W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385725
Strona:  «   1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
Ordel napisał:
No i mamy dane z francuskiego lotniskowca . Z 1081 marynarzy chorych , 18 jest w kwarantannie , jeden na intensywnej terapii , jeden na obserwacji reszta wyzdrowiała .
Śmiertelność 0% , w najgorszym wypadku jak ten jeden by zszedł to śmiertelność wyjdzie 0,1% .
Tak to wygląda na najzdrowszych okazach gatunku ludzkiego .
https://www.portalmorski.pl/inne/45118-w.....-de-gaulle


Szukałem coś o tym amerykańskim lotniskowcu, ale nic, poza jednym zgonem 41latka.




Cytat:
Marynarze USS Theodore Roosevelt nadal wykazują objawy wirusa pomimo miesiąca izolacji.


Niektórzy żeglarze próbujący wrócić na pokład lotniskowca USS Theodore Roosevelt wykazują nowe oznaki wirusa, który odsunął statek ponad miesiąc temu, pomimo negatywnego wyniku testu na Covid-19.

Marynarka wojenna zaczęła przenosić setki marynarzy z powrotem na statek w zeszłym tygodniu po tym, jak członkowie załogi spędzili ponad miesiąc w kwarantannie lub izolacji, ale niewielka liczba wykazała gorączkę lub inne objawy Covid-19 podczas kontroli na molo przed wejściem na pokład, Rzecznik marynarki wojennej por. Rachel McMarr powiedziała POLITICO.

Ci marynarze zostali ponownie przetestowani na molo i wszyscy otrzymali wynik negatywny. Jednak McMarr powiedział, że „z powodu dużej ostrożności” marynarze są izolowani, dopóki ich objawy nie ustąpią.


„Ci żeglarze zostaną ponownie oszacowani po tym, jak ich symptomy znikną, zanim zostaną wpuszczone na statek” - powiedziała, dodając, że żaden żeglarz obecnie na statku nie wykazuje objawów grypopodobnych.







... W zeszły czwartek 1102 żeglarzy pozytywnie przeszło Covid-19 lub prawie jedną czwartą załogi, a trzech było w szpitalu. Jeden żeglarz zmarł. Od tego czasu marynarka wojenna przestała podawać liczbę aktywnych spraw.
https://www.politico.com/news/2020/05/04.....elt-234125

Śmiertelność mniejsza niż 0,1% .
Natomiast to że dalej wykazują objawy pomimo upływu miesiąca wynika z tego że amerykanie to inny gatunek człowieka ( ich organizmy są zdewastowane wpierdalaniem fast foodów , nadmiarem soli i cukru ) Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szybki




Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Dość z tymi wykresami Wink , przejdźmy do pieniędzy i dlaczego opłaca się leczyć COVID-19


To od siebie dodam, że szpitale wręcz biły się o to aby móc zamienić się w jednoimienne. Czy to dobry pomysł aby zwykły szpital mógł stać się zakaźnym? Żona pracuje na oddziale zakaźnym i tam personel jest przyzwyczajony do reżimu sanitarnego i procedur. Gdy ktoś z innych oddziałów (niezakaźnych) został oddelogowany do pracy z kowidami to poruszał się jak dziecko we mgle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tekst o hucpie naukowej ( Andre Lwoff- żyd, malarz - hobbysta-artysta. Niechby nim pozostał)

Czym jest wirus ? Jest nukleoproteiną-enzymem albo formą do jego replikacji. Tak jak klocki lego albo foremka do ciasta.

1/ Obecna sytuacja – kreowania nieistniejącej „zakaźnej, potencjalnie patogennej nukleoproteiny” stała się możliwa „dzięki” przyjęciu takiej definicji „wirusa”. Przypisanie nieprawdziwych cech nukleoproteinie jest wynikiem przyjęcia światopoglądu filozofa Platona. Ale kto by zgłębiał historię magii i szarlatanerii, zwanej medycyną - "sztuką medyczną" - patrz definicja z Wikipedii : medycyna współczesna opiera się na ...faktach. Kto tworzy FAKTY ? bigFARMA.
Definicja wirusa, którą stworzył Andre Lwoff przed 60 laty umożliwiła taką interpretację roli nukleoproteiny, jaka do dziś istnieje. Stała się ona elementem terroru i zniszczenia w globalnym wymiarze. Dlaczego ? Z powodu możliwości interpretacji przypisanych jej NIEPRAWDZIWYCH właściwości.
z Wikipedii : wirus jest ZAKAŹNĄ, POTENCJALNIE PATOGENNĄ nukleoproteiną. Tę i inne hipotezy wyłożył na wykładzie noblowskim w grudniu 1963 r https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/
Przymiotnik „zakaźny” oznacza agresywny charakter – czynne atakowanie błon komórki, która wg Lwoffa jest organem biernym, niezdolnym do oporu.
Określenie „ potencjalnie patogenny” umożliwia nieograniczoną możliwość interpretacji zjawiska chory/zdrowy. Ponieważ KAŻDY organizm MOŻE BYĆ ZAKAŻONY ”bezobjawowo” i być „NOSICIELEM”. Czyli może być uznany za chodzącą bombę zegarowa, która nie wiadomo kiedy może uzewnętrznić zawarte w sobie „zarazki” i „zakazić”. A „nosiciel” (na podstawie "badania" testo-ruletką) staje się osobnikiem podejrzanym. Z właściwości białek, które składają się na nukleoproteinę wynika, że mogą one zachować swoje właściwości biologiczne tylko w określonych warunkach. Zniszczenie delikatnej struktury powoduje ich unieczynnienie. (promieniowanie UV, temperatura, trucizny)
Na jakiej podstawie noblista Andre Lwoff określił właściwości nukleoprotein jako złośliwe i potencjalnie patogenne ? Co i w jaki sposób badał, czego wynikiem jest definicja, funkcjonująca jako podstawa do dzisiejszych działań medycznych -epidemicznych?
Niech przemówi autor definicji: „DLA FILOZOFA PORZĄDEK JEST CAŁOŚCIĄ POWTÓRZEŃ PRZEJAWIANYCH, W POSTACI RODZAJÓW LUB PRAW, PRZEZ POSTRZEGANE PRZEDMIOTY. PORZĄDEK JEST ZROZUMIAŁYM ZWIĄZKIEM. DLA BIOLOGA PORZĄDEK JEST SEKWENCJĄ W PRZESTRZENI I CZASIE. JEDNAK WEDŁUG PLATONA WSZYSTKIE RZECZY POWSTAJĄ Z ICH PRZECIWIEŃSTW. PORZĄDEK ZRODZIŁ SIĘ Z PIERWOTNEGO NIEPORZĄDKU, A DŁUGA EWOLUCJA ODPOWIEDZIALNA ZA OBECNY PORZĄDEK BIOLOGICZNY MUSIAŁA WYWOŁAĆ NIEPORZĄDEK.
ORGANIZM JEST SPOŁECZEŃSTWEM MOLEKULARNYM, A PORZĄDEK BIOLOGICZNY JEST RODZAJEM PORZĄDKU SPOŁECZNEGO. PORZĄDEK SPOŁECZNY JEST PRZECIWNY REWOLUCJI, KTÓRA JEST NAGŁĄ ZMIANĄ PORZĄDKU, I ANARCHII, KTÓRA JEST BRAKIEM PORZĄDKU.”
Czyli do biologii Andre Lwoff „dorobił” filozofię Platona, iż biologiczny porządek MUSI wywołać anarchię !
Następny cytat: „WIRUSY NIE PRZESTRZEGAJĄ OGÓLNEGO PRAWA. SĄ TO BEZWZGLĘDNE PASOŻYTY, KTÓRE ZRODZONE Z NIEPORZĄDKU STWORZYŁY NIEZWYKŁY NOWY PORZĄDEK, ABY ZAPEWNIĆ SOBIE PRZETRWANIE.”
Kolejny cytat o ignorowaniu metod statystycznych, matematycznych i „proroctwach”: „Tutaj muszę się spowiadać. Doprowadzono mnie do tej decyzji, ponieważ nie lubię ani matematyki, ani statystyki. Karierę rozpocząłem jako protozoolog. Lubię widzieć rzeczy, a nie obliczać prawdopodobieństwa." I TAK DALEJ - PEŁEN SPONTAN "NAUKOWY". ORAZ KONSENSUSOWY NOBEL. Bo to piękne jest, kiedy filozofia zastępuje żmudne weryfikacje hipotez.

https://www.germanska.pl/index.php/brak-.....enu-wirusa

Definicja wirusa -skandaliczny pseudonaukowe twór, bez oparcia na dowodach, jest kontynuacją XIX wiecznej teorii infekcyjności (autorstwa hochsztaplerów Pasteura i Kocha)

Historia medycyny https://www.germanska.pl/index.php/to-musicz-tez-wiedziec

nowy paradygmat -zakopcowany od prawie 50 lat: www.learninggnm.com


Aximia -dzięki za wykopanie filmu o kreacji chutzpah kovidowiskowej, zdążyłam wcześniej obejrzeć, zanim zniknął (jako jedyny z serii przedstawiających imprezy otwarcia!)

Nie mogę uwierzyć, że można być czynnym obserwatorem zjawisk w sieci, mieć doświadczenie życiowe związane z wiekiem i być TAKIM STARYM SPLEŚNIAŁYM UMYSŁOWO PIERD ZIELEM.

Jak. góral.

Bo nawet gdyby mu płacono za te pierdziochy wymęczane od rana do nocy czy odwrotnie ( np. "Wysłany: 01:22, 06 Maj '20" ) To chyba mu za mało płacą...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

W linku z fb są też dane z USA . https://m.facebook.com/story.php?story_f.....3528099382

W USA za leczenie pacjenta z zapaleniem płuc szpital otrzymuje 5000 $ .
Ale jeśli jest to zapalenie płuc z COVID-19 to już otrzyma 13000 $ .
A jeśli ten pacjent z zapalenie płuc i CV-19 trafi pod respirator to kwota wzrasta do 39000 $ .


W DE za przeznaczenie łóżka ICU na COVID19, szpital otrzymuje jednorazowo 50.000 euro a za każdy dzień pustego przestoju tego łóżka 560 Euro
W niemczech ponad 40% łóżek ICU stoi pustych, co jest rzadko spotykane, normalne obłożenie jest na poziomie 65-75% - operacje, zabiegi, wypadki, zawały, udary, wylewy itd itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorol napisał:
jak dorośniesz chłopcze, to może pogadamy.
Na razie, to będzie to tylko twoim marzeniem.

Ha Ha,, jaki ty jesteś kurwa żałosny.. Przecież widać wyraźnie że twoj post viewtopic.php?p=417585#417585 był odpowiedzią na moją wzmiankę o tym że śmierć krąży.. viewtopic.php?p=417585#417584 ; musiała cie jednak zaboleć dupka, ale ponieważ ja wierzę w nadchodzący system bestii, to jako niegodnemu twej szlachtnej uwagi heretykowi nie możesz mi tak po prostu odpowiadać w temacie(?) Confused :loool: -tym bardziej iż się zadeklarowałeś że dupy do mnie już nie otworzysz... (co za kołek).. A tu nagle naszła przemożna ochota odpowiedzi... coś nie pykło...ach , jak musiało swędzieć... ..więc "dla niepoznaki" strugałeś pawiana, że niby odnosisz się do aximii... Ja pierdole.. to jakbyś próbował płacić banknotem namalowanym kredkami przez pięcioletnie dziecko... Przecież widać jak na dłoni do czego pijesz, kiedy piszesz iż strachy i groza symbolizować miały koalicyjny rząd konserwatystów z liberałami, którzy własnie od 2012 zaczęli drastyczne cięcia w NHS. Do niczego innego jak tylko do moich słów zamieszczonych 40 minut wcześniej: "powszechna darmowa służba, lecz monstrualna śmierć mimo to krąży i krąży .. Confused Laughing - wot, taki socjalistyczny dar "opieki"... " .. Idę teraz o zakład, że czary goryczy dopełniła uwaga per "socjalistycznej" (tak jest, niemal celowo posłużyłem się tym wtrętem, byłem prawie pewien że nie wytrzymasz i odniesiesz się, jakkolwiek. no i podziałało. pojawiła sie, a jakże by inaczej, wzmianka o złym wilku : sojuszu konserwatystów z liberałami.. a socjalizm znów pozostał czysty jak stara dziewica.. (co nie) .. i sooory -ale to nie są żadne "strachy" i bezoosobowa "groza", tylko strach jest jeden = liczba pojedyncza , i jest to wyraźnie śmierć. Tak jest, taki jesteś kurwa przewidywalny. ..A teraz spójrz na siebie, tylko uczciwie dziadek, ...i handluj z tym. Nam tu możesz kit po trzy grosze wciskać, ale sam wiesz przecież najlepiej jak to było.. tongue Ty i te twoje szczeniackie postanowienia.. Do następnego.)


Skoro więc w rzeczach małych jesteś przewrotny, jakże mógłbyś być uczciwy w rzeczach wielkich? Confused

p.s.Nie wierzę w ludzi-osy, oraz mam w dupie czy mi odpowiesz . zakladam jednak że i tak z wrażenia zatkao ci kakao.. Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2605
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 17:12, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozporządzenie z dnia 15 kwietnia mówi wyraźnie, że nie musisz nosić maseczki i nie musisz mieć żadnego zaświadczenia:

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cyklu znikające filmiki z YT w temacie covida,





ten se zgrywam


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Nie mogę uwierzyć, że można być czynnym obserwatorem zjawisk w sieci, mieć doświadczenie życiowe związane z wiekiem i być TAKIM STARYM SPLEŚNIAŁYM UMYSŁOWO PIERD ZIELEM.

A ja nie dziwie sie.. To kwestia zabetonowania ideologicznego .. To robi ideologia marksistowska z ludzi... Czy kto widział oświeconego socjalistę? Shocked ... On MUSI wierzyć że socjalizm poradził sobie z wirusem... -w przeciwieństwie do rządu kapitalistyczno-konserwatywno-liberalnego. i choćby wirusa [/choróbska] miało nie być, to trzeba go w tym celu wymyślić.. Rolling Eyes Laughing
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anti - lockdown w Hadze



Zawijka w Niemczech


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w UK sezon grypowy 2019-20 rozpoczął się wyjątkowo bardzo wcześnie, albo już jesienią 2019 nowy korona wirus krążył po europie.


https://www.dailymail.co.uk/health/artic.....inter.html - artykuł z grudnia 2019




cdc.gov

Podobne dane z USA - ILI to choroby infekcje grypowe i grypo-podobne. ILI Visits to ilość zachorowań ILI raportowanych przez placówki medyczne i lekarzy w przychodniach. Widać że już w październiku 2019 liczba zachorowań była o 20% wyższa niż w latach poprzednich a w grudniu 2020 przekroczyła o ponad 120 % zachorowania , w stosunku do poprzednich sezonów grypowych.


Dla poparcia powagi sytuacji, dodatkowe zgony dla UK od połowy września 2019 do końca stycznia 2020.
Już wtedy w UK panowała jakaś "zaraza", w wyniku której w 4 miesiące zmarło dodatkowo ponad 11,500 osób w UK, mogła to być oczywiście grypa ale też SARSCov2.



Co ciekawe dane dla Niemiec i Szwajcarii pokazują podobną sytuację końcem roku 2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan - demia vs Nowy świat


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co się odjebało, wiadomo że nie trzeba okazywać zaświadczenia nie nosząc maseczki i do tej pory nie nosiłem nigdzie, ale dzisiaj próbuje wejść do jednej z galerii, cieciu mnie zatrzymuje, mierzy temperaturę i mów że muszę mieć maseczkę. Ja mówię że zgodnie z rozporządzeniem ministra (świra) nie muszę okazywać no to on coś tam do papugi zagadał i jego szefu się odezwał - to jest teren prywatny i właściciel życzy sobie aby nosić maseczki. No i co ? Stracili klienta.

edit: to jest dla mnie przedsmak osób które się nie zaszczepią, a ja wiem że tego nie zrobię choćbym miał sam wytwarzać żywność
moje ciało !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Nie wiem co się odjebało, wiadomo że nie trzeba okazywać zaświadczenia nie nosząc maseczki i do tej pory nie nosiłem nigdzie, ale dzisiaj próbuje wejść do jednej z galerii, cieciu mnie zatrzymuje, mierzy temperaturę i mów że muszę mieć maseczkę. Ja mówię że zgodnie z rozporządzeniem ministra (świra) nie muszę okazywać no to on coś tam do papugi zagadał i jego szefu się odezwał - to jest teren prywatny i właściciel życzy sobie aby nosić maseczki. No i co ? Stracili klienta.

edit: to jest dla mnie przedsmak osób które się nie zaszczepią, a ja wiem że tego nie zrobię choćbym miał sam wytwarzać żywność
moje ciało !



_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia co mogę dodać - ludzie są pojebani, jakby każdy poszedł bez maski to by nie mieli klientów i koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szybki




Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
[b]A w UK sezon grypowy 2019-20 rozpoczął się wyjątkowo bardzo wcześnie, albo już jesienią 2019 nowy korona wirus krążył po Europie.


Możliwe, że tak było:

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2.....oegL_pzEhs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
aximia co mogę dodać - ludzie są pojebani, jakby każdy poszedł bez maski to by nie mieli klientów i koniec.


Ludzie są wystarczająco pojebani, ze chodzą po galeriach i kupują rzeczy które im są totalnie niepotrzebne.
Zresztą, w UK, jeszcze przed epidemią galerie handlowe się kurczyły, bo ludzie zmieniają swoje przyzwyczajenia i coraz mniej ludzi chodziło do galerii.
W Polsce widzę, kościół i galeria handlowa to najważniejsze miejsca, jakie każdy dobry polak powinien odwiedzić raz w tygodniu:)
Ale wsporę cię duchowo, jak zaczniesz protestować by ludzie przestali chodzić do galerii:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
p4lm napisał:
aximia co mogę dodać - ludzie są pojebani, jakby każdy poszedł bez maski to by nie mieli klientów i koniec.


Ludzie są wystarczająco pojebani, ze chodzą po galeriach i kupują rzeczy które im są totalnie niepotrzebne.
Zresztą, w UK, jeszcze przed epidemią galerie handlowe się kurczyły, bo ludzie zmieniają swoje przyzwyczajenia i coraz mniej ludzi chodziło do galerii.
W Polsce widzę, kościół i galeria handlowa to najważniejsze miejsca, jakie każdy dobry polak powinien odwiedzić raz w tygodniu:)
Ale wsporę cię duchowo, jak zaczniesz protestować by ludzie przestali chodzić do galerii:)


No no, ale przyznaj że pomiar temperatury na wejściu to nie propaganda?
Po pierwsze jak ktoś jest chory, może wziąć coś na zbicie gorączki i nie wykaże nic.
Po drugie, jak mam gorączkę to jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy to właśnie zapierdalać po galerii w poszukiwaniu nowego sweterka
Po trzecie , do galerii JA chodze tylko po to aby zaopatrzyć się w spożywkę, oczywiście mam możliwość w mniejszych sklepach trochę drożej, ale na dzień dzisiejszy przynajmniej do końca roku będę wspierał lokalne biznesy, ale blackrockom, rockcastle'om mówię do widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
royo




Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na rozluźnienie, Goral, apropos tego fikołka językowego, który raczyłeś zaprezentować. Przysięgam, że w życiu czegoś takiego nie widziałem. Jesteś moim zdaniem pierwszym poważnym kandydatem do rozwiązania zagadki: "Jeżeli człowiek obszedł jezioro wkoło, to jezioro zostało przez niego..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam nowy filmik, Namordnik - Maska



oni zniszczą cały mały handel, i nie będzie wyboru albo namordnik albo nic nie kupisz bo będą tylko sieciówki, galerie, nawet bez czipowania, ochroniarz nie wpuści, ludzie nie dopuśćmy do tego !!!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Zrobiłam nowy filmik, Namordnik - Maska



oni zniszczą cały mały handel, i nie będzie wyboru albo namordnik albo nic nie kupisz bo będą tylko sieciówki, galerie, nawet bez czipowania, ochroniarz nie wpuści, ludzie nie dopuśćmy do tego !!!


Poprosimy ponowną premierę Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


W USA za leczenie pacjenta z zapaleniem płuc szpital otrzymuje 5000 $ .
Ale jeśli jest to zapalenie płuc z COVID-19 to już otrzyma 13000 $ .
A jeśli ten pacjent z zapalenie płuc i CV-19 trafi pod respirator to kwota wzrasta do 39000 $ .


I kto za to płaci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:


W USA za leczenie pacjenta z zapaleniem płuc szpital otrzymuje 5000 $ .
Ale jeśli jest to zapalenie płuc z COVID-19 to już otrzyma 13000 $ .
A jeśli ten pacjent z zapalenie płuc i CV-19 trafi pod respirator to kwota wzrasta do 39000 $ .


I kto za to płaci?


Ostatecznie , społeczeństwo .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1835
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Neocons – żydosyjonistyczna walka ze światem
26/04/2020 / Demaskator.

Maj 2010r., The Rockefeller Foundation – Scenarios for the Future of Technology and Int’l Development – kliknij tu w plik pdf: Rockefeller Foundation. Poniżej zaś, nagranie (j. angielski) z roku 2014, gdzie dziennikarz śledczy – Harry Vox, wskazuje stronę 18. tegoż dokumentu, gdzie zaplanowane tam wydarzenia pandemii i internowania ludzi we własnych domach przez aparaty przymusu państw na świecie stały się faktem i globalnym doświadczeniem ludzkości w roku 2020.
W uzupełnieniu do wcześniejszego wpisu: Wirus w koronie – kolejna odsłona doktryny szoku robię tu kopię wikipedycznej angielskiej wersji w edycji z dnia 25. kwietnia 2020 roku (pdf – Neoconservatism_Wikipedia_En) o silnym, dominującym nurcie w polityce USA, na wypadek gdyby to miało zniknąć wkrótce z Wikipedii. Temat ten wart jest dogłębnego przestudiowania, by zrozumieć w jakim świecie żyjemy i czyim obecnie zakładnikiem jest Polska i jej mieszkańcy (od 13 grudnia, roku 1981 – aresztowanie Edwarda Gierka i wprowadzenie stanu wojennego). Dogłębnym demaskatorem psychicznej substancji „neokonów” był polski psychiatra, prof. Andrzej Łobaczewski(1921-2007); https://socjologiakrytyczna.files.wordpr......pdf"

https://socjologiakrytyczna.wordpress.co.....e-swiatem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 07 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:
Ordel napisał:


W USA za leczenie pacjenta z zapaleniem płuc szpital otrzymuje 5000 $ .
Ale jeśli jest to zapalenie płuc z COVID-19 to już otrzyma 13000 $ .
A jeśli ten pacjent z zapalenie płuc i CV-19 trafi pod respirator to kwota wzrasta do 39000 $ .


I kto za to płaci?


Ostatecznie , społeczeństwo .


No, ale w USA nie ma państwowej służby zdrowia, więc państwo nie płaci...
Więc jakie społeczeństwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 302, 303, 304   » 
Strona 72 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile