwłaszcza najbiedniejsi – bo dziki, drapieżny kapitalizm korzystny jest dla biednych. Był to piękny kraj. Rządzony przez bardzo dobre państwo. Od tego czasu w USA rozpanoszyła się d***kracja – i zaczęto państwo „ulepszać”. To tak, jakby pani Weronice wstawiono sztuczne – lepsze, elektroniczne – oko, wstawiono „lepsze” piszczele w łydkach, dodano na wszelki wypadek trzecią nerkę – o powiększeniu biustu i pupy już nawet nie wspomnę. Za każdym razem ta zmiana była jakoś uzasadniana.

Efekt tych wszystkich poprawek byłby jednak taki, że na p. Bielik nie można by już patrzeć. I to właśnie stało się z kapitalizmem w Stanach Zjednoczonych. Popsuto go do imentu – i tyle. Aha: dlaczego nie piszę o koronawirusie? Bo żadnej epidemii NIE MA! W 90 procentach polskich gmin na COVID-19 nie umarł ANI JEDEN człowiek!! "



PS. Czy NAPRAWDĘ WIERZYCIE, że jesteście nosicielami chorób - zakaźnymi i potencjalnie patogennymi ? Jesteście nieszczelnymi słoikami z syfem ? I wasz oddech może zabić ? To znaczy, że jesteście alien To pot for ne. Shocked

Już 100 lat temu Iwan Pawłow zajmował się powstawaniem i wygaszaniem ODRUCHÓW WARUNKOWYCH. Za DARMO - DO ZROZUMIENIA. https://rcin.org.pl/dlibra/publication/2868/edition/1921/content

jeden fragment : „Niedawno bakteriolog z Taszkientu W. A. K r ył o w prowadząc badania serologiczne zauważył rzecz następującą. Chronicznie zastrzykiwał podskórnie psom morfinę. Wiadomo, e działanie podskórnego zastrzyku morfiny u psów zaczyna się od nudności, znacznego ślinotoku, wymiotów i następnie dopiero występuje sen. Kryło w zauważył, że jeżeli systematycznie, z dnia na dzień, zastrzyku je się morfinę, bardzo szybko, po 5 — 6 dniach, już same przygotowania i otoczenie towarzyszące zazwyczaj zastrzykowi wywołuje ten sam obraz u zwierzęcia, jaki występuje przy samym zastrzyku morfiny: pojawia się znaczny ślinotok, ruchy wymiotne i wymioty, a następnie nawet sen. W ten sposób obecnie akt wymiotny był wywołany nie przez sam morfinę, która poprzez krew działała na ośrodek wymiotny, a przez te wszystkie bodźce zewnętrzne, które występowały jednocześnie z wprowadzeniem morfiny. BODŹCE TE MOGŁY BYĆ RÓŻNORODNE I ODLEGŁE. W NAJLEPSZYM WYPADKU WYSTARCZYŁO, ŻE POJAWIŁ SIĘ KOŁO PSA EKSPERYMENTATOR, ŻEBY ZACZĘŁY WYSTĘPOWAĆ OPISANE OBJAWY. Jeśli to nie wystarczyło trzeba było dołączyć wyjmowanie i otwieranie pudełka ze strzykawką, następnie wystrzyc miejsce na skórze, zmoczy je alkoholem i w końcu zastrzykną jaki płyn obojętny. Im więcej było poprzednich zastrzyków morfiny, tym mniejsza ilość wyliczonych zabiegów wystarczała, aby wytworzy obraz zatrucia. Krył o w mógł z łatwości demonstrować to zjawisko w naszej pracowni i tutaj też, przy pomocy kilku doświadczeń, ustalił identyczność otrzymanego przeze faktu z naszymi odruchami warunkowymi."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:51, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie , ja czytam @gorala , że żyjemy w jakiś równoległych światach Smile .
"Maseczki" nikogo przed niczym nie chronią ( echo ) .

W skrócie napiszę ; nie ma pandemii , są natomiast wprowadzane faszystowskie prawa które odbijają się na zdrowiu ludzi i nie mam na myśli tylko maseczek . Ludzie wpadają w stany depresyjne/samobójstwa , umierają z powodu przekładanych zabiegów , tracą pracę , środki do życia .

Nie rozumiesz @goral jak cię podeszli , przejrzyj ten temat jeszcze raz z pominięciem swoich postów Wink .






I jeszcze :


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Mam wrażenie , ja czytam @gorala , że żyjemy w jakiś równoległych światach Smile .
"Maseczki" nikogo przed niczym nie chronią ( echo ) .

W skrócie napiszę ; nie ma pandemii , są natomiast wprowadzane faszystowskie prawa które odbijają się na zdrowiu ludzi i nie mam na myśli tylko maseczek . Ludzie wpadają w stany depresyjne/samobójstwa , umierają z powodu przekładanych zabiegów , tracą pracę , środki do życia .

Nie rozumiesz @goral jak cię podeszli , przejrzyj ten temat jeszcze raz z pominięciem swoich postów Wink .






I jeszcze :



Jeszcze raz:
Widzisz podeptana trawę i gnijące siano, wstań i rozejrzyj się, za płotem jest zielona trawa...
Patrzysz a nic nie widzisz.
Rac ci już napisałem, świat nie jest zero jedynkowy, jak by to chcieli ludzie w Polsce.
Mała podpowiedź, aborcją się nie zarazisz, tak samo jak głodem. Resztę wydedukuj sobie sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:


Jeszcze raz:






Cytat:
Patrzysz a nic nie widzisz.


Pewnie dlatego że nie jestem twoim "uczniem" Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

socjalistyczny foliarz napisał:
nie wiesz, czy gość stojący obok w kolejce do kasy nie jest nosicielem.
Tak samo on nie wie czy ty nie jesteś. Więc lepiej założyć, że obydwie możecie być potencjalnymi nosicielami.
... Załóż se pizde na uszy ... I chuia na czoło. Surprised .





Wezwanie Madonny i De Niro aby nie wracać do „normalności”.

_________________
Kobiety mniej gwałcą bo są słabsze fizycznie.
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2605
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janiekowalsk napisał:
[.................

Poprosimy ponowną premierę Wink


Fragment jest wycięty z filmu "Kin Dża Dża" - kultowy film w Rosji-
film z głębszym przesłaniem,
Przetłumaczyłem kiedyś całość ale ze względów usuwania mi filmu
(prawa autorskie) podzieliłem go na odcinki około 10 minut:




Tu spięte w playlistę: https://www.youtube.com/watch?v=jmEbHwBR.....cMOCqiEtrJ

p.s. a co do tego na literę G to tylko zasilacie trolla uwagą.
Ja mam go dawno w ignorowanych i nie zasilam typa ani się nie denerwuję jego wydalinami.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent Tanzanii: testy potwierdziły covid 19 u kozy, owcy, papai i oleju silnikowego





Francja anty - lockdown




Belin, aresztowania demonstrantów








easy russian napisał:

p.s. a co do tego na literę G to tylko zasilacie trolla uwagą.
Ja mam go dawno w ignorowanych i nie zasilam typa ani się nie denerwuję jego wydalinami.


he he , a dla mnie to jest bot - sztuczna inteligencja w fazie testów, @bimi bierze udział w eksperymencie Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy było, ale idąc dalej tokiem myślenia o ID2020 to układanka ma sens:
https://kopalniawiedzy.pl/Microsoft-Chmura-Krajowa,31984

Przecież jakoś trzeba zarządzać milionami tych czipów

Cytat:

Microsoft to kolejny, po Google'u, światowy gigant IT, który podpisał umowę o partnerstwie z Operatorem Chmury Krajowej, czyli spółki założonej przed dwoma laty przez PKO BP i Polski Fundusz Rozwoju. Jak czytamy w oświadczeniu Microsoftu, firma ogłosiła dzisiaj kompleksowy plan inwestycyjny o wartości 1 miliarda dolarów, którego celem jest przyspieszenie innowacji i cyfrowej transformacji na rzecz rozwoju Polskiej Doliny Cyfrowej.

Fundamentem tego wielopoziomowego planu jest otwarcie nowego regionu data center Microsoft w Polsce, w ramach globalnej infrastruktury chmury obliczeniowej, który ma zapewnić krajowemu ekosystemowi startupów, przedsiębiorców, firm i instytucji publicznych dostęp do bezpiecznych usług chmury obliczeniowej klasy enterprise. Microsoft i Operator Chmury Krajowej podpisali strategiczne porozumienie, którego celem jest zapewnienie eksperckiej wiedzy z zakresu transformacji cyfrowej i szerokiego dostępu do rozwiązań chmurowych dla wszystkich branż i przedsiębiorstw w Polsce.

Istotnym elementem ogłoszonej dzisiaj inwestycji jest kompleksowy i długoterminowy program podnoszenia kwalifikacji, który w efekcie pozwoli lokalnym specjalistom i młodzieży zwiększyć szanse zatrudnienia. Microsoft ma na celu rozwój kompetencji cyfrowych około 150 000 pracowników, specjalistów IT, nauczycieli, studentów i obywateli. W ten sposób firma dąży do zwiększenia konkurencyjności polskich przedsiębiorstw i osób prywatnych na rynku oraz ułatwienia polskim pracownikom skutecznego wprowadzania innowacji i wdrażania strategii transformacji cyfrowej swoich organizacji przy wykorzystaniu możliwości chmury obliczeniowej.

Program rozwoju umiejętności będzie obejmował szkolenia, programy e-learningowe, warsztaty i hakatony dotyczące przetwarzania w chmurze, wykorzystania technologii AI i uczenia maszynowego, przetwarzania dużych zbiorów danych (Big Data) i Internetu rzeczy (Internet of Things). W ramach podejmowanych działań, Microsoft zwróci szczególną uwagę na zapewnienie dostępu do technologii osobom z niepełnosprawnościami oraz narzędzi i programów podnoszących umiejętności, co w efekcie pozwoli im zwiększyć możliwości zatrudnienia.

Nowy region data center będzie oferował dostęp do pełnej oferty Microsftu, zarówno Azure, Microsoft 365, jak i Dynamics 365 oraz Power Platform.

Partnerstwo z Microsoftem pozwala OChK na dodatkową dywersyfikację oferty. Rozszerza ją o rozwiązania platformy chmurowej Azure, m.in. usługi infrastruktury sieciowej, baz danych, analityki, sztucznej inteligencji (AI) i Internetu rzeczy (IoT). W ofercie OChK znajdą się także rozwiązania Microsoft 365, zapewniające dostęp do aplikacji zwiększających produktywność, dostępnych jako usługa w chmurze i dostarczanych jako część otwartej platformy wspierającej procesy biznesowe. Już od momentu podpisania umowy Microsoft i OChK będą wspólnie wspierać przedsiębiorstwa i instytucje świadczące usługi doradcze, wdrożeniowe i opracowując projekty transformacyjne, na korzystnych rynkowo warunkach.

Polska ma szansę być cyfrowym sercem Europy. Dlatego dzisiaj ogłaszamy partnerstwo z Operatorem Chmury Krajowej i największą w historii kraju inwestycję w technologię cyfrową wynoszącą 1 miliard dolarów. W ramach inwestycji planujemy działania na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, wsparcie transformacji i budowę pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej, bezpiecznego i zaufanego regionu centrum przetwarzania danych w chmurze Microsoft o globalnej skali. Oznacza to dostęp do światowej klasy technologii, a w szczególności rozwiązań chmurowych, z poziomu data center zlokalizowanego w Polsce - powiedział Mark Loughran, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2605
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babcia wypowiedziała się na temat wirusa Laughing

https://www.google.com/url?q=https://www.....[/youtube]
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Babcia wypowiedziała się na temat wirusa Laughing

https://www.google.com/url?q=https://www.....[/youtube]


No i widać, że starsi ludzie mają zdrowe podejście do życia i rzeczywistości, radia i TV nie włącza i jest OK, żyje normalnie.

Byłem we Wrocku i Opolu i mnóstwo ludzisków nie nosi kagańców, więc chyba pomału dociera że kawałek szmaty nie ochroni przed zarazkami, tak jak spodnie + majtki nie zatrzymają śmierdzącego pierda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny news z którego wynika że śmiertelność wirusa jest o wiele niższa niż podaje WHO.
Kwestia jest taka, że w statystykach śmiertelności nie uwzględnia się tych wszystkich osób, które wirusa już miały, najczęściej nie mając nawet żadnych objawów - a jest ich, jak sie okazuje, od chuja.


Badanie: 2 proc. krakowian przeszło koronawirusa

Ok. 2 proc. osób w Krakowie przeszło już zakażenie koronawirusem – wykazały badania krakowskich naukowców. Zwracają oni uwagę, że taki wynik wskazuje na większą liczbę osób bezobjawowo chorych, niż sądzono.


O wynikach testów prowadzonych przez naukowców wśród krakowian poinformowało w czwartek Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Badania pilotażowe zostały przeprowadzone na próbie tysiąca osób. W badaniu krwi, prowadzonym powszechną metodą ELISA, uczestniczyły osoby, które nie zgłaszały objawów choroby układu oddechowego i nie były badane w kierunku zakażenia. Obecność przeciwciał typu IgG specyficznych względem wirusa SARS-CoV-2, oznacza, że osoba przebyła chorobę COVID-19 i – jak podało Collegium Medicum – do pewnego stopnia może być chroniona przed ponownym zakażeniem.

Jako grupa kontrolna posłużyły natomiast osoby, których krew została pobrana przed wybuchem epidemii - w 2019 roku. W liczącej 200 osób grupie kontrolnej u nikogo nie stwierdzono obecności swoistych przeciwciał przeciwwirusowych w klasie IgG.
Uzyskane wyniki – jak zaznaczają naukowcy – nie oznaczają, że można mówić o zbiorowej odporności społeczeństwa hamującej epidemiczne rozprzestrzenianie się wirusa, a wskazują na konieczność rozpoczęcia podobnych badań w innych miastach. Mogłoby to, zdaniem naukowców, pomóc w monitorowaniu rozprzestrzeniania się wirusa w poszczególnych regionach Polski.

Wyniki badań są spójne z uzyskanymi w innych krajach europejskich. Badania prowadzono w zespołach prof. Krzysztofa Pyrcia (MCB Uniwersytetu Jagiellońskiego), prof. Marka Sanaka (UJ Collegium Medicum) oraz prof. Jakuba Swadźby (firma Diagnostyka). (PAP)

Autorka: Beata Kołodziej


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Badanie.....79188.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Kolejny news z którego wynika że śmiertelność wirusa jest o wiele niższa niż podaje WHO.
Kwestia jest taka, że w statystykach śmiertelności nie uwzględnia się tych wszystkich osób, które wirusa już miały, najczęściej nie mając nawet żadnych objawów - a jest ich, jak sie okazuje, od chuja.

Badanie: 2 proc. krakowian przeszło koronawirusa
Ok. 2 proc. osób w Krakowie przeszło już zakażenie koronawirusem – wykazały badania krakowskich naukowców. Zwracają oni uwagę, że taki wynik wskazuje na większą liczbę osób bezobjawowo chorych, niż sądzono.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Badanie.....79188.html


Przedstawiciel WHO: We Włoszech może być ponad 3 mln zakażonych koronawirusem - https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/arty.....rusem.html

Daje to 10 razy więcej nosicieli rzeczywistych niż przetestowanych kozimi testami, podobnie jak niemieckie badanie serologiczne - https://prawda2.info/viewpost.php?p=417571

Biorąc też pod uwagę możliwość iż wirus jest w Europie od jesieni, są to bardzo dobre informacje.
https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2.....oegL_pzEhs


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Kolejny news z którego wynika że śmiertelność wirusa jest o wiele niższa niż podaje WHO.
Kwestia jest taka, że w statystykach śmiertelności nie uwzględnia się tych wszystkich osób, które wirusa już miały, najczęściej nie mając nawet żadnych objawów - a jest ich, jak sie okazuje, od chuja.


A jak liczy się śmiertelność na daną chorobę?
Nie przypadkiem w taki sposób, że zdiagnozowane przypadki do potwierdzonych zgonów?
Skąd więc i na jakiej podstawie przedstawia, że śmiertelność jest znacznie niższa? (przynajmniej na dzień dzisiejszy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1302
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obecność przeciwciał typu IgG specyficznych względem wirusa SARS-CoV-2, ..
Nie ma żadnych "przeciwciał ... specyficznych względem wirusa SARS-CoV-2 " . Taki pies nie istnieje.

Wklejony artykuł jest jeszcze jednym przykładem manipulacji —czy raczej dezynformacyjnej hucfy scince-fiction.


Bimi napisał:
Kolejny news z którego wynika że..
Nie kolejny news —tylko kolejny Fejknius. Surprised

Cytat:
W liczącej 200 osób grupie kontrolnej u nikogo nie stwierdzono obecności swoistych przeciwciał przeciwwirusowych w klasie IgG.
Nie "w grupie osób" - tylko w starej krwi, to pierwsze. Albo więc "testy" okazały się 'felerne' ...albo krew "odpowiednio dobrana" (czytaj: krwiodawcami zostają osoby, które w ostatnim czasie nie przechodziły żadnych chorób), zaś -jednocześnie- "testy" ponadprzeciętnie skuteczne (ewentualnie również totalnie felerne). LOGIKA. W H O KNOWS...



THE LOCKDOWN IS KILLING MORE PEOPLE THAN COVID


znalezione w sieci:
Cytat:
Im stuck here in Bavaria and this really good Dr I know said to me when I asked him what do you think of this situation and vaccines and he said "it is quite scary". Drs deep down know more than anyone because now they and their families are going to be put in the boiling pot too, ironically they have been supporting big pharma vaccinated everyone and the disease has turned on them too.


Cytat:
I find it really fucked up that I am now mandated to care about people when most people could have ever given 2 shits about me and my existence, whether I live or die . . . indeed, I have had many people throughout the years tell me to go kill myself . . . shit, they didn't give a fuck about me when it was discovered I was in the womb. So why the hell should I give a shit about anyone now? No one cares what I think or say, so what's the point anymore?


Chodzę i zarażam śmiertelnym wirusem??.. # JEBIE MNIE TO #
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
A jak liczy się śmiertelność na daną chorobę?
Nie przypadkiem w taki sposób, że zdiagnozowane przypadki do potwierdzonych zgonów?
Skąd więc i na jakiej podstawie przedstawia, że śmiertelność jest znacznie niższa? (przynajmniej na dzień dzisiejszy)


No nie wiem.
Ty wcześniej pisałeś o śmiertelności 12% czy ile, to pewnie wiesz jak liczyłeś.
Tak że możesz nas teraz oświecić - słuchamy...

Jeżeli własnie zdiagnozowane że 2% mieszkańców Krakowa miało covid-19 i nawet o tym nie wiedziało - to czy wpływa to na śmiertelność, czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szybki




Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiertelność oscyluje w okolicy 0,3%. Badania, które to potwierdzają:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.....edit#gid=0

Ogółem polecam tę skarbnicę wiedzy: https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/

Jest regularnie co parę dni aktualizowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Bimi napisał:
Kolejny news z którego wynika że śmiertelność wirusa jest o wiele niższa niż podaje WHO.
Kwestia jest taka, że w statystykach śmiertelności nie uwzględnia się tych wszystkich osób, które wirusa już miały, najczęściej nie mając nawet żadnych objawów - a jest ich, jak sie okazuje, od chuja.


A jak liczy się śmiertelność na daną chorobę?
Nie przypadkiem w taki sposób, że zdiagnozowane przypadki do potwierdzonych zgonów?
Skąd więc i na jakiej podstawie przedstawia, że śmiertelność jest znacznie niższa? (przynajmniej na dzień dzisiejszy)


Oświeć nasz proszę i powiedz na jakiej podstawie podaje się śmiertelność grypy sezonowej i w jaki sposób liczy się ilość zarażonych grypą w danym sezonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
A jak liczy się śmiertelność na daną chorobę?
Nie przypadkiem w taki sposób, że zdiagnozowane przypadki do potwierdzonych zgonów?
Skąd więc i na jakiej podstawie przedstawia, że śmiertelność jest znacznie niższa? (przynajmniej na dzień dzisiejszy)


No nie wiem.
Ty wcześniej pisałeś o śmiertelności 12% czy ile, to pewnie wiesz jak liczyłeś.
Tak że możesz nas teraz oświecić - słuchamy...

Jeżeli własnie zdiagnozowane że 2% mieszkańców Krakowa miało covid-19 i nawet o tym nie wiedziało - to czy wpływa to na śmiertelność, czy nie?


Owszem napiszę jak.
Ale najpierw małe wyjaśnienie, 12% dotyczyło UK, Włoch. Nie ogółu liczby światowej.
Śmiertelność liczy się tak: (liczba zgonów/liczba zdiagnozowanych przypadków)*100
Wówczas masz procent przypadków śmiertelnych. Tak samo liczy się w przypadku grypy (o ile pamiętam śmiertelność na grypę wynosi 0.5%)
Nie możesz liczyć tak, że weźmiesz przypuszczalną liczbę zarażonych i podaną oficjalnie liczbę zgonów.
Na teraz masz na świecie 3885513 przypadków zarażeń potwierdzonych a liczba zgonów 268813.
Więc: (268813/3885513) x 100 to 6,92 %
Dla samej UK śmiertelność wynosi na dzień dzisiejszy wynosi prawie 15%!
I tu też podstawa to testy, im mniej testów, tym ustalenie śmiertelności trudniejsze i mało dokładniejsze.

Generalnie, śmiertelność powinna iść w dół, w miarę jak liczba zarażonych będzie rosnąć a maleć liczba zgonów. WHO przewiduje, ze Covid-19 będzie mieć śmiertelność ~3%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 302, 303, 304   » 
Strona 73 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile