W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chiński wirus   
Podobne tematy
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Ostatnia Prosta - Wojna Przeciwko Ludzkości1
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
49 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 385834
Strona:  «   1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 302, 303, 304   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
goral_ napisał:

A i te 3 to pewni tylko wirtualnie.

Ja żyję w swiecie realnym, nie jestem odcięty od rzeczywistości.
Cytat:
Ale masz:
https://www.hsj.co.uk/exclusive-deaths-o.....71.article
To pierwsze co google znalazły.
Tu z kolei theguardian podaje oficjalnie 49 przypadków, ktore potwierdził rząd, ale theguardian pisze, że ma udokumnetowane 150 przypadków.
https://www.theguardian.com/world/2020/a.....m-covid-19

No i OK, oficjalne dane mówią o 49, więc trzymajmy się danych oficjalnych a nie z gazet albo HSJ, który jest wydawany przez prywatną firmę.
Włoskie media też piszą o ponad 150 samych tylko lekarzach i wielu pielęgniarkach. OFICJALNE DANE TYLKO.
A ile medyków zmarło w Polsce do tej pory na COVID19 - pewnie powiesz że w Polsce się nie testuje wystarczająco dużo, to nawet tak bez testów, ile w polsce zmarło więcej personelu medycznego więcej od wybuchu korony. Niemcy - europejski kraj z prawie najwyższą ilością wykonanych testów - ilu zmarło medyków ???


Widzisz misiek, Guardian podał potwierdzone przypadki. Z imienia i nazwiska, z miejsca pracy, czasem zamieścił fotografie.
Zawsze (najprzyjemniej na wyspach) jest tak, że oficjalne dane są opóźnione.
Tak jest np. ze śmiertelnością w domach opieki, kiedy to długo była podawana liczba 270, tydzień temu podali ponad 4000.
Nieoficjalne dane wskazują na ponad 10 tyś. I pewnie będzie to podane, może dziś, może za tydzień.
O Polsce ciężko jest pisać, bo w Polsce wirusa przecież nie ma...

Cytat:

Poszukaj sam-

[/quote]

Zmień czcionkę bo tego nie da się czytać, to, ze coś napiszesz czcionką pogrubioną nie oznacza, że jesteś ważniejszy.
A przy okazji, od żalenia się na zmarłych w swojej rodzinie jest tu inna osoba. Musisz więcej uwagi skupić na tym co czytasz, bo zaczynasz mylić wszystkich ze wszystkimi.
Tak, więc chłopczyku idź pooglądać sobie bajki Disneya ze swoim kolegom i pogadajcie o bestii i jego znamię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty się, niedźwiedziu o dużym rozumie, naucz poprawnie po polsku pisać. Masz możliwość edycji to byś chociaż poprawił, trudno o większego niechluja gramatycznego ...że nie wspomnę o bełkotliwym sensie wielu twoich wypowiedzi - pijany jesteś czy jak? (...np. kto tu się na zmarłych żalił? Jakoś nie zauważyłem).
(jak ty podstawówkie ukończyłeś Laughing)




usunięty filmik Nazarewicza
niebezpieczna faza operacji Koronawirus-bezprawie staje sie prawem.

Cytat:
Nic dziwnego że kasują takie informacje ale każde mądre video można sciągać i publikowac ponownie, gdzieś dalej oraz gromadzić itd.


Merckel 525mil.Euro-Macron 515mil.Euro dla Billa Gates.



ogłasza się ścisły BOJKOT WYBORÓW

znalezione w sieci:
Cytat:
Policja sanepidu z obcojęzycznymi oficerami podobno będą chodzić po domach i sprawdzać stan sanitarny budynków.... Proszę o sprawdzenie tej informacji i jakie dalsze kroki mamy podjąć? Porady, co my, właściciele mieszkań/domów mamy w tej sytuacji zrobić?

Cytat:
tą zarazę trzeba zwalczać podawanymi w brzuch szczepionkami ołowiowymi z czarnoprochowego Remingtona 1858 kaliber 44

_________________
Kobiety mniej gwałcą bo są słabsze fizycznie.
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marka




Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
Zaskakujące dane! W Polsce w tym roku zmarło mniej ludzi niż w latach ubiegłych [OFICJALNE DANE]


Według najnowszych danych dotyczących liczby zgonów w kwietniu 2020 r. okazuje się, że w Polsce w tym roku, mimo pandemii koronawirusa zmarło mniej ludzi niż jeszcze rok temu i zdecydowanie mniej niż w analogicznym okresie w 2018 roku. Te dane mówią nam jasno: koronawirus nie przyczynił się do nagłego wzrostu liczby zgonów. Co nie znaczy, że mamy go lekceważyć. A jak przedstawiają się dane dla Katowic? Szczegóły na slask.eska.pl.

Ile osób zmarło w kwietniu 2020 roku w Polsce? Zaskakujące dane. Koronawirus nam nie straszny?
Według najnowszych danych Ministerstwa Cyfryzacji w kwietniu 2020 roku w całej Polsce zmarły 33 104 osoby. Co ciekawe, analiza BUSC pokazuje, że w analogicznym okresie w zeszłym roku czyli w kwietniu 2019 roku liczba zgonów wyniosła 33 613 osób. To o ponad 500 osób więcej niż w tym roku, a przecież w kraju szaleje pandemia koronawirusa. Tak wyglądają dane dotyczące liczby zgonów w Polsce w ostatnich latach:

Kwiecień 2018 - liczba zgonów: 33 639
Kwiecień 2019 - liczba zgonów: 33 613
Kwiecień 2020 - liczba zgonów: 33 104
Te dane pokazują, że w Polsce z powodu pandemii koronawirusa drastycznie nie przybyło zmarłych. Mimo że oficjalnie mamy już w kraju 14 tysięcy zakażeń i prawie 700 zgonów. Sytuacja nie jest jednak aż tak zła jak w Stanach Zjednoczonych, gdzie w tym roku odnotowano aż 6 razy więcej zgonów niż w poprzednim roku!


Czy z powodu koronawirusa w Polsce przybyło zmarłych? Te dane mówią co innego
Wydawałoby się, że skoro w kraju panuje pandemia koronawirusa i wciąż słyszymy o kolejnych zgonach z powodu choroby COVID-19 to wszystkie statystyki dotyczące liczby zgonów w ostatnich miesiącach wystrzelą w górę w porównaniu do lat ubiegłych. Tak się jednak nie stało. Pamiętajmy, że koronawirus dalej jest dla nas wielkim zagrożeniem, ale liczba zgonów nie jest w tym momencie dramatycznie wysoka.

Liczba zgonów w Katowicach. Czy z powodu koronawirusa przybyło zmarłych?
Patrzymy na oficjalne dane Ministerstwa Cyfryzacji. W kwietniu w 2020 roku w Katowicach odnotowano 352 zgony. To większa liczba niż jeszcze rok temu, na co wpływ może mieć koronawirusa, ale mniejsza niż w 2018 roku. Liczba zgonów w kwietniu 2020, 2019, 2018:

Katowice:

Kwiecień 2018 - liczba zgonów: 373
Kwiecień 2019 - liczba zgonów: 332
Kwiecień 2020 - liczba zgonów: 352


https://www.eska.pl/slaskie/zaskakujace-.....-ToTs.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Grzesiu opowiada, że w USA niedawno przeprowadzali "testy" Shocked a'la marylka Laughing

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1302
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Janiekowalsk napisał:
Ps .Czy trzeba jakieś podanie aby obniżyć mu limit postów do 1
No też sie zastanawiam dlaczego klient, któremu w ogóle nie zależy na dotarciu do prawdy (po prostu ma to w dupie -bo nie wierzę że można być aż tak tępym), notorycznie siejący tanią propagandę, jednym słowem społeczny szkodnik, ciągle ma 18 postów na dobę Shocked Confused


No , jak sie nad tym tak zastanawiam, to nie wiem o co chodzi... Może o to, że ten temat jest -uwaga- o "chińskim wirusie".. Idea Shocked . Obczajcie to - gorol, z powagą której nie powstydziłby się minister zdrowia, wypowiada się w temacie zgodnie z jego tytułem.. A że tego wirusa nikt właściwie nie widział, i taki on chiński jak to jedzenie podawane w "chińskiej" restauracji ... i cała ta restauracja też Rolling Eyes -to nic nie znaczy.. No ale tytuł tematu zobowiązuje, może Bimiemu o to chodzi? To my tu spamujemy, pisząc nie na temat; gdyby ktoś gdzieś powiedział że teraz UFO zaatakowało ziemie, i byłaby wielka panika -jak po tej audycji radiowej, i ktoś założyłby o tym temat... to kiedy by się po czasie okazało jaka to wielka lipa, żadnych najeźdźców z kosmosu nie ma, a ktoś to rozpisał na akty, pokazanoby ich kostiumy i rekwizyty, to rozumiem że w temacie "inwazja marsjan" dalej tolerowane byłyby trole z uporem maniaka rozpisujące się o wyglądzie napastników, ich słabych i mocnych stronach, o rodzajach używanych broni, o ich technikach kamuflażu, o opanowanych przez nie terytoriach, a gdzie się jeszcze toczą zażarte walki... i t.d. Może trzeba założyć nowy temat , nie wiem "plandemiczna histeria" "ześwirowanie prozdrowotne globalne" , "koronaświrusowe szaleństwo" (??) - i wówczas gorol zostanie tu, jak ten palec, albo inny WZBG, będzie sobie wklejał swoje statystyki ...droga wolna . a kiedy przylezie z jakimś komentem do tematu i globalnym świrowaniu, to tam szybko zostanie spamerem. Confused Rolling Eyes Idea
O to chodzi @Bimi??
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe style fryzur, podczas lockdown.
Ja się przyznaję, że już mam mocną 7-mkę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Widzisz misiek, Guardian podał potwierdzone przypadki. Z imienia i nazwiska, z miejsca pracy, czasem zamieścił fotografie.
Zawsze (najprzyjemniej na wyspach) jest tak, że oficjalne dane są opóźnione.

"Najprzyjemniej" to na wyspach nie jest,tak dane zawsze będą opóźnione, a w ubiegłych latach też podawali dane zmarłych pracowników służby zdrowia, czy może wtedy nikt z nich nie umierał, był taki cud braku umieralności jak teraz w PL, który wytykasz - bądźmy konsekwentni.

Media każdą sprawę mogą uwypuklić - kilka lat temu w PL byli wciąż pokazywani lekarze którzy umierają z przepracowania, bo ciągną po kilka etatów i naraz sprawa w mediach przycichła, da się wszystko pokazać, tak jak rzekome trumny we Włoszech, trumny z uchodźcami - topielcami.

Cytat:
O Polsce ciężko jest pisać, bo w Polsce wirusa przecież nie ma...

Wirus jest, Ci którzy zmarli z potwierdzonym zakażeniem SARSCov2 są wciągani do U07.1, dlaczego ciężko pisać, bo nie umiesz znaleźć informacji którymi możesz się napawać i brenzlować ilością zgonów.
Cytat:
Zmień czcionkę bo tego nie da się czytać, to, ze coś napiszesz czcionką pogrubioną nie oznacza, że jesteś ważniejszy.

Już to pisałeś innym, więc nie trudź się, bo póki admin mnie nie wyrzuci, będę pisał ulubioną czcionką.
Cytat:
A przy okazji, od żalenia się na zmarłych w swojej rodzinie jest tu inna osoba. Musisz więcej uwagi skupić na tym co czytasz, bo zaczynasz mylić wszystkich ze wszystkimi.

Ja wiem kto co napisał, nie mylę użytkowników, twoich wpisów to już w szczególności nie pomylę.
Cytat:
Tak, więc chłopczyku idź pooglądać sobie bajki Disneya ze swoim kolegom i pogadajcie o bestii i jego znamię.

Dobra bajka nigdy nie jest zła, wiele z nich ma ponadczasową treść i mądrość, ty wracaj do pokemonów i Netflixa i nie mów do mnie chłopczyku i misiu, wróbelku mój kochany.

A tak przy okazji znasz przypowieść o bystrym wróbelku, był sobie mądry i bystry wróbelek, który bardzo chciał się wzbić ponad wyżyny swojego gatunku. I pomimo ciągłych prób i chęci oraz przy pełnym wsparciu wróblego stada nigdy nie został ORŁEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Rubicon napisał:

https://zapodaj.net/58f68b9362b2a.png.html
To nie ja, znalezione na mordabuku
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v.....e=5ED4E027

Ciekawe czy to nie jakiś fejk. Nie pozostaje chyba nic innego jak samemu wysłać takie zapytanie.

Nie mam pojęcia czy to fake, ja w zeszłym tygodniu zdobyłem bardzo podobne dane - https://prawda2.info/viewpost.php?p=416478
Najlepiej samemu sprawdzić.


@marka - https://prawda2.info/viewpost.php?p=417520
Cytat:

Kwiecień 2018 - liczba zgonów: 33 639
Kwiecień 2019 - liczba zgonów: 33 613
Kwiecień 2020 - liczba zgonów: 33 104
Katowice:
Kwiecień 2018 - liczba zgonów: 373
Kwiecień 2019 - liczba zgonów: 332
Kwiecień 2020 - liczba zgonów: 352
To większa liczba niż jeszcze rok temu, na co wpływ może mieć koronawirusa, ale mniejsza niż w 2018 roku

2018 rok, wczesne miesiące roku wskazują podwyższoną umieralność grypową ( w całej europie ), najwidoczniej pokazuje to marzec, kwiecień już był spokojnym miesiącem.
Marzec 2020 - 36557
Marzec 2019 - 36344
Marzec 2018 - 41621
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem







https://www.cdc.gov/flu/weekly/weeklyarchives2019-2020/data/NCHSData17.csv
https://www.scb.se/en/
https://www.ons.gov.uk/
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Szwecja - , No Lock-Down, żadnego znaczącego podwyższenia zgonów.




https://www.cdc.gov/flu/weekly/weeklyarchives2019-2020/data/NCHSData17.csv
https://www.scb.se/en/
https://www.ons.gov.uk/
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szybki




Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon, robisz genialną robotę. Pozwól, że będę wykorzystywał te wykresy podczas rozmów z pelikanami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubicon napisał:
goral_ napisał:
Widzisz misiek, Guardian podał potwierdzone przypadki. Z imienia i nazwiska, z miejsca pracy, czasem zamieścił fotografie.
Zawsze (najprzyjemniej na wyspach) jest tak, że oficjalne dane są opóźnione.

"Najprzyjemniej" to na wyspach nie jest,tak dane zawsze będą opóźnione, a w ubiegłych latach też podawali dane zmarłych pracowników służby zdrowia, czy może wtedy nikt z nich nie umierał, był taki cud braku umieralności jak teraz w PL, który wytykasz - bądźmy konsekwentni.


Nie bardzo rozumiem o czym piszesz?
Owszem, lekarze to też ludzie, i też umierają. Ja pisze o tym, że tych 150 zmarło w wyniku Covid-19
A w Polsce ponoć liczba zgonów spada i zakłady pogrzebowe będą bankrutować - toż ci napisałem, że wirusa w Polsce nie ma!
Kiedy najważniejszym tematem w UK są testy w Polsce galerie handlowe i Ikea.
Nie ma testów (dziś w PL ok. 10500) nie ma problemu.

Cytat:

Media każdą sprawę mogą uwypuklić - kilka lat temu w PL byli wciąż pokazywani lekarze którzy umierają z przepracowania, bo ciągną po kilka etatów i naraz sprawa w mediach przycichła, da się wszystko pokazać, tak jak rzekome trumny we Włoszech, trumny z uchodźcami - topielcami.

Która wg. ciebie osoba zmarła na covid-19 z tej gazety jest fejkiem? Możesz podać jej dane?

Cytat:

Cytat:
O Polsce ciężko jest pisać, bo w Polsce wirusa przecież nie ma...

Wirus jest, Ci którzy zmarli z potwierdzonym zakażeniem SARSCov2 są wciągani do U07.1, dlaczego ciężko pisać, bo nie umiesz znaleźć informacji którymi możesz się napawać i brenzlować ilością zgonów.


Misiaczku, nikt się nie brenzluje (może poza tobą) ale tylko uczciwa informacja i dane poprawne są w stanie skutecznie walczyć z epidemią - potrafisz to za kumać, czy musi być na bajce Disneya?

Cytat:

Cytat:
Zmień czcionkę bo tego nie da się czytać, to, ze coś napiszesz czcionką pogrubioną nie oznacza, że jesteś ważniejszy.

Już to pisałeś innym, więc nie trudź się, bo póki admin mnie nie wyrzuci, będę pisał ulubioną czcionką.

Ależ pisz sobie czym chcesz, cyrylicą, czy hebrajszczyzną.
Nikt cię z tego powodu wyrzucając nie będzie, zrozum misiu o małym rozumku, piszesz do mnie a ja jak będziesz używać pogrubionej czcionki, nie będę tego czytać - rozumiesz chłopcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybki napisał:
Rubicon, robisz genialną robotę. Pozwól, że będę wykorzystywał te wykresy podczas rozmów z pelikanami.

Nie ma problemu. OpenSource
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukazało się najnowsze studium naukowców z Niemiec, przeprowadzone w "niemieckim wuhan".

https://www.ukbonn.de/C12582D3002FD21D/v.....ction2.pdf

Badania przeprowadzono w gminie Gandelt - populacja12,597 osób, wśród których podczas imprez karnawałowych doszło do szybkiego rozprzestrzenienia się SARSCoV2. Wykonano masowe testy PCR które potwierdziły koronę u 340 osób, czyli u 2,7% populacji, a do dziś zmarło 7 osób - czyli śmiertelność na podstawie PCR, 2,05%.
Na początku kwietnia interdyscyplinarna grupa naukowców wykonała przesiewowe badani serologiczne na przeciwciała na nowego korona wirusa.

Wnioski na dziś ( próbki pobrane do 07.04 ):
- nosicieli było około 15.5 % a nie 2.7%, czyli prawie 2000 osób
- śmiertelność to około - 0.36%
- 20% zarażonych nie miała żadnych objawów
- większość zakażonych miała lekko-średnie objawy grypo-podobne
- R jest niskie , a prawdopodobieństwo zarażenia się np. dla pary ( chory maż spi z żoną w jednym łożku ) jest na poziomie poniżej 50%

Wnioski na dziś:
- do dzisiaj nikt więcej nie zmarł w Gangelt
- nosicieli jest około 10-11 razy więcej niż wykrytych testami PCR ( dane dla niemiec które wykonują bardzo dużo testów )
- W DE na chwilę obecną może być około 1,8 mln nosicieli, co daje śmiertelność na poziomie około 0.38% ( jest to nadal bardzo dużo, 4-razy więcej niż dla sezonowej grypy, ale na poziomie pandemicznej grypy H3N2, np z 2018 albo pierwowzoru, z 1968 roku )


Wnioski dla PL, wykonujemy 3 razy mniej testów w przeliczeniu na populację, więc jest bardzo prawdopodobne że w PL jest około 15-30 razy więcej nosicieli niż wynika z pozytywnych testów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
To my tu spamujemy, pisząc nie na temat; gdyby ktoś gdzieś powiedział że teraz UFO zaatakowało ziemie, i byłaby wielka panika -jak po tej audycji radiowej, i ktoś założyłby o tym temat... to kiedy by się po czasie okazało jaka to wielka lipa, żadnych najeźdźców z kosmosu nie ma, a ktoś to rozpisał na akty, pokazanoby ich kostiumy i rekwizyty, to rozumiem że w temacie "inwazja marsjan" dalej tolerowane byłyby trole z uporem maniaka rozpisujące się o wyglądzie napastników, ich słabych i mocnych stronach, o rodzajach używanych broni, o ich technikach kamuflażu, o opanowanych przez nie terytoriach, a gdzie się jeszcze toczą zażarte walki... i t.d. Może trzeba założyć nowy temat , nie wiem "plandemiczna histeria" "ześwirowanie prozdrowotne globalne" , "koronaświrusowe szaleństwo" (??) Rolling Eyes Idea


Jakkolwiek dla mnie rozprawianie o nukleoproteinie, będącej rzekomo przyczyną pandemii brzmi jak opowiadanie z bajki Ch. Andersena o szatach cesarza, to jednak za tym się ciągnie smród ...

Mówił o tym Trader 21, - o "inwestycji" w rozpętanie pandemicznej histerii, która ma dać zysk ze sprzedaży miliardów szczepionek. I to pewnie w dawkach powtarzalnych.
Co tam jest jeszcze uknute, to wychodzi w faktach.
https://medianarodowe.com/microsoft-otrz.....-w-polsce/

"Rząd wydał pozwolenie, aby amerykański gigant informatyczny rozszerzył swoją działalność w Polsce. Microsoft wybuduje wielkie centrum danych. Będzie to największa konstrukcja tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Amerykańska firma przeznaczy na ten cel blisko miliard dolarów.
W ramach inicjatywy Polska Dolina Cyfrowa, amerykański gigant informatyczny Microsoft we współpracy z przedsiębiorstwem Chmura Krajowa wybuduje w Polsce największy ośrodek do gromadzenia danych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na ten cel zostanie przeznaczona kwota blisko miliarda dolarów."

Co tam będzie "sprzedawane", "kupowane" , "usługowane" z OGÓLNEJ nowomowy trudno wyczuć. W chmurze to jest. Czarnej.

https://chmurakrajowa.pl/cloud-journal/2020-04-27-post/

W szczegółach - TAK. Wynika z nich KTO PRZESTANIE BYĆ POTRZEBNY. Już z "czystki" jaka się zrobiła vide-kovide , starców z domów opieki ubyło. Nastepni w kolejce są:

1/ nauczyciele Ponieważ e-dudkacja będzie zdalna, testy, zadania, bez kontaktu z nauczycielem. Na razie szkolnictwo wyższe. Wszystko opracowane komputerowo. cytat:
"Uczelnie, które przystąpią do programu otrzymają bezpłatny 6-miesięczny dostęp do Platformy Edukacyjnej Asseco – kompleksowej platformy informatycznej umożliwiającej realizację dowolnego programu nauczania w trybie zdalnym. Asseco Data Systems stworzyło ją na bazie wieloletniego doświadczenia współpracy z polskimi szkołami wyższymi.
Platforma edukacyjna Asseco jest rekomendowana przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i znalazło się na liście narzędzi do nauki zdalnej opublikowanej przez Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego."


2/ lekarze Właściwie to już w tej chwili jest, gdyż lekarze mają wyznaczone "procedury" i wg. tych postępują. To jest efekt *raportu Flexnera, który "ujednolicił" medycynę w USA (sponsor projektu Rockefeller) lekarze przestaną być ...potrzebni. "zdiagnozowany" będzie "leczony"- trutkami "antyretrowirusowymi (pochodne imin)

TELEPORADA : "Teleporada jest doskonałym przykładem tego, jak zwinnie i elastycznie można tworzyć nowe rozwiązania wykorzystując możliwości technologii chmurowej. Pandemia koronawirusa stworzyła zupełnie nową sytuację na rynku ochrony zdrowia, także w zakresie wykorzystywanych rozwiązań technologicznych. Ministerstwo Zdrowia i CSIOZ zgłosiły potrzebę opracowania systemu informatycznego, który pozwoli wykorzystać potencjał m.in. tych pracowników medycznych, którzy z różnych przyczyn pozostają w swoich domach. Obsługują oni pacjentów, którzy z kolei potrzebują konsultacji medycznej, ale także nie mogą z niej skorzystać w klasycznej formie. Opracowaliśmy taki system w bardzo krótkim czasie, udostępniając pierwszą wersję w zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia prac projektowych” - powiedział Michał Potoczek, prezes Operatora Chmury Krajowej."

3/ nie wiem co zeżre robal WORM - najpewniej WSZY
stkie informacje : "Dzięki współpracy z naszymi partnerami, tj. Operatorem Chmury Krajowej i Hitachi, po raz pierwszy w Europie zostanie wdrożony system trwałego nośnika łączący najlepsze cechy technologii blockchain, macierzy WORM, usług zaufania oraz chmury. Przez ostatnie lata technologia blockchain i WORM były błędnie traktowane jako alternatywne rozwiązania, choć w rzeczywistości świetnie się uzupełniają. Nasz strategiczny plan zakłada utworzenie ponadsektorowej usługi wykorzystywanej wszędzie tam, gdzie kluczowa jest trwałość informacji, np. w systemie e-paragonów, bankowości elektronicznej, e-ubezpieczeniach czy też w przechowywaniu i procesowaniu informacji medycznych – powiedział Robert Trętowski, Wiceprezes Zarządu KIR.
KIR jest pionierem technologii blockchain w Polsce. W oparciu o tę technologię, rozwiązanie trwałego nośnika do obsługi dokumentów publicznych wdrożyły m.in. PKO Bank Polski oraz BNP Paribas Bank Polska. KIR konsekwentnie rozszerza portfolio swoich usług, czym wspiera efektywność biznesową poprzez usprawnianie i upraszczanie procesów operacyjnych wewnątrz firmy oraz w kontakcie z klientami. Dostarcza m.in. bezpieczne narzędzia do potwierdzania tożsamości przez internet – mojeID oraz świadczy usługi zaufania."
=============================================================================================================
To tak do kompletu z chipami i siecią 5G
=============================================================================================================
A pilnować WSZY
STKIEGO pomoże policja szkolona w Szczytnie, wg najlepszych procedur (chińskich) http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/18.....-Peki.html
"22 listopada 2019 r. w naszej Uczelni przebywają przedstawiciele Chińskiego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Publicznego w Pekinie (Chiny)."


Czy @góral jest szczęśliwy, że wszy
stkie kraje, łącznie z UK łożą na stworzenie szczepionki i będzie się mógł cieszyć z jej błogosławieństwa ?


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy dane z francuskiego lotniskowca . Z 1081 marynarzy chorych , 18 jest w kwarantannie , jeden na intensywnej terapii , jeden na obserwacji reszta wyzdrowiała .
Śmiertelność 0% , w najgorszym wypadku jak ten jeden by zszedł to śmiertelność wyjdzie 0,1% .
Tak to wygląda na najzdrowszych okazach gatunku ludzkiego .


Cytat:
Wyzdrowieli prawie wszyscy zakażeni członkowie załogi lotniskowca Charles de Gaulle.


Prawie wszyscy z ponad 1000 członków załogi lotniskowca Charles de Gaulle, u których zdiagnozowano koronawirusa, wyzdrowieli i zakończyli kwarantannę po powrocie na ląd – poinformował rzecznik francuskiej marynarki wojennej. Trwają śledztwa w sprawie.

W szpitalu pozostało dwóch marynarzy - jeden na oddziale intensywnej terapii, a drugi na obserwacji. 18 innych członków załogi nadal odbywa kwarantannę w Tulonie w wojskowym ośrodku. Oznacza to, że „98 proc. przypadków koronawirusa na lotniskowcu zostało wyleczonych” - poinformował agencję AFP dowódca Eric Lavault.

Z 2400 członków załogi lotniskowca i jego eskorty 1081 uzyskało w kwietniu pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Część członków załogi odbywa kwarantannę w domu. Według sztabu generalnego wirus prawdopodobnie dostał się na pokład okrętu podczas jego postoju w Breście w połowie marca.

Trwają dwa dochodzenia, jedno epidemiologiczne oraz drugie - prowadzone przez dowództwo, które mają wyjaśnić przyczyny masowego wystąpienia zakażeń wśród załogi oraz ocenić zarządzanie kryzysowe w obliczu sytuacji, która zmusiła lotniskowiec do powrotu z misji na 10 dni przez jej zakończeniem.
https://www.portalmorski.pl/inne/45118-w.....-de-gaulle
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 05 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2012, Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie, jako misterium koronawirusa



Edit, bo zdążyli usunąć w ogóle ceremonia taka że łóżka, łóżka, lekarze, pielęgniarki, wielka śmierć , wirusy wszystko



Edit 2, może to choć chwilę powisi, jednak to tylko malutki fragment spektaklu z najmniejszą ilością grozy



EDIT 3 zobaczcie to na bichute

https://www.bitchute.com/video/9925SgCb2sDD/

https://www.bitchute.com/video/O3yBYj6b7xCb/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rubicon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
No i mamy dane z francuskiego lotniskowca . Z 1081 marynarzy chorych , 18 jest w kwarantannie , jeden na intensywnej terapii , jeden na obserwacji reszta wyzdrowiała .
Śmiertelność 0% , w najgorszym wypadku jak ten jeden by zszedł to śmiertelność wyjdzie 0,1% .
Tak to wygląda na najzdrowszych okazach gatunku ludzkiego .
https://www.portalmorski.pl/inne/45118-w.....-de-gaulle


Szukałem coś o tym amerykańskim lotniskowcu, ale nic, poza jednym zgonem 41latka.



„Washington Times” o COVID-19: to nie pandemia a wielkie oszustwo medialne
https://www.m.pch24.pl/washington-times-.....sJnZraLda4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jest odpowiedź, dlaczego Szwedzi nie ulegli presji histerii pandemicznej. W 2009 roku premier Ewa Kopacz oparła się presji zakupu "nowej" szczepionki na tę grypę.Żądała gwarancji bezpieczeństwa, której NIE DOSTAŁA. Potem się okazało, że były trefne (aferę ujawniła Jane Burgermeister *)
https://wolnemedia.net/zapomniana-pandemia-grypy-ah1n1/

"Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jest ostatnio bardzo krytykowana z powodu reakcji na koronawirusa. Jedni zarzucają im zbyt późną reakcję na chińskie zagrożenie, a inni wręcz przeciwnie, że robi się z igły widły. Okazuje się, że taką panikę na świecie, jak ta obecnie, WHO próbowała wzniecić już wielokrotnie, ostatnio w 2009 roku.

Chodzi o pandemię świńskiej grypy, którą w latach 2009/2010 również ogłosiła WHO. Trwała ona 14 miesięcy i według oficjalnych danych pochłonęła 285 tysięcy ofiar. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła wtedy szósty, najwyższy stopień zagrożenia epidemicznego. Wraz z tym rozpoczęło się szczepionkowe naganianie a niektóre rządy kupowały szczepionki przeciw grypie dla wszystkich mieszkańców.

Wśród nich był rząd Szwecji, który do dzisiaj płaci odszkodowania ofiarom szczepień, które nabawiły się w ich wyniku poważnych schorzeń neurologicznych. To zapewne dlatego tym razem Szwedzi nie uwierzyli WHO i poszli własną drogą ignorując drakońskie obostrzenia. Mimo tego sytuacja u nich nie różni się szczególnie od tej w krajach, w których zwyciężyły metody totalitarne w stosunku do obywateli i nastąpiło przymusowe zatrzymanie gospodarki."

Przy okazji mozna sprawdzić, KTO DRZE MEDIALNE MORDY, że Szwecja nie wdeptała swojej gospodarki jak groszek w dywan. Oprócz stron "medycznych"
Koronawirus: Szwecja. Największy bilans zgonów od ...www.medonet.pl › ... › Koronawirus w Europie
27 kwi 2020 - Koronawirus: Szwecja. Kim są ofiary COVID-19? Koronawirus: wzrost umieralności w Szwecji. Wysoka tygodniowa liczba zgonów miała miejsce ..

- finansowe np. Forsal:"Szwedzka strategia walki z koronawirusem do rewizji? Rośnie śmiertelność, naukowcy apelują o zmianę"



Co do ozdrowieńców z lotniskowca. Gdyby rzeczywiście byli tacy odporni, nie zachorowaliby wcale, przynajmniej nie w takiej ilości. Ze strachu zachorowali, przed "nowym" strasznym wirusem...


* https://www.czujny.pl/jane-burgermeister.....ego-video/ z wypowiedziami Pani Jane Burgermeister!
W materiale video Jane Burgermeister możemy posłuchać szokujących informacji:
- zagrożenie masowych szczepień
- 50 000 ludzi w wieku 15- 25 lat ofiarami szczepioni na świńską grypę, chorują na narkolepsję (chorobę mózgu)
- szczepionka zalecana, rekomendowana przez WHO, które zmieniło definicje pandemii w celu rozpoczęcia wielomiliardowych kontraktów z przemysłem koncernów farmaceutycznych, ogłoszenie WHO o wyrążeniu zapasów 150 milionów dawek dla populacji globu szczepionki
na świnską grypę
- o tym jak koncerny farmaceutyczne stały się głównym udziałowcem w sieci laboratoriów WHO na całym świecie, miały za zadanie śledzić rozprzestrzenianie się wirusa pandemicznego
- o przemyślę farmaceutycznym, któremu pandemia generuje dochody
- firma farmaceutyczna, która doprowadziła niemalże do światowej pandemii w 2009 r. gdy wysłała 72 kg materiału szczepionkowego na świnką grypę skażonego śmiertelnym wirusem
- strasznono, że 95% populacji umrze na wskutek wirusa, doniesienia o krematoriach i masowych grobach
- na terenie jednego z krajów powstało setki ośrodków szczepienia. Wiele z nich miało specjalny stopień bezpieczeństwa, np. okna z żelaznymi kratami. Policja wchodziła do szpitali i zmuszała lekarzy by szli do tych ośrodków w celu prowadzenia szczepień na świnką grypę
- kampania została przerwana gdy grupa aktywistów założyła masowe sprawy w sądzie przeciwko Minister Zdrowia, której adwokaci nie mogli odpowiedzieć na dowody
- minimalna liczba osób zaszczepila się w pozostałych krajach
- W Polsce Minister Zdrowia Ewa Kopacz odmówiła jako jedyna oprócz Rosji podpisania kontraktu z korporacjami farmaceutycznymi, jako lekarz powiedziała, że nie będzie szkodzić innym"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
2012, Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie, jako misterium koronawirusa


No patrz...
Hehehe
A tak na serio, to podczas Otwarcia tych igrzysk zaprezentowano historię UK, w tym największe osiągnięcie jakim było powstanie NHS.
Czyli powszechnej DARMOWEJ służby zdrowia dla każdego!
To było jedno z najważniejszych wydarzeń w UK ostatnich 1000 lat.
Prawicowa partia konserw biła na alarm, ze to doprowadzi do bankructwa kraju.
A nie reminiscence wirusa:)

A swoją drogą, co to ludzie nie wymyślą do swoich teorii.

Wpisz w google
"London Olympics open + nhs"
Znajdziesz też całość otwarcia.
I patrz na korone stadionu... KORONĘ? hmm, reflektory w kształcie spike jak Korona Wirus! Wow!

ps. tu masz całe otwarcie, ustawione od 43:50 kiedy pojawia się NHS.

https://youtu.be/4As0e4de-rI?t=2630

Jeśli ten link nie zadziała to tu jest całość i przesuń sobie do 43:50




Co.. to jeszcze ludzie nie wymyślą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak na serio, zaprezentowano historię UK,
To było jedno z najważniejszych wydarzeń w UK ostatnich 1000 lat.
Shocked Serio?? .. Ha Ha ...jakimże trzeba być naiwniakiem, aby w to wierzyć (ewentualnie obłudnym hipokrytą, aby tak to tłumaczyć) ... a zresztą - powszechna darmowa służba, lecz monstrualna śmierć mimo to krąży i krąży .. Confused Laughing - wot, taki socjalistyczny dar "opieki"... Laughing



BANNED FROM FACEBOOK WHILE CORONA PSYCHOSIS CONTINUES


GOODFELLAZ PODCAST 7 WITH MAX IGAN FREE YOUR MIND PAL

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:


Edit 2, może to choć chwilę powisi, jednak to tylko malutki fragment spektaklu z najmniejszą ilością grozy




To, zarzucano reżyserowi, że te strachy i groza symbolizować miały koalicyjny rząd konserwatystów z liberałami, którzy własnie od 2012 zaczęli drastyczne cięcia w NHS.
Cięcia te są od tamtego czasu do dziś. To też ma wpływ na to jak Covid-19 mocno uderza w UK.
A epidemia pokazała, że prywatna służba zdrowia nie zda egzaminu (gdzie jest dziś prywatna służba zdrowia? Gdzie sa prywatne szpitale? prywatne gabinety? Pozamykane z powodu... epidemia - w UK rząd ich ratuje, poprzez wynajem lokali, i sprzętu po cenach 3x wyższych, inaczej po epidemii z prywatnych gabinetów nie zostało by nic)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zarzucano reżyserowi, że te strachy i groza symbolizować miały koalicyjny rząd konserwatystów z liberałami, którzy własnie od 2012 zaczęli drastyczne cięcia w NHS.
Ha Ha, do jakich jeszcze absurdów posuniesz sie przewrotny kuglarzu ...aby tylko móc nie patrzyć prawdzie w oczy; głupszej historyjki nie słyszałem od bardzo dawna. Powiedz gumisiu, sam to wymyślasz na poczekaniu, czy pytasz i czerpiesz podpowiedzi z jakieś stronki dla plandemicznych płatnych troli (??) Rolling Eyes .. Qrde, to jest tak głupie że aż śmieszne. Jaki genitaliusz na to wpadł? Lecz chociażby na to "wpadł" -to jaki to ma związek z ów 1000-letnim epokowym osiągnięciem?? Confused Shocked ..Coś tu się nie spina." Jest tak dobrze, że aż źle". Kojarzysz coś jeszcze, czy tylko już przepuszczasz przez siebie każdą papkę, nawet nie trawiąc. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki jesteś w tym momencie żałosny. Co ja mówie- z pewnością nie zdajesz sobie sprawy . Zabrnąłłeś już w tak ciemny i okrutnie śmierdzący kozi róg, że nic tylko cie kopnąć w dupe na jakieś testy (kto wie -może chodzisz i zarażasz nieświadomie wirusem niedopierdolenia, ale nie bezobjawowo, objawy to jednak masz -głowa cie przecież boli co nie, więc jeszcze ktoś przez ciebie umrze, z niedopierdolenia, uważaj; powiem tak -nie powinieneś opuszczać szafy), ale jedno trzeba ci przyznać: masz fantazję dziadku.. nie myślałeś żeby pisać scenariusze do drugiego sezonu plandemii netfliksa Idea ?

Człowieku, fakty są takie że w dupie masz prawde, zależy ci tylko na upartej obronie raz zajętego stanowiska, ..lecz z dążeniem do poznania rzeczywistości nie ma to nic wspólnego.



Agentów coraz więcej - Syndrom Zbawcy


Cytat:
Miałem ci nie odpowiadać, ale widzę,że za wszelką cenę chcesz ze mną prowadzić dyskusję.
Jak przestaniesz wierzyć w gumisie, ludzi osy czy bestie i znamiona bestii... Jak już wyrośniesz z filmów animowanych i świata bajek i fantazji. Po porstu jak dorośniesz chłopcze, to może pogadamy.
Na razie, to będzie to tylko twoim marzeniem.
To maja sprawa w co ja wierze, a skoro czujesz się lepszy, skoro od tego uzależniasz czy dostąpię zaszczytnej łaski odpowiedzi z twojej strony, to niestety świadczy tylko o twoim ignoranctwie. I mylisz sie - mam w dupie czy mi odpowiesz czy nie. zrozum to w końcu. Nawet lepiej nie odpowiadaj.. widocznie brak ci argumentów. tongue
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:


Człowieku, fakty są takie że w dupie masz prawde, zależy ci tylko na upartej obronie raz zajętego stanowiska, ..lecz z dążeniem do poznania rzeczywistości nie ma to nic wspólnego.


Miałem ci nie odpowiadać, ale widzę,że za wszelką cenę chcesz ze mną prowadzić dyskusję.
Jak przestaniesz wierzyć w gumisie, ludzi osy czy bestie i znamiona bestii... Jak już wyrośniesz z filmów animowanych i świata bajek i fantazji. Po porstu jak dorośniesz chłopcze, to może pogadamy.
Na razie, to będzie to tylko twoim marzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 06 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość z tymi wykresami Wink , przejdźmy do pieniędzy i dlaczego opłaca się leczyć COVID-19 .

Cytat:
„Laboratorium medyczne wykonujące test w kierunku koronawirusa otrzymuje za badanie 400 zł. Sam test kosztuje od 40-75 zł – reszta to usługa.
Karetka pogotowia za przewiezienie pacjenta chorego na COViD 19, lub takiego, który okaże się covidem dostaje dodatkowe 150 zł.
NFZ płaci również za gotowość do przewiezienia pacjenta zakażonego koronawirusem – 1920 zł na dobę za każdą gotową karetkę. Jeśli któraś z nich przewiezie pacjenta, to fundusz dopłaca jeszcze 150 zł…
U nas również najwyżej wycenione jest leczenie chorego wymagającego wentylacji mechanicznej (czyli podłączonego do respiratora ) – 1 054 zł za dobę. Za leczenie pacjenta z COViD 19, który respiratora nie wymaga, placówka otrzymuje 430 złotych na dobę.
Dla porównania za pacjeta „bez covid” np. ze zwykłym zapaleniem płuc szpital otrzyma średnio od 30-80pkt (punkt to 52 zł) niezależnie czy leży on dzień czy dwa tygodnie! Dla przykładu:
Dwa tygodnie leczenia pacjenta z ostrym zapaleniem płuc pod wentylatorem ale bez covid – 4160 zł
Dwa tygodnie leczenia covidowego pacjenta z wentylatorem – 14 756 zł
Przykład drugi:
Dwa tygodnie leczenia pacjenta z lekkim zapaleniem płuc, ale bez CV – 1664 zł
Dwa tygodnie leczenia lekkiego pacjenta z covid – 6020 zł
Jak widzicie różnica ogromna…
Szpitale otrzymują też po 100 zł za każde łóżko, które jest przygotowane dla chorych na CV-19 bez względu na to, czy służy ono choremu, czy też stoi puste…”


W linku z fb są też dane z USA . https://m.facebook.com/story.php?story_f.....3528099382

W USA za leczenie pacjenta z zapaleniem płuc szpital otrzymuje 5000 $ .
Ale jeśli jest to zapalenie płuc z COVID-19 to już otrzyma 13000 $ .
A jeśli ten pacjent z zapalenie płuc i CV-19 trafi pod respirator to kwota wzrasta do 39000 $ .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 302, 303, 304   » 
Strona 71 z 304

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chiński wirus
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile